Domácí soutěže

reklama

F1A - Okresní přebor mladších žáků

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0101Železný BrodHarrachov7:0 (2:0)10
Branky: Musílek Filip 4, Velík Petr 2, Dohelský Matyáš; Rozhodčí: Fridrich Jiří
F1A0102SmržovkaLučany3:0 (2:0)100
Branky: Švadlenová Veronika, Vodička Dušan, Vencl Václav; Rozhodčí: Tesař Štěpán
F1A0103RychnovRSKM Tanvaldsko C1:14 (0:5)40
Branky: Karban Michal - Těhník Martin 5, Šťovíček Jáchym 3, Rychtář Adam 2, Zurčín Daniel 2, Lála Marek, Strnad Štěpán; Rozhodčí: Frey Martin


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0202RSKM Tanvaldsko CHodkovice4:2 (4:0)10
Branky: Zurčín Daniel 2, Hefner Jiří, Těhník Martin - Král Richard, Topinka Adam; Rozhodčí: Laik
F1A0203LučanyRychnov3:3 (2:2)25PK 3:1
Branky: Žampach Lukáš 2, Adamec Jakub - Karban Michal 2, Hladík Tomáš; Rozhodčí: Prinz Zbyněk
F1A0204Železný BrodSmržovka11:1 (4:1)30
Branky: Musílek Filip 5, Bahník Tomáš 3, Vít Adam 3 - Vedral Matěj; Rozhodčí: Mikula Petr


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0301SmržovkaHarrachov8:2 (4:1)30
Branky: Vodička Dušan 3, Vencl Václav 2, Švadlenová Veronika, Vedral Matěj, Vodička Jan - Nestler Heinrich, Pilař Ondřej; Rozhodčí: Pánek Michal
F1A0302RychnovŽelezný Brod4:3 (1:2)30
Branky: Karban Michal 2, Bojko Daniel, Hladík Tomáš - Jelínek Stanislav 2, Čapek Petr; Rozhodčí: Lebeda Karel
F1A0303HodkoviceLučany4:4 (1:2)80PK 1:0
Branky: Vaněk Jaromír, Beneš Vojtěch, Topinka Adam, vlastní - Žampach Lukáš 2, Kožený Vojta, Kučera Adam; Rozhodčí: Lebeda Karel


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0401HarrachovRSKM Tanvaldsko C1:8 (0:4)30
Branky: Michálek Ondřej - Rychtář Adam 3, Strnad Štěpán 3, Ondráček Luboš, Šťovíček Jáchym; Rozhodčí: Brožek Ivo
F1A0403Železný BrodHodkovice7:1 (1:1)30
Branky: Musílek Filip 2, Vít Adam 2, Bahník Tomáš, Majovský Pavel, Čapek Petr - Komňacký Richard; Rozhodčí: Vasko Ivan
F1A0404SmržovkaRychnov3:6 (0:2)20
Branky: Patrman Lukáš 2, Švadlenová Veronika - Karban Michal 3, Bojko Daniel 2, Hladík Tomáš; Rozhodčí: Nagy Marek


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0501RychnovHarrachov13:1 (5:1)20
Branky: Bojko Daniel 5, Hladík Tomáš 4, Eder Marek 2, Troják Jaklub 2 - Michálek Ondřej; Rozhodčí: Kafka František
F1A0502HodkoviceSmržovka3:6 (0:1)30
Branky: Komňacký Richard 2, Arlt Dominik - Vodička Dušan 3, Švadlenová Veronika 2, Šich Daniel; Rozhodčí: Dvořák Jan
F1A0504RSKM Tanvaldsko CLučany7:1 (1:0)15
Branky: Soukup Jan 3, Strnad Štěpán 2, Rychtář Adam, Zurčín Daniel - Žampach Lukáš; Rozhodčí: Nagy Zdeněk


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0601HarrachovLučany0:14 (0:8)20
Branky: Žampach Lukáš 5, Adamec Jakub 4, Kožený Vojta 3, Šindelář Jakub, Sivák Jaroslav; Rozhodčí: Morávek Dušan (laik)
F1A0602Železný BrodRSKM Tanvaldsko C8:2 (3:1)30
Branky: Musílek Filip 4, Bahník Tomáš 2, Majovský Pavel, Čapek Petr - Rychtář Adam, Těhník Martin; Rozhodčí: Fridrich Jiří
F1A0604RychnovHodkovice1:4 (1:3)30
Branky: Troják Jaklub - Šturc Štěpán 2, Arlt Dominik, Gellrich Tomas; Rozhodčí: Frey Martin


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0701HodkoviceHarrachov4:3 (1:2)60
Branky: Beneš Vojtěch 2, Komňacký Richard, Vaněk Jaromír - Salaba Ondřej, Nguyen Truong Vu, Pilař Ondřej; Rozhodčí: Mikula Petr
F1A0703RSKM Tanvaldsko CSmržovka8:7 (3:3)20
Branky: Šťovíček Jáchym 3, Rychtář Adam 2, Těhník Martin 2, Strnad Štěpán - Švadlenová Veronika 3, Šich Daniel 2, Peter Kevin, Patrman Tomáš; Rozhodčí: Brožek Ivo
F1A0704LučanyŽelezný Brod2:6 (1:3)35
Branky: Kožený Vojta, Žampach Lukáš - Musílek Filip 2, Bahník Tomáš, Majovský Pavel, Dohelský Matyáš, Podzimek Matyáš; Rozhodčí: Prinz Zbyněk


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0801HarrachovŽelezný Brod0:14 (0:7)30
Branky: Jelínek Stanislav 5, Hyška Jakub 3, Musílek Filip 3, Čapek Petr 2, Podzimek Matyáš
F1A0802LučanySmržovka1:2 (1:0)50
Branky: Kučera Adam - Švadlenová Veronika, Patrman Tomáš; Rozhodčí: Dvořák Jan
F1A0803RSKM Tanvaldsko CRychnov10:0 (3:0)50
Branky: Těhník Martin 4, Šourek Petr 3, Rychtář Adam 3; Rozhodčí: Laik


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0902HodkoviceRSKM Tanvaldsko C3:5 (3:4)30
Branky: Arlt Dominik 3 - Těhník Martin 3, Rychtář Adam, Zurčín Daniel; Rozhodčí: Brožek Ivo
F1A0903RychnovLučany3:2 (1:0)50
Branky: Bojko Daniel, Karban Michal, Červeňák Erik - Kožený Vojta, Kouřil Petr; Rozhodčí: Tesař Štěpán
F1A0904SmržovkaŽelezný Brod4:3 (2:2)48
Branky: Vodička Dušan 2, Šich Daniel, Patrman Tomáš - Jelínek Stanislav, Musílek Filip, Vít Adam; Rozhodčí: Kočíb Jiří


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1001HarrachovSmržovka0:1 (0:1)20
Branky: Švadlenová Veronika; Rozhodčí: Albl Václav
F1A1002Železný BrodRychnov8:0 (3:0)20
Branky: Musílek Filip 3, Bahník Tomáš 2, Podzimek Matyáš 2, Čapek Petr; Rozhodčí: Mikula Petr
F1A1003LučanyHodkovice4:2 (2:0)20
Branky: Mička Nicolas 3, Maňák Jan - Vaněk Jaromír, vlastní; Rozhodčí: Kořínek Petr


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1101RSKM Tanvaldsko CHarrachov8:1 (2:0)40
Branky: Strnad Štěpán 3, Těhník Martin 3, Zurčín Daniel, Šťovíček Jáchym - Nguyen Truong Vu
F1A1103HodkoviceŽelezný Brod0:9 (0:3)20
Branky: Musílek Filip 4, vlastní 2, Bahník Tomáš, Hyška Jakub, Majovský Pavel; Rozhodčí: Brožek Ivo
F1A1104RychnovSmržovka2:8 (1:4)25
Branky: Troják Jaklub 2 - Šich Daniel 4, Švadlenová Veronika, Vedral Matěj, Vodička Dušan, Bílý Dominik; Rozhodčí: Řezníček Martin


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1201HarrachovRychnov0:2 (0:0)20
Branky: Bojko Daniel, Červeňák Erik; Rozhodčí: Ferraro Giuseppe
F1A1202SmržovkaHodkovice8:3 (5:2)30
Branky: Šich Daniel 3, Švadlenová Veronika 2, Peter Kevin, Vedral Matěj, Patrman Lukáš - Šarbort Michal 2, Král Richard; Rozhodčí: Frey Martin
F1A1204LučanyRSKM Tanvaldsko C3:5 (1:4)30
Branky: Žampach Lukáš 2, Maňák Jan - Zurčín Daniel 3, Rychtář Adam, Těhník Martin; Rozhodčí: Maňák Vlastimil


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1301LučanyHarrachov7:0 (3:0)35
Branky: Adamec Jakub 3, Kožený Vojta 2, Mička Nicolas, Maňák Jan; Rozhodčí: Maňák Vlastimil
F1A1302RSKM Tanvaldsko CŽelezný Brod6:1 (4:1)30
Branky: Strnad Štěpán 3, Pekelský Ondřej, Rychtář Adam, Těhník Martin - Jelínek Stanislav; Rozhodčí: Nagy Marek
F1A1304HodkoviceRychnov1:3 (1:3)30
Branky: Arlt Dominik - Červeňák Erik 2, Karban Michal; Rozhodčí: Brožek Ivo


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1401HarrachovHodkovice5:8 (3:4)30
Branky: Nguyen Truongvu 2, Michálek Ondřej, Pilař Ondřej, Klaus Radek - Komňacký Richard 3, Král Richard 2, Gellrich Tomas, Topinka Adam, Šusta Daniel; Rozhodčí: Ferraro Giuseppe
F1A1403SmržovkaRSKM Tanvaldsko C4:5 (2:3)30
Branky: Vodička Dušan 4 - Rychtář Adam 2, Pekelský Ondřej, Šourek Petr, Strnad Štěpán; Rozhodčí: Nagy Marek
F1A1404Železný BrodLučany8:2 (5:0)20
Branky: Musílek Filip 2, Vít Adam 2, Jelínek Stanislav, Hyška Jakub, Paldus Jiří, Podzimek Matyáš - Kožený Vojta, Maňák Jan; Rozhodčí: Fridrich Jiří



OFS Jablonec
Emilie Floriánové 9,
466 01 Jablonec nad Nisou 1
Tel: 483 320 772; M: 739 547 414
Fax: 483 711 798
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Fotbalová (r)evoluce-encyklopedie
Usnesení z OVH dne 9.2.2015
Rozpis soutěží 2014-2015
Adresář FO okresu Jablonec n.N.
Formuláře OFS ke stažení
Nový zápis o utkání FAČR
 
STK
25.6.2015Konečné tabulky 2014-2015
 
Disciplinární komise
25.6.2015Zápis z DK dne 24.06.2015
18.6.2015Zápis z DK dne 17.06.2015
11.6.2015Zápis z DK dne 10.06.2015
4.6.2015Zápis z DK dne 03.06.2015
28.5.2015Zápis z DK dne 27.05.2015
14.5.2015Zápis z DK dne 13.05.2015
29.4.2015Zápis z DK dne 29.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 22.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 15.04.2015
 
Komise mládeže
18.6.2015Nadstavba mladších žáků
4.10.2012Pravidla minikopané-starší přípravky
4.10.2012Pravidla mikrokopané-mladší přípravky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Úřední zpráva 31/1415 ze 24.06.2015
18.6.2015Úřední zpráva 30/1415 ze 17.06.2015
11.6.2015Úřední zpráva 29/1415 ze 10.06.2015
4.6.2015Úřední zpráva 28/1415 ze 03.06.2015
28.5.2015Úřední zpráva 27/1415 z 27.05.2015
20.5.2015Úřední zpráva 26/1415 z 20.05.2015
14.5.2015Úřední zpráva 25/1415 z 13.05.2015
7.5.2015Úřední zpráva 24/1415 z 06.05.2015
29.4.2015Úřední zpráva 23/1415 z 29.04.2015
22.4.2015Úřední zpráva 22/1415 z 22.04.2015
16.4.2015Úřední zpráva 21/1415 z 15.04.2015
9.4.2015Úřední zpráva 20/1415 z 08.04.2015
19.3.2015Úřední zpráva 19/1415 z 18.03.2015
5.2.2015Úřední zpráva 18/1415 z 04.02.2015
 
Fotoreportáže
17.6.2015Vítěz OP mladších žáků 2014/2015 RSKM Tanvaldsko C
17.6.2015Vítěz OP II.třídy 2014/2015 Albrectice/Jiřetín
16.6.2015Vítěz OS III.třídy 2014/2015 Mšeno C
28.4.2015Okresní reprezentace U-11 roč.2004
28.4.2015Okresní reprezentace U-12 roč.2003
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate