Futsal

reklama

O1A - Divize D

1. kolo 24.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101Orel KameničkyFutsal Hradec Králové24.11. 16:00SOSkuteč
O1A0102Benfica HlinskoFutsal Hradec Králové24.11. 16:55SOSkuteč
O1A0103Orel KameničkyFlamengo Hradec Králové24.11. 17:45SOSkuteč
O1A0104Benfica HlinskoFlamengo Hradec Králové24.11. 18:40SOSkuteč
O1A0105SK Zvoneček StojiceBFK Orel Hradec Králové25.11. 15:30NEHeřmanův Městec
O1A0106Amako Heřmanův MěstecBFK Orel Hradec Králové25.11. 16:25NEHeřmanův Městec
O1A0107SK Zvoneček StojiceSK FOSP Řešetova Lhota25.11. 17:15NEHeřmanův Městec
O1A0108Amako Heřmanův MěstecSK FOSP Řešetova Lhota25.11. 18:10NEHeřmanův Městec
O1A0109Forza HlinskoFK Peliny Choceň25.11. 17:00NEVysoké Mýto
O1A0110DTJ Juventus HlinskoFK Peliny Choceň25.11. 17:55NEVysoké Mýto
O1A0111Forza HlinskoDTJ Juventus Hlinsko25.11. 18:50NEVysoké Mýto


2. kolo 01.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201Orel KameničkyBenfica Hlinsko01.12. 16:00SOSkuteč
O1A0202FK Peliny ChoceňBenfica Hlinsko01.12. 16:55SOSkuteč
O1A0203Orel KameničkyFK Peliny Choceň01.12. 17:50SOSkuteč
O1A0204BFK Orel Hradec KrálovéForza Hlinsko01.12. 17:00SOPředměřice
O1A0205SK FOSP Řešetova LhotaForza Hlinsko01.12. 17:55SOPředměřice
O1A0206BFK Orel Hradec KrálovéDTJ Juventus Hlinsko01.12. 18:45SOPředměřice
O1A0207SK FOSP Řešetova LhotaDTJ Juventus Hlinsko01.12. 19:40SOPředměřice
O1A0208Amako Heřmanův MěstecFlamengo Hradec Králové02.12. 09:00NEHeřmanův Městec
O1A0209SK Zvoneček StojiceFlamengo Hradec Králové02.12. 09:55NEHeřmanův Městec
O1A0210Amako Heřmanův MěstecFutsal Hradec Králové02.12. 10:45NEHeřmanův Městec
O1A0211SK Zvoneček StojiceFutsal Hradec Králové02.12. 11:40NEHeřmanův Městec


3. kolo 08.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301Amako Heřmanův MěstecOrel Kameničky08.12. 09:00SOHeřmanův Městec
O1A0302SK Zvoneček StojiceOrel Kameničky08.12. 09:55SOHeřmanův Městec
O1A0303Amako Heřmanův MěstecBenfica Hlinsko08.12. 10:45SOHeřmanův Městec
O1A0304SK Zvoneček StojiceBenfica Hlinsko08.12. 11:40SOHeřmanův Městec
O1A0305DTJ Juventus HlinskoFlamengo Hradec Králové08.12. 12:30SOSkuteč
O1A0306Forza HlinskoFlamengo Hradec Králové08.12. 13:25SOSkuteč
O1A0307DTJ Juventus HlinskoFutsal Hradec Králové08.12. 14:15SOSkuteč
O1A0308Forza HlinskoFutsal Hradec Králové08.12. 15:10SOSkuteč
O1A0309FK Peliny ChoceňBFK Orel Hradec Králové08.12. 15:20SOChoceň
O1A0310SK FOSP Řešetova LhotaBFK Orel Hradec Králové08.12. 16:15SOChoceň
O1A0311FK Peliny ChoceňSK FOSP Řešetova Lhota08.12. 17:10SOChoceň


4. kolo 15.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401SK Zvoneček StojiceAmako Heřmanův Městec16.12. 15:30NEHeřmanův Městec
O1A0402Amako Heřmanův MěstecFK Peliny Choceň16.12. 16:25NEHeřmanův Městec
O1A0403SK Zvoneček StojiceFK Peliny Choceň16.12. 17:20NEHeřmanův Městec
O1A0404Benfica HlinskoDTJ Juventus Hlinsko16.12. 13:00NEHlinsko
O1A0405Orel KameničkyDTJ Juventus Hlinsko16.12. 13:55NEHlinsko
O1A0406Benfica HlinskoForza Hlinsko16.12. 14:45NEHlinsko
O1A0407Orel KameničkyForza Hlinsko16.12. 15:40NEHlinsko
O1A0408Flamengo Hradec KrálovéSK FOSP Řešetova Lhota23.12. 09:00NETřebeš
O1A0409Futsal Hradec KrálovéSK FOSP Řešetova Lhota23.12. 09:55NETřebeš
O1A0410Flamengo Hradec KrálovéBFK Orel Hradec Králové23.12. 10:45NETřebeš
O1A0411Futsal Hradec KrálovéBFK Orel Hradec Králové23.12. 11:40NETřebeš


5. kolo 05.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501Flamengo Hradec KrálovéFK Peliny Choceň05.01. 09:00SOPředměřice
O1A0502Futsal Hradec KrálovéFK Peliny Choceň05.01. 09:55SOPředměřice
O1A0503Flamengo Hradec KrálovéFutsal Hradec Králové05.01. 10:50SOPředměřice
O1A0504SK FOSP Řešetova LhotaOrel Kameničky05.01. 12:00SOPředměřice
O1A0505BFK Orel Hradec KrálovéOrel Kameničky05.01. 12:55SOPředměřice
O1A0506SK FOSP Řešetova LhotaBenfica Hlinsko05.01. 13:45SOPředměřice
O1A0507BFK Orel Hradec KrálovéBenfica Hlinsko05.01. 14:40SOPředměřice
O1A0508Forza HlinskoSK Zvoneček Stojice05.01. 14:30SOSlatiňany
O1A0509DTJ Juventus HlinskoSK Zvoneček Stojice05.01. 15:25SOSlatiňany
O1A0510Forza HlinskoAmako Heřmanův Městec05.01. 16:15SOSlatiňany
O1A0511DTJ Juventus HlinskoAmako Heřmanův Městec05.01. 17:10SOSlatiňany


6. kolo 12.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601SK FOSP Řešetova LhotaAmako Heřmanův Městec12.01. 16:30SOPředměřice
O1A0602BFK Orel Hradec KrálovéAmako Heřmanův Městec12.01. 17:25SOPředměřice
O1A0603SK FOSP Řešetova LhotaSK Zvoneček Stojice12.01. 18:15SOPředměřice
O1A0604BFK Orel Hradec KrálovéSK Zvoneček Stojice12.01. 19:10SOPředměřice
O1A0605FK Peliny ChoceňDTJ Juventus Hlinsko13.01. 15:20NEChoceň
O1A0606Forza HlinskoDTJ Juventus Hlinsko13.01. 16:15NEChoceň
O1A0607FK Peliny ChoceňForza Hlinsko13.01. 17:10NEChoceň
O1A0608Futsal Hradec KrálovéOrel Kameničky13.01. 17:00NETřebeš
O1A0609Flamengo Hradec KrálovéOrel Kameničky13.01. 17:55NETřebeš
O1A0610Futsal Hradec KrálovéBenfica Hlinsko13.01. 18:45NETřebeš
O1A0611Flamengo Hradec KrálovéBenfica Hlinsko13.01. 19:40NETřebeš


7. kolo 19.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701DTJ Juventus HlinskoSK FOSP Řešetova Lhota19.01. 08:30SOSkuteč
O1A0702Forza HlinskoSK FOSP Řešetova Lhota19.01. 09:25SOSkuteč
O1A0703DTJ Juventus HlinskoBFK Orel Hradec Králové19.01. 10:15SOSkuteč
O1A0704Forza HlinskoBFK Orel Hradec Králové19.01. 11:10SOSkuteč
O1A0705Benfica HlinskoFK Peliny Choceň20.01. 12:30NEVysoké Mýto
O1A0706Orel KameničkyFK Peliny Choceň20.01. 13:25NEVysoké Mýto
O1A0707Benfica HlinskoOrel Kameničky20.01. 14:20NEVysoké Mýto
O1A0708Flamengo Hradec KrálovéSK Zvoneček Stojice20.01. 16:00NEPředměřice
O1A0709Futsal Hradec KrálovéSK Zvoneček Stojice20.01. 16:55NEPředměřice
O1A0710Flamengo Hradec KrálovéAmako Heřmanův Městec20.01. 17:45NEPředměřice
O1A0711Futsal Hradec KrálovéAmako Heřmanův Městec20.01. 18:40NEPředměřice


8. kolo 26.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801Orel KameničkySK Zvoneček Stojice26.01. 15:00SOSkuteč
O1A0802Benfica HlinskoSK Zvoneček Stojice26.01. 15:55SOSkuteč
O1A0803Orel KameničkyAmako Heřmanův Městec26.01. 16:45SOSkuteč
O1A0804Benfica HlinskoAmako Heřmanův Městec26.01. 17:40SOSkuteč
O1A0805Futsal Hradec KrálovéForza Hlinsko27.01. 17:00NEPředměřice
O1A0806Flamengo Hradec KrálovéForza Hlinsko27.01. 17:55NEPředměřice
O1A0807Futsal Hradec KrálovéDTJ Juventus Hlinsko27.01. 18:45NEPředměřice
O1A0808Flamengo Hradec KrálovéDTJ Juventus Hlinsko27.01. 19:40NEPředměřice
O1A0809BFK Orel Hradec KrálovéSK FOSP Řešetova Lhota02.02. 17:00SOTřebeš
O1A0810SK FOSP Řešetova LhotaFK Peliny Choceň02.02. 17:55SOTřebeš
O1A0811BFK Orel Hradec KrálovéFK Peliny Choceň02.02. 18:50SOTřebeš


9. kolo 09.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901Forza HlinskoBenfica Hlinsko09.02. 17:30SOSkuteč
O1A0902DTJ Juventus HlinskoBenfica Hlinsko09.02. 18:25SOSkuteč
O1A0903Forza HlinskoOrel Kameničky09.02. 19:15SOSkuteč
O1A0904DTJ Juventus HlinskoOrel Kameničky09.02. 20:10SOSkuteč
O1A0905FK Peliny ChoceňSK Zvoneček Stojice10.02. 11:45NEChoceň
O1A0906Amako Heřmanův MěstecSK Zvoneček Stojice10.02. 12:40NEChoceň
O1A0907FK Peliny ChoceňAmako Heřmanův Městec10.02. 13:35NEChoceň
O1A0908SK FOSP Řešetova LhotaFutsal Hradec Králové10.02. 17:00NEPředměřice
O1A0909BFK Orel Hradec KrálovéFutsal Hradec Králové10.02. 17:55NEPředměřice
O1A0910SK FOSP Řešetova LhotaFlamengo Hradec Králové10.02. 18:45NEPředměřice
O1A0911BFK Orel Hradec KrálovéFlamengo Hradec Králové10.02. 19:40NEPředměřice


10. kolo 16.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001Amako Heřmanův MěstecDTJ Juventus Hlinsko16.02. 16:00SOHeřmanův Městec
O1A1002SK Zvoneček StojiceDTJ Juventus Hlinsko16.02. 16:55SOHeřmanův Městec
O1A1003Amako Heřmanův MěstecForza Hlinsko16.02. 17:45SOHeřmanův Městec
O1A1004SK Zvoneček StojiceForza Hlinsko16.02. 18:40SOHeřmanův Městec
O1A1005Benfica HlinskoSK FOSP Řešetova Lhota17.02. 13:00NEVysoké Mýto
O1A1006Orel KameničkySK FOSP Řešetova Lhota17.02. 13:55NEVysoké Mýto
O1A1007Benfica HlinskoBFK Orel Hradec Králové17.02. 14:45NEVysoké Mýto
O1A1008Orel KameničkyBFK Orel Hradec Králové17.02. 15:40NEVysoké Mýto
O1A1009Futsal Hradec KrálovéFlamengo Hradec Králové17.02. 16:00NEPředměřice
O1A1010FK Peliny ChoceňFlamengo Hradec Králové17.02. 16:55NEPředměřice
O1A1011Futsal Hradec KrálovéFK Peliny Choceň17.02. 17:50NEPředměřice



Divize D
U Stadionu 717, 537 03 Chrudim
Tel: 739 630 728
Tel: 607 123 131
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate