Domácí soutěže


reklama

A1A - 11. PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR PRAHY

15. kolo 18.08.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1501VršoviceViktoria Žižkov B17.08. 10:30SOVršovice T.
A1A1502Přední KopaninaKrálovice17.08. 17:00SOPř.Kopanina T.
A1A1503SC RadotínZbraslav17.08. 17:00SORadotín T.
A1A1504Motorlet BLibuš18.08. 17:00NEMotorlet UMT.
A1A1505Meteor BHáje17.08. 15:00SOBedřichovská UMT
A1A1506Bohemians Praha BČAFC17.08. 17:00SOBřeziněves T.
A1A1507Uhelné skladyUhřiněves18.08. 17:00NEUhelné sklady T.
A1A1508TřeboradiceAdmira B17.08. 17:00SOTřeboradice T.


1. kolo 25.08.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0101Admira BViktoria Žižkov B25.08. 17:00NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A0102UhřiněvesTřeboradice25.08. 17:00NEUhříněves T.
A1A0103ČAFCUhelné sklady25.08. 17:00NEČAFC UMT.
A1A0104HájeBohemians Praha B24.08. 10:30SOHáje UMT.
A1A0105LibušMeteor B24.08. 10:15SOLibuš T.
A1A0106ZbraslavMotorlet B25.08. 17:00NEZbraslav T.
A1A0107KráloviceSC Radotín24.08. 17:00SOKrálovice T.
A1A0108VršovicePřední Kopanina24.08. 10:30SOVršovice T.


2. kolo 01.09.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0201Viktoria Žižkov BPřední Kopanina31.08. 17:00SOH.Měcholupy UMT.
A1A0202SC RadotínVršovice31.08. 17:00SORadotín T.
A1A0203Motorlet BKrálovice01.09. 17:00NEMotorlet UMT.
A1A0204Meteor BZbraslav31.08. 15:00SOBedřichovská UMT
A1A0205Bohemians Praha BLibuš31.08. 17:00SOBřeziněves T.
A1A0206Uhelné skladyHáje01.09. 17:00NEUhelné sklady T.
A1A0207TřeboradiceČAFC31.08. 17:00SOTřeboradice T.
A1A0208Admira BUhřiněves01.09. 17:00NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.


3. kolo 08.09.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0301UhřiněvesViktoria Žižkov B08.09. 17:00NEUhřiněves UMT.
A1A0302ČAFCAdmira B07.09. 10:30SOČAFC UMT.
A1A0303HájeTřeboradice07.09. 10:30SOHáje UMT.
A1A0304LibušUhelné sklady07.09. 10:15SOLibuš T.
A1A0305ZbraslavBohemians Praha B08.09. 17:00NEZbraslav T.
A1A0306KráloviceMeteor B07.09. 17:00SOKrálovice T.
A1A0307VršoviceMotorlet B07.09. 10:30SOVršovice T.
A1A0308Přední KopaninaSC Radotín07.09. 17:00SOPř.Kopanina T.


4. kolo 15.09.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0401Viktoria Žižkov BSC Radotín14.09. 10:00SOH.Měcholupy UMT.
A1A0402Motorlet BPřední Kopanina15.09. 17:00NEMotorlet UMT.
A1A0403Meteor BVršovice15.09. 15:00NEBedřichovská UMT
A1A0404Bohemians Praha BKrálovice14.09. 17:00SOBřeziněves T.
A1A0405Uhelné skladyZbraslav15.09. 17:00NEUhelné sklady T.
A1A0406TřeboradiceLibuš14.09. 17:00SOTřeboradice T.
A1A0407Admira BHáje15.09. 17:00NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A0408UhřiněvesČAFC15.09. 17:00NEUhřiněves UMT.


5. kolo 22.09.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0501ČAFCViktoria Žižkov B21.09. 10:30SOČAFC UMT.
A1A0502HájeUhřiněves21.09. 10:30SOHáje UMT.
A1A0503LibušAdmira B21.09. 10:15SOLibuš T.
A1A0504ZbraslavTřeboradice22.09. 16:30NEZbraslav T.
A1A0505KráloviceUhelné sklady21.09. 16:30SOKrálovice T.
A1A0506VršoviceBohemians Praha B21.09. 10:30SOVršovice T.
A1A0507Přední KopaninaMeteor B21.09. 16:30SOPř.Kopanina T.
A1A0508SC RadotínMotorlet B21.09. 16:30SORadotín T.


6. kolo 29.09.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0601Viktoria Žižkov BMotorlet B28.09. 16:30SOH.Měcholupy UMT.
A1A0602Meteor BSC Radotín28.09. 15:00SOBedřichovská UMT
A1A0603Bohemians Praha BPřední Kopanina28.09. 16:30SOBřeziněves T.
A1A0604Uhelné skladyVršovice29.09. 16:30NEUhelné sklady T.
A1A0605TřeboradiceKrálovice29.09. 16:30NETřeboradice T.
A1A0606Admira BZbraslav29.09. 16:30NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A0607UhřiněvesLibuš29.09. 16:30NEUhřiněves UMT.
A1A0608ČAFCHáje28.09. 10:30SOČAFC UMT.


7. kolo 06.10.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0701HájeViktoria Žižkov B05.10. 10:30SOHáje UMT.
A1A0702LibušČAFC05.10. 10:15SOLibuš T.
A1A0703ZbraslavUhřiněves06.10. 16:00NEZbraslav T.
A1A0704KráloviceAdmira B05.10. 16:00SOKrálovice T.
A1A0705VršoviceTřeboradice05.10. 10:30SOVršovice T.
A1A0706Přední KopaninaUhelné sklady05.10. 16:00SOPř.Kopanina T.
A1A0707SC RadotínBohemians Praha B05.10. 16:00SORadotín T.
A1A0708Motorlet BMeteor B06.10. 16:00NEMotorlet UMT.


8. kolo 13.10.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0801Viktoria Žižkov BMeteor B13.10. 16:00NEH.Měcholupy UMT.
A1A0802Bohemians Praha BMotorlet B12.10. 16:00SOBřeziněves T.
A1A0803Uhelné skladySC Radotín13.10. 16:00NEUhelné sklady T.
A1A0804TřeboradicePřední Kopanina13.10. 16:00NETřeboradice T.
A1A0805Admira BVršovice13.10. 16:00NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A0806UhřiněvesKrálovice13.10. 16:00NEUhřiněves UMT.
A1A0807ČAFCZbraslav12.10. 10:30SOČAFC UMT.
A1A0808HájeLibuš12.10. 10:30SOHáje UMT.


9. kolo 20.10.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0901LibušViktoria Žižkov B19.10. 10:15SOLibuš T.
A1A0902ZbraslavHáje20.10. 15:30NEZbraslav T.
A1A0903KráloviceČAFC19.10. 15:30SOKrálovice T.
A1A0904VršoviceUhřiněves19.10. 10:30SOVršovice T.
A1A0905Přední KopaninaAdmira B19.10. 15:30SOPř.Kopanina T.
A1A0906SC RadotínTřeboradice19.10. 15:30SORadotín T.
A1A0907Motorlet BUhelné sklady20.10. 15:30NEMotorlet UMT.
A1A0908Meteor BBohemians Praha B19.10. 15:00SOBedřichovská UMT


10. kolo 27.10.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1001Viktoria Žižkov BBohemians Praha B28.10. 14:30POH.Měcholupy UMT.
A1A1002Uhelné skladyMeteor B28.10. 14:30POUhelné sklady T.
A1A1003TřeboradiceMotorlet B26.10. 14:30SOTřeboradice T.
A1A1004Admira BSC Radotín28.10. 14:30POZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A1005UhřiněvesPřední Kopanina28.10. 14:30POUhřiněves UMT.
A1A1006ČAFCVršovice28.10. 17:00POČAFC UMT.
A1A1007HájeKrálovice26.10. 10:30SOHáje UMT.
A1A1008LibušZbraslav26.10. 10:15SOLibuš T.


11. kolo 03.11.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1101ZbraslavViktoria Žižkov B03.11. 14:00NEZbraslav T.
A1A1102KráloviceLibuš02.11. 14:00SOKrálovice T.
A1A1103VršoviceHáje02.11. 10:30SOVršovice T.
A1A1104Přední KopaninaČAFC02.11. 14:00SOPř.Kopanina T.
A1A1105SC RadotínUhřiněves02.11. 14:00SORadotín T.
A1A1106Motorlet BAdmira B03.11. 14:00NEMotorlet UMT.
A1A1107Meteor BTřeboradice02.11. 14:15SOBedřichovská UMT
A1A1108Bohemians Praha BUhelné sklady02.11. 14:00SOBřeziněves T.


12. kolo 10.11.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1201Viktoria Žižkov BUhelné sklady10.11. 14:00NEH.Měcholupy UMT.
A1A1202TřeboradiceBohemians Praha B09.11. 14:00SOTřeboradice T.
A1A1203Admira BMeteor B10.11. 14:30NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A1204UhřiněvesMotorlet B10.11. 14:00NEUhřiněves UMT.
A1A1205ČAFCSC Radotín09.11. 10:30SOČAFC UMT.
A1A1206HájePřední Kopanina09.11. 10:30SOHáje UMT.
A1A1207LibušVršovice09.11. 10:15SOLibuš T.
A1A1208ZbraslavKrálovice10.11. 14:00NEZbraslav T.


13. kolo 17.11.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1301KráloviceViktoria Žižkov B16.11. 14:00SOÚjezd Praha 4 UMT.
A1A1302VršoviceZbraslav16.11. 10:30SOV Úžlabině UMT.
A1A1303Přední KopaninaLibuš16.11. 13:30SOPř.Kopanina T.
A1A1304SC RadotínHáje16.11. 13:30SORadotín T.
A1A1305Motorlet BČAFC17.11. 13:30NEMotorlet UMT.
A1A1306Meteor BUhřiněves16.11. 13:00SOBedřichovská UMT
A1A1307Bohemians Praha BAdmira B16.11. 10:15SOBřeziněves T.
A1A1308Uhelné skladyTřeboradice17.11. 13:30NEUhelné sklady T.


14. kolo 24.11.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1401Viktoria Žižkov BTřeboradice23.11. 16:30SOH.Měcholupy UMT.
A1A1402Admira BUhelné sklady24.11. 13:30NEAdmira UMT.
A1A1403UhřiněvesBohemians Praha B24.11. 13:30NEUhřiněves UMT.
A1A1404ČAFCMeteor B23.11. 10:30SOČAFC UMT.
A1A1405HájeMotorlet B23.11. 10:30SOZličín UMT.
A1A1406LibušSC Radotín23.11. 13:30SORadotín UMT.
A1A1407ZbraslavPřední Kopanina24.11. 13:30NERadotín UMT.
A1A1408KráloviceVršovice23.11. 14:00SOÚjezd Praha 4 UMT.


16. kolo 09.03.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1601Viktoria Žižkov BAdmira B08.03. 10:00SOH.Měcholupy UMT.
A1A1602TřeboradiceUhřiněves09.03. 14:30NEStřížkov - UMT
A1A1603Uhelné skladyČAFC09.03. 11:00NEMotorlet UMT.
A1A1604Bohemians Praha BHáje08.03. 14:30SOStřížkov - UMT
A1A1605Meteor BLibuš08.03. 13:30SOBedřichovská UMT
A1A1606Motorlet BZbraslav09.03. 14:30NEMotorlet UMT.
A1A1607SC RadotínKrálovice08.03. 10:45SORadotín T.
A1A1608Přední KopaninaVršovice08.03. 14:30SOPř.Kopanina T.


17. kolo 16.03.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1701Přední KopaninaViktoria Žižkov B16.03. 14:30NEPř.Kopanina T.
A1A1702VršoviceSC Radotín15.03. 10:30SOVršovice T.
A1A1703KráloviceMotorlet B15.03. 14:30SOKrálovice T.
A1A1704ZbraslavMeteor B16.03. 13:30NEZbraslav T.
A1A1705LibušBohemians Praha B15.03. 10:15SOLibuš T.
A1A1706HájeUhelné sklady15.03. 10:30SOHáje UMT.
A1A1707ČAFCTřeboradice15.03. 10:30SOČAFC UMT.
A1A1708UhřiněvesAdmira B16.03. 14:30NEUhřiněves UMT.


18. kolo 23.03.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1801Viktoria Žižkov BUhřiněves23.03. 10:00NEH.Měcholupy UMT.
A1A1802Admira BČAFC23.03. 15:00NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A1803TřeboradiceHáje23.03. 15:00NETřeboradice T.
A1A1804Uhelné skladyLibuš23.03. 11:00NEMotorlet UMT.
A1A1805Bohemians Praha BZbraslav22.03. 15:00SOStřížkov - UMT
A1A1806Meteor BKrálovice23.03. 13:30NEBedřichovská UMT
A1A1807Motorlet BVršovice23.03. 15:00NEMotorlet UMT.
A1A1808SC RadotínPřední Kopanina22.03. 10:45SORadotín T.


19. kolo 30.03.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1901SC RadotínViktoria Žižkov B29.03. 10:45SORadotín T.
A1A1902Přední KopaninaMotorlet B29.03. 15:00SOPř.Kopanina T.
A1A1903VršoviceMeteor B29.03. 10:30SOV úžlabině UMT.
A1A1904KráloviceBohemians Praha B29.03. 15:00SOKrálovice T.
A1A1905ZbraslavUhelné sklady30.03. 15:00NEZbraslav T.
A1A1906LibušTřeboradice29.03. 10:15SOLibuš T.
A1A1907HájeAdmira B29.03. 10:30SOHáje UMT.
A1A1908ČAFCUhřiněves29.03. 10:30SOČAFC UMT.


20. kolo 06.04.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2001Viktoria Žižkov BČAFC05.04. 10:00SOH.Měcholupy UMT.
A1A2002UhřiněvesHáje06.04. 16:30NEUhřiněves UMT.
A1A2003Admira BLibuš06.04. 16:30NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A2004TřeboradiceZbraslav06.04. 16:30NETřeboradice T.
A1A2005Uhelné skladyKrálovice06.04. 16:30NEUhelné sklady T.
A1A2006Bohemians Praha BVršovice05.04. 16:30SOBřeziněves T.
A1A2007Meteor BPřední Kopanina06.04. 14:00NEBedřichovská UMT
A1A2008Motorlet BSC Radotín06.04. 16:30NEMotorlet UMT.


21. kolo 13.04.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2101Motorlet BViktoria Žižkov B13.04. 16:30NEMotorlet UMT.
A1A2102SC RadotínMeteor B12.04. 10:45SORadotín T.
A1A2103Přední KopaninaBohemians Praha B12.04. 16:30SOPř.Kopanina T.
A1A2104VršoviceUhelné sklady12.04. 10:30SOVršovice T.
A1A2105KráloviceTřeboradice12.04. 16:30SOKrálovice T.
A1A2106ZbraslavAdmira B12.04. 16:30SOZbraslav T.
A1A2107LibušUhřiněves12.04. 10:15SOLibuš T.
A1A2108HájeČAFC12.04. 10:30SOHáje UMT.


22. kolo 20.04.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2201Viktoria Žižkov BHáje21.04. 10:00POH.Měcholupy UMT.
A1A2202ČAFCLibuš19.04. 10:30SOČAFC UMT.
A1A2203UhřiněvesZbraslav21.04. 17:00POUhřiněves UMT.
A1A2204Admira BKrálovice21.04. 17:00POZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A2205TřeboradiceVršovice19.04. 10:30SOTřeboradice T.
A1A2206Uhelné skladyPřední Kopanina21.04. 17:00POUhelné sklady T.
A1A2207Bohemians Praha BSC Radotín19.04. 17:00SOBřeziněves T.
A1A2208Meteor BMotorlet B20.04. 14:00NEBedřichovská UMT


23. kolo 27.04.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2301Meteor BViktoria Žižkov B26.04. 14:00SOBedřichovská UMT
A1A2302Motorlet BBohemians Praha B27.04. 17:00NEMotorlet UMT.
A1A2303SC RadotínUhelné sklady26.04. 10:45SORadotín T.
A1A2304Přední KopaninaTřeboradice26.04. 17:00SOPř.Kopanina T.
A1A2305VršoviceAdmira B26.04. 10:30SOVršovice T.
A1A2306KráloviceUhřiněves26.04. 17:00SOKrálovice T.
A1A2307ZbraslavČAFC27.04. 17:00NEZbraslav T.
A1A2308LibušHáje26.04. 10:15SOLibuš T.


24. kolo 04.05.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2401Viktoria Žižkov BLibuš04.05. 17:00NEH.Měcholupy UMT.
A1A2402HájeZbraslav03.05. 10:30SOHáje UMT.
A1A2403ČAFCKrálovice16.04. 17:00STKrálovice T.
A1A2404UhřiněvesVršovice04.05. 17:00NEUhřiněves UMT.
A1A2405Admira BPřední Kopanina04.05. 17:00NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A2406TřeboradiceSC Radotín04.05. 17:00NETřeboradice T.
A1A2407Uhelné skladyMotorlet B04.05. 17:00NEUhelné sklady T.
A1A2408Bohemians Praha BMeteor B03.05. 17:00SOBřeziněves T.


25. kolo 11.05.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2501Bohemians Praha BViktoria Žižkov B10.05. 17:00SOBřeziněves T.
A1A2502Meteor BUhelné sklady11.05. 14:00NEBedřichovská UMT
A1A2503Motorlet BTřeboradice11.05. 17:00NEMotorlet UMT.
A1A2504SC RadotínAdmira B10.05. 10:45SORadotín T.
A1A2505Přední KopaninaUhřiněves11.05. 17:00NEPř.Kopanina T.
A1A2506VršoviceČAFC10.05. 10:30SOVršovice T.
A1A2507KráloviceHáje10.05. 17:00SOKrálovice T.
A1A2508ZbraslavLibuš11.05. 17:00NEZbraslav T.


26. kolo 18.05.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2601Viktoria Žižkov BZbraslav17.05. 10:00SOH.Měcholupy UMT.
A1A2602LibušKrálovice17.05. 10:15SOLibuš T.
A1A2603HájeVršovice17.05. 10:30SOHáje UMT.
A1A2604ČAFCPřední Kopanina17.05. 10:30SOČAFC UMT.
A1A2605UhřiněvesSC Radotín18.05. 17:00NEUhřiněves UMT.
A1A2606Admira BMotorlet B18.05. 17:00NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A2607TřeboradiceMeteor B18.05. 17:00NETřeboradice T.
A1A2608Uhelné skladyBohemians Praha B18.05. 17:00NEUhelné sklady T.


27. kolo 25.05.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2701Uhelné skladyViktoria Žižkov B25.05. 17:00NEUhelné sklady T.
A1A2702Bohemians Praha BTřeboradice24.05. 17:00SOBřeziněves T.
A1A2703Meteor BAdmira B25.05. 14:00NEBedřichovská UMT
A1A2704Motorlet BUhřiněves25.05. 17:00NEMotorlet UMT.
A1A2705SC RadotínČAFC24.05. 10:45SORadotín T.
A1A2706Přední KopaninaHáje24.05. 17:00SOPř.Kopanina T.
A1A2707VršoviceLibuš24.05. 10:30SOVršovice T.
A1A2708KráloviceZbraslav03.06. 18:00ÚTKrálovice T.


28. kolo 01.06.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2801Viktoria Žižkov BKrálovice31.05. 10:00SOH.Měcholupy UMT.
A1A2802ZbraslavVršovice01.06. 17:00NEZbraslav T.
A1A2803LibušPřední Kopanina31.05. 10:15SOLibuš T.
A1A2804HájeSC Radotín31.05. 10:30SOHáje UMT.
A1A2805ČAFCMotorlet B31.05. 10:30SOČAFC UMT.
A1A2806UhřiněvesMeteor B01.06. 17:00NEUhřiněves UMT.
A1A2807Admira BBohemians Praha B01.06. 17:00NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A2808TřeboradiceUhelné sklady01.06. 17:00NETřeboradice T.


29. kolo 08.06.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2901TřeboradiceViktoria Žižkov B08.06. 17:00NETřeboradice T.
A1A2902Uhelné skladyAdmira B08.06. 17:00NEUhelné sklady T.
A1A2903Bohemians Praha BUhřiněves07.06. 17:00SOBřeziněves T.
A1A2904Meteor BČAFC08.06. 14:00NEBedřichovská UMT
A1A2905Motorlet BHáje07.06. 10:15SOHáje UMT.
A1A2906SC RadotínLibuš07.06. 10:15SOLibuš T.
A1A2907Přední KopaninaZbraslav08.06. 17:00NEPř.Kopanina T.
A1A2908VršoviceKrálovice07.06. 10:30SOVršovice T.


30. kolo 15.06.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A3001Viktoria Žižkov BVršovice14.06. 10:15SOH.Měcholupy UMT.
A1A3002KrálovicePřední Kopanina14.06. 17:00SOKrálovice T.
A1A3003ZbraslavSC Radotín14.06. 10:15SOZbraslav T.
A1A3004LibušMotorlet B14.06. 10:15SOLibuš T.
A1A3005HájeMeteor B14.06. 10:15SOHáje UMT.
A1A3006ČAFCBohemians Praha B14.06. 10:15SOČAFC UMT.
A1A3007UhřiněvesUhelné sklady15.06. 17:00NEUhřiněves UMT.
A1A3008Admira BTřeboradice14.06. 17:00SOZŠ Hovorčovická (P-8) T.



Pražský fotbalový svaz
Kozí 915/7,
110 15 Praha 1
Tel:
Fax: 222 314 451
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Soubory ke stažení
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann Chance 
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální sázkový partner
SYNOT ligy
Chance  generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Impuls BigBoard
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate