Domácí soutěže


reklama

A1A - 11. PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR PRAHY

15. kolo 18.08.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1501VršoviceViktoria Žižkov B17.08. 10:30SOVršovice T.
A1A1502Přední KopaninaKrálovice17.08. 17:00SOPř.Kopanina T.
A1A1503SC RadotínZbraslav17.08. 17:00SORadotín T.
A1A1504Motorlet BLibuš18.08. 17:00NEMotorlet UMT.
A1A1505Meteor BHáje17.08. 15:00SOBedřichovská UMT
A1A1506Bohemians Praha BČAFC17.08. 17:00SOBřeziněves T.
A1A1507Uhelné skladyUhřiněves18.08. 17:00NEUhelné sklady T.
A1A1508TřeboradiceAdmira B17.08. 17:00SOTřeboradice T.


1. kolo 25.08.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0101Admira BViktoria Žižkov B25.08. 17:00NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A0102UhřiněvesTřeboradice25.08. 17:00NEUhříněves T.
A1A0103ČAFCUhelné sklady25.08. 17:00NEČAFC UMT.
A1A0104HájeBohemians Praha B24.08. 10:30SOHáje UMT.
A1A0105LibušMeteor B24.08. 10:15SOLibuš T.
A1A0106ZbraslavMotorlet B25.08. 17:00NEZbraslav T.
A1A0107KráloviceSC Radotín24.08. 17:00SOKrálovice T.
A1A0108VršovicePřední Kopanina24.08. 10:30SOVršovice T.


2. kolo 01.09.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0201Viktoria Žižkov BPřední Kopanina31.08. 17:00SOH.Měcholupy UMT.
A1A0202SC RadotínVršovice31.08. 17:00SORadotín T.
A1A0203Motorlet BKrálovice01.09. 17:00NEMotorlet UMT.
A1A0204Meteor BZbraslav31.08. 15:00SOBedřichovská UMT
A1A0205Bohemians Praha BLibuš31.08. 17:00SOBřeziněves T.
A1A0206Uhelné skladyHáje01.09. 17:00NEUhelné sklady T.
A1A0207TřeboradiceČAFC31.08. 17:00SOTřeboradice T.
A1A0208Admira BUhřiněves01.09. 17:00NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.


3. kolo 08.09.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0301UhřiněvesViktoria Žižkov B08.09. 17:00NEUhříněves T.
A1A0302ČAFCAdmira B07.09. 10:30SOČAFC UMT.
A1A0303HájeTřeboradice07.09. 10:30SOHáje UMT.
A1A0304LibušUhelné sklady07.09. 10:15SOLibuš T.
A1A0305ZbraslavBohemians Praha B08.09. 17:00NEZbraslav T.
A1A0306KráloviceMeteor B07.09. 17:00SOKrálovice T.
A1A0307VršoviceMotorlet B07.09. 10:30SOVršovice T.
A1A0308Přední KopaninaSC Radotín07.09. 17:00SOPř.Kopanina T.


4. kolo 15.09.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0401Viktoria Žižkov BSC Radotín14.09. 10:00SOH.Měcholupy UMT.
A1A0402Motorlet BPřední Kopanina15.09. 17:00NEMotorlet UMT.
A1A0403Meteor BVršovice15.09. 15:00NEBedřichovská UMT
A1A0404Bohemians Praha BKrálovice14.09. 17:00SOBřeziněves T.
A1A0405Uhelné skladyZbraslav15.09. 17:00NEUhelné sklady T.
A1A0406TřeboradiceLibuš14.09. 17:00SOTřeboradice T.
A1A0407Admira BHáje15.09. 17:00NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A0408UhřiněvesČAFC15.09. 17:00NEUhříněves T.


5. kolo 22.09.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0501ČAFCViktoria Žižkov B21.09. 10:30SOČAFC UMT.
A1A0502HájeUhřiněves21.09. 10:30SOHáje UMT.
A1A0503LibušAdmira B21.09. 10:15SOLibuš T.
A1A0504ZbraslavTřeboradice22.09. 16:30NEZbraslav T.
A1A0505KráloviceUhelné sklady21.09. 16:30SOKrálovice T.
A1A0506VršoviceBohemians Praha B21.09. 10:30SOVršovice T.
A1A0507Přední KopaninaMeteor B21.09. 16:30SOPř.Kopanina T.
A1A0508SC RadotínMotorlet B21.09. 16:30SORadotín T.


6. kolo 29.09.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0601Viktoria Žižkov BMotorlet B28.09. 16:30SOH.Měcholupy UMT.
A1A0602Meteor BSC Radotín28.09. 15:00SOBedřichovská UMT
A1A0603Bohemians Praha BPřední Kopanina28.09. 16:30SOBřeziněves T.
A1A0604Uhelné skladyVršovice29.09. 16:30NEUhelné sklady T.
A1A0605TřeboradiceKrálovice29.09. 16:30NETřeboradice T.
A1A0606Admira BZbraslav29.09. 16:30NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A0607UhřiněvesLibuš29.09. 16:30NEUhříněves T.
A1A0608ČAFCHáje28.09. 10:30SOČAFC UMT.


7. kolo 06.10.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0701HájeViktoria Žižkov B05.10. 10:30SOHáje UMT.
A1A0702LibušČAFC05.10. 10:15SOLibuš T.
A1A0703ZbraslavUhřiněves06.10. 16:00NEZbraslav T.
A1A0704KráloviceAdmira B05.10. 16:00SOKrálovice T.
A1A0705VršoviceTřeboradice05.10. 10:30SOVršovice T.
A1A0706Přední KopaninaUhelné sklady05.10. 16:00SOPř.Kopanina T.
A1A0707SC RadotínBohemians Praha B05.10. 16:00SORadotín T.
A1A0708Motorlet BMeteor B06.10. 16:00NEMotorlet UMT.


8. kolo 13.10.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0801Viktoria Žižkov BMeteor B13.10. 16:00NEH.Měcholupy UMT.
A1A0802Bohemians Praha BMotorlet B12.10. 16:00SOBřeziněves T.
A1A0803Uhelné skladySC Radotín13.10. 16:00NEUhelné sklady T.
A1A0804TřeboradicePřední Kopanina13.10. 16:00NETřeboradice T.
A1A0805Admira BVršovice13.10. 16:00NEZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A0806UhřiněvesKrálovice13.10. 16:00NEUhříněves T.
A1A0807ČAFCZbraslav12.10. 10:30SOČAFC UMT.
A1A0808HájeLibuš12.10. 10:30SOHáje UMT.


9. kolo 20.10.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0901LibušViktoria Žižkov B19.10. 10:15SOLibuš T.
A1A0902ZbraslavHáje20.10. 15:30NEZbraslav T.
A1A0903KráloviceČAFC19.10. 15:30SOKrálovice T.
A1A0904VršoviceUhřiněves19.10. 10:30SOVršovice T.
A1A0905Přední KopaninaAdmira B19.10. 15:30SOPř.Kopanina T.
A1A0906SC RadotínTřeboradice19.10. 15:30SORadotín T.
A1A0907Motorlet BUhelné sklady20.10. 15:30NEMotorlet UMT.
A1A0908Meteor BBohemians Praha B19.10. 15:00SOBedřichovská UMT


10. kolo 27.10.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1001Viktoria Žižkov BBohemians Praha B28.10. 14:30POH.Měcholupy UMT.
A1A1002Uhelné skladyMeteor B28.10. 14:30POUhelné sklady T.
A1A1003TřeboradiceMotorlet B26.10. 14:30SOTřeboradice T.
A1A1004Admira BSC Radotín28.10. 14:30POZŠ Hovorčovická (P-8) T.
A1A1005UhřiněvesPřední Kopanina28.10. 14:30POUhříněves T.
A1A1006ČAFCVršovice28.10. 17:00POČAFC UMT.
A1A1007HájeKrálovice26.10. 10:30SOHáje UMT.
A1A1008LibušZbraslav26.10. 10:15SOLibuš T.


11. kolo 03.11.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1101ZbraslavViktoria Žižkov B03.11. 14:00NEZbraslav T.
A1A1102KráloviceLibuš02.11. 14:00SOKrálovice T.
A1A1103VršoviceHáje02.11. 10:30SOVršovice T.
A1A1104Přední KopaninaČAFC02.11. 14:00SOPř.Kopanina T.
A1A1105SC RadotínUhřiněves02.11. 14:00SORadotín T.
A1A1106Motorlet BAdmira B03.11. 14:00NEMotorlet UMT.
A1A1107Meteor BTřeboradice02.11. 14:15SOBedřichovská UMT
A1A1108Bohemians Praha BUhelné sklady02.11. 14:00SOBřeziněves T.


12. kolo 10.11.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1201Viktoria Žižkov BUhelné sklady10.11. 14:00NEH.Měcholupy UMT.
A1A1202TřeboradiceBohemians Praha B09.11. 14:00SOTřeboradice T.
A1A1203Admira BMeteor B10.11. 14:30NEAdmira UMT.
A1A1204UhřiněvesMotorlet B10.11. 14:00NEUhříněves T.
A1A1205ČAFCSC Radotín09.11. 10:30SOČAFC UMT.
A1A1206HájePřední Kopanina09.11. 10:30SOHáje UMT.
A1A1207LibušVršovice09.11. 10:15SOLibuš T.
A1A1208ZbraslavKrálovice10.11. 14:00NEZbraslav T.


13. kolo 17.11.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1301KráloviceViktoria Žižkov B16.11. 13:30SOKrálovice T.
A1A1302VršoviceZbraslav16.11. 10:30SOV Úžlabině UMT.
A1A1303Přední KopaninaLibuš16.11. 13:30SOPř.Kopanina T.
A1A1304SC RadotínHáje16.11. 13:30SORadotín T.
A1A1305Motorlet BČAFC17.11. 13:30NEMotorlet UMT.
A1A1306Meteor BUhřiněves16.11. 13:00SOBedřichovská UMT
A1A1307Bohemians Praha BAdmira B16.11. 13:30SOStřížkov - UMT
A1A1308Uhelné skladyTřeboradice17.11. 10:00NEMotorlet UMT.


14. kolo 24.11.2013

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1401Viktoria Žižkov BTřeboradice23.11. 13:30SOH.Měcholupy UMT.
A1A1402Admira BUhelné sklady24.11. 13:30NEAdmira UMT.
A1A1403UhřiněvesBohemians Praha B24.11. 13:30NEUhříněves T.
A1A1404ČAFCMeteor B23.11. 10:30SOČAFC UMT.
A1A1405HájeMotorlet B23.11. 10:30SOMotorlet UMT.
A1A1406LibušSC Radotín23.11. 13:30SORadotín UMT.
A1A1407ZbraslavPřední Kopanina24.11. 13:30NERadotín UMT.
A1A1408KráloviceVršovice23.11. 13:30SOKrálovice T.



Pražský fotbalový svaz
Kozí 915/7,
110 15 Praha 1
Tel:
Fax: 222 314 451
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Soubory ke stažení
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
gambrinus ligy
Gambrinus oficiální sázkový partner
gambrinus ligy
Chance  generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize DENÍK HATTRICK - sportovní magazín Impuls sport.cz Seznam
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Čedok
fotbal-travel
Rauch benesport.cz coca-cola G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate