Domácí soutěže

reklama

C1A - REFOTAL - Okresní přebor dorostu

4. kolo 31.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0401H. ŽukovTJ Petřvald31.08. 17:00NEtráva
C1A0403Depos Horní SucháSokol Věřňovice30.08. 14:45SOtráva
C1A0404H. Bludovice31.08. 14:45NEtráva
C1A0405SK DětmaroviceV. Bohumín31.08. 11:00NEtráva


5. kolo 07.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0501V. BohumínH. Žukov06.09. 14:15SOtráva
C1A0502SK Dětmarovice07.09. 14:45NE
C1A0503Sokol VěřňoviceH. Bludovice07.09. 14:15NEtráva
C1A0505TJ PetřvaldSokol Dolní Lutyně06.09. 14:15SOtráva


6. kolo 14.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0601H. ŽukovSokol Dolní Lutyně14.09. 16:00NEtráva
C1A0602Depos Horní SucháTJ Petřvald13.09. 13:45SOtráva
C1A0604SK DětmaroviceSokol Věřňovice14.09. 11:00NEtráva
C1A0605V. Bohumín13.09. 14:45SOtráva


7. kolo 21.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0701H. Žukov21.09. 14:15NE
C1A0702Sokol VěřňoviceV. Bohumín21.09. 13:45NEtráva
C1A0704TJ PetřvaldH. Bludovice20.09. 13:45SOtráva
C1A0705Sokol Dolní LutyněDepos Horní Suchá21.09. 16:00NEtráva


8. kolo 28.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0801H. ŽukovDepos Horní Suchá28.09. 16:00NEtráva
C1A0802H. BludoviceSokol Dolní Lutyně28.09. 12:45NEtráva
C1A0803SK DětmaroviceTJ Petřvald28.09. 11:00NEtráva
C1A0805Sokol Věřňovice28.09. 14:15NE


9. kolo 05.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0901Sokol VěřňoviceH. Žukov05.10. 13:15NEtráva
C1A0903TJ PetřvaldV. Bohumín04.10. 13:15SOtráva
C1A0904Sokol Dolní LutyněSK Dětmarovice15.10. 16:00STtráva
C1A0905Depos Horní SucháH. Bludovice04.10. 13:15SOtráva


1. kolo 12.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0101H. BludoviceH. Žukov12.10. 11:45NEtráva
C1A0102SK DětmaroviceDepos Horní Suchá12.10. 11:00NEtráva
C1A0103V. BohumínSokol Dolní Lutyně11.10. 12:45SOtráva
C1A0104TJ Petřvald12.10. 13:45NE


2. kolo 19.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0202TJ PetřvaldSokol Věřňovice18.10. 12:45SOtráva
C1A0203Sokol Dolní Lutyně19.10. 13:15NEtráva
C1A0204Depos Horní SucháV. Bohumín19.10. 10:15NEtráva
C1A0205H. BludoviceSK Dětmarovice19.10. 11:45NEtráva


3. kolo 26.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0301SK DětmaroviceH. Žukov26.10. 11:00NEtráva
C1A0302V. BohumínH. Bludovice25.10. 12:15SOtráva
C1A0303Depos Horní Suchá26.10. 13:15NE
C1A0304Sokol VěřňoviceSokol Dolní Lutyně26.10. 12:15NEtráva


13. kolo 12.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1301TJ PetřvaldH. Žukov11.04. 13:15SOtráva
C1A1303Sokol VěřňoviceDepos Horní Suchá28.05. 17:00ČTtráva
C1A1304H. Bludovice12.04. 13:15NE
C1A1305V. BohumínSK Dětmarovice11.04. 13:15SOtráva


14. kolo 19.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1401H. ŽukovV. Bohumín19.04. 16:00NEtráva
C1A1402SK Dětmarovice19.04. 11:00NEtráva
C1A1403H. BludoviceSokol Věřňovice19.04. 16:00NEtráva
C1A1405Sokol Dolní LutyněTJ Petřvald02.06. 17:30ÚTtráva


15. kolo 26.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1501Sokol Dolní LutyněH. Žukov26.04. 16:00NEtráva
C1A1502TJ PetřvaldDepos Horní Suchá25.04. 13:45SOtráva
C1A1504Sokol VěřňoviceSK Dětmarovice26.04. 13:45NEtráva
C1A1505V. Bohumín26.04. 16:00NE


16. kolo 03.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1601H. Žukov03.05. 16:00NEtráva
C1A1602V. BohumínSokol Věřňovice02.05. 16:00SOtráva
C1A1604H. BludoviceTJ Petřvald03.05. 16:00NEtráva
C1A1605Depos Horní SucháSokol Dolní Lutyně01.05. 14:15tráva


17. kolo 10.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1701Depos Horní SucháH. Žukov09.05. 16:30SOtráva
C1A1702Sokol Dolní LutyněH. Bludovice12.05. 17:00ÚTtráva
C1A1703TJ PetřvaldSK Dětmarovice09.05. 14:15SOtráva
C1A1705Sokol Věřňovice10.05. 16:30NEtráva


18. kolo 17.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1801H. ŽukovSokol Věřňovice17.05. 17:00NEtráva
C1A1803V. BohumínTJ Petřvald16.05. 17:00SOtráva
C1A1804SK DětmaroviceSokol Dolní Lutyně17.05. 11:00NEtráva
C1A1805H. BludoviceDepos Horní Suchá17.05. 17:00NEtráva


10. kolo 24.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1001H. ŽukovH. Bludovice24.05. 17:00NEtráva
C1A1002Depos Horní SucháSK Dětmarovice23.05. 17:00SOtráva
C1A1003Sokol Dolní LutyněV. Bohumín24.05. 17:00NEtráva
C1A1004TJ Petřvald23.05. 17:00SOtráva


11. kolo 31.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1102Sokol VěřňoviceTJ Petřvald31.05. 14:45NEtráva
C1A1103Sokol Dolní Lutyně31.05. 17:00NE
C1A1104V. BohumínDepos Horní Suchá30.05. 14:45SOtráva
C1A1105SK DětmaroviceH. Bludovice31.05. 11:00NEtráva


12. kolo 07.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1201H. ŽukovSK Dětmarovice06.06. 17:00SOtráva
C1A1202H. BludoviceV. Bohumín07.06. 17:00NEtráva
C1A1203Depos Horní Suchá06.06. 17:00SOtráva
C1A1204Sokol Dolní LutyněSokol Věřňovice07.06. 17:00NEtráva



OFS Karviná
Univerzitní náměstí 242, 733 01 Karviná - Fryštát
Tel: 552 302 894, 739 299 599

  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Soubory ke stažení
 
Výkonný výbor
18.3.2013Zápis a usnesení z VH OFS Karviná ze dne 1.2.2013
6.8.2012ROZPIS SOUTĚŽI OFS - 2012/2013
13.2.2012SEZNAM TRENERŮ OFS K 31.1.2012
7.8.2011Zápis z valné hromady OFS dne 7.7.2011
21.7.2011TISKOPISY 2011/2012
9.3.2009AKTUÁLN9 KILOMETROVNÍK OFS Karviná
 
Disciplinární komise
13.6.2013Rozhodnutí DK č.10
30.5.2013Zápis DK č.8
23.5.2013Zápis DK č.7
19.5.2013Zápis DK č.6
9.5.2013Zápis DK č.5 z 9.5.2013
2.5.2013Zápis DK č.4
25.4.2013Zápis DK č.3
18.4.2013Zápis DK č. 2 z 18.4.2013
14.3.2013Zápis DK č.1 ze dne 14.3.2013
22.11.2012Rozhodnutí DK č.13
 
STK
7.6.2013Zápis STK č.32
30.5.2013Zápis STK č.31
30.5.2013Zápis STK č.31
24.5.2013Zápis STK č.30 a Přihláška do soutěží
19.5.2013Zápis STK č.29
13.5.2013Zápis STK č.28
3.5.2013Zápis STK č.27
28.4.2013Závada opravená - Zápiys STK č.24,25,26
25.4.2013Zápis STK č.26
22.4.2013jestě jeden pokus STK 24+25
 
Komise rozhodčích
9.9.2012SEMINÁŘ ROZHODČÍCH !!!
6.9.2012Aktualizace rozhodčích na 8.9.-9.9
28.8.2012Delegace rozhodčích 29.8.-.2.9.
15.8.2012Seminář rozhodčích a delegátů
22.7.2012Doškolení a zkoušky rozhodčích
20.7.2012Zkoušky rozhodčích
20.6.2012Seminář rozhodčích
8.6.2012Altualizace rozhodčích
1.6.2012Obsazení rozhodčích od 2.6
22.5.2012Obsazení 22.5 - 28.5
 
Komise mládeže
18.12.2011Rozlosování zimních turnajů OFS Karviná
22.4.2010Zápisy komise mládeže leden - duben 2010
 
Úřední zprávy
6.10.2006Fotbal a Novela trestního zákona
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate