Branky: Matyáš Petr; Rozhodčí: Vašica Jan; ŽK: Janošík David, Janiš Jan - Kulčák Martin, Ohryzek Roman
A2A0102
Semetín
Valašská Bystřice B
2:0(1:0)
100
Branky: Sacher Vítězslav, Smýkal Miroslav; Rozhodčí: Kocanda Jan; Delegát: Juřica Karel; ŽK: Plandor Roman, Lukáč Jiří - Bolf Martin, Kovář Tomáš, Vanduch Martin, Vavřín Lukáš
A2A0103
Valašská Senice
Loučka
4:2(2:1)
80
Branky: Šenkeřík Petr, Nosek Ondřej, Sucháček Tomáš, Trochta Tomáš - Borák Daniel, Sovák Zdeněk; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Trochta Tomáš, Filák Miroslav - Ides Jiří, Muškát Petr, Kovář Jan
A2A0104
Juřinka B
Lačnov
6:0(2:0)
80
Branky: Štěpán David 2, Burda Jaroslav, Horák Roman, Kopřiva Vojtěch, Stolař Radim; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Štěpán David, Stolař Radim, David Lukáš - Hrabina Martin, Kolínek Lukáš
A2A0105
Střelná
Hošťálková
2:1(1:1)
50
Branky: Panáček Lukáš 2 - Stodůlka Lukáš; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Lipinský Jiří, Krajča Vojtěch - Hendrych Aleš, Kubíček Milan
A2A0106
Krhová A
Branky
3:3(3:2)
40
PK 5:4
Branky: Mužík Jiří 2, Pastuszek Lukáš - Chocholatý Petr, Bátrla Jan, Váhala Daniel; Rozhodčí: Ostřanský Radek; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Grygar Jakub, Kristek Petr - Váhala Daniel, Biernát František
A2A0107
Ústí
Růžďka
3:1(1:0)
59
Branky: Pechal Filip, Nadymáček Radim, Valenta Tomáš - Tomšej Michal; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Valenta Tomáš - Pavlica Michal
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0201
Nový Hrozenkov
Růžďka
2:0(2:0)
100
Branky: Orság Lukáš, Orság Martin (88); Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Orság Martin (88) - Najt Michal
A2A0202
Branky
Ústí
2:1(0:1)
100
Branky: Hradil Jaroslav, Hadaš David - Mikulík Petr; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Kovář Radim, Ovčačík Petr, Juršťák Pavel, Džobák Dezider - Mikulík Petr, Telíšek Jiří, Chytil Štěpán, Fojt David
A2A0203
Hošťálková
Krhová A
1:2(0:1)
100
Branky: Daňa Petr - Grygařík Radek, Mužík Jiří; Rozhodčí: Kubját Miroslav; ŽK: Barčák Pavel - Včelný Radek, Grygar Jakub, Martínek Josef, Šuler Jan, Blažek David
A2A0204
Střelná
Lačnov
1:2(1:1)
60
Branky: Brlica Vlastimil - Beňo Lubomír, Ryza Ondřej; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: 0 - Ryza Ondřej
A2A0205
Loučka
Juřinka B
3:0(2:0)
50
Branky: Sovák Petr 2, Kašík Martin; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: 0 - Koleček Roman, Štěpán David, Horák Daniel, Bazalka Michal
A2A0206
Valašská Bystřice B
Valašská Senice
2:2(2:0)
100
PK 2:4
Branky: Vanduch Martin, Bolf Daniel - Zimek Ota, Sucháček Tomáš; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Škrobák Petr, Bolf Martin - Trochta Tomáš, Pukýš Petr
A2A0207
Lužná
Semetín
0:3(0:2)
80
Branky: Sacher Vítězslav, Šrom Jakub, Smýkal Miroslav; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: 0 - Šrom Jakub
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0301
Semetín
Nový Hrozenkov
5:0(4:0)
100
Branky: Kamas Miroslav, Mikušek Miroslav, Sacher Vítězslav, Lukáč Jiří, Šrom Jakub; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Smýkal Miroslav - Stupka Karel
A2A0302
Valašská Senice
Lužná
2:2(2:1)
201
PK 4:2
Branky: Filák František, Zimek Ota - Filgas Martin, Zukal Michal; Rozhodčí: Seidl Miloslav; Delegát: Volek Stanislav; ŽK: Nosek Ondřej, Šenkeřík Petr, Laža Jan - Matyáš Petr
A2A0303
Juřinka B
Valašská Bystřice B
1:3(1:1)
90
Branky: Štěpán David - Žabenský Jan 2, Adamec Jiří; Rozhodčí: Novák Jaroslav; ŽK: Koleček Roman, Valášek Martin - Bolf Martin
A2A0304
Střelná
Loučka
1:4(0:1)
50
Branky: Drdák Ján - Sovák Petr 2, Vlček Přemysl, Borák Daniel; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Dorňák Tomáš, Makyna Josef, Šerý Vojtěch - Vlček Přemysl, Sovák Zdeněk
A2A0305
Krhová A
Lačnov
6:1(3:1)
100
Branky: Blažek David 2, Grygařík Vladislav, Grygařík Radek, Pastuszek Lukáš, Fabián David - Rumánek Radek; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Grygar Jakub, Martínek Josef - Ryza Ondřej
A2A0306
Ústí
Hošťálková
0:2(0:2)
80
Branky: Králík Aleš, Stodůlka Lukáš; Rozhodčí: Kocanda Jan; ŽK: Surovec Jiří, Adámek Tomáš - Králík Aleš, Gargulák Michal, Daňa Petr
A2A0307
Růžďka
Branky
6:0(2:0)
70
Branky: Palát Petr 2, Tomšej Michal 2, Škrabola Jiří, Novosád Tomáš; Rozhodčí: Holáň Drahomír
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0401
Nový Hrozenkov
Branky
7:0(3:0)
100
Branky: Orság Lukáš 4, Měkyna Marek 2, Novosad Jiří; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Veit Štěpán - Váhala Daniel
A2A0402
Hošťálková
Růžďka
3:3(1:3)
200
PK 7:8
Branky: Gargulák Michal, Králík Aleš, Kajš Radim - Melichařík Daniel 2, Skalický Pavel; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Daňa Petr - Škrabola Jiří, Pavlica Michal, Palát Petr, Tomšej Michal
A2A0403
Ústí
Lačnov
4:1(2:0)
50
Branky: Pechal Filip, Surovec Jiří, Laža Radek, Ebel Erik - Majnuš Michal; Rozhodčí: Kubját Miroslav; ŽK: 0 - Majnuš Michal
A2A0404
Loučka
Krhová A
2:1(1:1)
20
Branky: Borák Daniel, Borák Dominik - Fabián David; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Vlček Přemysl - Dub Karel, Fabián David, Grygařík Vladislav, Martínek Josef, Šuler Jan, Blažek David
A2A0405
Valašská Bystřice B
Střelná
1:1(1:1)
100
PK 1:5
Branky: Labaj Lukáš - Krajča Vojtěch; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: 0 - Samiec Michal
A2A0406
Lužná
Juřinka B
3:2(3:2)
59
Branky: Filgas Jan, Beňo Rostislav, Matyáš Petr - Nohavica Karel, Kopřiva Vojtěch; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Matyáš Petr, Sívek Patrik, Janiš Jan - Kopřiva Vojtěch, Horák Daniel
A2A0407
Semetín
Valašská Senice
1:0(0:0)
120
Branky: Šrom Jakub; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Kamas Miroslav - Trochta Ladislav, Nosek Ondřej, Juráň Marek, Filák František, Filák Miroslav; ČK: 0 - Sucháček Tomáš
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0501
Valašská Senice
Nový Hrozenkov
0:1(0:0)
80
Branky: Měkyna Marek; ŽK: Filák František, Šerý René - Šulák Ondřej, Kamas Ondra
A2A0502
Juřinka B
Semetín
3:4(0:0)
100
Branky: Štěpán David 2, Burda Jaroslav - Šrom Jakub 2, Kamas Miroslav, Sacher Vítězslav; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Štěpán David, Vaculín Marek, Koleček Roman, Stolař Radim, Horák Daniel, Valášek Martin - Bartoň Marcel, Růžička Daniel, Palička Milan
A2A0503
Střelná
Lužná
2:3(1:0)
100
Branky: Krajča Vojtěch, Panáček Lukáš - Filgas Jan, Matyáš Petr, Zukal Michal; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Lipinský Jiří, Makyna Josef - Matyáš Pavel, Sívek Patrik
A2A0504
Krhová A
Valašská Bystřice B
1:3(1:1)
100
Branky: Blažek David - Vrábel Jiří, Lazecký Marek, Majer Václav; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Kristek Petr, Domitra Lukáš - Bolf Martin, Válek Jaroslav; ČK: Kristek Petr - 0
A2A0505
Ústí
Loučka
2:1(1:1)
64
Branky: Mikulík Petr, Fojt David - Borák Daniel; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Valenta Tomáš - Capil Jiří
A2A0506
Růžďka
Lačnov
3:2(2:0)
50
Branky: Skalický Pavel, Bělíček Lukáš, vlastní - Brhel Miroslav, vlastní; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: 0 - Brhel Miroslav
A2A0507
Branky
Hošťálková
0:4(0:1)
90
Branky: Pařenica Jan 2, Bambušek Lukáš, Stodůlka Lukáš; Rozhodčí: Novák Jaroslav; ŽK: 0 - Bambušek Lukáš, Králík Aleš; ČK: Chocholatý Petr - 0
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0601
Nový Hrozenkov
Hošťálková
2:1(0:-1)
120
Branky: Kalina Marek 2 - Barčák David; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Kalina Marek, Novosad Jiří, Orság Pavel, Orság Martin (81), Kulčák Martin - Sobotka Tomáš, Daňa Petr, Kajš Radim, Čentéš Ivo
A2A0602
Branky
Lačnov
3:1(3:0)
80
Branky: Bartošák René, Hadaš David, Bělocký Tomáš - Kolaja Pavel; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Juršťák Pavel, Váhala Daniel - Kolaja Jan; ČK: Váhala Daniel - 0
A2A0603
Loučka
Růžďka
3:2(2:1)
40
Branky: Onderka David, Borák Daniel, Sovák Zdeněk - Tomšej Michal 2; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: Sovák Petr, Kundrát Josef - Pavlica Michal, Bělíček Lukáš, Najt Michal, Škabraha Tomáš
A2A0604
Valašská Bystřice B
Ústí
1:4(0:2)
70
Branky: Křiva Filip - Mikulík Petr 2, Fojt David, Telíšek Jiří; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Adamec Jiří - Telíšek Jiří, Surovec Jiří
A2A0605
Lužná
Krhová A
3:5(1:3)
60
Branky: Filgas Jan, Filgas Martin, Matyáš Petr - Mužík Jiří 2, Trtík Bronislav, Martínek Josef, Grygařík Radek; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Filgas Martin, Matyáš Pavel, Zukal Michal - Orlita Jaroslav, Dub Karel, Kristek Petr, Blažek David, Grygařík Vladislav, Pastuszek Lukáš; ČK: 0 - Kristek Petr
A2A0606
Semetín
Střelná
5:1(2:1)
80
Branky: Sacher Vítězslav 2, Šrom Jakub 2, Palička Milan - Krajča Vojtěch; Rozhodčí: Vašica Jan; ŽK: Palička Milan, Mikušek Miroslav, Plandor Roman - Miček David, Makyna Josef
A2A0607
Valašská Senice
Juřinka B
1:0(0:0)
30
Branky: Tkadlec Lukáš; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Juráň Marek - Koleček Roman
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0701
Juřinka B
Nový Hrozenkov
0:0(0:0)
40
PK 7:6
Rozhodčí: Ostřanský Radek; ŽK: Koleček Adam - Orság Pavel
A2A0702
Střelná
Valašská Senice
3:1(2:1)
80
Branky: Brlica Vlastimil 3 - Filák Miroslav; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Šerý Jaromír, Drdák Ján, Krajča Marián, Šerý Vojtěch - Trochta Tomáš, Pukýš Petr, Mikulín Michal
A2A0703
Krhová A
Semetín
1:6(0:2)
70
Branky: Mužík Jiří - Šrom Jakub 2, Sacher Vítězslav, Hromada David, Smýkal Miroslav, Zadrobílek Tomáš; Rozhodčí: Novák Jaroslav; ŽK: Grygařík Vladislav, Martínek Josef - Hromada David, Smilek Jakub
A2A0704
Ústí
Lužná
3:4(1:2)
50
Branky: Nadymáček Radim 2, Fojt David - Matyáš Petr 3, Filgas Jan; ŽK: Surovec Jiří - Maršálek Josef
A2A0705
Růžďka
Valašská Bystřice B
3:1(1:0)
80
Branky: Palát Petr, Románek Vlastimil, Tomšej Michal - Vrábel Jiří; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Tomšej Michal, Palát Petr, Pavlica Michal, Pohořelský Jaroslav - Válek Jaroslav, Bolf Daniel, Vanduch David
A2A0706
Branky
Loučka
5:4(4:0)
200
Branky: Bartošák René 3, Hadaš David, Janošec Libor - Sovák Petr 2, Staněk Milan, Borák Daniel; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Chocholatý Petr, Biernát František, Cahlík Daniel, Kovář Radim - Sovák Petr, Staněk Milan, Horák Petr; ČK: Biernát František, Cahlík Daniel - Horák Petr
A2A0707
Hošťálková
Lačnov
6:2(3:1)
80
Branky: Stodůlka Lukáš 3, Bambušek Lukáš 2, Daňa Petr - Beňo Lubomír, Krajča Lukáš; Rozhodčí: Vašica Jan; ŽK: Loučka Antonín - Krajča Lukáš, Brhel Miroslav, Miklovič Václav, Brhel Jan, Kolaja Pavel
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0801
Nový Hrozenkov
Lačnov
2:0(0:0)
67
Branky: Kalina Radek 2; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Kulčák Martin, Ohryzek Roman - Brhel Miroslav
A2A0802
Loučka
Hošťálková
4:2(0:0)
120
Branky: Sovák Petr 2, Kobliha Vít, Kovář Jan - Stodůlka Lukáš 2; Rozhodčí: Ostřanský Radek; ŽK: Borák Daniel, Sovák Zdeněk - Barčák David, Pařenica Roman; ČK: 0 - Barčák David, Kubíček Milan
A2A0803
Valašská Bystřice B
Branky
7:3(4:3)
50
Branky: Mroček Tomáš 3, Labaj Lukáš 2, Válek Jaroslav, Vavřín Lukáš - Bartošák René 2, Janošec Libor; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Vavřín Lukáš, Bolf Daniel - Bartošák René, Hrbáček Jiří, Váhala Daniel; ČK: 0 - Chocholatý Petr
A2A0804
Lužná
Růžďka
5:3(1:1)
50
Branky: Filgas Jan 2, Matyáš Petr 2, Filgas Martin - Pohořelský Jaroslav, Tomšej Michal, Skalický Pavel; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Filgas Martin, Lambert Kristián - Skalický Pavel, Melichařík Daniel
A2A0805
Semetín
Ústí
5:2(4:0)
100
Branky: Mikušek Miroslav, Sacher Vítězslav, Lukáč Jiří, Palička Milan, Šrom Jakub - Fojt David 2; Rozhodčí: Volek Stanislav ml, Nohavica Radek; ŽK: Palička Milan - 0
A2A0806
Valašská Senice
Krhová A
5:1(2:0)
200
Branky: Pukýš Petr 2, Filák Miroslav, Juráň Marek, Sucháček Tomáš - Mužík Jiří; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Pukýš Petr, Šerý René - Pastuszek Lukáš, Šuler Jan, Kristek Petr, Blažek David
A2A0807
Juřinka B
Střelná
6:2(3:1)
80
Branky: Štěpán David 2, Burda Jaroslav, Helešic Tomáš, Kopřiva Vojtěch, Türscherl Miroslav - Makyna Josef, Brlica Vlastimil; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Türscherl Miroslav, Stolař Radim, Chocholatý Miloš - Pukýš Martin, Dorňák Tomáš
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0901
Střelná
Nový Hrozenkov
1:1(1:1)
50
PK 4:5
Branky: Drdák Ján - Měkyna Marek; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Dorňák Tomáš, Šerý Jaromír - 0
A2A0902
Krhová A
Juřinka B
2:3(2:3)
30
Branky: Trtík Bronislav, Mužík Jiří - Štěpán David, Horák Roman, David Lukáš; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Grygařík Vladislav, Pastuszek Lukáš, Martínek Josef, Blažek David - Horák Roman, Horák Daniel, Valášek Martin; ČK: Martínek Josef, Blažek David - 0
A2A0903
Ústí
Valašská Senice
0:4(0:3)
50
Branky: Šerý Jaroslav 2, Šenkeřík Petr, Chromík Václav
A2A0904
Růžďka
Semetín
2:3(1:0)
80
Branky: Palát Petr, Tomšej Michal - Sacher Vítězslav, Smýkal Miroslav, vlastní; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Palát Petr, Pavlica Michal - Smýkal Miroslav, Palička Milan
A2A0905
Branky
Lužná
0:2(0:1)
50
Branky: Lambert Kristián, Sívek Patrik; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Janošec Libor, Džobák Dezider, Váhala Daniel - Sívek Patrik, Beňo Rostislav, Matyáš Petr
A2A0906
Hošťálková
Valašská Bystřice B
5:2(3:1)
150
Branky: Stodůlka Lukáš 3, Pařenica Jan, Daňa Petr - Bolf Daniel, Vrábel Jiří; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Čentéš Ivo - Vrábel Jiří, Škrobák Petr, Bolf Martin, Mroček Tomáš
A2A0907
Loučka
Lačnov
0:0(0:0)
100
PK 4:1
Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Sovák Petr, Kovář Jan, Kobliha Vít - Filák Robert, Brhel Miroslav, Kolaja Jan
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1001
Nový Hrozenkov
Loučka
1:1(0:0)
50
PK 3:1
Branky: Měkyna Marek - Sovák Petr; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Štuler Tomáš, Kulčák Martin, Orság Martin (81), Kučera Dalibor, Mikula Ondřej - Sovák Břetislav
A2A1002
Valašská Bystřice B
Lačnov
1:0(1:0)
40
Branky: Škrobák Petr; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Labaj Lukáš, Bolf Daniel, Zima Dominik - Ryza Ondřej
A2A1003
Lužná
Hošťálková
5:1(2:0)
100
Branky: Matyáš Pavel 3, Filgas Jan 2 - Bambušek Lukáš; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Filgas Martin - 0
A2A1004
Semetín
Branky
7:0(1:0)
80
Branky: Sacher Vítězslav 2, Šrom Jakub 2, Mikušek Miroslav, Sukup Dalibor, Zadrobílek Tomáš; Rozhodčí: Světlík František; ŽK: Sukup Dalibor, Mišun Ondřej - Váhala Daniel
A2A1005
Valašská Senice
Růžďka
3:0(0:0)
79
Branky: Sucháček Tomáš 2, Mikulín Michal; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Chromík Václav - 0
A2A1006
Juřinka B
Ústí
3:2(1:1)
80
Branky: Štěpán David, Kopřiva Vojtěch, Türscherl Miroslav - Chytil Štěpán, Fojt David; Rozhodčí: Novák Jaroslav; ŽK: Štěpán David, Chocholatý Miloš, Horák Roman - Fojt David, Polách Pavel
A2A1007
Střelná
Krhová A
1:1(1:0)
25
PK 1:4
Branky: Štrba Tomáš - Pastuszek Lukáš; Rozhodčí: Kocanda Jan
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1101
Krhová A
Nový Hrozenkov
2:2(0:0)
PK 3:4
Branky: Trtík Bronislav, Pastuszek Lukáš - Měkyna Marek, Orság Martin (88); Rozhodčí: Kubját Miroslav; ŽK: Kubičný Petr - 0
A2A1102
Ústí
Střelná
2:4(1:0)
100
Branky: Blažek Miroslav, Pechal Filip - Makyna Josef 2, Drdák Ján, Panáček Lukáš; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Nadymáček Radim, Surovec Jiří - Štrba Tomáš; ČK: Surovec Jiří - 0
A2A1103
Růžďka
Juřinka B
3:0(1:0)
50
Branky: Tomšej Michal 2, Melichařík Daniel; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Tomšej Michal - 0
A2A1104
Branky
Valašská Senice
3:3(1:3)
50
PK 4:3
Branky: Hradil Jaroslav, Bartošák René, Kováč Michal - Sucháček Tomáš 2, Tkadlec Lukáš; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: Váhala Daniel - Trochta Tomáš, Filák Miroslav; ČK: Pala Zdeněk - 0
A2A1105
Hošťálková
Semetín
1:4(0:1)
120
Branky: Pala Jiří - Šrom Jakub 2, Smýkal Miroslav 2; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Barčák Pavel, Barčák David, Gargulák Michal, Stodůlka Lukáš, Čentéš Ivo - Smýkal Miroslav, Šrom Jakub, Hromada David, Růžička Daniel, Zadrobílek Tomáš; ČK: 0 - Sukup Dalibor, Mišun Ondřej
A2A1106
Lačnov
Lužná
0:2(0:0)
75
Branky: Filgas Martin, Matyáš Petr; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Brhel Jan, Beňo Lubomír, Kolínek Lukáš - Filgas Martin, Maršálek Josef, Lambert Kristián, Kuriš Martin, Janiš Jan
A2A1107
Loučka
Valašská Bystřice B
4:0(1:0)
50
Branky: Sovák Petr 2, Borák Daniel, Kundrát Matěj; Rozhodčí: Novák Jaroslav; ŽK: 0 - Adamec Jiří
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1201
Nový Hrozenkov
Valašská Bystřice B
1:0(1:0)
90
Branky: Mikula Ondřej; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Štuler Tomáš - 0
A2A1202
Lužná
Loučka
3:1(1:0)
76
Branky: Zukal Michal 2, Filgas Jan - Kundrát Matěj; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Kuriš Martin, Maršálek Josef - Capil Jiří, Vlček Přemysl
A2A1203
Semetín
Lačnov
5:3(2:2)
40
Branky: Sacher Vítězslav 3, Šrom Jakub 2 - Rumánek Radek, Krajča Lukáš, Kolínek Lukáš; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: Růžička Daniel, Lukáč Jiří, Plandor Roman - Kolínek Lukáš
A2A1204
Valašská Senice
Hošťálková
1:1(1:0)
50
PK 6:5
Branky: Zimek Ota - Čentéš Ivo; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Tkadlec Lukáš, Šerý Jaroslav - Daňa Petr, Pala Jiří
A2A1205
Juřinka B
Branky
5:1(2:0)
80
Branky: Vavřík Daniel 2, Burda Jaroslav, Štěpán David, David Lukáš - Bátrla Jan
A2A1206
Střelná
Růžďka
1:2(1:0)
60
Branky: Makyna Josef - Palát Petr, Tomšej Michal; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Závrský Petr - Palát Petr
A2A1207
Krhová A
Ústí
9:1(5:0)
30
Branky: Mužík Jiří 5, Fabián David 2, Trtík Bronislav, Grygařík Vladislav - Nadymáček Radim; Rozhodčí: Novák Jaroslav; ŽK: Grygar Jakub - Polách Pavel, Mikulík Petr
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1301
Ústí
Nový Hrozenkov
2:0(2:0)
51
Branky: Pechal Filip 2; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Polách Pavel - 0
A2A1302
Růžďka
Krhová A
4:2(3:1)
60
Branky: Tomšej Michal 2, Románek Vlastimil, Hrabovský Petr - Martínek Josef, Kubičný Petr; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Škabraha Tomáš - Kristek Petr
A2A1303
Branky
Střelná
2:1(2:1)
30
Branky: Bartošák René, Váhala Daniel - Fojtů Lukáš; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Váhala Daniel, Chocholatý Petr, Hadaš David - Lipinský Jiří, Dorňák Tomáš, Makyna Josef, Pukýš Martin; ČK: 0 - Makyna Josef
A2A1304
Hošťálková
Juřinka B
2:0(0:0)
100
Branky: Barčák David 2; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: 0 - Burda Jaroslav, Chocholatý Miloš
A2A1305
Lačnov
Valašská Senice
1:1(1:1)
60
PK 3:4
Branky: Kolínek Lukáš - Zimek Ota; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Krajča Lukáš, Kolaja Jan - Laža Jan
A2A1306
Loučka
Semetín
0:4(0:2)
80
Branky: Šrom Jakub 3, Sacher Vítězslav; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Sovák Zdeněk - Smýkal Miroslav, Palička Milan
A2A1307
Valašská Bystřice B
Lužná
1:1(0:0)
56
PK 4:3
Branky: Labaj Lukáš - Matyáš Pavel; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Bolf Martin, Mroček Tomáš, Vrábel Jiří - Kuriš Martin, Zukal Michal, Maršálek Josef
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1401
Nový Hrozenkov
Lužná
4:2(3:1)
50
Branky: Měkyna Marek 2, Orság Lukáš, Štuler Tomáš - Filgas Martin, Matyáš Pavel; Rozhodčí: Nohavica Radek; ŽK: Kalina Marek - Matyáš Pavel, Gajdoš Dušan
A2A1402
Valašská Bystřice B
Semetín
1:10(1:4)
70
Branky: Lazecký Marek - Šrom Jakub 6, Mikušek Miroslav 2, Kamas Miroslav, Bambušek Lukáš; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Křiva Filip, Vrábel Jiří, Majer Josef - Palička Milan
A2A1403
Loučka
Valašská Senice
2:2(1:2)
50
PK 5:4
Branky: Sovák Petr, Sovák Zdeněk - Sucháček Tomáš 2; Rozhodčí: Kubját Miroslav; ŽK: Sovák Petr - Trochta Tomáš
A2A1404
Lačnov
Juřinka B
1:2(0:1)
35
Branky: Bartoš Petr - Burda Jaroslav 2; Rozhodčí: Gargulák Tomáš; ŽK: 0 - David Lukáš
A2A1405
Hošťálková
Střelná
5:3(4:1)
50
Branky: Gargulák Michal 2, Bambušek Lukáš 2, Stodůlka Lukáš - Brlica Vlastimil 2, Krajča Vojtěch; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Bambušek Lukáš, Žamboch Jan, Pařenica Jan - Krajča Vojtěch, Fojtů Lukáš, Drdák Ján
A2A1406
Branky
Krhová A
4:0(2:0)
40
Branky: Bartošák René 3, Chocholatý Petr; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: Džobák Dezider, Váhala Daniel, Gardián Pavel - Kubičný Petr, Basel Marek; ČK: Váhala Daniel - 0
A2A1407
Růžďka
Ústí
3:1(1:1)
50
Branky: Tomšej Michal 2, Skalický Pavel - Nadymáček Radim; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: 0 - Valenta Tomáš, Surovec Jiří
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1501
Růžďka
Nový Hrozenkov
2:1(1:0)
70
Branky: Pavlica Michal, Skalický Pavel - Orság Lukáš; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Melichařík Daniel - 0; ČK: 0 - Ohryzek Roman
A2A1502
Ústí
Branky
3:2(2:1)
50
Branky: Blažek Miroslav 2, Potočný Vojtěch - Bátrla Jan, Melem Jan; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Mikulík Petr - Gardián Pavel, Pala Zdeněk, Hadaš David, Váhala Daniel; ČK: 0 - Lušovjan Zdeněk
A2A1503
Krhová A
Hošťálková
7:2(4:1)
25
Branky: Blažek David 3, Mužík Jiří 2, Martínek Josef, Dub Karel - Kajš Radim 2; Rozhodčí: Gargulák Tomáš; ŽK: 0 - Pala Jiří
A2A1504
Lačnov
Střelná
1:3(1:3)
63
Branky: Brhel Tomáš - Krajča Marián 2, Šerý Jaromír; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Brhel Miroslav - Pukýš Martin, Štrba Tomáš, Daněk Michal
A2A1505
Juřinka B
Loučka
2:0(2:0)
50
Branky: Vavřík Daniel 2; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Koleček Petr, Valášek Martin - Staněk Milan, Hruška Patrik
A2A1506
Valašská Senice
Valašská Bystřice B
2:2(1:0)
50
PK 2:4
Branky: Sucháček Tomáš, Šerý René - Labaj Lukáš, Lazecký Marek; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: 0 - Bolf Martin, Vanduch Martin
A2A1507
Semetín
Lužná
6:4(2:1)
87
Branky: Šrom Jakub 2, Nečas Emil, Sacher Vítězslav, Palička Milan, Smýkal Miroslav - Filgas Jan, Filgas Martin, Matyáš Petr, Sívek Karel; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: 0 - Srba Šimon
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1601
Nový Hrozenkov
Semetín
0:4(0:2)
50
Branky: Šrom Jakub 3, Mikušek Miroslav; Rozhodčí: Gargulák Tomáš; ŽK: Škrobánek Jakub, Kulčák Martin, Ohryzek Roman - 0
A2A1602
Lužná
Valašská Senice
2:1(2:1)
50
Branky: Matyáš Petr, Sívek Karel - Filák František; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Filgas Radim - Filák František, Nosek Ondřej
A2A1603
Valašská Bystřice B
Juřinka B
1:5(0:3)
50
Branky: Labaj Lukáš - Burda Jaroslav 3, Šnajdr Radim, Chocholatý Miloš; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: 0 - Chocholatý Miloš
A2A1604
Loučka
Střelná
5:0(1:0)
74
Branky: Borák Daniel 3, Sovák Petr, Kovář Jan; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Kovář Jan, Vlček Přemysl, Kobliha Vít - Drdák Ján, Štrba Tomáš
A2A1605
Lačnov
Krhová A
3:0(2:0)
26
Branky: Bartoš Petr 3; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Miklovič Václav - Šuler Jan, Žák Michal
A2A1606
Hošťálková
Ústí
1:4(0:2)
60
Branky: Pařenica Jan - Mikulík Petr, Nadymáček Radim, Adámek Tomáš, Kašpar Tomáš; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: 0 - Nadymáček Radim, Valenta Tomáš, Lukaštík Jaroslav
A2A1607
Branky
Růžďka
5:2(3:0)
80
Branky: Bátrla Jan 2, Hradil Jaroslav, Džobák Dezider, Chocholatý Petr - Palát Petr, Tomšej Michal; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: 0 - Najt Michal, Skalický Pavel
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1701
Branky
Nový Hrozenkov
0:4(0:1)
30
Branky: Orság Martin (81) 2, Šiška Robert, Orság Lukáš; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Hadaš David, Chocholatý Petr, Bátrla Jan - 0
A2A1702
Růžďka
Hošťálková
3:5(2:2)
100
Branky: Petrůsek Jaroslav, Skalický Pavel, Slováček Jan - Pala Jiří 2, Králík Aleš, Barčák Pavel, Kubíček Milan; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Pavlica Michal - Králík Aleš, Čentéš Ivo
A2A1703
Lačnov
Ústí
0:3(0:2)
50
Branky: Pechal Filip, Adámek Tomáš, vlastní; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: Křek Roman - Mikulík Petr, Surovec Jiří
A2A1704
Krhová A
Loučka
1:0(0:0)
60
Branky: Grygařík Radek; Rozhodčí: Beneš František; ŽK: Martínek Josef, Grygar Jakub, Grygařík Vladislav - Sovák Zdeněk
A2A1705
Střelná
Valašská Bystřice B
6:2(5:0)
50
Branky: Štrba Tomáš 2, Šerý Vojtěch 2, Samiec Michal, Panáček Lukáš - Pohořelský Petr, Macháček Libor; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Krajča Vojtěch, Krajča Marián - Vanduch Martin, Labaj Lukáš
A2A1706
Juřinka B
Lužná
5:2(1:1)
50
Branky: Štěpán David 2, Varga Martin, Vaněk Tomáš, Türscherl Miroslav - Matyáš Petr, vlastní; Rozhodčí: Kocanda Jan; ŽK: Türscherl Miroslav, Vaněk Tomáš - Hruška Robert, Srba Šimon; ČK: Vaněk Tomáš - 0
A2A1707
Valašská Senice
Semetín
3:1(1:1)
59
Branky: Liška Martin, Šenkeřík Petr, Šerý Jaroslav - Šrom Jakub; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Pukýš Petr - Pavlinec Ondřej, Plandor Roman
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1801
Nový Hrozenkov
Valašská Senice
2:0(1:0)
60
Branky: Měkyna Marek, Novosad Václav; Rozhodčí: Nohavica Radek; ŽK: Kulčák Martin, Ohryzek Roman - 0
A2A1802
Semetín
Juřinka B
4:1(2:1)
54
Branky: Šrom Jakub 3, Nečas Emil - Vavřík Daniel; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: 0 - Stolař Radim
A2A1803
Lužná
Střelná
3:2(3:0)
50
Branky: Filgas Jan, Filgas Martin, Zukal Michal - Krajča Vojtěch, Štrba Tomáš; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Zukal Michal, Matyáš Pavel, Matyáš Petr - Liška František, Pukýš Martin
A2A1804
Valašská Bystřice B
Krhová A
1:3(0:3)
30
Branky: Mroček Tomáš - Grygařík Vladislav 2, Grygařík Radek; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Křiva Filip, Bolf Martin, Vrábel Jiří - Domitra Lukáš, Kubičný Petr, Blažek David
A2A1805
Loučka
Ústí
4:1(0:1)
40
Branky: Sovák Petr 3, Borák Daniel - vlastní; Rozhodčí: Špička Kamil; ŽK: 0 - Surovec Jiří, Adámek Tomáš
A2A1806
Lačnov
Růžďka
1:3(1:1)
40
Branky: Bartoš Petr - Palát Petr, Tomšej Michal, Sušeň Vlastimil; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Miklovič Václav, Brhel Miroslav - Skalický Pavel
A2A1807
Hošťálková
Branky
2:0(2:0)
63
Branky: Kajš Radim, Pala Jiří; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Žamboch Jan, Králík Aleš, Čentéš Ivo - Laurenčík Pavel, Hadaš David, Gardián Pavel, Váhala Daniel; ČK: 0 - Váhala Daniel
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1901
Hošťálková
Nový Hrozenkov
0:1(0:0)
64
Branky: Novosad Václav; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: 0 - Kulčák Martin, Kučera Dalibor, Mikula Ondřej
A2A1902
Lačnov
Branky
1:1(1:0)
70
PK Branky
Branky: Ryza Ondřej - Hadaš David; Rozhodčí: Gargulák Tomáš; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Hrabina Martin - 0
A2A1903
Růžďka
Loučka
2:1(2:0)
100
Branky: Petrůsek Jaroslav, Skalický Pavel - Křenek Michal; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: 0 - Kovář Jan
A2A1904
Ústí
Valašská Bystřice B
5:1(2:0)
50
Branky: Mikulík Petr 2, Pechal Filip, Nadymáček Radim, Adámek Tomáš - Mroček Tomáš; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Hnátek Přemysl, Valenta Tomáš - 0
A2A1905
Krhová A
Lužná
3:4(1:0)
50
Branky: Kristek Petr 2, Blažek David - Matyáš Pavel 2, Filgas Martin, Sívek Karel; Rozhodčí: Kubját Miroslav; ŽK: 0 - Srba Šimon, Maršálek Josef
A2A1906
Střelná
Semetín
2:5(1:2)
50
Branky: Panáček Lukáš, Krajča Marián - Šrom Jakub 2, Nečas Emil, Hromada David, Bambušek Lukáš; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Štrba Tomáš - Hromada David, Bartoň Marcel; ČK: Liška František - 0
A2A1907
Juřinka B
Valašská Senice
1:0(0:0)
40
Branky: Türscherl Miroslav; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Varga Martin, Koleček Adam - Trochta Tomáš, Brlica František
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2001
Nový Hrozenkov
Juřinka B
3:0(1:0)
50
Branky: Ondřejka Jiří, Orság Lukáš, Orság Martin (88); Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Štuler Tomáš, Orság Martin (81), Ohryzek Roman - David Lukáš
A2A2002
Valašská Senice
Střelná
1:1(0:0)
60
PK 1:3
Branky: Šerý Jaroslav - Štrba Tomáš; Rozhodčí: Kocanda Jan; ŽK: Filák Miroslav, Filák František, Trochta Tomáš, Šenkeřík Petr - Pukýš Martin, Závrský Petr, Krajča Marián, Panáček Lukáš
A2A2003
Semetín
Krhová A
6:1(2:1)
80
Branky: Šrom Jakub 6 - Grygařík Vladislav; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Sukup Dalibor, Mikušek Miroslav, Pavlinec Ondřej - Kubičný Petr, Martínek Josef
A2A2004
Lužná
Ústí
0:3(0:2)
49
Branky: Nadymáček Radim, Telíšek Jiří, Surovčák David; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: 0 - Telíšek Jiří
A2A2005
Valašská Bystřice B
Růžďka
1:0(0:0)
60
Branky: Vavřín Lukáš; Rozhodčí: Kocanda Jan; ŽK: Bolf Martin - 0
A2A2006
Loučka
Branky
2:0(2:0)
150
Branky: Kovář Jan 2; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: Kašík Martin - 0
A2A2007
Lačnov
Hošťálková
4:0(2:0)
47
Branky: Brhel Miroslav 2, Ryza Ondřej, Miklovič Václav; Rozhodčí: Žmiják Radim
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2101
Lačnov
Nový Hrozenkov
1:1(1:1)
40
PK 3:4
Branky: Miklovič Václav - Měkyna Marek; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: 0 - Kalina Marek
A2A2102
Hošťálková
Loučka
2:1(1:1)
70
Branky: Barčák David 2 - Kovář Jan; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Žamboch Jan - Kovář Jan, Borák Daniel
A2A2103
Branky
Valašská Bystřice B
3:0(1:0)
60
Branky: Bartošák René 3; Rozhodčí: Nuc Josef; Delegát: Juřica Karel; ŽK: Gardián Pavel, Biernát František, Reisskup Adam - Křiva Filip
A2A2104
Růžďka
Lužná
2:3(1:1)
50
Branky: Skalický Pavel 2 - Sívek Karel 2, Matyáš Pavel; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: Škrabola Jiří, Tomšej Michal - Hruška Robert, Sívek Patrik, Filgas Martin, Kuriš Martin
A2A2105
Ústí
Semetín
0:3(0:2)
150
Branky: Šrom Jakub 2, Nečas Emil; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: 0 - Hromada David
A2A2106
Krhová A
Valašská Senice
4:1(2:1)
50
Branky: Grygařík Radek 2, Blažek David, Mužík Jiří - Trochta Tomáš; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Martínek Josef, Havel Ladislav - Trochta Tomáš
A2A2107
Střelná
Juřinka B
4:1(3:1)
15
Branky: Štrba Tomáš 3, Panáček Lukáš - Šuler Josef; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: 0 - David Lukáš
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2201
Nový Hrozenkov
Střelná
1:0(1:0)
100
Branky: Měkyna Marek; Rozhodčí: Beneš František; ŽK: Měkyna Marek - Závrský Petr, Panáček Lukáš
A2A2202
Juřinka B
Krhová A
1:2(0:1)
50
Branky: Vavřík Daniel - Martínek Josef, Grygar Jakub; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Vilém Tomáš - Grygar Jakub, Dub Karel; ČK: 0 - Grygar Jakub, Grygařík Vladislav, Novák Tomáš
A2A2203
Valašská Senice
Ústí
2:2(1:2)
75
PK 4:3
Branky: Liška Martin, Chromík Václav - Nadymáček Radim, Laža Radek; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Pukýš Petr - Polách Pavel
A2A2204
Semetín
Růžďka
2:0(1:0)
60
Branky: Šrom Jakub, Smýkal Miroslav; Rozhodčí: Kubját Miroslav; ŽK: Palička Milan - 0
A2A2205
Lužná
Branky
4:3(1:1)
40
Branky: Filgas Jan 2, Matyáš Petr 2 - Bartošák René 2, Váhala Daniel; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Filgas Martin, Sívek Patrik - Váhala Daniel, Bátrla Jan
A2A2206
Valašská Bystřice B
Hošťálková
1:2(1:2)
25
Branky: Vavřín Lukáš - Gargulák Michal, Pařenica Jan; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Vanduch David, Válek Jaroslav, Vrábel Jiří - Žamboch Jan
A2A2207
Lačnov
Loučka
2:4(1:3)
30
Branky: Janáč Tomáš 2 - Kašík Martin, Kundrát Josef, Kundrát Matěj, vlastní; Rozhodčí: Vašek Radomír
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2301
Loučka
Nový Hrozenkov
1:1(1:0)
50
PK 1:3
Branky: vlastní - Orság Martin (81); Rozhodčí: Beneš František
A2A2302
Lačnov
Valašská Bystřice B
5:0(2:0)
42
Branky: Fojtů Daniel 2, Majnuš Ondřej, Beňo Robert, Janáč Tomáš; Rozhodčí: Tymrák Michal; ŽK: Rumánek Radek - 0
A2A2303
Hošťálková
Lužná
6:1(4:0)
85
Branky: Barčák Pavel 3, Barčák David 3 - Zukal Michal; Rozhodčí: Beneš František; ŽK: Valchář Jiří - Sívek Zdeněk
A2A2304
Branky
Semetín
2:2(2:1)
84
PK 4:5
Branky: Džobák Dezider, Váhala Daniel - Nečas Emil, Šrom Jakub; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Váhala Daniel, Cahlík Daniel, Gardián Pavel, Chocholatý Petr - Palička Milan, Bartoň Marcel
A2A2305
Růžďka
Valašská Senice
3:1(2:0)
50
Branky: Melichařík Daniel, Tomšej Michal, Palát Petr ml. - Šerý Jaroslav; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Tomšej Michal, Škrabola Jiří - Pukýš Petr, Chmela Martin
A2A2306
Ústí
Juřinka B
5:1(1:0)
45
Branky: Mikulík Petr, Blažek Miroslav, Pechal Filip, Nadymáček Radim, Valenta Tomáš - Koleček Jiří; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Hnátek Přemysl, Surovec Jiří - 0
A2A2307
Krhová A
Střelná
4:1(2:0)
80
Branky: Mužík Jiří 2, Řehák Michal, Začal Jakub - Panáček Lukáš; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Peml Denis - Závrský Petr, Drdák Ján, Štrba Tomáš
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2401
Nový Hrozenkov
Krhová A
3:2(2:0)
49
Branky: Kalina Marek, Mikula Ondřej, Orság Lukáš - Blažek David, Mužík Jiří; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: 0 - Blažek David, Žák Michal
A2A2402
Střelná
Ústí
1:4(1:2)
50
Branky: Štrba Tomáš - Pechal Filip 2, Nadymáček Radim, Surovčák David; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Cichák Lukáš, Závrský Petr - Hnátek Přemysl, Mikulík Petr
A2A2403
Juřinka B
Růžďka
2:4(2:1)
30
Branky: Varga Martin, Türscherl Miroslav - Palát Petr, Melichařík Daniel, Skalický Pavel, Slováček Jan; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Türscherl Miroslav - Pavlica Michal
A2A2404
Valašská Senice
Branky
5:2(3:0)
50
Branky: Šerý Jaroslav 2, Liška Martin, Šenkeřík Petr, Zaoral Marek - Juršťák Pavel, Bátrla Jan; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Pukýš Petr, Chromík Václav - Gardián Pavel, Váhala Daniel, Bartošák René
A2A2405
Semetín
Hošťálková
10:0(4:0)
50
Branky: Šrom Jakub 6, Nečas Emil 2, Zadrobílek Tomáš 2; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: 0 - Pala Jiří, Čentéš Ivo
A2A2406
Lužná
Lačnov
2:2(2:1)
100
PK 3:1
Branky: Matyáš Petr, Sívek Karel - Brhel Miroslav, Janáč Tomáš; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Janošík David - Hrabina Martin, Ryza Ondřej, Filák Robert
A2A2407
Valašská Bystřice B
Loučka
0:3(0:1)
40
Branky: Borák Daniel 2, Ides Jiří; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: Křiva Filip, Vrábel Jiří - Ides Jiří
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2501
Valašská Bystřice B
Nový Hrozenkov
0:2(0:0)
20
Branky: Mikula Ondřej, Orság Lukáš; Rozhodčí: Kocanda Jan; ŽK: 0 - Kučera Dalibor
A2A2502
Loučka
Lužná
7:1(5:1)
85
Branky: Borák Daniel 3, Sovák Zdeněk 2, Staněk Milan, Vlček Přemysl - Sívek Karel; Rozhodčí: Beneš František; ŽK: Sovák Zdeněk, Horák Petr - 0
A2A2503
Lačnov
Semetín
1:4(1:1)
60
Branky: Brhel Miroslav - Sacher Vítězslav 2, Bartoň Marcel, Sedlák Ondra; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Majnuš Ondřej - Lukáč Jiří
A2A2504
Hošťálková
Valašská Senice
2:2(1:2)
60
PK 7:6
Branky: Kajš Radim, Čentéš Ivo - Zaoral Marek, Šerý René; Rozhodčí: Tymrák Michal; ŽK: Žamboch Jan - Pukýš Petr
A2A2505
Branky
Juřinka B
2:6(2:3)
50
Branky: Juršťák Pavel, Chocholatý Petr - Burda Jaroslav 2, Varga Martin 2, Vavřík Daniel 2; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Gardián Pavel - Kopřiva Vojtěch
A2A2506
Růžďka
Střelná
4:1(3:1)
40
Branky: Palát Petr 3, Zajíček Václav - Panáček Lukáš; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Palát Petr - Drdák Ján
A2A2507
Ústí
Krhová A
4:5(1:2)
80
Branky: Hnátek Radim, Mikulík Petr, Pechal Filip, Cibulka Tomáš - Mužík Jiří 2, Grygařík Vladislav, Grygařík Radek, Blažek David; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: 0 - Martínek Josef
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2601
Nový Hrozenkov
Ústí
1:0(0:0)
100
Branky: vlastní; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Měkyna Marek - Hnátek Radim, Hrbáček Jaroslav
A2A2602
Krhová A
Růžďka
5:2(3:0)
30
Branky: Grygařík Vladislav 2, Novák Tomáš, Mužík Jiří, Dub Karel - Palát Petr, Melichařík Daniel; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: Kubičný Petr, Žák Michal - Pavlica Michal, Tomšej Michal
A2A2603
Střelná
Branky
4:0(2:0)
80
Branky: Štrba Tomáš 2, Vrána Stanislav, Drdák Ján; Rozhodčí: Tymrák Michal
A2A2604
Juřinka B
Hošťálková
4:1(0:1)
50
Branky: Burda Jaroslav 2, Varga Martin 2 - Čentéš Ivo; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: David Lukáš - Kajš Radim
A2A2605
Valašská Senice
Lačnov
2:6(1:4)
60
Branky: Filák František, Šerý René - Majnuš Ondřej 2, Majnuš Michal 2, Rumánek Radek, Brhel Miroslav; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Tkadlec Lukáš - Miklovič Václav, Ryza Ondřej
A2A2606
Semetín
Loučka
7:4(4:1)
69
Branky: Sacher Vítězslav 2, Šrom Jakub 2, Lukáč Jiří, Mišun Ondřej, Pavlinec Ondřej - Borák Daniel 2, Staněk Milan, Kovář Jan; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Pavlinec Ondřej - 0
A2A2607
Lužná
Valašská Bystřice B
10:4(2:0)
50
Branky: Matyáš Petr 3, Sívek Karel 2, Maršálek Josef, Filgas Martin, Lambert Kristián, Zukal Michal, Matyáš Pavel - Vrábel Jakub 2, Vanduch Martin, Labaj Lukáš; Rozhodčí: Nohavica Radek; ŽK: 0 - Vrábel Jiří, Bolf Daniel