reklama

O1A - Divize E jižní Moravy

TABULKA ASISTENCÍ ke dni 20.03.2019
JménoOddílAsistence
Kalina MartinKalábek Brno23
Očenášek ZdeněkAgrotec Hustopeče21
Táborský PetrArsenal Brno20
Bednář DavidPro-STATIC Blansko19
Němec LukášFC Kloboučky16
Nový OndřejFC Kloboučky16
Pánek JanBrikety Pelety Vyškov15
Čapka AdamAgrotec Hustopeče14
Mach PetrAgrotec Hustopeče14
Stehlík MarekAgrotec Hustopeče14
Zouhar MatějFFT Vinohrady14
Hoffmann MartinNasan Brno13
Unger JiříAgrotec Hustopeče13
Vanda FilipTango Hodonín B13
Rampula DavidNasan Brno12
Hodžić DinoKalábek Brno11
Chalupský JiříArsenal Brno11
Kaňa VojtěchFFT Vinohrady11
Lička JosefAmor Vyškov11
Nasadil PatrikAgrotec Hustopeče11
Ryšavý DominikAgrotec Hustopeče11
Šotola TomislavASM Dolní Loučky B11
Vintr MarekFC Kloboučky11
Vintr OndřejFC Kloboučky11
Handlíř MichalFC Kloboučky10
Hanuš MartinASM Dolní Loučky B10
Kolečkář JaroslavBrikety Pelety Vyškov10
Koutný RomanFFT Vinohrady10
Pšikal JanPro-STATIC Blansko10
Selinger TomášFC Kloboučky10
Bárta VlastimilPro-STATIC Blansko9
Jeřábek MichalFC Kloboučky9
Machát JakubArsenal Brno9
Mašek JiříASM Dolní Loučky B9
Šmerda DominikPro-STATIC Blansko9
Vondřich JosefBrikety Pelety Vyškov9
Bohun PetrTango Hodonín B8
Kovář DavidArsenal Brno8
Logara VanjaKalábek Brno8
Marvan TomášASM Dolní Loučky B8
Popp ThomasAgrotec Hustopeče8
Rozehnal MatějBrikety Pelety Vyškov8
Vrba LukášTango Hodonín B8
Zdražil TomášASM Dolní Loučky B8
Bárta VítězslavArsenal Brno7
Dvořák JanFFT Vinohrady7
Krejčí MichalArsenal Brno7
Lička MartinAmor Vyškov7
Michalec ZdeněkArsenal Brno7
Němec LukášKalábek Brno7
Rozbořil LukášFFT Vinohrady7
Sára ZdeněkKalábek Brno7
Sedlák TomášFFT Vinohrady7
Ševčík MilanAmor Vyškov7
Černý MartinNasan Brno6
Gottvald DavidAmor Vyškov6
Jakeš MartinBrikety Pelety Vyškov6
Malásek MichaelASM Dolní Loučky B6
Němec MartinKalábek Brno6
Španěl OndřejPro-STATIC Blansko6
Varmuža TomášTango Hodonín B6
Baghdasaryan ArmenArsenal Brno5
Bidmon MichalTango Hodonín B5
Hromek JanTango Hodonín B5
Koudelka PetrFC Kloboučky5
Maňoušek JiříPro-STATIC Blansko5
Selyvonenko IvanASM Dolní Loučky B5
Ševčík JanFC Kloboučky5
Šnédar JaroslavASM Dolní Loučky B5
Špicl MartinArsenal Brno5
Trojáček MichalFFT Vinohrady5
Barbořák TomášAmor Vyškov4
Bartůněk PavelNasan Brno4
Čejka LukášNasan Brno4
Feik TomášPro-STATIC Blansko4
Fekete TiborAgrotec Hustopeče4
Hanus JakubKalábek Brno4
Havelka PetrAgrotec Hustopeče4
Kocourek LubomírNasan Brno4
Novotný PavelTango Hodonín B4
Panovský LukášPro-STATIC Blansko4
Rehák MariánTango Hodonín B4
Rozkydal ŠtěpánTango Hodonín B4
Šmída RomanASM Dolní Loučky B4
Šoupal MartinBrikety Pelety Vyškov4
Tichý PavelFC Kloboučky4
Fialka TomášAmor Vyškov3
Fibingr DavidAgrotec Hustopeče3
Grim JaromírAmor Vyškov3
Janulík TomášTango Hodonín B3
Jaša AloisNasan Brno3
Kolář JakubArsenal Brno3
Kotásek PavelTango Hodonín B3
Leasure PhilipASM Dolní Loučky B3
Lukeštík DavidAmor Vyškov3
Lukšija HarisKalábek Brno3
Maruš PavelFFT Vinohrady3
Ohanyan GevorgAmor Vyškov3
Pohl DenisArsenal Brno3
Ryšavý VlastimilASM Dolní Loučky B3
Shkirych KirilASM Dolní Loučky B3
Štreit JanFFT Vinohrady3
Urbánek MartinBrikety Pelety Vyškov3
Vlach AlešBrikety Pelety Vyškov3
Beneš DavidTango Hodonín B2
Borýsek JanFFT Vinohrady2
Cihlář JakubArsenal Brno2
Cvingráf PatrikArsenal Brno2
Doležel JanBrikety Pelety Vyškov2
Fessl DavidTango Hodonín B2
Hodonský JanTango Hodonín B2
Hoffmann FilipASM Dolní Loučky B2
Huňáček JakubASM Dolní Loučky B2
Chadima JanFC Kloboučky2
Chlup TomášArsenal Brno2
Chubirka VadimAmor Vyškov2
Janeček JaromírNasan Brno2
Juříček TomášASM Dolní Loučky B2
Jünger ErikAmor Vyškov2
Knoflíček LukášNasan Brno2
Koudelka JanPro-STATIC Blansko2
Krejčiřík OndřejTango Hodonín B2
Kušnier OndřejAgrotec Hustopeče2
Malý DavidFFT Vinohrady2
Moravec JakubAmor Vyškov2
Nováček MarcelArsenal Brno2
Nový MiroslavFC Kloboučky2
Reitoral AdamASM Dolní Loučky B2
Rogožan LukášBrikety Pelety Vyškov2
Sečkář MichalAmor Vyškov2
Surala MartinAmor Vyškov2
Šimoník KarelArsenal Brno2
Tylč AdamASM Dolní Loučky B2
Veselý ZdeněkPro-STATIC Blansko2
Brabec MiloslavKalábek Brno1
Brákora OndřejTango Hodonín B1
Brychta JakubKalábek Brno1
Buc MarekTango Hodonín B1
Buriánek JosefFC Kloboučky1
Daněk MichalPro-STATIC Blansko1
Fürst MarekBrikety Pelety Vyškov1
Galia TomášKalábek Brno1
Gregor PetrAmor Vyškov1
Hoffmann PetrPro-STATIC Blansko1
Holásek TomášBrikety Pelety Vyškov1
Konečný MichalTango Hodonín B1
Legner JiříAmor Vyškov1
Macháč KarelPro-STATIC Blansko1
Mihok SamuelAmor Vyškov1
Mikloška JanBrikety Pelety Vyškov1
Mokrý RomanPro-STATIC Blansko1
Němec PetrFC Kloboučky1
Nitschneider MartinAmor Vyškov1
Novák LukášAmor Vyškov1
Otradovský TomášKalábek Brno1
Petřek MichalAmor Vyškov1
Polonec MilanKalábek Brno1
Pořízek DominikASM Dolní Loučky B1
Procházka LukášFC Kloboučky1
Sedlmajer JanBrikety Pelety Vyškov1
Seyfert VáclavASM Dolní Loučky B1
Souček RadekPro-STATIC Blansko1
Šmerda MichalPro-STATIC Blansko1
Štefl LubomírNasan Brno1
Tichý LiborKalábek Brno1
Urbánek PetrASM Dolní Loučky B1
Václavek DavidFFT Vinohrady1
Záleský DavidKalábek Brno1


Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Jednací řád ObKF E
 
9.4. - Zápis z jednání VV ObKF 13/18
31.1. - Zápis z jednání VV ObKF 12/18
20.11. - Zápis z jednání VV ObKF 11/17
11.10. - Usnesení per rollam VV ObKF E
28.8. - Zápis z jednání VV ObKF 10/17
26.6. - Zápis z jednání VV ObKF 09/17
13.3. - Zápis z jednání VV ObKF 08/17
14.1. - Zápis z jednání VV ObKF 07/17
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
RMS 2017/2018 ženy
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Zpráva DS, strana 2
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate