Domácí soutěže

reklama

A1A - Okresní přebor

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Tatran Sedlčany262042101: 3764 ( 25)
2.Sp. Příbram B261556 63: 3750 ( 11)
3.MFK Dobříš B261466 82: 4348 ( 9)
4.Sparta Luhy261277 55: 4843 ( 4)
5.Sokol Pičín2613112 64: 5940 ( 1)
6.S. Rosovice261079 76: 6737 ( -2)
7.S. Trh. Dušníky2611312 55: 6036 ( -3)
8.Krásná Hora2610511 53: 6735 ( -4)
9.S. Jesenice2611114 56: 7034 ( -5)
10.S. Dublovice2610313 49: 6833 ( -6)
11.Sokol Nečín268414 43: 5928 (-11)
12.S. Kosova Hora268414 51: 7428 (-11)
13.TJ Ligmet Milín266812 59: 7126 (-13)
14.S. Malá Hraštice263419 34: 8113 (-26)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Tatran Sedlčany131120 56: 1335
2.Sp. Příbram B131012 38: 2031
3.MFK Dobříš B13931 50: 2030
4.Sokol Pičín13913 46: 2528
5.Krásná Hora13823 34: 2226
6.Sparta Luhy13742 34: 2225
7.S. Jesenice13805 32: 2724
8.S. Dublovice13724 28: 2423
9.S. Rosovice13634 48: 3621
10.S. Trh. Dušníky13625 35: 2320
11.S. Kosova Hora13535 30: 2618
12.Sokol Nečín13526 20: 2517
13.TJ Ligmet Milín13346 28: 3313
14.S. Malá Hraštice13328 16: 3011


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Tatran Sedlčany13922 45: 2429
2.Sp. Příbram B13544 25: 1719
3.MFK Dobříš B13535 32: 2318
4.Sparta Luhy13535 21: 2618
5.S. Rosovice13445 28: 3116
6.S. Trh. Dušníky13517 20: 3716
7.TJ Ligmet Milín13346 31: 3813
8.Sokol Pičín13409 18: 3412
9.Sokol Nečín13328 23: 3411
10.S. Jesenice13319 24: 4310
11.S. Dublovice13319 21: 4410
12.S. Kosova Hora13319 21: 4810
13.Krásná Hora13238 19: 459
14.S. Malá Hraštice130211 18: 512


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
1234567891011121314
1.Sparta Luhy--- 2:0 4:0 2:2 0:0 3:0 4:3 4:3 3:3 2:1 3:1 0:1 5:5 2:3
2.Sp. Příbram B2:0 --- 6:3 2:4 3:1 2:1 2:0 3:2 3:1 3:1 7:0 1:4 2:2 2:1
3.S. Dublovice0:1 1:1 --- 1:6 2:2 3:0 3:0 3:1 3:2 0:2 1:3 5:2 3:2 3:2
4.Tatran Sedlčany2:0 3:0 5:0 --- 2:2 5:3 2:1 5:2 5:0 7:2 6:0 6:0 5:0 3:3
5.MFK Dobříš B6:0 1:5 3:0 3:3 --- 8:3 7:2 2:0 2:1 4:0 4:1 6:1 2:2 2:2
6.S. Kosova Hora1:2 0:5 3:0 2:3 2:1 --- 3:3 5:1 2:2 2:0 2:2 4:0 2:4 2:3
7.S. Jesenice2:1 0:3 3:2 1:3 4:2 5:2 --- 6:3 4:2 0:1 4:2 1:2 1:4 1:0
8.S. Malá Hraštice1:1 1:4 0:0 1:6 2:6 0:1 0:2 --- 0:3 1:2 3:0 2:0 3:0 2:5
9.Sokol Nečín1:4 2:0 1:3 2:1 0:4 3:0 1:2 1:1 --- 1:0 2:4 2:4 4:2 0:0
10.Sokol Pičín5:3 1:1 8:3 1:3 3:1 6:2 3:2 3:0 1:2 --- 6:1 4:2 3:1 2:4
11.Krásná Hora0:2 1:0 0:2 1:4 2:1 3:3 4:3 7:0 4:3 2:1 --- 0:0 4:2 6:1
12.S. Trh. Dušníky1:1 0:1 2:4 2:3 0:3 6:0 4:1 7:3 4:1 4:0 1:1 --- 1:4 3:1
13.TJ Ligmet Milín2:2 2:2 4:3 1:4 1:5 0:1 1:2 4:1 1:3 6:2 2:2 1:3 --- 3:3
14.S. Rosovice3:4 3:3 5:1 5:3 2:4 4:5 9:3 1:1 2:0 2:6 4:2 5:1 3:3 ---



Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate