Domácí soutěže


reklama

G1B - Sdružený okresní přebor starších přípravek sk.CV

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1B0101TJ Spartak PerštejnTJ Sokol Březno2:4 (2:0)
Branky: Phung Domenik, Kocourek Ondřej - Rezková Denisa, Jelínek Jan, Vršata Ondřej, Kanči Lukáš; Rozhodčí: Laik.
G1B01021.SK JirkovFK Tatran Kadaň0:12 (0:4)
Branky: Podzimek Jan 2, Bárta Michal 2, Hrazdíra Richard 2, Bandas Kryštof, Pankrác Karel, Budák David, Janda Adam, Dyba Marek, Bartoň Martin; Rozhodčí: Majer
G1B0103TJ VČSA ErvěniceFC/AFK LoKo Chomutov B8:3 (5:1)
Branky: Krása Filip 3, Vopat Martin 2, Chalupníčková Nela, Pospíšil Adam, Vaňo-Soběslavsk Nicolas - Gondek Adam, Sekanina Ladislav, Adam Martin; Rozhodčí: Prokeš


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1B0201TJ Sokol BřeznoFC/AFK LoKo Chomutov B18:4 (8:2)
Branky: Rezková Denisa 8, Pliska Pavel 7, Kanči Lukáš 2, Vlček Jiří - Valach Rostislav 2, Sekanina Ladislav 2; Rozhodčí: Čokáš Josef
G1B0202FK Tatran KadaňTJ VČSA Ervěnice3:15 (2:10)
Branky: Horáček Jakub, Sekera Pavel, Svobodová Aneta - Chalupníčková Nela 5, Nedvěd Jan 3, Krása Filip 2, Štětina Martin 2, Pospíšil Adam, Machek Lukáš, Balog Antonín; Rozhodčí: Bouček Josef
G1B0203TJ Spartak Perštejn1.SK Jirkov5:1 (1:1)
Branky: Phung Domenik 2, Marvan Tomáš, Surý Marek, Kocourek Ondřej - Sehnoutka Dominik; Rozhodčí: Franko Štefan


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1B03011.SK JirkovTJ Sokol Březno2:14 (1:6)
Branky: Kopecký Lukáš 2 - Rezková Denisa 9, Gábor Robert 2, Vršata Ondřej, Ilčík David, Kanči Lukáš
G1B0302TJ VČSA ErvěniceTJ Spartak Perštejn7:0 (5:0)
Branky: Chalupníčková Nela 2, Krása Filip 2, Vaňo-Soběslavsk Nicolas, Nedvěd Jan, Sauflet Patrik; Rozhodčí: Laik
G1B0303FC/AFK LoKo Chomutov BFK Tatran Kadaň1:18 (1:9)
Branky: Šourek Dominik - Bárta Michal 5, Hrazdíra Richard 5, Horáček Jakub 4, Pankrác Karel 2, Podzimek Jan, Bartoň Martin; Rozhodčí: Prokeš Petr


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1B0401TJ Sokol BřeznoFK Tatran Kadaň2:18 (0:8)
Branky: Rezková Denisa, Vršata Ondřej - Podzimek Jan 4, Bárta Michal 4, Bartoň Martin 4, Hrazdíra Richard 3, Pankrác Karel, Janda Adam, Horáček Jakub; Rozhodčí: Szabó
G1B0402TJ Spartak PerštejnFC/AFK LoKo Chomutov B2:5 (1:1)
Branky: Kocourek Ondřej, Nechutný Kristian - Caklová Věra 2, Starý Martin, Jeníček Martin, Gondek Adam; Rozhodčí: Němeček
G1B04031.SK JirkovTJ VČSA Ervěnice1:4 (0:4)
Branky: Rohel Michal - Vopat Martin 2, Pospíšil Adam, Nedvěd Jan; Rozhodčí: Šifalda D.


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1B0501TJ VČSA ErvěniceTJ Sokol Březno6:4 (2:2)
Branky: Vopat Martin 2, Krása Filip 2, Vaňo-Soběslavsk Nicolas, Nedvěd Jan - Rezková Denisa 3, Ilčík David; Rozhodčí: Prokeš
G1B0502FC/AFK LoKo Chomutov B1.SK Jirkov4:3 (1:1)
Branky: Hasík Daniel 2, Gondek Adam, Vymyslický Lukáš - Sehnoutka Dominik 2, Rohel Michal; Rozhodčí: Pašek
G1B0503FK Tatran KadaňTJ Spartak Perštejn8:3 (2:2)
Branky: Bandas Kryštof 3, Manas Adámek 3, Janda Adam, Hrazdíra Richard - Phung Domenik 2, Marvan Tomáš; Rozhodčí: Kodera


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1B0601TJ Sokol BřeznoTJ Spartak Perštejn7:1 (5:0)
Branky: Rezková Denisa 5, Pliska Pavel 2 - Tichý Jan; Rozhodčí: Bouček
G1B0602FK Tatran Kadaň1.SK Jirkov9:1 (4:1)
Branky: Budák David 3, Dyba Marek 2, Manas Adámek 2, Horáček Jakub 2 - Sehnoutka Dominik; Rozhodčí: Čokáš
G1B0603FC/AFK LoKo Chomutov BTJ VČSA Ervěnice7:10 (5:5)
Branky: Caklová Věra 2, Valach Rostislav 2, Valta Ondřej 2, Adam Martin - Krása Filip 5, Chalupníčková Nela 2, Vaňo-Soběslavsk Nicolas 2, Saufflet Patrik; Rozhodčí: Čokáš


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1B0701FC/AFK LoKo Chomutov BTJ Sokol Březno8:5 (4:2)
Branky: Ciple Daniel 3, Bittner Adam 2, Jiřík Daniel 2, Caklová Věra - Rezková Denisa 3, Gábor Robert, Reichel Rogelio; Rozhodčí: Pokorný
G1B0702TJ VČSA ErvěniceFK Tatran Kadaň6:3 (3:1)
Branky: Pospíšil Adam 2, Chalupníčková Nela, Novotný Petr, Vaňo-Soběslavsk Nicolas, Brzokoupil Marek - Budák David, Manas Adámek, Hrazdíra Richard; Rozhodčí: Pašek
G1B07031.SK JirkovTJ Spartak Perštejn3:2 (0:1)
Branky: Musil Matěj 2, Kopecký Lukáš - Tichý Jan 2; Rozhodčí: Prokeš


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1B0801TJ Sokol Březno1.SK Jirkov5:2 (3:0)
Branky: Rezková Denisa 3, Pliska Pavel, Ilčík David - Sehnoutka Dominik, Musil Matěj; Rozhodčí: Pašek
G1B0802TJ Spartak PerštejnTJ VČSA Ervěnice1:11 (0:5)
Branky: Surý Marek - Nedvěd Jan 3, Pospíšil Adam 2, Krása Filip 2, Saufflet Patrik 2, Chalupníčková Nela, Vymyslický Lukáš; Rozhodčí: Lesňák
G1B0803FK Tatran KadaňFC/AFK LoKo Chomutov B8:5 (2:5)
Branky: Horáček Jakub 3, Bárta Michal 2, Podzimek Jan, Urban David, Bartoň Martin - Votava Matěj 3, Starý Martin, Ciple Daniel; Rozhodčí: Menšík


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1B0901FK Tatran KadaňTJ Sokol Březno5:2 (1:1)
Branky: Horáček Jakub 2, Budák David, Podzimek Jan, Urban David - Pliska Pavel 2; Rozhodčí: Kodera
G1B0902FC/AFK LoKo Chomutov BTJ Spartak Perštejn8:3 (4:2)
Rozhodčí: Odd.rozh.
G1B0903TJ VČSA Ervěnice1.SK Jirkov6:3 (4:1)
Branky: Pospíšil Adam 2, Chalupníčková Nela, Krpeš Tomáš, Kroka Lukáš, Vaňo-Soběslavsk Nicolas - Kopecký Lukáš, Musil Matěj, Rohel Michal; Rozhodčí: Majer


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1B1001TJ Sokol BřeznoTJ VČSA Ervěnice2:5 (2:2)
Branky: Rezková Denisa 2 - Krása Filip 2, Pospíšil Adam, Mashynistov Oleksandr, Vaňo-Soběslavsk Nicolas; Rozhodčí: Holub Lukáš
G1B10021.SK JirkovFC/AFK LoKo Chomutov B3:5 (2:2)
Branky: Voráček Daniel, Sehnoutka Dominik, Musil Matěj - Bittner Adam 2, Valach Rostislav 2, Kölbl Jan; Rozhodčí: Šifalda D.
G1B1003TJ Spartak PerštejnFK Tatran Kadaň1:7 (1:2)
Branky: Kocourek Ondřej - Podzimek Jan 2, Hrazdíra Richard 2, Urban David, Bárta Michal, Horáček Jakub; Rozhodčí: Pašek Lukáš



OFS Louny
Rybalkova 2391, autobusové nádraží,
440 01 Louny
Tel: 415 654 886
Mobil: 737 317 023
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Důležité upozornění o členství
Odstoupení ze soutěže ml. přípravky
Registrace ÚKFS
Soubory ke stažení
Z členství ve FAČR vyřazené oddíly
Změna Registračního řádu
Vyhláška Min. zdravotnictví o zdravotních prohlídkách
Požadavek na delegaci rozhodčích
Urgence obnovy členaství 2014
Výstavba minihříšť
Informace k novému Občanskému ztákoníku
Úřední hodiny na registraci ÚKFS
Úprava registračního řádu
Úprava organizační směrnice pro činnost klubů
Elektronické podání přihlášky za člena FAČR
Členství ve FAČR, nyní zrychleno
Oprav názvů oddílů
Nábor nových členů
Historie turnajů ml. přípravky
Rozpis okr. soutěží 2013 / 2014
Konečné tabulky soutěží 2012 / 2013
Nový Přestupní řád pro neprofesionální fotbal, platný od 1.7.2013
Důležité upozornění na vyplňování ZoU
Zákaz sázení
Správné názvy oddílů po výměně reg. průkazů
Složení nového VV OFS Louny
Úrazové pojištění 2013
Vyhodnocení turnaje rozhodčích "Memoriál J. Buchla"
Statutární zástupci oddílů
Noví trenéři fotbalu licence C
Doškolení trenéři fotbalu lic. C 17.11.2012
Zelený trávník 2013
Uvádění ID v Zápisech o utkání - důležité
Směrnice o členství ve FAČR
Přehled km vzáleností a výše jízdného
Směrnice pro členství ve FAČR
Vyhodnocení turnaje rozhodčích "Memoriál J. Buchla"
Vyhodnocení hal. turnaje rozhodčích "Mem. J. Buchla 2010"
Konečné tabulky 2009/2010
Kontrola hracích ploch
 
Úřední zprávy
14.4.2014Zelený trávník 2014, vyhodnocení
20.3.2014Zelený trávník 2014
17.2.2014Nová úřední, e-mailová adresa Sok. Pan. Týnec
21.1.2014Odstoupení ROI Louny ze soutěže
9.1.2014Změna e-mailové adresy Ústeckého KFS
23.2.2013Komuniké ze zasedání VV OFS
21.2.2012Výběrové řízení akce "Zelený trávník" 2012
23.2.2011Výběrové řízení "zelený trávník 2011"
13.11.2008Zelený trávník 2009 - výsledky výběrového řízení
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
gambrinus ligy
Gambrinus oficiální sázkový partner
gambrinus ligy
Chance  generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize DENÍK HATTRICK - sportovní magazín Impuls sport.cz Seznam
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Čedok
fotbal-travel
Rauch benesport.cz coca-cola G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate