Domácí soutěže

reklama

C1A - Krajský přebor - starší dorost

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Kunovice191513 74: 2446( 16)
2.Vlachovice191513 67: 3746( 16)
3.Uherský Brod191234 64: 3039( 9)
4.Paseky Zlín191036 46: 2933( 3)
5.Brumov19946 50: 4231( 1)
6.Hulín19919 48: 3828( -2)
7.Napajedla19919 50: 6928( -2)
8.J. Otrokovice19838 48: 3827( 0)
9.Vsetín19748 39: 4925( -2)
10.1.Valašský FC B197210 52: 4323( -4)
11.Dolní Němčí19649 46: 6422( -5)
12.Morkovice194213 41: 7714(-13)
13.Malenovice193214 26: 5511(-16)
14.Boršice193115 28: 8410(-17)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Vlachovice101000 43: 1030
2.Kunovice10811 42: 1025
3.Uherský Brod10730 41: 1324
4.Brumov10721 31: 1823
5.Paseky Zlín10631 30: 1221
6.Hulín10703 30: 1221
7.Vsetín9612 27: 2119
8.J. Otrokovice9603 31: 1618
9.Napajedla10604 27: 3018
10.Dolní Němčí9423 24: 2714
11.1.Valašský FC B9414 27: 1813
12.Morkovice9414 25: 2413
13.Malenovice9315 15: 1910
14.Boršice9117 16: 404


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Kunovice9702 32: 1421
2.Vlachovice9513 24: 2716
3.Uherský Brod9504 23: 1715
4.Paseky Zlín9405 16: 1712
5.1.Valašský FC B10316 25: 2510
6.Napajedla9315 23: 3910
7.J. Otrokovice10235 17: 229
8.Brumov9225 19: 248
9.Dolní Němčí10226 22: 378
10.Hulín9216 18: 267
11.Vsetín10136 12: 286
12.Boršice10208 12: 446
13.Malenovice10019 11: 361
14.Morkovice10019 16: 531


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
1234567891011121314
1.Hulín--- 4:1 3:0 1:5 6:0 3:0  0:3  0:1 9:0 2:1  2:1
2.Boršice --- 0:6 2:3 0:4  2:1  1:7 3:6 1:4  5:7 2:2
3.Vsetín5:2 0:3 --- 5:2  5:2  2:2 2:1 2:5  1:0  5:4
4.Paseky Zlín3:1 6:0 0:0 --- 3:0  2:2 3:0 2:3  5:2  4:2 2:2
5.Uherský Brod1:1 11:0 2:2  --- 2:2 6:3 1:0  5:2  3:1 6:0 4:2
6.Malenovice1:4 1:3  1:0  --- 3:0  1:2  3:1 2:2 2:3 1:4
7.Morkovice6:4  6:1  0:3  --- 1:4  5:1 2:3 0:4 3:3 2:1
8.J. Otrokovice 5:1  4:1  4:0 4:2 --- 0:2 1:3 5:4 1:3 7:0  
9.Kunovice2:0  5:1  2:1 6:1 8:1 2:1 --- 7:0 1:1 7:1  2:3
10.Vlachovice 6:1  2:0 3:1 4:0 6:2 5:1 4:2 --- 4:1  5:2 4:0
11.Dolní Němčí4:3  2:2 1:4 1:9 3:1 6:2 3:3 0:2  --- 4:1   
12.1.Valašský FC B 3:1 5:0 0:1 0:1 5:4 8:2 2:2  2:4  --- 2:3  
13.Napajedla1:2 4:1 2:0 1:0 2:4 2:1 8:1  3:9  4:3 0:9 ---  
14.Brumov3:1 4:1 3:0   2:0  3:1 1:4 2:2 3:3 5:3 5:3 ---



ZLÍNSKÝ KFS
Hradská 854, 760 01 Zlín
Tel: 577 019 393
Fax: 734 447 878
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Úřední zprávy
8.12.2009Termínová listina - jaro 2010
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate