Futsal

reklama

O1A - Divize A

TABULKA ASISTENCÍ ke dni 19.03.2018
JménoOddílAsistence
Jeřábek JanRealvestav Slatina27
Paluka LukášRealvestav Slatina23
Ludvík JanRealvestav Slatina20
Novotný VojtěchPampuch Team Liberec19
Šindelář PetrFC Arsenal Benešov19
Zákoucký VojtěchLegie Příbram19
Rumler ŠtěpánPampuch Team Liberec18
Horký JakubFC Arsenal Benešov17
Rössler LukášHrasl Slaný17
Mezera JaroslavFC Betis Kadaň16
Zákoucký MatějLegie Příbram16
Kuba OndřejHrasl Slaný15
Obdržal MiroslavLegie Příbram15
Pohorský VojtěchFC Arsenal Benešov15
Tenkl TomášRealvestav Slatina15
Valta MichalLegie Příbram15
Doležal JanFK Kobylisy Praha14
Hrdinka PatrikFC Betis Kadaň14
Randák MatějTJ FC Dalmach Turnov14
Vácha ZdeněkFK Kobylisy Praha14
Jančík DavidFK Kobylisy Praha13
Klusáček PetrHrasl Slaný13
Lácha PatrikGold Combix Ústí n/L13
Naďal MichalFC Atletico Chomutov13
Pavlica JanFC Atletico Chomutov13
Šperer JosefLegie Příbram13
Tvrz PetrTJTZ Atlantic Rakovník13
Sklenka JakubTJTZ Atlantic Rakovník12
Soukeník PetrPampuch Team Liberec12
Beneš JanRealvestav Slatina11
Hajný VladimírFC Atletico Chomutov11
Král JanFC Atletico Chomutov11
Sandr DavidLegie Příbram11
Špína MarcelTJ FC Dalmach Turnov11
Venta VáclavLegie Příbram11
Verner DavidFC Arsenal Benešov11
Faltýnek TomášFK Kobylisy Praha10
Hurt DanielTJ FC Dalmach Turnov10
Král MichalSKP Kolín10
Moravec DaliborPampuch Team Liberec10
Procházka DavidHrasl Slaný10
Landvojtovič Jan ml.Hrasl Slaný9
Pařízek MichalTJ FC Dalmach Turnov9
Severin JanTJTZ Atlantic Rakovník9
Tošovský JakubLegie Příbram9
Vondráček DenisFC Atletico Chomutov9
Bohuněk DavidLegie Příbram8
Haba RadekFC Betis Kadaň8
Krejčík AlešTJ FC Dalmach Turnov8
Linhart MatějSKP Kolín8
Moravec MiloslavFC Atletico Chomutov8
Pivko MichalFK Kobylisy Praha8
Tenkl MartinRealvestav Slatina8
Bachor FilipFC Atletico Chomutov7
Filip MiroslavFC Arsenal Benešov7
Kabele PetrTJTZ Atlantic Rakovník7
Kašpar JiříSKP Kolín7
Kovařík JakubSKP Kolín7
Němec MatějPampuch Team Liberec7
Seifert LukášSKP Kolín7
Soukup ŠimonFC Betis Kadaň7
Šteffan JiříTJ FC Dalmach Turnov7
Valta PetrGold Combix Ústí n/L7
Bangha MarekTJ FC Dalmach Turnov6
Čeřovský LukášPampuch Team Liberec6
Dvorský MichalPampuch Team Liberec6
Kadlec PetrFC Atletico Chomutov6
Kubala DavidGold Combix Ústí n/L6
Kubaška JanGold Combix Ústí n/L6
Kvasnica MichaelLegie Příbram6
Landvojtovič VítHrasl Slaný6
Petrlák MiroslavPampuch Team Liberec6
Slatinka TomášPampuch Team Liberec6
Slepčík DaliborGold Combix Ústí n/L6
Slezák LukášSKP Kolín6
Šváb TomášSKP Kolín6
Báňa TomášFK Kobylisy Praha5
Barnat PetrGold Combix Ústí n/L5
Burda VáclavFC Atletico Chomutov5
Červený JaroslavTJTZ Atlantic Rakovník5
Glas DavidFC Atletico Chomutov5
Chytka FrantišekLegie Příbram5
Kaidl LukášFC Betis Kadaň5
Kalousek ZdeněkTJ FC Dalmach Turnov5
Klempt KamilRealvestav Slatina5
Kozák PetrHrasl Slaný5
Martínek JanGold Combix Ústí n/L5
Moulík JiříFC Arsenal Benešov5
Pekař VojtěchPampuch Team Liberec5
Slanina RichardFK Kobylisy Praha5
Škůrek LadislavFC Betis Kadaň5
Urbánszký AlexandrGold Combix Ústí n/L5
Dobřanský JindřichFK Kobylisy Praha4
Hamouz RobertTJTZ Atlantic Rakovník4
Havelka LukášFK Kobylisy Praha4
Hejda MarekTJTZ Atlantic Rakovník4
Hejduk ZdeněkSKP Kolín4
Hrdlička JiříHrasl Slaný4
Kapitán JakubRealvestav Slatina4
Kinský JanFC Betis Kadaň4
Kozel MichalRealvestav Slatina4
Krivák PatrikHrasl Slaný4
Mencl JaroslavTJ FC Dalmach Turnov4
Plášil VáclavFK Kobylisy Praha4
Rom LukášLegie Příbram4
Schmied LukášGold Combix Ústí n/L4
Šimek JiříTJ FC Dalmach Turnov4
Al-Eraidi SamirGold Combix Ústí n/L3
Bartoška DavidFK Kobylisy Praha3
Bílek MichalGold Combix Ústí n/L3
Bláha OndřejPampuch Team Liberec3
Faigl PetrTJTZ Atlantic Rakovník3
Hyka MiroslavTJ FC Dalmach Turnov3
Chrpa MartinFC Arsenal Benešov3
Jírů JaroslavFC Arsenal Benešov3
Kroupa MarekTJ FC Dalmach Turnov3
Majer JiříRealvestav Slatina3
Pohorský JanFC Arsenal Benešov3
Polák MilanTJTZ Atlantic Rakovník3
Protivínský RomanFC Betis Kadaň3
Rumler PavelPampuch Team Liberec3
Schwendt MatějTJTZ Atlantic Rakovník3
Skirka LukášFC Betis Kadaň3
Škopek MichalSKP Kolín3
Vítek PavelTJ FC Dalmach Turnov3
Vosáhlo JakubFC Arsenal Benešov3
Vrba MiroslavFC Betis Kadaň3
Blecha FilipTJTZ Atlantic Rakovník2
Čisár JanGold Combix Ústí n/L2
Dlouhý JakubTJ FC Dalmach Turnov2
Drbohlav OndřejPampuch Team Liberec2
Funda LadislavSKP Kolín2
Holly MarekGold Combix Ústí n/L2
Holub VáclavFC Atletico Chomutov2
Horváth JanGold Combix Ústí n/L2
Hurt VojtěchTJ FC Dalmach Turnov2
Chrpa MarekFC Arsenal Benešov2
Karafiát VáclavFK Kobylisy Praha2
Koníček JakubHrasl Slaný2
Malec JanGold Combix Ústí n/L2
Mates TomášTJTZ Atlantic Rakovník2
Somol MartinTJTZ Atlantic Rakovník2
Tvrdý VojtěchTJ FC Dalmach Turnov2
Vančát MilanLegie Příbram2
Vondráček MichalGold Combix Ústí n/L2
Živný LukášSKP Kolín2
Aušprunk KarelFK Kobylisy Praha1
Bakeš LukášTJ FC Dalmach Turnov1
Bendák JanPampuch Team Liberec1
Cacák MilanFC Arsenal Benešov1
Cibrík MichalGold Combix Ústí n/L1
Čech JonášLegie Příbram1
Černý JiříSKP Kolín1
Dědič JanGold Combix Ústí n/L1
Derka JanFK Kobylisy Praha1
Doležal AdamTJTZ Atlantic Rakovník1
Fejsák MichalFC Betis Kadaň1
Friedl TomášGold Combix Ústí n/L1
Gorol MarianFC Betis Kadaň1
Hájek MiroslavTJTZ Atlantic Rakovník1
Hanuščík JakubRealvestav Slatina1
Hnízdil DanielHrasl Slaný1
Kondrát JosefFC Arsenal Benešov1
Kotek MichalSKP Kolín1
Kratochvíl TomášTJ FC Dalmach Turnov1
Křesák RobertFC Betis Kadaň1
Kvíčala FilipSKP Kolín1
Loder JanTJTZ Atlantic Rakovník1
Majer FilipTJ FC Dalmach Turnov1
Marek JakubGold Combix Ústí n/L1
Marek MichalPampuch Team Liberec1
Mezera PetrLegie Příbram1
Mostovoj AleksandrFC Atletico Chomutov1
Navrátil JakubSKP Kolín1
Otáhal VáclavFC Atletico Chomutov1
Pašek LukášFC Atletico Chomutov1
Pecka TomášTJ FC Dalmach Turnov1
Punčochář MichalRealvestav Slatina1
Rendl TomášTJTZ Atlantic Rakovník1
Semenský MartinTJ FC Dalmach Turnov1
Sláma JanTJTZ Atlantic Rakovník1
Stýbal MichalPampuch Team Liberec1
Šídlo KamilRealvestav Slatina1
Šťastný OndřejFC Betis Kadaň1
Štítkovec JanSKP Kolín1
Tvrz MarekTJTZ Atlantic Rakovník1
Urban JiříTJTZ Atlantic Rakovník1
Váňa MarcelFC Atletico Chomutov1
Váňa MartinFC Atletico Chomutov1
Zach RadekTJTZ Atlantic Rakovník1
Živnůstka DavidFC Betis Kadaň1


Divize A
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate