Futsal

reklama

O1A - Moravskoslezský krajský přebor

1. kolo 02.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101FC MrokiComProMiS02.11. 08:00SOSH Bílovec
O1A01021.FSC Callibrum Fr.MísteFC Mroki02.11. 08:50SOSH Bílovec
O1A0103ComProMiS1.FSC Callibrum Fr.Míste02.11. 09:40SOSH Bílovec
O1A0104ShootersFC NH Ostrava02.11. 10:30SOSH Bílovec
O1A0105Beach Boys BShooters02.11. 11:20SOSH Bílovec
O1A0106FC NH OstravaBeach Boys B02.11. 12:10SOSH Bílovec
O1A0107FC Smíšené 2003 FulnekLW Malibu02.11. 13:00SOSH Bílovec
O1A0108Roub Vítkovice BFC Smíšené 2003 Fulnek02.11. 13:50SOSH Bílovec
O1A0109LW MalibuRoub Vítkovice B02.11. 14:40SOSH Bílovec


2. kolo 17.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201Beach Boys BRoub Vítkovice B17.11. 08:00NESH Varenská
O1A02021.FSC Callibrum Fr.MísteBeach Boys B17.11. 08:50NESH Varenská
O1A0203Roub Vítkovice B1.FSC Callibrum Fr.Míste17.11. 09:40NESH Varenská
O1A0204LW MalibuComProMiS17.11. 10:30NESH Varenská
O1A0205FC NH OstravaLW Malibu17.11. 11:20NESH Varenská
O1A0206ComProMiSFC NH Ostrava17.11. 12:10NESH Varenská
O1A0207FC MrokiShooters17.11. 13:00NESH Varenská
O1A0208FC Smíšené 2003 FulnekFC Mroki17.11. 13:50NESH Varenská
O1A0209ShootersFC Smíšené 2003 Fulnek17.11. 14:40NESH Varenská


3. kolo 08.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301LW MalibuBeach Boys B08.12. 08:00NESH Varenská
O1A0302FC MrokiLW Malibu08.12. 08:50NESH Varenská
O1A0303Beach Boys BFC Mroki08.12. 09:40NESH Varenská
O1A03041.FSC Callibrum Fr.MísteFC Smíšené 2003 Fulnek08.12. 10:30NESH Varenská
O1A0305FC NH Ostrava1.FSC Callibrum Fr.Míste08.12. 11:20NESH Varenská
O1A0306FC Smíšené 2003 FulnekFC NH Ostrava08.12. 12:10NESH Varenská
O1A0307ComProMiSRoub Vítkovice B08.12. 13:00NESH Varenská
O1A0308ShootersComProMiS08.12. 13:50NESH Varenská
O1A0309Roub Vítkovice BShooters08.12. 14:40NESH Varenská


4. kolo 21.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401Shooters1.FSC Callibrum Fr.Míste21.12. 08:00SOSH Bílovec
O1A0402LW MalibuShooters21.12. 08:50SOSH Bílovec
O1A04031.FSC Callibrum Fr.MísteLW Malibu21.12. 09:40SOSH Bílovec
O1A0404FC Smíšené 2003 FulnekComProMiS21.12. 10:30SOSH Bílovec
O1A0405Beach Boys BFC Smíšené 2003 Fulnek21.12. 11:20SOSH Bílovec
O1A0406ComProMiSBeach Boys B21.12. 12:10SOSH Bílovec
O1A0407FC NH OstravaRoub Vítkovice B21.12. 13:00SOSH Bílovec
O1A0408FC MrokiFC NH Ostrava21.12. 13:50SOSH Bílovec
O1A0409Roub Vítkovice BFC Mroki21.12. 14:40SOSH Bílovec


5. kolo 05.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501LW MalibuFC Smíšené 2003 Fulnek05.01. 08:00NESH Bílovec
O1A0502FC Smíšené 2003 FulnekRoub Vítkovice B05.01. 08:50NESH Bílovec
O1A0503Roub Vítkovice BLW Malibu05.01. 09:40NESH Bílovec
O1A0504ComProMiSFC Mroki05.01. 10:30NESH Bílovec
O1A0505FC Mroki1.FSC Callibrum Fr.Míste05.01. 11:20NESH Bílovec
O1A05061.FSC Callibrum Fr.MísteComProMiS05.01. 12:10NESH Bílovec
O1A0507Beach Boys BFC NH Ostrava05.01. 13:00NESH Bílovec
O1A0508FC NH OstravaShooters05.01. 13:50NESH Bílovec
O1A0509ShootersBeach Boys B05.01. 14:40NESH Bílovec


6. kolo 25.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601ShootersFC Mroki25.01. 08:00SOSH Bílovec
O1A0602FC Smíšené 2003 FulnekShooters25.01. 08:50SOSH Bílovec
O1A0603FC MrokiFC Smíšené 2003 Fulnek25.01. 09:40SOSH Bílovec
O1A0604Roub Vítkovice BBeach Boys B25.01. 10:30SOSH Bílovec
O1A0605Beach Boys B1.FSC Callibrum Fr.Míste25.01. 11:20SOSH Bílovec
O1A06061.FSC Callibrum Fr.MísteRoub Vítkovice B25.01. 12:10SOSH Bílovec
O1A0607ComProMiSLW Malibu25.01. 13:00SOSH Bílovec
O1A0608LW MalibuFC NH Ostrava25.01. 13:50SOSH Bílovec
O1A0609FC NH OstravaComProMiS25.01. 14:40SOSH Bílovec


7. kolo 02.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701Roub Vítkovice BComProMiS02.02. 08:00NESH Sareza
O1A0702ComProMiSShooters02.02. 08:50NESH Sareza
O1A0703ShootersRoub Vítkovice B02.02. 09:40NESH Sareza
O1A0704Beach Boys BLW Malibu02.02. 10:30NESH Sareza
O1A0705LW MalibuFC Mroki02.02. 11:20NESH Sareza
O1A0706FC MrokiBeach Boys B02.02. 12:10NESH Sareza
O1A0707FC Smíšené 2003 Fulnek1.FSC Callibrum Fr.Míste02.02. 13:00NESH Sareza
O1A07081.FSC Callibrum Fr.MísteFC NH Ostrava02.02. 13:50NESH Sareza
O1A0709FC NH OstravaFC Smíšené 2003 Fulnek02.02. 14:40NESH Sareza


8. kolo 16.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801Roub Vítkovice BFC NH Ostrava16.02. 08:00NESH Sareza
O1A0802FC NH OstravaFC Mroki16.02. 08:50NESH Sareza
O1A0803FC MrokiRoub Vítkovice B16.02. 09:40NESH Sareza
O1A08041.FSC Callibrum Fr.MísteShooters16.02. 10:30NESH Sareza
O1A0805ShootersLW Malibu16.02. 11:20NESH Sareza
O1A0806LW Malibu1.FSC Callibrum Fr.Míste16.02. 12:10NESH Sareza
O1A0807ComProMiSFC Smíšené 2003 Fulnek16.02. 13:00NESH Sareza
O1A0808FC Smíšené 2003 FulnekBeach Boys B16.02. 13:50NESH Sareza
O1A0809Beach Boys BComProMiS16.02. 14:40NESH Sareza



Krajská komise futsalu Moravskoslezský kraj

Tel: 737 253 923
Fax:

Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate