Futsal

reklama

O1A - Divize A

TABULKA AKTIVITY ke dni 19.03.2018
JménoOddílAktivitaBrankyAsistence
Zákoucký VojtěchLegie Příbram684919
Jeřábek JanRealvestav Slatina613427
Paluka LukášRealvestav Slatina603723
Rumler ŠtěpánPampuch Team Liberec553718
Faltýnek TomášFK Kobylisy Praha433310
Šindelář PetrFC Arsenal Benešov432419
Tošovský JakubLegie Příbram41329
Randák MatějTJ FC Dalmach Turnov402614
Ludvík JanRealvestav Slatina402020
Čeřovský LukášPampuch Team Liberec37316
Vácha ZdeněkFK Kobylisy Praha372314
Kuba OndřejHrasl Slaný372215
Pavlica JanFC Atletico Chomutov352213
Hrdinka PatrikFC Betis Kadaň342014
Obdržal MiroslavLegie Příbram321715
Klusáček PetrHrasl Slaný311813
Pohorský VojtěchFC Arsenal Benešov311615
Tenkl TomášRealvestav Slatina311615
Horký JakubFC Arsenal Benešov311417
Slezák LukášSKP Kolín29236
Procházka DavidHrasl Slaný291910
Sandr DavidLegie Příbram291811
Špína MarcelTJ FC Dalmach Turnov291811
Zákoucký MatějLegie Příbram291316
Novotný VojtěchPampuch Team Liberec291019
Hurt DanielTJ FC Dalmach Turnov281810
Jančík DavidFK Kobylisy Praha281513
Mezera JaroslavFC Betis Kadaň281216
Bachor FilipFC Atletico Chomutov26197
Valta MichalLegie Příbram261115
Rössler LukášHrasl Slaný26917
Haba RadekFC Betis Kadaň25178
Venta VáclavLegie Příbram251411
Sklenka JakubTJTZ Atlantic Rakovník251312
Tvrz PetrTJTZ Atlantic Rakovník251213
Král JanFC Atletico Chomutov241311
Verner DavidFC Arsenal Benešov241311
Kovařík JakubSKP Kolín23167
Moravec DaliborPampuch Team Liberec231310
Beneš JanRealvestav Slatina221111
Hajný VladimírFC Atletico Chomutov221111
Valta PetrGold Combix Ústí n/L21147
Šperer JosefLegie Příbram21813
Filip MiroslavFC Arsenal Benešov20137
Krejčík AlešTJ FC Dalmach Turnov20128
Pivko MichalFK Kobylisy Praha20128
Landvojtovič Jan ml.Hrasl Slaný20119
Pařízek MichalTJ FC Dalmach Turnov20119
Vondráček DenisFC Atletico Chomutov20119
Soukeník PetrPampuch Team Liberec20812
Naďal MichalFC Atletico Chomutov20713
vlastníTJTZ Atlantic Rakovník19190
Doležal JanFK Kobylisy Praha19514
Petrlák MiroslavPampuch Team Liberec18126
Moravec MiloslavFC Atletico Chomutov18108
Severin JanTJTZ Atlantic Rakovník1899
Urbánszký AlexandrGold Combix Ústí n/L17125
Kadlec PetrFC Atletico Chomutov17116
Červený JaroslavTJTZ Atlantic Rakovník16115
Král MichalSKP Kolín16610
Lácha PatrikGold Combix Ústí n/L16313
Moulík JiříFC Arsenal Benešov15105
Kapitán JakubRealvestav Slatina14104
Klempt KamilRealvestav Slatina1495
Martínek JanGold Combix Ústí n/L1495
Škůrek LadislavFC Betis Kadaň1495
Landvojtovič VítHrasl Slaný1486
Schwendt MatějTJTZ Atlantic Rakovník13103
Kubala DavidGold Combix Ústí n/L1376
Slepčík DaliborGold Combix Ústí n/L1376
Seifert LukášSKP Kolín1367
Soukup ŠimonFC Betis Kadaň1367
Šteffan JiříTJ FC Dalmach Turnov1367
Kinský JanFC Betis Kadaň1284
Kubaška JanGold Combix Ústí n/L1266
Němec MatějPampuch Team Liberec1257
Holly MarekGold Combix Ústí n/L1192
Hurt VojtěchTJ FC Dalmach Turnov1192
Bílek MichalGold Combix Ústí n/L1183
Krivák PatrikHrasl Slaný1174
Barnat PetrGold Combix Ústí n/L1165
Burda VáclavFC Atletico Chomutov1165
Slanina RichardFK Kobylisy Praha1165
Tenkl MartinRealvestav Slatina1138
Faigl PetrTJTZ Atlantic Rakovník1073
Chrpa MartinFC Arsenal Benešov1073
Hejda MarekTJTZ Atlantic Rakovník1064
Hejduk ZdeněkSKP Kolín1064
Šimek JiříTJ FC Dalmach Turnov1064
Kozák PetrHrasl Slaný1055
Kvasnica MichaelLegie Příbram1046
Tvrz MarekTJTZ Atlantic Rakovník981
Koníček JakubHrasl Slaný972
Chytka FrantišekLegie Příbram945
Slatinka TomášPampuch Team Liberec936
Kabele PetrTJTZ Atlantic Rakovník927
Bohuněk DavidLegie Příbram918
Linhart MatějSKP Kolín918
Čisár JanGold Combix Ústí n/L862
Holub VáclavFC Atletico Chomutov862
Hamouz RobertTJTZ Atlantic Rakovník844
Plášil VáclavFK Kobylisy Praha844
Schmied LukášGold Combix Ústí n/L844
Báňa TomášFK Kobylisy Praha835
Glas DavidFC Atletico Chomutov835
Kaidl LukášFC Betis Kadaň835
Al-Eraidi SamirGold Combix Ústí n/L743
Jírů JaroslavFC Arsenal Benešov743
Majer JiříRealvestav Slatina743
Vítek PavelTJ FC Dalmach Turnov743
Vosáhlo JakubFC Arsenal Benešov743
Vrba MiroslavFC Betis Kadaň743
Hrdlička JiříHrasl Slaný734
Kalousek ZdeněkTJ FC Dalmach Turnov725
Bangha MarekTJ FC Dalmach Turnov716
Šváb TomášSKP Kolín716
Kašpar JiříSKP Kolín707
Navrátil JakubSKP Kolín651
Mates TomášTJTZ Atlantic Rakovník642
Živný LukášSKP Kolín642
Polák MilanTJTZ Atlantic Rakovník633
Protivínský RomanFC Betis Kadaň633
Mencl JaroslavTJ FC Dalmach Turnov624
Pekař VojtěchPampuch Team Liberec615
Dvorský MichalPampuch Team Liberec606
Karafiát JiříFK Kobylisy Praha550
Čech JonášLegie Příbram541
Hnízdil DanielHrasl Slaný541
Stýbal MichalPampuch Team Liberec541
Dlouhý JakubTJ FC Dalmach Turnov532
Chrpa MarekFC Arsenal Benešov532
Malec JanGold Combix Ústí n/L532
Tvrdý VojtěchTJ FC Dalmach Turnov532
Vondráček MichalGold Combix Ústí n/L532
Bláha OndřejPampuch Team Liberec523
Kroupa MarekTJ FC Dalmach Turnov523
Skirka LukášFC Betis Kadaň523
Škopek MichalSKP Kolín523
Dobřanský JindřichFK Kobylisy Praha514
Rom LukášLegie Příbram514
Vyhnánek JakubSKP Kolín440
Cacák MilanFC Arsenal Benešov431
Kotek MichalSKP Kolín431
Loder JanTJTZ Atlantic Rakovník431
Štítkovec JanSKP Kolín431
Váňa MarcelFC Atletico Chomutov431
Horváth JanGold Combix Ústí n/L422
Karafiát VáclavFK Kobylisy Praha422
Pohorský JanFC Arsenal Benešov413
Rumler PavelPampuch Team Liberec413
Havelka LukášFK Kobylisy Praha404
Kozel MichalRealvestav Slatina404
Barac JakubPampuch Team Liberec330
Částek TomášPampuch Team Liberec330
Veber ŠtěpánTJ FC Dalmach Turnov330
Aušprunk KarelFK Kobylisy Praha321
Doležal AdamTJTZ Atlantic Rakovník321
Friedl TomášGold Combix Ústí n/L321
Pašek LukášFC Atletico Chomutov321
Rendl TomášTJTZ Atlantic Rakovník321
Urban JiříTJTZ Atlantic Rakovník321
Blecha FilipTJTZ Atlantic Rakovník312
Funda LadislavSKP Kolín312
Bartoška DavidFK Kobylisy Praha303
Hyka MiroslavTJ FC Dalmach Turnov303
Kisil VladislavSKP Kolín220
Linhart MarekPampuch Team Liberec220
Sova PavelSKP Kolín220
Spal ŠtěpánTJTZ Atlantic Rakovník220
Vyhnánek AdamSKP Kolín220
Bendák JanPampuch Team Liberec211
Cibrík MichalGold Combix Ústí n/L211
Fejsák MichalFC Betis Kadaň211
Gorol MarianFC Betis Kadaň211
Hájek MiroslavTJTZ Atlantic Rakovník211
Hanuščík JakubRealvestav Slatina211
Kvíčala FilipSKP Kolín211
Marek MichalPampuch Team Liberec211
Mezera PetrLegie Příbram211
Váňa MartinFC Atletico Chomutov211
Drbohlav OndřejPampuch Team Liberec202
Somol MartinTJTZ Atlantic Rakovník202
Vančát MilanLegie Příbram202
Antoš MilanSKP Kolín110
Dittrich VáclavSKP Kolín110
Farář MartinFC Atletico Chomutov110
Jilemnický JanPampuch Team Liberec110
Morávek OndřejRealvestav Slatina110
Myšička KarelFC Atletico Chomutov110
Nezbeda PavelPampuch Team Liberec110
Novák JakubGold Combix Ústí n/L110
Novotný PetrFC Atletico Chomutov110
Schreiner MartinFC Betis Kadaň110
Šimáček PavelFC Arsenal Benešov110
Valta JakubFC Atletico Chomutov110
Vávra JakubTJTZ Atlantic Rakovník110
Velčovský LubomírSKP Kolín110
Bakeš LukášTJ FC Dalmach Turnov101
Černý JiříSKP Kolín101
Dědič JanGold Combix Ústí n/L101
Derka JanFK Kobylisy Praha101
Kondrát JosefFC Arsenal Benešov101
Kratochvíl TomášTJ FC Dalmach Turnov101
Křesák RobertFC Betis Kadaň101
Majer FilipTJ FC Dalmach Turnov101
Marek JakubGold Combix Ústí n/L101
Mostovoj AleksandrFC Atletico Chomutov101
Otáhal VáclavFC Atletico Chomutov101
Pecka TomášTJ FC Dalmach Turnov101
Punčochář MichalRealvestav Slatina101
Semenský MartinTJ FC Dalmach Turnov101
Sláma JanTJTZ Atlantic Rakovník101
Šídlo KamilRealvestav Slatina101
Šťastný OndřejFC Betis Kadaň101
Zach RadekTJTZ Atlantic Rakovník101
Živnůstka DavidFC Betis Kadaň101


Divize A
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate