Domácí soutěže


reklama

A2A - III.třída muži A

TABULKA STŘELCŮ ke dni 23.04.2014
JménoOddílPočet
Tengl TomášBorek18
Bendík FilipStrýčice16
Klička JiříKoloděje n.L.12
Krátký VojtěchChrášťany10
Kučera MichalBorek10
Vazač PetrVltava ČB9
Dolejšek VáclavVltava ČB8
Houska PetrMokré8
Hromádka LeošPištín8
Horský JanŽabovřesky7
Petr MartinKoloděje n.L.7
Ruso VáclavPištín7
Hájek JiříDívčice6
Krupka KamilBorek6
Lexa ZdeněkMokré6
Tvrzický LubošDívčice6
Frank JakubBorek5
Hrádek DanielMokré5
Kantor LukášBorek5
Knot MartinŽabovřesky5
Knytl StanislavVrábče5
Seethaler DavidVrábče5
Bálek MartinStrýčice4
Bartuška PavelDívčice4
Hála JakubŽabovřesky4
Hrabánek JiříMokré4
Jokl MilanŽabovřesky4
Mach MiloslavVrábče4
Stránský VlastimilStrýčice4
Svatoš PetrChrášťany4
Škarda StanislavVltava ČB4
Valenta VladimírDívčice4
Zachara ErikÚsilné4
Bašta KristianVrábče3
Bejsta TomášÚsilné3
Brčák JiříNeplachov3
Havránek TomášVltava ČB3
Holzepl KarelBorek3
Kneys DavidMokré3
Pokorný PavelŽabovřesky3
Pudil LubomírNeplachov3
Schacherl PetrStrýčice3
Švec PetrNeplachov3
Švec PetrÚsilné3
Velebil JanVrábče3
Vomáčka JosefChrášťany3
Vrba MichalVrábče3
Adámek MartinKoloděje n.L.2
Bahleda OndřejChrášťany2
Blažek LukášNeplachov2
Boháč MiroslavChrášťany2
Drmota KarelŽabovřesky2
Fajtl MiroslavÚsilné2
Filištein MartinVrábče2
Hájek ŠtěpánDívčice2
Hüttner JiříŽabovřesky2
Jirásek KarelChrášťany2
Jodl RadekDívčice2
Junek FilipVrábče2
Klepal MilanStrýčice2
Kohout MartinMokré2
Kubíček JanKoloděje n.L.2
Matoušek RadimÚsilné2
Mohamed PatrikNeplachov2
Říha PetrPištín2
Suchan PetrChrášťany2
Sýkora FrantišekBorek2
Šafář PetrNeplachov2
Špán JiříDívčice2
Štumbauer PetrMokré2
Šulista MichalBorek2
Valenta JanDívčice2
Alexa ČestmírMokré1
Ambler JanMokré1
Baloun AntonínÚsilné1
Bezpalec JanDívčice1
Buchar RadekStrýčice1
Čapek JindřichPištín1
Dolejšek MichalVltava ČB1
Dušek JiříStrýčice1
Gališ PetrVltava ČB1
Grill RadekPištín1
Hála PavelÚsilné1
Havlín StanislavÚsilné1
Hlouška RomanÚsilné1
Hromádka LukášPištín1
Jedlička MiroslavChrášťany1
Kandra PetrNeplachov1
Kisvetr LukášStrýčice1
Kolár MilanBorek1
Komrska OndřejKoloděje n.L.1
Košťál JanÚsilné1
Kuta OndřejVltava ČB1
Leština FrantišekÚsilné1
Lexa JanDívčice1
Londin MarekBorek1
Mach PetrChrášťany1
Machálek MartinChrášťany1
Ocelák JiříÚsilné1
Pastor RadekChrášťany1
Plojhar TomášMokré1
Podlešák JanKoloděje n.L.1
Pokorný JaroslavKoloděje n.L.1
Puchýř TomášKoloděje n.L.1
Rybáček MichalStrýčice1
Sobota LadislavNeplachov1
Švec JanNeplachov1
Tesař MichalVltava ČB1
Vašek MarianStrýčice1
Vávra VáclavPištín1
Veselý OndřejStrýčice1
Vondřich JiříÚsilné1
Ždiarský RenéVltava ČB1

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
gambrinus ligy
Gambrinus oficiální sázkový partner
gambrinus ligy
Chance  generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize DENÍK HATTRICK - sportovní magazín Impuls sport.cz Seznam
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Čedok
fotbal-travel
Rauch benesport.cz coca-cola G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate