Domácí soutěže

reklama

Z1A - Sdružený okresní přebor mladších přípravek

3. kolo 06.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A0301TJ Spartak PerštejnSK Strupčice06.09. 10:00NEPerštejn
Z1A0302TJ Sokol VilémovSK Ervěnice-Jirkov05.09. 09:30SOVilémov
Z1A0303FK Klášterec AFK Tatran Kadaň06.09. 10:00NEKlášterec
Z1A0304FK Klášterec BTJ Kopisty06.09. 10:00NEKlášterec
Z1A03051. FC SpořiceSFK Meziboří06.09. 10:00NEu polikliniky - Chomutov


4. kolo 13.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A0401SK StrupčiceSFK Meziboří12.09. 10:30SOStrupčice
Z1A0402TJ Kopisty1. FC Spořice . . 00:00 Kopisty - Janov Litvínov
Z1A0403FK Tatran KadaňFK Klášterec B12.09. 09:00SOKadaň
Z1A0404SK Ervěnice-JirkovFK Klášterec A12.09. 10:00SOŽižkova ul.
Z1A0405TJ Spartak PerštejnTJ Sokol Vilémov13.09. 10:00NEPerštejn


5. kolo 20.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A0501TJ Sokol VilémovSK Strupčice19.09. 09:30SOVilémov
Z1A0502FK Klášterec ATJ Spartak Perštejn20.09. 10:00NEKlášterec
Z1A0503FK Klášterec BSK Ervěnice-Jirkov20.09. 10:00NEKlášterec
Z1A05041. FC SpořiceFK Tatran Kadaň20.09. 10:00NEu polikliniky - Chomutov
Z1A0505SFK MeziboříTJ Kopisty19.09. 10:00SOMeziboří - Markův kopec


6. kolo 27.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A0601SK StrupčiceTJ Kopisty26.09. 10:30SOStrupčice
Z1A0602FK Tatran KadaňSFK Meziboří26.09. 09:00SOKadaň
Z1A0603SK Ervěnice-Jirkov1. FC Spořice26.09. 10:00SOŽižkova ul.
Z1A0604TJ Spartak PerštejnFK Klášterec B27.09. 10:00NEPerštejn
Z1A0605TJ Sokol VilémovFK Klášterec A26.09. 09:30SOVilémov


7. kolo 04.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A0701FK Klášterec ASK Strupčice04.10. 10:00NEKlášterec
Z1A0702FK Klášterec BTJ Sokol Vilémov04.10. 10:00NEKlášterec
Z1A07031. FC SpořiceTJ Spartak Perštejn04.10. 10:00NEu polikliniky - Chomutov
Z1A0704SFK MeziboříSK Ervěnice-Jirkov03.10. 10:00SOMeziboří - Markův kopec
Z1A0705TJ KopistyFK Tatran Kadaň . . 00:00 Kopisty - Janov Litvínov


8. kolo 11.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A0801SK StrupčiceFK Tatran Kadaň10.10. 10:30SOStrupčice
Z1A0802SK Ervěnice-JirkovTJ Kopisty10.10. 10:00SOŽižkova ul.
Z1A0803TJ Spartak PerštejnSFK Meziboří11.10. 10:00NEPerštejn
Z1A0804TJ Sokol Vilémov1. FC Spořice10.10. 09:30SOVilémov
Z1A0805FK Klášterec AFK Klášterec B11.10. 10:00NEKlášterec


9. kolo 18.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A0901FK Klášterec BSK Strupčice18.10. 10:00NEKlášterec
Z1A09021. FC SpořiceFK Klášterec A18.10. 10:00NEu polikliniky - Chomutov
Z1A0903SFK MeziboříTJ Sokol Vilémov17.10. 10:00SOMeziboří - Markův kopec
Z1A0904TJ KopistyTJ Spartak Perštejn . . 00:00 Kopisty - Janov Litvínov
Z1A0905FK Tatran KadaňSK Ervěnice-Jirkov17.10. 09:00SOKadaň


2. kolo 25.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A0201SK Strupčice1. FC Spořice24.10. 10:30SOStrupčice
Z1A0202SFK MeziboříFK Klášterec B24.10. 10:00SOMeziboří - Markův kopec
Z1A0203TJ KopistyFK Klášterec A . . 00:00 Kopisty - Janov Litvínov
Z1A0204FK Tatran KadaňTJ Sokol Vilémov24.10. 09:00SOKadaň
Z1A0205SK Ervěnice-JirkovTJ Spartak Perštejn24.10. 10:00SOŽižkova ul.


1. kolo 01.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A0101SK Ervěnice-JirkovSK Strupčice31.10. 10:00SOŽižkova ul.
Z1A0102TJ Spartak PerštejnFK Tatran Kadaň01.11. 10:00NEPerštejn
Z1A0103TJ Sokol VilémovTJ Kopisty31.10. 09:30SOVilémov
Z1A0104FK Klášterec ASFK Meziboří01.11. 10:00NEKlášterec
Z1A0105FK Klášterec B1. FC Spořice01.11. 10:00NEKlášterec


12. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A1201SK StrupčiceTJ Spartak Perštejn . . 00:00 Strupčice
Z1A1202SK Ervěnice-JirkovTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Žižkova ul.
Z1A1203FK Tatran KadaňFK Klášterec A . . 00:00 Kadaň
Z1A1204TJ KopistyFK Klášterec B . . 00:00 Kopisty
Z1A1205SFK Meziboří1. FC Spořice . . 00:00 Meziboří


13. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A1301SFK MeziboříSK Strupčice . . 00:00 Meziboří
Z1A13021. FC SpořiceTJ Kopisty . . 00:00 Spořice
Z1A1303FK Klášterec BFK Tatran Kadaň . . 00:00 Klášterec
Z1A1304FK Klášterec ASK Ervěnice-Jirkov . . 00:00 Klášterec
Z1A1305TJ Sokol VilémovTJ Spartak Perštejn . . 00:00 Vilémov


14. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A1401SK StrupčiceTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Strupčice
Z1A1402TJ Spartak PerštejnFK Klášterec A . . 00:00 Perštejn
Z1A1403SK Ervěnice-JirkovFK Klášterec B . . 00:00 Žižkova ul.
Z1A1404FK Tatran Kadaň1. FC Spořice . . 00:00 Kadaň
Z1A1405TJ KopistySFK Meziboří . . 00:00 Kopisty


15. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A1501TJ KopistySK Strupčice . . 00:00 Kopisty
Z1A1502SFK MeziboříFK Tatran Kadaň . . 00:00 Meziboří
Z1A15031. FC SpořiceSK Ervěnice-Jirkov . . 00:00 Spořice
Z1A1504FK Klášterec BTJ Spartak Perštejn . . 00:00 Klášterec
Z1A1505FK Klášterec ATJ Sokol Vilémov . . 00:00 Klášterec


16. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A1601SK StrupčiceFK Klášterec A . . 00:00 Strupčice
Z1A1602TJ Sokol VilémovFK Klášterec B . . 00:00 Vilémov
Z1A1603TJ Spartak Perštejn1. FC Spořice . . 00:00 Perštejn
Z1A1604SK Ervěnice-JirkovSFK Meziboří . . 00:00 Žižkova ul.
Z1A1605FK Tatran KadaňTJ Kopisty . . 00:00 Kadaň


17. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A1701FK Tatran KadaňSK Strupčice . . 00:00 Kadaň
Z1A1702TJ KopistySK Ervěnice-Jirkov . . 00:00 Kopisty
Z1A1703SFK MeziboříTJ Spartak Perštejn . . 00:00 Meziboří
Z1A17041. FC SpořiceTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Spořice
Z1A1705FK Klášterec BFK Klášterec A . . 00:00 Klášterec


18. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A1801SK StrupčiceFK Klášterec B . . 00:00 Strupčice
Z1A1802FK Klášterec A1. FC Spořice . . 00:00 Klášterec
Z1A1803TJ Sokol VilémovSFK Meziboří . . 00:00 Vilémov
Z1A1804TJ Spartak PerštejnTJ Kopisty . . 00:00 Perštejn
Z1A1805SK Ervěnice-JirkovFK Tatran Kadaň . . 00:00 Žižkova ul.


11. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A11011. FC SpořiceSK Strupčice . . 00:00 Spořice
Z1A1102FK Klášterec BSFK Meziboří . . 00:00 Klášterec
Z1A1103FK Klášterec ATJ Kopisty . . 00:00 Klášterec
Z1A1104TJ Sokol VilémovFK Tatran Kadaň . . 00:00 Vilémov
Z1A1105TJ Spartak PerštejnSK Ervěnice-Jirkov . . 00:00 Perštejn


10. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Z1A1001SK StrupčiceSK Ervěnice-Jirkov . . 00:00 Strupčice
Z1A1002FK Tatran KadaňTJ Spartak Perštejn . . 00:00 Kadaň
Z1A1003TJ KopistyTJ Sokol Vilémov . . 00:00 Kopisty
Z1A1004SFK MeziboříFK Klášterec A . . 00:00 Meziboří
Z1A10051. FC SpořiceFK Klášterec B . . 00:00 Spořice



OFS Chomutov
17. listopadu 5461, 430 04 Chomutov
Tel: 736 537 110
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Soubory ke stažení
 
Výkonný výbor
30.4.2015VV 7.4. a 21.4.2015
11.3.2015VV 5.3.2015
16.2.2015VV 26.1. a 6.2.2015
2.1.2015VV 19.12.2014
11.11.2014VV 4.11.2014
11.10.2014VV 7.10.2014
3.9.2014VV 4.7.a 29.8.2014
26.6.2014VV 3.6.2014
10.5.2014VV 1.5.2014
15.4.2014VV 8.4.2014
 
Disciplinární komise
18.6.2015DK 18.6.2015
11.6.2015DK 11.6.2015
4.6.2015DK 4.6.2015
29.5.2015DK 28.5.2015
21.5.2015DK 21.5.2015
14.5.2015DK 14.5.2015
7.5.2015DK 7.5.2015
1.5.2015DK 1.5.2015
27.4.2015Změna jednání DK
23.4.2015DK 23.4.2015
 
STK
18.6.2015STK 18.6.2015
11.6.2015STK 11.6.2015
28.5.2015STK 28.5.2015
14.5.2015STK 14.5.2015
23.4.2015STK 23.4.2015
9.4.2015STK 9.4.2015
26.3.2015STK 26.3.2015
12.3.2015STK 12.3.2015
26.2.2015STK 26.2.2015
27.11.2014STK 27.11.2014
 
Komise rozhodčích
5.2.2015KRD - zápis 3.2.2015
9.2.2013KRD - metodické pokyny a řešení problémových situací
 
Komise mládeže
9.6.2015Nominační listina U 11 - přípravné výběrové utkání,22.6.2015 - Chomutov
27.4.2015Nominace hráčů U-11 na meziokresní turnaj OFS (Krajské finále)- 5.5.2015 v Roudnici
27.1.2015"O pohár předsedy OFS 2015"
21.9.2014ZLHK 2015
21.7.2014Soustředění U-12 a U-11 Liblín 2014 - přihláška a info
1.10.2013ZLHK 2014
17.9.2012ZLHK 2013
19.11.2011ZLHK 2012
3.3.2011Desatero pro rodiče a fanoušky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Seznam přihlášených družstev do soutěží - 2015/2016
15.5.2015Přihláška do soutěžního ročníku 2015-16
17.2.2015Zelený trávník 2015
17.2.2015Valná Hromada 6.2.2015(zápis a usnesení)
7.1.2015Termínová listina - Jaro 2015
5.1.2015Valná hromada OFS - 6.2.2015
21.8.2014Okresní pohár mužů Václava Vavříka 2014/15 - VÝSLEDKY
13.8.2014Rozpis soutěží 2014/15
 
Fotoreportáže
25.6.2013Danone cup - Roudnice n/L 21.- 25.5.2013
16.5.2013MOS - U 11 Krajské finále (9.5.2013-Bystřany)
16.5.2013MOS - U 12 Krajské finále (2.5.2013-Louny)
16.4.2013MOS - U 11 a U 12 (11.4.2013-Postoloprty)
3.4.2013MOS - U 11 a U 12 (2.4.2013-Louny)
12.10.2012MOS - U 12 a U 11 (10.10.2012-Jirkov)
9.9.2012soustředění Brandov 2012
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate