Domácí soutěže

reklama

F1A - KiK textil Okresní přebor mladších žáků

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0101LužeMiřetice7:0 (3:0)20
Branky: Mládek Lukáš 5, Kubant Ondřej, Žiga Miroslav; Rozhodčí: Šmaha Tomáš
F1A0102ZaječiceSvratouch3:4 (0:2)60
Branky: Pavelka Saša 2, Oplíštil Jindřich - Moučka Marek 2, Gregor Josef, Matoušek Petr; Rozhodčí: Alinč Miloslav; ŽK: 0 - Gregor Josef
F1A0103RonovOrel1:5 (0:3)35
Branky: Sehnoutka Daniel - Švadlenka Petr 3, Flídr Dominik 2; Rozhodčí: Rajs Jakub
F1A0104PrachoviceNasavrky/Ctětín2:6 (1:0)40
Branky: Zeman Miloslav, Dunka Patrik - David Jakub 3, Pecina Pavel, Zikmund Filip, Jeřábek Vojtěch; Rozhodčí: Novotný Bohumil
F1A0105ChrastVítanov/Kameničky1:0 (0:0)10
Branky: Mareš Jakub; Rozhodčí: Čechlovský Boleslav
F1A0106ProsečTrh. Kamenice/Hor.Bradlo5:1 (2:0)
Branky: Nekvinda Jan 2, Honzák Petr, Vích Petr, Beránek Václav - Linhart Petr; Rozhodčí: Vařejčko Ondřej


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0201MiřeticeTrh. Kamenice/Hor.Bradlo0:8 (0:7)
Branky: Linhart Petr 5, Dvořák Pavel, Kudláček Vojtěch, Sedlák Šimon; Rozhodčí: Vařejčko Ondřej
F1A0202Vítanov/KameničkyProseč3:1 (0:0)40
Branky: Obalecký Dominik 2, Petrlík Tomáš - Beránek Václav; Rozhodčí: Starý David
F1A0203Nasavrky/CtětínChrast2:8 (1:4)10
Branky: Řezníček Vladimír, Zikmund Filip - Hansl Tomáš 4, Mareš Jakub 2, Dostál Lukáš 2; Rozhodčí: Filipi Vojtěch
F1A0204OrelPrachovice4:1 (1:0)23
Branky: Švadlenka Petr 3, Flídr Dominik - Dostál Ondřej; Rozhodčí: Doudová Jana
F1A0205SvratouchRonov11:0 (8:0)40
Branky: Gregor Josef 4, Klivar Nikolas 2, Votava Milan 2, Zástěra Patrik, Hufnágel Antonín, Matoušek Petr; Rozhodčí: Vojta Jan
F1A0206LužeZaječice4:1 (2:0)20
Branky: Al Ghafli Fáris Akil 2, Tefr Šimon 2 - Pavelka Saša; Rozhodčí: Teplý Radek ml.


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0301ZaječiceMiřetice4:1 (1:1)50
Branky: Rohlík Michal 2, Pavelka Saša, Oplíštil Jindřich - Modráček Radek; Rozhodčí: Čechlovský Boleslav
F1A0302RonovLuže0:3 (0:1)10
Branky: Zelinger Damien, Mládek Lukáš, Kopecká Dominika; Rozhodčí: Nepovím Martin
F1A0303PrachoviceSvratouch4:7 (3:2)15
Branky: Dunka Patrik 3, Zeman Miloslav - Gregor Josef 6, Moučka Marek; Rozhodčí: Rajs Jakub
F1A0304ChrastOrel8:3 (5:0)30
Branky: Hansl Tomáš 2, Mareš Jakub 2, Dostál Jakub, Rázek Tomáš, Dostál Lukáš, Nevole David - Švadlenka Miroslav 3; Rozhodčí: Chour Milan
F1A0305ProsečNasavrky/Ctětín3:5 (1:2)20
Branky: Beránek Václav 3 - Řezníček Vladimír 2, Matýsek Dominik 2, David Jakub; Rozhodčí: Šmaha Martin st.
F1A0306Trh. Kamenice/Hor.BradloVítanov/Kameničky1:3 (0:3)20
Branky: Kudláček Vojtěch - Obalecký Dominik 2, Petrlík Tomáš; Rozhodčí: Šeps Martin


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0401MiřeticeVítanov/Kameničky1:8 (0:5)20
Branky: Modráček Radek - Obalecký Dominik 4, Petrlík Tomáš 2, Odvárka Michal 2; Rozhodčí: Teplý Radek ml.
F1A0402Nasavrky/CtětínTrh. Kamenice/Hor.Bradlo1:2 (1:0)30
Branky: Řezníček Vladimír - Stýblo Vojtěch 2; Rozhodčí: Šmaha David
F1A0403OrelProseč3:3 (1:2)46
Branky: Červinka Josef 2, Flídr Dominik - Vích Petr 2, Nekvinda Jan; Rozhodčí: Kudyn Milan
F1A0404ChrastSvratouch1:7 (0:5)40
Branky: Dobrkovský Matěj - Gregor Josef 4, Zástěra Patrik, Popela Ondřej, Matoušek Petr; Rozhodčí: Vrána Jan
F1A0405LužePrachovice3:1 (0:0)10
Branky: Zelinger Damien, Petráň Arnošt, Al Ghafli Fáris Akil - Ouřecký Marek; Rozhodčí: Šmaha Martin ml.
F1A0406ZaječiceRonov4:0 (3:0)30
Branky: Rohlík Michal 3, Oplíštil Jindřich; Rozhodčí: Doudová Jana


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0501RonovMiřetice2:1 (0:1)20
Branky: Sehnoutka Daniel, Lyashko Serhiy - Bakeš Patrik; Rozhodčí: Novotný Bohumil
F1A0502PrachoviceZaječice1:1 (0:1)30
Branky: Dunka Patrik - Stein Stanislav; Rozhodčí: Nepovím Martin
F1A0503ChrastLuže4:0 (3:0)32
Branky: Dostál Lukáš 3, Rázek Tomáš
F1A0504ProsečSvratouch2:0 (2:0)30
Branky: Honzák Petr, Vích Petr; Rozhodčí: Filipi Vojtěch
F1A0505Trh. Kamenice/Hor.BradloOrel2:1 (0:0)30
Branky: Linhart Petr 2 - Červinka Josef; Rozhodčí: Starý David
F1A0506Vítanov/KameničkyNasavrky/Ctětín4:4 (1:2)30
Branky: Král Filip, Schinagl Jakub, Odvárka Pavel, Vrána Jakub - David Jakub 3, Jeřábek Dominik; Rozhodčí: Vrána Jan


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0601MiřeticeNasavrky/Ctětín1:9 (0:2)20
Branky: Modráček Radek - Řezníček Vladimír 2, Doležal Matěj 2, Jeřábek Dominik, David Jakub, Houba Jan, Pecina Pavel, Pecina Tomáš; Rozhodčí: Doudová Jana
F1A0602OrelVítanov/Kameničky1:8 (0:5)30
Branky: Flídr Dominik - Obalecký Dominik 3, Petrlík Tomáš 2, Odvárka Pavel 2, Schinagl Jakub; Rozhodčí: Šeps Martin
F1A0603SvratouchTrh. Kamenice/Hor.Bradlo6:0 (2:0)40
Branky: Gregor Josef 3, Zástěra Patrik 2, Klivar Nikolas; Rozhodčí: Šmaha Tomáš
F1A0604LužeProseč1:3 (1:0)20
Branky: Mládek Lukáš - Nekvinda Jan 2, Meszáros Samuel; Rozhodčí: Vařejčko Ondřej
F1A0605ZaječiceChrast0:1 (0:0)20
Branky: Nevole David; Rozhodčí: Malivánek František
F1A0606RonovPrachovice1:4 (1:2)10
Branky: Sehnoutka Daniel - Dunka Patrik 3, Jungmann Lukáš; Rozhodčí: Nepovím Martin


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0701PrachoviceMiřetice4:3 (3:1)20
Branky: Hrzán Pavel 2, Dunka Patrik, Pokstefel Petr - Modráček Radek 3; Rozhodčí: Novotný Bohumil
F1A0702ChrastRonov8:3 (4:2)40
Branky: Přibyl Adam 2, Hansl Tomáš 2, Jirout Lukáš 2, Slanař Daniel, Nevole David; Rozhodčí: Lukas Jaroslav
F1A0703ProsečZaječice4:2 (2:0)30
Branky: Vích Petr 2, Meszáros Samuel, Beránek Václav - Vašák Martin, Pavelka Saša; Rozhodčí: Gála Jaroslav
F1A0704Trh. Kamenice/Hor.BradloLuže3:1 (1:1)25
Branky: Kudláček Vojtěch, Linhart Petr, Kysela Petr - Mládek Lukáš; Rozhodčí: Šmaha Tomáš
F1A0705Vítanov/KameničkySvratouch0:6 (0:2)20
Branky: Klivar Nikolas 2, Matoušek Petr 2, Gregor Josef, Janeba Martin; Rozhodčí: Šmaha Martin st.
F1A0706Nasavrky/CtětínOrel2:3 (2:2)30
Branky: Řezníček Vladimír 2 - Švadlenka Miroslav 2, Vilček Tobias; Rozhodčí: Šeps Martin


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0801MiřeticeOrel0:6 (0:3)30
Branky: Švadlenka Miroslav 3, Flídr Dominik 2, Švadlenka Petr; Rozhodčí: Filipi Vojtěch
F1A0802SvratouchNasavrky/Ctětín5:3 (2:3)20
Branky: Gregor Josef 4, Matoušek Petr - Řezníček Vladimír, David Jakub, Pecina Tomáš; Rozhodčí: Vojta Jan
F1A0803LužeVítanov/Kameničky0:9 (0:3)15
Branky: Petrlík Tomáš 4, Brázda David 2, Vacek Štěpán, Schinagl Jakub, Obalecký Dominik; Rozhodčí: Starý David
F1A0804ZaječiceTrh. Kamenice/Hor.Bradlo3:1 (1:0)30
Branky: Dejdar Ondřej, Oplíštil Jindřich, Šebek Miroslav - Dvořák Pavel; Rozhodčí: Chour Milan
F1A0805RonovProseč1:11 (1:4)20
Branky: Pavlík Michal - Vích Petr 5, Nekvinda Jan 3, Meszáros Samuel, Šimek David, Beránek Václav; Rozhodčí: Opočenský Jiří
F1A0806PrachoviceChrast1:3 (0:1)15
Branky: Dunka Patrik - Hansl Tomáš, Dostál Lukáš, Nevole David


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0901ChrastMiřetice1:0 (0:0)30
Branky: Rázek Tomáš; Rozhodčí: Chour Milan
F1A0902ProsečPrachovice2:0 (1:0)25
Branky: Meszáros Samuel, Vích Petr; Rozhodčí: Kubík Filip
F1A0903Trh. Kamenice/Hor.BradloRonov5:0 (3:0)20
Branky: Modrovič Jaroslav, Linhart Petr, Stýblo Vojtěch, Mrtka Josef, Kudláček Václav; Rozhodčí: Teplý Radek st.
F1A0904Vítanov/KameničkyZaječice1:0 (0:0)30
Branky: Pešek Patrik; Rozhodčí: Vařejčko Ondřej
F1A0905Nasavrky/CtětínLuže1:0 (1:0)10
Branky: Houba Jan; Rozhodčí: Čechlovský Boleslav
F1A0906OrelSvratouch1:9 (0:6)50kontumace
Branky: Pospíšil Michal - Gregor Josef 4, Janeba Martin 4, Matoušek Jan; Rozhodčí: Opočenský Jiří


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1001MiřeticeSvratouch0:16 (0:7)20
Branky: Gregor Josef 5, Janeba Martin 4, Matoušek Petr 4, Moučka Marek 2, Laštůvka Matěj; Rozhodčí: Starý David
F1A1002LužeOrel1:1 (1:0)25
Branky: vlastní - Komárek Daniel
F1A1003ZaječiceNasavrky/Ctětín2:2 (1:1)60
Branky: Stein Stanislav, Oplíštil Jindřich - Řezníček Vladimír 2; Rozhodčí: Chour Milan
F1A1004Vítanov/KameničkyRonov12:0 (5:0)20
Branky: Odvárka Michal 3, Schinagl Jakub 3, Obalecký Dominik 2, Petrlík Tomáš, Pešek Patrik, Brázda David, Odvárka Pavel; Rozhodčí: Šmaha Tomáš
F1A1005PrachoviceTrh. Kamenice/Hor.Bradlo2:3 (1:1)30
Branky: Dunka Patrik 2 - Tezour Tomáš 2, Mrtka Josef
F1A1006ChrastProseč1:4 (1:1)30
Branky: Jirout Lukáš - Meszáros Samuel, Vích Petr, Beránek Václav, Sodomka David


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1101ProsečMiřetice12:0 (7:0)30
Branky: Nekvinda Jan 3, Vích Petr 3, Šimek David 2, Sodomka David 2, Meszáros Samuel, Beránek Václav; Rozhodčí: Šmaha Martin ml.
F1A1102Trh. Kamenice/Hor.BradloChrast1:2 (0:1)30
Branky: Tezour Tomáš - Hansl Tomáš, Nevole David; Rozhodčí: Vrána Jan
F1A1103Vítanov/KameničkyPrachovice1:0 (0:0)30
Branky: Petrlík Tomáš; Rozhodčí: Starý David
F1A1104Nasavrky/CtětínRonov4:1 (1:1)10
Branky: Jeřábek Dominik, Houba Jan, Pecina Tomáš, Jeřábek Vojtěch - Jelínek Filip; Rozhodčí: Čechlovský Boleslav
F1A1105OrelZaječice4:2 (2:1)60
Branky: Vilček Tobias 2, Červinka Josef, Richter Jan - Rohlík Michal, Ceral Vojtěch; Rozhodčí: Šeps Martin
F1A1106SvratouchLuže3:2 (3:0)20
Branky: Gregor Josef 3 - Baťová Martina, Zajíček Vladimír; Rozhodčí: Vojta Jan


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1201MiřeticeLuže0:1 (0:1)20
Branky: Mládek Lukáš; Rozhodčí: Šmaha Martin st.
F1A1202SvratouchZaječice5:1 (2:0)50
Branky: Gregor Josef 3, Klivar Nikolas, Matoušek Petr - Kulhánek Jaroslav; Rozhodčí: Laik
F1A1203OrelRonov4:2 (2:1)20
Branky: Červinka Josef, Flídr Dominik, Pospíšil Michal, Komárek Daniel - Pospíšil Jaroslav, Pavlík Michal; Rozhodčí: Doudová Jana
F1A1204Nasavrky/CtětínPrachovice2:0 (2:0)20
Branky: Rulík David, Jeřábek Dominik; Rozhodčí: Čechlovský Boleslav
F1A1205Vítanov/KameničkyChrast6:0 (4:0)50
Branky: Schinagl Jakub 2, Král Filip, Odvárka Michal, Pešek Patrik, Obalecký Dominik; Rozhodčí: Vrána Jan
F1A1206Trh. Kamenice/Hor.BradloProseč0:1 (0:1)
Branky: Beránek Václav; Rozhodčí: Laik


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1301Trh. Kamenice/Hor.BradloMiřetice10:0 (3:0)20
Branky: Linhart Petr 5, Sedlák Šimon 2, Dvořák Pavel, Rejholec Vojtěch, Kudláček Vojtěch; Rozhodčí: Šeps Martin
F1A1302ProsečVítanov/Kameničky3:5 (1:3)40
Branky: Honzák Petr, Nekvinda Jan, Beránek Václav - Petrlík Tomáš 2, Obalecký Dominik 2, Říha Vojtěch; Rozhodčí: Šmaha Martin ml.
F1A1303ChrastNasavrky/Ctětín4:0 (1:0)20
Branky: Nevole Tomáš, Mareš Jakub, Dostál Lukáš, Nevole David; Rozhodčí: Teplý Radek ml.
F1A1304PrachoviceOrel2:4 (0:1)10
Branky: Ouřecký Marek, Dunka Patrik - Zdražil Petr 3, Komárek Daniel; Rozhodčí: Novotný Bohumil
F1A1305RonovSvratouch2:3 (2:1)15
Branky: Sehnoutka Daniel, Erben Jakub - Gregor Josef 2, Janeba Martin; Rozhodčí: Nepovím Martin
F1A1306ZaječiceLuže3:1 (3:0)40
Branky: Vašák Martin, Oplíštil Jindřich, Šebek Miroslav - Al Ghafli Fáris Akil; Rozhodčí: Šmaha Tomáš


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1401MiřeticeZaječice0:9 (0:4)20
Branky: Rohlík Michal 2, Nejtek Ondřej 2, Pavelka Saša 2, Šebek Miroslav 2, Stein Stanislav; Rozhodčí: Vařejčko Ondřej
F1A1402LužeRonov6:1 (2:0)20
Branky: Zelinger Damien 2, Kubant Ondřej 2, Al Ghafli Fáris Akil, Vostřel Daniel - Pavlík Michal; Rozhodčí: Šmaha David
F1A1403SvratouchPrachovice0:3 20kontumace
Branky: kontumačně 3; Rozhodčí: Vojta Jan
F1A1404OrelChrast2:5 (2:2)30
Branky: Švadlenka Miroslav, Flídr Dominik - Dobrkovský Matěj 2, Hansl Tomáš, Rázek Tomáš, Nevole David
F1A1405Nasavrky/CtětínProseč1:4 (0:3)30
Branky: David Jakub - Svoboda Tobiáš 3, Vích Petr; Rozhodčí: Čechlovský Boleslav
F1A1406Vítanov/KameničkyTrh. Kamenice/Hor.Bradlo5:1 (1:1)20
Branky: Obalecký Dominik 2, Petrlík Tomáš, Gajdoš Ondřej, Schinagl Jakub - Sedlák Šimon; Rozhodčí: Teplý Radek ml.


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1501Vítanov/KameničkyMiřetice13:0 (6:0)30
Branky: Schinagl Jakub 4, Vrána Jakub 3, Petrlík Tomáš 2, Odvárka Pavel 2, Říha Vojtěch, Roušar Adam; Rozhodčí: Šmaha Martin st.
F1A1502Trh. Kamenice/Hor.BradloNasavrky/Ctětín7:0 (3:0)30
Branky: Kudláček Vojtěch 3, Rejholec Vojtěch, Linhart Petr, Sedlák Šimon, Kudláček Václav; Rozhodčí: Šmaha Martin ml.
F1A1503ProsečOrel3:0 (2:0)40
Branky: Meszáros Samuel, Nekvinda Jan, Vaňous Pavel; Rozhodčí: Kubík Filip
F1A1504SvratouchChrast1:0 (0:0)30
Branky: Gregor Josef; Rozhodčí: Starý David
F1A1505PrachoviceLuže1:4 (1:1)25
Branky: Dunka Patrik - Al Ghafli Fáris Akil 2, Komárková Tereza, Zelinger Damien; Rozhodčí: Nepovím Martin
F1A1506RonovZaječice2:0 (0:0)20
Branky: Sehnoutka Daniel 2; Rozhodčí: Novotný Bohumil


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1601MiřeticeRonov2:0 (1:0)20
Branky: Petružálek Tomáš, Holoubek Matěj; Rozhodčí: Teplý Radek st.
F1A1602ZaječicePrachovice1:1 (0:1)40
Branky: Stein Stanislav - Dunka Patrik; Rozhodčí: Chour Milan
F1A1603LužeChrast1:1 (0:1)20
Branky: Kopecká Dominika - Dobrkovský Matěj; Rozhodčí: Vařejčko Ondřej
F1A1604SvratouchProseč4:1 (1:1)20
Branky: Gregor Josef 3, Janeba Martin - Šimek David; Rozhodčí: Vojta Jan
F1A1605OrelTrh. Kamenice/Hor.Bradlo0:6 (0:4)50
Branky: Dvořák Pavel 2, Kudláček Vojtěch 2, Linhart Petr 2; Rozhodčí: Čechlovský Boleslav
F1A1606Nasavrky/CtětínVítanov/Kameničky0:2 (0:1)15
Branky: Brázda David, Schinagl Jakub; Rozhodčí: Starý David


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1701Nasavrky/CtětínMiřetice7:2 (6:1)20
Branky: Řezníček Vladimír 3, David Jakub 2, Jeřábek Dominik, Pecina Tomáš - Horník Václav, Modráček Radek
F1A1702Vítanov/KameničkyOrel6:1 (2:0)20
Branky: Král Filip 2, Vacek Štěpán, Petrlík Tomáš, Odvárka Michal, Obalecký Dominik - Červinka Josef; Rozhodčí: Čechlovský Boleslav
F1A1703Trh. Kamenice/Hor.BradloSvratouch2:2 (0:2)10
Branky: Kudláček Václav 2 - Gregor Josef 2; Rozhodčí: Teplý Radek ml.
F1A1704ProsečLuže0:2 (0:2)30
Branky: Zelinger Damien, Kopecká Dominika
F1A1705ChrastZaječice1:0 (0:0)50
Branky: Přibyl Adam; Rozhodčí: Šmaha Martin st.
F1A1706PrachoviceRonov5:5 (4:4)10
Branky: Ouřecký Marek 3, Dunka Patrik 2 - Sehnoutka Daniel 3, Habor Roman, Pavlík Michal; Rozhodčí: Rajs Jakub


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1801MiřeticePrachovice0:7 (0:2)20
Branky: Ouřecký Marek 2, Dunka Patrik 2, Červeňák Filip 2, Jungmann Lukáš; Rozhodčí: Šmaha Tomáš
F1A1802RonovChrast2:4 (2:1)20
Branky: Sehnoutka Daniel 2 - Dobrkovský Matěj 2, Mareš Jakub 2; Rozhodčí: Nepovím Martin
F1A1803ZaječiceProseč1:2 (1:1)20
Branky: Pavelka Saša - Vích Petr, Sodomka Jindřich; Rozhodčí: Doudová Jana
F1A1804LužeTrh. Kamenice/Hor.Bradlo0:0 50
Rozhodčí: Vrána Jan
F1A1805SvratouchVítanov/Kameničky2:2 (0:2)20
Branky: Gregor Josef, Janeba Martin - Petrlík Tomáš, Obalecký Dominik; Rozhodčí: Šmaha Martin ml.
F1A1806OrelNasavrky/Ctětín1:4 (0:3)20
Branky: Švadlenka Miroslav - Pecina Tomáš 4; Rozhodčí: Malivánek František


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1901OrelMiřetice7:1 (0:0)20
Branky: Zdražil Petr 3, Červinka Josef, Pospíšil Michal, Švadlenka Petr, Komárek Daniel - Petružálek Tomáš; Rozhodčí: Teplý Radek st.
F1A1902Nasavrky/CtětínSvratouch0:2 (0:0)40
Branky: Janeba Martin, Moučka Marek
F1A1903Vítanov/KameničkyLuže2:0 (2:0)50
Branky: Odvárka Michal, Říha Vojtěch; Rozhodčí: Vrána Jan
F1A1904Trh. Kamenice/Hor.BradloZaječice2:1 (1:1)20
Branky: Dvořák Pavel, Rejholec Vojtěch - Šebek Miroslav; Rozhodčí: Čechlovský Boleslav
F1A1905ProsečRonov8:1 (4:1)20
Branky: Nekvinda Jan 2, Svoboda Tobiáš 2, Beránek Václav 2, Šimek David, Vích Petr - Pospíšil Jaroslav
F1A1906ChrastPrachovice3:0  kontumace
Rozhodčí: Doudová Jana


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A2001MiřeticeChrast0:3 (0:1)20
Branky: Slanař Daniel, Jirout Lukáš, Mareš Jakub; Rozhodčí: Kubík Filip
F1A2002PrachoviceProseč4:4 (1:1)45
Branky: Dunka Patrik 3, Břinčil Roman - Vích Petr 2, Meszáros Samuel, Beránek Václav; Rozhodčí: Nepovím Martin
F1A2003RonovTrh. Kamenice/Hor.Bradlo3:2 (2:0)15
Branky: Sehnoutka Daniel 3 - Dvořák Pavel, Kudláček Václav; Rozhodčí: Bednář Robin
F1A2004ZaječiceVítanov/Kameničky1:1 (1:1)20
Branky: Pecháček Adam - Obalecký Dominik; Rozhodčí: Čechlovský Boleslav
F1A2005LužeNasavrky/Ctětín2:1 (0:0)30
Branky: Petráň Arnošt 2 - Řezníček Vladimír; Rozhodčí: Filipi Vojtěch
F1A2006SvratouchOrel8:0 (4:0)50
Branky: Gregor Josef 5, Klivar Nikolas, Zástěra Patrik, Matoušek Petr; Rozhodčí: Šmaha Martin st.


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A2101SvratouchMiřetice8:0 (4:0)40
Branky: Gregor Josef 2, Janeba Martin, Klivar Nikolas, Jadrný Petr, Hufnágel Antonín, Matoušek Petr, Havel Filip; Rozhodčí: Filipi Vojtěch
F1A2102OrelLuže5:3 (2:2)25
Branky: Zdražil Petr, Švadlenka Miroslav, Červinka Josef, Pospíšil Michal, Popílek Daniel - Petráň Arnošt, Pekhart Pavel, Žiga Miroslav; Rozhodčí: Kudyn Milan
F1A2103Nasavrky/CtětínZaječice1:3 (1:1)20
Branky: Licek Jakub - Vašák Martin, Rohlík Michal, Pecháček Adam
F1A2104RonovVítanov/Kameničky1:0 (0:0)30
Branky: Pospíšil Jaroslav; Rozhodčí: Nepovím Martin
F1A2105Trh. Kamenice/Hor.BradloPrachovice3:1 (2:1)25
Branky: Dvořák Pavel, Linhart Petr, Mrtka Josef - Dunka Patrik; Rozhodčí: Starý David
F1A2106ProsečChrast1:1 (1:1)30
Branky: Beránek Václav - Nevole David; Rozhodčí: Šmaha Tomáš


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A2201MiřeticeProseč1:11 (0:7)30
Branky: Horník Václav - Svoboda Tobiáš 4, Beránek Václav 3, Nekvinda Jan 2, Meszáros Samuel, Vích Petr; Rozhodčí: Šmaha Martin ml.
F1A2202ChrastTrh. Kamenice/Hor.Bradlo3:4 (0:2)20
Branky: Nevole Tomáš, Hansl Tomáš, Dostál Lukáš - Rejholec Vojtěch, Linhart Petr, Mrtka Josef, Kudláček Václav; Rozhodčí: Filipi Vojtěch
F1A2203PrachoviceVítanov/Kameničky3:1 (0:1)25
Branky: Dunka Patrik 2, Červeňák Filip - Petrlík Tomáš; Rozhodčí: Doudová Jana
F1A2204RonovNasavrky/Ctětín2:4 (2:3)15
Branky: Sehnoutka Daniel, Pavlík Michal - Rulík David 2, Doležal Matěj, Pecina Tomáš; Rozhodčí: Kolbaba Pavel; ŽK: 0 - Řezníček Vladimír
F1A2205ZaječiceOrel7:0 (0:0)50
Branky: Pavelka Saša 2, Vašák Martin, Rohlík Michal, Stein Stanislav, Šebek Miroslav, Pecháček Adam; Rozhodčí: Šmaha David
F1A2206LužeSvratouch3:8 (1:5)30
Branky: Zajíček Vladimír 2, Baťová Martina - Janeba Martin 4, Gregor Josef 2, Klivar Nikolas, Matoušek Petr; Rozhodčí: Teplý Radek ml.



Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Náhradní ZOU
Los přípravek
Pohár FAČR 2015
Rozpis soutěží 2015 - 2016
Termínová listina - podzim 2015
Encyklopedie Fotbalové (r)evoluce
Richard Raba držitelem Ceny dr. Jíry
Prezentace z Aktivu PKFS
Prezentace z Aktivu předsedů KFS a OFS
Směrnice pro vedení členské základny
Fotbalová (r)evoluce
Zápisy a soupisky přípravek
Zapůjčení aerifikátoru
Smlouvy o pojištění
Zápis o utkání
Pravidla fotbalu malých forem
Formuláře OFS
 
Úřední zprávy
27.2.2014Vyhláška Ministerstva zdravotnictví
1.2.2012Návštěvní řád
25.1.2012Organizační řád pořadatelské služby
14.1.2012Doporučené vybavení lékárniček
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate