Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1102MCE SlanýFC Brazil Kladno9:7 (4:6)20
Branky: Pospíšil Miroslav ml. 3, Volf Libor 2, Kalous Lukáš 2, Snovický Jan, Maroušek Jan - Havlíček Robin 3, Tůma Milan, Čičmanec Lukáš, Nachtigal Lukáš, Dlouhý Pavel; Rozhodčí: Cílek Martin, Říha Jaroslav; ŽK: Říčka Jiří- 0; ČK: 0 - Dvořák Josef
O1A1104Futsal Club BrandýsekFK VIVA Příbram7:10 (3:5)25
Branky: Houha Lukáš 5, Zíka Jan, Čížek David - Kunc Luboš 3, Branžovský Marek 3, Kočí Aleš 2, Řezáč Filip 2; Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Čikara Petr; ŽK: Grubner Jan, Houha Lukáš - Solnař Martin, Zykán Jan, Branžovský Marek, Řezáč Filip
O1A1105FC Mazáci PřeloučTJTZ Atlantic Rakovník11:2 (3:1)50
Branky: Janecký Josef 4, Hajn David 3, vlastní, Rokyta Vojtěch, Novák Jakub, Cápay Libor - Doležal Adam 2; Rozhodčí: Vala Luboš, Pivoňka Petr; ŽK: Pokorný Jan - Medřický Martin, Karnafel Matuš
O1A1101AFC Kralupy n/VlPK Třebusice2:7 (2:3)25
Branky: Koláček Libor, Vymětalík Vladimír - Fedrhanc Adam 2, Hink Jaroslav, Šerák Martin, Šerák Radek, Čížek František, Šulc Richard; Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Černý Martin
O1A1103R. S. C. Čechie SlanýSokol Dobřichovice12:10 (7:4)20
Branky: Danda Lukáš 3, Mrština Bohumil 3, Kroutil Radovan 3, Průcha Josef, Švásta Ondřej, Náprstek Radek - Rada Jan 6, Halenka Jakub 3, Černý Daniel; Rozhodčí: Bázler Jiří, Svoboda Richard; ŽK: Švásta Ondřej - Biederman Marcel, Plzák Michal


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.FK VIVA Příbram11902 89: 6127 ( 9)
2.PK Třebusice11812 93: 4725 ( 10)
3.R. S. C. Čechie Slaný11803 73: 6624 ( 6)
4.Futsal Club Brandýsek11704 97: 7321 ( 3)
5.FC Mazáci Přelouč11515 75: 6316 ( -2)
6.TJTZ Atlantic Rakovník11506 61: 9115 ( 0)
7.FC Brazil Kladno11407 64: 7212 ( -3)
8.AFC Kralupy n/Vl11317 48: 7110 ( -8)
9.MCE Slaný11227 55: 788 (-10)
10.Sokol Dobřichovice11119 74:1074 ( -8)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201PK TřebusiceFC Mazáci Přelouč25.01. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1202TJTZ Atlantic RakovníkFutsal Club Brandýsek25.01. 20:30SH Stochov
O1A1203FK VIVA PříbramR. S. C. Čechie Slaný26.01. 20:15SOSH Příbram
O1A1204Sokol DobřichoviceMCE Slaný25.01. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A1205FC Brazil KladnoAFC Kralupy n/Vl27.01. 20:15NESH Kladno



Divize A
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate