reklama

O1A - Divize E

TABULKA ASISTENCÍ ke dni 17.02.2020
JménoOddílAsistence
Kolečkář JaroslavBrikety-pelety Vyškov20
Pánek JanBrikety-pelety Vyškov16
Baghdasaryan ArmenArsenal Brno12
Kalina MartinKalábek Brno12
Koláčný JiříTJ Sokol Troubsko12
Korol YaroslavTJ Sokol Troubsko12
Logara VanjaKalábek Brno12
Němeček MilanTJ Sokol Troubsko12
Táborský PetrArsenal Brno11
Popp ThomasTJ Agrotec Hustopeče10
Rozbořil LukášFFT Vinohrady Brno10
Šnédar JaroslavASM Dolní Loučky10
Cvingráf PatrikArsenal Brno9
Hanus JakubKalábek Brno9
Malínek JiříTechnika Brno9
Ryšavý DominikTJ Agrotec Hustopeče9
Hanuš MartinASM Dolní Loučky8
Krejčí MichalArsenal Brno8
Slezák JiříTechnika Brno8
Stehlík MarekTJ Agrotec Hustopeče8
Unger JiříTJ Agrotec Hustopeče8
Bělák TomášPanama Boys Brno7
Henek JakubPramen Havlíčkův Brod7
Jašek MarekKalábek Brno7
Jašinský DavidTJ Sokol Troubsko7
Očenášek ZdeněkTJ Agrotec Hustopeče7
Rogožan LukášBrikety-pelety Vyškov7
Toman JiříTechnika Brno7
Trojáček MichalFFT Vinohrady Brno7
Vlk MartinTechnika Brno7
Votoupal MichalPramen Havlíčkův Brod7
Kaňa VojtěchFFT Vinohrady Brno6
Král MatoušSokol Repromeda Jehnice6
Mach ZdeněkPanama Boys Brno6
Mikloška JanBrikety-pelety Vyškov6
Mrázek VladislavHelas Brno B6
Plichta AntonínPramen Havlíčkův Brod6
Švantner JakubSokol Repromeda Jehnice6
Zdražil TomášASM Dolní Loučky6
Zouhar MatějFFT Vinohrady Brno6
Bílý JiříHelas Brno B5
Čapka AdamTJ Agrotec Hustopeče5
Lidmila PatrikHelas Brno B5
Lošťák MartinTechnika Brno5
Luner ZdeněkTechnika Brno5
Prchal JiříPramen Havlíčkův Brod5
Ryšavý VlastimilASM Dolní Loučky5
Sára ZdeněkKalábek Brno5
Sedlák TomášFFT Vinohrady Brno5
Selyvonenko IvanASM Dolní Loučky5
Šimeček JanHelas Brno B5
Šoupal MartinBrikety-pelety Vyškov5
Štreit JanFFT Vinohrady Brno5
Tofl MichalArsenal Brno5
Černohorský MartinTJ Sokol Troubsko4
Dvořák JanFFT Vinohrady Brno4
Fikar DanielPramen Havlíčkův Brod4
Hanuš LadislavHelas Brno B4
Jakeš MartinBrikety-pelety Vyškov4
Kadlec ZdeněkTechnika Brno4
Kamenský VojtěchHelas Brno B4
Koláček AdamTJ Sokol Troubsko4
Koláčný RadimTJ Sokol Troubsko4
Malásek MichaelASM Dolní Loučky4
Marinč LukášSokol Repromeda Jehnice4
Maruš PavelFFT Vinohrady Brno4
Michalec ZdeněkArsenal Brno4
Nasadil PatrikTJ Agrotec Hustopeče4
Slováček PetrASM Dolní Loučky4
Studený JiříPanama Boys Brno4
Šarkózy IvanHelas Brno B4
Šmída RomanASM Dolní Loučky4
Šperka TomášHelas Brno B4
Vránek LukášHelas Brno B4
Bárta VítězslavArsenal Brno3
Dolíhal PetrTJ Agrotec Hustopeče3
Hodžić DinoKalábek Brno3
Juříček TomášHelas Brno B3
Konečný MarekHelas Brno B3
Král TomášSokol Repromeda Jehnice3
Kříž DavidHelas Brno B3
Lejska JosefPanama Boys Brno3
Luzar JanSokol Repromeda Jehnice3
Malíř MiroslavASM Dolní Loučky3
Mašek JiříASM Dolní Loučky3
Panovský LukášASM Dolní Loučky3
Šíma JiříPanama Boys Brno3
Šimoník KarelArsenal Brno3
Valík PetrFFT Vinohrady Brno3
Zelenka JanPramen Havlíčkův Brod3
Barbuš MariánPanama Boys Brno2
Bělák MartinPanama Boys Brno2
Beránek MichalPramen Havlíčkův Brod2
Brůna MartinHelas Brno B2
Flajzar DavidBrikety-pelety Vyškov2
Galia TomášKalábek Brno2
Haluza OldřichHelas Brno B2
Hanák JakubASM Dolní Loučky2
Havelka PetrTJ Agrotec Hustopeče2
Henek DavidPramen Havlíčkův Brod2
Jičinský BartolomějSokol Repromeda Jehnice2
Jiříček MichalSokol Repromeda Jehnice2
Karlík PetrPramen Havlíčkův Brod2
Konjoryan KarenSokol Repromeda Jehnice2
Koutný RomanFFT Vinohrady Brno2
Krejčíř TomášASM Dolní Loučky2
Martínek JindřichPramen Havlíčkův Brod2
Němec MartinKalábek Brno2
Pabousek JiříPramen Havlíčkův Brod2
Portík TomášBrikety-pelety Vyškov2
Rajdl LukášPramen Havlíčkův Brod2
Synecký JanPramen Havlíčkův Brod2
Šamánek JosefPanama Boys Brno2
Šmerda JakubSokol Repromeda Jehnice2
Šťastný MichalPanama Boys Brno2
Urbánek MartinBrikety-pelety Vyškov2
Vlach AlešBrikety-pelety Vyškov2
Vlach JanTJ Sokol Troubsko2
Vondřich JosefBrikety-pelety Vyškov2
Zadák MiroslavTJ Sokol Troubsko2
Blažek MarekTJ Agrotec Hustopeče1
Bulušek JanHelas Brno B1
Doležel JanBrikety-pelety Vyškov1
Dolíhal DavidTJ Agrotec Hustopeče1
Durek LukášHelas Brno B1
Fürst MarekBrikety-pelety Vyškov1
Gottvald DavidBrikety-pelety Vyškov1
Hübl MichalTJ Agrotec Hustopeče1
Chalupský JiříArsenal Brno1
Chrápavý JosefTechnika Brno1
Kasálek MartinHelas Brno B1
Klusák ZdeněkTechnika Brno1
Krištof MartinASM Dolní Loučky1
Kučírek LukášPramen Havlíčkův Brod1
Lička JosefBrikety-pelety Vyškov1
Liolias DanielHelas Brno B1
Lukšija HarisKalábek Brno1
Mach PetrTJ Agrotec Hustopeče1
Malý DavidFFT Vinohrady Brno1
Marvan TomášASM Dolní Loučky1
Milošic LadislavHelas Brno B1
Němec LukášKalábek Brno1
Ondra JakubTJ Sokol Troubsko1
Peřina LadislavPramen Havlíčkův Brod1
Prokeš JiříArsenal Brno1
Semrád HugoArsenal Brno1
Seyfert VáclavASM Dolní Loučky B1
Skoumal LukášASM Dolní Loučky1
Svoboda KarelPramen Havlíčkův Brod1
Šotola TomislavASM Dolní Loučky1
Šťastný LukášPanama Boys Brno1
Urbánek PetrASM Dolní Loučky1


Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Jednací řád ObKF E
 
9.4. - Zápis z jednání VV ObKF 13/18
31.1. - Zápis z jednání VV ObKF 12/18
20.11. - Zápis z jednání VV ObKF 11/17
11.10. - Usnesení per rollam VV ObKF E
28.8. - Zápis z jednání VV ObKF 10/17
26.6. - Zápis z jednání VV ObKF 09/17
13.3. - Zápis z jednání VV ObKF 08/17
14.1. - Zápis z jednání VV ObKF 07/17
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
RMS 2017/2018 ženy
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Zpráva DS, strana 2
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate