reklama
Datum poslední aktualizace : 08.03.2020 22:25

O1A - Divize E

21. kolo - 06.03.2020

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
2102ASM Dolní Loučky B08.03.DadákKolářBartošTišnov
Sokol Repromeda JehniceNE 19:00
2103TJ Sokol Troubsko08.03.PozidisVala M.MarekBrno Bohunice
TJ Agrotec HustopečeNE 19:15
2104Pramen Havlíčkův Brod08.03.VévodováLuuOdehnalHavlíčkův Brod
FFT Vinohrady BrnoNE 18:30

22. kolo - 13.03.2020

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
2201Technika Brno13.03.PozidisHřebíčekMarekPohořelice
Arsenal BrnoPÁ 20:15
2202Panama Boys Brno14.03.VévodováSýkoraBartošBrno Bohunice
Brikety-pelety VyškovSO 21:00
2203Helas Brno B15.03.RohrerKinclOdehnalBrno Maloměřice
Pramen Havlíčkův BrodNE 19:30
2204FFT Vinohrady Brno15.03.HorváthJüngerBrtníčekBrno Bohunice
TJ Sokol TroubskoNE 19:15
2205TJ Agrotec Hustopeče14.03.SlaninaDadákŠišmaHustopeče
ASM Dolní Loučky BSO 19:00
2206Sokol Repromeda Jehnice15.03.VašíčekMachalaHerynekKuřim
Kalábek BrnoNE 18:45

O2A - Krajský přebor jižní Moravy

10. kolo - 07.03.2020

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1008Orel Řečkovice08.03.MachalaVašíčekBartošKuřim
Napoleon PraceNE 13:00
1009Kobra Blansko08.03.VašíčekMachalaBartošKuřim
Napoleon PraceNE 14:00
1010Orel Řečkovice08.03.ČepVala Z.BartošKuřim
Hombres BrnoNE 15:00
1011Kobra Blansko08.03.Vala Z.ČepBartošKuřim
Hombres BrnoNE 16:00


Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Jednací řád ObKF E
 
9.4. - Zápis z jednání VV ObKF 13/18
31.1. - Zápis z jednání VV ObKF 12/18
20.11. - Zápis z jednání VV ObKF 11/17
11.10. - Usnesení per rollam VV ObKF E
28.8. - Zápis z jednání VV ObKF 10/17
26.6. - Zápis z jednání VV ObKF 09/17
13.3. - Zápis z jednání VV ObKF 08/17
14.1. - Zápis z jednání VV ObKF 07/17
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
RMS 2017/2018 ženy
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Zpráva DS, strana 2
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate