Domácí soutěže

reklama
Obsazení soutěží ke dni : 24.10.2014 08:02

A1A - Přebor muži

12. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1201Vřesina26.10.Kania J.Dudek M.tráva
Hradec n/MNE 14:00Šabacký F.
1202Strahovice26.10.Radek R.Bukovský J.tráva
BěláNE 14:00Stanke V.
1203Pustá Polom "B"25.10.Dudek R.Heiser J.tráva B
Malé HošticeSO 14:00Dudek M.
1204Budišov n/B26.10.Šumbera V.Krzisch R.tráva
SkřipovNE 14:00Krzisch M.
1205Hněvošice26.10.Tomeš V.Buček M.tráva, tráva
LitultoviceNE 14:00Kuzník R.
1206Kobeřice "B"25.10.Václavík JosKrzisch R.tráva
StěbořiceSO 14:00Šamárek
1207Vávrovice25.10.Bačkovský P.Pivovarčíktráva
JakartoviceSO 14:00Sciskala V.

A2A - III.třída sk.A muži - NIKOL NÁPOJE

1. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0101Píšť "B"25.10.Hladík M.tráva
Strahovice "B"SO 14:00
0102Štítina "B"26.10.Puffler J.tráva
Štěpánkovice "B"NE 14:00
0103Služovice26.10.Čech Z.tráva
Bolatice "B"NE 14:00
0104Bohuslavice "B"25.10.Leifert T.tráva
BudišoviceSO 14:00
0105Sudice26.10.Pinček Mil.tráva
DobroslaviceNE 14:00
0106Oldřišov "B"25.10.Radek R.tráva
Chlebičov "B"SO 14:00

A2B - III.třída sk.B muži - AutoCont

1. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0101Hlavnice25.10.Čech Z.tráva
Vítkov "B"SO 14:00
0102Suché Lazce25.10.Komárek M.tráva
KyjoviceSO 14:00
0103Dolní Životice26.10.Ulička M.tráva
ChvalíkoviceNE 10:00
0104Nové Sedlice25.10.Bukovský J.tráva
HolasoviceSO 14:00
0105Komárov26.10.Ručka J.tráva
BrumoviceNE 14:00
0106Březová25.10.Šumbera V.tráva
MelčSO 14:00

6. kolo - 14.09.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0601Vítkov "B"28.10.Buček M.tráva
HolasoviceÚT 14:00vzájemná dohoda (STK9)

A3A - IV.třída sk.A muži - ONDRÁŠOVKA

3. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0301Hať "B"25.10.Puffler J.tráva
Darkovice "B"SO 14:00
0302Služovice "B"25.10.Meier M.tráva
Háj ve Slezsku "B"SO 14:00
0303Hrabyně26.10.Špok J.tráva
Malé Hoštice "B"NE 14:30vzájemná dohoda (STK14)
0304Chuchelná "B"25.10.Válek J.tráva, tráva
Horní LhotaSO 14:00
0305Darkovičky "B"25.10.Prasek B.tráva
ZávadaSO 14:00

5. kolo - 07.09.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0503Chuchelná "B"28.10.Prasek B.tráva, tráva
Háj ve Slezsku "B"ÚT 14:00vzájemná dohoda (STK7)

A3B - IV.třída sk.B muži - ONDRÁŠEOVKA

1. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0101Moravice25.10.Čala T.tráva
Vávrovice "B"SO 14:00
0102Štáblovice25.10.Pinček Mil.tráva
DeštnéSO 14:00
0103Radkov25.10.Kania J.tráva
PalhanecSO 14:00
0104Slavkov "B"25.10.Vanya D.tráva
SosnováSO 14:00
0105Těškovice25.10.Buček M.UT
VětřkoviceSO 14:00

C1A - Přebor dorostu - AGROTIP Opava-John Deere

1. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0102Pustá Polom25.10.Heiser J.tráva B
KobeřiceSO 11:15
0103Kylešovice25.10.Šafařík P.UT
Malé HošticeSO 11:15
0105Bohuslavice26.10.Tvrdý Z.tráva
LitultoviceNE 11:45
0106Darkovičky26.10.Gančař J.tráva
StěbořiceNE 11:45

6. kolo - 14.09.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0605Pustá Polom28.10.Leifert T.tráva B
BohuslaviceÚT 14:00vzájemná dohoda (STK8)

C2A - Soutěž dorostu - HB TISK

1. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0101Píšť25.10.Hladík M.tráva
DarkoviceSO 11:45vzájemná dohoda (STK13)
0102Kozmice26.10.Pretsch A.tráva
ŠtěpánkoviceNE 11:30
0103Vřesina25.10.Šabacký F.tráva
BolaticeSO 14:00
0104Hněvošice26.10.Kuzník R.tráva, tráva
RaduňNE 11:45
0105Těškovice25.10.Buček M.UT
Mokré LazceSO 11:30
0106Šilheřovice26.10.Dudek R.tráva, tráva
Horní BenešovNE 11:45

6. kolo - 14.09.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0606Vřesina28.10.Šabacký F.tráva
HněvošiceÚT 14:00vzájemná dohoda (STK9)

E1A - Přebor st. žáci 1+10 - BULY ARÉNA-Aquapark Kravaře

3. kolo - 12.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0304Stěbořice26.10.Šafrán M.tráva
VětřkoviceNE 15:00vzájemná dohoda (STK13)


OFS Opava
Vodárenská 18, 747 07 Opava
Tel: 553 625 474
Fax: 553 625 319
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží
  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty


Informace FS
Informační servis FAČR
Zřízení registrace v rámci MS KFS v Ostravě
Pohár FAČR - okresní kola: "O POHÁR MĚSTA OPAVY"
Oficiální partneři OFS Opava
Oficiální partneři OFS Opava projektu: POMOZTE POSTIŽENÝM DĚTEM
Termínová listina
Rozpis soutěží OFS Opava
Archivace
Soubory ke stažení
 
Úřední zprávy
23.10.2014Rozhodnutí DK
23.10.2014Rozhodnutí STK
10.10.2014Rozhodnutí ekonomické komise
1.7.2013Informace komise rozhodčích
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate