Domácí soutěže


reklama

A3B - I.B třída skupina B

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0101BěláPěčice2:2 
A3B0102VysokáŘepín2:2 
A3B0103P.MělníkBakov1:1 
A3B0104D.BousovLužec2:1 
A3B0105NelahozevesFC Mělník1:0 
A3B0106KralupyL.Kostelec0:3  kontumace
A3B0107ByšiceHorky4:2 


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0201PěčiceHorky0:1 
A3B0202L.KostelecByšice0:1 
A3B0203FC MělníkKralupy3:0  kontumace
A3B0204LužecNelahozeves0:2 
A3B0205BakovD.Bousov3:0 
A3B0206ŘepínP.Mělník1:1 
A3B0207BěláVysoká1:4 


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0301VysokáPěčice1:4 
A3B0302P.MělníkBělá3:1 
A3B0303D.BousovŘepín1:0 
A3B0304NelahozevesBakov0:2 
A3B0305KralupyLužec0:3  kontumace
A3B0306ByšiceFC Mělník3:3 
A3B0307HorkyL.Kostelec2:1 


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0401PěčiceL.Kostelec3:1 
A3B0402FC MělníkHorky1:2 
A3B0403LužecByšice4:3 
A3B0404BakovKralupy3:0 
A3B0405ŘepínNelahozeves2:0 
A3B0406BěláD.Bousov1:2 
A3B0407VysokáP.Mělník1:1 


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0501P.MělníkPěčice0:0 
A3B0502D.BousovVysoká3:0 
A3B0503NelahozevesBělá4:1 
A3B0504KralupyŘepín0:3  kontumace
A3B0505ByšiceBakov1:1 
A3B0506HorkyLužec2:1 
A3B0507L.KostelecFC Mělník1:4 


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0601PěčiceFC Mělník1:2 
A3B0602LužecL.Kostelec1:3 
A3B0603BakovHorky0:0 
A3B0604ŘepínByšice1:2 
A3B0605BěláKralupy7:0 
A3B0606VysokáNelahozeves5:1 
A3B0607P.MělníkD.Bousov1:3 


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0701D.BousovPěčice3:0 
A3B0702NelahozevesP.Mělník0:2 
A3B0703KralupyVysoká0:3  kontumace
A3B0704ByšiceBělá1:0 
A3B0705HorkyŘepín3:1 
A3B0706L.KostelecBakov1:0 
A3B0707FC MělníkLužec5:1 


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0801PěčiceLužec2:1 
A3B0802BakovFC Mělník2:2 
A3B0803ŘepínL.Kostelec4:1 
A3B0804BěláHorky1:3 
A3B0805VysokáByšice5:2 
A3B0806P.MělníkKralupy3:0 
A3B0807D.BousovNelahozeves2:1 


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0901NelahozevesPěčice1:3 
A3B0902KralupyD.Bousov1:5 
A3B0903ByšiceP.Mělník1:1 
A3B0904HorkyVysoká3:0 
A3B0905L.KostelecBělá1:3 
A3B0906FC MělníkŘepín5:1 
A3B0907LužecBakov2:0 


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1001PěčiceBakov1:0 
A3B1002ŘepínLužec1:0 
A3B1003BěláFC Mělník1:2 
A3B1004VysokáL.Kostelec4:2 
A3B1005P.MělníkHorky1:2 
A3B1006D.BousovByšice3:0 
A3B1007NelahozevesKralupy2:5 


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1101KralupyPěčice1:2 
A3B1102ByšiceNelahozeves2:2 
A3B1103HorkyD.Bousov1:2 
A3B1104L.KostelecP.Mělník1:2 
A3B1105FC MělníkVysoká5:2 
A3B1106LužecBělá1:0 
A3B1107BakovŘepín1:2 


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1201PěčiceŘepín1:2 
A3B1202BěláBakov1:6 
A3B1203VysokáLužec4:3 
A3B1204P.MělníkFC Mělník2:3 
A3B1205D.BousovL.Kostelec2:1 
A3B1206NelahozevesHorky1:1 
A3B1207KralupyByšice0:1 


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1301ByšicePěčice1:1 
A3B1302HorkyKralupy3:1 
A3B1303L.KostelecNelahozeves1:0 
A3B1304FC MělníkD.Bousov1:0 
A3B1305LužecP.Mělník1:2 
A3B1306BakovVysoká1:6 
A3B1307ŘepínBělá5:3 


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1401PěčiceBělá2:1 
A3B1402ŘepínVysoká3:0 
A3B1403BakovP.Mělník2:3 
A3B1404LužecD.Bousov0:2 
A3B1405FC MělníkNelahozeves2:0 
A3B1406L.KostelecKralupy2:1 
A3B1407HorkyByšice1:0 


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1501HorkyPěčice1:0 
A3B1502ByšiceL.Kostelec1:1 
A3B1503KralupyFC Mělník6:2 
A3B1504NelahozevesLužec1:1 
A3B1505D.BousovBakov1:1 
A3B1506P.MělníkŘepín3:1 
A3B1507VysokáBělá2:3 


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1601PěčiceVysoká2:1 
A3B1602BěláP.Mělník0:1 
A3B1603ŘepínD.Bousov1:1 
A3B1604BakovNelahozeves1:2 
A3B1605LužecKralupy3:0 
A3B1606FC MělníkByšice2:2 
A3B1607L.KostelecHorky0:1 


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1701L.KostelecPěčice2:5 
A3B1702HorkyFC Mělník1:1 
A3B1703ByšiceLužec6:1 
A3B1704KralupyBakov1:2 
A3B1705NelahozevesŘepín3:2 
A3B1706D.BousovBělá6:1 
A3B1707P.MělníkVysoká5:2 


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1801PěčiceP.Mělník0:1 
A3B1802VysokáD.Bousov3:0 
A3B1803BěláNelahozeves2:3 
A3B1804ŘepínKralupy2:2 
A3B1805BakovByšice3:1 
A3B1806LužecHorky2:2 
A3B1807FC MělníkL.Kostelec3:0 


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1901FC MělníkPěčice1:1 
A3B1902L.KostelecLužec2:1 
A3B1903HorkyBakov0:1 
A3B1904ByšiceŘepín1:0 
A3B1905KralupyBělá1:0 
A3B1906NelahozevesVysoká2:1 
A3B1907D.BousovP.Mělník2:2 


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B2001PěčiceD.Bousov0:2 
A3B2002P.MělníkNelahozeves1:0 
A3B2003VysokáKralupy4:1 
A3B2004BěláByšice2:2 
A3B2005ŘepínHorky0:1 
A3B2006BakovL.Kostelec1:0 
A3B2007LužecFC Mělník2:1 


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B2101LužecPěčice3:1 
A3B2102FC MělníkBakov2:4 
A3B2103L.KostelecŘepín5:2 
A3B2104HorkyBělá1:0 
A3B2105ByšiceVysoká1:1 
A3B2106KralupyP.Mělník1:5 
A3B2107NelahozevesD.Bousov2:0 


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B2201PěčiceNelahozeves2:1 
A3B2202D.BousovKralupy4:0 
A3B2203P.MělníkByšice3:1 
A3B2204VysokáHorky1:3 
A3B2205BěláL.Kostelec2:1 
A3B2206ŘepínFC Mělník1:1 
A3B2207BakovLužec7:2 


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B2301BakovPěčice1:1 
A3B2302LužecŘepín4:0 
A3B2303FC MělníkBělá2:2 
A3B2304L.KostelecVysoká8:3 
A3B2305HorkyP.Mělník0:2 
A3B2306ByšiceD.Bousov3:2 
A3B2307KralupyNelahozeves0:2 


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B2401PěčiceKralupy9:2 
A3B2402NelahozevesByšice2:1 
A3B2403D.BousovHorky0:3 
A3B2404P.MělníkL.Kostelec4:2 
A3B2405VysokáFC Mělník1:2 
A3B2406BěláLužec1:1 
A3B2407ŘepínBakov0:1 


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B2501ŘepínPěčice1:0 
A3B2502BakovBělá3:0 
A3B2503LužecVysoká3:2 
A3B2504FC MělníkP.Mělník1:2 
A3B2505L.KostelecD.Bousov1:0 
A3B2506HorkyNelahozeves5:2 
A3B2507ByšiceKralupy3:1 


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B2601PěčiceByšice 3: 3 
A3B2602KralupyHorky 0: 5 
A3B2603NelahozevesL.Kostelec 1: 2 
A3B2604D.BousovFC Mělník 5: 1 
A3B2605P.MělníkLužec 5: 1 
A3B2606VysokáBakov 3: 3 
A3B2607BěláŘepín 1: 2 


* červeně označené výsledky jsou neoficiální


Středočeský KFS
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40,
160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Komise rozhodčích
22.1.2009Zpráva DS - formulář
 
Komise mládeže
24.8.2011PRAVIDLA MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK 4+1
24.8.2011PRAVIDLA STARŠÍCH PŘÍPRAVEK 5+1
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann Chance 
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální sázkový partner
SYNOT ligy
Chance  generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Impuls BigBoard
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate