Domácí soutěže

reklama

F1A - KiK textil Okresní přebor mladších žáků

1. kolo 07.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0101LužeMiřetice06.09. 09:00SO
F1A0102ZaječiceSvratouch07.09. 10:00NE
F1A0103RonovOrel06.09. 10:00SO
F1A0104PrachoviceNasavrky/Ctětín07.09. 10:00NE
F1A0105ChrastVítanov/Kameničky07.09. 14:00NE
F1A0106ProsečTrh. Kamenice/Hor.Bradlo06.09. 10:00SO


2. kolo 14.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0201MiřeticeTrh. Kamenice/Hor.Bradlo13.09. 10:00SO
F1A0202Vítanov/KameničkyProseč14.09. 09:00NEVítanov
F1A0203Nasavrky/CtětínChrast13.09. 09:00SONasavrky
F1A0204OrelPrachovice13.09. 10:00SO
F1A0205SvratouchRonov05.10. 10:00NE
F1A0206LužeZaječice13.09. 09:00SO


3. kolo 21.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0301ZaječiceMiřetice24.09. 17:30ST
F1A0302RonovLuže20.09. 10:00SO
F1A0303PrachoviceSvratouch21.09. 10:00NE
F1A0304ChrastOrel21.09. 10:00NE
F1A0305ProsečNasavrky/Ctětín21.09. 10:00NE
F1A0306Trh. Kamenice/Hor.BradloVítanov/Kameničky21.09. 10:00NETrhová Kamenice


4. kolo 28.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0401MiřeticeVítanov/Kameničky27.09. 10:00SO
F1A0402Nasavrky/CtětínTrh. Kamenice/Hor.Bradlo27.09. 09:00SONasavrky
F1A0403OrelProseč30.09. 17:00ÚT
F1A0404ChrastSvratouch28.09. 10:00NE
F1A0405LužePrachovice27.09. 09:00SO
F1A0406ZaječiceRonov27.09. 10:00SO


5. kolo 05.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0501RonovMiřetice04.10. 10:00SO
F1A0502PrachoviceZaječice05.10. 10:00NE
F1A0503ChrastLuže05.10. 10:00NE
F1A0504ProsečSvratouch04.10. 10:00SO
F1A0505Trh. Kamenice/Hor.BradloOrel05.10. 10:00NETrhová Kamenice
F1A0506Vítanov/KameničkyNasavrky/Ctětín05.10. 10:00NEVítanov


6. kolo 12.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0601MiřeticeNasavrky/Ctětín12.10. 10:00NE
F1A0602OrelVítanov/Kameničky11.10. 10:00SO
F1A0603SvratouchTrh. Kamenice/Hor.Bradlo11.10. 10:00SO
F1A0604LužeProseč11.10. 09:00SO
F1A0605ZaječiceChrast12.10. 10:00NE
F1A0606RonovPrachovice11.10. 10:00SO


7. kolo 19.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0701PrachoviceMiřetice19.10. 10:00NE
F1A0702ChrastRonov19.10. 11:15NE
F1A0703ProsečZaječice19.10. 10:00NE
F1A0704Trh. Kamenice/Hor.BradloLuže19.10. 10:00NETrhová Kamenice
F1A0705Vítanov/KameničkySvratouch19.10. 10:00NEKameničky
F1A0706Nasavrky/CtětínOrel18.10. 09:00SONasavrky


8. kolo 26.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0801MiřeticeOrel25.10. 10:00SO
F1A0802SvratouchNasavrky/Ctětín29.05. 17:00
F1A0803LužeVítanov/Kameničky25.10. 09:00SO
F1A0804ZaječiceTrh. Kamenice/Hor.Bradlo25.10. 10:00SO
F1A0805RonovProseč25.10. 10:00SO
F1A0806PrachoviceChrast26.10. 10:00NE


11. kolo 28.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1101ProsečMiřetice28.10. 10:00ÚT
F1A1102Trh. Kamenice/Hor.BradloChrast28.10. 10:00ÚTTrhová Kamenice
F1A1103Vítanov/KameničkyPrachovice28.10. 10:00ÚTVítanov
F1A1104Nasavrky/CtětínRonov28.10. 09:00ÚTNasavrky
F1A1105OrelZaječice21.10. 17:00ÚT
F1A1106SvratouchLuže24.05. 10:00NE


9. kolo 02.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0901ChrastMiřetice02.11. 11:00NE
F1A0902ProsečPrachovice01.11. 10:00SO
F1A0903Trh. Kamenice/Hor.BradloRonov02.11. 10:00NETrhová Kamenice
F1A0904Vítanov/KameničkyZaječice01.11. 10:00SOVítanov
F1A0905Nasavrky/CtětínLuže01.11. 09:00SONasavrky
F1A0906OrelSvratouch01.11. 10:00SO


10. kolo 09.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1001MiřeticeSvratouch08.11. 10:00SO
F1A1002LužeOrel08.11. 09:00SO
F1A1003ZaječiceNasavrky/Ctětín08.11. 10:00SO
F1A1004Vítanov/KameničkyRonov08.11. 10:00SO
F1A1005PrachoviceTrh. Kamenice/Hor.Bradlo09.11. 10:00NE
F1A1006ChrastProseč09.11. 10:00NE


12. kolo 05.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1201MiřeticeLuže13.05. 17:00ST
F1A1202SvratouchZaječice08.05. 10:00
F1A1203OrelRonov05.05. 18:00ÚT
F1A1204Nasavrky/CtětínPrachovice01.05. 09:00Nasavrky
F1A1205Vítanov/KameničkyChrast07.05. 17:00ČTVítanov
F1A1206Trh. Kamenice/Hor.BradloProseč14.05. 17:30ČTTrhová Kamenice


13. kolo 12.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1301Trh. Kamenice/Hor.BradloMiřetice12.04. 10:00NETrhová Kamenice
F1A1302ProsečVítanov/Kameničky12.04. 10:00NE
F1A1303ChrastNasavrky/Ctětín11.04. 10:00SO
F1A1304PrachoviceOrel12.04. 10:00NE
F1A1305RonovSvratouch11.04. 10:00SO
F1A1306ZaječiceLuže11.04. 14:00SO


14. kolo 19.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1401MiřeticeZaječice19.05. 17:30ÚT
F1A1402LužeRonov18.04. 09:00SO
F1A1403SvratouchPrachovice19.04. 10:00NE
F1A1404OrelChrast18.04. 10:00SO
F1A1405Nasavrky/CtětínProseč18.04. 09:00SONasavrky
F1A1406Vítanov/KameničkyTrh. Kamenice/Hor.Bradlo18.04. 14:00SOVítanov


15. kolo 26.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1501Vítanov/KameničkyMiřetice01.05. 10:00Vítanov
F1A1502Trh. Kamenice/Hor.BradloNasavrky/Ctětín26.04. 10:00NETrhová Kamenice
F1A1503ProsečOrel26.04. 10:00NE
F1A1504SvratouchChrast25.04. 10:00SO
F1A1505PrachoviceLuže26.04. 10:00NE
F1A1506RonovZaječice29.05. 17:30


16. kolo 03.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1601MiřeticeRonov02.05. 10:00SO
F1A1602ZaječicePrachovice03.05. 10:00NE
F1A1603LužeChrast02.05. 09:00SO
F1A1604SvratouchProseč03.05. 10:00NE
F1A1605OrelTrh. Kamenice/Hor.Bradlo02.05. 10:00SO
F1A1606Nasavrky/CtětínVítanov/Kameničky02.05. 09:00SONasavrky


17. kolo 10.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1701Nasavrky/CtětínMiřetice09.05. 09:00SONasavrky
F1A1702Vítanov/KameničkyOrel10.05. 09:00NEVítanov
F1A1703Trh. Kamenice/Hor.BradloSvratouch10.05. 10:00NETrhová Kamenice
F1A1704ProsečLuže10.05. 10:00NE
F1A1705ChrastZaječice14.05. 17:30ČT
F1A1706PrachoviceRonov10.05. 10:00NE


18. kolo 17.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1801MiřeticePrachovice16.05. 10:00SO
F1A1802RonovChrast16.05. 10:00SO
F1A1803ZaječiceProseč16.05. 10:00SO
F1A1804LužeTrh. Kamenice/Hor.Bradlo16.05. 09:00SO
F1A1805SvratouchVítanov/Kameničky17.05. 10:00NE
F1A1806OrelNasavrky/Ctětín16.05. 10:00SO


19. kolo 24.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1901OrelMiřetice26.05. 17:30ÚT
F1A1902Nasavrky/CtětínSvratouch23.05. 09:00SONasavrky
F1A1903Vítanov/KameničkyLuže23.05. 14:00SOVítanov
F1A1904Trh. Kamenice/Hor.BradloZaječice24.05. 10:00NETrhová Kamenice
F1A1905ProsečRonov24.05. 10:00NE
F1A1906ChrastPrachovice24.05. 10:00NE


20. kolo 31.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A2001MiřeticeChrast31.05. 10:00NE
F1A2002PrachoviceProseč31.05. 10:00NE
F1A2003RonovTrh. Kamenice/Hor.Bradlo30.05. 10:00SO
F1A2004ZaječiceVítanov/Kameničky31.05. 10:00NE
F1A2005LužeNasavrky/Ctětín30.05. 09:00SO
F1A2006SvratouchOrel31.05. 10:00NE


21. kolo 07.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A2101SvratouchMiřetice06.06. 10:00SO
F1A2102OrelLuže06.06. 10:00SO
F1A2103Nasavrky/CtětínZaječice06.06. 09:00SONasavrky
F1A2104RonovVítanov/Kameničky06.06. 10:00SO
F1A2105Trh. Kamenice/Hor.BradloPrachovice07.06. 10:00NETrhová Kamenice
F1A2106ProsečChrast06.06. 09:00SO


22. kolo 14.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A2201MiřeticeProseč13.06. 10:00SO
F1A2202ChrastTrh. Kamenice/Hor.Bradlo14.06. 09:00NE
F1A2203PrachoviceVítanov/Kameničky14.06. 10:00NE
F1A2204RonovNasavrky/Ctětín13.06. 10:00SO
F1A2205ZaječiceOrel13.06. 10:00SO
F1A2206LužeSvratouch14.06. 10:00NE



Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Náhradní ZOU
Los přípravek
Pohár FAČR 2015
Rozpis soutěží 2015 - 2016
Termínová listina - podzim 2015
Encyklopedie Fotbalové (r)evoluce
Richard Raba držitelem Ceny dr. Jíry
Prezentace z Aktivu PKFS
Prezentace z Aktivu předsedů KFS a OFS
Směrnice pro vedení členské základny
Fotbalová (r)evoluce
Zápisy a soupisky přípravek
Zapůjčení aerifikátoru
Smlouvy o pojištění
Zápis o utkání
Pravidla fotbalu malých forem
Formuláře OFS
 
Úřední zprávy
27.2.2014Vyhláška Ministerstva zdravotnictví
1.2.2012Návštěvní řád
25.1.2012Organizační řád pořadatelské služby
14.1.2012Doporučené vybavení lékárniček
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate