Futsal

reklama

O1A - Divize A

1. kolo 22.10.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101Reas Česká LípaBohemians Praha 190523.10. 20:00SOSH Nový Bor
O1A0102FTZS Liberec BTJ Sokol Dobřichovice24.10. 20:00NESH Liberec (Dobiášova)
O1A0103Pampuch LiberecFC Atletico Chomutov23.10. 19:30SOSH Liberec (Aréna)
O1A0105Futsal Club BrandýsekFC Betis Kadaň23.10. 20:00SOSH Kladno


2. kolo 29.10.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201Bohemians Praha 1905FC Betis Kadaň30.10. 19:05SOSH JM KV Praha
O1A0203FC Atletico ChomutovSK Olympik Mělník B31.10. 18:15NESH Chomutov
O1A0204TJ Sokol DobřichovicePampuch Liberec29.10. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A0205Reas Česká LípaFTZS Liberec B30.10. 20:00SOSH Česká Lípa


3. kolo 05.11.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301FTZS Liberec BBohemians Praha 190507.11. 20:00NESH LIberec (Dobiášova)
O1A0302Pampuch LiberecReas Česká Lípa06.11. 19:30SOSH Liberec (Aréna)
O1A0303SK Olympik Mělník BTJ Sokol Dobřichovice07.11. 18:00NESH Mělník
O1A0304Futsal Club BrandýsekFC Atletico Chomutov05.11. 20:30SH Kladno


4. kolo 12.11.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0402FC Atletico ChomutovFC Betis Kadaň14.11. 18:15NESH Chomutov
O1A0403TJ Sokol DobřichoviceFutsal Club Brandýsek12.11. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A0404Reas Česká LípaSK Olympik Mělník B13.11. 20:00SOSH Česká Lípa
O1A0405FTZS Liberec BPampuch Liberec14.11. 20:00NESH Liberec (Dobiášova)


5. kolo 19.11.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501Pampuch LiberecBohemians Praha 190520.11. 19:30SOSH Liberec (Aréna)
O1A0502SK Olympik Mělník BFTZS Liberec B21.11. 18:00NESH Mělník
O1A0503Futsal Club BrandýsekReas Česká Lípa21.11. 15:00NESH Kladno
O1A0504FC Betis KadaňTJ Sokol Dobřichovice19.11. 19:30SH Kadaň


6. kolo 26.11.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601Bohemians Praha 1905FC Atletico Chomutov28.11. 16:05NESH Jedenáctka Praha
O1A0603Reas Česká LípaFC Betis Kadaň27.11. 20:00SOSH Česká Lípa
O1A0604FTZS Liberec BFutsal Club Brandýsek28.11. 20:00NESH Liberec (Dobiášova)
O1A0605Pampuch LiberecSK Olympik Mělník B27.11. 20:30SOSH Liberec (Aréna)


7. kolo 03.12.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701SK Olympik Mělník BBohemians Praha 190505.12. 18:00NESH Mělník
O1A0702Futsal Club BrandýsekPampuch Liberec05.12. 18:00NESH BIOS Kladno
O1A0703FC Betis KadaňFTZS Liberec B03.12. 19:30SH Kadaň
O1A0705FC Atletico ChomutovTJ Sokol Dobřichovice05.12. 18:15NESH Chomutov


8. kolo 10.12.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801Bohemians Praha 1905TJ Sokol Dobřichovice10.12. 20:05SH Eden Praha
O1A0802Reas Česká LípaFC Atletico Chomutov12.12. 19:00NESH Česká Lípa
O1A0804Pampuch LiberecFC Betis Kadaň11.12. 18:30SOSH Liberec (Aréna)
O1A0805SK Olympik Mělník BFutsal Club Brandýsek12.12. 18:00NESH Mělník


9. kolo 17.12.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901Futsal Club BrandýsekBohemians Praha 190517.12. 20:30SH Kladno
O1A0902FC Betis KadaňSK Olympik Mělník B17.12. 19:30SH Kadaň
O1A0904FC Atletico ChomutovFTZS Liberec B18.12. 18:15SOSH Chomutov
O1A0905TJ Sokol DobřichoviceReas Česká Lípa17.12. 20:00SH BIOS Dobřichovice


10. kolo 07.01.2022

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001Bohemians Praha 1905Reas Česká Lípa07.01. 19:45SH Radotín Praha
O1A1002TJ Sokol DobřichoviceFTZS Liberec B07.01. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A1003FC Atletico ChomutovPampuch Liberec08.01. 18:45SOSH Chomutov
O1A1005FC Betis KadaňFutsal Club Brandýsek07.01. 19:30SH Kadaň


11. kolo 14.01.2022

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101FC Betis KadaňBohemians Praha 190514.01. 19:30SH Kadaň
O1A1103SK Olympik Mělník BFC Atletico Chomutov16.01. 18:00NESH Mělník
O1A1104Pampuch LiberecTJ Sokol Dobřichovice15.01. 18:30SOSH Liberec (Aréna)
O1A1105FTZS Liberec BReas Česká Lípa16.01. 20:00NESH Liberec (Dobiášova)


12. kolo 21.01.2022

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201Bohemians Praha 1905FTZS Liberec B23.01. 18:00NESH Eden Praha
O1A1202Reas Česká LípaPampuch Liberec22.01. 20:00SOSH Nový Bor
O1A1203TJ Sokol DobřichoviceSK Olympik Mělník B21.01. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A1204FC Atletico ChomutovFutsal Club Brandýsek23.01. 19:15NESH Chomutov


13. kolo 28.01.2022

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1302FC Betis KadaňFC Atletico Chomutov28.01. 19:30SH Kadaň
O1A1303Futsal Club BrandýsekTJ Sokol Dobřichovice28.01. 20:30SH Kladno
O1A1304SK Olympik Mělník BReas Česká Lípa30.01. 18:00NESH Mělník
O1A1305Pampuch LiberecFTZS Liberec B30.01. 20:00NESH Liberec (Dobiášova)


14. kolo 04.02.2022

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401Bohemians Praha 1905Pampuch Liberec05.02. 19:05SOSH JM KV Praha
O1A1402FTZS Liberec BSK Olympik Mělník B06.02. 20:00NESH Liberec (Dobiášova)
O1A1403Reas Česká LípaFutsal Club Brandýsek05.02. 20:00SOSH Česká Lípa
O1A1404TJ Sokol DobřichoviceFC Betis Kadaň04.02. 20:00SH BIOS Dobřichovice


15. kolo 11.02.2022

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1501FC Atletico ChomutovBohemians Praha 190513.02. 18:15NESH Chomutov
O1A1503FC Betis KadaňReas Česká Lípa11.02. 19:30SH Kadaň
O1A1504Futsal Club BrandýsekFTZS Liberec B13.02. 18:00NESH Kladno
O1A1505SK Olympik Mělník BPampuch Liberec13.02. 18:00NESH Mělník


16. kolo 18.02.2022

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1601Bohemians Praha 1905SK Olympik Mělník B19.02. 19:05SOSH JM KV Praha
O1A1602Pampuch LiberecFutsal Club Brandýsek19.02. 19:30SOSH Liberec (Aréna)
O1A1603FTZS Liberec BFC Betis Kadaň20.02. 20:00NESH Liberec (Dobiášova)
O1A1605TJ Sokol DobřichoviceFC Atletico Chomutov18.02. 20:00SH BIOS Dobřichovice


17. kolo 25.02.2022

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1701TJ Sokol DobřichoviceBohemians Praha 190525.02. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A1702FC Atletico ChomutovReas Česká Lípa27.02. 18:15NESH Chomutov
O1A1704FC Betis KadaňPampuch Liberec25.02. 19:30SH Kadaň
O1A1705Futsal Club BrandýsekSK Olympik Mělník B25.02. 20:30SH Kladno


18. kolo 05.03.2022

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1801Bohemians Praha 1905Futsal Club Brandýsek05.03. 20:00SOSH Eden Praha
O1A1802SK Olympik Mělník BFC Betis Kadaň05.03. 20:00SOSH Mělník
O1A1804FTZS Liberec BFC Atletico Chomutov05.03. 20:00SOSH Liberec (Dobiášova)
O1A1805Reas Česká LípaTJ Sokol Dobřichovice05.03. 20:00SOSH Česká Lípa



Divize A
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate