Futsal

reklama

O1A - Divize D

TABULKA STŘELCŮ ke dni 11.02.2018
JménoOddílPočet
Bůžek LukášBFK Orel Hradec Králové27
Dvořáček TomášAmako Heřmanův Městec26
Nevole JakubDTJ Juventus Hlinsko16
Netušil MarekAmako Heřmanův Městec15
Salfický DavidSK Zvoneček Stojice14
Veselský PavelForza Hlinsko14
Gerčák JakubFK Peliny Choceň12
Melek JánFlamengo Hradec Králové12
Rosůlek JanAmako Heřmanův Městec12
Kratochvíl DavidFC Gillotina Choceň11
Machala AdamAmako Heřmanův Městec11
Slováček JakubForza Hlinsko11
Stránský JosefSK Zvoneček Stojice11
Chmelík ZdeněkForza Hlinsko10
Polanský PavelBFK Orel Hradec Králové10
Řezníček VojtěchOrel Kameničky10
Hrůša DanielBFK Orel Hradec Králové9
Klíma LiborFlamengo Hradec Králové9
Nekvinda JosefOrel Kameničky9
Novotný LukášDTJ Juventus Hlinsko9
Sádovský JakubOrel Kameničky9
Bednář PavelFlamengo Hradec Králové8
Krbálek LubošDTJ Juventus Hlinsko8
Netolický ViktorForza Hlinsko8
Novotný JanFK Peliny Choceň8
Pokorný MartinFK Nebelvír Chrudim8
Rybička PetrOrel Kameničky8
Bartoš MilanFlamengo Hradec Králové7
Horáček OndřejBFK Orel Hradec Králové7
Ležík MatějBFK Orel Hradec Králové7
Ptáček PetrForza Hlinsko7
Svoboda DavidSK Zvoneček Stojice7
Synek DavidFK Peliny Choceň7
Čapek PetrBFK Orel Hradec Králové6
Eppich LukášFlamengo Hradec Králové6
Hanč LukášFK Nebelvír Chrudim6
Heřman MikulášTJ Sokol Třebeš6
Hlaváč JakubSK Zvoneček Stojice6
Krejza LubošFK Peliny Choceň6
Krotil DanielFlamengo Hradec Králové6
Kulhánek MartinFlamengo Hradec Králové6
Michal LukášTJ Sokol Třebeš6
Netolický RomanForza Hlinsko6
Peter TomášAmako Heřmanův Městec6
Baborák JanFK Peliny Choceň5
Dobrovolný MariánFK Nebelvír Chrudim5
Dostál TomášAmako Heřmanův Městec5
Drapák LukášTJ Sokol Třebeš5
Filipi StanislavDTJ Juventus Hlinsko5
Holec DavidForza Hlinsko5
Hyxa JakubFK Nebelvír Chrudim5
Chromek AdamTJ Sokol Třebeš5
Kaplan AlešFC Gillotina Choceň5
Kosyak IvanTJ Sokol Třebeš5
Krykorka MichalTJ Sokol Třebeš5
Levinský DominikSK Zvoneček Stojice5
Mihulka DavidFK Nebelvír Chrudim5
Mládek VojtěchSK Zvoneček Stojice5
Naď LukášOrel Kameničky5
Novotný VladimírFC Gillotina Choceň5
Šmíd MartinTJ Sokol Třebeš5
Zachař JanFK Peliny Choceň5
Hermann TomášFC Gillotina Choceň4
Houžvička TomášFK Peliny Choceň4
Jirásek FilipSK Zvoneček Stojice4
Kulhánek TomášBFK Orel Hradec Králové4
Libřický StanislavFlamengo Hradec Králové4
Picek DominikDTJ Juventus Hlinsko4
Souček JanFC Gillotina Choceň4
Štajer MartinTJ Sokol Třebeš4
Unzeitig JiříFK Peliny Choceň4
Vodička LukášOrel Kameničky4
Cepl RadekDTJ Juventus Hlinsko3
Fridrich JanTJ Sokol Třebeš3
Hamsa JakubSK Zvoneček Stojice3
Heger VojtěchFC Gillotina Choceň3
Chadima DavidFC Gillotina Choceň3
Jablečník DavidSK Zvoneček Stojice3
Janda JiříSK Zvoneček Stojice3
Jirsák TomášFK Peliny Choceň3
Jošt RadimSK Zvoneček Stojice3
Mašek PetrFlamengo Hradec Králové3
Mrázek LukášOrel Kameničky3
Nevole MartinDTJ Juventus Hlinsko3
Novotný OndřejFK Nebelvír Chrudim3
Pavliš PavelForza Hlinsko3
Plesinger JosefFK Nebelvír Chrudim3
Rozlívka MichalFK Peliny Choceň3
Vegeš PetrSK Zvoneček Stojice3
Bidmon PetrDTJ Juventus Hlinsko2
Blažek PetrFlamengo Hradec Králové2
Čechlovský PetrFC Gillotina Choceň2
Černý MichalTJ Sokol Třebeš2
Filip MartinFK Nebelvír Chrudim2
Friedl MartinTJ Sokol Třebeš2
Hauf OndřejAmako Heřmanův Městec2
Hlouš MartinForza Hlinsko2
Hrubý LukášDTJ Juventus Hlinsko2
Chadima MarekFC Gillotina Choceň2
Jablečník MatějAmako Heřmanův Městec2
Král FilipFlamengo Hradec Králové2
Malý JanFK Nebelvír Chrudim2
Novák JiříDTJ Juventus Hlinsko2
Pavliš VojtěchOrel Kameničky2
Picek AlešForza Hlinsko2
Zrůst Tomáš ml.SK Zvoneček Stojice2
Adámek DaliborOrel Kameničky1
Bořke MartinBFK Orel Hradec Králové1
Ceral MartinDTJ Juventus Hlinsko1
Černý PavelDTJ Juventus Hlinsko1
Fikejz DavidFK Peliny Choceň1
Chmelík JakubOrel Kameničky1
Kollár RadekTJ Sokol Třebeš1
Kosař MartinTJ Sokol Třebeš1
Lipavský TomášFC Gillotina Choceň1
Lisý MarekBFK Orel Hradec Králové1
Mach LukášSK Zvoneček Stojice1
Morávek OndřejBFK Orel Hradec Králové1
Najman MichalForza Hlinsko1
Nevole MatoušDTJ Juventus Hlinsko1
Novák TomášFC Gillotina Choceň1
Novotný JanBFK Orel Hradec Králové1
Novotný MarekBFK Orel Hradec Králové1
Novotný MatoušFC Gillotina Choceň1
Polanský VojtěchBFK Orel Hradec Králové1
Ptáček JosefBFK Orel Hradec Králové1
Rada MilanFK Peliny Choceň1
Růžička JiříFK Nebelvír Chrudim1
Seidenglanz MartinFC Gillotina Choceň1
Semínko DavidAmako Heřmanův Městec1
Severýn MartinOrel Kameničky1
Sklenář DavidFC Gillotina Choceň1
Sokol PavelSK Zvoneček Stojice1
Talácko VáclavOrel Kameničky1
Unger JaroslavFK Nebelvír Chrudim1
Vávra MichaelFK Nebelvír Chrudim1
vlastníFK Peliny Choceň1
Zádrapa MiroslavBFK Orel Hradec Králové1

Divize D
U Stadionu 717, 537 03 Chrudim
Tel: 739 630 728
Tel: 607 123 131
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate