Domácí soutěže

reklama

A1A - Okresní přebor mužů

2. kolo 29.08.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0201SK LibědiceTatran Klášterecká Jeseň30.08. 14:00NELibědice
A1A02021.SK JirkovSKP Kadaň29.08. 17:00SOBřezenec
A1A0203TJ Sokol OtviceSK Málkov29.08. 14:30SOOtvice
A1A02041. FC Spořice BTJ Slavoj Droužkovice30.08. 17:00NESpořice
A1A0205TJ Sokol VilémovFK Rašovice29.08. 17:00SOVilémov
A1A0206TJ Sokol MístoTJ Sokol Údlice B29.08. 17:00SOMísto


3. kolo 05.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0301TJ Sokol Údlice BTatran Klášterecká Jeseň06.09. 17:00NEÚdlice
A1A0302TJ Sokol VilémovTJ Sokol Místo05.09. 17:00SOVilémov
A1A0303TJ Slavoj DroužkoviceFK Rašovice05.09. 17:00SODroužkovice
A1A0304SK Málkov1. FC Spořice B05.09. 17:00SOMálkov
A1A0305SKP KadaňTJ Sokol Otvice05.09. 17:00SOÚhošťany
A1A0306SK Libědice1.SK Jirkov06.09. 14:00NELibědice


4. kolo 12.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A04011.SK JirkovTatran Klášterecká Jeseň12.09. 17:00SOBřezenec
A1A0402TJ Sokol OtviceSK Libědice12.09. 14:30SOOtvice
A1A04031. FC Spořice BSKP Kadaň13.09. 17:00NESpořice
A1A0404FK RašoviceSK Málkov13.09. 17:00NEPerštejn
A1A0405TJ Sokol MístoTJ Slavoj Droužkovice12.09. 17:00SOMísto
A1A0406TJ Sokol Údlice BTJ Sokol Vilémov13.09. 17:00NEÚdlice


5. kolo 19.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0501TJ Sokol VilémovTatran Klášterecká Jeseň19.09. 17:00SOVilémov
A1A0502TJ Slavoj DroužkoviceTJ Sokol Údlice B19.09. 17:00SODroužkovice
A1A0503SK MálkovTJ Sokol Místo19.09. 17:00SOMálkov
A1A0504SKP KadaňFK Rašovice19.09. 17:00SOÚhošťany
A1A0505SK Libědice1. FC Spořice B20.09. 14:00NELibědice
A1A05061.SK JirkovTJ Sokol Otvice19.09. 17:00SOBřezenec


6. kolo 26.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0601TJ Sokol OtviceTatran Klášterecká Jeseň26.09. 14:30SOOtvice
A1A06021. FC Spořice B1.SK Jirkov27.09. 16:30NESpořice
A1A0603SK LibědiceFK Rašovice27.09. 14:00NELibědice
A1A0604TJ Sokol MístoSKP Kadaň26.09. 16:30SOMísto
A1A0605TJ Sokol Údlice BSK Málkov27.09. 16:30NEÚdlice
A1A0606TJ Sokol VilémovTJ Slavoj Droužkovice26.09. 16:30SOVilémov


7. kolo 03.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0701TJ Slavoj DroužkoviceTatran Klášterecká Jeseň03.10. 16:00SODroužkovice
A1A0702SK MálkovTJ Sokol Vilémov03.10. 16:00SOMálkov
A1A0703SKP KadaňTJ Sokol Údlice B03.10. 16:00SOÚhošťany
A1A0704SK LibědiceTJ Sokol Místo04.10. 14:00NELibědice
A1A07051.SK JirkovFK Rašovice03.10. 16:00SOBřezenec
A1A0706TJ Sokol Otvice1. FC Spořice B03.10. 14:30SOOtvice


8. kolo 10.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A08011. FC Spořice BTatran Klášterecká Jeseň11.10. 16:00NESpořice
A1A0802TJ Sokol OtviceFK Rašovice10.10. 14:30SOOtvice
A1A0803TJ Sokol Místo1.SK Jirkov10.10. 16:00SOMísto
A1A0804TJ Sokol Údlice BSK Libědice11.10. 16:00NEÚdlice
A1A0805TJ Sokol VilémovSKP Kadaň10.10. 16:00SOVilémov
A1A0806TJ Slavoj DroužkoviceSK Málkov10.10. 16:00SODroužkovice


9. kolo 17.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0901SK MálkovTatran Klášterecká Jeseň17.10. 15:30SOMálkov
A1A0902SKP KadaňTJ Slavoj Droužkovice17.10. 15:30SOÚhošťany
A1A0903SK LibědiceTJ Sokol Vilémov18.10. 14:00NELibědice
A1A09041.SK JirkovTJ Sokol Údlice B17.10. 15:30SOBřezenec
A1A0905TJ Sokol OtviceTJ Sokol Místo17.10. 14:30SOOtvice
A1A09061. FC Spořice BFK Rašovice18.10. 15:30NESpořice


10. kolo 24.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1001Tatran Klášterecká JeseňFK Rašovice25.10. 14:30NE?
A1A1002TJ Sokol Místo1. FC Spořice B24.10. 14:30SOMísto
A1A1003TJ Sokol Údlice BTJ Sokol Otvice25.10. 14:30NEÚdlice
A1A1004TJ Sokol Vilémov1.SK Jirkov24.10. 14:30SOVilémov
A1A1005TJ Slavoj DroužkoviceSK Libědice24.10. 14:30SODroužkovice
A1A1006SK MálkovSKP Kadaň24.10. 14:30SOMálkov


11. kolo 31.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1101SKP KadaňTatran Klášterecká Jeseň31.10. 14:00SOÚhošťany
A1A1102SK LibědiceSK Málkov01.11. 14:00NELibědice
A1A11031.SK JirkovTJ Slavoj Droužkovice31.10. 14:00SOBřezenec
A1A1104TJ Sokol OtviceTJ Sokol Vilémov31.10. 14:00SOOtvice
A1A11051. FC Spořice BTJ Sokol Údlice B01.11. 14:00NESpořice
A1A1106TJ Sokol MístoFK Rašovice31.10. 14:00SOMísto


1. kolo 07.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0101TJ Sokol MístoTatran Klášterecká Jeseň07.11. 14:00SOMísto
A1A0102TJ Sokol Údlice BFK Rašovice08.11. 14:00NEÚdlice
A1A0103TJ Sokol Vilémov1. FC Spořice B07.11. 14:00SOVilémov
A1A0104TJ Slavoj DroužkoviceTJ Sokol Otvice07.11. 14:00SODroužkovice
A1A0105SK Málkov1.SK Jirkov07.11. 14:00SOMálkov
A1A0106SKP KadaňSK Libědice07.11. 14:00SOÚhošťany


13. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1301SK LibědiceTatran Klášterecká Jeseň . . 00:00 Libědice
A1A1302SKP Kadaň1.SK Jirkov . . 00:00 Úhošťany
A1A1303SK MálkovTJ Sokol Otvice . . 00:00 Málkov
A1A1304TJ Slavoj Droužkovice1. FC Spořice B . . 00:00 Droužkovice
A1A1305TJ Sokol VilémovFK Rašovice . . 00:00 Vilémov
A1A1306TJ Sokol Údlice BTJ Sokol Místo . . 00:00 Údlice


14. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1401Tatran Klášterecká JeseňTJ Sokol Údlice B . . 00:00 Rašovice(JARO)
A1A1402TJ Sokol MístoTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Místo
A1A1403FK RašoviceTJ Slavoj Droužkovice . . 00:00 Rašovice(JARO)
A1A14041. FC Spořice BSK Málkov . . 00:00 Spořice
A1A1405TJ Sokol OtviceSKP Kadaň . . 00:00 Otvice
A1A14061.SK JirkovSK Libědice . . 00:00 Březenec


15. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A15011.SK JirkovTatran Klášterecká Jeseň . . 00:00 Březenec
A1A1502SK LibědiceTJ Sokol Otvice . . 00:00 Libědice
A1A1503SKP Kadaň1. FC Spořice B . . 00:00 Úhošťany
A1A1504SK MálkovFK Rašovice . . 00:00 Málkov
A1A1505TJ Slavoj DroužkoviceTJ Sokol Místo . . 00:00 Droužkovice
A1A1506TJ Sokol VilémovTJ Sokol Údlice B . . 00:00 Vilémov


16. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1601Tatran Klášterecká JeseňTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Rašovice(JARO)
A1A1602TJ Sokol Údlice BTJ Slavoj Droužkovice . . 00:00 Údlice
A1A1603TJ Sokol MístoSK Málkov . . 00:00 Místo
A1A1604FK RašoviceSKP Kadaň . . 00:00 Rašovice(JARO)
A1A16051. FC Spořice BSK Libědice . . 00:00 Spořice
A1A1606TJ Sokol Otvice1.SK Jirkov . . 00:00 Otvice


17. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1701TJ Sokol OtviceTatran Klášterecká Jeseň . . 00:00 Otvice
A1A17021.SK Jirkov1. FC Spořice B . . 00:00 Březenec
A1A1703SK LibědiceFK Rašovice . . 00:00 Libědice
A1A1704SKP KadaňTJ Sokol Místo . . 00:00 Úhošťany
A1A1705SK MálkovTJ Sokol Údlice B . . 00:00 Málkov
A1A1706TJ Slavoj DroužkoviceTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Droužkovice


18. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1801Tatran Klášterecká JeseňTJ Slavoj Droužkovice . . 00:00 Rašovice(JARO)
A1A1802TJ Sokol VilémovSK Málkov . . 00:00 Vilémov
A1A1803TJ Sokol Údlice BSKP Kadaň . . 00:00 Údlice
A1A1804TJ Sokol MístoSK Libědice . . 00:00 Místo
A1A1805FK Rašovice1.SK Jirkov . . 00:00 Rašovice(JARO)
A1A18061. FC Spořice BTJ Sokol Otvice . . 00:00 Spořice


19. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A19011. FC Spořice BTatran Klášterecká Jeseň . . 00:00 Spořice
A1A1902TJ Sokol OtviceFK Rašovice . . 00:00 Otvice
A1A19031.SK JirkovTJ Sokol Místo . . 00:00 Březenec
A1A1904SK LibědiceTJ Sokol Údlice B . . 00:00 Libědice
A1A1905SKP KadaňTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Úhošťany
A1A1906SK MálkovTJ Slavoj Droužkovice . . 00:00 Málkov


20. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2001Tatran Klášterecká JeseňSK Málkov . . 00:00 Rašovice(JARO)
A1A2002TJ Slavoj DroužkoviceSKP Kadaň . . 00:00 Droužkovice
A1A2003TJ Sokol VilémovSK Libědice . . 00:00 Vilémov
A1A2004TJ Sokol Údlice B1.SK Jirkov . . 00:00 Údlice
A1A2005TJ Sokol MístoTJ Sokol Otvice . . 00:00 Místo
A1A2006FK Rašovice1. FC Spořice B . . 00:00 Rašovice(JARO)


21. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2101FK RašoviceTatran Klášterecká Jeseň . . 00:00 Rašovice(JARO)
A1A21021. FC Spořice BTJ Sokol Místo . . 00:00 Spořice
A1A2103TJ Sokol OtviceTJ Sokol Údlice B . . 00:00 Otvice
A1A21041.SK JirkovTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Březenec
A1A2105SK LibědiceTJ Slavoj Droužkovice . . 00:00 Libědice
A1A2106SKP KadaňSK Málkov . . 00:00 Úhošťany


22. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2201Tatran Klášterecká JeseňSKP Kadaň . . 00:00 Rašovice(JARO)
A1A2202SK MálkovSK Libědice . . 00:00 Málkov
A1A2203TJ Slavoj Droužkovice1.SK Jirkov . . 00:00 Droužkovice
A1A2204TJ Sokol VilémovTJ Sokol Otvice . . 00:00 Vilémov
A1A2205TJ Sokol Údlice B1. FC Spořice B . . 00:00 Údlice
A1A2206TJ Sokol MístoFK Rašovice . . 00:00 Místo


12. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1201Tatran Klášterecká JeseňTJ Sokol Místo . . 00:00 Rašovice(JARO)
A1A1202FK RašoviceTJ Sokol Údlice B . . 00:00 Rašovice(JARO)
A1A12031. FC Spořice BTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Spořice
A1A1204TJ Sokol OtviceTJ Slavoj Droužkovice . . 00:00 Otvice
A1A12051.SK JirkovSK Málkov . . 00:00 Březenec
A1A1206SK LibědiceSKP Kadaň . . 00:00 Libědice



OFS Chomutov
17. listopadu 5461, 430 04 Chomutov
Tel: 736 537 110
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Soubory ke stažení
 
Výkonný výbor
30.4.2015VV 7.4. a 21.4.2015
11.3.2015VV 5.3.2015
16.2.2015VV 26.1. a 6.2.2015
2.1.2015VV 19.12.2014
11.11.2014VV 4.11.2014
11.10.2014VV 7.10.2014
3.9.2014VV 4.7.a 29.8.2014
26.6.2014VV 3.6.2014
10.5.2014VV 1.5.2014
15.4.2014VV 8.4.2014
 
Disciplinární komise
18.6.2015DK 18.6.2015
11.6.2015DK 11.6.2015
4.6.2015DK 4.6.2015
29.5.2015DK 28.5.2015
21.5.2015DK 21.5.2015
14.5.2015DK 14.5.2015
7.5.2015DK 7.5.2015
1.5.2015DK 1.5.2015
27.4.2015Změna jednání DK
23.4.2015DK 23.4.2015
 
STK
18.6.2015STK 18.6.2015
11.6.2015STK 11.6.2015
28.5.2015STK 28.5.2015
14.5.2015STK 14.5.2015
23.4.2015STK 23.4.2015
9.4.2015STK 9.4.2015
26.3.2015STK 26.3.2015
12.3.2015STK 12.3.2015
26.2.2015STK 26.2.2015
27.11.2014STK 27.11.2014
 
Komise rozhodčích
5.2.2015KRD - zápis 3.2.2015
9.2.2013KRD - metodické pokyny a řešení problémových situací
 
Komise mládeže
9.6.2015Nominační listina U 11 - přípravné výběrové utkání,22.6.2015 - Chomutov
27.4.2015Nominace hráčů U-11 na meziokresní turnaj OFS (Krajské finále)- 5.5.2015 v Roudnici
27.1.2015"O pohár předsedy OFS 2015"
21.9.2014ZLHK 2015
21.7.2014Soustředění U-12 a U-11 Liblín 2014 - přihláška a info
1.10.2013ZLHK 2014
17.9.2012ZLHK 2013
19.11.2011ZLHK 2012
3.3.2011Desatero pro rodiče a fanoušky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Seznam přihlášených družstev do soutěží - 2015/2016
15.5.2015Přihláška do soutěžního ročníku 2015-16
17.2.2015Zelený trávník 2015
17.2.2015Valná Hromada 6.2.2015(zápis a usnesení)
7.1.2015Termínová listina - Jaro 2015
5.1.2015Valná hromada OFS - 6.2.2015
21.8.2014Okresní pohár mužů Václava Vavříka 2014/15 - VÝSLEDKY
13.8.2014Rozpis soutěží 2014/15
 
Fotoreportáže
25.6.2013Danone cup - Roudnice n/L 21.- 25.5.2013
16.5.2013MOS - U 11 Krajské finále (9.5.2013-Bystřany)
16.5.2013MOS - U 12 Krajské finále (2.5.2013-Louny)
16.4.2013MOS - U 11 a U 12 (11.4.2013-Postoloprty)
3.4.2013MOS - U 11 a U 12 (2.4.2013-Louny)
12.10.2012MOS - U 12 a U 11 (10.10.2012-Jirkov)
9.9.2012soustředění Brandov 2012
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate