Domácí soutěže

reklama
Obsazení soutěží ke dni : 29.10.2014 09:21

A1A - Přebor muži

13. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1301Jakartovice01.11.Hennig A.Kuzník R.tráva
VřesinaSO 14:00Pivovarčík
1302Stěbořice01.11.Pinček Mil.Stanke V.tráva
VávroviceSO 14:00Bukovský J.
1303Litultovice02.11.Tomeš V.Buček M.tráva
Kobeřice "B"NE 14:00Kotásek P.
1304Skřipov01.11.Dudek R.Kotala F.tráva
HněvošiceSO 14:00Puffler J.
1305Malé Hoštice02.11.Ulička M.Krzisch R.tráva
Budišov n/BNE 14:00Meier M.
1306Bělá02.11.Čala T.Václavík Jostráva
Pustá Polom "B"NE 14:00Hladík M.
1307Hradec n/M02.11.Čech Z.Puffler J.tráva
StrahoviceNE 14:00Gančař J.

A2A - III.třída sk.A muži - NIKOL NÁPOJE

2. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0201Strahovice "B"01.11.Kania J.tráva
Chlebičov "B"SO 14:00
0202Dobroslavice01.11.Plaček V.tráva
Oldřišov "B"SO 14:00
0203Budišovice02.11.Špok J.tráva
SudiceNE 14:00
0204Bolatice "B"01.11.Šumbera V.tráva B
Bohuslavice "B"SO 14:00
0205Štěpánkovice "B"01.11.Čech Z.tráva
SlužoviceSO 14:00
0206Píšť "B"01.11.Komárek M.tráva
Štítina "B"SO 14:00

8. kolo - 28.09.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0803Píšť "B"08.11.Dudek R.tráva
DobroslaviceSO 14:00vzájemná dohoda (STK12)
0806Bohuslavice "B"08.11.Kania J.tráva
SudiceSO 14:00vzájemná dohoda (STK12)

A2B - III.třída sk.B muži - AutoCont

2. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0201Vítkov "B"01.11.Buček M.tráva
MelčSO 14:00vzájemná dohoda (STK14)
0202Brumovice01.11.Radek R.tráva
BřezováSO 14:00
0203Holasovice02.11.Leifert T.tráva
KomárovNE 14:00
0204Chvalíkovice02.11.Bačkovský P.tráva
Nové SedliceNE 14:00
0205Kyjovice01.11.Vanya D.tráva
Dolní ŽivoticeSO 14:00vzájemná dohoda (STK13)
0206Hlavnice01.11.Václavík Jostráva
Suché LazceSO 14:00

A3B - IV.třída sk.B muži - ONDRÁŠEOVKA

2. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0201Vávrovice "B"02.11.Ručka J.tráva
KlokočovNE 14:00
0203Sosnová01.11.Hladík M.tráva
TěškoviceSO 14:00
0204Palhanec01.11.Heiser J.tráva
Slavkov "B"SO 14:00
0205Deštné01.11.Válek J.tráva
RadkovSO 14:00
0206Moravice01.11.Čala T.tráva
ŠtábloviceSO 14:00

C1A - Přebor dorostu - AGROTIP Opava-John Deere

2. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0202Litultovice01.11.Kotásek P.tráva
DarkovičkySO 14:00
0204Malé Hoštice02.11.Meier M.tráva
SlavkovNE 11:45
0205Kobeřice02.11.Korpas D.tráva
KylešoviceNE 10:30vzájemná dohoda (STK14)
0206Hať02.11.Šabacký F.tráva
Pustá PolomNE 11:45

C2A - Soutěž dorostu - HB TISK

2. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0201Darkovice02.11.Komárek M.tráva
Horní BenešovNE 11:45
0202Mokré Lazce01.11.Čepec L. ml.tráva
ŠilheřoviceSO 10:30
0203Raduň02.11.Schrom D.tráva
TěškoviceNE 10:00
0204Bolatice02.11.Migota T.tráva B
HněvošiceNE 11:45
0205Štěpánkovice01.11.Čech Z.tráva
VřesinaSO 11:30
0206Píšť02.11.Prasek B.tráva
KozmiceNE 11:45

8. kolo - 28.09.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0805Vřesina08.11.Komárek M.tráva
ŠilheřoviceSO 14:00vzájemná dohoda (STK11)


OFS Opava
Vodárenská 18, 747 07 Opava
Tel: 553 625 474
Fax: 553 625 319
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží
  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty


Informace FS
Informační servis FAČR
Zřízení registrace v rámci MS KFS v Ostravě
Pohár FAČR - okresní kola: "O POHÁR MĚSTA OPAVY"
Oficiální partneři OFS Opava
Oficiální partneři OFS Opava projektu: POMOZTE POSTIŽENÝM DĚTEM
Termínová listina
Rozpis soutěží OFS Opava
Archivace
Soubory ke stažení
 
Úřední zprávy
23.10.2014Rozhodnutí DK
23.10.2014Rozhodnutí STK
10.10.2014Rozhodnutí ekonomické komise
1.7.2013Informace komise rozhodčích
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate