Domácí soutěže

reklama

F1A - Sdružený okresní přebor mladších žáků

2. kolo 30.08.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0201TJ Sokol Údlice30.08. 11:00NE
F1A0202TJ Tatran Podbořany1.SK Jirkov30.08. 14:00NEPodbořany
F1A0203FK PostoloprtySlovan Vejprty/Kovářská30.08. 11:00NEUMT Postoloprty
F1A0204SK StrupčiceFK Louny B30.08. 10:30NEStrupčice
F1A0205TJ Středohor DobroměřiceTJ Sokol Vilémov30.08. 11:00NEDobroměřice
F1A0206TJ Sokol LenešiceTJ Spartak Perštejn29.08. 14:45SOLenešice


3. kolo 06.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0301TJ Spartak Perštejn06.09. 11:30NEPerštejn
F1A0302TJ Sokol VilémovTJ Sokol Lenešice05.09. 11:00SOVilémov
F1A0303FK Louny BTJ Středohor Dobroměřice06.09. 11:00NELouny
F1A0304Slovan Vejprty/KovářskáSK Strupčice05.09. 10:00SOVejprty
F1A03051.SK JirkovFK Postoloprty06.09. 10:00NEBřezenec
F1A0306TJ Sokol ÚdliceTJ Tatran Podbořany05.09. 13:00SOÚdlice


4. kolo 13.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0401TJ Tatran Podbořany13.09. 11:00NE
F1A0402FK PostoloprtyTJ Sokol Údlice13.09. 11:00NEUMT Postoloprty
F1A0403SK Strupčice1.SK Jirkov13.09. 10:30NEStrupčice
F1A0404TJ Středohor DobroměřiceSlovan Vejprty/Kovářská13.09. 11:00NEDobroměřice
F1A0405TJ Sokol LenešiceFK Louny B12.09. 14:45SOLenešice
F1A0406TJ Spartak PerštejnTJ Sokol Vilémov13.09. 11:30NEPerštejn


5. kolo 20.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0501TJ Sokol Vilémov19.09. 11:00SOVilémov
F1A0502FK Louny BTJ Spartak Perštejn20.09. 11:00NELouny
F1A0503Slovan Vejprty/KovářskáTJ Sokol Lenešice19.09. 10:00SOVejprty
F1A05041.SK JirkovTJ Středohor Dobroměřice20.09. 10:00NEBřezenec
F1A0505TJ Sokol ÚdliceSK Strupčice19.09. 13:30SOÚdlice
F1A0506TJ Tatran PodbořanyFK Postoloprty20.09. 14:00NEPodbořany


6. kolo 27.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0601FK Postoloprty27.09. 11:00NE
F1A0602SK StrupčiceTJ Tatran Podbořany27.09. 10:30NEStrupčice
F1A0603TJ Středohor DobroměřiceTJ Sokol Údlice27.09. 11:00NEDobroměřice
F1A0604TJ Sokol Lenešice1.SK Jirkov26.09. 14:15SOLenešice
F1A0605TJ Spartak PerštejnSlovan Vejprty/Kovářská27.09. 11:30NEPerštejn
F1A0606TJ Sokol VilémovFK Louny B26.09. 11:00SOVilémov


7. kolo 04.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0701FK Louny B04.10. 11:00NELouny
F1A0702Slovan Vejprty/KovářskáTJ Sokol Vilémov03.10. 10:00SOVejprty
F1A07031.SK JirkovTJ Spartak Perštejn04.10. 10:00NEBřezenec
F1A0704TJ Sokol ÚdliceTJ Sokol Lenešice04.10. 11:00NEÚdlice
F1A0705TJ Tatran PodbořanyTJ Středohor Dobroměřice04.10. 14:00NEPodbořany
F1A0706FK PostoloprtySK Strupčice04.10. 11:00NEUMT Postoloprty


8. kolo 11.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0801SK Strupčice11.10. 11:00NE
F1A0802TJ Středohor DobroměřiceFK Postoloprty11.10. 11:00NEDobroměřice
F1A0803TJ Sokol LenešiceTJ Tatran Podbořany10.10. 13:45SOLenešice
F1A0804TJ Spartak PerštejnTJ Sokol Údlice11.10. 11:30NEPerštejn
F1A0805TJ Sokol Vilémov1.SK Jirkov10.10. 11:00SOVilémov
F1A0806FK Louny BSlovan Vejprty/Kovářská11.10. 11:00NELouny


9. kolo 18.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0901Slovan Vejprty/Kovářská17.10. 10:00SOVejprty
F1A09021.SK JirkovFK Louny B18.10. 10:00NEBřezenec
F1A0903TJ Sokol ÚdliceTJ Sokol Vilémov18.10. 11:00NEÚdlice
F1A0904TJ Tatran PodbořanyTJ Spartak Perštejn18.10. 14:00NEPodbořany
F1A0905FK PostoloprtyTJ Sokol Lenešice18.10. 11:00NEUMT Postoloprty
F1A0906SK StrupčiceTJ Středohor Dobroměřice18.10. 10:30NEStrupčice


10. kolo 25.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1001TJ Středohor Dobroměřice25.10. 11:00NE
F1A1002TJ Sokol LenešiceSK Strupčice24.10. 12:15SOLenešice
F1A1003TJ Spartak PerštejnFK Postoloprty25.10. 11:30NEPerštejn
F1A1004TJ Sokol VilémovTJ Tatran Podbořany24.10. 11:00SOVilémov
F1A1005FK Louny BTJ Sokol Údlice25.10. 11:00NELouny
F1A1006Slovan Vejprty/Kovářská1.SK Jirkov24.10. 10:00SOVejprty


11. kolo 01.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A11011.SK Jirkov01.11. 10:00NEBřezenec
F1A1102TJ Sokol ÚdliceSlovan Vejprty/Kovářská31.10. 13:30SOÚdlice
F1A1103TJ Tatran PodbořanyFK Louny B01.11. 14:00NEPodbořany
F1A1104FK PostoloprtyTJ Sokol Vilémov01.11. 11:00NEUMT Postoloprty
F1A1105SK StrupčiceTJ Spartak Perštejn01.11. 10:30NEStrupčice
F1A1106TJ Středohor DobroměřiceTJ Sokol Lenešice01.11. 11:00NEDobroměřice


1. kolo 08.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0101TJ Sokol Lenešice07.11. 00:00SO
F1A0102TJ Spartak PerštejnTJ Středohor Dobroměřice08.11. 11:30NEPerštejn
F1A0103TJ Sokol VilémovSK Strupčice07.11. 11:00SOVilémov
F1A0104FK Louny BFK Postoloprty08.11. 11:00NELouny
F1A0105Slovan Vejprty/KovářskáTJ Tatran Podbořany07.11. 10:00SOVejprty
F1A01061.SK JirkovTJ Sokol Údlice08.11. 10:00NEBřezenec


13. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1301TJ Sokol Údlice . . 00:00 Údlice
F1A13021.SK JirkovTJ Tatran Podbořany . . 00:00 Březenec
F1A1303Slovan Vejprty/KovářskáFK Postoloprty . . 00:00 Vejprty
F1A1304FK Louny BSK Strupčice . . 00:00 Louny
F1A1305TJ Sokol VilémovTJ Středohor Dobroměřice . . 00:00 Vilémov
F1A1306TJ Spartak PerštejnTJ Sokol Lenešice . . 00:00 Perštejn


14. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1401TJ Spartak Perštejn . . 00:00
F1A1402TJ Sokol LenešiceTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Lenešice
F1A1403TJ Středohor DobroměřiceFK Louny B . . 00:00 Dobroměřice
F1A1404SK StrupčiceSlovan Vejprty/Kovářská . . 00:00 Strupčice
F1A1405FK Postoloprty1.SK Jirkov . . 00:00 Postoloprty
F1A1406TJ Tatran PodbořanyTJ Sokol Údlice . . 00:00 Podbořany


15. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1501TJ Tatran Podbořany . . 00:00 Podbořany
F1A1502TJ Sokol ÚdliceFK Postoloprty . . 00:00 Údlice
F1A15031.SK JirkovSK Strupčice . . 00:00 Březenec
F1A1504Slovan Vejprty/KovářskáTJ Středohor Dobroměřice . . 00:00 Vejprty
F1A1505FK Louny BTJ Sokol Lenešice . . 00:00 Louny
F1A1506TJ Sokol VilémovTJ Spartak Perštejn . . 00:00 Vilémov


16. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1601TJ Sokol Vilémov . . 00:00
F1A1602TJ Spartak PerštejnFK Louny B . . 00:00 Perštejn
F1A1603TJ Sokol LenešiceSlovan Vejprty/Kovářská . . 00:00 Lenešice
F1A1604TJ Středohor Dobroměřice1.SK Jirkov . . 00:00 Dobroměřice
F1A1605SK StrupčiceTJ Sokol Údlice . . 00:00 Strupčice
F1A1606FK PostoloprtyTJ Tatran Podbořany . . 00:00 Postoloprty


17. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1701FK Postoloprty . . 00:00 Postoloprty
F1A1702TJ Tatran PodbořanySK Strupčice . . 00:00 Podbořany
F1A1703TJ Sokol ÚdliceTJ Středohor Dobroměřice . . 00:00 Údlice
F1A17041.SK JirkovTJ Sokol Lenešice . . 00:00 Březenec
F1A1705Slovan Vejprty/KovářskáTJ Spartak Perštejn . . 00:00 Vejprty
F1A1706FK Louny BTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Louny


18. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1801FK Louny B . . 00:00
F1A1802TJ Sokol VilémovSlovan Vejprty/Kovářská . . 00:00 Vilémov
F1A1803TJ Spartak Perštejn1.SK Jirkov . . 00:00 Perštejn
F1A1804TJ Sokol LenešiceTJ Sokol Údlice . . 00:00 Lenešice
F1A1805TJ Středohor DobroměřiceTJ Tatran Podbořany . . 00:00 Dobroměřice
F1A1806SK StrupčiceFK Postoloprty . . 00:00 Strupčice


19. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1901SK Strupčice . . 00:00 Strupčice
F1A1902FK PostoloprtyTJ Středohor Dobroměřice . . 00:00 Postoloprty
F1A1903TJ Tatran PodbořanyTJ Sokol Lenešice . . 00:00 Podbořany
F1A1904TJ Sokol ÚdliceTJ Spartak Perštejn . . 00:00 Údlice
F1A19051.SK JirkovTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Březenec
F1A1906Slovan Vejprty/KovářskáFK Louny B . . 00:00 Vejprty


20. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A2001Slovan Vejprty/Kovářská . . 00:00
F1A2002FK Louny B1.SK Jirkov . . 00:00 Louny
F1A2003TJ Sokol VilémovTJ Sokol Údlice . . 00:00 Vilémov
F1A2004TJ Spartak PerštejnTJ Tatran Podbořany . . 00:00 Perštejn
F1A2005TJ Sokol LenešiceFK Postoloprty . . 00:00 Lenešice
F1A2006TJ Středohor DobroměřiceSK Strupčice . . 00:00 Dobroměřice


21. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A2101TJ Středohor Dobroměřice . . 00:00 Dobroměřice
F1A2102SK StrupčiceTJ Sokol Lenešice . . 00:00 Strupčice
F1A2103FK PostoloprtyTJ Spartak Perštejn . . 00:00 Postoloprty
F1A2104TJ Tatran PodbořanyTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Podbořany
F1A2105TJ Sokol ÚdliceFK Louny B . . 00:00 Údlice
F1A21061.SK JirkovSlovan Vejprty/Kovářská . . 00:00 Březenec


22. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A22011.SK Jirkov . . 00:00
F1A2202Slovan Vejprty/KovářskáTJ Sokol Údlice . . 00:00 Vejprty
F1A2203FK Louny BTJ Tatran Podbořany . . 00:00 Louny
F1A2204TJ Sokol VilémovFK Postoloprty . . 00:00 Vilémov
F1A2205TJ Spartak PerštejnSK Strupčice . . 00:00 Perštejn
F1A2206TJ Sokol LenešiceTJ Středohor Dobroměřice . . 00:00 Lenešice


12. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1201TJ Sokol Lenešice . . 00:00
F1A1202TJ Středohor DobroměřiceTJ Spartak Perštejn . . 00:00 Dobroměřice
F1A1203SK StrupčiceTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Strupčice
F1A1204FK PostoloprtyFK Louny B . . 00:00 Postoloprty
F1A1205TJ Tatran PodbořanySlovan Vejprty/Kovářská . . 00:00 Podbořany
F1A1206TJ Sokol Údlice1.SK Jirkov . . 00:00 Údlice



OFS Chomutov
17. listopadu 5461, 430 04 Chomutov
Tel: 736 537 110
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Soubory ke stažení
 
Výkonný výbor
30.4.2015VV 7.4. a 21.4.2015
11.3.2015VV 5.3.2015
16.2.2015VV 26.1. a 6.2.2015
2.1.2015VV 19.12.2014
11.11.2014VV 4.11.2014
11.10.2014VV 7.10.2014
3.9.2014VV 4.7.a 29.8.2014
26.6.2014VV 3.6.2014
10.5.2014VV 1.5.2014
15.4.2014VV 8.4.2014
 
Disciplinární komise
18.6.2015DK 18.6.2015
11.6.2015DK 11.6.2015
4.6.2015DK 4.6.2015
29.5.2015DK 28.5.2015
21.5.2015DK 21.5.2015
14.5.2015DK 14.5.2015
7.5.2015DK 7.5.2015
1.5.2015DK 1.5.2015
27.4.2015Změna jednání DK
23.4.2015DK 23.4.2015
 
STK
18.6.2015STK 18.6.2015
11.6.2015STK 11.6.2015
28.5.2015STK 28.5.2015
14.5.2015STK 14.5.2015
23.4.2015STK 23.4.2015
9.4.2015STK 9.4.2015
26.3.2015STK 26.3.2015
12.3.2015STK 12.3.2015
26.2.2015STK 26.2.2015
27.11.2014STK 27.11.2014
 
Komise rozhodčích
5.2.2015KRD - zápis 3.2.2015
9.2.2013KRD - metodické pokyny a řešení problémových situací
 
Komise mládeže
9.6.2015Nominační listina U 11 - přípravné výběrové utkání,22.6.2015 - Chomutov
27.4.2015Nominace hráčů U-11 na meziokresní turnaj OFS (Krajské finále)- 5.5.2015 v Roudnici
27.1.2015"O pohár předsedy OFS 2015"
21.9.2014ZLHK 2015
21.7.2014Soustředění U-12 a U-11 Liblín 2014 - přihláška a info
1.10.2013ZLHK 2014
17.9.2012ZLHK 2013
19.11.2011ZLHK 2012
3.3.2011Desatero pro rodiče a fanoušky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Seznam přihlášených družstev do soutěží - 2015/2016
15.5.2015Přihláška do soutěžního ročníku 2015-16
17.2.2015Zelený trávník 2015
17.2.2015Valná Hromada 6.2.2015(zápis a usnesení)
7.1.2015Termínová listina - Jaro 2015
5.1.2015Valná hromada OFS - 6.2.2015
21.8.2014Okresní pohár mužů Václava Vavříka 2014/15 - VÝSLEDKY
13.8.2014Rozpis soutěží 2014/15
 
Fotoreportáže
25.6.2013Danone cup - Roudnice n/L 21.- 25.5.2013
16.5.2013MOS - U 11 Krajské finále (9.5.2013-Bystřany)
16.5.2013MOS - U 12 Krajské finále (2.5.2013-Louny)
16.4.2013MOS - U 11 a U 12 (11.4.2013-Postoloprty)
3.4.2013MOS - U 11 a U 12 (2.4.2013-Louny)
12.10.2012MOS - U 12 a U 11 (10.10.2012-Jirkov)
9.9.2012soustředění Brandov 2012
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate