Futsal

reklama

O1A - Divize A - základní část

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0101HRASL SlanýFK Kobylisy Praha7:3 (1:1)50
Branky: Kuba Ondřej 2, Eichler Tomáš 2, Rössler Lukáš, Klusáček Petr, Landvojtovič Vít - Novák Tomáš 2, Faltýnek Tomáš; Rozhodčí: Chadima Miroslav (8.4), Svoboda Richard (8.4); Delegát: Nepil Pavel; ŽK: Landvojtovič Jan ml., Klusáček Petr - Skirka Lukáš
O1A0102SKP KolínFC Baník Chomutov B14:2 (7:2)10
Branky: Slezák Lukáš 4, Hejduk Zdeněk 2, Kopecký Miroslav 2, Kotek Michal 2, Funda Ladislav, Šváb Tomáš, Kovařík Jakub, Linhart Matěj - Dolechek Danyil, Boček Jan; Rozhodčí: Kudrna Ladislav (8.4), Nejedlo Tomáš (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Kotek Michal - 0
O1A0103FC Slatina 2006Gold Combic Ústí/L11:7 (3:5)5
Branky: Punčochář Michal 6, Beneš Jan 3, Klempt Kamil, Hanuščík Jakub - Al-Eraidi Samir 3, Lácha Patrik 2, Kupka Radek, Urbánszký Alexandr; Rozhodčí: Cichra David (8.4), Orálek Kamil (8.4); Delegát: Švagr Roman; ŽK: Tenkl Tomáš - Lácha Patrik, Al-Eraidi Samir
O1A0104FC Atletico ChomutovTJ FC Dalmach Turnov1:9 (1:4)30
Branky: Král Jan - Randák Matěj 4, Hurt Daniel 2, Tvrdý Vojtěch 2, Pařízek Michal; Rozhodčí: Macháček Jiří (8.4), Hanzlík Jiří (8.4); Delegát: Smreček Ladislav


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0201FK Kobylisy PrahaTJ FC Dalmach Turnov4:2 (3:1)5
Branky: vlastní, Slanina Richard, Doležal Jan, Faltýnek Tomáš - Špína Marcel, Veber Štěpán; Rozhodčí: Œnýdr Miroslav (8.5), Navrátilová Pavla (8.5); Delegát: Polák Ivo; ŽK: 0 - Špína Marcel
O1A0202Gold Combic Ústí/LFC Atletico Chomutov3:4 (0:0)15
Branky: Schmied Lukáš, Čermák Dominik, Barnat Petr - Myšička Karel 3, Kadlec Petr; Rozhodčí: Lutka Josef (8.3), Macháček Jiří (8.4); Delegát: Poppr Zbyněk
O1A0203FC Baník Chomutov BFC Slatina 20062:10 (1:5)30
Branky: Cicko Tomáš, Loukota Tomáš - Punčochář Michal 3, Paluka Lukáš 3, Beneš Jan 2, Klempt Kamil, Jeřábek Jan; Rozhodčí: Novotný Jan (8.4), Lasch Jiří (8.4); Delegát: Smreček Ladislav
O1A0204HRASL SlanýSKP Kolín9:4 (5:1)30
Branky: Kuba Ondřej 2, Kozák Petr 2, Peška Jan, Rössler Lukáš, Klusáček Petr, Krivák Patrik, Eichler Tomáš - Navrátil Jakub 3, Kovařík Jakub; Rozhodčí: Vlašič Miroslav (8.4), Říha Jaroslav (8.3); Delegát: Nepil Pavel; ŽK: 0 - Bora Aleksandr


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0301SKP KolínFK Kobylisy Praha4:12 (3:6)10
Branky: Škopek Michal, Slezák Lukáš, Funda Ladislav, Kovařík Jakub - Faltýnek Tomáš 5, Mareček Jakub 4, Vácha Zdeněk 2, Lovecký Tomáš; Rozhodčí: Černý Martin (8.4), Čikara Petr (8.4); Delegát: Gryc Leoš; ŽK: Štítkovec Jan - Faltýnek Tomáš
O1A0302FC Slatina 2006HRASL Slaný6:5 (3:3)10
Branky: Punčochář Michal 3, Tenkl Martin 2, Tenkl Tomáš - Kuba Ondřej 2, Rössler Lukáš, Landvojtovič Vít, Procházka David; Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8.4), Čikara Petr (8.3); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Tenkl Martin - Klusáček Petr
O1A0303FC Atletico ChomutovFC Baník Chomutov B4:3 (1:1)100
Branky: Král Jan 2, vlastní, Vondráček Denis - Tykal Tomáš, Dolechek Danyil, Zoula Ladislav; Rozhodčí: Plzák Daniel (8.3), Menšík Jaroslav (8.3); Delegát: Švagr Roman; ŽK: Kopečný Patrik, Hajný Vladimír - Zoula Ladislav
O1A0304TJ FC Dalmach TurnovGold Combic Ústí/L7:0 (2:0)100
Branky: Hurt Daniel 3, Špína Marcel 2, Fedorko Jan, Šimek Jiří; Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8.4), Čurda Michal (8.4); Delegát: Táborský Josef; ŽK: Hurt Daniel - Reischel Ondřej, Kupka Radek


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0401FK Kobylisy PrahaGold Combic Ústí/L2:4 (1:0)10
Branky: Slanina Richard 2 - Valta Petr, Kupka Radek, Kubala David, Bílek Michal; Rozhodčí: Peták Jan (8.2), Vážan Radek (8.4); Delegát: Nepil Pavel; ŽK: 0 - Bílek Michal, Barnat Petr
O1A0402FC Baník Chomutov BTJ FC Dalmach Turnov5:17 (1:7)50
Branky: Kulhánek Tomáš 2, Cicko Tomáš, Vrba Jan, Špicar Patrik - Hurt Daniel 3, Fedorko Jan 3, Dlouhý Jakub 3, Vítek Pavel 2, Tvrdý Vojtěch 2, Špína Marcel 2, Pařízek Michal, Pecka Tomáš; Rozhodčí: Mollinger Lukáš (8.4), Šmíd Jiří (8.4); Delegát: Nepil Pavel; ŽK: Zoula Ladislav - 0
O1A0403HRASL SlanýFC Atletico Chomutov4:5 (2:1)20
Branky: Klusáček Petr 2, Rössler Lukáš, Eichler Tomáš - Vondráček Denis 2, Naďal Michal, Ficek Lukáš, Bachor Filip; Rozhodčí: Stádník Vladimír (8.4), Svoboda Richard (8.3); Delegát: Košťál Milan; ŽK: Klusáček Petr, Procházka David, Eichler Tomáš - 0
O1A0404SKP KolínFC Slatina 200610:7 (3:2)10
Branky: Slezák Lukáš 4, Kovařík Jakub 2, Linhart Matěj 2, Funda Ladislav, Hejduk Zdeněk - Beneš Jan 3, Ludvík Jan 2, Paluka Lukáš, Tenkl Tomáš; Rozhodčí: Orálek Kamil (8.4), Šnýdr Miroslav (8.4); Delegát: Hora Jan; ŽK: Pluhař Michal - Tenkl Tomáš, Beneš Jan


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0501FC Slatina 2006FK Kobylisy Praha3:1 (1:0)30
Branky: Paluka Lukáš 2, Beneš Jan - Vácha Zdeněk; Rozhodčí: Navrátilová Pavla (8.1), Cílek Martin (8.4); Delegát: Nepil Pavel
O1A0502FC Atletico ChomutovSKP Kolín11:2 (7:1)60
Branky: Vondráček Denis 3, Kadlec Petr 2, Král Jan 2, Hajný Vladimír, Kopečný Patrik, Bachor Filip, Myšička Karel - Kopecký Miroslav, Kovařík Jakub; Rozhodčí: Macháček Jiří (8.4), Menšík Jaroslav (8.3); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: 0 - Štítkovec Jan
O1A0503TJ FC Dalmach TurnovHRASL Slaný3:1 (2:0)70
Branky: Špína Marcel 2, Tvrdý Vojtěch - Rössler Lukáš; Rozhodčí: Čurda Michal (8.4), Vrtal Bohumil (8.4); Delegát: Milner Michal; ŽK: 0 - Procházka David
O1A0504Gold Combic Ústí/LFC Baník Chomutov B7:4 (4:1)20
Branky: Schmied Lukáš 2, Kupka Radek 2, Kubala David, Lácha Patrik, Čermák Dominik - Dolechek Danyil 2, Šlégr Patrik, Šlégr Václav; Rozhodčí: Hanzlík Jiří (8.4), Lutka Josef (8.4); Delegát: Košťál Milan; ŽK: Barnat Petr - 0


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0601FK Kobylisy PrahaFC Baník Chomutov B6:6 (3:1)10
Branky: Doležal Jan 2, Slanina Richard, Vácha Zdeněk, Faltýnek Tomáš, Jančík David - Gedeon Filip 3, Cicko Tomáš 2, Dolechek Danyil; Rozhodčí: Orálek Kamil (8.4), Lafek David (8.3); Delegát: Polák Ivo
O1A0602HRASL SlanýGold Combic Ústí/L6:6 (3:4)5
Branky: Procházka David 3, Kuba Ondřej, Kozák Petr, Krivák Patrik - Lácha Patrik 3, Schmied Lukáš 2, Kupka Radek; Rozhodčí: Vlašič Miroslav (8.4), Prágl Martin (8.4); Delegát: Švagr Roman; ŽK: 0 - Čermák Dominik
O1A0603SKP KolínTJ FC Dalmach Turnov5:5 (1:2)10
Branky: Linhart Matěj 2, Hejduk Zdeněk, Kovařík Jakub, Bora Aleksandr - Randák Matěj 2, Krejčík Aleš, Pařízek Michal, Šimek Jiří; Rozhodčí: Černý Martin (8.4), Velebil Tomáš (8.4); Delegát: Rybka Zdeněk; ŽK: Černý Jiří - Semenský Martin, Tvrdý Vojtěch, Šimek Jiří, Vítek Pavel
O1A0604FC Slatina 2006FC Atletico Chomutov4:8 (2:4)5
Branky: Paluka Lukáš, Kapitán Jakub, Beneš Jan, Hanuščík Jakub - Kadlec Petr 2, Valta Jakub 2, vlastní, Váňa Marcel, Naďal Michal, Kopečný Patrik; Rozhodčí: Říha Jaroslav (8.7), Laštovička Stanislav (8.6); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Šídlo Kamil, Hanuščík Jakub, Beneš Jan - Hajný Vladimír, Kopečný Patrik; ČK: 0 - Hajný Vladimír


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0701FC Atletico ChomutovFK Kobylisy Praha2:6 (0:2)50
Branky: Farář Martin, Vondráček Denis - Jančík David 3, Vácha Zdeněk 2, Varjan Matej; Rozhodčí: Mollinger Lukáš (8.5), Pašek Lukáš (laik); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Ficek Lukáš, Vondráček Denis - Skirka Lukáš
O1A0702TJ FC Dalmach TurnovFC Slatina 20064:4 (2:1)40
Branky: Randák Matěj 2, Šimek Jiří, Špína Marcel - Paluka Lukáš 2, Klempt Kamil, Kapitán Jakub; Rozhodčí: Nejedlo Tomáš (8.2), Černý Martin (8.4); Delegát: Trlida Zdeněk; ŽK: Prokopec Petr, Šimek Jiří, Špína Marcel, Hurt Daniel, Dlouhý Jakub - Beneš Jan
O1A0703Gold Combic Ústí/LSKP Kolín6:5 (3:1)10
Branky: Kupka Radek 2, Urbánszký Alexandr, Barnat Petr, Bílek Michal, Vondráček Michal - Linhart Matěj 3, Hejduk Zdeněk, Živný Lukáš; Rozhodčí: Lutka Josef (8.4), Hanzlík Jiří (8.4); Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: Urbánszký Alexandr, Barnat Petr - Černý Jiří, Linhart Matěj
O1A0704FC Baník Chomutov BHRASL Slaný7:9 (4:3)20
Branky: Gedeon Filip 2, Šlachta Jakub 2, Zrebňák David, Špicar Patrik, Svoboda Lukáš - Klusáček Petr 2, Landvojtovič Vít 2, Peška Jan, Landvojtovič Jan ml., Rössler Lukáš, Kozák Petr, Eichler Tomáš; Rozhodčí: Lasch Jiří (8.4), Řeháček Lubomír (8.4); Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: Gedeon Filip - 0


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0801FK Kobylisy PrahaHRASL Slaný3:2 (2:1)10
Branky: Faltýnek Tomáš 2, Vácha Zdeněk - Peška Jan, Procházka David; Rozhodčí: Svoboda Richard (8.4), Šnýdr Miroslav (8.4); Delegát: Nepil Pavel
O1A0802FC Baník Chomutov BSKP Kolín4:4 (3:2)20
Branky: Gedeon Filip 3, Kopta Zdeněk - Šváb Tomáš, Hejduk Zdeněk, Seifert Lukáš, Kovařík Jakub; Rozhodčí: Macháček Jiří (8.6), Lutka Josef (8.7); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Zoula Ladislav - Slezák Lukáš, Funda Ladislav, Štítkovec Jan; ČK: Zoula Ladislav - 0
O1A0803Gold Combic Ústí/LFC Slatina 200611:4 (3:2)15
Branky: Valta Petr 3, Kupka Radek 3, Al-Eraidi Samir 2, Barnat Petr 2, Sláma Vít - Klempt Kamil 3, Beneš Jan; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.4), Mollinger Lukáš (8.4); Delegát: Táborský Josef; ŽK: 0 - Klempt Kamil, Punčochář Michal; ČK: 0 - Hnízdil Dominik
O1A0804TJ FC Dalmach TurnovFC Atletico Chomutov4:3 (2:1)60
Branky: Tvrdý Vojtěch 2, Mencl Jaroslav, Špína Marcel - Hajný Vladimír, Král Jan, Kopečný Patrik; Rozhodčí: Černý Martin (8.4), Kudrna Ladislav (8.4); Delegát: Táborský Josef; ŽK: Prokopec Petr, Šimek Jiří - Kopečný Patrik, Bachor Filip


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0901TJ FC Dalmach TurnovFK Kobylisy Praha6:2 (2:1)60
Branky: Randák Matěj 4, Kalousek Zdeněk, Pařízek Michal - Slanina Richard, Faltýnek Tomáš; Rozhodčí: Nešněra Filip (8.4), Čurda Michal (8.3); Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: Tvrdý Vojtěch - Faltýnek Tomáš, Slanina Richard
O1A0902FC Atletico ChomutovGold Combic Ústí/L8:5 (2:2)79
Branky: Kopečný Patrik 3, vlastní, Hajný Vladimír, Glas David, Král Jan, Bachor Filip - Lácha Patrik 2, Urbánszký Alexandr, Al-Eraidi Samir, Vondráček Michal; Rozhodčí: Plzák Daniel (8.4), Hanzlík Jiří (8.4); Delegát: Košťál Milan; ŽK: Hajný Vladimír - Al-Eraidi Samir
O1A0903FC Slatina 2006FC Baník Chomutov B8:4 (2:0)20
Branky: Tenkl Martin 2, Majer Jiří 2, Hanuščík Jakub 2, Ludvík Jan, Beneš Jan - Zrebňák David 2, vlastní, Šlégr Václav; Rozhodčí: Čikara Petr (8), Svoboda Richard (8.4); Delegát: Nepil Pavel; ŽK: Tenkl Tomáš - Šlégr Václav, Koutník David, Süssmilch Jakub
O1A0904SKP KolínHRASL Slaný2:8 (2:2)20
Branky: Seifert Lukáš, Kovařík Jakub - Landvojtovič Jan ml. 3, Kuba Ondřej 2, Procházka David 2, Eichler Tomáš; Rozhodčí: Pivoňka Petr (8.4), Lafek David (8.5); Delegát: Hora Jan; ŽK: Černý Jiří, Hejduk Zdeněk - Klusáček Petr


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1001FK Kobylisy PrahaSKP Kolín3:3 (1:3)10
Branky: vlastní, Vácha Zdeněk, Doležal Jan - Funda Ladislav, Hejduk Zdeněk, Seifert Lukáš; Rozhodčí: Cichra David (8.4), Černý Ondřej (8.4); Delegát: Vaněk Václav; ŽK: Mareček Jakub - 0
O1A1002HRASL SlanýFC Slatina 20063:12 (2:4)30
Branky: Kuba Ondřej 2, Kozák Petr - Paluka Lukáš 5, Beneš Jan 3, vlastní, Mráz Josef, Tenkl Tomáš, Kapitán Jakub; Rozhodčí: Vážan Radek (8.3), Navrátilová Pavla (8.1); Delegát: Nepil Pavel; ŽK: Kuba Ondřej - 0
O1A1003FC Baník Chomutov BFC Atletico Chomutov3:6 (0:2)70
Branky: Dolechek Danyil 2, Nejedlý Jan - Král Jan 2, Kopečný Patrik 2, Glas David, Myšička Karel; Rozhodčí: Lafek David (8.5), Plzák Daniel (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Minařík Petr, Šinkovic Michal - Glas David
O1A1004Gold Combic Ústí/LTJ FC Dalmach Turnov1:4 (0:2)10
Branky: Reischel Ondřej - Špína Marcel 2, Randák Matěj 2; Rozhodčí: Macháček Jiří (8.4), Lutka Josef (8.4); Delegát: Táborský Josef; ŽK: 0 - Hurt Daniel


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1101Gold Combic Ústí/LFK Kobylisy Praha4:5 (1:2)20
Branky: vlastní, Schmied Lukáš, Urbánszký Alexandr, Al-Eraidi Samir - Báňa Tomáš, Vácha Zdeněk, Lovecký Tomáš, Doležal Jan, Faltýnek Tomáš; Rozhodčí: Novotný Jan (8.3), Lutka Josef (8.4); Delegát: Milner Michal; ŽK: Urbánszký Alexandr, Al-Eraidi Samir - 0; ČK: Barnat Petr - 0
O1A1102TJ FC Dalmach TurnovFC Baník Chomutov B19:3 (10:1)80
Branky: Randák Matěj 8, Tvrdý Vojtěch 3, Hurt Daniel 2, Špína Marcel 2, Mencl Jaroslav, Vítek Pavel, Krejčík Aleš, Šimek Jiří - Šlachta Jakub 2, vlastní; Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8.4), Nejedlo Tomáš (8.4); Delegát: Trlida Zdeněk
O1A1103FC Atletico ChomutovHRASL Slaný7:5 (6:2)45
Branky: Vondráček Denis 3, vlastní, Moravec Miloslav, Glas David, Valta Jakub - Eichler Tomáš 2, Kuba Ondřej, Rössler Lukáš, Landvojtovič Vít; Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8.4), Menšík Jaroslav (8.4); Delegát: Švagr Roman; ŽK: Otáhal Václav, Kopečný Patrik, Král Jan - Klusáček Petr
O1A1104FC Slatina 2006SKP Kolín4:4 (3:2)20
Branky: Paluka Lukáš 2, Mráz Josef, Beneš Jan - Kovařík Jakub 2, Funda Ladislav, Kopecký Miroslav; Rozhodčí: Prágl Martin (8.4), Vlašič Miroslav (8.4); Delegát: Polák Ivo


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1201FK Kobylisy PrahaFC Slatina 20065:10 (2:6)5
Branky: Lovecký Tomáš 2, Slanina Richard, Doležal Jan, Karafiát Václav - Beneš Jan 3, Paluka Lukáš 2, Tenkl Tomáš 2, Klempt Kamil, Tenkl Martin, Kapitán Jakub; Rozhodčí: Říha Jaroslav (8.4), Orálek Kamil (8.4); Delegát: Gryc Leoš; ŽK: 0 - Tenkl Tomáš, Tenkl Martin
O1A1202SKP KolínFC Atletico Chomutov9:9 (6:5)10
Branky: Navrátil Jakub 5, Kovařík Jakub 3, Slezák Lukáš - Bachor Filip 3, Vondráček Denis 2, Moravec Miloslav, Hajný Vladimír, Glas David, Prokopec Lukáš; Rozhodčí: Cichra David (8), Šnýdr Miroslav (8.1); Delegát: Vaněk Václav; ŽK: Kovařík Jakub, Navrátil Jakub - Novotný Petr, Moravec Miloslav, Naďal Michal, Vondráček Denis, Bachor Filip, Hajný Vladimír; ČK: 0 - Bachor Filip
O1A1203HRASL SlanýTJ FC Dalmach Turnov5:5 (3:4)12
Branky: Kozák Petr 2, Landvojtovič Jan ml., Rössler Lukáš, Klusáček Petr - Hurt Vojtěch 2, Pařízek Michal, Fedorko Jan, Špína Marcel; Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8.4), Stádník Vladimír (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Klusáček Petr - Hurt Vojtěch, Fedorko Jan
O1A1204FC Baník Chomutov BGold Combic Ústí/L5:4 (3:2)30
Branky: Špicar Patrik 2, Loukota Tomáš, Šinkovic Michal, Zoula Ladislav - Kupka Radek 3, Friedl Tomáš; Rozhodčí: Vlašič Miroslav (8.4), Henych Karel (8.4); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: 0 - Kupka Radek, Reischel Ondřej


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1301FC Baník Chomutov BFK Kobylisy Praha7:7 (2:3)35
Branky: Nejedlý Jan 2, Kerner Matyáš 2, Tykal Tomáš, Loukota Tomáš, Špicar Patrik - Doležal Jan 3, Slanina Richard, Báňa Tomáš, Vácha Zdeněk, Skirka Lukáš; Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.4), Říha Jaroslav (8.4); Delegát: Švagr Roman; ŽK: 0 - Skirka Lukáš
O1A1302Gold Combic Ústí/LHRASL Slaný6:1 (3:0)5
Branky: Kupka Radek 4, Holly Marek 2 - Landvojtovič Jan ml.; Rozhodčí: Prágl Martin (8.4), Lutka Josef (8.4); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Holly Marek - Dlouhý Michal, Peška Jan
O1A1303TJ FC Dalmach TurnovSKP Kolín9:6 (5:3)40
Branky: Hurt Daniel 3, Pařízek Michal 2, Bangha Marek, Tvrdý Vojtěch, Špína Marcel, Randák Matěj - Slezák Lukáš 2, Kovařík Jakub 2, Hejduk Zdeněk, Seifert Lukáš; Rozhodčí: Čurda Michal (8.3), Zlatník Jakub (8.4); Delegát: Táborský Josef; ŽK: Krejčík Aleš, Hurt Daniel - Pluhař Michal, Kopecký Miroslav, Kovařík Jakub; ČK: 0 - Hejduk Zdeněk
O1A1304FC Atletico ChomutovFC Slatina 20064:3 (0:2)80
Branky: Král Jan 2, Hajný Vladimír, Vondráček Denis - Klempt Kamil, Paluka Lukáš, Beneš Jan; Rozhodčí: Plzák Daniel (8.3), Říha Jaroslav (8.3); Delegát: Polák Ivo; ŽK: Kopečný Patrik, Vondráček Denis - Kapitán Jakub, Tenkl Martin


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1401FK Kobylisy PrahaFC Atletico Chomutov4:7 (4:3)20
Branky: Vácha Zdeněk 2, Slanina Richard, Doležal Jan - Hajný Vladimír 2, Moravec Miloslav, Naďal Michal, Král Jan, Vondráček Denis, Myšička Karel; Rozhodčí: Lafek David (8.4), Černý Ondřej (8.4); Delegát: Táborský Josef
O1A1402FC Slatina 2006TJ FC Dalmach Turnov2:2 (2:0)10
Branky: Tenkl Martin, Kapitán Jakub - Randák Matěj 2; Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8.4), Cichra David (8.4); Delegát: Košťál Milan; ŽK: Klempt Kamil - Vítek Pavel
O1A1403SKP KolínGold Combic Ústí/L17:5 (8:1)10
Branky: Navrátil Jakub 8, Kovařík Jakub 3, Slezák Lukáš 2, Funda Ladislav 2, Vyhnánek Jakub, Linhart Matěj - Vondráček Michal 2, Čech Hynek, Friedl Tomáš, Reischel Ondřej; Rozhodčí: Orálek Kamil (8.4), Vážan Radek (8.4); Delegát: Rybka Zdeněk
O1A1404HRASL SlanýFC Baník Chomutov B18:4 (5:3)10
Branky: Rössler Lukáš 6, Landvojtovič Jan ml. 4, Klusáček Petr 3, Kuba Ondřej 2, Dlouhý Michal, Peška Jan, Eichler Tomáš - Stádník Lukáš, Boček Jan, Koutník David, Treml Lukáš; Rozhodčí: Čikara Petr (8.4), Dragoun Radek (8.4); Delegát: Trlida Zdeněk; ŽK: Klusáček Petr - Boček Jan



Divize A
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate