Futsal

reklama

O1A - Divize A

1. kolo 06.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101Legie PříbramRealvestav Slatina06.10. 20:15SH Příbram
O1A0102FC Betis KadaňFC Atletico Chomutov06.10. 19:30SH Kadaň
O1A0103FC Arsenal BenešovSKP Kolín06.10. 20:00SH Neveklov
O1A0104Gold Combix Ústí n/LPampuch Team Liberec06.10. 20:20SH WHC Ústí
O1A0105FK Kobylisy PrahaTJTZ Atlantic Rakovník08.10. 19:30NESH VŠE Praha
O1A0106Hrasl SlanýTJ FC Dalmach Turnov06.10. 19:15SH BIOS Slaný


2. kolo 13.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201Realvestav SlatinaTJ FC Dalmach Turnov15.10. 20:00NESH BIOS Kladno
O1A0202TJTZ Atlantic RakovníkHrasl Slaný14.10. 20:00SOSH Stochov
O1A0203Pampuch Team LiberecFK Kobylisy Praha15.10. 19:30NESH TU Liberec
O1A0204SKP KolínGold Combix Ústí n/L14.10. 19:15SOSH Kolín
O1A0205FC Atletico ChomutovFC Arsenal Benešov15.10. 18:45NESH Chomutov
O1A0206Legie PříbramFC Betis Kadaň13.10. 20:15SH Příbram


3. kolo 20.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301FC Betis KadaňRealvestav Slatina20.10. 19:30SH Kadaň
O1A0302FC Arsenal BenešovLegie Příbram20.10. 20:00SH Neveklov
O1A0303Gold Combix Ústí n/LFC Atletico Chomutov20.10. 20:20SH WHC Ústí
O1A0304FK Kobylisy PrahaSKP Kolín20.10. 21:00SH VŠE Praha
O1A0305Hrasl SlanýPampuch Team Liberec20.10. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0306TJ FC Dalmach TurnovTJTZ Atlantic Rakovník22.10. 19:00NESH Turnov


4. kolo 27.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401Realvestav SlatinaTJTZ Atlantic Rakovník29.10. 19:30NESH BIOS Kladno
O1A0402Pampuch Team LiberecTJ FC Dalmach Turnov27.10. 19:30SH TU Liberec
O1A0403SKP KolínHrasl Slaný28.10. 19:15SOSH Kolín
O1A0404FC Atletico ChomutovFK Kobylisy Praha29.10. 18:15NESH Chomutov
O1A0405Legie PříbramGold Combix Ústí n/L27.10. 20:15SH Příbram
O1A0406FC Betis KadaňFC Arsenal Benešov27.10. 19:30SH Kadaň


5. kolo 03.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501FC Arsenal BenešovRealvestav Slatina03.11. 20:00SH Neveklov
O1A0502Gold Combix Ústí n/LFC Betis Kadaň03.11. 20:20SH WHC Ústí
O1A0503FK Kobylisy PrahaLegie Příbram03.11. 21:00SH VŠE Praha
O1A0504Hrasl SlanýFC Atletico Chomutov03.11. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0505TJ FC Dalmach TurnovSKP Kolín05.11. 19:00NESH Turnov
O1A0506TJTZ Atlantic RakovníkPampuch Team Liberec03.11. 20:30SH Stochov


6. kolo 10.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601Realvestav SlatinaPampuch Team Liberec12.11. 20:30NESH BIOS Kladno
O1A0602SKP KolínTJTZ Atlantic Rakovník11.11. 19:15SOSH Kolín
O1A0603FC Atletico ChomutovTJ FC Dalmach Turnov12.11. 18:15NESH Chomutov
O1A0604Legie PříbramHrasl Slaný10.11. 20:15SH Příbram
O1A0605FC Betis KadaňFK Kobylisy Praha10.11. 19:30SH Kadaň
O1A0606FC Arsenal BenešovGold Combix Ústí n/L10.11. 20:00SH Neveklov


7. kolo 17.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701Gold Combix Ústí n/LRealvestav Slatina17.11. 20:20SH WHC Ústí
O1A0702FK Kobylisy PrahaFC Arsenal Benešov17.11. 21:00SH VŠE Praha
O1A0703Hrasl SlanýFC Betis Kadaň17.11. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0704TJ FC Dalmach TurnovLegie Příbram19.11. 19:00NESH Turnov
O1A0705TJTZ Atlantic RakovníkFC Atletico Chomutov19.11. 17:30NESH Stochov
O1A0706Pampuch Team LiberecSKP Kolín17.11. 19:30SH TU Liberec


8. kolo 24.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801Realvestav SlatinaSKP Kolín26.11. 20:30NESH BIOS Kladno
O1A0802FC Atletico ChomutovPampuch Team Liberec26.11. 18:15NESH Chomutov
O1A0803Legie PříbramTJTZ Atlantic Rakovník24.11. 20:15SH Příbram
O1A0804FC Betis KadaňTJ FC Dalmach Turnov24.11. 19:30SH Kadaň
O1A0805FC Arsenal BenešovHrasl Slaný24.11. 20:00SH Neveklov
O1A0806Gold Combix Ústí n/LFK Kobylisy Praha24.11. 20:20SH WHC Ústí


9. kolo 01.12.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901FK Kobylisy PrahaRealvestav Slatina03.12. 19:30NESH VŠE Praha
O1A0902Hrasl SlanýGold Combix Ústí n/L01.12. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0903TJ FC Dalmach TurnovFC Arsenal Benešov03.12. 19:00NESH Turnov
O1A0904TJTZ Atlantic RakovníkFC Betis Kadaň01.12. 20:30SH Stochov
O1A0905Pampuch Team LiberecLegie Příbram03.12. 18:30NESH TU Liberec
O1A0906SKP KolínFC Atletico Chomutov02.12. 19:15SOSH Kolín


10. kolo 08.12.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001Realvestav SlatinaFC Atletico Chomutov10.12. 20:30NESH BIOS Kladno
O1A1002Legie PříbramSKP Kolín08.12. 20:15SH Příbram
O1A1003FC Betis KadaňPampuch Team Liberec08.12. 19:30SH Kadaň
O1A1004FC Arsenal BenešovTJTZ Atlantic Rakovník08.12. 20:00SH Neveklov
O1A1005Gold Combix Ústí n/LTJ FC Dalmach Turnov08.12. 20:20SH WHC Ústí
O1A1006FK Kobylisy PrahaHrasl Slaný10.12. 19:30NESH VŠE Praha


11. kolo 15.12.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101Hrasl SlanýRealvestav Slatina15.12. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1102TJ FC Dalmach TurnovFK Kobylisy Praha17.12. 19:00NESH Turnov
O1A1103TJTZ Atlantic RakovníkGold Combix Ústí n/L15.12. 20:30SH Stochov
O1A1104Pampuch Team LiberecFC Arsenal Benešov15.12. 20:30SH sport park Liberec
O1A1105SKP KolínFC Betis Kadaň16.12. 19:15SOSH Kolín
O1A1106FC Atletico ChomutovLegie Příbram17.12. 18:15NESH Chomutov


12. kolo 05.01.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201Realvestav SlatinaLegie Příbram07.01. 19:30NESH BIOS Kladno
O1A1202FC Atletico ChomutovFC Betis Kadaň05.01. 17:15SH Chomutov
O1A1203SKP KolínFC Arsenal Benešov06.01. 19:15SOSH Kolín
O1A1204Pampuch Team LiberecGold Combix Ústí n/L05.01. 19:30SH TU Liberec
O1A1205TJTZ Atlantic RakovníkFK Kobylisy Praha07.01. 20:15NESH Stochov
O1A1206TJ FC Dalmach TurnovHrasl Slaný07.01. 19:00NESH Turnov


13. kolo 12.01.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1301TJ FC Dalmach TurnovRealvestav Slatina14.01. 19:00NESH Turnov
O1A1302Hrasl SlanýTJTZ Atlantic Rakovník12.01. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1303FK Kobylisy PrahaPampuch Team Liberec14.01. 19:30NESH VŠE Praha
O1A1304Gold Combix Ústí n/LSKP Kolín12.01. 20:20SH WHC Ústí
O1A1305FC Arsenal BenešovFC Atletico Chomutov12.01. 20:00SH Neveklov
O1A1306FC Betis KadaňLegie Příbram12.01. 19:30SH Kadaň


14. kolo 19.01.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401Realvestav SlatinaFC Betis Kadaň21.01. 20:30NESH BIOS Kladno
O1A1402Legie PříbramFC Arsenal Benešov19.01. 20:15SH Příbram
O1A1403FC Atletico ChomutovGold Combix Ústí n/L21.01. 18:15NESH Chomutov
O1A1404SKP KolínFK Kobylisy Praha20.01. 19:15SOSH Kolín
O1A1405Pampuch Team LiberecHrasl Slaný19.01. 19:30SH TU Liberec
O1A1406TJTZ Atlantic RakovníkTJ FC Dalmach Turnov19.01. 20:30SH Stochov


15. kolo 26.01.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1501TJTZ Atlantic RakovníkRealvestav Slatina26.01. 20:30SH Stochov
O1A1502TJ FC Dalmach TurnovPampuch Team Liberec28.01. 19:00NESH Turnov
O1A1503Hrasl SlanýSKP Kolín26.01. 20:45SH BIOS Slaný
O1A1504FK Kobylisy PrahaFC Atletico Chomutov28.01. 19:30NESH VŠE Praha
O1A1505Gold Combix Ústí n/LLegie Příbram26.01. 20:20SH WHC Ústí
O1A1506FC Arsenal BenešovFC Betis Kadaň26.01. 20:00SH Neveklov


16. kolo 02.02.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1601Realvestav SlatinaFC Arsenal Benešov04.02. 20:00NESH BIOS Kladno
O1A1602FC Betis KadaňGold Combix Ústí n/L02.02. 19:30SH Kadaň
O1A1603Legie PříbramFK Kobylisy Praha02.02. 20:15SH Příbram
O1A1604FC Atletico ChomutovHrasl Slaný29.01. 18:15POSH Chomutov
O1A1605SKP KolínTJ FC Dalmach Turnov03.02. 19:15SOSH Kolín
O1A1606Pampuch Team LiberecTJTZ Atlantic Rakovník02.02. 19:30SH TU Liberec


17. kolo 09.02.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1701Pampuch Team LiberecRealvestav Slatina09.02. 19:30SH TU Liberec
O1A1702TJTZ Atlantic RakovníkSKP Kolín09.02. 20:30SH Stochov
O1A1703TJ FC Dalmach TurnovFC Atletico Chomutov11.02. 19:00NESH Turnov
O1A1704Hrasl SlanýLegie Příbram09.02. 20:45SH BIOS Slaný
O1A1705FK Kobylisy PrahaFC Betis Kadaň11.02. 19:30NESH VŠE Praha
O1A1706Gold Combix Ústí n/LFC Arsenal Benešov04.03. 15:30NESH WHC Ústí


18. kolo 16.02.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1801Realvestav SlatinaGold Combix Ústí n/L18.02. 19:30NESH Kladno
O1A1802FC Arsenal BenešovFK Kobylisy Praha16.02. 20:00SH Neveklov
O1A1803FC Betis KadaňHrasl Slaný16.02. 19:30SH Kadaň
O1A1804Legie PříbramTJ FC Dalmach Turnov16.02. 20:15SH Příbram
O1A1805FC Atletico ChomutovTJTZ Atlantic Rakovník18.02. 18:15NESH Chomutov
O1A1806SKP KolínPampuch Team Liberec17.02. 19:15SOSH Kolín


19. kolo 23.02.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1901SKP KolínRealvestav Slatina24.02. 19:15SOSH Kolín
O1A1902Pampuch Team LiberecFC Atletico Chomutov23.02. 19:30SH TU Liberec
O1A1903TJTZ Atlantic RakovníkLegie Příbram23.02. 20:30SH Stochov
O1A1904TJ FC Dalmach TurnovFC Betis Kadaň25.02. 19:00NESH Turnov
O1A1905Hrasl SlanýFC Arsenal Benešov23.02. 20:45SH BIOS Slaný
O1A1906FK Kobylisy PrahaGold Combix Ústí n/L25.02. 19:30NESH VŠE Praha


20. kolo 02.03.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2001Realvestav SlatinaFK Kobylisy Praha04.03. 19:30NESH BIOS Kladno
O1A2002Gold Combix Ústí n/LHrasl Slaný02.03. 20:20SH WHC Ústí
O1A2003FC Arsenal BenešovTJ FC Dalmach Turnov02.03. 20:00SH Neveklov
O1A2004FC Betis KadaňTJTZ Atlantic Rakovník02.03. 19:30SH Kadaň
O1A2005Legie PříbramPampuch Team Liberec02.03. 20:15SH Příbram
O1A2006FC Atletico ChomutovSKP Kolín04.03. 18:15NESH Chomutov


21. kolo 09.03.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2101FC Atletico ChomutovRealvestav Slatina09.03. 20:45SH Kadaň
O1A2102SKP KolínLegie Příbram10.03. 19:15SOSH Kolín
O1A2103Pampuch Team LiberecFC Betis Kadaň09.03. 19:30SH TU Liberec
O1A2104TJTZ Atlantic RakovníkFC Arsenal Benešov10.03. 20:00SOSH Stochov
O1A2105TJ FC Dalmach TurnovGold Combix Ústí n/L11.03. 19:00NESH Turnov
O1A2106Hrasl SlanýFK Kobylisy Praha09.03. 20:45SH BIOS Slaný


22. kolo 17.03.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2201Realvestav SlatinaHrasl Slaný17.03. 20:00SOSH BIOS Kladno
O1A2202FK Kobylisy PrahaTJ FC Dalmach Turnov17.03. 20:00SOSH VŠE Praha
O1A2203Gold Combix Ústí n/LTJTZ Atlantic Rakovník17.03. 20:00SOSH WHC Ústí
O1A2204FC Arsenal BenešovPampuch Team Liberec17.03. 20:00SOSH Neveklov
O1A2205FC Betis KadaňSKP Kolín17.03. 20:00SOSH Kadaň
O1A2206Legie PříbramFC Atletico Chomutov17.03. 20:00SOSH Příbram



Divize A
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate