Domácí soutěže

reklama

A2A - III.třída muži A

TABULKA STŘELCŮ ke dni 23.10.2014
JménoOddílPočet
Muller TomášBoršov n.V.13
Bendík FilipStrýčice10
Bendík LukášBoršov n.V.6
Houska PetrMokré6
Brom JaroslavTýn n.Vlt.5
Hezoučký PavelDívčice5
Hromádka LeošPištín5
Junek FilipVrábče5
Pokorný FilipBoršov n.V.5
Radouch VladimírLipí5
Hájek JiříDívčice4
Kaše PetrLipí4
Lávička RomanLipí4
Švec JanNeplachov4
Blažek LukášNeplachov3
Dušák MartinNeplachov3
Houska TomášTýn n.Vlt.3
Jokl MilanŽabovřesky3
Kneys DavidMokré3
Koklar MartinPištín3
Kubíček janKoloděje n.L.3
Svoboda PavelLipí3
Štumbauer PetrMokré3
Vlk MatějTýn n.Vlt.3
Aita MartinTýn n.Vlt.2
Alexa ČestmírMokré2
Bálek MartinStrýčice2
Brom JroslavTýn n.Vlt.2
Gruber JanBoršov n.V.2
Hála JakubŽabovřesky2
Hlavatý StanislavBavorovice2
Hrádek DanielMokré2
Hromádka LukášPištín2
Kisvetr LukášStrýčice2
Koňarik LukášPištín2
Kruťko LukášLipí2
Kučera MartinPištín2
Nesvačil VladimírKoloděje n.L.2
Ohrazda ŠtěpánVrábče2
Pudil LubošNeplachov2
Puchýř TomášKoloděje n.L.2
Šimeček JanBoršov n.V.2
Šťastný MiroslavPištín2
Valenta janDívčice2
Al Aita MartinTýn n.Vlt.1
Alaita MartinTýn n.Vlt.1
Babka PetrBavorovice1
Baťha AlešKoloděje n.L.1
Bendík MichalBoršov n.V.1
Blažek JanBavorovice1
Brčák JiříNeplachov1
Čecháček JaroslavKoloděje n.L.1
Dumbrovský JiříKoloděje n.L.1
Dychtl MichalNeplachov1
Egner DenisDívčice1
Fessl LukášBoršov n.V.1
Hájek jiříDívčice1
Hanousek RadekBavorovice1
Hanousek RadekBavorovice1
Hejna DominikBoršov n.V.1
Houška PetrMokré1
Hruška MichaelNeplachov1
Huttner JiříŽabovřesky1
Chaloupka LukášBavorovice1
Junek ZdeněkLipí1
Kandra PetrNeplachov1
Kaše OndřejLipí1
Klečka PetrLipí1
Klička JiříTýn n.Vlt.1
Klíma VladislavNeplachov1
Knot MartinŽabovřesky1
Knytl StanislavVrábče1
Kojetín LukášTýn n.Vlt.1
Koláček DanielBavorovice1
Kolda PetrBavorovice1
Komrska LukášBoršov n.V.1
Koňarík LukášPištín1
Koňařík LukášPištín1
Kozák KristiánPištín1
Lexa ZdeněkMokré1
Lisal JakubBoršov n.V.1
Lísal JakubBoršov n.V.1
Mahút LukášTýn n.Vlt.1
Marhoun JiříPištín1
Maruška DavidTýn n.Vlt.1
Melík MiroslavŽabovřesky1
Mravec LukášTýn n.Vlt.1
Návara JanMokré1
Pečinka MatějKoloděje n.L.1
Pilný JosefŽabovřesky1
Polida VáclavKoloděje n.L.1
Pomeje PetrDívčice1
Popel RomanDívčice1
Příhoda PavelTýn n.Vlt.1
Rozum LuděkDívčice1
Seethaler DavidVrábče1
Seethaler MartinBavorovice1
Stránský VlastimilStrýčice1
Svobodný LukášNeplachov1
Šafář PetrNeplachov1
Špán JiříDívčice1
Švík VlastimilTýn n.Vlt.1
Tajč IvoKoloděje n.L.1
Vanda JanTýn n.Vlt.1
Vašíček MartinŽabovřesky1
Vrba MichalVrábče1

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate