reklama

O1A - Divize E jižní Moravy

TABULKA AKTIVITY ke dni 20.03.2019
JménoOddílAktivitaBrankyAsistence
Kalina MartinKalábek Brno593623
Táborský PetrArsenal Brno462620
Očenášek ZdeněkAgrotec Hustopeče422121
Hodžić DinoKalábek Brno392811
Šotola TomislavASM Dolní Loučky B392811
Nový OndřejFC Kloboučky382216
Mach PetrAgrotec Hustopeče372314
Němec LukášFC Kloboučky351916
Bednář DavidPro-STATIC Blansko331419
Pšikal JanPro-STATIC Blansko322210
Pánek JanBrikety Pelety Vyškov321715
Handlíř MichalFC Kloboučky312110
Vintr MarekFC Kloboučky312011
Čapka AdamAgrotec Hustopeče311714
Michalec ZdeněkArsenal Brno29227
Lička JosefAmor Vyškov281711
Hoffmann MartinNasan Brno281513
Kaňa VojtěchFFT Vinohrady271611
Sedlák TomášFFT Vinohrady26197
Stehlík MarekAgrotec Hustopeče261214
Logara VanjaKalábek Brno25178
Popp ThomasAgrotec Hustopeče24168
Bárta VlastimilPro-STATIC Blansko24159
Ryšavý DominikAgrotec Hustopeče241311
Unger JiříAgrotec Hustopeče241113
Vondřich JosefBrikety Pelety Vyškov23149
Nasadil PatrikAgrotec Hustopeče231211
Rampula DavidNasan Brno221012
Šmerda DominikPro-STATIC Blansko21129
Koutný RomanFFT Vinohrady201010
Vanda FilipTango Hodonín B20713
Zouhar MatějFFT Vinohrady20614
Lička MartinAmor Vyškov19127
Zdražil TomášASM Dolní Loučky B19118
Chalupský JiříArsenal Brno19811
Vintr OndřejFC Kloboučky19811
Marvan TomášASM Dolní Loučky B18108
Jakeš MartinBrikety Pelety Vyškov17116
Rozehnal MatějBrikety Pelety Vyškov1798
Jeřábek MichalFC Kloboučky1789
Machát JakubArsenal Brno1789
Mašek JiříASM Dolní Loučky B1789
Kolečkář JaroslavBrikety Pelety Vyškov17710
Ohanyan GevorgAmor Vyškov16133
Rozkydal ŠtěpánTango Hodonín B16124
Němec MartinKalábek Brno16106
Ševčík MilanAmor Vyškov1697
Nový MiroslavFC Kloboučky15132
Rehák MariánTango Hodonín B15114
Šnédar JaroslavASM Dolní Loučky B15105
Španěl OndřejPro-STATIC Blansko1596
Dvořák JanFFT Vinohrady1587
Kovář DavidArsenal Brno1578
Feik TomášPro-STATIC Blansko14104
Havelka PetrAgrotec Hustopeče14104
Šoupal MartinBrikety Pelety Vyškov14104
Vrba LukášTango Hodonín B1468
Bartůněk PavelNasan Brno1394
Čejka LukášNasan Brno1394
Trojáček MichalFFT Vinohrady1385
Bárta VítězslavArsenal Brno1367
Krejčí MichalArsenal Brno1367
Bohun PetrTango Hodonín B1358
Hanuš MartinASM Dolní Loučky B13310
Selinger TomášFC Kloboučky13310
Kolář JakubArsenal Brno1293
Varmuža TomášTango Hodonín B1266
Jaša AloisNasan Brno1183
Novotný PavelTango Hodonín B1174
Baghdasaryan ArmenArsenal Brno1165
Selyvonenko IvanASM Dolní Loučky B1165
Gottvald DavidAmor Vyškov1156
Konečný FilipTango Hodonín B10100
Malíř MiroslavASM Dolní Loučky B10100
Chlup TomášArsenal Brno1082
Grim JaromírAmor Vyškov1073
Maruš PavelFFT Vinohrady1073
Šmída RomanASM Dolní Loučky B1064
Koudelka PetrFC Kloboučky1055
Ševčík JanFC Kloboučky1055
Němec LukášKalábek Brno1037
Sára ZdeněkKalábek Brno1037
Mikloška JanBrikety Pelety Vyškov981
Krejčiřík OndřejTango Hodonín B972
Panovský LukášPro-STATIC Blansko954
Rozbořil LukášFFT Vinohrady927
Janulík TomášTango Hodonín B853
Fekete TiborAgrotec Hustopeče844
Bidmon MichalTango Hodonín B835
Maňoušek JiříPro-STATIC Blansko835
Špicl MartinArsenal Brno835
Malásek MichaelASM Dolní Loučky B826
Galia TomášKalábek Brno761
Knoflíček LukášNasan Brno752
Koudelka JanPro-STATIC Blansko752
Ryšavý VlastimilASM Dolní Loučky B743
Paděra OndřejPro-STATIC Blansko660
Legner JiříAmor Vyškov651
Štefl LubomírNasan Brno651
Fialka TomášAmor Vyškov633
Leasure PhilipASM Dolní Loučky B633
Lukeštík DavidAmor Vyškov633
Štreit JanFFT Vinohrady633
Vlach AlešBrikety Pelety Vyškov633
Černý MartinNasan Brno606
Buc MarekTango Hodonín B541
Polonec MilanKalábek Brno541
Beneš DavidTango Hodonín B532
Sečkář MichalAmor Vyškov532
Lukšija HarisKalábek Brno523
Urbánek MartinBrikety Pelety Vyškov523
Hanus JakubKalábek Brno514
Kocourek LubomírNasan Brno514
Tichý PavelFC Kloboučky514
Hromek JanTango Hodonín B505
Koval StanislavFC Kloboučky440
Záboj MartinArsenal Brno440
Novák LukášAmor Vyškov431
Urbánek PetrASM Dolní Loučky B431
Cvingráf PatrikArsenal Brno422
Chadima JanFC Kloboučky422
Janeček JaromírNasan Brno422
Juříček TomášASM Dolní Loučky B422
Malý DavidFFT Vinohrady422
Rogožan LukášBrikety Pelety Vyškov422
Tylč AdamASM Dolní Loučky B422
Fibingr DavidAgrotec Hustopeče413
Kotásek PavelTango Hodonín B413
Pohl DenisArsenal Brno413
Barbořák TomášAmor Vyškov404
Konečný MichalTango Hodonín B321
Petřek MichalAmor Vyškov321
Souček RadekPro-STATIC Blansko321
Václavek DavidFFT Vinohrady321
Cihlář JakubArsenal Brno312
Fessl DavidTango Hodonín B312
Hodonský JanTango Hodonín B312
Huňáček JakubASM Dolní Loučky B312
Chubirka VadimAmor Vyškov312
Jünger ErikAmor Vyškov312
Šimoník KarelArsenal Brno312
Veselý ZdeněkPro-STATIC Blansko312
Shkirych KirilASM Dolní Loučky B303
Banongo AlainKalábek Brno220
Dolíhal PetrAgrotec Hustopeče220
Macháň PetrBrikety Pelety Vyškov220
Martínez DanielAmor Vyškov220
Pokoj JiříPro-STATIC Blansko220
vlastníASM Dolní Loučky B220
Brychta JakubKalábek Brno211
Buriánek JosefFC Kloboučky211
Daněk MichalPro-STATIC Blansko211
Mihok SamuelAmor Vyškov211
Nitschneider MartinAmor Vyškov211
Pořízek DominikASM Dolní Loučky B211
Tichý LiborKalábek Brno211
Záleský DavidKalábek Brno211
Borýsek JanFFT Vinohrady202
Doležel JanBrikety Pelety Vyškov202
Hoffmann FilipASM Dolní Loučky B202
Kušnier OndřejAgrotec Hustopeče202
Moravec JakubAmor Vyškov202
Nováček MarcelArsenal Brno202
Reitoral AdamASM Dolní Loučky B202
Surala MartinAmor Vyškov202
Hanák JakubASM Dolní Loučky B110
Horváth TomášBrikety Pelety Vyškov110
Hromek VojtěchAmor Vyškov110
Jašíček RadovanBrikety Pelety Vyškov110
Kameník DavidBrikety Pelety Vyškov110
Kaňa JakubFFT Vinohrady110
Mašek MartinASM Dolní Loučky B110
Sedlák JakubPro-STATIC Blansko110
Soukup VítTango Hodonín B110
Vymazal RadekAmor Vyškov110
Brabec MiloslavKalábek Brno101
Brákora OndřejTango Hodonín B101
Fürst MarekBrikety Pelety Vyškov101
Gregor PetrAmor Vyškov101
Hoffmann PetrPro-STATIC Blansko101
Holásek TomášBrikety Pelety Vyškov101
Macháč KarelPro-STATIC Blansko101
Mokrý RomanPro-STATIC Blansko101
Němec PetrFC Kloboučky101
Otradovský TomášKalábek Brno101
Procházka LukášFC Kloboučky101
Sedlmajer JanBrikety Pelety Vyškov101
Seyfert VáclavASM Dolní Loučky B101
Šmerda MichalPro-STATIC Blansko101


Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Jednací řád ObKF E
 
9.4. - Zápis z jednání VV ObKF 13/18
31.1. - Zápis z jednání VV ObKF 12/18
20.11. - Zápis z jednání VV ObKF 11/17
11.10. - Usnesení per rollam VV ObKF E
28.8. - Zápis z jednání VV ObKF 10/17
26.6. - Zápis z jednání VV ObKF 09/17
13.3. - Zápis z jednání VV ObKF 08/17
14.1. - Zápis z jednání VV ObKF 07/17
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
RMS 2017/2018 ženy
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Zpráva DS, strana 2
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate