reklama

O1A - Divize E

TABULKA AKTIVITY ke dni 08.03.2020
JménoOddílAktivitaBrankyAsistence
Kalina MartinKalábek Brno604416
Kolečkář JaroslavBrikety-pelety Vyškov512823
Koláčný JiříTJ Sokol Troubsko503812
Táborský PetrArsenal Brno503416
Michalec ZdeněkArsenal Brno35314
Toman JiříTechnika Brno34277
Pánek JanBrikety-pelety Vyškov331716
Korol YaroslavTJ Sokol Troubsko321913
Němeček MilanTJ Sokol Troubsko301614
Sedlák TomášFFT Vinohrady Brno28235
Ryšavý VlastimilASM Dolní Loučky B28208
Cvingráf PatrikArsenal Brno261610
Očenášek ZdeněkTJ Agrotec Hustopeče261610
Švantner JakubSokol Repromeda Jehnice25187
Šnédar JaroslavASM Dolní Loučky251510
Popp ThomasTJ Agrotec Hustopeče241410
Logara VanjaKalábek Brno231013
Hodžić DinoKalábek Brno22193
Hanus JakubKalábek Brno22139
Henek JakubPramen Havlíčkův Brod211110
Ryšavý DominikTJ Agrotec Hustopeče211110
Hanuš MartinASM Dolní Loučky B21912
Zdražil TomášASM Dolní Loučky B21912
Prchal JiříPramen Havlíčkův Brod20155
Plichta AntonínPramen Havlíčkův Brod20146
Šimeček JanHelas Brno B20137
Henek DavidPramen Havlíčkův Brod19136
Panovský LukášASM Dolní Loučky B18144
Kaňa VojtěchFFT Vinohrady Brno18117
Štreit JanFFT Vinohrady Brno18117
Vlk MartinTechnika Brno18108
Baghdasaryan ArmenArsenal Brno18513
Havelka PetrTJ Agrotec Hustopeče17143
Bělák TomášPanama Boys Brno17107
Rogožan LukášBrikety-pelety Vyškov17107
Krejčí MichalArsenal Brno1789
Slezák JiříTechnika Brno1789
Stehlík MarekTJ Agrotec Hustopeče1789
Nasadil PatrikTJ Agrotec Hustopeče16124
Čapka AdamTJ Agrotec Hustopeče16115
Doležel JanBrikety-pelety Vyškov16115
Vránek LukášHelas Brno B16106
Trojáček MichalFFT Vinohrady Brno1688
Votoupal MichalPramen Havlíčkův Brod1688
Malínek JiříTechnika Brno1679
Unger JiříTJ Agrotec Hustopeče1679
Lidmila PatrikHelas Brno B15105
Luner ZdeněkTechnika Brno15105
Šoupal MartinBrikety-pelety Vyškov1596
Král MatoušSokol Repromeda Jehnice1587
Mach ZdeněkPanama Boys Brno1486
Zouhar MatějFFT Vinohrady Brno1486
Lička JosefBrikety-pelety Vyškov13112
Zadák MiroslavTJ Sokol Troubsko13103
Kadlec ZdeněkTechnika Brno1394
Maruš PavelFFT Vinohrady Brno1394
Dvořák JanFFT Vinohrady Brno1385
Zelenka JanPramen Havlíčkův Brod1385
Sára ZdeněkKalábek Brno1376
Rozbořil LukášFFT Vinohrady Brno13310
Fikar DanielPramen Havlíčkův Brod1275
Koláček AdamTJ Sokol Troubsko1275
Tofl MichalArsenal Brno1275
Lejska JosefPanama Boys Brno1183
Malíř MiroslavASM Dolní Loučky B1183
Kamenský VojtěchHelas Brno B1174
Marinč LukášSokol Repromeda Jehnice1174
Šmída RomanASM Dolní Loučky1174
Selyvonenko IvanASM Dolní Loučky1165
Studený JiříPanama Boys Brno1165
Mrázek VladislavHelas Brno B1156
Haluza OldřichHelas Brno B1082
Malásek MichaelASM Dolní Loučky B1064
Bílý JiříHelas Brno B1055
Lošťák MartinTechnika Brno1055
Šperka TomášHelas Brno B1046
Jašek MarekKalábek Brno1037
Jašinský DavidTJ Sokol Troubsko1037
Varga DavidArsenal Brno981
Juříček TomášHelas Brno B963
Marvan TomášASM Dolní Loučky B954
Jakeš MartinBrikety-pelety Vyškov945
Chalupský JiříArsenal Brno871
Bělák MartinPanama Boys Brno862
Karlík PetrPramen Havlíčkův Brod862
Urbánek MartinBrikety-pelety Vyškov853
Slováček PetrASM Dolní Loučky844
Černohorský MartinTJ Sokol Troubsko826
Drápal MarekSokol Repromeda Jehnice770
Studený PetrPanama Boys Brno761
Jičinský BartolomějSokol Repromeda Jehnice752
Jiříček MichalSokol Repromeda Jehnice752
Šamánek JosefPanama Boys Brno752
Kříž DavidHelas Brno B743
Krejčíř TomášASM Dolní Loučky B734
Král TomášSokol Repromeda Jehnice725
Hudeček JaromírTechnika Brno660
Lička MartinBrikety-pelety Vyškov660
Lukšija HarisKalábek Brno651
Koutný RomanFFT Vinohrady Brno642
Martínek JindřichPramen Havlíčkův Brod642
Pabousek JiříPramen Havlíčkův Brod642
Portík TomášBrikety-pelety Vyškov642
Šmerda JakubSokol Repromeda Jehnice642
Vlach AlešBrikety-pelety Vyškov642
Bárta VítězslavArsenal Brno633
Galia TomášHelas Brno B633
Konjoryan KarenSokol Repromeda Jehnice633
Luzar JanSokol Repromeda Jehnice633
Šíma JiříPanama Boys Brno633
Šťastný MichalPanama Boys Brno633
Mašek JiříASM Dolní Loučky B624
Seyfert VáclavASM Dolní Loučky B624
Mikloška JanBrikety-pelety Vyškov606
Čoupek PetrTJ Sokol Troubsko541
Milošic LadislavHelas Brno B541
Němec MartinKalábek Brno532
Vondřich JosefBrikety-pelety Vyškov532
Peřina LadislavPramen Havlíčkův Brod523
Hanuš LadislavHelas Brno B514
Šarkózy IvanHelas Brno B514
Kloss DavidTechnika Brno440
Moučka PetrPanama Boys Brno440
Bulušek JanHelas Brno B431
Liolias DanielHelas Brno B431
Mach PetrTJ Agrotec Hustopeče431
Ondra JakubTJ Sokol Troubsko431
Skoumal LukášASM Dolní Loučky431
Šťastný LukášPanama Boys Brno431
Barbuš MariánPanama Boys Brno422
Flajzar DavidBrikety-pelety Vyškov422
Vlach JanTJ Sokol Troubsko422
Dolíhal PetrTJ Agrotec Hustopeče413
Šimoník KarelArsenal Brno413
Koláčný RadimTJ Sokol Troubsko404
Konečný MarekHelas Brno B404
Cupák DavidHelas Brno B330
Němec LukášKalábek Brno321
Prokeš JiříArsenal Brno321
Urbánek PetrASM Dolní Loučky321
Beránek MichalPramen Havlíčkův Brod312
Brůna MartinHelas Brno B312
Hanák JakubASM Dolní Loučky312
Synecký JanPramen Havlíčkův Brod312
Valík PetrFFT Vinohrady Brno303
Brychta JakubKalábek Brno220
Březovský JosefHelas Brno B220
Inwald TomášHelas Brno B220
Štork JanTechnika Brno220
Dolíhal DavidTJ Agrotec Hustopeče211
Hübl MichalTJ Agrotec Hustopeče211
Krištof MartinASM Dolní Loučky211
Blažek MarekTJ Agrotec Hustopeče202
Rajdl LukášPramen Havlíčkův Brod202
Axman PetrSokol Repromeda Jehnice110
Cipruš RadekPramen Havlíčkův Brod110
Čuhel MartinArsenal Brno110
Dvořáček MichalPanama Boys Brno110
Furch MichalTJ Agrotec Hustopeče110
Havlík RomanArsenal Brno110
Jaroš MartinPramen Havlíčkův Brod110
Jašek RenéHelas Brno B110
Kabeláč MichalHelas Brno B110
Keprt TomášSokol Repromeda Jehnice110
Klusák DavidPramen Havlíčkův Brod110
Knee RadekTJ Sokol Troubsko110
Lerch StanislavHelas Brno B110
Lukšija TarikHelas Brno B110
Machálek PavelTechnika Brno110
Marek OndřejSokol Repromeda Jehnice110
Můčka JakubBrikety-pelety Vyškov110
Mykytjuk AndrejHelas Brno B110
Prokeš TomášHelas Brno B110
Ruber MichaelTJ Agrotec Hustopeče110
Smital PavelPanama Boys Brno110
Šidla OndřejBrikety-pelety Vyškov110
Špička ZbyněkHelas Brno B110
Weigel TomášHelas Brno B110
Zatloukal MartinHelas Brno B110
Durek LukášHelas Brno B101
Fürst MarekBrikety-pelety Vyškov101
Gottvald DavidBrikety-pelety Vyškov101
Chrápavý JosefTechnika Brno101
Kasálek MartinHelas Brno B101
Klusák ZdeněkTechnika Brno101
Kučírek LukášPramen Havlíčkův Brod101
Malý DavidFFT Vinohrady Brno101
Semrád HugoArsenal Brno101
Svoboda KarelPramen Havlíčkův Brod101
Šotola TomislavASM Dolní Loučky101


Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Jednací řád ObKF E
 
9.4. - Zápis z jednání VV ObKF 13/18
31.1. - Zápis z jednání VV ObKF 12/18
20.11. - Zápis z jednání VV ObKF 11/17
11.10. - Usnesení per rollam VV ObKF E
28.8. - Zápis z jednání VV ObKF 10/17
26.6. - Zápis z jednání VV ObKF 09/17
13.3. - Zápis z jednání VV ObKF 08/17
14.1. - Zápis z jednání VV ObKF 07/17
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
RMS 2017/2018 ženy
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Zpráva DS, strana 2
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate