Futsal

reklama

O1A - 1. FUTSAL liga

1. kolo 01.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101Démoni Č.LípaSK Slavia Praha02.09. 20:30SOMSH Česká Lípa
O1A0102AC Sparta PrahaInterobal Plzeň05.09. 20:30ÚTArena Sparta
O1A0103GL LitoměřiceSvarog Teplice01.09. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A0104Ocel TřinecEra-Pack Chrudim20.09. 20:00STSH STARS Třinec
O1A0105AC JeseníkOlympik Mělník01.09. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O1A0106Vysoké MýtoHelas Brno01.09. 20:00DM Vysoké Mýto


2. kolo 08.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201SK Slavia PrahaVysoké Mýto08.09. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A0202Olympik MělníkHelas Brno08.09. 20:00Gymnázium Mělník
O1A0203Era-Pack ChrudimAC Jeseník08.09. 20:00MSH Chrudim
O1A0204Svarog TepliceOcel Třinec08.09. 20:00MSH Teplice
O1A0205Interobal PlzeňGL Litoměřice08.09. 20:00SH Lokomotiva Plzeň
O1A0206Démoni Č.LípaAC Sparta Praha08.09. 20:30MSH Česká Lípa


3. kolo 15.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301AC Sparta PrahaSK Slavia Praha15.09. 20:30Arena Sparta
O1A0302GL LitoměřiceDémoni Č.Lípa15.09. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A0303Ocel TřinecInterobal Plzeň15.09. 20:00SH STARS Třinec
O1A0304AC JeseníkSvarog Teplice15.09. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O1A0305Helas BrnoEra-Pack Chrudim18.09. 20:00POSH KP Brno, Vodova
O1A0306Vysoké MýtoOlympik Mělník15.09. 20:00DM Vysoké Mýto


4. kolo 29.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401SK Slavia PrahaOlympik Mělník29.09. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A0402Era-Pack ChrudimVysoké Mýto29.09. 20:00MSH Chrudim
O1A0403Svarog TepliceHelas Brno29.09. 20:00MSH Teplice
O1A0404Interobal PlzeňAC Jeseník29.09. 20:00SH Lokomotiva Plzeň
O1A0405Démoni Č.LípaOcel Třinec29.09. 20:30MSH Česká Lípa
O1A0406AC Sparta PrahaGL Litoměřice01.10. 20:00NEArena Sparta


5. kolo 06.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501GL LitoměřiceSK Slavia Praha06.10. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A0502Ocel TřinecAC Sparta Praha06.10. 20:00SH STARS Třinec
O1A0503AC JeseníkDémoni Č.Lípa06.10. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O1A0504Helas BrnoInterobal Plzeň06.10. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A0505Vysoké MýtoSvarog Teplice06.10. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0506Olympik MělníkEra-Pack Chrudim06.10. 20:00Gymnázium Mělník


6. kolo 20.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601SK Slavia PrahaEra-Pack Chrudim20.10. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A0602Svarog TepliceOlympik Mělník20.10. 20:00MSH Teplice
O1A0603Interobal PlzeňVysoké Mýto20.10. 20:00SH Slavia VŠ Plzeň
O1A0604Démoni Č.LípaHelas Brno20.10. 20:30MSH Česká Lípa
O1A0605AC Sparta PrahaAC Jeseník20.10. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A0606GL LitoměřiceOcel Třinec20.10. 20:30SH Chemik Lovosice


7. kolo 27.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701Ocel TřinecSK Slavia Praha27.10. 20:00SH STARS Třinec
O1A0702AC JeseníkGL Litoměřice27.10. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O1A0703Helas BrnoAC Sparta Praha27.10. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A0704Vysoké MýtoDémoni Č.Lípa27.10. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0705Olympik MělníkInterobal Plzeň27.10. 20:00Gymnázium Mělník
O1A0706Era-Pack ChrudimSvarog Teplice27.10. 20:00MSH Chrudim


8. kolo 03.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801SK Slavia PrahaSvarog Teplice03.11. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A0802Interobal PlzeňEra-Pack Chrudim03.11. 20:00SH Lokomotiva Plzeň
O1A0803Démoni Č.LípaOlympik Mělník03.11. 20:30MSH Česká Lípa
O1A0804AC Sparta PrahaVysoké Mýto03.11. 20:30Arena Sparta
O1A0805GL LitoměřiceHelas Brno03.11. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A0806Ocel TřinecAC Jeseník03.11. 20:00SH STARS Třinec


9. kolo 10.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901AC JeseníkSK Slavia Praha10.11. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O1A0902Helas BrnoOcel Třinec10.11. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A0903Vysoké MýtoGL Litoměřice10.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0904Olympik MělníkAC Sparta Praha10.11. 20:00Gymnázium Mělník
O1A0905Era-Pack ChrudimDémoni Č.Lípa10.11. 20:00MSH Chrudim
O1A0906Svarog TepliceInterobal Plzeň10.11. 20:00MSH Teplice


10. kolo 17.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001SK Slavia PrahaInterobal Plzeň18.11. 13:30SOSH SK Slavia Praha-Eden
O1A1002Démoni Č.LípaSvarog Teplice17.11. 20:30MSH Česká Lípa
O1A1003AC Sparta PrahaEra-Pack Chrudim19.11. 20:00NEArena Sparta
O1A1004GL LitoměřiceOlympik Mělník17.11. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A1005Ocel TřinecVysoké Mýto17.11. 20:00SH STARS Třinec
O1A1006AC JeseníkHelas Brno17.11. 20:00SH VŠB-TU Ostrava


11. kolo 24.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101Helas BrnoSK Slavia Praha24.11. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A1102AC JeseníkVysoké Mýto24.11. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O1A1103Olympik MělníkOcel Třinec24.11. 20:00Gymnázium Mělník
O1A1104Era-Pack ChrudimGL Litoměřice24.11. 20:00MSH Chrudim
O1A1105Svarog TepliceAC Sparta Praha24.11. 20:00MSH Teplice
O1A1106Interobal PlzeňDémoni Č.Lípa24.11. 20:00SH Slavia VŠ Plzeň


12. kolo 08.12.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201SK Slavia PrahaDémoni Č.Lípa06.12. 19:30STSH SK Slavia Praha-Eden
O1A1202Interobal PlzeňAC Sparta Praha08.12. 20:00SH Lokomotiva Plzeň
O1A1203Svarog TepliceGL Litoměřice08.12. 20:00MSH Teplice
O1A1204Era-Pack ChrudimOcel Třinec08.12. 20:00MSH Chrudim
O1A1205Olympik MělníkAC Jeseník08.12. 20:00Gymnázium Mělník
O1A1206Helas BrnoVysoké Mýto08.12. 19:30SH KP Brno, Vodova


13. kolo 15.12.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1301Vysoké MýtoSK Slavia Praha15.12. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1302Helas BrnoOlympik Mělník15.12. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A1303AC JeseníkEra-Pack Chrudim15.12. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O1A1304Ocel TřinecSvarog Teplice15.12. 20:00SH STARS Třinec
O1A1305GL LitoměřiceInterobal Plzeň15.12. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A1306AC Sparta PrahaDémoni Č.Lípa17.12. 20:00NEArena Sparta


14. kolo 29.12.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401SK Slavia PrahaAC Sparta Praha29.12. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A1402Démoni Č.LípaGL Litoměřice29.12. 20:30MSH Česká Lípa
O1A1403Interobal PlzeňOcel Třinec22.12. 20:00SH Lokomotiva Plzeň
O1A1404Svarog TepliceAC Jeseník29.12. 20:00MSH Teplice
O1A1405Era-Pack ChrudimHelas Brno22.12. 20:00MSH Chrudim
O1A1406Olympik MělníkVysoké Mýto29.12. 20:00Gymnázium Mělník


15. kolo 05.01.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1501Olympik MělníkSK Slavia Praha05.01. 20:00Gymnázium Mělník
O1A1502Vysoké MýtoEra-Pack Chrudim05.01. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1503Helas BrnoSvarog Teplice05.01. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A1504AC JeseníkInterobal Plzeň05.01. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O1A1505Ocel TřinecDémoni Č.Lípa05.01. 20:00SH STARS Třinec
O1A1506GL LitoměřiceAC Sparta Praha05.01. 20:30SH Chemik Lovosice


16. kolo 12.01.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1601SK Slavia PrahaGL Litoměřice13.01. 13:30SOSH SK Slavia Praha-Eden
O1A1602AC Sparta PrahaOcel Třinec12.01. 20:30Arena Sparta
O1A1603Démoni Č.LípaAC Jeseník12.01. 20:30MSH Česká Lípa
O1A1604Interobal PlzeňHelas Brno12.01. 20:00SH Lokomotiva Plzeň
O1A1605Svarog TepliceVysoké Mýto12.01. 20:00MSH Teplice
O1A1606Era-Pack ChrudimOlympik Mělník12.01. 20:00MSH Chrudim


17. kolo 19.01.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1701Era-Pack ChrudimSK Slavia Praha19.01. 20:00MSH Chrudim
O1A1702Olympik MělníkSvarog Teplice19.01. 20:00Gymnázium Mělník
O1A1703Vysoké MýtoInterobal Plzeň19.01. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1704Helas BrnoDémoni Č.Lípa19.01. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A1705AC JeseníkAC Sparta Praha19.01. 20:45SH VŠB-TU Ostrava
O1A1706Ocel TřinecGL Litoměřice19.01. 20:00SH STARS Třinec


18. kolo 26.01.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1801SK Slavia PrahaOcel Třinec26.01. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A1802GL LitoměřiceAC Jeseník26.01. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A1803AC Sparta PrahaHelas Brno26.01. 20:30Arena Sparta
O1A1804Démoni Č.LípaVysoké Mýto26.01. 20:30MSH Česká Lípa
O1A1805Interobal PlzeňOlympik Mělník26.01. 20:00SH Lokomotiva Plzeň
O1A1806Svarog TepliceEra-Pack Chrudim26.01. 20:00MSH Teplice


19. kolo 16.02.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1901Svarog TepliceSK Slavia Praha16.02. 20:00MSH Teplice
O1A1902Era-Pack ChrudimInterobal Plzeň16.02. 20:00MSH Chrudim
O1A1903Olympik MělníkDémoni Č.Lípa16.02. 20:00Gymnázium Mělník
O1A1904Vysoké MýtoAC Sparta Praha16.02. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1905Helas BrnoGL Litoměřice16.02. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A1906AC JeseníkOcel Třinec16.02. 20:00SH VŠB-TU Ostrava


20. kolo 23.02.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2001SK Slavia PrahaAC Jeseník23.02. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A2002Ocel TřinecHelas Brno23.02. 20:00SH STARS Třinec
O1A2003GL LitoměřiceVysoké Mýto23.02. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A2004AC Sparta PrahaOlympik Mělník23.02. 20:00Arena Sparta
O1A2005Démoni Č.LípaEra-Pack Chrudim23.02. 20:30MSH Česká Lípa
O1A2006Interobal PlzeňSvarog Teplice23.02. 20:00SH Lokomotiva Plzeň


21. kolo 02.03.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2101Interobal PlzeňSK Slavia Praha02.03. 20:00SH Slavia VŠ Plzeň
O1A2102Svarog TepliceDémoni Č.Lípa02.03. 20:00MSH Teplice
O1A2103Era-Pack ChrudimAC Sparta Praha02.03. 20:00MSH Chrudim
O1A2104Olympik MělníkGL Litoměřice02.03. 20:00Gymnázium Mělník
O1A2105Vysoké MýtoOcel Třinec02.03. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A2106Helas BrnoAC Jeseník02.03. 20:00SH KP Brno, Vodova


22. kolo 09.03.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2201SK Slavia PrahaHelas Brno09.03. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A2202Vysoké MýtoAC Jeseník09.03. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A2203Ocel TřinecOlympik Mělník09.03. 20:00SH STARS Třinec
O1A2204GL LitoměřiceEra-Pack Chrudim09.03. 20:00SH Chemik Lovosice
O1A2205AC Sparta PrahaSvarog Teplice09.03. 20:00Arena Sparta
O1A2206Démoni Č.LípaInterobal Plzeň09.03. 20:00MSH Česká Lípa



Výsledky
» Výsledky a tabulka
» Statistiky a sestavy
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Všechny další tabulky
» Všechny výsledky
 

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate