Futsal

reklama

O1A - Chance Futsal liga

1. kolo 09.09.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101AC Sparta PrahaGL Litoměřice09.09. 20:00SH Radotín
O1A0102SKP Třinecká ocelBenago Zruč n.S.09.09. 20:00SH STARS Třinec
O1A0103SK Slavia PrahaMADOS Hr.Králové09.09. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A0104R.K. HELAS BrnoInterobal Plzeň09.09. 20:00SH Tatran Brno-Bohunice
O1A0105Tango HodonínDémoni Č.Lípa09.09. 20:00SH TEZA Hodonín
O1A0106Vysoké MýtoERA-PACK Chrudim09.09. 20:00DM Vysoké Mýto


2. kolo 16.09.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201GL LitoměřiceERA-PACK Chrudim16.09. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A0202Démoni Č.LípaVysoké Mýto16.09. 20:30MSH Česká Lípa
O1A0203Interobal PlzeňTango Hodonín16.09. 20:30SH Slavia VŠ Plzeň
O1A0204MADOS Hr.KrálovéR.K. HELAS Brno16.09. 20:30SH Třebeš H.Králové
O1A0205Benago Zruč n.S.SK Slavia Praha16.09. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A0206AC Sparta PrahaSKP Třinecká ocel16.09. 20:30Arena Sparta


3. kolo 30.09.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301SKP Třinecká ocelGL Litoměřice30.09. 20:00SH STARS Třinec
O1A0302SK Slavia PrahaAC Sparta Praha05.10. 19:05STSH SK Slavia Praha-Eden
O1A0303R.K. HELAS BrnoBenago Zruč n.S.30.09. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A0304Tango HodonínMADOS Hr.Králové30.09. 20:30SH TEZA Hodonín
O1A0305Vysoké MýtoInterobal Plzeň30.09. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0306ERA-PACK ChrudimDémoni Č.Lípa30.09. 20:00MSH Chrudim


4. kolo 07.10.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401GL LitoměřiceDémoni Č.Lípa07.10. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A0402Interobal PlzeňERA-PACK Chrudim07.10. 20:30SH Lokomotiva Plzeň
O1A0403MADOS Hr.KrálovéVysoké Mýto07.10. 20:30SH Třebeš H.Králové
O1A0404Benago Zruč n.S.Tango Hodonín07.10. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A0405AC Sparta PrahaR.K. HELAS Brno03.10. 20:30POArena Sparta
O1A0406SKP Třinecká ocelSK Slavia Praha07.10. 20:00SH STARS Třinec


5. kolo 14.10.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501SK Slavia PrahaGL Litoměřice14.10. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A0502R.K. HELAS BrnoSKP Třinecká ocel14.10. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A0503Tango HodonínAC Sparta Praha14.10. 20:30SH TEZA Hodonín
O1A0504Vysoké MýtoBenago Zruč n.S.14.10. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0505ERA-PACK ChrudimMADOS Hr.Králové30.06. 00:00
O1A0506Démoni Č.LípaInterobal Plzeň14.10. 20:30MSH Česká Lípa


6. kolo 21.10.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601GL LitoměřiceInterobal Plzeň21.10. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A0602MADOS Hr.KrálovéDémoni Č.Lípa21.10. 20:30SH Třebeš H.Králové
O1A0603Benago Zruč n.S.ERA-PACK Chrudim19.10. 19:05STMSH Zruč n.Sáz.
O1A0604AC Sparta PrahaVysoké Mýto21.10. 20:30Arena Sparta
O1A0605SKP Třinecká ocelTango Hodonín21.10. 20:00SH STARS Třinec
O1A0606SK Slavia PrahaR.K. HELAS Brno23.10. 19:30NESH SK Slavia Praha-Eden


7. kolo 04.11.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701R.K. HELAS BrnoGL Litoměřice04.11. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A0702Tango HodonínSK Slavia Praha04.11. 20:30SH TEZA Hodonín
O1A0703Vysoké MýtoSKP Třinecká ocel04.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0704ERA-PACK ChrudimAC Sparta Praha04.11. 20:00MSH Chrudim
O1A0705Démoni Č.LípaBenago Zruč n.S.04.11. 20:30MSH Česká Lípa
O1A0706Interobal PlzeňMADOS Hr.Králové04.11. 20:00SH Slavia VŠ Plzeň


8. kolo 11.11.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801GL LitoměřiceMADOS Hr.Králové11.11. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A0802Benago Zruč n.S.Interobal Plzeň11.11. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A0803AC Sparta PrahaDémoni Č.Lípa10.11. 20:30ČTArena Sparta
O1A0804SKP Třinecká ocelERA-PACK Chrudim11.11. 20:00SH STARS Třinec
O1A0805SK Slavia PrahaVysoké Mýto11.11. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A0806R.K. HELAS BrnoTango Hodonín16.11. 19:05STSH KP Brno, Vodova


9. kolo 18.11.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901Tango HodonínGL Litoměřice18.11. 20:30SH TEZA Hodonín
O1A0902Vysoké MýtoR.K. HELAS Brno18.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0903ERA-PACK ChrudimSK Slavia Praha18.11. 20:00MSH Chrudim
O1A0904Démoni Č.LípaSKP Třinecká ocel18.11. 20:30MSH Česká Lípa
O1A0905Interobal PlzeňAC Sparta Praha18.11. 20:30SH Slavia VŠ Plzeň
O1A0906MADOS Hr.KrálovéBenago Zruč n.S.18.11. 20:30SH Třebeš H.Králové


10. kolo 25.11.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001GL LitoměřiceBenago Zruč n.S.25.11. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A1002AC Sparta PrahaMADOS Hr.Králové12.12. 20:30POArena Sparta
O1A1003SKP Třinecká ocelInterobal Plzeň25.11. 20:00SH STARS Třinec
O1A1004SK Slavia PrahaDémoni Č.Lípa27.11. 19:30NESH SK Slavia Praha-Eden
O1A1005R.K. HELAS BrnoERA-PACK Chrudim30.06. 00:00
O1A1006Tango HodonínVysoké Mýto25.11. 20:30SH TEZA Hodonín


11. kolo 02.12.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101Vysoké MýtoGL Litoměřice02.12. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1102ERA-PACK ChrudimTango Hodonín02.12. 20:00MSH Chrudim
O1A1103Démoni Č.LípaR.K. HELAS Brno02.12. 20:30MSH Česká Lípa
O1A1104Interobal PlzeňSK Slavia Praha02.12. 20:30SH Lokomotiva Plzeň
O1A1105MADOS Hr.KrálovéSKP Třinecká ocel02.12. 20:30SH Třebeš H.Králové
O1A1106Benago Zruč n.S.AC Sparta Praha02.12. 20:30MSH Zruč n.Sáz.


12. kolo 16.12.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201GL LitoměřiceAC Sparta Praha14.12. 19:05STSH Chemik Lovosice
O1A1202Benago Zruč n.S.SKP Třinecká ocel16.12. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A1203MADOS Hr.KrálovéSK Slavia Praha16.12. 20:30SH Třebeš H.Králové
O1A1204Interobal PlzeňR.K. HELAS Brno16.12. 20:00SH Lokomotiva Plzeň
O1A1205Démoni Č.LípaTango Hodonín16.12. 20:30MSH Česká Lípa
O1A1206ERA-PACK ChrudimVysoké Mýto16.12. 20:00MSH Chrudim


13. kolo 06.01.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1301ERA-PACK ChrudimGL Litoměřice06.01. 20:00MSH Chrudim
O1A1302Vysoké MýtoDémoni Č.Lípa06.01. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1303Tango HodonínInterobal Plzeň06.01. 20:30SH TEZA Hodonín
O1A1304R.K. HELAS BrnoMADOS Hr.Králové06.01. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A1305SK Slavia PrahaBenago Zruč n.S.07.01. 20:00SOSH SK Slavia Praha-Eden
O1A1306SKP Třinecká ocelAC Sparta Praha02.02. 18:05ČTSH STARS Třinec


14. kolo 13.01.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401GL LitoměřiceSKP Třinecká ocel13.01. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A1402AC Sparta PrahaSK Slavia Praha13.01. 20:30Arena Sparta
O1A1403Benago Zruč n.S.R.K. HELAS Brno13.01. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A1404MADOS Hr.KrálovéTango Hodonín13.01. 20:30SH Třebeš H.Králové
O1A1405Interobal PlzeňVysoké Mýto13.01. 20:00SH Slavia VŠ Plzeň
O1A1406Démoni Č.LípaERA-PACK Chrudim13.01. 20:30MSH Česká Lípa


15. kolo 20.01.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1501Démoni Č.LípaGL Litoměřice20.01. 20:30MSH Česká Lípa
O1A1502ERA-PACK ChrudimInterobal Plzeň20.01. 20:00MSH Chrudim
O1A1503Vysoké MýtoMADOS Hr.Králové20.01. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1504Tango HodonínBenago Zruč n.S.20.01. 20:30SH TEZA Hodonín
O1A1505R.K. HELAS BrnoAC Sparta Praha18.01. 20:00STSH KP Brno, Vodova
O1A1506SK Slavia PrahaSKP Třinecká ocel20.01. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden


16. kolo 27.01.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1601GL LitoměřiceSK Slavia Praha27.01. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A1602SKP Třinecká ocelR.K. HELAS Brno27.01. 20:00SH STARS Třinec
O1A1603AC Sparta PrahaTango Hodonín27.01. 20:30Arena Sparta
O1A1604Benago Zruč n.S.Vysoké Mýto27.01. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A1605MADOS Hr.KrálovéERA-PACK Chrudim27.01. 20:30SH Třebeš H.Králové
O1A1606Interobal PlzeňDémoni Č.Lípa27.01. 20:30SH Lokomotiva Plzeň


17. kolo 03.02.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1701Interobal PlzeňGL Litoměřice03.02. 20:30SH Lokomotiva Plzeň
O1A1702Démoni Č.LípaMADOS Hr.Králové03.02. 20:30MSH Česká Lípa
O1A1703ERA-PACK ChrudimBenago Zruč n.S.03.02. 20:00MSH Chrudim
O1A1704Vysoké MýtoAC Sparta Praha03.02. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1705Tango HodonínSKP Třinecká ocel11.12. 18:30NESH TEZA Hodonín
O1A1706R.K. HELAS BrnoSK Slavia Praha03.02. 19:30SH KP Brno, Vodova


18. kolo 17.02.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1801GL LitoměřiceR.K. HELAS Brno17.02. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A1802SK Slavia PrahaTango Hodonín19.02. 19:30NESH SK Slavia Praha-Eden
O1A1803SKP Třinecká ocelVysoké Mýto17.02. 20:00SH STARS Třinec
O1A1804AC Sparta PrahaERA-PACK Chrudim17.02. 20:30Arena Sparta
O1A1805Benago Zruč n.S.Démoni Č.Lípa17.02. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A1806MADOS Hr.KrálovéInterobal Plzeň17.02. 20:30SH Třebeš H.Králové


19. kolo 24.02.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1901MADOS Hr.KrálovéGL Litoměřice24.02. 20:30SH Třebeš H.Králové
O1A1902Interobal PlzeňBenago Zruč n.S.24.02. 20:00SH Lokomotiva Plzeň
O1A1903Démoni Č.LípaAC Sparta Praha24.02. 20:30MSH Česká Lípa
O1A1904ERA-PACK ChrudimSKP Třinecká ocel24.02. 20:00MSH Chrudim
O1A1905Vysoké MýtoSK Slavia Praha24.02. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1906Tango HodonínR.K. HELAS Brno24.02. 20:30SH TEZA Hodonín


20. kolo 10.03.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2001GL LitoměřiceTango Hodonín10.03. 20:30SH Chemik Lovosice
O1A2002R.K. HELAS BrnoVysoké Mýto10.03. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A2003SK Slavia PrahaERA-PACK Chrudim12.03. 19:30NESH SK Slavia Praha-Eden
O1A2004SKP Třinecká ocelDémoni Č.Lípa10.03. 20:00SH STARS Třinec
O1A2005AC Sparta PrahaInterobal Plzeň10.03. 20:30Arena Sparta
O1A2006Benago Zruč n.S.MADOS Hr.Králové10.03. 20:30MSH Zruč n.Sáz.


21. kolo 24.03.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2101Benago Zruč n.S.GL Litoměřice24.03. 20:00MSH Zruč n.Sáz.
O1A2102MADOS Hr.KrálovéAC Sparta Praha24.03. 20:00SH Třebeš H.Králové
O1A2103Interobal PlzeňSKP Třinecká ocel24.03. 20:00SH Slavia VŠ Plzeň
O1A2104Démoni Č.LípaSK Slavia Praha24.03. 20:00MSH Česká Lípa
O1A2105ERA-PACK ChrudimR.K. HELAS Brno24.03. 20:00MSH Chrudim
O1A2106Vysoké MýtoTango Hodonín24.03. 20:00DM Vysoké Mýto


22. kolo 31.03.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2201GL LitoměřiceVysoké Mýto31.03. 20:00SH Chemik Lovosice
O1A2202Tango HodonínERA-PACK Chrudim31.03. 20:00SH TEZA Hodonín
O1A2203R.K. HELAS BrnoDémoni Č.Lípa31.03. 20:00SH KP Brno, Vodova
O1A2204SK Slavia PrahaInterobal Plzeň31.03. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A2205SKP Třinecká ocelMADOS Hr.Králové31.03. 20:00SH STARS Třinec
O1A2206AC Sparta PrahaBenago Zruč n.S.31.03. 20:00SH Radotín



Výsledky
» Výsledky a tabulka
» Statistiky a sestavy
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Všechny další tabulky
» Všechny výsledky
 

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate