Futsal

reklama

O3A - Krajský přebor JM II.

1. kolo 03.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O3A0101Orlák BrnoArsenal Brno B04.11. 09:00NEKuřim
O3A0102BPA BrnoArsenal Brno B04.11. 10:00NEKuřim
O3A0103Orlák BrnoKvětnice Tišnov04.11. 11:00NEKuřim
O3A0104BPA BrnoKvětnice Tišnov04.11. 12:00NEKuřim
O3A0105Gladiators Brno BKalábek Brno B11.11. 09:00NEBrno Tuřany
O3A0106ASM Dolní Loučky CKalábek Brno B11.11. 10:00NEBrno Tuřany
O3A0107Gladiators Brno BAgrotec Hustopeče B11.11. 11:00NEBrno Tuřany
O3A0108ASM Dolní Loučky CAgrotec Hustopeče B11.11. 12:00NEBrno Tuřany


2. kolo 18.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O3A0201Agrotec Hustopeče BBPA Brno18.11. 09:00NEBrno Tuřany
O3A0202Kalábek Brno BBPA Brno18.11. 10:00NEBrno Tuřany
O3A0203Agrotec Hustopeče BOrlák Brno18.11. 11:00NEBrno Tuřany
O3A0204Kalábek Brno BOrlák Brno18.11. 12:00NEBrno Tuřany
O3A0205Květnice TišnovASM Dolní Loučky C24.11. 09:00SOTišnov
O3A0206Arsenal Brno BASM Dolní Loučky C24.11. 10:00SOTišnov
O3A0207Květnice TišnovGladiators Brno B24.11. 11:00SOTišnov
O3A0208Arsenal Brno BGladiators Brno B24.11. 12:00SOTišnov


3. kolo 01.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O3A0301Kalábek Brno BArsenal Brno B01.12. 09:00SOBrno Veterina
O3A0302Agrotec Hustopeče BArsenal Brno B01.12. 10:00SOBrno Veterina
O3A0303Kalábek Brno BKvětnice Tišnov01.12. 11:00SOBrno Veterina
O3A0304Agrotec Hustopeče BKvětnice Tišnov01.12. 12:00SOBrno Veterina
O3A0305ASM Dolní Loučky COrlák Brno09.12. 09:00NEKuřim
O3A0306Gladiators Brno BOrlák Brno09.12. 10:00NEKuřim
O3A0307ASM Dolní Loučky CBPA Brno09.12. 11:00NEKuřim
O3A0308Gladiators Brno BBPA Brno09.12. 12:00NEKuřim


4. kolo 15.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O3A0401Květnice TišnovArsenal Brno B16.12. 09:00NEBrno Vodova stará hala
O3A0402Orlák BrnoBPA Brno16.12. 10:00NEBrno Vodova stará hala
O3A0403Agrotec Hustopeče BKalábek Brno B16.12. 11:00NEBrno Vodova stará hala
O3A0404ASM Dolní Loučky CGladiators Brno B16.12. 12:00NEBrno Vodova stará hala


5. kolo 05.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O3A0501Květnice TišnovOrlák Brno05.01. 09:00SOTišnov
O3A0502Arsenal Brno BOrlák Brno05.01. 10:00SOTišnov
O3A0503Květnice TišnovBPA Brno05.01. 11:00SOTišnov
O3A0504Arsenal Brno BBPA Brno05.01. 12:00SOTišnov
O3A0505Kalábek Brno BGladiators Brno B13.01. 09:00NEKuřim
O3A0506Agrotec Hustopeče BGladiators Brno B13.01. 10:00NEKuřim
O3A0507Kalábek Brno BASM Dolní Loučky C13.01. 11:00NEKuřim
O3A0508Agrotec Hustopeče BASM Dolní Loučky C13.01. 12:00NEKuřim


6. kolo 20.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O3A0601BPA BrnoKalábek Brno B20.01. 09:00NEKuřim
O3A0602Orlák BrnoKalábek Brno B20.01. 10:00NEKuřim
O3A0603BPA BrnoAgrotec Hustopeče B20.01. 11:00NEKuřim
O3A0604Orlák BrnoAgrotec Hustopeče B20.01. 12:00NEKuřim
O3A0605Gladiators Brno BKvětnice Tišnov27.01. 09:00NEKuřim
O3A0606ASM Dolní Loučky CKvětnice Tišnov27.01. 10:00NEKuřim
O3A0607Gladiators Brno BArsenal Brno B27.01. 11:00NEKuřim
O3A0608ASM Dolní Loučky CArsenal Brno B27.01. 12:00NEKuřim


7. kolo 03.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O3A0701Orlák BrnoASM Dolní Loučky C03.02. 09:00NEKuřim
O3A0702BPA BrnoASM Dolní Loučky C03.02. 10:00NEKuřim
O3A0703Orlák BrnoGladiators Brno B03.02. 11:00NEKuřim
O3A0704BPA BrnoGladiators Brno B03.02. 12:00NEKuřim
O3A0705Arsenal Brno BAgrotec Hustopeče B09.02. 09:00SOBrno Veterina
O3A0706Květnice TišnovAgrotec Hustopeče B09.02. 10:00SOBrno Veterina
O3A0707Arsenal Brno BKalábek Brno B09.02. 11:00SOBrno Veterina
O3A0708Květnice TišnovKalábek Brno B09.02. 12:00SOBrno Veterina


8. kolo 16.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O3A0801Gladiators Brno BASM Dolní Loučky C16.02. 09:00SOBrno Veterina
O3A0802Kalábek Brno BAgrotec Hustopeče B16.02. 10:00SOBrno Veterina
O3A0803Arsenal Brno BKvětnice Tišnov16.02. 11:00SOBrno Veterina
O3A0804BPA BrnoOrlák Brno16.02. 12:00SOBrno Veterina



Jihomoravská Krajská komise futsalu
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda JM KKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz

Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů JM KP
Adresář klubů JM 1. Třída
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV KKF JM
9.4. - Zápis z jednání VV KKF 14/18
31.1. - Zápis z jednání VV KKF 13/18
20.11. - Zápis z jednání VV KKF 12/17
28.8. - Zápis z jednání VV KKF 11/17
26.6. - Zápis z jednání VV KKF 10/17
13.3. - Zápis z jednání VV KKF 09/17
16.1. - Zápis z jednání VV KKF 08/17
30.11. - Rozhodnutí o odvolání Panama Boys proti rozhodnutí STK
31.10. - Zápis z jednání VV KKF 07/16
29.8. - Zápis z jednání VV KKF 06/16
25.5. - Zápis z jednání VV KKF 05/16
17.3. - Zápis z jednání VV KKF 04/16
18.1. - Zápis z jednání VV KKF 03/16
2.11. - Zápis z jednání VV KKF 02/15
Jednací řád KKF JM
 
11.10. - Usnesení per rollam
13.7. - Usnesení per rollam
22.9. - Usnesení per rollam
27.1. - Usnesení per rollam
17.1. - Usnesení per rollam
30.11. - Usnesení per rollam
10.11. - Usnesení per rollam
13.10. - Usnesení per rollam
11.10. - Usnesení per rollam
9.10. - Zápis z jednání 01/15
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání - přebor
Zápis o utkání - 1.A třída
ZDS 2017 JM KP str. 1
ZDS 2017 JM KP str. 2
ZDS JM 1. třída
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
Propozice krajského kola Poháru

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate