reklama

O1A - Divize E

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0101Sokol Repromeda JehniceTechnika Brno1:5 (0:2)12
Branky: Jiříček Michal - Kadlec Zdeněk 2, Toman Jiří 2, Luner Zdeněk; Rozhodčí: Machala Karel (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Marek Pavel
O1A0102TJ Agrotec HustopečeKalábek Brno4:6 (2:3)50
Branky: Ryšavý Dominik 2, Furch Michal, Unger Jiří - Kalina Martin 3, Lukšija Haris, Galia Tomáš, Hanus Jakub; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.4), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Unger Jiří, Stehlík Marek - Galia Tomáš
O1A0103FFT Vinohrady BrnoASM Dolní Loučky B10:2 (3:0)8
Branky: Zouhar Matěj 3, Maruš Pavel 3, Kaňa Vojtěch 2, Sedlák Tomáš, Dvořák Jan - Malíř Miroslav 2; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.4), Čep Radim (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Sedlák Tomáš - Malíř Miroslav, Selyvonenko Ivan
O1A0104Helas Brno BTJ Sokol Troubsko9:1 (4:0)20
Branky: Šimeček Jan 4, Lidmila Patrik 3, Bulušek Jan, Weigel Tomáš - Čoupek Petr; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: 0 - Zadák Miroslav, Jašinský David
O1A0105Panama Boys BrnoPramen Havlíčkův Brod1:1 (0:0)5
Branky: Lejska Josef - Zelenka Jan; Rozhodčí: Dadák David (8.4), Vašíček Jiří (8.4); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Šťastný Michal - 0
O1A0106Arsenal BrnoBrikety-pelety Vyškov10:6 (7:3)10
Branky: Michalec Zdeněk 5, Krejčí Michal 2, Chalupský Jiří, Cvingráf Patrik, Baghdasaryan Armen - Portík Tomáš, Lička Martin, Doležel Jan, Urbánek Martin, Šidla Ondřej, Vondřich Josef; Rozhodčí: Čep Radim (8.3), Jünger Erik (8); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Cvingráf Patrik - Urbánek Martin, Lička Josef, Lička Martin; ČK: 0 - Vondřich Josef


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0201Technika BrnoBrikety-pelety Vyškov4:8 (2:4)1
Branky: Slezák Jiří, Štork Jan, Vlk Martin, Toman Jiří - Doležel Jan 3, Kolečkář Jaroslav 2, Jakeš Martin, Pánek Jan, Šoupal Martin; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.4), Machala Karel (8.4); Delegát: Bartoš Jan
O1A0202Pramen Havlíčkův BrodArsenal Brno4:0 (1:0)25
Branky: Pabousek Jiří 2, Henek David 2; Rozhodčí: Čep Radim (8.4), Pozidis Charalambos (8.4); Delegát: Marek Pavel
O1A0203TJ Sokol TroubskoPanama Boys Brno6:3 (2:2)36
Branky: Němeček Milan 2, Koláčný Jiří 2, Knee Radek, Zadák Miroslav - Bělák Martin, Šťastný Michal, Šamánek Josef; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.5), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Němeček Milan, Jašinský David, Koláček Adam - Dvořáček Michal; ČK: 0 - Bělák Tomáš
O1A0204ASM Dolní Loučky BHelas Brno B6:4 (1:3)60
Branky: Ryšavý Vlastimil 3, Selyvonenko Ivan 2, Zdražil Tomáš - Haluza Oldřich, Prokeš Tomáš, Liolias Daniel, Bulušek Jan; Rozhodčí: Horváth Antonín (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: Šnédar Jaroslav - Prokeš Tomáš; ČK: Tylč Adam - 0
O1A0205Kalábek BrnoFFT Vinohrady Brno4:4 (2:2)20
Branky: Kalina Martin 3, Lukšija Haris - Kaňa Vojtěch 2, Zouhar Matěj, Trojáček Michal; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.5), Sýkora Tomáš (8.5); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Němec Martin - 0
O1A0206Sokol Repromeda JehniceTJ Agrotec Hustopeče7:1 (3:1)10
Branky: Šmerda Jakub 2, Jičinský Bartoloměj 2, Král Matouš, Švantner Jakub, Jiříček Michal - Ryšavý Dominik; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Herynek Luboš


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0301TJ Agrotec HustopečeTechnika Brno8:2 (1:1)46
Branky: Popp Thomas 4, Mach Petr 3, Unger Jiří - Slezák Jiří, Malínek Jiří; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.2), Hřebíček Zdeněk (8.2); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: 0 - Lošťák Martin
O1A0302FFT Vinohrady BrnoSokol Repromeda Jehnice3:1 (1:0)13
Branky: Zouhar Matěj, Maruš Pavel, Sedlák Tomáš - Král Matouš; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.3), Rohrer Libor (8.3); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Valík Petr, Koutný Roman - Marek Ondřej, Jičinský Bartoloměj
O1A0303Helas Brno BKalábek Brno6:5 (1:3)25
Branky: Lidmila Patrik 3, Lukšija Tarik, Šarkózy Ivan, Bílý Jiří - Kalina Martin 3, Hodžić Dino 2; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.4), Sýkora Tomáš (8.4); Delegát: Marek Pavel
O1A0304Panama Boys BrnoASM Dolní Loučky B3:6 (1:2)50
Branky: Bělák Martin 3 - Šnédar Jaroslav 2, Skoumal Lukáš 2, Hanuš Martin, Urbánek Petr; Rozhodčí: Machala Karel (8.4), Jurča Lukáš (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ČK: Studený Jiří - 0
O1A0305Arsenal BrnoTJ Sokol Troubsko9:5 (3:2)8
Branky: Cvingráf Patrik 3, Krejčí Michal 2, Táborský Petr 2, Baghdasaryan Armen 2 - Němeček Milan 3, Korol Yaroslav 2; Rozhodčí: Vala Michal (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Bartoš Jan
O1A0306Brikety-pelety VyškovPramen Havlíčkův Brod6:3 (4:1)10
Branky: Doležel Jan 3, Jakeš Martin, Šoupal Martin, Flajzar David - Jaroš Martin, Votoupal Michal, Zelenka Jan; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.4), Dadák David (8.4); Delegát: Šišma Ondřej


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0401Technika BrnoPramen Havlíčkův Brod2:0 (0:0)
Branky: Kadlec Zdeněk, Malínek Jiří; Rozhodčí: Horváth Antonín (8.4), Dadák David (8.4); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: Lošťák Martin, Štork Jan - 0
O1A0402TJ Sokol TroubskoBrikety-pelety Vyškov17:8 (8:5)25
Branky: Koláčný Jiří 7, Korol Yaroslav 4, Němeček Milan 3, Ondra Jakub 2, Koláček Adam - Kolečkář Jaroslav 4, Pánek Jan 3, Flajzar David; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.3), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Zadák Miroslav, Jašinský David - Fürst Marek, Mikloška Jan, Šoupal Martin
O1A0403ASM Dolní Loučky BArsenal Brno7:2 (3:0)40
Branky: Šmída Roman 2, Malíř Miroslav 2, Šnédar Jaroslav, Selyvonenko Ivan, Hanák Jakub - Čuhel Martin, Michalec Zdeněk; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Rohrer Libor (8.4); Delegát: Herynek Luboš
O1A0404Kalábek BrnoPanama Boys Brno5:5 (3:0)20
Branky: Kalina Martin 3, Hanus Jakub, Hodžić Dino - Bělák Martin, Mach Zdeněk, Barbuš Marián, Studený Petr, Lejska Josef; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: 0 - Barbuš Marián
O1A0405Sokol Repromeda JehniceHelas Brno B1:0 (0:0)17
Branky: Švantner Jakub; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.2), Vala Michal (8.4); Delegát: Marek Pavel
O1A0406TJ Agrotec HustopečeFFT Vinohrady Brno2:2 (0:2)43
Branky: Popp Thomas 2 - Štreit Jan, Rozbořil Lukáš; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.4), Machala Karel (8.3); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Ryšavý Dominik - Sedlák Tomáš


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0501FFT Vinohrady BrnoTechnika Brno4:7 (2:4)10
Branky: Sedlák Tomáš 2, Koutný Roman, Štreit Jan - Toman Jiří 4, Slezák Jiří, Vlk Martin, Malínek Jiří; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Rohrer Libor (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Koutný Roman, Malý David - 0
O1A0502Helas Brno BTJ Agrotec Hustopeče4:4 (1:1)7
Branky: Lidmila Patrik 2, Špička Zbyněk, Milošic Ladislav - Nasadil Patrik 2, Stehlík Marek, Ryšavý Dominik; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.4), Jurča Lukáš (8.5); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Konečný Marek, Juříček Tomáš - Ryšavý Dominik, Nasadil Patrik, Fibingr David, Unger Jiří
O1A0503Panama Boys BrnoSokol Repromeda Jehnice1:2 (1:1)10
Branky: Bělák Martin - Marinč Lukáš, Švantner Jakub; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.5), Šenkýř Petr (8.4); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: Bělák Martin, Studený Petr, Bělák Tomáš - 0
O1A0504Arsenal BrnoKalábek Brno8:4 (3:3)4
Branky: Táborský Petr 4, Tofl Michal 3, Baghdasaryan Armen - Hodžić Dino 3, Sára Zdeněk; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.4), Kabeláč Martin (8.4); Delegát: Marek Pavel
O1A0505Brikety-pelety VyškovASM Dolní Loučky B3:4 (2:2)25
Branky: Kolečkář Jaroslav, Pánek Jan, Šoupal Martin - Šmída Roman, Zdražil Tomáš, Šnédar Jaroslav, Selyvonenko Ivan; Rozhodčí: Dadák David (8.3), Horváth Antonín (8.3); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Urbánek Martin - Selyvonenko Ivan, Hanuš Martin
O1A0506Pramen Havlíčkův BrodTJ Sokol Troubsko14:3 (4:2)31
Branky: Prchal Jiří 4, Henek David 3, Henek Jakub 2, Karlík Petr 2, Synecký Jan, Votoupal Michal, Zelenka Jan - Koláček Adam 2, Zadák Miroslav; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Herynek Luboš


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0601Technika BrnoTJ Sokol Troubsko9:3 (3:3)1
Branky: Toman Jiří 4, Luner Zdeněk 2, Slezák Jiří, Štork Jan, Vlk Martin - Korol Yaroslav 2, Němeček Milan; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.4), Dadák David (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: Hudeček Jaromír - 0
O1A0602ASM Dolní Loučky BPramen Havlíčkův Brod4:3 (1:2)40
Branky: Panovský Lukáš 2, Seyfert Václav, Malásek Michael - Henek Jakub, Prchal Jiří, Karlík Petr; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.2), Sýkora Tomáš (8.2); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Panovský Lukáš, Tylč Adam, Zdražil Tomáš - Prchal Jiří, Henek David
O1A0603Kalábek BrnoBrikety-pelety Vyškov5:3 (2:1)10
Branky: Logara Vanja 2, Kalina Martin 2, Hodžić Dino - Pánek Jan 2, Šoupal Martin; Rozhodčí: Machala Karel (8.3), Kincl Miroslav (8.3); Delegát: Odehnal Michal
O1A0604Sokol Repromeda JehniceArsenal Brno4:5 (2:1)20
Branky: Jičinský Bartoloměj, Marinč Lukáš, Král Matouš, Luzar Jan - Táborský Petr 3, Bárta Vítězslav, Michalec Zdeněk; Rozhodčí: Čep Radim (8.2), Pozidis Charalambos (8.2); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Marek Ondřej - Michalec Zdeněk, Čuhel Martin
O1A0605TJ Agrotec HustopečePanama Boys Brno5:6 (2:3)50
Branky: Dolíhal Petr, Stehlík Marek, Nasadil Patrik, Unger Jiří, Ryšavý Dominik - Studený Jiří 2, Mach Zdeněk, Studený Petr, Lejska Josef, Bělák Tomáš; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.4), Rohrer Libor (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Ryšavý Dominik, Mach Petr - 0
O1A0606FFT Vinohrady BrnoHelas Brno B2:4 (1:2)5
Branky: Zouhar Matěj, Sedlák Tomáš - Kamenský Vojtěch 2, Vránek Lukáš, Březovský Josef; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Sedlák Tomáš - 0


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0701Helas Brno BTechnika Brno5:2 (1:1)7
Branky: Inwald Tomáš 2, Kamenský Vojtěch, Milošic Ladislav, Šimeček Jan - Lošťák Martin, Toman Jiří; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.4), Jünger Erik (8.3); Delegát: Brtníček Miloslav
O1A0702Panama Boys BrnoFFT Vinohrady Brno1:3 (1:1)20
Branky: Bělák Tomáš - Sedlák Tomáš 2, Kaňa Vojtěch; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Gasnárek Michal (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Bělák Martin - Dvořák Jan
O1A0703Arsenal BrnoTJ Agrotec Hustopeče7:4 (3:2)20
Branky: Michalec Zdeněk 3, Bárta Vítězslav 2, Táborský Petr, Tofl Michal - Stehlík Marek 2, Ruber Michael, Ryšavý Dominik; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.4), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Tofl Michal - 0
O1A0704Brikety-pelety VyškovSokol Repromeda Jehnice5:5 (2:1)24
Branky: Lička Josef 2, Kolečkář Jaroslav, Lička Martin, Pánek Jan - Švantner Jakub 2, Šmerda Jakub, Král Matouš, Luzar Jan; Rozhodčí: Machala Karel (8.3), Čep Radim (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Lička Martin - Jičinský Bartoloměj, Marinč Lukáš
O1A0705Pramen Havlíčkův BrodKalábek Brno3:5 (1:3)30
Branky: Martínek Jindřich, Henek David, Zelenka Jan - Hanus Jakub, Logara Vanja, Kalina Martin, Němec Martin, Hodžić Dino; Rozhodčí: Dadák David (8.4), Horváth Antonín (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ČK: Henek Jakub - 0
O1A0706TJ Sokol TroubskoASM Dolní Loučky B5:12 (3:5)20
Branky: Koláčný Jiří 3, Němeček Milan, Korol Yaroslav - Šmída Roman 4, Ryšavý Vlastimil 3, Slováček Petr 3, Malásek Michael, Selyvonenko Ivan; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Vévodová Alice (8.4); Delegát: Šišma Ondřej


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0801Technika BrnoASM Dolní Loučky B3:11 (2:4)2
Branky: Vlk Martin 2, Slezák Jiří - Ryšavý Vlastimil 6, Šnédar Jaroslav 3, Slováček Petr, Krejčíř Tomáš; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.4), Hřebíček Zdeněk (8.4); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Malínek Jiří - 0
O1A0802Kalábek BrnoTJ Sokol Troubsko10:3 (6:0)22
Branky: Kalina Martin 5, Hodžić Dino 4, Hanus Jakub - Zadák Miroslav 2, Černohorský Martin; Rozhodčí: Dadák David (8.4), Horváth Antonín (8.3); Delegát: Bednář Kamil
O1A0803Sokol Repromeda JehnicePramen Havlíčkův Brod4:1 (0:1)30
Branky: Marinč Lukáš 2, Švantner Jakub 2 - Klusák David; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Vévodová Alice (8.4); Delegát: Odehnal Michal
O1A0804TJ Agrotec HustopečeBrikety-pelety Vyškov5:0  nedohráno
Rozhodčí: Vala Michal (8.4), Hřebíček Zdeněk (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ČK: 0 - Kolečkář Jaroslav
O1A0805FFT Vinohrady BrnoArsenal Brno4:2 (1:2)12
Branky: Sedlák Tomáš 2, Trojáček Michal, Štreit Jan - Michalec Zdeněk 2; Rozhodčí: Machala Karel (8.3), Pozidis Charalambos (8.4); Delegát: Bartoš Jan
O1A0806Helas Brno BPanama Boys Brno9:6 (3:0)15
Branky: Šperka Tomáš 3, Kamenský Vojtěch 2, Bílý Jiří 2, Mrázek Vladislav, Liolias Daniel - Mach Zdeněk 2, Barbuš Marián, Studený Petr, Bělák Tomáš, Šamánek Josef; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: Šperka Tomáš, Mrázek Vladislav - Šťastný Michal; ČK: 0 - Šťastný Michal


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0901Panama Boys BrnoTechnika Brno0:2 (0:1)6
Branky: Lošťák Martin, Malínek Jiří; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.1), Vašíček Jiří (8.2); Delegát: Bednář Kamil
O1A0902Arsenal BrnoHelas Brno B4:5 (2:2)20
Branky: Táborský Petr 2, Cvingráf Patrik 2 - Liolias Daniel, Juříček Tomáš, Vránek Lukáš, Šimeček Jan, Mykytjuk Andrej; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.4), Rohrer Libor (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Cvingráf Patrik - 0
O1A0903Brikety-pelety VyškovFFT Vinohrady Brno2:6 (1:3)25
Branky: Kolečkář Jaroslav, Lička Josef - Koutný Roman 2, Kaňa Vojtěch 2, Štreit Jan, Sedlák Tomáš; Rozhodčí: Dadák David (8.3), Horváth Antonín (8.4); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: 0 - Valík Petr
O1A0904Pramen Havlíčkův BrodTJ Agrotec Hustopeče3:3 (1:2)35
Branky: Martínek Jindřich, Cipruš Radek, vlastní - Čapka Adam, Nasadil Patrik, vlastní; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Kratochvíl Stanislav; ŽK: 0 - Blažek Marek
O1A0905TJ Sokol TroubskoSokol Repromeda Jehnice5:2 (0:1)30
Branky: Koláčný Jiří 3, Němeček Milan, Korol Yaroslav - Marinč Lukáš, Keprt Tomáš; Rozhodčí: Machala Karel (8.4), Pozidis Charalambos (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav
O1A0906ASM Dolní Loučky BKalábek Brno5:4 (2:2)120
Branky: Malíř Miroslav 2, Seyfert Václav, Šnédar Jaroslav, Urbánek Petr - Hodžić Dino 2, Lukšija Haris, Kalina Martin; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.3), Vala Michal (8.3); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: Malíř Miroslav - Kalina Martin


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1001Technika BrnoKalábek Brno4:4 (1:1)4
Branky: Kadlec Zdeněk, Lošťák Martin, Malínek Jiří, Toman Jiří - Sára Zdeněk, Němec Lukáš, Kalina Martin, Hodžić Dino; Rozhodčí: Machala Karel (8.4), Jurča Lukáš (8.4); Delegát: Marek Pavel; ŽK: 0 - Lukšija Haris
O1A1002Sokol Repromeda JehniceASM Dolní Loučky B6:3 (0:3)20
Branky: Marinč Lukáš 2, Švantner Jakub 2, Axman Petr, Jiříček Michal - Panovský Lukáš, Šnédar Jaroslav, Skoumal Lukáš; Rozhodčí: Luu David (8.3), Sýkora Tomáš (8.4); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Král Tomáš - Zdražil Tomáš
O1A1003TJ Agrotec HustopečeTJ Sokol Troubsko10:6 (4:0)51
Branky: Očenášek Zdeněk 3, Nasadil Patrik 2, Ryšavý Dominik 2, Dolíhal David, Stehlík Marek, Čapka Adam - Koláčný Jiří 3, Korol Yaroslav 2, Jašinský David; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Stehlík Marek - Zadák Miroslav
O1A1004FFT Vinohrady BrnoPramen Havlíčkův Brod2:5 (2:1)5
Branky: Štreit Jan, Sedlák Tomáš - Martínek Jindřich, Votoupal Michal, Plichta Antonín, Prchal Jiří, Zelenka Jan; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.5), Kincl Miroslav (8.5); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: Sedlák Tomáš, Valík Petr, Koutný Roman - Fikar Daniel; ČK: 0 - Peřina Ladislav
O1A1005Helas Brno BBrikety-pelety Vyškov11:4 (5:2)10
Branky: Vránek Lukáš 5, Juříček Tomáš 2, Haluza Oldřich, Šimeček Jan, Bílý Jiří, vlastní - Pánek Jan 2, Jakeš Martin, Urbánek Martin; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Vránek Lukáš - Urbánek Martin
O1A1006Panama Boys BrnoArsenal Brno4:6 (2:2)38
Branky: Studený Petr, Bělák Tomáš, Šťastný Michal, Šamánek Josef - Michalec Zdeněk 3, Táborský Petr 2, Chalupský Jiří; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.4), Šenkýř Petr (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: 0 - Varga David


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1101Arsenal BrnoTechnika Brno6:5 (1:4)10
Branky: Michalec Zdeněk 2, Chalupský Jiří, Táborský Petr, Cvingráf Patrik, Varga David - Toman Jiří 3, Hudeček Jaromír 2; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Sýkora Tomáš (8.4); Delegát: Marek Pavel; ŽK: 0 - Slezák Jiří
O1A1102Brikety-pelety VyškovPanama Boys Brno8:6 (4:2)10
Branky: Kolečkář Jaroslav 4, Doležel Jan 2, Můčka Jakub, vlastní - Studený Petr 2, Mach Zdeněk, Studený Jiří, Šíma Jiří, Moučka Petr; Rozhodčí: Horváth Antonín (8.3), Jünger Erik (8.3); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: Urbánek Martin - Šíma Jiří, Moučka Petr, Mach Zdeněk, Lejska Josef
O1A1103Pramen Havlíčkův BrodHelas Brno B3:3 (2:1)30
Branky: Plichta Antonín 2, Votoupal Michal - Lidmila Patrik 2, Šimeček Jan; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.3), Vala Michal (8.4); Delegát: Kratochvíl Stanislav; ŽK: Plichta Antonín - Kamenský Vojtěch; ČK: 0 - Juříček Tomáš
O1A1104TJ Sokol TroubskoFFT Vinohrady Brno5:4 (1:1)20
Branky: Korol Yaroslav 2, Jašinský David, Vlach Jan, Koláčný Jiří - Maruš Pavel, Trojáček Michal, Kaňa Vojtěch, Dvořák Jan; Rozhodčí: Dadák David (8.4), Slanina Tomáš (8.5); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: 0 - Maruš Pavel
O1A1105ASM Dolní Loučky BTJ Agrotec Hustopeče3:2 (0:2)35
Branky: Zdražil Tomáš, Šnédar Jaroslav, Mašek Jiří - Havelka Petr, Popp Thomas; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.4), Vašíček Jiří (8.3); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: 0 - Havelka Petr, Stehlík Marek
O1A1106Kalábek BrnoSokol Repromeda Jehnice9:5 (4:1)16
Branky: Kalina Martin 4, Hodžić Dino 2, Lukšija Haris, Sára Zdeněk, Němec Martin - Švantner Jakub 2, Marek Ondřej, Král Matouš, Drápal Marek; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.1), Pozidis Charalambos (8); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Jašek Marek - Jičinský Bartoloměj, Marinč Lukáš; ČK: 0 - Marinč Lukáš


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1201Technika BrnoSokol Repromeda Jehnice13:0 (4:0)3
Branky: Toman Jiří 6, Luner Zdeněk 3, Kadlec Zdeněk, Hudeček Jaromír, Vlk Martin, Lošťák Martin; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Hřebíček Zdeněk (8.4); Delegát: Bartoš Jan
O1A1202Kalábek BrnoTJ Agrotec Hustopeče4:4 (3:2)20
Branky: Hodžić Dino 2, Sára Zdeněk, Hanus Jakub - Očenášek Zdeněk 2, Čapka Adam, Unger Jiří; Rozhodčí: Šenkýř Petr (8.1), Jünger Erik (8.5); Delegát: Bednář Kamil
O1A1203ASM Dolní Loučky BFFT Vinohrady Brno3:4 (2:3)30
Branky: Šnédar Jaroslav 2, Panovský Lukáš - Sedlák Tomáš 2, Kaňa Vojtěch, Dvořák Jan; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Herynek Luboš
O1A1204TJ Sokol TroubskoHelas Brno B4:7 (2:3)30
Branky: Koláčný Jiří 2, Korol Yaroslav, Koláček Adam - Kříž David 3, Kamenský Vojtěch, Hanuš Ladislav, Bulušek Jan, Šperka Tomáš; Rozhodčí: Luu David (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Němeček Milan, Koláček Adam, Korol Yaroslav - Bulušek Jan
O1A1205Pramen Havlíčkův BrodPanama Boys Brno1:2 (1:0)55
Branky: Pabousek Jiří - Mach Zdeněk, Dvořáček Michal; Rozhodčí: Machala Karel (8.3), Vašíček Jiří (8.3); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Plichta Antonín - Šťastný Lukáš
O1A1206Brikety-pelety VyškovArsenal Brno3:7 (3:0)45
Branky: Lička Martin, Urbánek Martin, Šoupal Martin - Michalec Zdeněk 2, Varga David 2, Chalupský Jiří, Táborský Petr, Tofl Michal; Rozhodčí: Dadák David (7.8), Horváth Antonín (8.3); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: 0 - Šimoník Karel, Varga David; ČK: Urbánek Martin - 0


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1301Brikety-pelety VyškovTechnika Brno5:5 (3:2)30
Branky: Kolečkář Jaroslav 4, Vondřich Josef - Kadlec Zdeněk 3, Luner Zdeněk, Lošťák Martin; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.4), Pozidis Charalambos (8.3); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: Rogožan Lukáš - Malínek Jiří
O1A1302Arsenal BrnoPramen Havlíčkův Brod5:8 (2:6)1
Branky: Táborský Petr 3, Krejčí Michal, Michalec Zdeněk - Prchal Jiří 3, Plichta Antonín 2, Henek Jakub, Fikar Daniel, Henek David; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Hřebíček Zdeněk (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Michalec Zdeněk - Prchal Jiří
O1A1303Panama Boys BrnoTJ Sokol Troubsko2:2 (0:1)50
Branky: Bělák Tomáš, Šamánek Josef - Jašinský David, Koláčný Jiří; Rozhodčí: Jünger Erik (8.4), Jurča Lukáš (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: 0 - Jašinský David
O1A1304Helas Brno BASM Dolní Loučky B4:4 (1:1)20
Branky: Jašek René, Kříž David, Mrázek Vladislav, Haluza Oldřich - Hanuš Martin 2, Malíř Miroslav, Krejčíř Tomáš; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.4), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: 0 - Malíř Miroslav
O1A1305FFT Vinohrady BrnoKalábek Brno5:4 (3:2)17
Branky: Sedlák Tomáš 2, Trojáček Michal, Štreit Jan, Rozbořil Lukáš - Logara Vanja 2, Kalina Martin 2; Rozhodčí: Luu David (8.2), Vašíček Jiří (8.2); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: 0 - Jašek Marek
O1A1306TJ Agrotec HustopečeSokol Repromeda Jehnice7:1 (2:0)70
Branky: Čapka Adam 2, Havelka Petr 2, Očenášek Zdeněk, Nasadil Patrik, Popp Thomas - Král Tomáš; Rozhodčí: Vala Michal (8.4), Rohrer Libor (8.4); Delegát: Herynek Luboš


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1401Technika BrnoTJ Agrotec Hustopeče3:6 (3:5)8
Branky: Toman Jiří 2, Machálek Pavel - Očenášek Zdeněk 4, Čapka Adam, Unger Jiří; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Vévodová Alice (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Machálek Pavel - 0
O1A1402Sokol Repromeda JehniceFFT Vinohrady Brno1:3 (1:2)15
Branky: Švantner Jakub - Maruš Pavel, Štreit Jan, Dvořák Jan; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.4), Jünger Erik (8.1); Delegát: Hulcký Zdeněk
O1A1403Kalábek BrnoHelas Brno B2:6 (0:3)30
Branky: Hanus Jakub, Kalina Martin - Haluza Oldřich 2, Vránek Lukáš 2, Mrázek Vladislav, Šimeček Jan; Rozhodčí: Machala Karel (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav
O1A1404ASM Dolní Loučky BPanama Boys Brno5:0 (3:0)50
Branky: Panovský Lukáš 2, Zdražil Tomáš, Selyvonenko Ivan, Marvan Tomáš; Rozhodčí: Dadák David (8.4), Luu David (8.4); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: Hanuš Martin - Dvořáček Michal, Mach Zdeněk
O1A1405TJ Sokol TroubskoArsenal Brno14:12 (7:2)22
Branky: Koláčný Jiří 10, Zadák Miroslav 2, Němeček Milan, Koláček Adam - Táborský Petr 4, Michalec Zdeněk 4, Krejčí Michal, Prokeš Jiří, Varga David, Baghdasaryan Armen; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.3), Kincl Miroslav (8.3); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Koláčný Jiří, Zadák Miroslav - Prokeš Jiří, Varga David
O1A1406Pramen Havlíčkův BrodBrikety-pelety Vyškov6:2 (3:2)50
Branky: Prchal Jiří 2, Henek David 2, Henek Jakub, Zelenka Jan - Portík Tomáš, Kolečkář Jaroslav; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Prchal Jiří - Kolečkář Jaroslav


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1501Pramen Havlíčkův BrodTechnika Brno9:0 (4:0)40
Branky: Plichta Antonín 3, Prchal Jiří 2, Fikar Daniel 2, Henek Jakub, Karlík Petr; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.3), Machala Karel (8.3); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Prchal Jiří - Machálek Pavel
O1A1502Brikety-pelety VyškovTJ Sokol Troubsko22:1 (11:1)25
Branky: Rogožan Lukáš 7, Pánek Jan 4, Kolečkář Jaroslav 3, Vlach Aleš 3, Šoupal Martin 3, Portík Tomáš, Vondřich Josef - Vlach Jan; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.4), Horváth Antonín (8.4); Delegát: Herynek Luboš
O1A1503Arsenal BrnoASM Dolní Loučky B5:6 (2:3)8
Branky: Táborský Petr 3, Havlík Roman, Prokeš Jiří - Panovský Lukáš 2, Šnédar Jaroslav 2, Hanuš Martin, Krištof Martin; Rozhodčí: Čep Radim (8.4), Sýkora Tomáš (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Prokeš Jiří - Lamač Petr; ČK: 0 - Šnédar Jaroslav
O1A1504Panama Boys BrnoKalábek Brno4:4 (2:1)10
Branky: Lejska Josef 2, Šťastný Lukáš, Bělák Tomáš - Kalina Martin 3, Logara Vanja; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.4), Vašíček Jiří (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: Smital Pavel - Jašek Marek
O1A1505Helas Brno BSokol Repromeda Jehnice2:1 (2:1)12
Branky: Cupák David, Březovský Josef - Švantner Jakub; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.4), Dadák David (8.4); Delegát: Šišma Ondřej
O1A1506FFT Vinohrady BrnoTJ Agrotec Hustopeče7:4 (3:4)15
Branky: Dvořák Jan 2, Zouhar Matěj, Trojáček Michal, Koutný Roman, Sedlák Tomáš, Kaňa Vojtěch - Ryšavý Dominik 2, Očenášek Zdeněk, Havelka Petr; Rozhodčí: Luu David (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Sedlák Tomáš, Dvořák Jan - Ryšavý Dominik, Čapka Adam


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1601Technika BrnoFFT Vinohrady Brno4:5 (2:2)5
Branky: Toman Jiří 2, Luner Zdeněk, Malínek Jiří - Štreit Jan 3, Zouhar Matěj, Trojáček Michal; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.3), Hřebíček Zdeněk (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Lošťák Martin, Vlk Martin - Sedlák Tomáš
O1A1602TJ Agrotec HustopečeHelas Brno B5:3 (1:1)56
Branky: Očenášek Zdeněk, Čapka Adam, Nasadil Patrik, Havelka Petr, Hübl Michal - Šimeček Jan 2, Mrázek Vladislav; Rozhodčí: Dadák David (8.3), Horváth Antonín (8.3); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Unger Jiří, Hübl Michal - Lidmila Patrik, Lidmila Jakub
O1A1603Sokol Repromeda JehnicePanama Boys Brno4:3 (1:1)30
Branky: Konjoryan Karen 2, Švantner Jakub, Drápal Marek - Šťastný Lukáš 2, Smital Pavel; Rozhodčí: Luu David (8.5), Sýkora Tomáš (8.5); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Jičinský Bartoloměj - Mach Zdeněk
O1A1604Kalábek BrnoArsenal Brno2:4 (1:2)30
Branky: Hanus Jakub, Kalina Martin - Cvingráf Patrik 2, Varga David, Tofl Michal; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.2), Vala Michal (8.2); Delegát: Odehnal Michal
O1A1605ASM Dolní Loučky BBrikety-pelety Vyškov13:7 (10:2)20
Branky: Ryšavý Vlastimil 4, Malásek Michael 3, Hanuš Martin 3, Panovský Lukáš, Zdražil Tomáš, Marvan Tomáš - Kolečkář Jaroslav 3, Pánek Jan, Doležel Jan, Lička Josef, Šoupal Martin; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.4), Machala Karel (8.4); Delegát: Bartoš Jan
O1A1606TJ Sokol TroubskoPramen Havlíčkův Brod5:14 (1:5)12
Branky: Koláček Adam 2, Koláčný Jiří 2, Černohorský Martin - Plichta Antonín 4, Votoupal Michal 3, Prchal Jiří 2, Henek David 2, Zelenka Jan 2, Henek Jakub; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: Korol Yaroslav, Koláček Adam - 0


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1701TJ Sokol TroubskoTechnika Brno0:9 (0:2)30
Branky: Kloss David 2, Kadlec Zdeněk, Hudeček Jaromír, Slezák Jiří, Vlk Martin, Luner Zdeněk, Malínek Jiří, Toman Jiří; Rozhodčí: Luu David (8.4), Dadák David (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: 0 - Malínek Jiří
O1A1702Pramen Havlíčkův BrodASM Dolní Loučky B2:1 (1:1)22
Branky: Henek Jakub, Karlík Petr - Šnédar Jaroslav; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Kabeláč Martin (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: 0 - Šnédar Jaroslav, Malíř Miroslav
O1A1703Brikety-pelety VyškovKalábek Brno6:6 (2:3)31
Branky: Kolečkář Jaroslav 2, Lička Josef 2, Urbánek Martin, Rogožan Lukáš - Kalina Martin 2, Lukšija Haris, Sára Zdeněk, Hanus Jakub, Logara Vanja; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.3), Kincl Miroslav (8.3); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: Vondřich Josef, Šoupal Martin - Hanus Jakub, Lukšija Haris, Jašek Marek
O1A1704Arsenal BrnoSokol Repromeda Jehnice10:3 (5:1)15
Branky: Michalec Zdeněk 3, Táborský Petr 2, Cvingráf Patrik 2, Chalupský Jiří, Šimoník Karel, Tofl Michal - Konjoryan Karen, Král Matouš, Jiříček Michal; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Hřebíček Zdeněk (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Michalec Zdeněk - Konjoryan Karen
O1A1705Panama Boys BrnoTJ Agrotec Hustopeče7:5 (3:4)30
Branky: Bělák Tomáš 3, Studený Jiří, Lejska Josef, Šťastný Michal, Šamánek Josef - Stehlík Marek 2, Čapka Adam, Nasadil Patrik, Popp Thomas; Rozhodčí: Vala Michal (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: 0 - Stehlík Marek, Popp Thomas
O1A1706Helas Brno BFFT Vinohrady Brno2:1 (0:0)12
Branky: Haluza Oldřich, Milošic Ladislav - Dvořák Jan; Rozhodčí: Horváth Antonín (8.4), Jünger Erik (8.4); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: Liolias Daniel - Štreit Jan


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1801Technika BrnoHelas Brno B1:5 (0:3)10
Branky: Hudeček Jaromír - Juříček Tomáš 2, Mrázek Vladislav, Vránek Lukáš, Šimeček Jan; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.4), Vévodová Alice (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Hudeček Jaromír - 0
O1A1802FFT Vinohrady BrnoPanama Boys Brno2:2 (0:1)19
Branky: Maruš Pavel, Sedlák Tomáš - Lejska Josef, Bělák Tomáš; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.5), Jünger Erik (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Rozbořil Lukáš - Mach Zdeněk, Barbuš Marián
O1A1803TJ Agrotec HustopečeArsenal Brno7:6 (5:1)60
Branky: Očenášek Zdeněk 3, Havelka Petr 3, Nasadil Patrik - Táborský Petr 2, Cvingráf Patrik 2, Michalec Zdeněk 2; Rozhodčí: Luu David (8.3), Vévodová Alice (8.3); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Unger Jiří, Ryšavý Dominik - Tofl Michal; ČK: Havelka Petr - 0
O1A1804Sokol Repromeda JehniceBrikety-pelety Vyškov4:6 (2:2)21
Branky: Jičinský Bartoloměj, Švantner Jakub, Jiříček Michal, Drápal Marek - Lička Josef 3, Lička Martin, Doležel Jan, Urbánek Martin; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Jičinský Bartoloměj - Šoupal Martin
O1A1805Kalábek BrnoPramen Havlíčkův Brod5:3 (3:2)15
Branky: Brychta Jakub 2, Němec Lukáš, Logara Vanja, Kalina Martin - Henek Jakub, Beránek Michal, Peřina Ladislav; Rozhodčí: Dadák David (8.4), Horváth Antonín (8.4); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: 0 - Henek David
O1A1806ASM Dolní Loučky BTJ Sokol Troubsko8:5 (4:1)30
Branky: Panovský Lukáš 3, Zdražil Tomáš 2, Hanuš Martin 2, Mašek Jiří - Čoupek Petr 2, Němeček Milan, Ondra Jakub, Zadák Miroslav; Rozhodčí: Machala Karel (8.4), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: 0 - Němeček Milan, Zadák Miroslav


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1901ASM Dolní Loučky BTechnika Brno6:2 (3:0)45
Branky: Marvan Tomáš 3, Panovský Lukáš, Zdražil Tomáš, Malíř Miroslav - Slezák Jiří 2; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.5), Pozidis Charalambos (8.4); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Malíř Miroslav - Kadlec Zdeněk
O1A1902TJ Sokol TroubskoKalábek Brno5:10 (2:6)30
Branky: Korol Yaroslav 2, Zadák Miroslav 2, Čoupek Petr - Sára Zdeněk 2, Hanus Jakub 2, Kalina Martin 2, Jašek Marek 2, Logara Vanja, Němec Martin; Rozhodčí: Machala Karel (8.4), Rohrer Libor (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Doležal Karel - Hanus Jakub, Němec Martin
O1A1903Pramen Havlíčkův BrodSokol Repromeda Jehnice6:3 (2:2)50
Branky: Henek Jakub 2, Fikar Daniel 2, Henek David, Karlík Petr - Jičinský Bartoloměj, Král Matouš, Drápal Marek; Rozhodčí: Dadák David (8.4), Jünger Erik (8.3); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: 0 - Keprt Tomáš
O1A1904Brikety-pelety VyškovTJ Agrotec Hustopeče4:7 (2:4)30
Branky: Kolečkář Jaroslav 2, Lička Martin 2 - Popp Thomas 3, Stehlík Marek, Čapka Adam, Nasadil Patrik, Unger Jiří; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.5), Jünger Erik (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Šoupal Martin - Popp Thomas, Hübl Michal
O1A1905Arsenal BrnoFFT Vinohrady Brno5:2 (3:0)3
Branky: Michalec Zdeněk 2, Varga David 2, Cvingráf Patrik - Trojáček Michal 2; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Sýkora Tomáš (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Varga David, Tofl Michal - 0
O1A1906Panama Boys BrnoHelas Brno B4:4 (1:3)23
Branky: Studený Jiří 2, Šíma Jiří, Moučka Petr - Kamenský Vojtěch, Galia Tomáš, Zatloukal Martin, Bílý Jiří; Rozhodčí: Luu David (8.4), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Odehnal Michal


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A2001Technika BrnoPanama Boys Brno3:3 (1:0)2
Branky: Vlk Martin 2, Luner Zdeněk - Mach Zdeněk 2, Lejska Josef; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Bartoš Jan
O1A2002Helas Brno BArsenal Brno8:4 (4:0)7
Branky: Cupák David 2, Haluza Oldřich 2, Galia Tomáš, Brůna Martin, Juříček Tomáš, Milošic Ladislav - Chalupský Jiří 2, Krejčí Michal, Táborský Petr; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.4), Machala Karel (8.4); Delegát: Šišma Ondřej
O1A2003FFT Vinohrady BrnoBrikety-pelety Vyškov11:3 (8:2)2
Branky: Sedlák Tomáš 6, Maruš Pavel, Štreit Jan, Rozbořil Lukáš, Kaňa Vojtěch, Dvořák Jan - Lička Josef 2, Vlach Aleš; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.3), Štipčák Martin (8.3); Delegát: Hulcký Zdeněk
O1A2004TJ Agrotec HustopečePramen Havlíčkův Brod5:5 (1:1)66
Branky: Havelka Petr 3, Unger Jiří, Ryšavý Dominik - Martínek Jindřich, Votoupal Michal, Fikar Daniel, Henek David, Peřina Ladislav; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.3), Vévodová Alice (8.3); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Havelka Petr, Ryšavý Dominik, Unger Jiří - Peřina Ladislav, Henek Jakub, Prchal Jiří; ČK: 0 - Henek David
O1A2005Sokol Repromeda JehniceTJ Sokol Troubsko9:2 (2:0)30
Branky: Švantner Jakub 3, Drápal Marek 3, Šmerda Jakub, Král Matouš, Luzar Jan - Němeček Milan, Zadák Miroslav; Rozhodčí: Luu David (8.4), Horváth Antonín (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Konjoryan Karen - Jašinský David, Mica Filip
O1A2006Kalábek BrnoASM Dolní Loučky B5:2 (2:1)42
Branky: Kalina Martin 2, Hanus Jakub, Logara Vanja, Jašek Marek - Panovský Lukáš, Zdražil Tomáš; Rozhodčí: Štipčák Martin (8.5), Jünger Erik (8.4); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Hanus Jakub, Jašek Marek - Zdražil Tomáš, Šnédar Jaroslav


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A2101Kalábek BrnoTechnika Brno6:4 (4:2)25
Branky: Kalina Martin 4, Hanus Jakub 2 - Kloss David 2, Hudeček Jaromír, Vlk Martin; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.1), Vala Zdeněk (8.2); Delegát: Bednář Kamil
O1A2102ASM Dolní Loučky BSokol Repromeda Jehnice6:1 (2:1)37
Branky: Ryšavý Vlastimil 4, Malásek Michael, Krejčíř Tomáš - Král Tomáš; ŽK: 0 - Drápal Marek
O1A2103TJ Sokol TroubskoTJ Agrotec Hustopeče8:9 (4:4)17
Branky: Koláčný Jiří 4, Němeček Milan 2, Korol Yaroslav 2 - Havelka Petr 3, Čapka Adam 2, Popp Thomas 2, Očenášek Zdeněk, Nasadil Patrik; ŽK: Korol Yaroslav - 0
O1A2104Pramen Havlíčkův BrodFFT Vinohrady Brno4:1 (0:0)30
Branky: Plichta Antonín 2, Pabousek Jiří, Fikar Daniel - Maruš Pavel
O1A2105Brikety-pelety VyškovHelas Brno B6:3 (5:2)30
Branky: Pánek Jan 2, Rogožan Lukáš 2, Portík Tomáš, Jakeš Martin - Lerch Stanislav, Kabeláč Michal, Šimeček Jan
O1A2106Arsenal BrnoPanama Boys Brno7:3 (3:1)20
Branky: Táborský Petr 3, Cvingráf Patrik 2, Krejčí Michal, Varga David - Moučka Petr 2, Šíma Jiří; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Machala Karel (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: 0 - Šíma Jiří



Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Jednací řád ObKF E
 
9.4. - Zápis z jednání VV ObKF 13/18
31.1. - Zápis z jednání VV ObKF 12/18
20.11. - Zápis z jednání VV ObKF 11/17
11.10. - Usnesení per rollam VV ObKF E
28.8. - Zápis z jednání VV ObKF 10/17
26.6. - Zápis z jednání VV ObKF 09/17
13.3. - Zápis z jednání VV ObKF 08/17
14.1. - Zápis z jednání VV ObKF 07/17
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
RMS 2017/2018 ženy
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Zpráva DS, strana 2
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate