Futsal

reklama

O2V - 2. LIGA východ

TABULKA STŘELCŮ ke dni 29.02.2020
JménoOddílPočet
Havlín DominikŽab.Vlci Brno44
Janečka MartinSKUP Olomouc40
Ryšavý VlastimilASM D. Loučky31
Baron LukášOcel Třinec23
Galus MartinBaník Ostrava23
Šipka JanSKUP Olomouc21
Fendrich TomášVŠB-TU Ostrava20
Konečník ZdeněkVŠSK Zlín20
Lošťák DavidSKUP Olomouc18
Krajča PavelVŠSK Zlín16
Krejčiřík OndřejTango Hodonín B16
Pospěch ZbyněkFERRAM Opava16
Rozehnal MatějSK Amor Vyškov16
Fialka TomášSKUP Olomouc15
Polášek DavidBaník Ostrava14
Buryan FilipOcel Třinec13
Hansl LadislavŽab.Vlci Brno13
Chráscina Tomᚎab.Vlci Brno13
Nový OndřejSK Amor Vyškov13
Ševčík MilanSK Amor Vyškov13
Torma DominikVŠSK Zlín13
Vavrač JanAC Jeseník13
Pánek DominikVŠB-TU Ostrava12
Przyczko FilipOcel Třinec12
Ťok TomášTango Hodonín B12
Vavroš DanielJakubčovice12
VlastníŽab.Vlci Brno12
Handlíř MichalSK Amor Vyškov11
Minx JanSKUP Olomouc11
Molnár DavidJakubčovice11
Selyvonenko IvanASM D. Loučky11
Brázdil PetrSKUP Olomouc10
Foral RomanVŠSK Zlín10
Chalupa LukášVŠB-TU Ostrava10
Leasure PhilipTango Hodonín B10
Lendler PatrikVŠSK Zlín10
Malíř MiroslavASM D. Loučky10
Marcinov DavidAC Jeseník10
Mráz JiříAC Jeseník10
Očadlík DanielOcel Třinec10
Petr JakubVŠB-TU Ostrava10
Tichý PavelSK Amor Vyškov10
Hanuš MartinASM D. Loučky9
Kašík JakubVŠSK Zlín9
Mezník MichalŽab.Vlci Brno9
Murin TomášJakubčovice9
Půda KamilVŠB-TU Ostrava9
Zapletal MartinSKUP Olomouc9
Gaži ŠtefanASM D. Loučky8
Kantor DavidOcel Třinec8
Kapsa MartinVŠB-TU Ostrava8
Maleňák MarekBaník Ostrava8
Michálek AlešJakubčovice8
Rehák MariánTango Hodonín B8
Rubý PatrikFERRAM Opava8
Černohorský AdamVŠB-TU Ostrava7
Ferenc JanBaník Ostrava7
Chroust MartinŽab.Vlci Brno7
Janulík TomášTango Hodonín B7
Kisza RostislavOcel Třinec7
Kleiber RadimTango Hodonín B7
Molnár KamilJakubčovice7
Opluštil JanOcel Třinec7
Plhák PatrikAC Jeseník7
Potůček VáclavBaník Ostrava7
Svoboda PavelŽab.Vlci Brno7
Žáček OndřejVŠSK Zlín7
Mládek DominikVŠB-TU Ostrava6
Samek MiroslavOcel Třinec6
Schneider DanielAC Jeseník6
Starý PetrŽab.Vlci Brno6
Teofil LukášOcel Třinec6
Tůma JakubFERRAM Opava6
Beneš DavidTango Hodonín B5
Bidmon MichalTango Hodonín B5
Dluhoš AdamBaník Ostrava5
Dziuba DenisBaník Ostrava5
Hrubý MarekJakubčovice5
Macura DavidAC Jeseník5
Rusnok JakubBaník Ostrava5
Šmída RomanASM D. Loučky5
Uher DanielVŠB-TU Ostrava5
Vanda FilipTango Hodonín B5
Žurek DavidFERRAM Opava5
Bajza KarelAC Jeseník4
Brevčinský DominikBaník Ostrava4
Dušek AdamFERRAM Opava4
Kozelský MarekAC Jeseník4
Neumann MarekBaník Ostrava4
Novák VladimírAC Jeseník4
Palla SebastianSK Amor Vyškov4
Richtárik RadovanJakubčovice4
Selinger TomášSK Amor Vyškov4
Sklenář DavidVŠSK Zlín4
Stebel LiborBaník Ostrava4
Šimeček VojtěchFERRAM Opava4
Šmerda DominikSK Amor Vyškov4
Huťka MichalVŠSK Zlín3
Jakubíček MichalTango Hodonín B3
Juhás LukášVŠSK Zlín3
Kadlec JanAC Jeseník3
Kostera DanielFERRAM Opava3
Kováč MartinSKUP Olomouc3
Krakovčík MartinBaník Ostrava3
Krzemieň VítVŠB-TU Ostrava3
Křepelka VáclavVŠSK Zlín3
Kubisa MarekTango Hodonín B3
Kyselák OndřejVŠB-TU Ostrava3
Martoni DavidTango Hodonín B3
Němec LukášSK Amor Vyškov3
Němec PetrSK Amor Vyškov3
Pokorný PatrikŽab.Vlci Brno3
Procházka LukášSK Amor Vyškov3
Shkirych KirilASM D. Loučky3
Skoumal LukášASM D. Loučky3
Slováček PetrASM D. Loučky3
Smrčka FilipŽab.Vlci Brno3
Žák MichalAC Jeseník3
Bouček MichalŽab.Vlci Brno2
Brákora OndřejTango Hodonín B2
Brezina MartinTango Hodonín B2
Ferby JiříTango Hodonín B2
Godfryd MarekOcel Třinec2
Hodonský JanTango Hodonín B2
Hoffmann FilipASM D. Loučky2
Hudeček LukášFERRAM Opava2
Janita PatrikVŠB-TU Ostrava2
Koláček AdamASM D. Loučky2
Krčmařík LukášFERRAM Opava2
Kundrátek PatrikVŠB-TU Ostrava2
Lorenc MatějSKUP Olomouc2
Mašek JiříASM D. Loučky2
Murín FilipBaník Ostrava2
Mužík JakubASM D. Loučky2
Myška PavelBaník Ostrava2
Nguyen Van TiepAC Jeseník2
Repa MartinBaník Ostrava2
Tilkeridis NikolasSKUP Olomouc2
Tížek LukášVŠB-TU Ostrava2
Tomaštík MiroslavVŠSK Zlín2
Bitomský OndřejFERRAM Opava1
Blahuta MatyášBaník Ostrava1
Blažek MartinTango Hodonín B1
Bucňák DavidTango Hodonín B1
Buriánek JosefSK Amor Vyškov1
Ďurica PetrJakubčovice1
Fessl DavidŽab.Vlci Brno1
Gnida AdamAC Jeseník1
Halamíček FilipBaník Ostrava1
Hanák JakubASM D. Loučky1
Hlobil PatrikVŠSK Zlín1
Horváth TomášSK Amor Vyškov1
Chadima JanSK Amor Vyškov1
Chromečka VáclavVŠB-TU Ostrava1
Chubirka VadimSK Amor Vyškov1
Chvěja DanielVŠB-TU Ostrava1
Kazár TomášAC Jeseník1
Kisza TomášOcel Třinec1
Kmínek PatrikAC Jeseník1
Kodeš JakubVŠB-TU Ostrava1
Koky JosefASM D. Loučky1
Konečný FilipTango Hodonín B1
Konečný MichalTango Hodonín B1
Koudelka PetrSK Amor Vyškov1
Kratochvíl MichalŽab.Vlci Brno1
Krištof MartinASM D. Loučky1
Kuldan FrantišekŽab.Vlci Brno1
Kundrátek LukášVŠB-TU Ostrava1
Kurka KryštofFERRAM Opava1
Manďák JanBaník Ostrava1
Prachař JosefAC Jeseník1
Schreier MichalFERRAM Opava1
Skácel TomášFERRAM Opava1
Skřivan AdamSKUP Olomouc1
Slaný JakubTango Hodonín B1
Šaran RudolfJakubčovice1
Teichmann AdamFERRAM Opava1
Urbánek PetrASM D. Loučky1
Válek JakubBaník Ostrava1
Vantuch ProkopBaník Ostrava1
Varmuža TomášTango Hodonín B1
Velička BohdanVŠB-TU Ostrava1
Vitásek RomanVŠSK Zlín1
Vlastní JAKFERRAM Opava1
Vlastní(R.Kisza)Tango Hodonín B1
Vlastní, HanušVŠSK Zlín1
Vlastní, ŽáčekASM D. Loučky1
Vlastní-(JAK)Jakubčovice1
Vlastní-Foral (ZLÍN)Žab.Vlci Brno1
Vlastní-HrubýVŠB-TU Ostrava1
Vlastní-JESSKUP Olomouc1
Vlastní-KřepelkaVŠB-TU Ostrava1
Vlastní-PánekBaník Ostrava1
Vlastní-Polášek (FCB)SKUP Olomouc1
Vlastní-ProcházkaBaník Ostrava1
Vlastní-RozehnalBaník Ostrava1
Vlastní-SKUPFERRAM Opava1
Vlastní-THBASM D. Loučky1
Vlastní-TŘINECSKUP Olomouc1
Vlastní-VarmužaBaník Ostrava1
Vlastní-VavračASM D. Loučky1

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate