Branky: Císař Dominik, Veselík Petr - Šinták Vladimír; Rozhodčí: Bican; ČK: Císař Dominik - 0
A2B0102
Cerhovice B
Broumy
5:3(3:0)
60
Branky: Mantlík Michal 2, Mojžíš David, Kára Miroslav, vlastní - Novák Jan, Vajs Karel, vlastní; Rozhodčí: Plecitý
A2B0103
Hostomice B
Neumětely B
4:1(2:0)
50
Branky: Mašek Jaroslav, Bábíček Aleš, Kačírek Jan, Kubišta Michal - Konopásek Jiří; Rozhodčí: Koza
A2B0104
Všeradice B
Lochovice
2:3(0:0)
60
Branky: Urban Stanislav, Augusta Miroslav - Kořínek Jiří 2, Košťálek Vladimír; Rozhodčí: Chvátal
A2B0105
Praskolesy
Chaloupky
2:2(1:1)
80
Branky: Šindelář Petr 2 - Pichl František, Reiser Petr; Rozhodčí: Šnajdr
A2B0106
Podluhy
Rpety
3:3(1:0)
60
Branky: Bažata Petr 3 - Matoušek Radek 2, Mojdl Jiří; Rozhodčí: Špicl Jan
A2B0107
Felbabka
Újezd
2:7(0:3)
40
Branky: Výrut Karel 2 - Štich Martin 3, Kyncl Radek 2, Lukačovič Pavol, Štochl Martin; Rozhodčí: Palek
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0201
Březová
Újezd
1:2(0:1)
50
Branky: Sluka Karel - Tauš Jan, Kácha Jakub; Rozhodčí: Veverka
A2B0202
Rpety
Felbabka
8:2(4:2)
65
Branky: Pavlis Roman 4, Matoušek Radek 2, Alexandru Jieri 2 - Výrut Karel 2; Rozhodčí: Vlachopulos
A2B0203
Chaloupky
Podluhy
1:4(1:3)
60
Branky: Žalud Martin - Mottl Michal, Bažata Petr, Bělohlávek Karel, Handl Roman; Rozhodčí: Palek; ČK: Hoskovec Václav, Větrovský Petr - Švarc Martin
A2B0204
Lochovice
Praskolesy
0:2(0:0)
50
Branky: Uvízl Antonín, Krůta Michal; Rozhodčí: Marx
A2B0205
Neumětely B
Všeradice B
5:0(3:0)
60
Branky: Kalina Pavel ml. 2, Šebek Josef, Barták Jan ml., Rydrych Milan; Rozhodčí: Plecitý
A2B0206
Broumy
Hostomice B
9:0(3:0)
80
Branky: Pergler David 2, Novák Jan 2, Novotný Radek 2, Vajs Karel 2, Laštovička Jakub; Rozhodčí: Mázdra
A2B0207
Běštín
Cerhovice B
0:3(0:1)
40
Branky: Frei Petr, Švejda Vilém, Ječmen Aleš; Rozhodčí: Veverka
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0301
Cerhovice B
Březová
5:1(3:1)
50
Branky: Mojžíš David 2, Frei Petr, Ječmen Aleš, Vonásek Martin - Sluka Karel; Rozhodčí: Šnajdr
A2B0302
Hostomice B
Běštín
6:0(6:0)
30
nedohráno
Branky: Lenkvík Ladislav 3, Koryta Jakub 2, Kubišta Michal; Rozhodčí: Palek; ČK: 0 - Vinš Václav
A2B0303
Všeradice B
Broumy
0:8(0:4)
60
Branky: Novák Jan 3, Spousta Daniel 2, Laštovička Jakub 2, Novotný Radek; Rozhodčí: Knotek
A2B0304
Praskolesy
Neumětely B
8:0(4:0)
80
Branky: Uvízl Antonín 3, Šindelář Petr 2, Švejda Jakub, Kadeřábek Aleš, Krůta Michal; Rozhodčí: Chvátal
A2B0305
Podluhy
Lochovice
4:1(1:0)
50
Branky: Handl Roman, Kocourek Jan, Kocourek Petr, vlastní - Pichl Pavel; Rozhodčí: Egrt; ČK: Mottl Michal - Teska Václav
A2B0306
Felbabka
Chaloupky
2:5(1:3)
40
Branky: Výrut Karel 2 - Baštař Adam 2, Franta Petr, Chvojka Pavel, Pouček Martin; Rozhodčí: Plecitý
A2B0307
Újezd
Rpety
4:2(3:0)
60
Branky: Štich Martin 3, Hnízdil Zdeněk - Čapek David 2; Rozhodčí: Kareš
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0401
Březová
Rpety
1:2(1:0)
40
Branky: Sluka Karel - Čapek David, Alexandru Jieri; Rozhodčí: Pos
A2B0402
Chaloupky
Újezd
2:0(1:0)
80
Branky: Linhart Roman, Baštař Adam; Rozhodčí: Kareš
A2B0403
Lochovice
Felbabka
7:1(4:1)
40
Branky: Masaryk Petr 2, Komínek Tomáš 2, Liška Miroslav, Vašek Tomáš, Košťálek Vladimír - Havrlík Hynek; Rozhodčí: Koza
A2B0404
Neumětely B
Podluhy
1:6(1:4)
40
Branky: Barták Jan ml. - Pleštil Patrik 2, Bažata Petr, Handl Roman, Kocourek Jan, Buráň Patrik; Rozhodčí: Krbec
A2B0405
Broumy
Praskolesy
2:1(1:1)
80
Branky: Pergler David, Laštovička Jakub - Šindelář Petr; Rozhodčí: Vlachopulos
A2B0406
Běštín
Všeradice B
1:3(1:2)
30
Branky: Veselík Petr - Augusta Miroslav 2, Vejvoda Tomáš; Rozhodčí: Špicl J.
A2B0407
Cerhovice B
Hostomice B
8:1(5:0)
30
Branky: Ječmen Aleš 3, Frei Petr 2, Vonásek Martin 2, Švejda Vilém - Nepivoda Miloš; Rozhodčí: Chvátal
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0501
Hostomice B
Březová
2:4(2:2)
50
Branky: Nepivoda Miloš 2 - Čapek Tomáš 3, Svoboda Matěj; Rozhodčí: Sekerka
A2B0502
Všeradice B
Cerhovice B
2:0(1:0)
40
Branky: Kácha Jakub 2; Rozhodčí: Kros; ČK: Urban Stanislav - Kalivoda Petr
A2B0503
Praskolesy
Běštín
2:2(0:0)
60
Branky: Šindelář Petr, Kadeřábek Aleš - Císař Dominik, Šlagor Bořivoj; Rozhodčí: Závora
A2B0504
Podluhy
Broumy
0:1(0:1)
80
Branky: Vajs Karel; Rozhodčí: Koza
A2B0505
Felbabka
Neumětely B
5:0(2:0)
40
Branky: Lapáček Radek 3, Výrut Karel 2; Rozhodčí: Veverka
A2B0506
Újezd
Lochovice
0:1(0:0)
80
Branky: Mendel Daniel; Rozhodčí: Plecitý
A2B0507
Rpety
Chaloupky
3:2(1:2)
50
Branky: Belda David, Jirouch Tomáš, Veselý Michal - Větrovský Petr 2; Rozhodčí: Chvátal
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0601
Březová
Chaloupky
4:1(3:0)
30
Branky: Svoboda Matěj 2, Dupač Petr, Šinták Vladimír - Linhart Roman; Rozhodčí: Kros
A2B0602
Lochovice
Rpety
1:2(1:1)
40
Branky: Liška Miroslav - Langer Matěj 2; Rozhodčí: Bican; ČK: 0 - Belda David
A2B0603
Neumětely B
Újezd
0:1(0:1)
40
Branky: Tauš Jan; Rozhodčí: Bican; ČK: Konopásek Jiří - 0
A2B0604
Broumy
Felbabka
6:3(4:2)
100
Branky: Pergler David 2, Spousta Daniel 2, Laštovička Jakub, Vajs Karel - Kumhera Jan 2, Lapáček Radek; Rozhodčí: Kareš
A2B0605
Běštín
Podluhy
2:1(0:0)
50
Branky: Veselík Petr, Horváth Pavel - Umon Josef; Rozhodčí: Divílek
A2B0606
Cerhovice B
Praskolesy
1:1(1:1)
30
Branky: Čapek Jan - Indra Tomáš; Rozhodčí: Marx
A2B0607
Hostomice B
Všeradice B
2:2(0:0)
45
Branky: Štyler Václav, Šťáhlavský Pavel - Vostarek Michal 2; Rozhodčí: Mázdra
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0701
Všeradice B
Březová
1:2(1:2)
50
Branky: Vostarek Michal - Čapek Tomáš, Šinták Vladimír; Rozhodčí: Bican
A2B0702
Praskolesy
Hostomice B
3:1(1:0)
70
Branky: Kadeřábek Aleš, Černý Oldřich, Krůta Michal - Kodr Jan; Rozhodčí: Pánek
A2B0703
Podluhy
Cerhovice B
5:1(1:1)
40
Branky: Mottl Michal, Steiner Jan, Umon Josef, Bělohlávek Karel, Vacherlohn Pavel - Mojžíš David; Rozhodčí: Vlachopulos
A2B0704
Felbabka
Běštín
2:1(1:0)
30
Branky: Touš František, Výrut Karel - Císař Dominik; Rozhodčí: Šnajdr; ČK: 0 - Ryška Ondřej
A2B0705
Újezd
Broumy
0:1(0:0)
100
Branky: Pergler David; Rozhodčí: Kros
A2B0706
Rpety
Neumětely B
10:1(6:0)
50
Branky: Čapek David 2, Alexandru Jieri 2, Egrt Jakub 2, Langer Matěj 2, Matoušek Radek, Pavlis Roman - Hejduk Kamil; Rozhodčí: Vodička
A2B0707
Chaloupky
Lochovice
1:2(0:2)
30
Branky: Větrovský Petr - Hejduk David, Košťálek Vladimír; Rozhodčí: Rylich
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0801
Březová
Lochovice
4:2(1:0)
40
Branky: Šinták Vladimír 3, Čapek Tomáš - Hloušek František, Mendel Daniel; Rozhodčí: Knotek
A2B0802
Neumětely B
Chaloupky
2:3(1:1)
40
Branky: Mizer Jaroslav, Otčenášek Vítek - Hoskovec Václav, Sojka Roman, Janda Petr; Rozhodčí: Belanský
A2B0803
Broumy
Rpety
3:2(3:2)
90
Branky: Šimurda Richard, Pergler David, Laštovička Jakub - Matoušek Radek, Čapek David; Rozhodčí: Palek
A2B0804
Běštín
Újezd
3:2(0:1)
50
Branky: Zura Tomáš 2, Šuba Zbyněk - Štich Martin 2; Rozhodčí: Koldová
A2B0805
Cerhovice B
Felbabka
1:2(1:2)
20
Branky: Hlavsa Jakub - Kumhera Jan 2; Rozhodčí: Vodička
A2B0806
Hostomice B
Podluhy
1:2(0:2)
45
Branky: Nepivoda Miloš - Bažata Petr, Handl Roman; Rozhodčí: Bidšovský
A2B0807
Všeradice B
Praskolesy
0:7(0:3)
40
Branky: Indra Tomáš 3, Uvízl Antonín 2, Černý Oldřich, Malec Jakub; Rozhodčí: Chvátal
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0901
Praskolesy
Březová
3:1(1:0)
90
Branky: Šindelář Petr, Indra Tomáš, Krůta Michal - Kundrát Filip; Rozhodčí: Palek; ČK: 0 - Müller Michal
A2B0902
Podluhy
Všeradice B
4:1(3:0)
20
Branky: Handl Roman 2, Mottl Michal, Vacherlohn Pavel - Hruška Roman; Rozhodčí: Belanský
A2B0903
Felbabka
Hostomice B
4:1(2:1)
40
Branky: Výrut Karel 2, Lapáček Radek, Kočárek Jakub - Nepivoda Miloš; Rozhodčí: Kros
A2B0904
Újezd
Cerhovice B
1:0(1:0)
80
Branky: Hnízdil Josef; Rozhodčí: Pos
A2B0905
Rpety
Běštín
12:2(6:0)
55
Branky: Mojdl Jiří 3, Alexandru Jieri 3, Čapek David 2, Egrt Jakub 2, Kadeřábek Luděk, Hejnal Lukáš - Císař Petr, Bohata David; Rozhodčí: Vlachopulos
A2B0906
Chaloupky
Broumy
3:3(1:3)
70
Branky: Linhart Roman, Větrovský Petr, Janda Petr - Šimurda Richard, Pergler David, Spousta Daniel; Rozhodčí: Veverka
A2B0907
Lochovice
Neumětely B
4:1(4:0)
30
Branky: Mendel Daniel 2, Hrubý Radek, Košťálek Vladimír - Štěpánek Ondřej; Rozhodčí: Spiegl; ČK: Liška Miroslav - 0
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1001
Březová
Neumětely B
5:1(0:1)
30
Branky: Vyžďura Petr 2, Sluka Karel, Čapek Tomáš, Šinták Vladimír - Šebek Josef; Rozhodčí: Belanský
A2B1002
Broumy
Lochovice
4:1(3:0)
80
Branky: Šimurda Richard, Novák Jan, Spousta Daniel, Laštovička Jakub - Mendel Daniel; Rozhodčí: Pánek
A2B1003
Běštín
Chaloupky
2:1(1:1)
50
Branky: Veselík Petr, Zura Tomáš - Pouček Martin; Rozhodčí: Špicl J.; ČK: 0 - Šíma Vladislav
A2B1004
Cerhovice B
Rpety
2:2(1:2)
30
Branky: Hnízdil Zdeněk, Ječmen Aleš - Langer Matěj 2; Rozhodčí: Plecitý
A2B1005
Hostomice B
Újezd
6:4(2:3)
30
Branky: Vyskočil Luděk 3, Hobza Radek, Kačírek Michal, Kubišta Michal - Šebek Roman 2, Halák Roman, Hnízdil Josef; Rozhodčí: Hájek; ČK: 0 - Kácha Jakub
A2B1006
Všeradice B
Felbabka
6:2(3:1)
40
Branky: Hruška Roman 2, Bouček Martin 2, Kralovič Vít, Vejvoda Tomáš - Výrut Karel 2; Rozhodčí: Bidšovský
A2B1007
Praskolesy
Podluhy
7:1(3:0)
80
Branky: Indra Tomáš 2, Černý Oldřich 2, Švejda Jakub, Kadeřábek Aleš, Šeplavý Jiří - Mottl Michal; Rozhodčí: Mázdra
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1101
Podluhy
Březová
3:0(2:0)
50
Branky: Bažata Petr, Handl Roman, Buráň Patrik; Rozhodčí: Divílek
A2B1102
Felbabka
Praskolesy
1:2(0:2)
60
Branky: Kumhera Jan - Indra Tomáš, Kadeřábek Ivo; Rozhodčí: Vlachopulos
A2B1103
Újezd
Všeradice B
4:1(0:1)
60
Branky: Kyncl Radek, Štich David, Štich Martin, Štochl Vojtěch - Anděl Tomáš; Rozhodčí: Knotek
A2B1104
Rpety
Hostomice B
9:3(4:1)
20
Branky: Alexandru Jieri 4, Mojdl Jiří 3, Čapek David, Langer Matěj - Mašek Jaroslav, Nepivoda Miloš, Kačírek Ondra; Rozhodčí: Bican
A2B1105
Chaloupky
Cerhovice B
2:3(2:2)
50
Branky: Linhart Roman, Sojka Roman - Švejda Vilém, Ječmen Aleš, Vonásek Martin; Rozhodčí: Pánek
A2B1106
Lochovice
Běštín
3:2(1:0)
50
Branky: Hloušek František 2, Mendel Daniel - Jaborský Vít, Mrázek Lukáš; Rozhodčí: Janda
A2B1107
Neumětely B
Broumy
3:1(1:1)
60
Branky: Barták Jan ml. 2, Šebek Josef - Laštovička Jakub; Rozhodčí: Šnajdr
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1201
Březová
Broumy
2:3(1:3)
120
Branky: Šinták Vladimír 2 - Pergler David 2, Drab Tomáš; Rozhodčí: Koldová; ČK: Sluka Karel - 0
A2B1202
Běštín
Neumětely B
2:1(0:1)
25
Branky: Zura Tomáš, Mrázek Lukáš - Chvojka Miroslav; Rozhodčí: Plecitý
A2B1203
Cerhovice B
Lochovice
3:4(2:2)
37
Branky: Hnízdil Zdeněk, Ječmen Aleš, Větrovský Filip - Teska Václav, Hloušek František, Mendel Daniel, Košťálek Vladimír; Rozhodčí: Blažek; ČK: Novák Radek - 0
A2B1204
Hostomice B
Chaloupky
2:3(1:2)
20
Branky: Nepivoda Miloš, vlastní - Větrovský Petr 3; Rozhodčí: Šnajdr
A2B1205
Všeradice B
Rpety
4:5(3:2)
40
Branky: Hruška Roman, Anděl Tomáš, Bouček Martin, Vejvoda Tomáš - Alexandru Jieri 2, Egrt Pavel, Pavlis Roman, Štorkán Martin; Rozhodčí: Janda
A2B1206
Praskolesy
Újezd
5:0(2:0)
100
Branky: Černý Oldřich 2, Šindelář Petr, Švejda Jakub, Malec Jakub; Rozhodčí: Egrt
A2B1207
Podluhy
Felbabka
5:1(2:1)
40
Branky: Bažata Petr 2, Handl Roman 2, Buráň Patrik - vlastní; Rozhodčí: Marx
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1301
Felbabka
Březová
0:1(0:1)
40
Branky: Šinták Vladimír; Rozhodčí: Chvátal
A2B1302
Újezd
Podluhy
3:2(1:2)
50
Branky: Kyncl Radek, Štich David, Štich Martin - Bažata Petr, Umon Josef; Rozhodčí: Bican; ČK: 0 - Umon Josef
A2B1303
Rpety
Praskolesy
0:1(0:0)
100
Branky: Černý Oldřich; Rozhodčí: Kros
A2B1304
Chaloupky
Všeradice B
5:0(1:0)
40
Branky: Větrovský Petr 4, Hoskovec Václav; Rozhodčí: Blažek
A2B1305
Lochovice
Hostomice B
0:3(0:2)
30
Branky: Štyler Václav, Kačírek Jan, Kubišta Michal; Rozhodčí: Belanský
A2B1306
Neumětely B
Cerhovice B
1:2(0:1)
40
Branky: Komínek Václav - Hnízdil Zdeněk, Vonásek Martin; Rozhodčí: Krbec
A2B1307
Broumy
Běštín
14:0(7:0)
50
Branky: Novák Jan 6, Laštovička Jakub 2, Vajs Karel 2, Zmrzlý Marek, Spurný Lukáš, Spousta Daniel, Rosenbaum Jiří; Rozhodčí: Marx
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1401
Březová
Běštín
3:0(3:0)
20
Branky: Šinták Vladimír 2, Müller Michal; Rozhodčí: Pos
A2B1402
Broumy
Cerhovice B
4:0(3:0)
60
Branky: Šimurda Richard, Novák Jan, Jirásek Lukáš, Spousta Daniel; Rozhodčí: Palek
A2B1403
Neumětely B
Hostomice B
5:1(2:1)
50
Branky: Barták Jan ml. 2, Míka Antonín ml., Spousta Roman, Kalina Pavel ml. - Kačírek Jan; Rozhodčí: Vodička
A2B1404
Lochovice
Všeradice B
3:2(2:1)
50
Branky: Mendel Daniel, Komínek Tomáš, Košťálek Vladimír - Rott Martin, Pyško Ladislav; Rozhodčí: Závora
A2B1405
Chaloupky
Praskolesy
0:3(0:2)
60
Branky: Šindelář Petr, Indra Tomáš, Kadeřábek Aleš; Rozhodčí: Veverka
A2B1406
Rpety
Podluhy
1:2(1:1)
70
Branky: Langer Matěj - Mottl Michal, Handl Roman; Rozhodčí: Blažek
A2B1407
Újezd
Felbabka
7:1(1:0)
80
Branky: Štich David 2, Jonák Karel, Kyncl Radek, Hnízdil Josef, Štochl Vojtěch, Ptáček David - Vainer Petr; Rozhodčí: Šnajdr
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1501
Újezd
Březová
2:0(1:0)
70
Branky: Jonák Karel, Hnízdil Josef; Rozhodčí: Hájek
A2B1502
Felbabka
Rpety
7:1(5:0)
100
Branky: Výrut Karel 4, Havrlík Hynek 2, Kočárek Jakub - Jirouch Tomáš; Rozhodčí: Pos
A2B1503
Podluhy
Chaloupky
2:1(0:1)
50
Branky: Mottl Michal, Hejbal Lukáš - Danda Jan; Rozhodčí: Chvátal
A2B1504
Praskolesy
Lochovice
1:0(1:0)
90
Branky: Uvízl Antonín; Rozhodčí: Mázdra
A2B1505
Všeradice B
Neumětely B
2:3(2:0)
40
Branky: Suchý Jakub, Vejvoda Tomáš - Císař Vojtěch 2, Otčenášek Vítek; Rozhodčí: Koza
A2B1506
Hostomice B
Broumy
2:1(1:0)
50
Branky: Kačena Oldřich, Lenkvík Ladislav - Šimurda Richard; Rozhodčí: Závora
A2B1507
Cerhovice B
Běštín
6:2(3:0)
50
Branky: Mantlík Michal 4, Ječmen Aleš, Vonásek Martin - Veselík Petr, Šebek Luboš; Rozhodčí: Bican
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1601
Březová
Cerhovice B
2:3(0:1)
30
Branky: Šinták Vladimír, Sládek Vojtěch - Frei Petr, Huml Michal, Vonásek Martin; Rozhodčí: Veverka
A2B1602
Běštín
Hostomice B
1:5(0:2)
30
Branky: Zura Tomáš - Kačena Oldřich 2, Šťáhlavský Pavel, Koryta Jakub, Kačírek Jan; Rozhodčí: Plecitý
A2B1603
Broumy
Všeradice B
6:1(3:1)
70
Branky: Vajs Karel 3, Štochl Martin, Laštovička Jakub, vlastní - Kincl Vladimír; Rozhodčí: Šnajdr
A2B1604
Neumětely B
Praskolesy
2:3(0:2)
40
Branky: Šebek Josef, Komínek Václav - Indra Tomáš, Kadeřábek Aleš, vlastní; Rozhodčí: Pos
A2B1605
Lochovice
Podluhy
1:1(1:0)
40
Branky: Teska Václav - Mottl Michal; Rozhodčí: Janda
A2B1606
Chaloupky
Felbabka
4:3(3:2)
40
Branky: Větrovský Petr 3, Reiser Petr - Havrlík Hynek, Lapáček Radek, Kočárek Jakub; Rozhodčí: Blažek; ČK: 0 - Anděl Tomáš
A2B1607
Rpety
Újezd
4:2(1:1)
50
Branky: Čapek David, Srp Daniel, Mraček Lukáš, Langer Matěj - Jonák Karel, Šťastný David; Rozhodčí: Bidšovský; ČK: 0 - Štich David
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1701
Rpety
Březová
3:0(2:0)
30
Branky: Mojdl Jiří, Egrt Jakub, Langer Matěj; Rozhodčí: Chvátal
A2B1702
Újezd
Chaloupky
8:0(4:0)
100
Branky: Štich Martin 3, Jonák Karel 2, Štich David, Tauš Jan, Šebek Roman; Rozhodčí: Závora
A2B1703
Felbabka
Lochovice
0:5(0:3)
70
Branky: Hloušek František 2, Kořínek Jiří 2, Teska Václav; Rozhodčí: Vodička; ČK: Anděl Tomáš - 0
A2B1704
Podluhy
Neumětely B
3:1(2:0)
40
Branky: Bažata Petr, Handl Roman, Švarc Martin - Císař Vojtěch; Rozhodčí: Veverka
A2B1705
Praskolesy
Broumy
3:1(1:1)
130
Branky: Uvízl Antonín, Šindelář Petr, Indra Tomáš - Laštovička Jakub; Rozhodčí: Palek; ČK: 0 - Novák Jan
A2B1706
Všeradice B
Běštín
1:3(0:0)
30
Branky: Jakoubek Pavel - Císař Dominik, Veselík Petr, Zura Tomáš; Rozhodčí: Blažek
A2B1707
Hostomice B
Cerhovice B
1:6(1:2)
30
Branky: Lenkvík Ladislav - Frei Petr 2, Hlavsa Jakub 2, Ječmen Aleš, vlastní; Rozhodčí: Kros
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1801
Březová
Hostomice B
2:1(0:1)
30
Branky: Sládek Vojtěch, Veselý Tomáš - Kačena Oldřich; Rozhodčí: Šnajdr
A2B1802
Cerhovice B
Všeradice B
3:0(1:0)
45
Branky: Spousta Michal, Kára Miroslav, Vonásek Martin; Rozhodčí: Chvátal
A2B1803
Běštín
Praskolesy
1:4(1:1)
70
Branky: Zahradník Luboš - Černý Oldřich 3, Uvízl Antonín; Rozhodčí: Hájek
A2B1804
Broumy
Podluhy
5:2(1:0)
100
Branky: Laštovička Jakub 2, Štochl Martin, Vajs Karel, Kindl Michal - Švarc Martin, Vacherlohn Pavel; Rozhodčí: Vlachopulos
A2B1805
Neumětely B
Felbabka
3:3(1:0)
35
Branky: Kalina Pavel ml. 2, Šebek Josef - vlastní 2, Kočárek Jakub; Rozhodčí: Kros
A2B1806
Lochovice
Újezd
1:2(1:0)
50
Branky: Komínek Tomáš - Jonák Karel 2; Rozhodčí: Knotek
A2B1807
Chaloupky
Rpety
3:6(0:4)
30
Branky: Sojka Roman 2, Větrovský Petr - Mojdl Jiří 3, Alexandru Jieri 3; Rozhodčí: Plecitý
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1901
Chaloupky
Březová
1:2(1:0)
60
Branky: Hejbal Vladimír - Čapek Tomáš 2; Rozhodčí: Špicl M.; ČK: Sojka Roman - Svoboda Matěj
A2B1902
Rpety
Lochovice
4:1(3:0)
50
Branky: Alexandru Jieri 2, Litoš Jiří, Čapek David - Teska Václav; Rozhodčí: Šnajdr
A2B1903
Újezd
Neumětely B
6:0(1:0)
90
Branky: Štich David 2, Jonák Karel, Lukačovič Pavol, Šebek Roman, Štochl Vojtěch; Rozhodčí: Štěpánek
A2B1904
Felbabka
Broumy
1:3(1:1)
40
Branky: Lapáček Radek - Kraus Tomáš, Spousta Daniel, Laštovička Jakub; Rozhodčí: Marx
A2B1905
Podluhy
Běštín
2:2(1:1)
40
Branky: Švarc Martin, Žáček Miroslav - Zura Tomáš 2; Rozhodčí: Pánek
A2B1906
Praskolesy
Cerhovice B
2:3(1:2)
80
Branky: Perman František 2 - Ječmen Aleš, Balej Tomáš, Procházka Dominik; Rozhodčí: Krbec
A2B1907
Všeradice B
Hostomice B
5:3(3:2)
40
Branky: Suchý Jakub 2, Simandl Jakub 2, Vejvoda Tomáš - Marhul Tomáš, Lenkvík Ladislav, Kačírek Ondra; Rozhodčí: Špivák
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2001
Březová
Všeradice B
5:0(1:0)
20
Branky: Šinták Vladimír 2, Košťálek Marek, Čapek Tomáš, Kadlec Richard; Rozhodčí: Štěpánek
A2B2002
Hostomice B
Praskolesy
0:1(0:1)
40
Branky: Černý Oldřich; Rozhodčí: Pos
A2B2003
Cerhovice B
Podluhy
1:3(1:1)
60
Branky: Ječmen Aleš - Mottl Michal, Handl Roman, Hejbal Lukáš; Rozhodčí: Kareš
A2B2004
Běštín
Felbabka
2:1(1:1)
70
Branky: Veselík Petr 2 - Kelner David; Rozhodčí: Plecitý
A2B2005
Broumy
Újezd
5:3(1:3)
90
Branky: Kraus Tomáš 2, Šimurda Richard, Jirásek Lukáš, Štochl Martin - Jonák Karel 3; Rozhodčí: Špicl J.
A2B2006
Neumětely B
Rpety
2:6(0:1)
50
Branky: Šebek Josef, vlastní - Langer Matěj 3, Čapek David, Alexandru Jieri, Srp Daniel; Rozhodčí: Bican
A2B2007
Lochovice
Chaloupky
1:1(0:0)
50
Branky: Gargoš Milan - Větrovský Petr; Rozhodčí: Koza
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2101
Lochovice
Březová
4:0(3:0)
50
Branky: Hejduk David 2, Liška Miroslav, Gargoš Milan; Rozhodčí: Plecitý
A2B2102
Chaloupky
Neumětely B
7:1(4:0)
40
Branky: Linhart Roman 4, Větrovský Petr 3 - Hofman Lukáš; Rozhodčí: Krbec
A2B2103
Rpety
Broumy
5:2(3:1)
40
Branky: Langer Matěj 2, Mojdl Jiří, Egrt Jakub, Jirouch Tomáš - Laštovička Jakub, Vajs Karel; Rozhodčí: Mázdra
A2B2104
Újezd
Běštín
3:0
kontumace
A2B2105
Felbabka
Cerhovice B
0:3(0:2)
50
Branky: Hnízdil Zdeněk, Švejda Vilém, Ječmen Aleš; Rozhodčí: Vodička
A2B2106
Podluhy
Hostomice B
6:1(1:0)
30
Branky: Bažata Petr 3, Handl Roman 2, Vacherlohn Pavel - Kačírek Michal; Rozhodčí: Koza
A2B2107
Praskolesy
Všeradice B
10:0(5:0)
70
Branky: Indra Tomáš 3, Švejda Jakub 3, Uvízl Antonín 2, Kadeřábek Aleš 2; Rozhodčí: Šnajdr
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2201
Březová
Praskolesy
1:2(0:0)
10
Branky: Kadlec Richard - Kadeřábek Ivo, vlastní; Rozhodčí: Kareš
A2B2202
Všeradice B
Podluhy
1:1(0:1)
20
Branky: Suchý Jan - Umon Josef; Rozhodčí: Hájek
A2B2203
Hostomice B
Felbabka
7:0(3:0)
25
Branky: Kubišta Michal 3, Vyskočil Luděk, Kačena Oldřich, Kačírek Ondra, Zíma Martin; Rozhodčí: Bidšovský
A2B2204
Cerhovice B
Újezd
1:1(0:0)
40
Branky: Ječmen Aleš - Štich David; Rozhodčí: Šnajdr
A2B2205
Běštín
Rpety
3:2(3:0)
45
Branky: Veselík Petr, Šebek Luboš, Zahradník Luboš - Mojdl Jiří, Langer Matěj; Rozhodčí: Kros
A2B2206
Broumy
Chaloupky
8:1(4:0)
70
Branky: Vajs Karel 3, Štochl Martin 2, Novák Jan, Vlach Milan, Laštovička Jakub - Větrovský Petr; Rozhodčí: Knotek; ČK: 0 - Klufa Jan
A2B2207
Neumětely B
Lochovice
4:2(0:2)
50
Branky: Hejduk Kamil 2, Šebek Josef, Barták Jan ml. - Kořínek Jiří, Hejduk David; Rozhodčí: Janda
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2301
Neumětely B
Březová
3:1(1:0)
50
Branky: Hejduk Kamil 2, Komínek Václav - Dupač Petr; Rozhodčí: Chvátal
A2B2302
Lochovice
Broumy
2: 3 ( 0: 1)
A2B2303
Chaloupky
Běštín
3:1(1:0)
40
Branky: Větrovský Petr 2, Reiser Petr - Zahradník Luboš; Rozhodčí: Veverka
A2B2304
Rpety
Cerhovice B
3:3(0:3)
30
Branky: Langer Matěj 2, Čapek David - Frei Petr, Jedlička Luboš, Větrovský Filip; Rozhodčí: Špivák
A2B2305
Újezd
Hostomice B
3:4(2:3)
40
Branky: Štich David 2, Jonák Karel - Hruška Lukáš 2, Hobza Radek, Kačírek Jan; Rozhodčí: Blažek
A2B2306
Felbabka
Všeradice B
1:2(0:1)
25
Branky: Roušar Vladimír - Stegmüller Pavel, Suchý Jakub; Rozhodčí: Palek
A2B2307
Podluhy
Praskolesy
1:3(1:1)
50
Branky: Buráň Patrik - Uvízl Antonín, Černý Oldřich, Kadeřábek Ivo; Rozhodčí: Kros
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2401
Březová
Podluhy
1:3(0:2)
20
Branky: Čapek Tomáš - Handl Roman 2, Umon Josef; Rozhodčí: Bican; ČK: Dupač Petr - 0
A2B2402
Praskolesy
Felbabka
9:0(7:0)
60
Branky: Uvízl Antonín 2, Černý Oldřich 2, Šteiner Adam 2, Drábek Vojtěch, Švejda Jakub, Šeplavý Jiří; Rozhodčí: Štěpánek
A2B2403
Všeradice B
Újezd
1:3(1:2)
30
Branky: Augusta Miroslav - Štich David, Štich Martin, Štochl Vojtěch; Rozhodčí: Koza
A2B2404
Hostomice B
Rpety
3:8(1:3)
20
Branky: Štyler Václav, Sluka Pavel, Kačena Oldřich - Čapek David 4, Mojdl Jiří 3, Řepka Tomáš; Rozhodčí: Plecitý
A2B2405
Cerhovice B
Chaloupky
7:1(3:0)
30
Branky: Jedlička Luboš 3, Hnízdil Zdeněk, Ječmen Aleš, Balej Tomáš, Procházka Dominik - Větrovský Petr; Rozhodčí: Závora
A2B2406
Běštín
Lochovice
2:2(2:1)
50
Branky: Zura Tomáš, Bohata David - Vašek Tomáš, Komínek Jan; Rozhodčí: Vlachopulos
A2B2407
Broumy
Neumětely B
8:0(5:0)
100
Branky: Jirásek Lukáš 3, Vajs Karel 3, Spousta Daniel 2; Rozhodčí: Pánek
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2501
Broumy
Březová
4:2(1:1)
90
Branky: Kraus Tomáš 2, Jirásek Lukáš, Spousta Daniel - Šinták Vladimír, Kadlec Richard; Rozhodčí: Pos
A2B2502
Neumětely B
Běštín
3:2(1:0)
60
Branky: Hejduk Kamil 2, Komínek Václav - Veselík Petr 2; Rozhodčí: Plecitý
A2B2503
Lochovice
Cerhovice B
1:3(1:1)
50
Branky: Hejduk David - Ječmen Aleš, Lacina Ondřej, Vonásek Martin; Rozhodčí: Blažek
A2B2504
Chaloupky
Hostomice B
5:3(2:1)
20
Branky: Větrovský Petr 2, Danda Jan 2, Hoskovec Václav - Kačena Oldřich 2, Kačírek Michal; Rozhodčí: Chvátal
A2B2505
Rpety
Všeradice B
10:0(4:0)
35
Branky: Čapek David 3, Egrt Jakub 3, Langer Matěj 3, Srp Daniel; Rozhodčí: Kros
A2B2506
Újezd
Praskolesy
2:4(1:2)
70
Branky: Kyncl Radek, vlastní - Uvízl Antonín, Perman František, Indra Tomáš, Černý Oldřich; Rozhodčí: Palek
A2B2507
Felbabka
Podluhy
0:5(0:1)
30
Branky: Handl Roman 2, Mottl Michal, Umon Josef, Vltavský Libor; Rozhodčí: Krbec
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2601
Březová
Felbabka
11:0(5:0)
20
Branky: Košťálek Marek 3, Šinták Vladimír 2, Svoboda Matěj 2, Kadlec Richard 2, Žák Jiří, Čapek Tomáš; Rozhodčí: Kareš
A2B2602
Podluhy
Újezd
1:4(1:1)
50
Branky: Handl Roman - Jonák Karel 3, Štich David; Rozhodčí: Plecitý
A2B2603
Praskolesy
Rpety
6:2(3:0)
50
Branky: Indra Tomáš 2, Uvízl Antonín, Švejda Jakub, Kadeřábek Aleš, Kadeřábek Ivo - Langer Matěj 2; Rozhodčí: Závora
A2B2604
Všeradice B
Chaloupky
2:4(1:1)
10
Branky: Suchý Jakub, Pešek David - Linhart Roman, Sojka Roman, Větrovský Petr, Reiser Petr; Rozhodčí: Krbec
A2B2605
Hostomice B
Lochovice
2:3(1:2)
20
Branky: Vyskočil Luděk, Roubín Jan - Kořínek Ivo, Mendel Daniel, Košťálek Vladimír; Rozhodčí: Bican
A2B2606
Cerhovice B
Neumětely B
4:1(1:1)
40
Branky: Frei Petr 2, Balej Tomáš, Mantlík Michal - Míka Pavel; Rozhodčí: Štěpánek
A2B2607
Běštín
Broumy
0:4(0:2)
50
Branky: Laštovička Jakub 2, Jirásek Lukáš, Spousta Daniel; Rozhodčí: Kareš