Futsal

reklama

O1A - Divize A - základní část

TABULKA AKTIVITY ke dni 21.01.2019
JménoOddílAktivitaBrankyAsistence
Beneš JanFC Slatina 2006251510
Paluka LukášFC Slatina 200621147
Kupka RadekGold Combix Ústí n/L211011
Randák MatějTJ FC Dalmach Turnov20146
Faltýnek TomášFK Kobylisy Praha18117
Lácha PatrikGold Combix Ústí n/L18810
Slezák LukášSKP Kolín1798
Punčochář MichalFC Slatina 200616124
Tvrdý VojtěchTJ FC Dalmach Turnov1679
Hurt DanielTJ FC Dalmach Turnov1587
Vácha ZdeněkFK Kobylisy Praha1587
Kuba OndřejHRASL Slaný14113
Špína MarcelTJ FC Dalmach Turnov14113
Gedeon FilipFC Baník Chomutov B1385
Eichler TomášHRASL Slaný1367
Klempt KamilFC Slatina 20061367
Král JanFC Atletico Chomutov1293
Kopečný PatrikFC Atletico Chomutov1284
Klusáček PetrHRASL Slaný1266
Pařízek MichalTJ FC Dalmach Turnov1248
Dolechek DanyilFC Baník Chomutov B1174
Hejduk ZdeněkSKP Kolín1174
Kadlec PetrFC Atletico Chomutov1156
Kozák PetrHRASL Slaný1156
Landvojtovič Jan ml.HRASL Slaný1147
Linhart MatějSKP Kolín1082
Vondráček DenisFC Atletico Chomutov1073
Rössler LukášHRASL Slaný1064
Mareček JakubFK Kobylisy Praha1046
Hajný VladimírFC Atletico Chomutov1037
Tenkl TomášFC Slatina 20061037
Kovařík JakubSKP Kolín990
Procházka DavidHRASL Slaný972
Al-Eraidi SamirGold Combix Ústí n/L963
Bachor FilipFC Atletico Chomutov936
Kopecký MiroslavSKP Kolín936
Schmied LukášGold Combix Ústí n/L853
Doležal JanFK Kobylisy Praha844
Kapitán JakubFC Slatina 2006835
Vítek PavelTJ FC Dalmach Turnov826
vlastníFC Slatina 2006770
Myšička KarelFC Atletico Chomutov752
Fedorko JanTJ FC Dalmach Turnov743
Hanuščík JakubFC Slatina 2006743
Jančík DavidFK Kobylisy Praha743
Landvojtovič VítHRASL Slaný743
Tenkl MartinFC Slatina 2006743
Ludvík JanFC Slatina 2006734
Slanina RichardFK Kobylisy Praha651
Funda LadislavSKP Kolín642
Valta PetrGold Combix Ústí n/L642
Peška JanHRASL Slaný633
Seifert LukášSKP Kolín633
Barnat PetrGold Combix Ústí n/L541
Cicko TomášFC Baník Chomutov B541
Navrátil JakubSKP Kolín532
Urbánszký AlexandrGold Combix Ústí n/L532
Bílek MichalGold Combix Ústí n/L523
Šváb TomášSKP Kolín523
Valta JakubFC Atletico Chomutov523
Dlouhý JakubTJ FC Dalmach Turnov431
Zrebňák DavidFC Baník Chomutov B431
Kotek MichalSKP Kolín422
Krivák PatrikHRASL Slaný422
Kubala DavidGold Combix Ústí n/L422
Sláma VítGold Combix Ústí n/L413
Škopek MichalSKP Kolín413
Tykal TomášFC Baník Chomutov B413
Koutník DavidFC Baník Chomutov B404
Šimek JiříTJ FC Dalmach Turnov330
Čermák DominikGold Combix Ústí n/L321
Naďal MichalFC Atletico Chomutov321
Novák TomášFK Kobylisy Praha321
Šlachta JakubFC Baník Chomutov B321
Šlégr VáclavFC Baník Chomutov B321
Špicar PatrikFC Baník Chomutov B321
Bora AleksandrSKP Kolín312
Jeřábek JanFC Slatina 2006312
Krejčík AlešTJ FC Dalmach Turnov312
Lovecký TomášFK Kobylisy Praha312
Mencl JaroslavTJ FC Dalmach Turnov312
Nejedlý JanFC Baník Chomutov B312
Pecka TomášTJ FC Dalmach Turnov312
Šlégr PatrikFC Baník Chomutov B312
Živný LukášSKP Kolín312
Klíma BohumilFC Baník Chomutov B303
Glas DavidFC Atletico Chomutov220
Kulhánek TomášFC Baník Chomutov B220
Majer JiříFC Slatina 2006220
Vondráček MichalGold Combix Ústí n/L220
Kalousek ZdeněkTJ FC Dalmach Turnov211
Kopta ZdeněkFC Baník Chomutov B211
Váňa MarcelFC Atletico Chomutov211
Zoula LadislavFC Baník Chomutov B211
Černý JiříSKP Kolín202
Havelka LukášFK Kobylisy Praha202
Kibal RadekFC Baník Chomutov B202
Moravec MiloslavFC Atletico Chomutov202
Skirka LukášFK Kobylisy Praha202
Štítkovec JanSKP Kolín202
Boček JanFC Baník Chomutov B110
Farář MartinFC Atletico Chomutov110
Ficek LukášFC Atletico Chomutov110
Loukota TomášFC Baník Chomutov B110
Mráz JosefFC Slatina 2006110
Reischel OndřejGold Combix Ústí n/L110
Svoboda LukášFC Baník Chomutov B110
Varjan MatejFK Kobylisy Praha110
Veber ŠtěpánTJ FC Dalmach Turnov110
Vrba JanFC Baník Chomutov B110
Dlouhý MichalHRASL Slaný101
Hanzl TomášTJ FC Dalmach Turnov101
Horký MartinFC Baník Chomutov B101
Hrdlička JiříHRASL Slaný101
Hyka MiroslavTJ FC Dalmach Turnov101
Karafiát JiříFK Kobylisy Praha101
Král MichalSKP Kolín101
Miklovič LukášFC Atletico Chomutov101
Pluhař MichalSKP Kolín101
Prokopec PetrTJ FC Dalmach Turnov101
Šinkovic MichalFC Baník Chomutov B101
Treml LukášFC Baník Chomutov B101


Divize A
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate