Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor

1. kolo 25.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101Futsal Club BrandýsekFK Viva Příbram30.10. 20:15STSH Kladno
O1A0102Hrasl SlanýMCE Slaný25.10. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0103FK StochovAFC Kralupy25.10. 20:15SH Stochov
O1A0104FC Mazáci PřeloučPK Třebusice26.10. 19:30SOSH Přelouč
O1A0105TJ Sokol DobřichoviceFC Brazil Kladno25.10. 20:00SH BIOS Dobřichovice


2. kolo 01.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201FK Viva PříbramFC Brazil Kladno02.11. 20:15SOSH Příbram
O1A0202PK TřebusiceTJ Sokol Dobřichovice01.11. 20:45SH BIOS Slaný
O1A0203AFC KralupyFC Mazáci Přelouč01.11. 20:00SH Kralupy
O1A0204MCE SlanýFK Stochov01.11. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0205Futsal Club BrandýsekHrasl Slaný01.11. 20:15SH Kladno


3. kolo 08.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301Hrasl SlanýFK Viva Příbram08.11. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0302FK StochovFutsal Club Brandýsek09.11. 20:15SOSH Stochov
O1A0303FC Mazáci PřeloučMCE Slaný09.11. 19:30SOSH Přelouč
O1A0304TJ Sokol DobřichoviceAFC Kralupy08.11. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A0305FC Brazil KladnoPK Třebusice10.11. 20:15NESH Kladno


4. kolo 15.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401FK Viva PříbramPK Třebusice16.11. 20:15SOSH Příbram
O1A0402AFC KralupyFC Brazil Kladno17.11. 18:45NESH Kralupy
O1A0403MCE SlanýTJ Sokol Dobřichovice15.11. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0404Futsal Club BrandýsekFC Mazáci Přelouč15.11. 20:15SH Kladno
O1A0405Hrasl SlanýFK Stochov15.11. 20:45SH BIOS Slaný


5. kolo 22.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501FK StochovFK Viva Příbram23.11. 20:15SOSH Stochov
O1A0502FC Mazáci PřeloučHrasl Slaný23.11. 19:30SOSH Přelouč
O1A0503TJ Sokol DobřichoviceFutsal Club Brandýsek22.11. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A0504FC Brazil KladnoMCE Slaný24.11. 20:15NESH Kladno
O1A0505PK TřebusiceAFC Kralupy22.11. 19:15SH BIOS Slaný


6. kolo 29.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601FK Viva PříbramAFC Kralupy30.11. 20:15SOSH Příbram
O1A0602MCE SlanýPK Třebusice29.11. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0603Futsal Club BrandýsekFC Brazil Kladno29.11. 20:15SH Kladno
O1A0604Hrasl SlanýTJ Sokol Dobřichovice29.11. 20:45SH BIOS Slaný
O1A0605FK StochovFC Mazáci Přelouč30.11. 20:15SOSH Stochov


7. kolo 06.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701FC Mazáci PřeloučFK Viva Příbram07.12. 18:00SOSH Přelouč
O1A0702TJ Sokol DobřichoviceFK Stochov06.12. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A0703FC Brazil KladnoHrasl Slaný07.12. 20:15SOSH Kladno
O1A0704PK TřebusiceFutsal Club Brandýsek06.12. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0705AFC KralupyMCE Slaný06.12. 20:00SH Kralupy


8. kolo 13.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801FK Viva PříbramMCE Slaný15.12. 19:00NESH Příbram
O1A0802Futsal Club BrandýsekAFC Kralupy14.12. 18:15SOSH Kladno
O1A0803Hrasl SlanýPK Třebusice13.12. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0804FK StochovFC Brazil Kladno14.12. 20:15SOSH Stochov
O1A0805FC Mazáci PřeloučTJ Sokol Dobřichovice14.12. 19:30SOSH Přelouč


9. kolo 03.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901TJ Sokol DobřichoviceFK Viva Příbram03.01. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A0902FC Brazil KladnoFC Mazáci Přelouč05.01. 20:15NESH Kladno
O1A0903PK TřebusiceFK Stochov03.01. 19:15SH BIOSSlaný
O1A0904AFC KralupyHrasl Slaný05.01. 18:45NESH Kralupy
O1A0905MCE SlanýFutsal Club Brandýsek03.01. 20:45SH BIOSSlaný


10. kolo 10.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001FK Viva PříbramFutsal Club Brandýsek11.01. 20:15SOSH Příbram
O1A1002MCE SlanýHrasl Slaný10.01. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1003AFC KralupyFK Stochov12.01. 18:45NESH Kralupy
O1A1004PK TřebusiceFC Mazáci Přelouč10.01. 20:45SH BIOSSlaný
O1A1005FC Brazil KladnoTJ Sokol Dobřichovice12.01. 20:15NESH Kladno


11. kolo 17.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101FC Brazil KladnoFK Viva Příbram19.01. 20:15NESH Kladno
O1A1102TJ Sokol DobřichovicePK Třebusice17.01. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A1103FC Mazáci PřeloučAFC Kralupy18.01. 19:30SOSH Přelouč
O1A1104FK StochovMCE Slaný18.01. 20:15SOSH Stochov
O1A1105Hrasl SlanýFutsal Club Brandýsek17.01. 19:15SH BIOS Slaný


12. kolo 24.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201FK Viva PříbramHrasl Slaný25.01. 20:15SOSH Příbram
O1A1202Futsal Club BrandýsekFK Stochov24.01. 20:15SH Kladno
O1A1203MCE SlanýFC Mazáci Přelouč24.01. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1204AFC KralupyTJ Sokol Dobřichovice26.01. 18:45NESH Kralupy
O1A1205PK TřebusiceFC Brazil Kladno24.01. 20:45SH BIOS Slaný


13. kolo 31.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1301PK TřebusiceFK Viva Příbram31.01. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1302FC Brazil KladnoAFC Kralupy01.02. 20:15SOSH Kladno
O1A1303TJ Sokol DobřichoviceMCE Slaný31.01. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A1304FC Mazáci PřeloučFutsal Club Brandýsek01.02. 19:30SOSH Přelouč
O1A1305FK StochovHrasl Slaný01.02. 20:15SOSH Stochov


14. kolo 07.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401FK Viva PříbramFK Stochov08.02. 20:15SOSH Příbram
O1A1402Hrasl SlanýFC Mazáci Přelouč07.02. 20:45SH BIOS Slaný
O1A1403Futsal Club BrandýsekTJ Sokol Dobřichovice07.02. 20:15SH Kladno
O1A1404MCE SlanýFC Brazil Kladno07.02. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1405AFC KralupyPK Třebusice09.02. 18:45NESH Kralupy


15. kolo 14.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1501AFC KralupyFK Viva Příbram16.02. 18:45NESH Kralupy
O1A1502PK TřebusiceMCE Slaný14.02. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1503FC Brazil KladnoFutsal Club Brandýsek16.02. 20:15NESH Kladno
O1A1504TJ Sokol DobřichoviceHrasl Slaný14.02. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A1505FC Mazáci PřeloučFK Stochov15.02. 19:30SOSH Přelouč


16. kolo 21.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1601FK Viva PříbramFC Mazáci Přelouč22.02. 20:15SOSH Příbram
O1A1602FK StochovTJ Sokol Dobřichovice22.02. 20:15SOSH Stochov
O1A1603Hrasl SlanýFC Brazil Kladno21.02. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1604Futsal Club BrandýsekPK Třebusice23.02. 14:45NESH BIOS Kladno
O1A1605MCE SlanýAFC Kralupy21.02. 20:45SH BIOS Slaný


17. kolo 28.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1701MCE SlanýFK Viva Příbram28.02. 20:45SH BIOS Slaný
O1A1702AFC KralupyFutsal Club Brandýsek01.03. 18:45NESH Kralupy
O1A1703PK TřebusiceHrasl Slaný28.02. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1704FC Brazil KladnoFK Stochov28.02. 20:15SH Kladno
O1A1705TJ Sokol DobřichoviceFC Mazáci Přelouč28.02. 20:00SH BIOS Dobřichovice


18. kolo 06.03.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1801FK Viva PříbramTJ Sokol Dobřichovice06.03. 20:15SH Příbram
O1A1802FC Mazáci PřeloučFC Brazil Kladno06.03. 20:00SH Přelouč
O1A1803FK StochovPK Třebusice06.03. 20:15SH Stochov
O1A1804Hrasl SlanýAFC Kralupy06.03. 20:00SH BIOS Slaný
O1A1805Futsal Club BrandýsekMCE Slaný06.03. 20:15SH Kladno



Divize A
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate