Futsal

reklama

O1A - Divize A - základní část

1. kolo 02.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101HRASL SlanýFK Kobylisy Praha02.11. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0102SKP KolínFC Baník Chomutov B25.11. 20:00NESH SŠ Kolín
O1A0103FC Slatina 2006Gold Combix Ústí n/L04.11. 20:30NEBIOS Kladno
O1A0104FC Atletico ChomutovTJ FC Dalmach Turnov04.11. 18:15NESH Chomutov


2. kolo 09.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201FK Kobylisy PrahaTJ FC Dalmach Turnov11.11. 19:20NESH VŠE Praha
O1A0202Gold Combix Ústí n/LFC Atletico Chomutov09.11. 20:20SH WHC Ústí n/L
O1A0203FC Baník Chomutov BFC Slatina 200610.11. 20:30SOSH Chomutov
O1A0204HRASL SlanýSKP Kolín09.11. 19:15SH BIOS Slaný


3. kolo 16.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301SKP KolínFK Kobylisy Praha17.11. 19:15SOSH SŠ Kolín
O1A0302FC Slatina 2006HRASL Slaný18.11. 20:00NESH Kladno
O1A0303FC Atletico ChomutovFC Baník Chomutov B18.11. 18:15NESH Chomutov
O1A0304TJ FC Dalmach TurnovGold Combix Ústí n/L18.11. 19:00NESH Turnov


4. kolo 23.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401FK Kobylisy PrahaGold Combix Ústí n/L25.11. 19:20NESH VŠE Praha
O1A0402FC Baník Chomutov BTJ FC Dalmach Turnov24.11. 20:30SOSH Chomutov (Březenecká)
O1A0403HRASL SlanýFC Atletico Chomutov23.11. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0404SKP KolínFC Slatina 200624.11. 19:15SOSH SŠ Kolín


5. kolo 30.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501FC Slatina 2006FK Kobylisy Praha02.12. 20:00NEBIOS Kladno
O1A0502FC Atletico ChomutovSKP Kolín02.12. 18:15NESH Chomutov
O1A0503TJ FC Dalmach TurnovHRASL Slaný02.12. 19:00NESH Turnov
O1A0504Gold Combix Ústí n/LFC Baník Chomutov B30.11. 20:20SH WHC Ústí n/L


6. kolo 07.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601FK Kobylisy PrahaFC Baník Chomutov B09.12. 19:20NESH VŠE Praha
O1A0602HRASL SlanýGold Combix Ústí n/L07.12. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0603SKP KolínTJ FC Dalmach Turnov08.12. 19:15SOSH SŠ Kolín
O1A0604FC Slatina 2006FC Atletico Chomutov09.12. 20:00NEBIOS Kladno


7. kolo 14.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701FC Atletico ChomutovFK Kobylisy Praha16.12. 18:15NESH Chomutov
O1A0702TJ FC Dalmach TurnovFC Slatina 200616.12. 19:00NESH Turnov
O1A0703Gold Combix Ústí n/LSKP Kolín14.12. 20:20SH WHC Ústí n/L
O1A0704FC Baník Chomutov BHRASL Slaný15.12. 20:30SOSH Chomutov


8. kolo 04.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801FK Kobylisy PrahaHRASL Slaný06.01. 20:20NESH Jedenáctka Praha
O1A0802FC Baník Chomutov BSKP Kolín05.01. 20:30SOSH Chomutov
O1A0803Gold Combix Ústí n/LFC Slatina 200604.01. 20:20SH WHC Ústí n/L
O1A0804TJ FC Dalmach TurnovFC Atletico Chomutov06.01. 19:00NESH Turnov


9. kolo 11.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901TJ FC Dalmach TurnovFK Kobylisy Praha13.01. 19:00NESH Turnov
O1A0902FC Atletico ChomutovGold Combix Ústí n/L13.01. 18:15NESH Chomutov
O1A0903FC Slatina 2006FC Baník Chomutov B13.01. 20:30NEBIOS Kladno
O1A0904SKP KolínHRASL Slaný12.01. 19:15SOSH SŠ Kolín


10. kolo 18.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001FK Kobylisy PrahaSKP Kolín20.01. 19:20NESH VŠE Praha
O1A1002HRASL SlanýFC Slatina 200618.01. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1003FC Baník Chomutov BFC Atletico Chomutov19.01. 20:30SOSH Chomutov
O1A1004Gold Combix Ústí n/LTJ FC Dalmach Turnov18.01. 20:20SH WHC Ústí n/L


11. kolo 25.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101Gold Combix Ústí n/LFK Kobylisy Praha25.01. 20:20SH WHC Ústí n/L
O1A1102TJ FC Dalmach TurnovFC Baník Chomutov B27.01. 19:00NESH Turnov
O1A1103FC Atletico ChomutovHRASL Slaný27.01. 18:15NESH Chomutov
O1A1104FC Slatina 2006SKP Kolín27.01. 20:00NEBIOS Kladno


12. kolo 01.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201FK Kobylisy PrahaFC Slatina 200603.02. 19:20NESH VŠE Praha
O1A1202SKP KolínFC Atletico Chomutov02.02. 19:15SOSH SŠ Kolín
O1A1203HRASL SlanýTJ FC Dalmach Turnov01.02. 20:45SH BIOS Slaný
O1A1204FC Baník Chomutov BGold Combix Ústí n/L02.02. 20:30SOSH Chomutov


13. kolo 08.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1301FC Baník Chomutov BFK Kobylisy Praha09.02. 20:30SOSH Chomutov
O1A1302Gold Combix Ústí n/LHRASL Slaný08.02. 20:20SH WHC Ústí n/L
O1A1303TJ FC Dalmach TurnovSKP Kolín10.02. 19:00NESH Turnov
O1A1304FC Atletico ChomutovFC Slatina 200610.02. 18:15NESH Chomutov


14. kolo 15.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401FK Kobylisy PrahaFC Atletico Chomutov16.02. 20:20SOSH Jedenáctka Praha
O1A1402FC Slatina 2006TJ FC Dalmach Turnov16.02. 20:30SOSH Kladno
O1A1403SKP KolínGold Combix Ústí n/L16.02. 19:15SOSH SŠ Kolín
O1A1404HRASL SlanýFC Baník Chomutov B16.02. 20:00SOSH BIOS Slaný



Divize A
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate