Futsal

reklama

O1A - Moravskoslezský krajský přebor

1. kolo 31.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101FC NH OstravaComProMiS13.12. 08:00NEHala a termín budou upřesněny
O1A0102TTT Budišov n. B.Shooters Bolatice13.12. 08:50NEHala a termín budou upřesněny
O1A0103TTT Budišov n. B.ComProMiS13.12. 09:40NEHala a termín budou upřesněny
O1A0104FC NH OstravaShooters Bolatice13.12. 10:30NEHala a termín budou upřesněny
O1A0105C.I.P. ELKA NOVA1.FC Tornádo Nový Jičín13.12. 11:20NEHala a termín budou upřesněny
O1A0106LW Malibu1.FSC Callibrum Fr.Míste13.12. 12:10NEHala a termín budou upřesněny
O1A0107LW Malibu1.FC Tornádo Nový Jičín13.12. 13:00NEHala a termín budou upřesněny
O1A0108C.I.P. ELKA NOVA1.FSC Callibrum Fr.Míste13.12. 13:50NEHala a termín budou upřesněny


2. kolo 15.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201ComProMiSC.I.P. ELKA NOVA15.11. 08:00NEHala a termín budou upřesněny
O1A0202Shooters BolaticeLW Malibu15.11. 08:50NEHala a termín budou upřesněny
O1A0203Shooters BolaticeC.I.P. ELKA NOVA15.11. 09:40NEHala a termín budou upřesněny
O1A0204ComProMiSLW Malibu15.11. 10:30NEHala a termín budou upřesněny
O1A0205Beach Boys BFC NH Ostrava15.11. 11:20NEHala a termín budou upřesněny
O1A0206Roub Vítkovice BTTT Budišov n. B.15.11. 12:10NEHala a termín budou upřesněny
O1A0207Roub Vítkovice BFC NH Ostrava15.11. 13:00NEHala a termín budou upřesněny
O1A0208Beach Boys BTTT Budišov n. B.15.11. 13:50NEHala a termín budou upřesněny


3. kolo 22.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301LW MalibuBeach Boys B22.11. 08:00NEHala a termín budou upřesněny
O1A0302C.I.P. ELKA NOVARoub Vítkovice B22.11. 08:50NEHala a termín budou upřesněny
O1A0303C.I.P. ELKA NOVABeach Boys B22.11. 09:40NEHala a termín budou upřesněny
O1A0304LW MalibuRoub Vítkovice B22.11. 10:30NEHala a termín budou upřesněny
O1A03051.FC Tornádo Nový JičínComProMiS22.11. 11:20NEHala a termín budou upřesněny
O1A03061.FSC Callibrum Fr.MísteShooters Bolatice22.11. 12:10NEHala a termín budou upřesněny
O1A03071.FSC Callibrum Fr.MísteComProMiS22.11. 13:00NEHala a termín budou upřesněny
O1A03081.FC Tornádo Nový JičínShooters Bolatice22.11. 13:50NEHala a termín budou upřesněny


4. kolo 29.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401Roub Vítkovice B1.FC Tornádo Nový Jičín29.11. 08:00NESH Varenská
O1A0402Beach Boys B1.FSC Callibrum Fr.Míste29.11. 08:50NESH Varenská
O1A0403Beach Boys B1.FC Tornádo Nový Jičín29.11. 09:40NESH Varenská
O1A0404Roub Vítkovice B1.FSC Callibrum Fr.Míste29.11. 10:30NESH Varenská
O1A0405TTT Budišov n. B.C.I.P. ELKA NOVA29.11. 11:20NESH Varenská
O1A0406FC NH OstravaLW Malibu29.11. 12:10NESH Varenská
O1A0407FC NH OstravaC.I.P. ELKA NOVA29.11. 13:00NESH Varenská
O1A0408TTT Budišov n. B.LW Malibu29.11. 13:50NESH Varenská


5. kolo 19.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A05011.FSC Callibrum Fr.MísteFC NH Ostrava19.12. 08:00SOSH Bílovec
O1A05021.FC Tornádo Nový JičínTTT Budišov n. B.19.12. 08:50SOSH Bílovec
O1A05031.FC Tornádo Nový JičínFC NH Ostrava19.12. 09:40SOSH Bílovec
O1A05041.FSC Callibrum Fr.MísteTTT Budišov n. B.19.12. 10:30SOSH Bílovec
O1A0505Shooters BolaticeBeach Boys B19.12. 11:20SOSH Bílovec
O1A0506ComProMiSRoub Vítkovice B19.12. 12:10SOSH Bílovec
O1A0507ComProMiSBeach Boys B19.12. 13:00SOSH Bílovec
O1A0508Shooters BolaticeRoub Vítkovice B19.12. 13:50SOSH Bílovec


6. kolo 10.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601ComProMiSFC NH Ostrava10.01. 08:00NESH Bílovec
O1A0602Shooters BolaticeTTT Budišov n. B.10.01. 08:50NESH Bílovec
O1A0603Shooters BolaticeFC NH Ostrava10.01. 09:40NESH Bílovec
O1A0604ComProMiSTTT Budišov n. B.10.01. 10:30NESH Bílovec
O1A06051.FC Tornádo Nový JičínC.I.P. ELKA NOVA10.01. 11:20NESH Bílovec
O1A06061.FSC Callibrum Fr.MísteLW Malibu10.01. 12:10NESH Bílovec
O1A06071.FSC Callibrum Fr.MísteC.I.P. ELKA NOVA10.01. 13:00NESH Bílovec
O1A06081.FC Tornádo Nový JičínLW Malibu10.01. 13:50NESH Bílovec


7. kolo 16.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701C.I.P. ELKA NOVALW Malibu16.01. 08:00SOSH Čapkárna Ostrava
O1A0702ComProMiSShooters Bolatice16.01. 08:50SOSH Čapkárna Ostrava
O1A0703LW MalibuC.I.P. ELKA NOVA16.01. 09:40SOSH Čapkárna Ostrava
O1A0704Shooters BolaticeComProMiS16.01. 10:30SOSH Čapkárna Ostrava
O1A07051.FC Tornádo Nový Jičín1.FSC Callibrum Fr.Míste16.01. 11:20SOSH Čapkárna Ostrava
O1A0706Beach Boys BRoub Vítkovice B16.01. 12:10SOSH Čapkárna Ostrava
O1A07071.FSC Callibrum Fr.Míste1.FC Tornádo Nový Jičín16.01. 13:00SOSH Čapkárna Ostrava
O1A0708FC NH OstravaTTT Budišov n. B.16.01. 13:50SOSH Čapkárna Ostrava
O1A0709Roub Vítkovice BBeach Boys B16.01. 14:40SOSH Čapkárna Ostrava
O1A0710TTT Budišov n. B.FC NH Ostrava16.01. 15:30SOSH Čapkárna Ostrava


8. kolo 24.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801C.I.P. ELKA NOVAComProMiS24.01. 08:00NESH Bílovec
O1A0802LW MalibuShooters Bolatice24.01. 08:50NESH Bílovec
O1A0803LW MalibuComProMiS24.01. 09:40NESH Bílovec
O1A0804C.I.P. ELKA NOVAShooters Bolatice24.01. 10:30NESH Bílovec
O1A0805FC NH OstravaBeach Boys B24.01. 11:20NESH Bílovec
O1A0806TTT Budišov n. B.Roub Vítkovice B24.01. 12:10NESH Bílovec
O1A0807TTT Budišov n. B.Beach Boys B24.01. 13:00NESH Bílovec
O1A0808FC NH OstravaRoub Vítkovice B24.01. 13:50NESH Bílovec


9. kolo 01.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901Beach Boys BC.I.P. ELKA NOVA01.02. 08:00POHala a termín budou upřesněny
O1A0902Roub Vítkovice BLW Malibu01.02. 08:50POHala a termín budou upřesněny
O1A0903Roub Vítkovice BC.I.P. ELKA NOVA01.02. 09:40POHala a termín budou upřesněny
O1A0904Beach Boys BLW Malibu01.02. 10:30POHala a termín budou upřesněny
O1A0905Shooters Bolatice1.FC Tornádo Nový Jičín01.02. 11:20POHala a termín budou upřesněny
O1A0906ComProMiS1.FSC Callibrum Fr.Míste01.02. 12:10POHala a termín budou upřesněny
O1A0907ComProMiS1.FC Tornádo Nový Jičín01.02. 13:00POHala a termín budou upřesněny
O1A0908Shooters Bolatice1.FSC Callibrum Fr.Míste01.02. 13:50POHala a termín budou upřesněny


10. kolo 02.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A10011.FSC Callibrum Fr.MísteBeach Boys B02.02. 08:00ÚTHala a termín budou upřesněny
O1A10021.FC Tornádo Nový JičínRoub Vítkovice B02.02. 08:50ÚTHala a termín budou upřesněny
O1A10031.FC Tornádo Nový JičínBeach Boys B02.02. 09:40ÚTHala a termín budou upřesněny
O1A10041.FSC Callibrum Fr.MísteRoub Vítkovice B02.02. 10:30ÚTHala a termín budou upřesněny
O1A1005C.I.P. ELKA NOVAFC NH Ostrava02.02. 11:20ÚTHala a termín budou upřesněny
O1A1006LW MalibuTTT Budišov n. B.02.02. 12:10ÚTHala a termín budou upřesněny
O1A1007LW MalibuFC NH Ostrava02.02. 13:00ÚTHala a termín budou upřesněny
O1A1008C.I.P. ELKA NOVATTT Budišov n. B.02.02. 13:50ÚTHala a termín budou upřesněny


11. kolo 03.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101TTT Budišov n. B.1.FC Tornádo Nový Jičín03.02. 08:00STHala a termín budou upřesněny
O1A1102FC NH Ostrava1.FSC Callibrum Fr.Míste03.02. 08:50STHala a termín budou upřesněny
O1A1103FC NH Ostrava1.FC Tornádo Nový Jičín03.02. 09:40STHala a termín budou upřesněny
O1A1104TTT Budišov n. B.1.FSC Callibrum Fr.Míste03.02. 10:30STHala a termín budou upřesněny
O1A1105Roub Vítkovice BComProMiS03.02. 11:20STHala a termín budou upřesněny
O1A1106Beach Boys BShooters Bolatice03.02. 12:10STHala a termín budou upřesněny
O1A1107Beach Boys BComProMiS03.02. 13:00STHala a termín budou upřesněny
O1A1108Roub Vítkovice BShooters Bolatice03.02. 13:50STHala a termín budou upřesněny



Krajská komise futsalu Moravskoslezský kraj

Tel: 737 253 923
Fax:

Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate