reklama

O1A - Divize E jižní Moravy

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0102Amor VyškovAgrotec Hustopeče4:10 (2:8)50
Branky: Grim Jaromír 2, Lukeštík David 2 - Nasadil Patrik 3, Očenášek Zdeněk 2, Čapka Adam 2, Stehlík Marek, Unger Jiří, Havelka Petr; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Surala Martin - 0
O1A0103FC KloboučkyPro-STATIC Blansko10:6 (5:4)69
Branky: Handlíř Michal 3, Nový Ondřej 3, Nový Miroslav 3, Němec Lukáš - Bednář David 2, Šmerda Dominik 2, Bárta Vlastimil, Španěl Ondřej; Rozhodčí: Smutný Roman (8.2), Šišma Ondřej (8.2); Delegát: Závojský Oldřich; ŽK: Nový Ondřej, Buriánek Josef - Bednář David, Španěl Ondřej, Bárta Vlastimil
O1A0104ASM Dolní Loučky BKalábek Brno4:5 (2:2)30
Branky: Šmída Roman 2, Šotola Tomislav, Marvan Tomáš - Logara Vanja 2, Němec Lukáš, Kalina Martin, Němec Martin; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Luu David (8.3); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: 0 - Němec Lukáš, Němec Martin
O1A0105FFT VinohradyBrikety Pelety Vyškov4:4 (3:2)2
Branky: Sedlák Tomáš 2, Malý David, Dvořák Jan - Pánek Jan 2, Horváth Tomáš, Rozehnal Matěj; Rozhodčí: Vala Michal (8.4), Kabeláč Martin (8.4); Delegát: Herynek Luboš
O1A0106Nasan BrnoTango Hodonín B1:2 (1:1)15
Branky: Hoffmann Martin - Varmuža Tomáš, Bidmon Michal; Rozhodčí: Rygl Luboš (8.3), Soukupová Věra (8.1); Delegát: Blažek Marek; ŽK: Rampula David - 0


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0202Brikety Pelety VyškovNasan Brno1:1 (1:1)35
Branky: Rozehnal Matěj - Bartůněk Pavel; Rozhodčí: Smutný Roman (8.4), Horváth Antonín (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: Rozehnal Matěj - 0
O1A0203Kalábek BrnoFFT Vinohrady4:3 (3:1)48
Branky: Logara Vanja 2, Kalina Martin, Hodžić Dino - Sedlák Tomáš 2, Zouhar Matěj; Rozhodčí: Čep Radim (8.4), Sýkora Tomáš (8.2); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Kalina Martin - 0
O1A0204Pro-STATIC BlanskoASM Dolní Loučky B6:3 (3:2)10
Branky: Bednář David 2, Bárta Vlastimil, Španěl Ondřej, Sedlák Jakub, Feik Tomáš - Šotola Tomislav 2, Huňáček Jakub; Rozhodčí: Texl David (8.3), Kincl Miroslav (8.3); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Daněk Michal - 0
O1A0205Agrotec HustopečeFC Kloboučky7:3 (3:1)30
Branky: Mach Petr 2, Očenášek Zdeněk, Nasadil Patrik, Unger Jiří, Popp Thomas, vlastní - Nový Ondřej 2, Nový Miroslav; Rozhodčí: Luu David (8.4), Pozidis Charalambos (8.3); Delegát: Blažek Marek; ŽK: Unger Jiří - 0
O1A0206Arsenal BrnoAmor Vyškov14:3 (6:1)10
Branky: Michalec Zdeněk 5, Baghdasaryan Armen 4, Machát Jakub 3, Kolář Jakub, Táborský Petr - Ševčík Milan, Petřek Michal, Ohanyan Gevorg; Rozhodčí: Müller Jiří (8.3), Hřebíček Zdeněk (8.3); Delegát: Dilhof Martin


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0302FC KloboučkyArsenal Brno7:5 (4:2)60
Branky: Nový Miroslav 4, Selinger Tomáš, Němec Lukáš, vlastní - Táborský Petr 2, Machát Jakub, Kovář David, Michalec Zdeněk; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.4), Smutný Roman (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav; ČK: Nový Ondřej - 0
O1A0303ASM Dolní Loučky BAgrotec Hustopeče6:3 (2:1)31
Branky: Šotola Tomislav 3, Mašek Jiří 2, Šnédar Jaroslav - Nasadil Patrik 2, Očenášek Zdeněk; Rozhodčí: Soukupová Věra (8.3), Kliner Jan (8.4); Delegát: Linhart Karel; ŽK: Zdražil Tomáš - 0
O1A0304FFT VinohradyPro-STATIC Blansko4:5 (2:1)17
Branky: Koutný Roman, Sedlák Tomáš, Rozbořil Lukáš, Kaňa Vojtěch - Bárta Vlastimil 2, Bednář David 2, Šmerda Dominik; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.4), Pozidis Charalambos (8.4); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Sedlák Tomáš, Dvořák Jan, Borýsek Jan - Šmerda Dominik, Feik Tomáš
O1A0305Nasan BrnoKalábek Brno3:6 (0:2)30
Branky: Jaša Alois 3 - Kalina Martin 4, Němec Martin, Hodžić Dino; Rozhodčí: Müller Jiří (8.2), Rygl Luboš (8); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Rampula David, Hoffmann Martin - Hodžić Dino
O1A0306Tango Hodonín BBrikety Pelety Vyškov3:4 (2:2)50
Branky: Kotásek Pavel, Rehák Marián, Varmuža Tomáš - Vondřich Josef 2, Pánek Jan, Urbánek Martin; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.5), Luu David (8.5); Delegát: Marek Pavel


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0402Kalábek BrnoTango Hodonín B3:5 (0:1)30
Branky: Sára Zdeněk, Němec Martin, Hodžić Dino - Bohun Petr, Krejčiřík Ondřej, Varmuža Tomáš, Bidmon Michal, Rozkydal Štěpán; Rozhodčí: Texl David (8.6), Kincl Miroslav (8.6); Delegát: Blažek Marek; ŽK: Němec Martin, Logara Vanja - 0
O1A0403Pro-STATIC BlanskoNasan Brno6:4 (2:2)10
Branky: Bárta Vlastimil 2, Šmerda Dominik 2, Bednář David, Panovský Lukáš - Čejka Lukáš, Kocourek Lubomír, Hoffmann Martin, Janeček Jaromír; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.7), Luu David (8.4); Delegát: Bednář Kamil
O1A0404Agrotec HustopečeFFT Vinohrady8:6 (4:1)50
Branky: Očenášek Zdeněk 3, Mach Petr 3, Stehlík Marek, Popp Thomas - Kaňa Vojtěch 2, Zouhar Matěj, Koutný Roman, Sedlák Tomáš, Dvořák Jan; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.3), Rohrer Libor (8.3); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Stehlík Marek, Unger Jiří - Kaňa Vojtěch, Sedlák Tomáš, Dvořák Jan, Václavek David
O1A0405Arsenal BrnoASM Dolní Loučky B5:7 (1:3)13
Branky: Krejčí Michal, Kolář Jakub, Šimoník Karel, Michalec Zdeněk, Cihlář Jakub - Zdražil Tomáš 3, Šotola Tomislav 2, Malásek Michael, Urbánek Petr; Rozhodčí: Vala Michal (8.3), Rohrer Libor (8.3); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Michalec Zdeněk, Chalupský Jiří - Šotola Tomislav
O1A0406Amor VyškovFC Kloboučky2:3 (1:0)153
Branky: Galia Tomáš 2 - Vintr Marek 2, Koudelka Petr; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.5), Horváth Antonín (8.5); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Moravec Jakub - Koudelka Petr, Vintr Marek


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0502ASM Dolní Loučky BAmor Vyškov6:1 (2:0)70
Branky: Šmída Roman 3, Mašek Jiří 2, Marvan Tomáš - Petřek Michal; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ČK: 0 - Surala Martin
O1A0503FFT VinohradyArsenal Brno3:5 (2:1)40
Branky: Koutný Roman, Sedlák Tomáš, Kaňa Vojtěch - Chlup Tomáš 2, Kolář Jakub, Chalupský Jiří, Táborský Petr; Rozhodčí: Kliner Jan (8.4), Šišma Ondřej (8.4); Delegát: Forró Zoltán; ŽK: 0 - Chalupský Jiří; ČK: 0 - Kolář Jakub
O1A0504Nasan BrnoAgrotec Hustopeče6:7 (3:1)15
Branky: Čejka Lukáš 3, Hoffmann Martin 2, Rampula David - Stehlík Marek 3, Mach Petr 2, Popp Thomas 2; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.5), Vala Michal (8.4); Delegát: Blažek Marek; ŽK: Kocourek Lubomír - Očenášek Zdeněk
O1A0505Tango Hodonín BPro-STATIC Blansko7:7 (2:4)81
Branky: Rehák Marián 3, Konečný Filip 3, Krejčiřík Ondřej - Pšikal Jan 3, Bednář David 2, Feik Tomáš 2; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.3), Šenkýř Petr (8.3); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Martoni David, Vanda Filip - Bednář David
O1A0506Brikety Pelety VyškovKalábek Brno1:9 (1:4)25
Branky: Vondřich Josef - Hodžić Dino 5, Kalina Martin 3, vlastní; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.5), Horváth Antonín (8.5); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: 0 - Němec Lukáš; ČK: Fürst Marek - 0


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0602Pro-STATIC BlanskoBrikety Pelety Vyškov5:6 (4:3)7
Branky: Panovský Lukáš 2, Bárta Vlastimil, Feik Tomáš, Šmerda Dominik - Vondřich Josef 3, Rogožan Lukáš 2, Urbánek Martin; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Sýkora Tomáš (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ČK: 0 - Urbánek Martin
O1A0603Agrotec HustopečeTango Hodonín B5:6 (3:4)75
Branky: Čapka Adam 2, Fekete Tibor, Unger Jiří, Popp Thomas - Novotný Pavel 3, Vrba Lukáš, Janulík Tomáš, Vanda Filip; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.5), Vala Zdeněk (8.5); Delegát: Stix Jiří; ŽK: Čapka Adam - 0
O1A0604Arsenal BrnoNasan Brno6:3 (1:1)10
Branky: Táborský Petr 2, Záboj Martin 2, Kovář David 2 - Hoffmann Martin 2, Jaša Alois; Rozhodčí: Jílek Lukáš (8.5), Müller Jiří (8.2); Delegát: Kratochvíl Stanislav
O1A0605Amor VyškovFFT Vinohrady2:5 (0:0)60
Branky: Martínez Daniel, Novák Lukáš - Kaňa Vojtěch 3, Sedlák Tomáš 2; Rozhodčí: Horváth Antonín (8.4), Šišma Ondřej (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Novák Lukáš - 0; ČK: Fialka Tomáš - 0
O1A0606FC KloboučkyASM Dolní Loučky B5:2 (3:1)40
Branky: Němec Lukáš 2, Handlíř Michal, Vintr Marek, Vintr Ondřej - Marvan Tomáš 2; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.4), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Forró Zoltán


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0702FFT VinohradyFC Kloboučky4:8 (0:5)22
Branky: Zouhar Matěj, Trojáček Michal, Koutný Roman, Kaňa Vojtěch - Handlíř Michal 2, Vintr Marek 2, Vintr Ondřej 2, Nový Ondřej, Němec Lukáš; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.5), Soukupová Věra (8.3); Delegát: Marek Pavel
O1A0703Nasan BrnoAmor Vyškov2:4 (1:2)30
Branky: Hoffmann Martin, Jaša Alois - Mihok Samuel, Hromek Vojtěch, Lukeštík David, Jünger Erik; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.3), Luu David (8.3); Delegát: Dilhof Martin; ŽK: 0 - Jünger Erik
O1A0704Tango Hodonín BArsenal Brno7:3 (2:3)
Branky: Novotný Pavel 2, Janulík Tomáš 2, Rehák Marián, Vanda Filip, Rozkydal Štěpán - Špicl Martin, Táborský Petr, Baghdasaryan Armen; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.4), Vévodová Alice (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Janulík Tomáš, Rehák Marián - Chalupský Jiří
O1A0705Brikety Pelety VyškovAgrotec Hustopeče11:11 (6:6)30
Branky: Šoupal Martin 5, Vondřich Josef 3, Jakeš Martin, Pánek Jan, Rozehnal Matěj - Mach Petr 4, Očenášek Zdeněk 3, Unger Jiří 3, Fekete Tibor; Rozhodčí: Šišma Ondřej (8.3), Machala Karel (8.1); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Holásek Tomáš, Kolečkář Jaroslav, Rozehnal Matěj - Unger Jiří
O1A0706Kalábek BrnoPro-STATIC Blansko3:4 (1:3)20
Branky: Lukšija Haris, Logara Vanja, Kalina Martin - Pšikal Jan 3, Španěl Ondřej; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.3), Hřebíček Zdeněk (8.4); Delegát: Forró Zoltán; ŽK: Kalina Martin, Hanus Jakub - Španěl Ondřej


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0802Agrotec HustopečeKalábek Brno6:11 (2:4)64
Branky: Havelka Petr 3, Stehlík Marek 2, Čapka Adam - Kalina Martin 6, Galia Tomáš 2, Sára Zdeněk, Němec Lukáš, Hodžić Dino; Rozhodčí: Luu David (8.1), Vala Michal (8.1); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Havelka Petr - Hodžić Dino, Tichý Libor
O1A0803Arsenal BrnoBrikety Pelety Vyškov7:3 (4:1)5
Branky: Táborský Petr 3, Chalupský Jiří 2, Kovář David 2 - Kolečkář Jaroslav, Jakeš Martin, Pánek Jan; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.3), Kabeláč Martin (8.4); Delegát: Blažek Marek; ŽK: 0 - Kolečkář Jaroslav, Vlach Aleš, Vondřich Josef
O1A0804Amor VyškovTango Hodonín B5:5 (4:2)88
Branky: Legner Jiří 2, Ševčík Milan, Lička Josef, vlastní - Krejčiřík Ondřej 2, Vanda Filip, Rozkydal Štěpán, vlastní; Rozhodčí: Gasnárek Michal (8.3), Dadák David (8); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Jünger Erik, Gottvald David - Hodonský Jan
O1A0805FC KloboučkyNasan Brno11:2 (4:1)30
Branky: Jeřábek Michal 3, Němec Lukáš 3, Ševčík Jan 2, Vintr Ondřej 2, Nový Ondřej - Čejka Lukáš, Jaša Alois; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.4), Texl David (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav
O1A0806ASM Dolní Loučky BFFT Vinohrady5:2 (1:0)70
Branky: Šotola Tomislav 3, Zdražil Tomáš, Mašek Jiří - Zouhar Matěj, Sedlák Tomáš; Rozhodčí: Petr Zdeněk (8.4), Müller Jiří (8.4); Delegát: Venc Radek


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0902Nasan BrnoASM Dolní Loučky B2:7 (2:4)15
Branky: Bartůněk Pavel 2 - Zdražil Tomáš 4, Šotola Tomislav 3; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Soukupová Věra (8.3); Delegát: Stix Jiří
O1A0903Tango Hodonín BFC Kloboučky2:6 (1:1)85
Branky: Novotný Pavel, Varmuža Tomáš - Handlíř Michal 2, Selinger Tomáš, Ševčík Jan, Němec Lukáš, Vintr Ondřej; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.3), Vašíček Jiří (8.3); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Vanda Filip - Vintr Ondřej, Jeřábek Michal
O1A0904Brikety Pelety VyškovAmor Vyškov3:4 (0:2)55
Branky: Pánek Jan 2, Vondřich Josef - Novák Lukáš 2, Ohanyan Gevorg 2; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.4), Vévodová Alice (8.3); Delegát: Blažek Marek; ŽK: Kolečkář Jaroslav, Šoupal Martin - Fialka Tomáš
O1A0905Kalábek BrnoArsenal Brno5:6 (4:2)41
Branky: Kalina Martin 2, Logara Vanja, Němec Martin, Hodžić Dino - Krejčí Michal, Kolář Jakub, Chalupský Jiří, Bárta Vítězslav, Machát Jakub, Michalec Zdeněk; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.6), Sýkora Tomáš (8.5); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Logara Vanja, Němec Martin, Otradovský Tomáš - 0
O1A0906Pro-STATIC BlanskoAgrotec Hustopeče5:3 (2:0)20
Branky: Bárta Vlastimil, Bednář David, Španěl Ondřej, Paděra Ondřej, Šmerda Dominik - Havelka Petr 2, Očenášek Zdeněk; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.4), Pozidis Charalambos (8.4); Delegát: Holomek Patrik; ŽK: Bárta Vlastimil, Bednář David, Panovský Lukáš - Čapka Adam, Havelka Petr


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1002Arsenal BrnoPro-STATIC Blansko6:9 (1:4)5
Branky: Táborský Petr 2, Michalec Zdeněk 2, Kolář Jakub, Machát Jakub - Koudelka Jan 5, Šmerda Dominik 2, Bárta Vlastimil, Bednář David; Rozhodčí: Rygl Luboš (8.5), Müller Jiří (8.5); Delegát: Kratochvíl Stanislav; ŽK: 0 - Macháč Karel
O1A1003Amor VyškovKalábek Brno5:4 (3:2)40
Branky: Gottvald David 2, Ševčík Milan, Lička Josef, Ohanyan Gevorg - Logara Vanja 2, Hodžić Dino, Banongo Alain; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.5), Machala Karel (8.4); Delegát: Uhlíř Petr
O1A1004FC KloboučkyBrikety Pelety Vyškov9:4 (4:2)78
Branky: Vintr Marek 4, Jeřábek Michal 2, Nový Ondřej, Ševčík Jan, Němec Lukáš - Jakeš Martin 2, Šoupal Martin, vlastní; Rozhodčí: Smutný Roman (8.5), Vala Zdeněk (8.6); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Jeřábek Michal, Němec Lukáš - Vondřich Josef, Suchánek Petr; ČK: 0 - Šoupal Martin
O1A1005ASM Dolní Loučky BTango Hodonín B4:7 (3:2)50
Branky: Ryšavý Vlastimil 3, Šotola Tomislav - Krejčiřík Ondřej 2, Rehák Marián 2, Beneš David 2, Vanda Filip; Rozhodčí: Luu David (8.3), Vala Michal (8.5); Delegát: Blažek Marek; ŽK: Šotola Tomislav - Buršík Tomáš
O1A1006FFT VinohradyNasan Brno2:1 (0:0)13
Branky: Maruš Pavel, Trojáček Michal - Jaša Alois; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.3), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Trojáček Michal - Jaša Alois


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1102Tango Hodonín BFFT Vinohrady2:6 (0:2)65
Branky: Novotný Pavel, Rozkydal Štěpán - Maruš Pavel 2, Koutný Roman 2, Václavek David 2; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.4), Pozidis Charalambos (8.4); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Krejčiřík Ondřej, Vrba Lukáš, Weigl Roman - 0
O1A1103Brikety Pelety VyškovASM Dolní Loučky B8:7 (1:1)40
Branky: Jakeš Martin 3, Kolečkář Jaroslav 2, Rozehnal Matěj 2, Vondřich Josef - Šnédar Jaroslav 2, Tylč Adam 2, Šmída Roman, Šotola Tomislav, Marvan Tomáš; Rozhodčí: Texl David (8.4), Vévodová Alice (8.4); Delegát: Holomek Patrik; ŽK: Vlach Aleš - Marvan Tomáš
O1A1104Kalábek BrnoFC Kloboučky10:6 (6:3)20
Branky: Hodžić Dino 5, Logara Vanja 3, Kalina Martin, Záleský David - Vintr Marek 4, Handlíř Michal, Nový Ondřej; Rozhodčí: Kabeláč Martin (8.5), Jurča Lukáš (8.5); Delegát: Blažek Marek
O1A1105Pro-STATIC BlanskoAmor Vyškov4:11 (3:3)10
Branky: Paděra Ondřej 2, Bednář David, Panovský Lukáš - Grim Jaromír 3, Sečkář Michal 3, Ohanyan Gevorg 2, Lička Josef, Martínez Daniel, Fialka Tomáš; Rozhodčí: Šišma Ondřej (8.4), Soukupová Věra (8.3); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Pšikal Jan - 0
O1A1106Agrotec HustopečeArsenal Brno1:2 (0:1)75
Branky: Popp Thomas - Bárta Vítězslav, Táborský Petr; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.4), Vašíček Jiří (8.4); Delegát: Stix Jiří; ŽK: 0 - Baghdasaryan Armen, Kolář Jakub


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1202Agrotec HustopečeAmor Vyškov15:6 (4:2)46
Branky: Mach Petr 7, Čapka Adam 3, Ryšavý Dominik 3, Fekete Tibor, Unger Jiří - Lička Martin 5, Lička Josef; Rozhodčí: Texl David (8.3), Rohrer Libor (8.3); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Popp Thomas - Lička Martin, Jünger Erik; ČK: 0 - Jünger Erik
O1A1203Pro-STATIC BlanskoFC Kloboučky5:10 (4:5)29
Branky: Veselý Zdeněk, Pšikal Jan, Bednář David, Paděra Ondřej, Šmerda Dominik - Němec Lukáš 4, Vintr Ondřej 2, Handlíř Michal, Selinger Tomáš, Jeřábek Michal, Ševčík Jan; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.6), Vala Zdeněk (8.6); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Pšikal Jan - 0
O1A1204Kalábek BrnoASM Dolní Loučky B3:10 (2:7)40
Branky: Kalina Martin 2, Hodžić Dino - Šotola Tomislav 4, Marvan Tomáš 2, vlastní, Mašek Martin, Ryšavý Vlastimil, Šnédar Jaroslav; Rozhodčí: Štipčák Martin (8.4), Vašíček Jiří (8.4); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Kalina Martin, Němec Lukáš, Hanus Jakub, Němec Martin - Marvan Tomáš; ČK: Kalina Martin - 0
O1A1205Brikety Pelety VyškovFFT Vinohrady7:4 (3:2)40
Branky: Kolečkář Jaroslav 3, Pánek Jan 3, Jakeš Martin - Trojáček Michal 2, Sedlák Tomáš, Kaňa Vojtěch; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Forró Zoltán; ŽK: Vlach Aleš, Urbánek Martin - Sedlák Tomáš, Kaňa Vojtěch
O1A1206Tango Hodonín BNasan Brno5:2 (2:0)30
Branky: Rozkydal Štěpán 3, Krejčiřík Ondřej, Rehák Marián - Čejka Lukáš 2; Rozhodčí: Gasnárek Michal (8.3), Dadák David (8.3); Delegát: Brtníček Miloslav


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1302Nasan BrnoBrikety Pelety Vyškov2:3 (0:1)13
Branky: Bartůněk Pavel, Hoffmann Martin - Pánek Jan, Vondřich Josef, Rozehnal Matěj; Rozhodčí: Kliner Jan (7.9), Soukupová Věra (8.3); Delegát: Venc Radek; ŽK: Bartůněk Pavel, Čejka Lukáš - Šoupal Martin
O1A1303FFT VinohradyKalábek Brno7:4 (3:4)15
Branky: Koutný Roman 3, Trojáček Michal 2, Maruš Pavel, Kaňa Vojtěch - Hodžić Dino 2, Hanus Jakub, Logara Vanja; Rozhodčí: Luu David (8.2), Pozidis Charalambos (7.9); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Kaňa Vojtěch, Zouhar Matěj - Hanus Jakub, Němec Martin, Kotouč Miroslav
O1A1304ASM Dolní Loučky BPro-STATIC Blansko6:3 (2:1)35
Branky: Zdražil Tomáš 2, Juříček Tomáš 2, Mašek Jiří, Marvan Tomáš - Bárta Vlastimil, Pšikal Jan, Španěl Ondřej; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.3), Jurča Lukáš (8.3); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Juříček Tomáš, Ryšavý Vlastimil - 0
O1A1305FC KloboučkyAgrotec Hustopeče12:8 (3:4)50
Branky: Handlíř Michal 6, Nový Ondřej 4, Nový Miroslav, Jeřábek Michal - Očenášek Zdeněk 3, Fekete Tibor, Nasadil Patrik, Unger Jiří, Fibingr David, Ryšavý Dominik; Rozhodčí: Šišma Ondřej (8.5), Kolář Jaroslav (8.5); Delegát: Forró Zoltán; ŽK: 0 - Ryšavý Dominik
O1A1306Amor VyškovArsenal Brno7:6 (4:3)50
Branky: Lička Martin 4, Legner Jiří 2, Lička Josef - Bárta Vítězslav 2, Chalupský Jiří, Machát Jakub, Táborský Petr, Michalec Zdeněk; Rozhodčí: Horváth Antonín (8.2), Dadák David (8.2); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Chubirka Vadim, Petřek Michal, Nitschneider Martin - 0


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1402Arsenal BrnoFC Kloboučky3:1 (2:0)5
Branky: Bárta Vítězslav, Machát Jakub, Táborský Petr - Nový Ondřej; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.4), Vévodová Alice (8.4); Delegát: Dilhof Martin; ŽK: Táborský Petr - 0
O1A1403Agrotec HustopečeASM Dolní Loučky B9:3 (5:3)60
Branky: Popp Thomas 4, Čapka Adam, Nasadil Patrik, Unger Jiří, Ryšavý Dominik, Mach Petr - Marvan Tomáš 2, Šnédar Jaroslav; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.1), Vašíček Jiří (8.1); Delegát: Blažek Marek; ŽK: 0 - Mašek Jiří, Ryšavý Vlastimil; ČK: 0 - Tylč Adam, Marvan Tomáš
O1A1404Pro-STATIC BlanskoFFT Vinohrady4:4 (0:2)15
Branky: Paděra Ondřej 2, Bárta Vlastimil, Španěl Ondřej - Zouhar Matěj, Trojáček Michal, Malý David, Dvořák Jan; Rozhodčí: Horváth Antonín (8.2), Dadák David (7); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Veselý Zdeněk, Šmerda Dominik - Dvořák Jan, Sedlák Tomáš
O1A1405Kalábek BrnoNasan Brno3:5 (1:1)40
Branky: Galia Tomáš, Logara Vanja, Hodžić Dino - Rampula David 2, Bartůněk Pavel, Štefl Lubomír, Janeček Jaromír; Rozhodčí: Čep Radim (8.5), Vala Zdeněk (8.3); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Lukšija Haris, Galia Tomáš - Štefl Lubomír; ČK: Záleský David - 0
O1A1406Brikety Pelety VyškovTango Hodonín B5:1 (1:1)25
Branky: Rozehnal Matěj 3, Vlach Aleš 2 - Rehák Marián; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.4), Luu David (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Rozehnal Matěj - 0


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1502Tango Hodonín BKalábek Brno3:6 (1:1)65
Branky: Vrba Lukáš, Vanda Filip, Konečný Filip - Němec Martin 2, Tichý Libor, Sára Zdeněk, Němec Lukáš, Logara Vanja; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Vašíček Jiří (8.4); Delegát: Hulcký Zdeněk
O1A1503Nasan BrnoPro-STATIC Blansko9:5 (3:2)13
Branky: Rampula David 3, Štefl Lubomír 3, Hoffmann Martin 2, Bartůněk Pavel - Pšikal Jan 4, Španěl Ondřej; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (7.4), Sýkora Tomáš (7.4); Delegát: Stix Jiří; ŽK: Rampula David, Bartůněk Pavel - Pšikal Jan, Bárta Vlastimil, Maňoušek Jiří, Mokrý Roman; ČK: 0 - Španěl Ondřej
O1A1504FFT VinohradyAgrotec Hustopeče7:7 (3:3)6
Branky: Kaňa Vojtěch 3, Dvořák Jan 2, Zouhar Matěj, Maruš Pavel - Popp Thomas 4, Havelka Petr 2, Ryšavý Dominik; Rozhodčí: Petr Zdeněk (8.4), Rygl Luboš (8.4); Delegát: Venc Radek; ŽK: Kaňa Vojtěch - 0
O1A1505ASM Dolní Loučky BArsenal Brno2:3 (1:1)50
Branky: Šotola Tomislav 2 - Krejčí Michal, Táborský Petr, Baghdasaryan Armen; Rozhodčí: Čep Radim (8.4), Soukupová Věra (8.3); Delegát: Linhart Karel
O1A1506FC KloboučkyAmor Vyškov13:1 (6:1)86
Branky: Vintr Marek 6, Handlíř Michal 2, Koudelka Petr 2, Koval Stanislav, Nový Ondřej, Jeřábek Michal - Nitschneider Martin; Rozhodčí: Smutný Roman (8.4), Šišma Ondřej (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1602Amor VyškovASM Dolní Loučky B5:9 (3:4)35
Branky: Gottvald David 2, Ohanyan Gevorg 2, Fialka Tomáš - Malíř Miroslav 5, Šotola Tomislav, Zdražil Tomáš, Malásek Michael, Hanuš Martin; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.4), Machala Karel (8.3); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Novák Lukáš - Zdražil Tomáš
O1A1603Arsenal BrnoFFT Vinohrady8:1 (1:1)10
Branky: Chlup Tomáš 3, Táborský Petr 2, Michalec Zdeněk 2, Špicl Martin - Štreit Jan; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.4), Pozidis Charalambos (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Chalupský Jiří, Kolář Jakub - 0
O1A1604Agrotec HustopečeNasan Brno8:3 (3:1)75
Branky: Čapka Adam 3, Očenášek Zdeněk 2, Stehlík Marek, Unger Jiří, Ryšavý Dominik - Hoffmann Martin 2, Štefl Lubomír; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Rohrer Libor (8.4); Delegát: Herynek Luboš
O1A1605Pro-STATIC BlanskoTango Hodonín B8:5 (2:1)20
Branky: Feik Tomáš 5, Šmerda Dominik 2, Panovský Lukáš - Bohun Petr 2, Vrba Lukáš 2, Rehák Marián; Rozhodčí: Čep Radim (8.3), Soukupová Věra (8.2); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Šmerda Dominik, Bárta Vlastimil - Bidmon Michal, Vrba Lukáš
O1A1606Kalábek BrnoBrikety Pelety Vyškov1:4 (0:1)20
Branky: Němec Martin - vlastní 2, Jašíček Radovan, Kameník David; Rozhodčí: Texl David (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Blažek Marek; ŽK: 0 - Vondřich Josef


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1702Brikety Pelety VyškovPro-STATIC Blansko6:5 (1:3)35
Branky: Mikloška Jan 3, Vlach Aleš, Jakeš Martin, Vondřich Josef - Pšikal Jan 4, Daněk Michal; Rozhodčí: Smutný Roman (8.4), Horváth Antonín (8.4); Delegát: Uhlíř Petr
O1A1703Tango Hodonín BAgrotec Hustopeče4:5 (3:2)85
Branky: Rozkydal Štěpán 2, Bidmon Michal, Hodonský Jan - Očenášek Zdeněk, Stehlík Marek, Čapka Adam, Ryšavý Dominik, Mach Petr; Rozhodčí: Kliner Jan (8.1), Texl David (8.2); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Rozkydal Štěpán, Vanda Filip, Rehák Marián - Očenášek Zdeněk, Unger Jiří; ČK: Krejčiřík Ondřej - 0
O1A1704Nasan BrnoArsenal Brno3:4 (1:2)30
Branky: Bartůněk Pavel, Knoflíček Lukáš, Hoffmann Martin - Táborský Petr 3, Kovář David; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.2), Luu David (8.2); Delegát: Marek Pavel; ŽK: 0 - Táborský Petr, Krejčí Michal
O1A1705FFT VinohradyAmor Vyškov7:8 (5:5)15
Branky: Štreit Jan 2, Dvořák Jan 2, Maruš Pavel, Sedlák Tomáš, Kaňa Vojtěch - Lička Martin 3, Ohanyan Gevorg 2, Ševčík Milan, Lička Josef, Fialka Tomáš; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.4), Soukupová Věra (8.3); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Sedlák Tomáš - 0
O1A1706ASM Dolní Loučky BFC Kloboučky5:9 (1:3)75
Branky: Malíř Miroslav 3, Šotola Tomislav, Pořízek Dominik - Němec Lukáš 3, Handlíř Michal 2, Nový Ondřej 2, Buriánek Josef, Vintr Marek; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Juříček Tomáš, Pořízek Dominik - 0


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1802FC KloboučkyFFT Vinohrady5:4 (3:2)32
Branky: Koval Stanislav, Handlíř Michal, Koudelka Petr, Nový Miroslav, Němec Lukáš - Sedlák Tomáš 2, Rozbořil Lukáš, Dvořák Jan; Rozhodčí: Gasnárek Michal (8.4), Štipčák Martin (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav
O1A1803Amor VyškovNasan Brno1:6 (1:4)30
Branky: Lička Josef - Rampula David 2, Čejka Lukáš, Bartůněk Pavel, Knoflíček Lukáš, Hoffmann Martin; Rozhodčí: Horváth Antonín (8.4), Smutný Roman (8.4); Delegát: Dilhof Martin; ŽK: 0 - Rampula David
O1A1804Arsenal BrnoTango Hodonín B5:5 (1:4)10
Branky: Chlup Tomáš 2, Záboj Martin 2, Táborský Petr - Buc Marek 2, Vrba Lukáš, Vanda Filip, Konečný Filip; Rozhodčí: Vala Michal (8.4), Hřebíček Zdeněk (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: 0 - Vanda Filip
O1A1805Agrotec HustopečeBrikety Pelety Vyškov12:5 (8:1)50
Branky: Mach Petr 3, Dolíhal Petr 2, Očenášek Zdeněk 2, Stehlík Marek 2, Havelka Petr 2, Popp Thomas - Mikloška Jan 3, Kolečkář Jaroslav, Šoupal Martin; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Stix Jiří; ŽK: 0 - Fürst Marek, Mikloška Jan, Rozehnal Matěj
O1A1806Pro-STATIC BlanskoKalábek Brno6:6 (1:2)5
Branky: Pšikal Jan 2, Bárta Vlastimil, Bednář David, Maňoušek Jiří, Feik Tomáš - Kalina Martin 3, Hodžić Dino 2, Logara Vanja; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.4), Pozidis Charalambos (8.4); Delegát: Holomek Patrik; ŽK: Mokrý Roman - Němec Martin


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1902Kalábek BrnoAgrotec Hustopeče10:8 (5:4)15
Branky: Polonec Milan 4, Kalina Martin 3, Němec Martin 2, Banongo Alain - Ryšavý Dominik 3, Stehlík Marek, Čapka Adam, Nasadil Patrik, Unger Jiří, Popp Thomas; Rozhodčí: Luu David (8.3), Smutný Roman (8.3); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Němec Martin - Unger Jiří, Ryšavý Dominik
O1A1903Brikety Pelety VyškovArsenal Brno7:9 (3:5)35
Branky: Pánek Jan 3, Mikloška Jan 2, Šoupal Martin 2 - Michalec Zdeněk 4, Táborský Petr 2, Krejčí Michal, Kolář Jakub, Chalupský Jiří; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.4), Vašíček Jiří (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Mikloška Jan, Jašíček Radovan - 0
O1A1904Tango Hodonín BAmor Vyškov6:3 (2:0)35
Branky: Rozkydal Štěpán 3, Konečný Filip 2, Vrba Lukáš - Ševčík Milan, Lička Josef, Ohanyan Gevorg; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.4), Dadák David (8.2); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Vrba Lukáš - 0
O1A1905Nasan BrnoFC Kloboučky3:6 (2:4)11
Branky: Čejka Lukáš, Bartůněk Pavel, Knoflíček Lukáš - Nový Miroslav 3, Nový Ondřej 2, Němec Lukáš; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.4), Soukupová Věra (8.4); Delegát: Kratochvíl Stanislav
O1A1906FFT VinohradyASM Dolní Loučky B3:4 (1:2)10
Branky: Trojáček Michal, Sedlák Tomáš, Kaňa Jakub - Šnédar Jaroslav 2, vlastní, Selyvonenko Ivan; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Sedlák Tomáš - 0


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A2002ASM Dolní Loučky BNasan Brno11:3 (6:2)63
Branky: Leasure Philip 3, Šotola Tomislav 2, Malíř Miroslav 2, Šnédar Jaroslav 2, Selyvonenko Ivan 2 - Rampula David 2, Hoffmann Martin; Rozhodčí: Rygl Luboš (8.3), Jílek Lukáš (8.4); Delegát: Venc Radek
O1A2003FC KloboučkyTango Hodonín B3:7 (1:3)67
Branky: Koval Stanislav 2, Nový Ondřej - Bohun Petr 2, Soukup Vít, Vanda Filip, Buc Marek, Varmuža Tomáš, Konečný Filip; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: Nový Ondřej - 0
O1A2004Amor VyškovBrikety Pelety Vyškov5:2 (2:1)105
Branky: Grim Jaromír 2, Lička Josef 2, Chubirka Vadim - Pánek Jan 2; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.5), Luu David (8.5); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Chubirka Vadim - Vlach Aleš; ČK: 0 - Fürst Marek
O1A2005Arsenal BrnoKalábek Brno5:4 (2:2)10
Branky: Cvingráf Patrik 2, Kolář Jakub, Bárta Vítězslav, Pohl Denis - Kalina Martin 2, Logara Vanja, Hodžić Dino; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.4), Sýkora Tomáš (8.4); Delegát: Holomek Patrik; ŽK: Pohl Denis - Hodžić Dino; ČK: Bárta Vítězslav - 0
O1A2006Agrotec HustopečePro-STATIC Blansko5:6 (2:2)50
Branky: Čapka Adam 2, Nasadil Patrik 2, Očenášek Zdeněk - Pšikal Jan 3, Souček Radek 2, Bárta Vlastimil; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.3), Machala Karel (8.2); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Unger Jiří, Ryšavý Dominik - Bárta Vlastimil, Španěl Ondřej


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A2102Pro-STATIC BlanskoArsenal Brno7:10 (2:6)15
Branky: Bárta Vlastimil 2, Španěl Ondřej 2, Maňoušek Jiří 2, Pšikal Jan - Krejčí Michal 2, Kolář Jakub 2, Táborský Petr 2, Michalec Zdeněk 2, Špicl Martin, Kovář David; Rozhodčí: Kabeláč Martin (8.4), Vévodová Alice (8.4); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Pšikal Jan - 0; ČK: Španěl Ondřej - 0
O1A2103Kalábek BrnoAmor Vyškov13:7 (9:2)25
Branky: Kalina Martin 5, Hodžić Dino 5, Logara Vanja, Němec Martin, Brychta Jakub - Lička Josef 3, Ševčík Milan 2, Gottvald David, Legner Jiří; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Soukupová Věra (8.4); Delegát: Stix Jiří
O1A2104Brikety Pelety VyškovFC Kloboučky5:2 (3:1)60
Branky: Macháň Petr 2, Jakeš Martin, Šoupal Martin, Vondřich Josef - Koudelka Petr, Chadima Jan; Rozhodčí: Horváth Antonín (8.4), Gasnárek Michal (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Jakeš Martin, Rozehnal Matěj - Němec Petr
O1A2105Tango Hodonín BASM Dolní Loučky B5:6 (2:2)85
Branky: Janulík Tomáš 2, Konečný Filip 2, Varmuža Tomáš - Šotola Tomislav 2, Urbánek Petr 2, Mašek Jiří, Hanák Jakub; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.3), Machala Karel (8.1); Delegát: Bednář Kamil
O1A2106Nasan BrnoFFT Vinohrady3:4 (3:1)18
Branky: Knoflíček Lukáš 2, Jaša Alois - Sedlák Tomáš 2, Maruš Pavel, Kaňa Vojtěch; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.3), Texl David (8.3); Delegát: Stix Jiří; ŽK: Rampula David - 0


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A2202FFT VinohradyTango Hodonín B4:6 (0:4)10
Branky: Sedlák Tomáš 2, Koutný Roman, Kaňa Vojtěch - Konečný Michal 2, Rehák Marián, Buc Marek, Beneš David, Fessl David; Rozhodčí: Rygl Luboš (8.4), Petr Zdeněk (8.4); Delegát: Blažek Marek; ŽK: Sedlák Tomáš - Rehák Marián
O1A2203ASM Dolní Loučky BBrikety Pelety Vyškov7:2 (2:1)40
Branky: Selyvonenko Ivan 3, Hanuš Martin 2, Šnédar Jaroslav, Mašek Jiří - Jakeš Martin, Pánek Jan; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.3), Pozidis Charalambos (8.3); Delegát: Marek Pavel
O1A2204FC KloboučkyKalábek Brno4:4 (2:4)66
Branky: Nový Ondřej 2, Tichý Pavel, Chadima Jan - Kalina Martin 2, Lukšija Haris, Galia Tomáš; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.3), Slanina Tomáš (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: Nový Ondřej - Kalina Martin, Němec Lukáš, Němec Martin
O1A2205Amor VyškovPro-STATIC Blansko9:2 (6:1)30
Branky: Lička Josef 4, Ševčík Milan 2, Ohanyan Gevorg 2, Vymazal Radek - Pokoj Jiří 2; Rozhodčí: Dadák David (8.4), Horváth Antonín (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav
O1A2206Arsenal BrnoAgrotec Hustopeče6:6 (5:5)30
Branky: Michalec Zdeněk 3, Chalupský Jiří 2, Chlup Tomáš - Ryšavý Dominik 2, Očenášek Zdeněk, Čapka Adam, Nasadil Patrik, vlastní; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Luu David (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: 0 - Havelka Petr, Unger Jiří; ČK: Bárta Vítězslav - 0



Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Jednací řád ObKF E
 
9.4. - Zápis z jednání VV ObKF 13/18
31.1. - Zápis z jednání VV ObKF 12/18
20.11. - Zápis z jednání VV ObKF 11/17
11.10. - Usnesení per rollam VV ObKF E
28.8. - Zápis z jednání VV ObKF 10/17
26.6. - Zápis z jednání VV ObKF 09/17
13.3. - Zápis z jednání VV ObKF 08/17
14.1. - Zápis z jednání VV ObKF 07/17
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
RMS 2017/2018 ženy
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Zpráva DS, strana 2
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate