Domácí soutěže


reklama
Obsazení soutěží ke dni : 18.04.2014 15:37

A1A - Přebor muži - KOT STEEL

20. kolo - 20.04.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
2001Vřesina20.04.Hladík M.Kotala F.tráva
Malé HošticeNE 16:00Dudek M.
2002Suché Lazce19.04.Tvrdý Z.Válek J.tráva
HněvošiceSO 16:00Jakubec J.
2003Kobeřice "B"19.04.Žurek J.Pivovarčíktráva
ŽimroviceSO 16:00Velecký J.
2004Hradec n/M20.04.Bačkovský P.Buček M.tráva
SkřipovNE 15:00Špok
2005Jakartovice19.04.Puffler J.Stanke V.tráva
LitultoviceSO 16:00
2006Služovice20.04.Seipel J.Bukovský J.tráva
Dolní Benešov "B"NE 16:00Stanke V.
2007Pustá Polom "B"19.04.Pinček Mil.tráva B
StěbořiceSO 16:00

A2A - III.třída sk.A muži - NIKOL NÁPOJE

20. kolo - 20.04.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
2001Budišovice20.04.Pinček Mil.tráva
Bohuslavice "B"NE 16:00
2002Oldřišov "B"19.04.Vanya D.tráva
Kozmice "B"SO 16:00
2003Štěpánkovice "B"19.04.Kania J.tráva
Strahovice "B"SO 15:00
2004Sudice20.04.Radek R.tráva
Píšť "B"NE 16:00
2005Bolatice "B"19.04.Čech Z.tráva B
Chlebičov "B"SO 16:00
2007Bělá20.04.Puffler J.tráva
DobroslaviceNE 15:00

A2B - III.třída sk.B muži - MEDARES

20. kolo - 20.04.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
2001Vítkov "B"20.04.Neděla M.tráva
Dolní ŽivoticeNE 16:00
2002Hlavnice19.04.Radek R.tráva
ChvalíkoviceSO 16:00
2003Vávrovice19.04.Tomeš V.tráva
Nové SedliceSO 16:00
2004Slavkov "B"19.04.Václavík Jostráva
HolasoviceSO 16:00
2005Březová19.04.Mikošek S.tráva
BrumoviceSO 16:00
2007Kyjovice20.04.Čech Z.tráva
MelčNE 16:00

A3A - IV.třída sk.A muži - ONDRÁŠOVKA

18. kolo - 20.04.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1801Hať "B"19.04.Plaček V.tráva
Horní LhotaSO 16:00
1802Velké Hoštice "B"20.04.Válek J.tráva, tráva
RohovNE 16:00
1803Šilheřovice "B"19.04.Hladík M.tráva, tráva
HrabyněSO 16:00
1804Štítina "B"20.04.Hrubý H.tráva
ZávadaNE 16:00
1805Služovice "B"19.04.Hrubý H.tráva
Háj ve Slezsku "B"SO 16:00
1806Chuchelná "B"19.04.Komárek M.tráva, tráva
Darkovice "B"SO 16:00

A3B - IV.třída sk.B muži - ONDRÁŠOVKA

18. kolo - 20.04.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1801Moravice19.04.Bačkovský P.tráva
Malé Hoštice "B"SO 16:00
1802Štáblovice19.04.Bukovský J.tráva
Budišov n/B "B"SO 16:00
1803Slavia Opava "B"19.04.Kukla A.tráva
RadkovSO 16:00
1804Klokočov19.04.Seipel J.tráva
DeštnéSO 15:00
1805Palhanec19.04.Buček M.tráva
Vávrovice "B"SO 16:00
1806Těškovice19.04.Ručka J.UT
SosnováSO 16:00

C1A - Přebor dorostu - AGROTIP Opava-John Deere

16. kolo - 06.04.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1604Kylešovice01.05.Šafrán D.UT
HolasoviceČT 16:00vzájemná dohoda (STK22)

18. kolo - 20.04.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1801Hať20.04.Latoň J.tráva
Malé HošticeNE 13:45
1802Oldřišov20.04.Kolečkář A.tráva
HlavniceNE 13:45
1803Vávrovice19.04.Tomeš V.tráva
HolasoviceSO 13:30
1804Slavkov19.04.Václavík Jostráva
LitultoviceSO 13:15
1805Kylešovice19.04.Kolečkář A.UT
KobeřiceSO 13:15
1806Pustá Polom19.04.Pinček Mil.tráva B
StěbořiceSO 13:15

C2A - Soutěž dorostu - HB TISK

18. kolo - 20.04.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1801Bolatice23.04.Moravec R.tráva B
BohuslaviceST 17:00vzájemná dohoda (STK22)
1802Velké Heraltice20.04.Pivovarčíktráva
HněvošiceNE 10:00
1804Vřesina19.04.Prasek B.tráva
DarkovičkySO 16:00
1806Těškovice19.04.Ručka J.UT
DarkoviceSO 13:30

E1A - Přebor st. žáci 1+10 - BULY ARÉNA-Aquapark Kravaře

18. kolo - 20.04.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1801Hať20.04.Prasek B.tráva
KylešoviceNE 10:00
1802Bohuslavice19.04.Hladík M.tráva
KozmiceSO 14:15
1803Větřkovice20.04.Velecký J.tráva
PíšťNE 16:00
1806Raduň20.04.Žurek J.tráva
StěbořiceNE 10:00


OFS Opava
Vodárenská 18, 747 07 Opava
Tel: 553 625 474
Fax: 553 625 319
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží
  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty


Informace FS
Informační servis FAČR
Zřízení registrace v rámci MS KFS v Ostravě
Pohár FAČR - okresní kola: "O POHÁR MĚSTA OPAVY"
Oficiální partneři OFS Opava
Oficiální partneři OFS Opava projektu: POMOZTE POSTIŽENÝM DĚTEM
Termínová listina
Rozpis soutěží OFS Opava
Archivace
Soubory ke stažení
 
Úřední zprávy
17.4.2014Rozhodnutí DK
17.4.2014Rozhodnutí STK
4.4.2014Rozhodnutí ekonomické komise
25.3.2014Letní fotbalový kemp mládeže OFS Opava v roce 2014
3.1.2014Zpráva OFS Opava před zahájením jarní části SR 2013-2014
1.7.2013Informace komise rozhodčích
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
gambrinus ligy
Gambrinus oficiální sázkový partner
gambrinus ligy
Chance  generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize DENÍK HATTRICK - sportovní magazín Impuls sport.cz Seznam
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Čedok
fotbal-travel
Rauch benesport.cz coca-cola G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate