Domácí soutěže

reklama

A2A - Okresní soutěž mužů

2. kolo 30.08.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0201FC H.V. Vrskmaň1.SK Jirkov B30.08. 17:00NEVrskmaň
A2A0202TJ Sparta RadoniceTJ Sokol Mašťov30.08. 15:00NERadonice
A2A0203SK Černovice BFK Čechie Hrušovany30.08. 10:30NEČernovice
A2A0204TJ Sokol VýsluníTJ Jiskra Kovářská30.08. 17:00NEVýsluní


3. kolo 06.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0301TJ Jiskra KovářskáFC H.V. Vrskmaň05.09. 17:00SOKovářská
A2A0302FK Čechie HrušovanyTJ Sokol Výsluní05.09. 17:00SOHrušovany
A2A0303TJ Sokol MašťovSK Černovice B06.09. 17:00NEMašťov
A2A03041.SK Jirkov BTJ Sparta Radonice06.09. 17:00NEBřezenec


4. kolo 13.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0401FC H.V. VrskmaňTJ Sparta Radonice13.09. 17:00NEVrskmaň
A2A0402SK Černovice B1.SK Jirkov B13.09. 10:30NEČernovice
A2A0403TJ Sokol VýsluníTJ Sokol Mašťov13.09. 17:00NEVýsluní
A2A0404TJ Jiskra KovářskáFK Čechie Hrušovany12.09. 17:00SOKovářská


5. kolo 20.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0501FK Čechie HrušovanyFC H.V. Vrskmaň19.09. 16:30SOHrušovany
A2A0502TJ Sokol MašťovTJ Jiskra Kovářská20.09. 16:30NEMašťov
A2A05031.SK Jirkov BTJ Sokol Výsluní20.09. 16:30NEBřezenec
A2A0504TJ Sparta RadoniceSK Černovice B20.09. 15:00NERadonice


6. kolo 27.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0601FC H.V. VrskmaňSK Černovice B27.09. 16:30NEVrskmaň
A2A0602TJ Sokol VýsluníTJ Sparta Radonice27.09. 16:30NEVýsluní
A2A0603TJ Jiskra Kovářská1.SK Jirkov B26.09. 16:30SOKovářská
A2A0604FK Čechie HrušovanyTJ Sokol Mašťov26.09. 16:30SOHrušovany


7. kolo 04.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0701TJ Sokol MašťovFC H.V. Vrskmaň04.10. 16:00NEMašťov
A2A07021.SK Jirkov BFK Čechie Hrušovany04.10. 16:00NEBřezenec
A2A0703TJ Sparta RadoniceTJ Jiskra Kovářská04.10. 15:00NERadonice
A2A0704SK Černovice BTJ Sokol Výsluní04.10. 10:30NEČernovice


8. kolo 11.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0801FC H.V. VrskmaňTJ Sokol Výsluní11.10. 16:00NEVrskmaň
A2A0802SK Černovice BTJ Jiskra Kovářská11.10. 10:30NEČernovice
A2A0803TJ Sparta RadoniceFK Čechie Hrušovany11.10. 15:00NERadonice
A2A08041.SK Jirkov BTJ Sokol Mašťov11.10. 16:00NEBřezenec


9. kolo 18.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A09011.SK Jirkov BFC H.V. Vrskmaň18.10. 15:30NEBřezenec
A2A0902TJ Sokol MašťovTJ Sparta Radonice18.10. 15:30NEMašťov
A2A0903FK Čechie HrušovanySK Černovice B17.10. 15:30SOHrušovany
A2A0904TJ Jiskra KovářskáTJ Sokol Výsluní17.10. 15:30SOKovářská


10. kolo 25.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1001FC H.V. VrskmaňTJ Jiskra Kovářská25.10. 14:30NEVrskmaň
A2A1002TJ Sokol VýsluníFK Čechie Hrušovany25.10. 14:30NEVýsluní
A2A1003SK Černovice BTJ Sokol Mašťov25.10. 10:30NEČernovice
A2A1004TJ Sparta Radonice1.SK Jirkov B25.10. 15:00NERadonice


11. kolo 01.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1101TJ Sparta RadoniceFC H.V. Vrskmaň01.11. 15:00NERadonice
A2A11021.SK Jirkov BSK Černovice B01.11. 14:00NEBřezenec
A2A1103TJ Sokol MašťovTJ Sokol Výsluní01.11. 14:00NEMašťov
A2A1104FK Čechie HrušovanyTJ Jiskra Kovářská31.10. 14:00SOHrušovany


1. kolo 08.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0101TJ Sokol VýsluníFC H.V. Vrskmaň08.11. 14:00NEVýsluní
A2A0102TJ Jiskra KovářskáSK Černovice B07.11. 14:00SOKovářská
A2A0103FK Čechie HrušovanyTJ Sparta Radonice07.11. 14:00SOHrušovany
A2A0104TJ Sokol Mašťov1.SK Jirkov B08.11. 14:00NEMašťov


12. kolo 03.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1201FC H.V. VrskmaňFK Čechie Hrušovany03.04. 00:00NEVrskmaň
A2A1202TJ Jiskra KovářskáTJ Sokol Mašťov02.04. 00:00SOKovářská
A2A1203TJ Sokol Výsluní1.SK Jirkov B03.04. 00:00NEVýsluní
A2A1204SK Černovice BTJ Sparta Radonice03.04. 10:30NEČernovice


13. kolo 10.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1301SK Černovice BFC H.V. Vrskmaň10.04. 10:30NEČernovice
A2A1302TJ Sparta RadoniceTJ Sokol Výsluní10.04. 15:00NERadonice
A2A13031.SK Jirkov BTJ Jiskra Kovářská10.04. 00:00NEBřezenec
A2A1304TJ Sokol MašťovFK Čechie Hrušovany10.04. 00:00NEMašťov


14. kolo 17.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1401FC H.V. VrskmaňTJ Sokol Mašťov17.04. 00:00NEVrskmaň
A2A1402FK Čechie Hrušovany1.SK Jirkov B16.04. 00:00SOHrušovany
A2A1403TJ Jiskra KovářskáTJ Sparta Radonice16.04. 00:00SOKovářská
A2A1404TJ Sokol VýsluníSK Černovice B17.04. 00:00NEVýsluní


15. kolo 24.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1501TJ Sokol VýsluníFC H.V. Vrskmaň24.04. 00:00NEVýsluní
A2A1502TJ Jiskra KovářskáSK Černovice B23.04. 00:00SOKovářská
A2A1503FK Čechie HrušovanyTJ Sparta Radonice23.04. 00:00SOHrušovany
A2A1504TJ Sokol Mašťov1.SK Jirkov B24.04. 00:00NEMašťov


16. kolo 01.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1601FC H.V. Vrskmaň1.SK Jirkov B01.05. 00:00NEVrskmaň
A2A1602TJ Sparta RadoniceTJ Sokol Mašťov01.05. 15:00NERadonice
A2A1603SK Černovice BFK Čechie Hrušovany01.05. 10:30NEČernovice
A2A1604TJ Sokol VýsluníTJ Jiskra Kovářská01.05. 00:00NEVýsluní


17. kolo 08.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1701TJ Jiskra KovářskáFC H.V. Vrskmaň07.05. 00:00SOKovářská
A2A1702FK Čechie HrušovanyTJ Sokol Výsluní07.05. 00:00SOHrušovany
A2A1703TJ Sokol MašťovSK Černovice B08.05. 00:00NEMašťov
A2A17041.SK Jirkov BTJ Sparta Radonice08.05. 00:00NEBřezenec


18. kolo 15.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1801FC H.V. VrskmaňTJ Sparta Radonice15.05. 00:00NEVrskmaň
A2A1802SK Černovice B1.SK Jirkov B15.05. 10:30NEČernovice
A2A1803TJ Sokol VýsluníTJ Sokol Mašťov15.05. 00:00NEVýsluní
A2A1804TJ Jiskra KovářskáFK Čechie Hrušovany14.05. 00:00SOKovářská


19. kolo 22.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1901FK Čechie HrušovanyFC H.V. Vrskmaň21.05. 00:00SOHrušovany
A2A1902TJ Sokol MašťovTJ Jiskra Kovářská22.05. 00:00NEMašťov
A2A19031.SK Jirkov BTJ Sokol Výsluní22.05. 00:00NEBřezenec
A2A1904TJ Sparta RadoniceSK Černovice B22.05. 15:00NERadonice


20. kolo 29.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2001FC H.V. VrskmaňSK Černovice B29.05. 00:00NEVrskmaň
A2A2002TJ Sokol VýsluníTJ Sparta Radonice29.05. 00:00NEVýsluní
A2A2003TJ Jiskra Kovářská1.SK Jirkov B28.05. 00:00SOKovářská
A2A2004FK Čechie HrušovanyTJ Sokol Mašťov28.05. 00:00SOHrušovany


21. kolo 05.06.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2101TJ Sokol MašťovFC H.V. Vrskmaň05.06. 00:00NEMašťov
A2A21021.SK Jirkov BFK Čechie Hrušovany05.06. 00:00NEBřezenec
A2A2103TJ Sparta RadoniceTJ Jiskra Kovářská05.06. 15:00NERadonice
A2A2104SK Černovice BTJ Sokol Výsluní05.06. 10:30NEČernovice



OFS Chomutov
17. listopadu 5461, 430 04 Chomutov
Tel: 736 537 110
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Soubory ke stažení
 
Výkonný výbor
30.4.2015VV 7.4. a 21.4.2015
11.3.2015VV 5.3.2015
16.2.2015VV 26.1. a 6.2.2015
2.1.2015VV 19.12.2014
11.11.2014VV 4.11.2014
11.10.2014VV 7.10.2014
3.9.2014VV 4.7.a 29.8.2014
26.6.2014VV 3.6.2014
10.5.2014VV 1.5.2014
15.4.2014VV 8.4.2014
 
Disciplinární komise
18.6.2015DK 18.6.2015
11.6.2015DK 11.6.2015
4.6.2015DK 4.6.2015
29.5.2015DK 28.5.2015
21.5.2015DK 21.5.2015
14.5.2015DK 14.5.2015
7.5.2015DK 7.5.2015
1.5.2015DK 1.5.2015
27.4.2015Změna jednání DK
23.4.2015DK 23.4.2015
 
STK
18.6.2015STK 18.6.2015
11.6.2015STK 11.6.2015
28.5.2015STK 28.5.2015
14.5.2015STK 14.5.2015
23.4.2015STK 23.4.2015
9.4.2015STK 9.4.2015
26.3.2015STK 26.3.2015
12.3.2015STK 12.3.2015
26.2.2015STK 26.2.2015
27.11.2014STK 27.11.2014
 
Komise rozhodčích
5.2.2015KRD - zápis 3.2.2015
9.2.2013KRD - metodické pokyny a řešení problémových situací
 
Komise mládeže
9.6.2015Nominační listina U 11 - přípravné výběrové utkání,22.6.2015 - Chomutov
27.4.2015Nominace hráčů U-11 na meziokresní turnaj OFS (Krajské finále)- 5.5.2015 v Roudnici
27.1.2015"O pohár předsedy OFS 2015"
21.9.2014ZLHK 2015
21.7.2014Soustředění U-12 a U-11 Liblín 2014 - přihláška a info
1.10.2013ZLHK 2014
17.9.2012ZLHK 2013
19.11.2011ZLHK 2012
3.3.2011Desatero pro rodiče a fanoušky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Seznam přihlášených družstev do soutěží - 2015/2016
15.5.2015Přihláška do soutěžního ročníku 2015-16
17.2.2015Zelený trávník 2015
17.2.2015Valná Hromada 6.2.2015(zápis a usnesení)
7.1.2015Termínová listina - Jaro 2015
5.1.2015Valná hromada OFS - 6.2.2015
21.8.2014Okresní pohár mužů Václava Vavříka 2014/15 - VÝSLEDKY
13.8.2014Rozpis soutěží 2014/15
 
Fotoreportáže
25.6.2013Danone cup - Roudnice n/L 21.- 25.5.2013
16.5.2013MOS - U 11 Krajské finále (9.5.2013-Bystřany)
16.5.2013MOS - U 12 Krajské finále (2.5.2013-Louny)
16.4.2013MOS - U 11 a U 12 (11.4.2013-Postoloprty)
3.4.2013MOS - U 11 a U 12 (2.4.2013-Louny)
12.10.2012MOS - U 12 a U 11 (10.10.2012-Jirkov)
9.9.2012soustředění Brandov 2012
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate