Domácí soutěže

reklama

G1A - Sdružený okresní přebor starších přípravek

3. kolo 06.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0301TJ Sokol BečovTJ Sokol Březno05.09. 10:00SOBečov
G1A0302TJ Sparta RadoniceSK Ervěnice-Jirkov06.09. 12:30NERadonice
G1A0303FK Klášterec AFK Tatran Kadaň05.09. 10:00SOKlášterec
G1A0304FK Klášterec BAFK LoKo Chomutov05.09. 10:00SOKlášterec
G1A0305TJ Sokol Horní JiřetínTJ Kopisty06.09. 10:00NEHorní Jiřetín


4. kolo 13.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0401TJ Sokol BřeznoTJ Kopisty12.09. 10:00SOBřezno
G1A0402AFK LoKo ChomutovTJ Sokol Horní Jiřetín12.09. 10:00SOLoKo
G1A0403FK Tatran KadaňFK Klášterec B12.09. 09:00SOKadaň
G1A0404SK Ervěnice-JirkovFK Klášterec A12.09. 10:00SOŽižkova ul.
G1A0405TJ Sokol BečovTJ Sparta Radonice12.09. 10:00SOBečov


5. kolo 20.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0501TJ Sparta RadoniceTJ Sokol Březno20.09. 12:30NERadonice
G1A0502FK Klášterec ATJ Sokol Bečov19.09. 10:00SOKlášterec
G1A0503FK Klášterec BSK Ervěnice-Jirkov19.09. 10:00SOKlášterec
G1A0504TJ Sokol Horní JiřetínFK Tatran Kadaň20.09. 10:00NEHorní Jiřetín
G1A0505TJ KopistyAFK LoKo Chomutov . . 00:00 Kopisty-Janov Litvínov


6. kolo 27.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0601TJ Sokol BřeznoAFK LoKo Chomutov26.09. 10:00SOBřezno
G1A0602FK Tatran KadaňTJ Kopisty26.09. 09:00SOKadaň
G1A0603SK Ervěnice-JirkovTJ Sokol Horní Jiřetín26.09. 10:00SOŽižkova ul.
G1A0604TJ Sokol BečovFK Klášterec B26.09. 10:00SOBečov
G1A0605TJ Sparta RadoniceFK Klášterec A27.09. 12:30NERadonice


7. kolo 04.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0701FK Klášterec ATJ Sokol Březno03.10. 10:00SOKlášterec
G1A0702FK Klášterec BTJ Sparta Radonice03.10. 10:00SOKlášterec
G1A0703TJ Sokol Horní JiřetínTJ Sokol Bečov04.10. 10:00NEHorní Jiřetín
G1A0704TJ KopistySK Ervěnice-Jirkov . . 00:00 Kopisty-Janov Litvínov
G1A0705AFK LoKo ChomutovFK Tatran Kadaň03.10. 10:00SOLoKo


8. kolo 11.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0801TJ Sokol BřeznoFK Tatran Kadaň10.10. 10:00SOBřezno
G1A0802SK Ervěnice-JirkovAFK LoKo Chomutov10.10. 10:00SOŽižkova ul.
G1A0803TJ Sokol BečovTJ Kopisty10.10. 10:00SOBečov
G1A0804TJ Sparta RadoniceTJ Sokol Horní Jiřetín11.10. 12:30NERadonice
G1A0805FK Klášterec AFK Klášterec B10.10. 10:00SOKlášterec


9. kolo 18.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0901FK Klášterec BTJ Sokol Březno17.10. 10:00SOKlášterec
G1A0902TJ Sokol Horní JiřetínFK Klášterec A18.10. 10:00NEHorní Jiřetín
G1A0903TJ KopistyTJ Sparta Radonice . . 00:00 Kopisty-Janov Litvínov
G1A0904AFK LoKo ChomutovTJ Sokol Bečov18.10. 10:00NELoKo
G1A0905FK Tatran KadaňSK Ervěnice-Jirkov17.10. 09:00SOKadaň


2. kolo 25.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0201TJ Sokol BřeznoTJ Sokol Horní Jiřetín24.10. 10:00SOBřezno
G1A0202TJ KopistyFK Klášterec B . . 00:00 Kopisty-Janov Litvínov
G1A0203AFK LoKo ChomutovFK Klášterec A24.10. 10:00SOLoKo
G1A0204FK Tatran KadaňTJ Sparta Radonice24.10. 09:00SOKadaň
G1A0205SK Ervěnice-JirkovTJ Sokol Bečov24.10. 10:00SOŽižkova ul.


1. kolo 01.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0101SK Ervěnice-JirkovTJ Sokol Březno31.10. 10:00SOŽižkova ul.
G1A0102TJ Sokol BečovFK Tatran Kadaň31.10. 10:00SOBečov
G1A0103TJ Sparta RadoniceAFK LoKo Chomutov01.11. 12:30NERadonice
G1A0104FK Klášterec ATJ Kopisty31.10. 10:00SOKlášterec
G1A0105FK Klášterec BTJ Sokol Horní Jiřetín31.10. 10:00SOKlášterec


12. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1201TJ Sokol BřeznoTJ Sokol Bečov . . 00:00 Březno
G1A1202SK Ervěnice-JirkovTJ Sparta Radonice . . 00:00 Žižkova ul.
G1A1203FK Tatran KadaňFK Klášterec A . . 00:00 Kadaň
G1A1204AFK LoKo ChomutovFK Klášterec B . . 00:00 LoKo
G1A1205TJ KopistyTJ Sokol Horní Jiřetín . . 00:00 Kopisty


13. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1301TJ KopistyTJ Sokol Březno . . 00:00 Kopisty
G1A1302TJ Sokol Horní JiřetínAFK LoKo Chomutov . . 00:00 Horní Jiřetín
G1A1303FK Klášterec BFK Tatran Kadaň . . 00:00 Klášterec
G1A1304FK Klášterec ASK Ervěnice-Jirkov . . 00:00 Klášterec
G1A1305TJ Sparta RadoniceTJ Sokol Bečov . . 00:00 Radonice


14. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1401TJ Sokol BřeznoTJ Sparta Radonice . . 00:00 Březno
G1A1402TJ Sokol BečovFK Klášterec A . . 00:00 Bečov
G1A1403SK Ervěnice-JirkovFK Klášterec B . . 00:00 Žižkova ul.
G1A1404FK Tatran KadaňTJ Sokol Horní Jiřetín . . 00:00 Kadaň
G1A1405AFK LoKo ChomutovTJ Kopisty . . 00:00 LoKo


15. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1501AFK LoKo ChomutovTJ Sokol Březno . . 00:00 LoKo
G1A1502TJ KopistyFK Tatran Kadaň . . 00:00 Kopisty
G1A1503TJ Sokol Horní JiřetínSK Ervěnice-Jirkov . . 00:00 Horní Jiřetín
G1A1504FK Klášterec BTJ Sokol Bečov . . 00:00 Klášterec
G1A1505FK Klášterec ATJ Sparta Radonice . . 00:00 Klášterec


16. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1601TJ Sokol BřeznoFK Klášterec A . . 00:00 Březno
G1A1602TJ Sparta RadoniceFK Klášterec B . . 00:00 Radonice
G1A1603TJ Sokol BečovTJ Sokol Horní Jiřetín . . 00:00 Bečov
G1A1604SK Ervěnice-JirkovTJ Kopisty . . 00:00 Žižkova ul.
G1A1605FK Tatran KadaňAFK LoKo Chomutov . . 00:00 Kadaň


17. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1701FK Tatran KadaňTJ Sokol Březno . . 00:00 Kadaň
G1A1702AFK LoKo ChomutovSK Ervěnice-Jirkov . . 00:00 LoKo
G1A1703TJ KopistyTJ Sokol Bečov . . 00:00 Kopisty
G1A1704TJ Sokol Horní JiřetínTJ Sparta Radonice . . 00:00 Horní Jiřetín
G1A1705FK Klášterec BFK Klášterec A . . 00:00 Klášterec


18. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1801TJ Sokol BřeznoFK Klášterec B . . 00:00 Březno
G1A1802FK Klášterec ATJ Sokol Horní Jiřetín . . 00:00 Klášterec
G1A1803TJ Sparta RadoniceTJ Kopisty . . 00:00 Radonice
G1A1804TJ Sokol BečovAFK LoKo Chomutov . . 00:00 Bečov
G1A1805SK Ervěnice-JirkovFK Tatran Kadaň . . 00:00 Žižkova ul.


11. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1101TJ Sokol Horní JiřetínTJ Sokol Březno . . 00:00 Horní Jiřetín
G1A1102FK Klášterec BTJ Kopisty . . 00:00 Klášterec
G1A1103FK Klášterec AAFK LoKo Chomutov . . 00:00 Klášterec
G1A1104TJ Sparta RadoniceFK Tatran Kadaň . . 00:00 Radonice
G1A1105TJ Sokol BečovSK Ervěnice-Jirkov . . 00:00 Bečov


10. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1001TJ Sokol BřeznoSK Ervěnice-Jirkov . . 00:00 Březno
G1A1002FK Tatran KadaňTJ Sokol Bečov . . 00:00 Kadaň
G1A1003AFK LoKo ChomutovTJ Sparta Radonice . . 00:00 LoKo
G1A1004TJ KopistyFK Klášterec A . . 00:00 Kopisty
G1A1005TJ Sokol Horní JiřetínFK Klášterec B . . 00:00 Horní Jiřetín



OFS Chomutov
17. listopadu 5461, 430 04 Chomutov
Tel: 736 537 110
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Soubory ke stažení
 
Výkonný výbor
30.4.2015VV 7.4. a 21.4.2015
11.3.2015VV 5.3.2015
16.2.2015VV 26.1. a 6.2.2015
2.1.2015VV 19.12.2014
11.11.2014VV 4.11.2014
11.10.2014VV 7.10.2014
3.9.2014VV 4.7.a 29.8.2014
26.6.2014VV 3.6.2014
10.5.2014VV 1.5.2014
15.4.2014VV 8.4.2014
 
Disciplinární komise
18.6.2015DK 18.6.2015
11.6.2015DK 11.6.2015
4.6.2015DK 4.6.2015
29.5.2015DK 28.5.2015
21.5.2015DK 21.5.2015
14.5.2015DK 14.5.2015
7.5.2015DK 7.5.2015
1.5.2015DK 1.5.2015
27.4.2015Změna jednání DK
23.4.2015DK 23.4.2015
 
STK
18.6.2015STK 18.6.2015
11.6.2015STK 11.6.2015
28.5.2015STK 28.5.2015
14.5.2015STK 14.5.2015
23.4.2015STK 23.4.2015
9.4.2015STK 9.4.2015
26.3.2015STK 26.3.2015
12.3.2015STK 12.3.2015
26.2.2015STK 26.2.2015
27.11.2014STK 27.11.2014
 
Komise rozhodčích
5.2.2015KRD - zápis 3.2.2015
9.2.2013KRD - metodické pokyny a řešení problémových situací
 
Komise mládeže
9.6.2015Nominační listina U 11 - přípravné výběrové utkání,22.6.2015 - Chomutov
27.4.2015Nominace hráčů U-11 na meziokresní turnaj OFS (Krajské finále)- 5.5.2015 v Roudnici
27.1.2015"O pohár předsedy OFS 2015"
21.9.2014ZLHK 2015
21.7.2014Soustředění U-12 a U-11 Liblín 2014 - přihláška a info
1.10.2013ZLHK 2014
17.9.2012ZLHK 2013
19.11.2011ZLHK 2012
3.3.2011Desatero pro rodiče a fanoušky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Seznam přihlášených družstev do soutěží - 2015/2016
15.5.2015Přihláška do soutěžního ročníku 2015-16
17.2.2015Zelený trávník 2015
17.2.2015Valná Hromada 6.2.2015(zápis a usnesení)
7.1.2015Termínová listina - Jaro 2015
5.1.2015Valná hromada OFS - 6.2.2015
21.8.2014Okresní pohár mužů Václava Vavříka 2014/15 - VÝSLEDKY
13.8.2014Rozpis soutěží 2014/15
 
Fotoreportáže
25.6.2013Danone cup - Roudnice n/L 21.- 25.5.2013
16.5.2013MOS - U 11 Krajské finále (9.5.2013-Bystřany)
16.5.2013MOS - U 12 Krajské finále (2.5.2013-Louny)
16.4.2013MOS - U 11 a U 12 (11.4.2013-Postoloprty)
3.4.2013MOS - U 11 a U 12 (2.4.2013-Louny)
12.10.2012MOS - U 12 a U 11 (10.10.2012-Jirkov)
9.9.2012soustředění Brandov 2012
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate