Domácí soutěže

reklama

C2A - 32 D-1.A

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0101KlánoviceFA Praha B3:1 
Rozhodčí: Maruška
C2A0102StodůlkySatalice0:5 
Rozhodčí: Boček
C2A0103BohniceRadotín2:3 
Rozhodčí: Jandus
C2A0104HostivařZbraslav0:4 
Rozhodčí: Šaróka
C2A0106PragaHáje2:3 
Rozhodčí: Kutiš ml.
C2A0107Motorlet BKolovraty7:0 
Rozhodčí: Kolář


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0201FA Praha BKolovraty0:5 
Rozhodčí: Boček
C2A0202HájeMotorlet B0:1 
Rozhodčí: Fingl
C2A0203Dolní PočernicePraga6:0 
Rozhodčí: Andras
C2A0205RadotínHostivař3:1 
Rozhodčí: Ticháček
C2A0206SataliceBohnice2:1 
Rozhodčí: Toman
C2A0207KlánoviceStodůlky3:2 
Rozhodčí: Andras


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0301StodůlkyFA Praha B3:2 
Rozhodčí: Dolenský Ondřej
C2A0302BohniceKlánovice3:1 
Rozhodčí: Janků
C2A0303HostivařSatalice1:5 
Rozhodčí: Hrubeš P.
C2A0305PragaZbraslav1:3 
Rozhodčí: Zíka
C2A0306Motorlet BDolní Počernice7:0 
Rozhodčí: Sejk
C2A0307KolovratyHáje1:1 
Rozhodčí: Bujas


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0401FA Praha BHáje3:3 
Rozhodčí: Fišl
C2A0402Dolní PočerniceKolovraty0:4 
Rozhodčí: Matouš
C2A0403ZbraslavMotorlet B1:9 
Rozhodčí: Lafata
C2A0404RadotínPraga4:1 
Rozhodčí: Štípek
C2A0406KlánoviceHostivař0:1 
Rozhodčí: Andras
C2A0407StodůlkyBohnice0:6 
Rozhodčí: Kučera


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0501BohniceFA Praha B1:1 
Rozhodčí: Fišl
C2A0502HostivařStodůlky2:0 
Rozhodčí: Hrubeš P.
C2A0504PragaSatalice0:12 
Rozhodčí: Kříž F
C2A0505Motorlet BRadotín4:1 
Rozhodčí: Lejčko
C2A0506KolovratyZbraslav3:2 
Rozhodčí: Nepraš
C2A0507HájeDolní Počernice7:1 
Rozhodčí: Šimek


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0601FA Praha BDolní Počernice2:2 
Rozhodčí: Gunitš
C2A0602ZbraslavHáje5:0 
Rozhodčí: Kolář
C2A0603RadotínKolovraty6:3 
Rozhodčí: Dolejší
C2A0604SataliceMotorlet B0:5  osvětlení
Rozhodčí: Petrášek
C2A0605KlánovicePraga6:1 
Rozhodčí: Dušek
C2A0607BohniceHostivař5:1 
Rozhodčí: Jakl


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0701HostivařFA Praha B1:4 
Rozhodčí: Vlček P.
C2A0703PragaStodůlky0:4 
Rozhodčí: Sahula
C2A0704Motorlet BKlánovice9:1 
Rozhodčí: Chvalovsky
C2A0705KolovratySatalice3:3 
Rozhodčí: Šefránek
C2A0706HájeRadotín3:0 
Rozhodčí: Rak
C2A0707Dolní PočerniceZbraslav0:7 
Rozhodčí: Gunitš


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0801FA Praha BZbraslav2:1 
Rozhodčí: Paclt
C2A0802RadotínDolní Počernice12:0 
Rozhodčí: Jeřábek
C2A0803SataliceHáje4:5 
Rozhodčí: Kutiš ml.
C2A0804KlánoviceKolovraty0:4 
Rozhodčí: Andras
C2A0805StodůlkyMotorlet B0:12 
Rozhodčí: Zelený
C2A0806BohnicePraga10:1 
Rozhodčí: Nejedlo


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0902PragaHostivař3:4 
Rozhodčí: Zloch
C2A0903Motorlet BBohnice14:0 
Rozhodčí: Dušek
C2A0904KolovratyStodůlky7:0 
Rozhodčí: Poustka
C2A0905HájeKlánovice3:1 
Rozhodčí: Šafr
C2A0906Dolní PočerniceSatalice0:7 
Rozhodčí: Vojáček
C2A0907ZbraslavRadotín1:3 
Rozhodčí: Zatkal


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A1001FA Praha BRadotín1:0 
Rozhodčí: Dauda
C2A1002SataliceZbraslav1:3  osvětlení
Rozhodčí: Váša
C2A1003KlánoviceDolní Počernice2:1 
Rozhodčí: Kováč
C2A1004StodůlkyHáje0:4 
Rozhodčí: Bočok
C2A1005BohniceKolovraty0:0 
Rozhodčí: Kadlec
C2A1006HostivařMotorlet B1:12 
Rozhodčí: Pospíšil


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A1101PragaFA Praha B4:1 
Rozhodčí: Kvapil
C2A1103KolovratyHostivař4:2 
Rozhodčí: Bujas
C2A1104HájeBohnice5:0 
Rozhodčí: Dvořák P.
C2A1105Dolní PočerniceStodůlky0:3 
Rozhodčí: Tesárek K.
C2A1106ZbraslavKlánovice3:1 
Rozhodčí: Šafr
C2A1107RadotínSatalice3:2 
Rozhodčí: Pospíšil


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A1201FA Praha BSatalice1:5 
Rozhodčí: Kroupa
C2A1202KlánoviceRadotín1:1 
Rozhodčí: Nepraš
C2A1203StodůlkyZbraslav2:1 
Rozhodčí: Kolář
C2A1204BohniceDolní Počernice2:4 
Rozhodčí: Dauda
C2A1205HostivařHáje1:2 
Rozhodčí: Chvalovsky
C2A1207PragaMotorlet B0:7 
Rozhodčí: Vaněk


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A1301Motorlet BFA Praha B1:0  osvětlení
Rozhodčí: Novotný L.
C2A1302KolovratyPraga5:1 
Rozhodčí: Dolejší
C2A1304Dolní PočerniceHostivař2:2 
Rozhodčí: Lysenko
C2A1305ZbraslavBohnice2:2 
Rozhodčí: Vild
C2A1306RadotínStodůlky5:0 
Rozhodčí: Abraham
C2A1307SataliceKlánovice3:4  osvětlení
Rozhodčí: Dauda



Pražský fotbalový svaz
Kozí 915/7,
110 15 Praha 1
Tel:
Fax: 222 314 451
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Soubory ke stažení
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate