Domácí soutěže

reklama

A2A - Okresní soutěž III.třída dospělých

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2603KočíBořice1:0 (1:0)200
Branky: Šára Michal; Rozhodčí: Havel Jiří, Kykal Martin, Kostka Martin; ŽK: 0 - Němec Milan, Douda Tomáš
A2A2604DřeniceHorní Bradlo1:3 (1:3)70
Branky: Bondor Ladislav - Pilař Jiří 2, Semerád Jaroslav; Rozhodčí: Rajs Jakub
A2A2605OrelRváčov6:3 (3:1)200
Branky: Doležal Filip 2, Janeček Radek 2, Vojtěch Patrik, Novák Tomáš - Vodička Zdeněk 2, Novotný Lukáš; Rozhodčí: Čechlovský Boleslav
A2A2606Hrochův TýnecMiřetice B9:5 (4:1)30
Branky: Polnický Michael 3, Friček Martin 2, Šedivý Jakub 2, Unger Jaroslav, Beneš Vít - Štosek Petr 2, Vinkler Lukáš, Doležal Lukáš, Hladký Pavel; Rozhodčí: Vojta Jan; ŽK: Šedivý Jakub - Zdražil Luboš, Beran Jiří
A2A2607Heřmanův Městec BRosice5:0 (2:0)60
Branky: Vytlačil Petr, Večeřa David, Salfický David, Mach Ondřej, Peter Tomáš; Rozhodčí: Šebek Miroslav; ŽK: Večeřa David, Řehák Jan, Dostál Tomáš - Kysilko Stanislav, Vrabec Milan, Zahálka Ladislav
A2A2601CtětínTrhová Kamenice5:3 (3:1)80
Branky: Malina Petr 2, Dejnožka Petr, Janoušek Jakub, Meduna Vojtěch - Švejda Jaroslav 3; Rozhodčí: Štourač Vladimír; ŽK: Malina Petr - Švejda Jaroslav, Alinče Martin
A2A2602Slatiňany BBítovany11:0 (4:0)80
Branky: Vladyka Petr 3, Koudelka Tomáš 2, Morávek Petr 2, Zdražil Jiří, Koucký Jaroslav, Trňák Vladislav, Melichar Petr; Rozhodčí: Vávra Petr; ŽK: 0 - Kratochvíl Tomáš


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Kočí261934 62: 2360 ( 21)
2.Slatiňany B261844115: 3958 ( 19)
3.Dřenice261538 52: 4548 ( 9)
4.Heřmanův Městec B261538 75: 3648 ( 9)
5.Rosice261385 61: 4247 ( 8)
6.Bořice261358 51: 3144 ( 5)
7.Rváčov261169 69: 5539 ( 0)
8.Hrochův Týnec2610313 68: 5533 ( -6)
9.Orel269314 58: 8630 ( -9)
10.Horní Bradlo269215 39: 6229 (-10)
11.Ctětín268414 37: 6928 (-11)
12.Miřetice B264814 38: 7120 (-19)
13.Trhová Kamenice264616 32: 8018 (-21)
14.Bítovany264220 27: 9014 (-25)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště



Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Náhradní ZOU
Los přípravek
Pohár FAČR 2015
Rozpis soutěží 2015 - 2016
Termínová listina - podzim 2015
Encyklopedie Fotbalové (r)evoluce
Richard Raba držitelem Ceny dr. Jíry
Prezentace z Aktivu PKFS
Prezentace z Aktivu předsedů KFS a OFS
Směrnice pro vedení členské základny
Fotbalová (r)evoluce
Zápisy a soupisky přípravek
Zapůjčení aerifikátoru
Smlouvy o pojištění
Zápis o utkání
Pravidla fotbalu malých forem
Formuláře OFS
 
Úřední zprávy
27.2.2014Vyhláška Ministerstva zdravotnictví
1.2.2012Návštěvní řád
25.1.2012Organizační řád pořadatelské služby
14.1.2012Doporučené vybavení lékárniček
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate