Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor

1. kolo 25.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101Futsal Club BrandýsekFK Viva Příbram25.10. 00:00
O1A0102Hrasl SlanýMCE Slaný25.10. 00:00
O1A0103FK StochovAFC Kralupy25.10. 00:00
O1A0104FC Mazáci PřeloučPK Třebusice25.10. 00:00
O1A0105TJ Sokol DobřichoviceFC Brazil Kladno25.10. 00:00


2. kolo 01.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201FK Viva PříbramFC Brazil Kladno01.11. 00:00
O1A0202PK TřebusiceTJ Sokol Dobřichovice01.11. 00:00
O1A0203AFC KralupyFC Mazáci Přelouč01.11. 00:00
O1A0204MCE SlanýFK Stochov01.11. 00:00
O1A0205Futsal Club BrandýsekHrasl Slaný01.11. 00:00


3. kolo 08.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301Hrasl SlanýFK Viva Příbram08.11. 00:00
O1A0302FK StochovFutsal Club Brandýsek08.11. 00:00
O1A0303FC Mazáci PřeloučMCE Slaný08.11. 00:00
O1A0304TJ Sokol DobřichoviceAFC Kralupy08.11. 00:00
O1A0305FC Brazil KladnoPK Třebusice08.11. 00:00


4. kolo 15.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401FK Viva PříbramPK Třebusice15.11. 00:00
O1A0402AFC KralupyFC Brazil Kladno15.11. 00:00
O1A0403MCE SlanýTJ Sokol Dobřichovice15.11. 00:00
O1A0404Futsal Club BrandýsekFC Mazáci Přelouč15.11. 00:00
O1A0405Hrasl SlanýFK Stochov15.11. 00:00


5. kolo 22.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501FK StochovFK Viva Příbram22.11. 00:00
O1A0502FC Mazáci PřeloučHrasl Slaný22.11. 00:00
O1A0503TJ Sokol DobřichoviceFutsal Club Brandýsek22.11. 00:00
O1A0504FC Brazil KladnoMCE Slaný22.11. 00:00
O1A0505PK TřebusiceAFC Kralupy22.11. 00:00


6. kolo 29.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601FK Viva PříbramAFC Kralupy29.11. 00:00
O1A0602MCE SlanýPK Třebusice29.11. 00:00
O1A0603Futsal Club BrandýsekFC Brazil Kladno29.11. 00:00
O1A0604Hrasl SlanýTJ Sokol Dobřichovice29.11. 00:00
O1A0605FK StochovFC Mazáci Přelouč29.11. 00:00


7. kolo 06.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701FC Mazáci PřeloučFK Viva Příbram06.12. 00:00
O1A0702TJ Sokol DobřichoviceFK Stochov06.12. 00:00
O1A0703FC Brazil KladnoHrasl Slaný06.12. 00:00
O1A0704PK TřebusiceFutsal Club Brandýsek06.12. 00:00
O1A0705AFC KralupyMCE Slaný06.12. 00:00


8. kolo 13.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801FK Viva PříbramMCE Slaný13.12. 00:00
O1A0802Futsal Club BrandýsekAFC Kralupy13.12. 00:00
O1A0803Hrasl SlanýPK Třebusice13.12. 00:00
O1A0804FK StochovFC Brazil Kladno13.12. 00:00
O1A0805FC Mazáci PřeloučTJ Sokol Dobřichovice13.12. 00:00


9. kolo 03.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901TJ Sokol DobřichoviceFK Viva Příbram03.01. 00:00
O1A0902FC Brazil KladnoFC Mazáci Přelouč03.01. 00:00
O1A0903PK TřebusiceFK Stochov03.01. 00:00
O1A0904AFC KralupyHrasl Slaný03.01. 00:00
O1A0905MCE SlanýFutsal Club Brandýsek03.01. 00:00


10. kolo 10.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001FK Viva PříbramFutsal Club Brandýsek10.01. 00:00
O1A1002MCE SlanýHrasl Slaný10.01. 00:00
O1A1003AFC KralupyFK Stochov10.01. 00:00
O1A1004PK TřebusiceFC Mazáci Přelouč10.01. 00:00
O1A1005FC Brazil KladnoTJ Sokol Dobřichovice10.01. 00:00


11. kolo 17.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101FC Brazil KladnoFK Viva Příbram17.01. 00:00
O1A1102TJ Sokol DobřichovicePK Třebusice17.01. 00:00
O1A1103FC Mazáci PřeloučAFC Kralupy17.01. 00:00
O1A1104FK StochovMCE Slaný17.01. 00:00
O1A1105Hrasl SlanýFutsal Club Brandýsek17.01. 00:00


12. kolo 24.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201FK Viva PříbramHrasl Slaný24.01. 00:00
O1A1202Futsal Club BrandýsekFK Stochov24.01. 00:00
O1A1203MCE SlanýFC Mazáci Přelouč24.01. 00:00
O1A1204AFC KralupyTJ Sokol Dobřichovice24.01. 00:00
O1A1205PK TřebusiceFC Brazil Kladno24.01. 00:00


13. kolo 31.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1301PK TřebusiceFK Viva Příbram31.01. 00:00
O1A1302FC Brazil KladnoAFC Kralupy31.01. 00:00
O1A1303TJ Sokol DobřichoviceMCE Slaný31.01. 00:00
O1A1304FC Mazáci PřeloučFutsal Club Brandýsek31.01. 00:00
O1A1305FK StochovHrasl Slaný31.01. 00:00


14. kolo 07.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401FK Viva PříbramFK Stochov07.02. 00:00
O1A1402Hrasl SlanýFC Mazáci Přelouč07.02. 00:00
O1A1403Futsal Club BrandýsekTJ Sokol Dobřichovice07.02. 00:00
O1A1404MCE SlanýFC Brazil Kladno07.02. 00:00
O1A1405AFC KralupyPK Třebusice07.02. 00:00


15. kolo 14.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1501AFC KralupyFK Viva Příbram14.02. 00:00
O1A1502PK TřebusiceMCE Slaný14.02. 00:00
O1A1503FC Brazil KladnoFutsal Club Brandýsek14.02. 00:00
O1A1504TJ Sokol DobřichoviceHrasl Slaný14.02. 00:00
O1A1505FC Mazáci PřeloučFK Stochov14.02. 00:00


16. kolo 21.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1601FK Viva PříbramFC Mazáci Přelouč21.02. 00:00
O1A1602FK StochovTJ Sokol Dobřichovice21.02. 00:00
O1A1603Hrasl SlanýFC Brazil Kladno21.02. 00:00
O1A1604Futsal Club BrandýsekPK Třebusice21.02. 00:00
O1A1605MCE SlanýAFC Kralupy21.02. 00:00


17. kolo 28.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1701MCE SlanýFK Viva Příbram28.02. 00:00
O1A1702AFC KralupyFutsal Club Brandýsek28.02. 00:00
O1A1703PK TřebusiceHrasl Slaný28.02. 00:00
O1A1704FC Brazil KladnoFK Stochov28.02. 00:00
O1A1705TJ Sokol DobřichoviceFC Mazáci Přelouč28.02. 00:00


18. kolo 06.03.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1801FK Viva PříbramTJ Sokol Dobřichovice06.03. 20:00
O1A1802FC Mazáci PřeloučFC Brazil Kladno06.03. 20:00
O1A1803FK StochovPK Třebusice06.03. 20:00
O1A1804Hrasl SlanýAFC Kralupy06.03. 20:00
O1A1805Futsal Club BrandýsekMCE Slaný06.03. 20:00



Divize A
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate