Futsal

reklama

O2V - 2. LIGA východ

1. kolo 27.09.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0101JakubčoviceOcel Třinec27.09. 20:00
O2V0102SK Amor VyškovFERRAM Opava28.09. 20:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V0103AC JeseníkTango Hodonín B27.09. 20:00
O2V0104ASM D. LoučkyVŠSK Zlín28.09. 20:00SOSH Tišnov
O2V0105Žab.Vlci BrnoSKUP Olomouc28.09. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0106Baník OstravaVŠB-TU Ostrava27.09. 20:00SH Bílovec


2. kolo 04.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0201Ocel TřinecVŠB-TU Ostrava04.10. 20:00SH STARS Třinec
O2V0202SKUP OlomoucBaník Ostrava06.10. 19:00NESH UP Olomouc
O2V0203VŠSK ZlínŽab.Vlci Brno05.10. 20:00SOSH Euronics Zlín
O2V0204Tango Hodonín BASM D. Loučky06.10. 19:30NESH TEZA Hodonín
O2V0205FERRAM OpavaAC Jeseník04.10. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V0206JakubčoviceSK Amor Vyškov04.10. 20:00


3. kolo 11.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0301SK Amor VyškovOcel Třinec12.10. 20:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V0302AC JeseníkJakubčovice11.10. 20:00
O2V0303ASM D. LoučkyFERRAM Opava11.10. 20:00SH Tišnov
O2V0304Žab.Vlci BrnoTango Hodonín B12.10. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0305Baník OstravaVŠSK Zlín11.10. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V0306VŠB-TU OstravaSKUP Olomouc11.10. 20:00


4. kolo 18.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0401Ocel TřinecSKUP Olomouc18.10. 20:00SH STARS Třinec
O2V0402VŠSK ZlínVŠB-TU Ostrava20.10. 20:00NESH Euronics Zlín
O2V0403Tango Hodonín BBaník Ostrava18.10. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V0404FERRAM OpavaŽab.Vlci Brno18.10. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V0405JakubčoviceASM D. Loučky18.10. 20:00
O2V0406SK Amor VyškovAC Jeseník19.10. 20:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova


5. kolo 25.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0501AC JeseníkOcel Třinec25.10. 20:00
O2V0502ASM D. LoučkySK Amor Vyškov26.10. 20:00SOSH Tišnov
O2V0503Žab.Vlci BrnoJakubčovice26.10. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0504Baník OstravaFERRAM Opava25.10. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V0505VŠB-TU OstravaTango Hodonín B25.10. 20:00
O2V0506SKUP OlomoucVŠSK Zlín27.10. 19:00NESH UP Olomouc


6. kolo 01.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0601Ocel TřinecVŠSK Zlín01.11. 20:00SH STARS Třinec
O2V0602Tango Hodonín BSKUP Olomouc03.11. 19:00NESH TEZA Hodonín
O2V0603FERRAM OpavaVŠB-TU Ostrava01.11. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V0604JakubčoviceBaník Ostrava01.11. 20:00
O2V0605SK Amor VyškovŽab.Vlci Brno02.11. 20:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V0606AC JeseníkASM D. Loučky01.11. 20:00


7. kolo 08.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0701ASM D. LoučkyOcel Třinec09.11. 20:00SOSH Tišnov
O2V0702Žab.Vlci BrnoAC Jeseník09.11. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0703Baník OstravaSK Amor Vyškov08.11. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V0704VŠB-TU OstravaJakubčovice08.11. 20:00
O2V0705SKUP OlomoucFERRAM Opava10.11. 19:00NESH UP Olomouc
O2V0706VŠSK ZlínTango Hodonín B10.11. 20:00NESH Euronics Zlín


8. kolo 15.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0801Ocel TřinecTango Hodonín B17.11. 18:00NESH STARS Třinec
O2V0802FERRAM OpavaVŠSK Zlín15.11. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V0803JakubčoviceSKUP Olomouc15.11. 20:00
O2V0804SK Amor VyškovVŠB-TU Ostrava16.11. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V0805AC JeseníkBaník Ostrava15.11. 20:00
O2V0806ASM D. LoučkyŽab.Vlci Brno16.11. 20:00SOSH Tišnov


9. kolo 22.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0901Žab.Vlci BrnoOcel Třinec23.11. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0902Baník OstravaASM D. Loučky22.11. 20:00SH Bílovec
O2V0903VŠB-TU OstravaAC Jeseník22.11. 20:00
O2V0904SKUP OlomoucSK Amor Vyškov24.11. 19:00NESH UP Olomouc
O2V0905VŠSK ZlínJakubčovice24.11. 20:00NESH Euronics Zlín
O2V0906Tango Hodonín BFERRAM Opava24.11. 19:00NESH TEZA Hodonín


10. kolo 29.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1001Ocel TřinecFERRAM Opava29.11. 20:00SH STARS Třinec
O2V1002JakubčoviceTango Hodonín B29.11. 20:00
O2V1003SK Amor VyškovVŠSK Zlín30.11. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V1004AC JeseníkSKUP Olomouc29.11. 20:00
O2V1005ASM D. LoučkyVŠB-TU Ostrava30.11. 20:00SOSH Tišnov
O2V1006Žab.Vlci BrnoBaník Ostrava30.11. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice


11. kolo 06.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1101Baník OstravaOcel Třinec06.12. 20:00SH Bílovec
O2V1102VŠB-TU OstravaŽab.Vlci Brno06.12. 20:00
O2V1103SKUP OlomoucASM D. Loučky08.12. 19:00NESH UP Olomouc
O2V1104VŠSK ZlínAC Jeseník08.12. 20:00NESH Euronics Zlín
O2V1105Tango Hodonín BSK Amor Vyškov06.12. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V1106FERRAM OpavaJakubčovice06.12. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava


12. kolo 13.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1201Ocel TřinecJakubčovice13.12. 20:00SH STARS Třinec
O2V1202FERRAM OpavaSK Amor Vyškov13.12. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V1203Tango Hodonín BAC Jeseník13.12. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V1204VŠSK ZlínASM D. Loučky15.12. 17:00NESH Euronics Zlín
O2V1205SKUP OlomoucŽab.Vlci Brno15.12. 19:00NESH UP Olomouc
O2V1206VŠB-TU OstravaBaník Ostrava13.12. 20:00


13. kolo 20.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1301VŠB-TU OstravaOcel Třinec20.12. 20:00
O2V1302Baník OstravaSKUP Olomouc20.12. 20:00SH Bílovec
O2V1303Žab.Vlci BrnoVŠSK Zlín21.12. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V1304ASM D. LoučkyTango Hodonín B20.12. 20:00SH Tišnov
O2V1305AC JeseníkFERRAM Opava20.12. 20:00
O2V1306SK Amor VyškovJakubčovice21.12. 18:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova


14. kolo 10.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1401Ocel TřinecSK Amor Vyškov10.01. 20:00SH STARS Třinec
O2V1402JakubčoviceAC Jeseník10.01. 20:00
O2V1403FERRAM OpavaASM D. Loučky10.01. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V1404Tango Hodonín BŽab.Vlci Brno12.01. 19:00NESH TEZA Hodonín
O2V1405VŠSK ZlínBaník Ostrava11.01. 20:00SOSH Euronics Zlín
O2V1406SKUP OlomoucVŠB-TU Ostrava12.01. 19:00NESH UP Olomouc


15. kolo 17.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1501SKUP OlomoucOcel Třinec19.01. 19:00NESH UP Olomouc
O2V1502VŠB-TU OstravaVŠSK Zlín17.01. 20:00
O2V1503Baník OstravaTango Hodonín B17.01. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V1504Žab.Vlci BrnoFERRAM Opava18.01. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V1505ASM D. LoučkyJakubčovice18.01. 20:00SOSH Tišnov
O2V1506AC JeseníkSK Amor Vyškov17.01. 20:00


16. kolo 24.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1601Ocel TřinecAC Jeseník24.01. 20:00SH STARS Třinec
O2V1602SK Amor VyškovASM D. Loučky25.01. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V1603JakubčoviceŽab.Vlci Brno24.01. 20:00
O2V1604FERRAM OpavaBaník Ostrava24.01. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V1605Tango Hodonín BVŠB-TU Ostrava26.01. 19:00NESH TEZA Hodonín
O2V1606VŠSK ZlínSKUP Olomouc25.01. 20:00SOSH Euronics Zlín


17. kolo 31.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1701VŠSK ZlínOcel Třinec01.02. 20:00SOSH Euronics Zlín
O2V1702SKUP OlomoucTango Hodonín B02.02. 19:00NESH UP Olomouc
O2V1703VŠB-TU OstravaFERRAM Opava31.01. 20:00
O2V1704Baník OstravaJakubčovice31.01. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V1705Žab.Vlci BrnoSK Amor Vyškov01.02. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V1706ASM D. LoučkyAC Jeseník31.01. 20:00SH Tišnov


18. kolo 07.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1801Ocel TřinecASM D. Loučky07.02. 20:00SH STARS Třinec
O2V1802AC JeseníkŽab.Vlci Brno07.02. 20:00
O2V1803SK Amor VyškovBaník Ostrava08.02. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V1804JakubčoviceVŠB-TU Ostrava07.02. 20:00
O2V1805FERRAM OpavaSKUP Olomouc07.02. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V1806Tango Hodonín BVŠSK Zlín07.02. 20:30SH TEZA Hodonín


19. kolo 21.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1901Tango Hodonín BOcel Třinec21.02. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V1902VŠSK ZlínFERRAM Opava21.02. 20:00SH Euronics Zlín
O2V1903SKUP OlomoucJakubčovice23.02. 19:00NESH UP Olomouc
O2V1904VŠB-TU OstravaSK Amor Vyškov21.02. 20:00
O2V1905Baník OstravaAC Jeseník21.02. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V1906Žab.Vlci BrnoASM D. Loučky22.02. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice


20. kolo 28.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V2001Ocel TřinecŽab.Vlci Brno28.02. 20:00SH STARS Třinec
O2V2002ASM D. LoučkyBaník Ostrava28.02. 20:00SH Tišnov
O2V2003AC JeseníkVŠB-TU Ostrava28.02. 20:00
O2V2004SK Amor VyškovSKUP Olomouc29.02. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V2005JakubčoviceVŠSK Zlín28.02. 20:00
O2V2006FERRAM OpavaTango Hodonín B28.02. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava


21. kolo 06.03.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V2101FERRAM OpavaOcel Třinec06.03. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V2102Tango Hodonín BJakubčovice06.03. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V2103VŠSK ZlínSK Amor Vyškov06.03. 20:00SH Euronics Zlín
O2V2104SKUP OlomoucAC Jeseník08.03. 19:00NESH UP Olomouc
O2V2105VŠB-TU OstravaASM D. Loučky06.03. 20:00
O2V2106Baník OstravaŽab.Vlci Brno06.03. 20:00SC Ostrava-Dubina


22. kolo 13.03.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V2201Ocel TřinecBaník Ostrava13.03. 20:00SH STARS Třinec
O2V2202Žab.Vlci BrnoVŠB-TU Ostrava13.03. 20:00SH Tatran Brno-Bohunice
O2V2203ASM D. LoučkySKUP Olomouc13.03. 20:00SH Tišnov
O2V2204AC JeseníkVŠSK Zlín13.03. 20:00
O2V2205SK Amor VyškovTango Hodonín B13.03. 20:00SH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V2206JakubčoviceFERRAM Opava13.03. 20:00



Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate