Domácí soutěže

reklama

A3B - "Fair Credit I.B třída" B

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0101L.KostelecZáryby1:0 
A3B0102P.MělníkPěčice3:1 
A3B0103KněžmostŘepín3:1 
A3B0104D.BousovLužec0:0 
A3B0105BrandýsFC Mělník1:0 
A3B0106VysokáByšice3:2 
A3B0107NelahozevesBakov0:0 


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0201ZárybyBakov2:2 
A3B0202ByšiceNelahozeves2:0 
A3B0203FC MělníkVysoká5:2 
A3B0204LužecBrandýs0:0 
A3B0205ŘepínD.Bousov3:1 
A3B0206PěčiceKněžmost2:1 
A3B0207L.KostelecP.Mělník2:3 


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0301P.MělníkZáryby2:0 
A3B0302KněžmostL.Kostelec0:1 
A3B0303D.BousovPěčice2:1 
A3B0304BrandýsŘepín6:0 
A3B0305VysokáLužec0:0 
A3B0306NelahozevesFC Mělník3:0 
A3B0307BakovByšice0:0 


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0401ZárybyByšice1:2 
A3B0402FC MělníkBakov2:1 
A3B0403LužecNelahozeves1:1 
A3B0404ŘepínVysoká0:1 
A3B0405PěčiceBrandýs0:4 
A3B0406L.KostelecD.Bousov1:0 
A3B0407P.MělníkKněžmost4:1 


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0501KněžmostZáryby0:3 
A3B0502D.BousovP.Mělník4:5 
A3B0503BrandýsL.Kostelec5:0 
A3B0504VysokáPěčice2:4 
A3B0505NelahozevesŘepín4:0 
A3B0506BakovLužec1:3 
A3B0507ByšiceFC Mělník10:0 


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0601ZárybyFC Mělník4:2 
A3B0602LužecByšice1:5 
A3B0603ŘepínBakov1:3 
A3B0604PěčiceNelahozeves0:1 
A3B0605L.KostelecVysoká0:1 
A3B0606P.MělníkBrandýs1:2 
A3B0607KněžmostD.Bousov0:1 


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0701D.BousovZáryby0:4 
A3B0702BrandýsKněžmost2:2 
A3B0703VysokáP.Mělník2:1 
A3B0704NelahozevesL.Kostelec1:0 
A3B0705BakovPěčice1:3 
A3B0706ByšiceŘepín5:0 
A3B0707FC MělníkLužec4:2 


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0801ZárybyLužec3:1 
A3B0802ŘepínFC Mělník0:1 
A3B0803PěčiceByšice1:0 
A3B0804L.KostelecBakov0:2 
A3B0805P.MělníkNelahozeves1:1 
A3B0806KněžmostVysoká1:2 
A3B0807D.BousovBrandýs1:4 


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B0901BrandýsZáryby2:0 
A3B0902VysokáD.Bousov0:6 
A3B0903NelahozevesKněžmost1:1 
A3B0904BakovP.Mělník2:0 
A3B0905ByšiceL.Kostelec4:0 
A3B0906FC MělníkPěčice0:4 
A3B0907LužecŘepín0:2 


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1001ZárybyŘepín3:2 
A3B1002PěčiceLužec2:0 
A3B1003L.KostelecFC Mělník3:1 
A3B1004P.MělníkByšice3:0 
A3B1005KněžmostBakov1:1 
A3B1006D.BousovNelahozeves0:3 
A3B1007BrandýsVysoká2:1 


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1101VysokáZáryby3:2 
A3B1102NelahozevesBrandýs0:3 
A3B1103BakovD.Bousov3:3 
A3B1104ByšiceKněžmost2:0 
A3B1105FC MělníkP.Mělník2:1 
A3B1106LužecL.Kostelec1:0 
A3B1107ŘepínPěčice2:2 


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1201ZárybyPěčice0:2 
A3B1202L.KostelecŘepín1:0 
A3B1203P.MělníkLužec5:0 
A3B1204KněžmostFC Mělník1:1 
A3B1205D.BousovByšice2:0 
A3B1206BrandýsBakov1:3 
A3B1207VysokáNelahozeves2:0 


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1301NelahozevesZáryby1:3 
A3B1302BakovVysoká3:0 
A3B1303ByšiceBrandýs3:2 
A3B1304FC MělníkD.Bousov6:3 
A3B1305LužecKněžmost2:1 
A3B1306ŘepínP.Mělník0:1 
A3B1307PěčiceL.Kostelec5:1 


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1401ZárybyL.Kostelec0:3 
A3B1402PěčiceP.Mělník1:1 
A3B1403ŘepínKněžmost1:0 
A3B1404LužecD.Bousov2:0 
A3B1405FC MělníkBrandýs1:5 
A3B1406ByšiceVysoká0:1 
A3B1407BakovNelahozeves2:0 


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1501BakovZáryby3:0 
A3B1502NelahozevesByšice4:1 
A3B1503VysokáFC Mělník1:1 
A3B1504BrandýsLužec2:0 
A3B1505D.BousovŘepín1:0 
A3B1506KněžmostPěčice0:0 
A3B1507P.MělníkL.Kostelec6:1 


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1601ZárybyP.Mělník0:3 
A3B1602L.KostelecKněžmost2:0 
A3B1603PěčiceD.Bousov1:1 
A3B1604ŘepínBrandýs3:2 
A3B1605LužecVysoká2:1 
A3B1606FC MělníkNelahozeves1:3 
A3B1607ByšiceBakov1:2 


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1701ByšiceZáryby3:0 
A3B1702BakovFC Mělník1:0 
A3B1703NelahozevesLužec0:3 
A3B1704VysokáŘepín2:3 
A3B1705BrandýsPěčice2:0 
A3B1706D.BousovL.Kostelec2:2 
A3B1707KněžmostP.Mělník0:7 


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1801ZárybyKněžmost1:1 
A3B1802P.MělníkD.Bousov3:1 
A3B1803L.KostelecBrandýs1:2 
A3B1804PěčiceVysoká1:0 
A3B1805ŘepínNelahozeves0:0 
A3B1806LužecBakov1:0 
A3B1807FC MělníkByšice1:1 


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B1901FC MělníkZáryby2:0 
A3B1902ByšiceLužec0:0 
A3B1903BakovŘepín1:1 
A3B1904NelahozevesPěčice3:4 
A3B1905VysokáL.Kostelec3:1 
A3B1906BrandýsP.Mělník4:0 
A3B1907D.BousovKněžmost5:0 


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B2001ZárybyD.Bousov0:1 
A3B2002KněžmostBrandýs1:4 
A3B2003P.MělníkVysoká7:2 
A3B2004L.KostelecNelahozeves1:0 
A3B2005PěčiceBakov3:1 
A3B2006ŘepínByšice3:2 
A3B2007LužecFC Mělník0:6 


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B2101LužecZáryby2:1 
A3B2102FC MělníkŘepín1:5 
A3B2103ByšicePěčice3:3 
A3B2104BakovL.Kostelec3:1 
A3B2105NelahozevesP.Mělník1:3 
A3B2106VysokáKněžmost1:3 
A3B2107BrandýsD.Bousov8:1 


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B2201ZárybyBrandýs1:7 
A3B2202D.BousovVysoká2:1 
A3B2203KněžmostNelahozeves1:3 
A3B2204P.MělníkBakov4:0 
A3B2205L.KostelecByšice4:1 
A3B2206PěčiceFC Mělník2:1 
A3B2207ŘepínLužec2:0 


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B2301ŘepínZáryby1:0 
A3B2302LužecPěčice1:1 
A3B2303FC MělníkL.Kostelec0:6 
A3B2304ByšiceP.Mělník0:2 
A3B2305BakovKněžmost3:0 
A3B2306NelahozevesD.Bousov1:0 
A3B2307VysokáBrandýs1:2 


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B2401ZárybyVysoká2:2 
A3B2402BrandýsNelahozeves6:0 
A3B2403D.BousovBakov2:0 
A3B2404KněžmostByšice4:2 
A3B2405P.MělníkFC Mělník6:1 
A3B2406L.KostelecLužec0:2 
A3B2407PěčiceŘepín1:1 


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B2501PěčiceZáryby3:1 
A3B2502ŘepínL.Kostelec1:0 
A3B2503LužecP.Mělník1:2 
A3B2504FC MělníkKněžmost2:1 
A3B2505ByšiceD.Bousov1:2 
A3B2506BakovBrandýs1:0 
A3B2507NelahozevesVysoká4:2 


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3B2601ZárybyNelahozeves3:2 
A3B2602VysokáBakov1:3 
A3B2603BrandýsByšice5:1 
A3B2604D.BousovFC Mělník6:1 
A3B2605KněžmostLužec5:0 
A3B2606P.MělníkŘepín2:1 
A3B2607L.KostelecPěčice1:4 



Středočeský KFS
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40,
160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Komise rozhodčích
22.1.2009Zpráva DS - formulář
 
Komise mládeže
24.8.2011PRAVIDLA MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK 4+1
24.8.2011PRAVIDLA STARŠÍCH PŘÍPRAVEK 5+1
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate