Futsal

reklama

O2V - 2. LIGA východ

1. kolo 28.09.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0101Tango HodonínVysoké Mýto27.09. 20:30ČTSH TEZA Hodonín
O2V0102AC JeseníkBaník Ostrava28.09. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V0103Žab.Vlci BrnoASM D. Loučky29.09. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0104VŠSK ZlínOcel Třinec27.09. 20:00ČTSH Radostova Luhačovice
O2V0105USK OstravaJakubčovice30.09. 16:30NESH Várenská, Přívoz


2. kolo 05.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0202JakubčoviceFERRAM Opava05.10. 19:30MSH Odry, Komenského
O2V0203Ocel TřinecUSK Ostrava05.10. 20:00SH STARS Třinec
O2V0204ASM D. LoučkyVŠSK Zlín06.10. 20:00SOSH Tišnov, Riegrova
O2V0205Baník OstravaŽab.Vlci Brno05.10. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V0206Tango HodonínAC Jeseník07.10. 19:00NESH TEZA Hodonín


3. kolo 12.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0301AC JeseníkVysoké Mýto12.10. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V0302Žab.Vlci BrnoTango Hodonín13.10. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0303VŠSK ZlínBaník Ostrava12.10. 20:00SH Euronics Zlín
O2V0304USK OstravaASM D. Loučky13.10. 20:00SOSH Várenská, Přívoz
O2V0305FERRAM OpavaOcel Třinec14.10. 17:30NESH ZŠ Mařádkova, Opava


4. kolo 19.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0401Vysoké MýtoJakubčovice19.10. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V0403ASM D. LoučkyFERRAM Opava28.10. 17:30NESH Tišnov, Riegrova
O2V0404Baník OstravaUSK Ostrava19.10. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V0405Tango HodonínVŠSK Zlín19.10. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V0406AC JeseníkŽab.Vlci Brno19.10. 20:00SH Jeseník, Dukelská


5. kolo 26.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0501Žab.Vlci BrnoVysoké Mýto27.10. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0502VŠSK ZlínAC Jeseník27.10. 19:00SOSH Euronics Zlín
O2V0503USK OstravaTango Hodonín28.10. 16:30NESH Várenská, Přívoz
O2V0504FERRAM OpavaBaník Ostrava30.06. 00:00NE
O2V0506JakubčoviceOcel Třinec26.10. 19:30MSH Odry, Komenského


6. kolo 02.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0601Vysoké MýtoOcel Třinec02.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V0602ASM D. LoučkyJakubčovice02.11. 20:00SH Tišnov, Riegrova
O2V0604Tango HodonínFERRAM Opava04.11. 18:30NESH TEZA Hodonín
O2V0605AC JeseníkUSK Ostrava02.11. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V0606Žab.Vlci BrnoVŠSK Zlín03.11. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice


7. kolo 09.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0701VŠSK ZlínVysoké Mýto09.11. 20:00SH Radostova Luhačovice
O2V0702USK OstravaŽab.Vlci Brno11.11. 16:30NESH Várenská, Přívoz
O2V0703FERRAM OpavaAC Jeseník10.11. 18:30SOSH ZŠ Mařádkova, Opava
O2V0705JakubčoviceBaník Ostrava09.11. 19:30MSH Odry, Komenského
O2V0706Ocel TřinecASM D. Loučky09.11. 20:00SH STARS Třinec


8. kolo 16.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0801Vysoké MýtoASM D. Loučky16.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V0802Baník OstravaOcel Třinec17.11. 20:00SOSC Ostrava-Dubina
O2V0803Tango HodonínJakubčovice16.11. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V0805Žab.Vlci BrnoFERRAM Opava17.11. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0806VŠSK ZlínUSK Ostrava30.06. 00:00NE


9. kolo 23.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0901USK OstravaVysoké Mýto25.11. 16:30NESH Várenská, Přívoz
O2V0902FERRAM OpavaVŠSK Zlín23.11. 20:00SH ZŠ Mařádkova, Opava
O2V0904JakubčoviceAC Jeseník23.11. 19:30MSH Odry, Komenského
O2V0905Ocel TřinecTango Hodonín23.11. 20:00SH STARS Třinec
O2V0906ASM D. LoučkyBaník Ostrava23.11. 20:00SH Tišnov, Riegrova


10. kolo 30.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1001Vysoké MýtoBaník Ostrava30.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V1002Tango HodonínASM D. Loučky30.11. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V1003AC JeseníkOcel Třinec30.11. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V1004Žab.Vlci BrnoJakubčovice01.12. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V1006USK OstravaFERRAM Opava02.12. 16:30NESH Várenská, Přívoz


11. kolo 07.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1101FERRAM OpavaVysoké Mýto09.12. 17:30NESH ZŠ Mařádkova, Opava
O2V1103JakubčoviceVŠSK Zlín07.12. 19:30MSH Odry, Komenského
O2V1104Ocel TřinecŽab.Vlci Brno07.12. 20:00SH STARS Třinec
O2V1105ASM D. LoučkyAC Jeseník07.12. 20:00SH Tišnov, Riegrova
O2V1106Baník OstravaTango Hodonín07.12. 20:00SC Ostrava-Dubina


12. kolo 14.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1201Vysoké MýtoTango Hodonín14.12. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V1202Baník OstravaAC Jeseník16.12. 15:00NESC Ostrava-Dubina
O2V1203ASM D. LoučkyŽab.Vlci Brno14.12. 20:00SH Tišnov, Riegrova
O2V1204Ocel TřinecVŠSK Zlín14.12. 20:00SH STARS Třinec
O2V1205JakubčoviceUSK Ostrava14.12. 19:30MSH Odry, Komenského


13. kolo 11.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1302FERRAM OpavaJakubčovice13.01. 17:30NESH ZŠ Mařádkova, Opava
O2V1303USK OstravaOcel Třinec13.01. 16:30NESH Várenská, Přívoz
O2V1304VŠSK ZlínASM D. Loučky11.01. 20:00SH Radostova Luhačovice
O2V1305Žab.Vlci BrnoBaník Ostrava12.01. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V1306AC JeseníkTango Hodonín11.01. 20:00SH Jeseník, Dukelská


14. kolo 18.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1401Vysoké MýtoAC Jeseník18.01. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V1402Tango HodonínŽab.Vlci Brno18.01. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V1403Baník OstravaVŠSK Zlín18.01. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V1404ASM D. LoučkyUSK Ostrava18.01. 20:00SH Tišnov, Riegrova
O2V1405Ocel TřinecFERRAM Opava20.01. 18:00NESH STARS Třinec


15. kolo 25.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1501JakubčoviceVysoké Mýto25.01. 19:30MSH Odry, Komenského
O2V1503FERRAM OpavaASM D. Loučky25.01. 20:00SH ZŠ Mařádkova, Opava
O2V1504USK OstravaBaník Ostrava27.01. 16:30NESH Várenská, Přívoz
O2V1505VŠSK ZlínTango Hodonín26.01. 12:00SOSH Radostova Luhačovice
O2V1506Žab.Vlci BrnoAC Jeseník26.01. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice


16. kolo 01.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1601Vysoké MýtoŽab.Vlci Brno01.02. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V1602AC JeseníkVŠSK Zlín01.02. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V1603Tango HodonínUSK Ostrava01.02. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V1604Baník OstravaFERRAM Opava01.02. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V1606Ocel TřinecJakubčovice01.02. 20:00SH STARS Třinec


17. kolo 08.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1701Ocel TřinecVysoké Mýto08.02. 20:00SH STARS Třinec
O2V1702JakubčoviceASM D. Loučky08.02. 19:30MSH Odry, Komenského
O2V1704FERRAM OpavaTango Hodonín30.06. 00:00NE
O2V1705USK OstravaAC Jeseník10.02. 16:30NESH Várenská, Přívoz
O2V1706VŠSK ZlínŽab.Vlci Brno09.02. 16:00SOSH Radostova Luhačovice


18. kolo 22.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1801Vysoké MýtoVŠSK Zlín22.02. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V1802Žab.Vlci BrnoUSK Ostrava23.02. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V1803AC JeseníkFERRAM Opava22.02. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V1805Baník OstravaJakubčovice22.02. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V1806ASM D. LoučkyOcel Třinec22.02. 20:00SH Tišnov, Riegrova


19. kolo 01.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1901ASM D. LoučkyVysoké Mýto01.03. 20:00SH Tišnov, Riegrova
O2V1902Ocel TřinecBaník Ostrava01.03. 20:00SH STARS Třinec
O2V1903JakubčoviceTango Hodonín01.03. 19:30MSH Odry, Komenského
O2V1905FERRAM OpavaŽab.Vlci Brno03.03. 15:30NESH ZŠ Mařádkova, Opava
O2V1906USK OstravaVŠSK Zlín03.03. 16:30NESH Várenská, Přívoz


20. kolo 15.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V2001Vysoké MýtoUSK Ostrava15.03. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V2002VŠSK ZlínFERRAM Opava15.03. 20:00SH Euronics Zlín
O2V2004AC JeseníkJakubčovice15.03. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V2005Tango HodonínOcel Třinec15.03. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V2006Baník OstravaASM D. Loučky15.03. 20:00SC Ostrava-Dubina


21. kolo 23.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V2101Baník OstravaVysoké Mýto23.03. 20:00SOSC Ostrava-Dubina
O2V2102ASM D. LoučkyTango Hodonín23.03. 20:00SOSH Tišnov, Riegrova
O2V2103Ocel TřinecAC Jeseník23.03. 20:00SOSH STARS Třinec
O2V2104JakubčoviceŽab.Vlci Brno23.03. 20:00SOMSH Odry, Komenského
O2V2106FERRAM OpavaUSK Ostrava23.03. 20:00SOSH ZŠ Mařádkova, Opava


22. kolo 29.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V2201Vysoké MýtoFERRAM Opava29.03. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V2203VŠSK ZlínJakubčovice29.03. 20:00SH Radostova Luhačovice
O2V2204Žab.Vlci BrnoOcel Třinec29.03. 20:00SH Tatran Brno-Bohunice
O2V2205AC JeseníkASM D. Loučky29.03. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V2206Tango HodonínBaník Ostrava29.03. 20:00SH TEZA Hodonín



Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate