Futsal

reklama

O1A - Divize F

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1101SK KrmelínTop Dogs Nový Jičín6:9 (2:3)20
Branky: Havránek Leoš 2, Pchálek Matouš 2, Musil Jiří, Niemczyk Jiří - Handrych Jaroslav 3, Tobola Jakub 3, Šimek Jiří 2, Bajger Martin; Rozhodčí: Zbožínek Lukáš, Snášel Ladislav; ČK: Pospíšil Jakub, Matušinský Marcel - 0
O1A1103G.T. TrojanoviceFC Oskarol Orlová4:5 (2:2)100
Branky: Klimpar Pavel 2, Špaček Radim, Malý Jakub - Mleziva Tomáš 2, Kotrla Adam, Tomáš Michal, Adamczyk Patrik; Rozhodčí: Pustějovský Martin, Ovšák Zdeněk
O1A1105FU KopřivniceJokerit Kopřivnice4:2 (2:0)205
Branky: Bartoň Martin 2, Bartoš Roman, Střelec Pavel - Březina Radek, Chromečka Ondřej; Rozhodčí: Klečacký Marek, Šulák Pavel; ŽK: Okřesík Petr, Košárek Miroslav- 0
O1A1106HukvaldyKFV Roub Vítkovice1:4 (1:4)30
Branky: Hubeňák Adam - Talián Erik 2, Rodek Marcel, Polášek Jakub; Rozhodčí: Snášel Ladislav, Zbožínek Lukáš; ŽK: 0 - Talián Erik, Vašek David
O1A11021. FC Tornádo Nový JičínAC Gamaspol Jeseník B11:2 (4:2)45
Branky: Plešek Petr 5, Orava Tomáš 2, Staněk Marek 2, Hanzelka Jakub, Macíček Pavel - Němec Jan, Schneider Daniel; Rozhodčí: Šulák Pavel, Pustějovský Martin; ŽK: Hanzelka Jakub, Horák Patrik - Schneider Daniel, Furik Martin
O1A1104Beach Boys OdryAmatér Komárovice15:5 (6:4)200
Branky: Maléř Lubomír 5, Murin Ondřej 4, Zagol Pavel 3, Zagol Martin 2, Veselý Filip - Kuchař Michal 2, Foukal Tomáš, Bezděk David, Hoffmann Patrik; Rozhodčí: Klečacký Marek, Čuba Daniel; ŽK: Zagol Pavel, Rybařík David, Veselý Filip - Lasovský Lukáš, Křenek Pavel
O1A0201Top Dogs Nový Jičín1. FC Tornádo Nový Jičín4:8 (0:2)150
Branky: Tobola Jakub 2, Miloševič Milan, Bátrla Tomáš - Plešek Petr 3, Macíček Pavel 3, Polónyi Lukáš, Kelnar Daniel; Rozhodčí: Čuba Daniel, Pustějovský Martin; ŽK: Beňo Tomáš, Handrych Jaroslav - Plešek Petr; ČK: Šimek Jiří - 0


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.KFV Roub Vítkovice11803 51: 3324 ( 6)
2.FU Kopřivnice11713 47: 4322 ( 7)
3.Beach Boys Odry11713 80: 5422 ( 7)
4.1. FC Tornádo Nový Jičín11704 70: 6521 ( 6)
5.AC Gamaspol Jeseník B11614 48: 5519 ( 1)
6.FC Oskarol Orlová11524 57: 5217 ( -1)
7.Jokerit Kopřivnice11515 53: 3916 ( -2)
8.Amatér Komárovice11416 59: 7013 ( -5)
9.G.T. Trojanovice11335 47: 4112 ( -3)
10.Top Dogs Nový Jičín11317 59: 7310 ( -5)
11.SK Krmelín11308 37: 689 ( -9)
12.Hukvaldy11218 48: 637 ( -8)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště



Divize F

Tel: 737 253 923
Fax:

Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží

Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate