Futsal

reklama

O1A - Divize D

TABULKA STŘELCŮ ke dni 20.01.2019
JménoOddílPočet
Dvořáček TomášAmako Heřmanův Městec29
Krbálek LubošDTJ Juventus Hlinsko15
Nevole JakubDTJ Juventus Hlinsko12
Melek JánFlamengo Hradec Králové11
Strakatý MartinBFK Orel Hradec Králové11
Veselský PavelForza Hlinsko11
Kaplan AlešFK Peliny Choceň10
Klapkovský JosefSK FOSP Řešetova Lhota10
Stránský JosefSK Zvoneček Stojice10
Netušil MarekAmako Heřmanův Městec9
Řehák MarekAmako Heřmanův Městec9
Bůžek LukášBFK Orel Hradec Králové8
Najman MichalForza Hlinsko8
Netolický RomanForza Hlinsko8
Rozlívka MichalFK Peliny Choceň8
Bořke MartinBFK Orel Hradec Králové7
Jirásek FilipSK Zvoneček Stojice7
Kozák RadimSK Zvoneček Stojice7
Rosůlek JanAmako Heřmanův Městec7
Slováček JakubForza Hlinsko7
Srubjan PavelSK FOSP Řešetova Lhota7
Steiner JiříFlamengo Hradec Králové7
Synek DavidFK Peliny Choceň7
Šmíd MartinFutsal Hradec Králové7
Chmelík ZdeněkForza Hlinsko6
Jirsák TomášFK Peliny Choceň6
Kozák DanielSK FOSP Řešetova Lhota6
Krykorka MichalFutsal Hradec Králové6
Máša TomášBenfica Hlinsko6
Michal LukášFutsal Hradec Králové6
Odstrčil FrantišekBenfica Hlinsko6
Ptáček PetrForza Hlinsko6
Sokol PavelSK Zvoneček Stojice6
Štajer MartinFutsal Hradec Králové6
Bartoš MilanFlamengo Hradec Králové5
Jeníček MarekBenfica Hlinsko5
Krejza LubošFK Peliny Choceň5
Kulhánek MartinFlamengo Hradec Králové5
Mach AlešSK Zvoneček Stojice5
Mach LukášSK Zvoneček Stojice5
Novotný LukášDTJ Juventus Hlinsko5
Peter TomášAmako Heřmanův Městec5
Salfický DavidSK Zvoneček Stojice5
Talácko VáclavOrel Kameničky5
Vodička LukášOrel Kameničky5
Čáp DominikSK Zvoneček Stojice4
Heřman MikulášFutsal Hradec Králové4
Hruška DavidFutsal Hradec Králové4
Jindra MiroslavFlamengo Hradec Králové4
Kosyak IvanFutsal Hradec Králové4
Nožka LukášSK FOSP Řešetova Lhota4
Vymetal PetrBenfica Hlinsko4
Eppich LukášFlamengo Hradec Králové3
Klíma LiborFlamengo Hradec Králové3
Kopecký AdamFK Peliny Choceň3
Ležík MatějBFK Orel Hradec Králové3
Libřický StanislavFlamengo Hradec Králové3
Lipavský AdamFK Peliny Choceň3
Nevole MartinDTJ Juventus Hlinsko3
Novák JiříDTJ Juventus Hlinsko3
Picek DominikDTJ Juventus Hlinsko3
Polanský PavelBFK Orel Hradec Králové3
Sádovský JakubOrel Kameničky3
Solnička TomášDTJ Juventus Hlinsko3
Spilko VáclavOrel Kameničky3
Straka MichalAmako Heřmanův Městec3
Šejvl MartinFutsal Hradec Králové3
Tolda MatějSK FOSP Řešetova Lhota3
Tošovský JosefFutsal Hradec Králové3
Baborák JanFK Peliny Choceň2
Cepl RadekDTJ Juventus Hlinsko2
Filipi StanislavDTJ Juventus Hlinsko2
Friedl MartinFutsal Hradec Králové2
Hauschke JakubSK FOSP Řešetova Lhota2
Hlouš MartinForza Hlinsko2
Holec DavidForza Hlinsko2
Lisý MarekBFK Orel Hradec Králové2
Malina LukášSK FOSP Řešetova Lhota2
Malínský LukášBenfica Hlinsko2
Motl DavidAmako Heřmanův Městec2
Naď LukášOrel Kameničky2
Nekvinda JosefOrel Kameničky2
Netolický ViktorForza Hlinsko2
Novotný MarekBFK Orel Hradec Králové2
Panchártek FilipAmako Heřmanův Městec2
Pleger JaroslavFlamengo Hradec Králové2
Suchý StanislavBenfica Hlinsko2
Šusták MiroslavForza Hlinsko2
Tošovský MatějFutsal Hradec Králové2
Zachař JanFK Peliny Choceň2
Adámek DaliborOrel Kameničky1
Bačkovský PetrOrel Kameničky1
Blažek PetrFlamengo Hradec Králové1
Čapek PetrBFK Orel Hradec Králové1
Dostál TomášAmako Heřmanův Městec1
Franta MatějFutsal Hradec Králové1
Gerčák JakubFK Peliny Choceň1
Horáček OndřejBFK Orel Hradec Králové1
Hrůša DanielBFK Orel Hradec Králové1
Jablečník DavidSK Zvoneček Stojice1
Krotil DanielFlamengo Hradec Králové1
Mikulecký MartinFK Peliny Choceň1
Novák MilanFK Peliny Choceň1
Pavliš MartinOrel Kameničky1
Pavliš PavelForza Hlinsko1
Prokop PavelSK FOSP Řešetova Lhota1
Sádovský FrantišekOrel Kameničky1
Semínko DavidAmako Heřmanův Městec1
Slavík MartinBenfica Hlinsko1
Werner TomášSK FOSP Řešetova Lhota1
Zářecký RadekSK Zvoneček Stojice1

Divize D
U Stadionu 717, 537 03 Chrudim
Tel: 739 630 728
Tel: 607 123 131
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate