Domácí soutěže

reklama

C2C - I.A třída dorostu C

1. kolo 24.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C0101SadskáB.Poděbrady24.08. 10:00NE
C2C0102MiloviceJirny24.08. 10:15NE
C2C0103ZelenečAFK Pečky03.09. 17:30ST
C2C0104M.KrálovéLysá23.08. 10:00SO
C2C0105LibiceLiblice24.08. 10:30NE
C2C0106ČelákoviceVelim23.08. 10:15SO
C2C0107LitolJ.Lhota23.08. 10:15SO


2. kolo 31.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C0201SadskáJ.Lhota31.08. 10:00NE
C2C0202VelimLitol31.08. 10:15NE
C2C0203LibliceČelákovice31.08. 10:15NE
C2C0204LysáLibice30.08. 10:00SO
C2C0205AFK PečkyM.Králové31.08. 10:15NE
C2C0206JirnyZeleneč31.08. 10:15NE
C2C0207B.PoděbradyMilovice31.08. 10:15NE


3. kolo 07.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C0301MiloviceSadská07.09. 10:15NE
C2C0302ZelenečB.Poděbrady07.09. 10:15NE
C2C0303M.KrálovéJirny06.09. 10:00SO
C2C0304LibiceAFK Pečky07.09. 10:30NE
C2C0305ČelákoviceLysá07.09. 10:15NE
C2C0306LitolLiblice06.09. 10:15SO
C2C0307J.LhotaVelim07.09. 10:00NE


4. kolo 14.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C0401SadskáVelim14.09. 10:00NE
C2C0402LibliceJ.Lhota14.09. 10:15NE
C2C0403LysáLitol13.09. 10:00SO
C2C0404AFK PečkyČelákovice14.09. 10:15NE
C2C0405JirnyLibice14.09. 10:15NE
C2C0406B.PoděbradyM.Králové14.09. 10:15NE
C2C0407MiloviceZeleneč14.09. 10:15NE


5. kolo 21.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C0501ZelenečSadská21.09. 10:15NE
C2C0502M.KrálovéMilovice20.09. 10:00SO
C2C0503LibiceB.Poděbrady21.09. 10:30NE
C2C0504ČelákoviceJirny20.09. 10:15SO
C2C0505LitolAFK Pečky20.09. 10:15SO
C2C0506J.LhotaLysá21.09. 10:00NE
C2C0507VelimLiblice21.09. 10:15NE


6. kolo 28.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C0601SadskáLiblice28.09. 10:00NE
C2C0602LysáVelim27.09. 10:00SO
C2C0603AFK PečkyJ.Lhota28.09. 10:15NE
C2C0604JirnyLitol28.09. 10:15NE
C2C0605B.PoděbradyČelákovice28.09. 10:15NE
C2C0606MiloviceLibice28.09. 10:15NE
C2C0607ZelenečM.Králové28.09. 10:15NE


7. kolo 05.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C0701M.KrálovéSadská04.10. 10:00SO
C2C0702LibiceZeleneč05.10. 10:30NE
C2C0703ČelákoviceMilovice05.10. 10:15NEToušeň
C2C0704LitolB.Poděbrady04.10. 10:15SO
C2C0705J.LhotaJirny05.10. 10:00NE
C2C0706VelimAFK Pečky05.10. 10:15NE
C2C0707LibliceLysá05.10. 10:15NE


8. kolo 12.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C0801SadskáLysá12.10. 10:00NE
C2C0802AFK PečkyLiblice12.10. 10:15NE
C2C0803JirnyVelim11.10. 10:15SO
C2C0804B.PoděbradyJ.Lhota12.10. 10:15NE
C2C0805MiloviceLitol12.10. 10:15NE
C2C0806ZelenečČelákovice12.10. 10:15NE
C2C0807M.KrálovéLibice11.10. 10:00SO


9. kolo 19.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C0901LibiceSadská19.10. 10:30NE
C2C0902ČelákoviceM.Králové19.10. 10:15NEToušeň
C2C0903LitolZeleneč18.10. 10:15SO
C2C0904J.LhotaMilovice19.10. 10:00NE
C2C0905VelimB.Poděbrady19.10. 10:15NE
C2C0906LibliceJirny19.10. 10:15NE
C2C0907LysáAFK Pečky18.10. 10:00SO


10. kolo 26.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C1001SadskáAFK Pečky26.10. 10:00NE
C2C1002JirnyLysá26.10. 10:15NE
C2C1003B.PoděbradyLiblice26.10. 10:15NE
C2C1004MiloviceVelim26.10. 10:15NE
C2C1005ZelenečJ.Lhota26.10. 10:15NE
C2C1006M.KrálovéLitol25.10. 10:00SO
C2C1007LibiceČelákovice26.10. 10:30NE


11. kolo 02.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C1101ČelákoviceSadská02.11. 10:15NEToušeň
C2C1102LitolLibice01.11. 10:15SO
C2C1103J.LhotaM.Králové02.11. 10:00NE
C2C1104VelimZeleneč02.11. 10:15NE
C2C1105LibliceMilovice02.11. 10:15NE
C2C1106LysáB.Poděbrady01.11. 10:00SO
C2C1107AFK PečkyJirny02.11. 10:15NE


12. kolo 09.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C1201SadskáJirny09.11. 10:00NE
C2C1202B.PoděbradyAFK Pečky09.11. 10:15NE
C2C1203MiloviceLysá09.11. 10:15NE
C2C1204ZelenečLiblice09.11. 10:15NE
C2C1205M.KrálovéVelim08.11. 10:00SO
C2C1206LibiceJ.Lhota09.11. 10:30NE
C2C1207ČelákoviceLitol08.11. 10:15SO


13. kolo 16.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C1301LitolSadská15.11. 10:15SO
C2C1302J.LhotaČelákovice16.11. 10:00NE
C2C1303VelimLibice16.11. 10:15NE
C2C1304LibliceM.Králové16.11. 10:15NE
C2C1305LysáZeleneč15.11. 10:00SO
C2C1306AFK PečkyMilovice16.11. 10:15NE
C2C1307JirnyB.Poděbrady16.11. 10:15NE


14. kolo 22.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C1401B.PoděbradySadská21.03. 10:15SOUMT
C2C1402JirnyMilovice22.03. 10:15NE
C2C1403AFK PečkyZeleneč22.03. 10:15NE
C2C1404LysáM.Králové21.03. 10:00SOtráva č.2
C2C1405LibliceLibice21.03. 10:15SO
C2C1406VelimČelákovice22.03. 10:15NE
C2C1407J.LhotaLitol22.03. 10:00NE


15. kolo 29.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C1501J.LhotaSadská29.03. 10:00NE
C2C1502LitolVelim28.03. 10:15SOSokol Stará Lysá
C2C1503ČelákoviceLiblice28.03. 10:15SO
C2C1504LibiceLysá29.03. 10:30NE
C2C1505M.KrálovéAFK Pečky28.03. 10:00SO
C2C1506ZelenečJirny29.03. 10:15NE
C2C1507MiloviceB.Poděbrady15.04. 18:00ST


16. kolo 05.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C1601SadskáMilovice05.04. 10:00NE
C2C1602B.PoděbradyZeleneč04.04. 10:15SOUMT
C2C1603JirnyM.Králové05.04. 10:15NE
C2C1604AFK PečkyLibice05.04. 10:15NE
C2C1605LysáČelákovice04.04. 10:00SOtráva č.2
C2C1606LibliceLitol04.04. 10:15SO
C2C1607VelimJ.Lhota05.04. 10:15NE


17. kolo 12.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C1701VelimSadská12.04. 10:15NE
C2C1702J.LhotaLiblice12.04. 10:00NE
C2C1703LitolLysá11.04. 10:15SOSokol Stará Lysá
C2C1704ČelákoviceAFK Pečky12.04. 10:15NE
C2C1705LibiceJirny12.04. 10:30NE
C2C1706M.KrálovéB.Poděbrady11.04. 10:00SO
C2C1707ZelenečMilovice12.04. 10:15NE


18. kolo 19.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C1801SadskáZeleneč19.04. 10:00NE
C2C1802MiloviceM.Králové19.04. 10:15NE
C2C1803B.PoděbradyLibice18.04. 10:15SOUMT
C2C1804JirnyČelákovice18.04. 10:15SO
C2C1805AFK PečkyLitol19.04. 10:15NE
C2C1806LysáJ.Lhota18.04. 10:00SOtráva č.2
C2C1807LibliceVelim18.04. 10:15SO


19. kolo 26.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C1901LibliceSadská25.04. 10:15SO
C2C1902VelimLysá26.04. 10:15NE
C2C1903J.LhotaAFK Pečky26.04. 10:00NE
C2C1904LitolJirny25.04. 10:15SOSokol Stará Lysá
C2C1905ČelákoviceB.Poděbrady26.04. 10:15NE
C2C1906LibiceMilovice26.04. 10:30NE
C2C1907M.KrálovéZeleneč25.04. 10:00SO


20. kolo 03.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C2001SadskáM.Králové03.05. 10:00NE
C2C2002ZelenečLibice03.05. 10:15NE
C2C2003MiloviceČelákovice03.05. 10:15NE
C2C2004B.PoděbradyLitol03.05. 10:15NE
C2C2005JirnyJ.Lhota02.05. 10:15SO
C2C2006AFK PečkyVelim03.05. 10:15NE
C2C2007LysáLiblice02.05. 10:00SOtráva č.2


21. kolo 10.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C2101LysáSadská09.05. 10:00SOtráva č.1
C2C2102LibliceAFK Pečky09.05. 10:15SO
C2C2103VelimJirny10.05. 10:15NE
C2C2104J.LhotaB.Poděbrady10.05. 10:00NE
C2C2105LitolMilovice09.05. 10:15SOSokol Stará Lysá
C2C2106ČelákoviceZeleneč10.05. 10:15NE
C2C2107LibiceM.Králové10.05. 10:30NE


22. kolo 17.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C2201SadskáLibice17.05. 10:00NE
C2C2202M.KrálovéČelákovice16.05. 10:00SO
C2C2203ZelenečLitol17.05. 10:15NE
C2C2204MiloviceJ.Lhota17.05. 10:15NE
C2C2205B.PoděbradyVelim17.05. 10:15NE
C2C2206JirnyLiblice17.05. 10:15NE
C2C2207AFK PečkyLysá17.05. 10:15NE


23. kolo 24.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C2301AFK PečkySadská24.05. 10:15NE
C2C2302LysáJirny23.05. 10:00SOtráva č.1
C2C2303LibliceB.Poděbrady23.05. 10:15SO
C2C2304VelimMilovice24.05. 10:15NE
C2C2305J.LhotaZeleneč24.05. 10:00NE
C2C2306LitolM.Králové23.05. 10:15SOSokol Stará Lysá
C2C2307ČelákoviceLibice24.05. 10:15NE


24. kolo 31.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C2401SadskáČelákovice31.05. 10:00NE
C2C2402LibiceLitol31.05. 10:30NE
C2C2403M.KrálovéJ.Lhota30.05. 10:00SO
C2C2404ZelenečVelim31.05. 10:15NE
C2C2405MiloviceLiblice31.05. 10:15NE
C2C2406B.PoděbradyLysá31.05. 10:15NE
C2C2407JirnyAFK Pečky30.05. 10:15SO


25. kolo 07.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C2501JirnySadská07.06. 10:15NE
C2C2502AFK PečkyB.Poděbrady07.06. 10:15NE
C2C2503LysáMilovice06.06. 10:00SOtráva č.1
C2C2504LibliceZeleneč06.06. 10:15SO
C2C2505VelimM.Králové07.06. 10:15NE
C2C2506J.LhotaLibice07.06. 10:00NE
C2C2507LitolČelákovice06.06. 10:15SOSokol Stará Lysá


26. kolo 14.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2C2601SadskáLitol14.06. 10:00NE
C2C2602ČelákoviceJ.Lhota14.06. 10:15NE
C2C2603LibiceVelim14.06. 10:30NE
C2C2604M.KrálovéLiblice13.06. 10:00SO
C2C2605ZelenečLysá14.06. 10:15NE
C2C2606MiloviceAFK Pečky14.06. 10:15NE
C2C2607B.PoděbradyJirny14.06. 10:15NE



Středočeský KFS
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40,
160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Komise rozhodčích
22.1.2009Zpráva DS - formulář
 
Komise mládeže
24.8.2011PRAVIDLA MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK 4+1
24.8.2011PRAVIDLA STARŠÍCH PŘÍPRAVEK 5+1
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate