Branky: Matějka Radek, Laky Matyáš, Unzeitig Jiří, Šabata Martin, Houžvička Tomáš - Nevole Jakub 2, Pelikán Dominik
O1A0602
FC RIO Žamberk
DTJ Juventus Hlinsko
1:4(1:2)
Branky: Stejskal Jakub - Picek Dominik 2, Nevole Jakub 2
O1A0603
FK Peliny Choceň
Orel Kameničky
6:1(3:0)
Branky: Laky Matyáš 2, Kaplan Aleš, Krejza Luboš, Synek David, Houžvička Tomáš - Nekvinda Josef; ŽK: 0 - Nekvinda Josef
O1A0604
FC RIO Žamberk
Orel Kameničky
4:1(3:1)
Branky: Cvik Mikuláš 2, Rudolecký Jakub, Stejskal Jakub - Bačkovský Petr
O1A0605
Zanzibar Lanškroun
FK Becherovka Přívrat
3:2(1:1)
Branky: Pecháček Marek, Knápek Miroslav, Ptáček František - Borek Matěj, Hýbl Lukáš; Rozhodčí: Hořínek Lukáš, Vykopal Filip
O1A0606
FK Becherovka Přívrat
FC Gillotina Choceň
2:8(0:4)
Branky: Jiřánek Jakub, Stolín Jiří - Novotný Vladimír 3, Jasanský Radek, Seidenglanz Martin, Vaněk Tomáš, Lipavský Tomáš, Sklenář Michal; Rozhodčí: Hořínek Lukáš, Vykopal Filip; ŽK: Vaňous Patrik- 0
O1A0607
Zanzibar Lanškroun
FC Gillotina Choceň
5:3(1:2)
Branky: Knápek Miroslav 3, Ptáček František 2 - Seidenglanz Martin, Vaněk Tomáš, Lipavský Tomáš; Rozhodčí: Hořínek Lukáš, Vykopal Filip
O1A0608
FK Becherovka Přívrat
Zanzibar Lanškroun "B"
6:5(3:3)
Branky: Herclík Filip 2, Stolín Jiří 2, Špatenka Vojtěch, Jiřánek Jakub - Skalický Michal, Jílek Vilém, Fikejs Filip, Klímek Šimon, Procházka Filip; Rozhodčí: Hořínek Lukáš, Vykopal Filip
O1A0609
Zanzibar Lanškroun
Zanzibar Lanškroun "B"
7:4(3:1)
Branky: Ptáček František 3, Knápek Miroslav 2, Šabata Martin, Smrkal David - Klímek Šimon 2, Bureš Tadeáš, Stasiowski Pavel; Rozhodčí: Hořínek Lukáš, Vykopal Filip
O1A0701
FK Nebelvír Chrudim
TFT Pardubice
1:12(0:5)
Branky: Mach Zdeněk - Klír Jonáš 3, Semínko David 3, Tesař Jiří 2, Řehák Marek 2, Stanek Michal, Lát David; Rozhodčí: Kudyn Milan, Čech Karel
O1A0702
TFT Pardubice
FK Peliny Choceň
3:2(2:1)
Branky: Řehák Marek 3 - Fikejz Martin, Houžvička Tomáš; Rozhodčí: Čech Karel, Kudyn Milan; ŽK: Rosůlek Jan- 0; ČK: Rosůlek Jan - 0
O1A0703
FK Nebelvír Chrudim
FK Peliny Choceň
1:18(1:6)
Branky: Vávra Michael - Synek David 4, Laky Matyáš 3, Houžvička Tomáš 3, Matějka Radek 2, Kužma Jakub 2, Kaplan Aleš 2, Fikejz Martin, Krejza Luboš; Rozhodčí: Kudyn Milan, Čech Karel
O1A0704
TFT Pardubice
FC RIO Žamberk
6:2(3:0)
Branky: Řehák Marek 4, Semínko David, Stanek Michal - Huška Pavel, Cvik Mikuláš; Rozhodčí: Čech Karel, Kudyn Milan; ŽK: Semínko David, Tichý Lukáš - Huška Pavel, Rudolecký Jakub; ČK: Tichý Lukáš - 0
O1A0705
FK Nebelvír Chrudim
FC RIO Žamberk
1:17(0:6)
Branky: Černý Martin - Trejtnar Jiří 6, Rudolecký Jakub 4, Cvik Mikuláš 4, Kotyza Tomáš, Molnár Jakub, Huška Pavel; Rozhodčí: Kudyn Milan, Čech Karel
O1A0706
Orel Kameničky
FK Becherovka Přívrat
2:3(1:2)
Branky: Vodička Lukáš, Chour Jaroslav - Stolín Jiří 2, Špatenka Vojtěch; Rozhodčí: Hořínek Lukáš, Vykopal Filip; ŽK: Bělský Patrik- 0
O1A0707
DTJ Juventus Hlinsko
FK Becherovka Přívrat
4:2(0:1)
Branky: Nevole Jakub 3, Jeníček Marek - Špatenka Vojtěch, Stolín Jiří; Rozhodčí: Hořínek Lukáš, Vykopal Filip; ŽK: Picek Dominik- 0
O1A0708
Orel Kameničky
Zanzibar Lanškroun
2:4(2:1)
Branky: Vodička Lukáš, Čermák Marek - Ptáček František 2, Pavelka Ondřej, Jung David; Rozhodčí: Hořínek Lukáš, Vykopal Filip; ŽK: Bělský Patrik, Chour Jaroslav- 0
O1A0709
DTJ Juventus Hlinsko
Zanzibar Lanškroun
3:4(1:1)
Branky: Krbálek Luboš, Jeníček Marek, Zavřel Petr - Ptáček František 4; Rozhodčí: Hořínek Lukáš, Vykopal Filip; ŽK: Novotný Lukáš- 0
TABULKA
Rk.
Tým
Záp
+
0
-
Skóre
Body
PK
(Prav)
1.
TFT Pardubice
12
12
0
0
77: 23
36
( 15)
2.
FK Peliny Choceň
13
9
0
4
75: 36
27
( 6)
3.
Zanzibar Lanškroun
14
8
3
3
61: 46
27
( 6)
4.
FC Gillotina Choceň
11
8
0
3
62: 30
24
( 9)
5.
FK Becherovka Přívrat
14
7
1
6
63: 48
22
( 1)
6.
DTJ Juventus Hlinsko
13
6
0
7
47: 41
18
( 0)
7.
FC RIO Žamberk
13
5
1
7
59: 47
16
( -2)
8.
Orel Kameničky
13
2
2
9
24: 53
8
(-13)
9.
Zanzibar Lanškroun "B"
11
2
1
8
39: 58
7
( -5)
10.
FK Nebelvír Chrudim
12
0
0
12
17:142
0
(-21)
NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
O1A0801
TFT Pardubice
Zanzibar Lanškroun "B"
21.01. 09:00
SO
Heřmanův Městec
O1A0802
FK Nebelvír Chrudim
Zanzibar Lanškroun "B"
21.01. 09:55
SO
Heřmanův Městec
O1A0803
TFT Pardubice
FC Gillotina Choceň
21.01. 10:45
SO
Heřmanův Městec
O1A0804
FK Nebelvír Chrudim
FC Gillotina Choceň
21.01. 11:40
SO
Heřmanův Městec
O1A0805
FC RIO Žamberk
Zanzibar Lanškroun
21.01. 13:00
SO
Choceň
O1A0806
FK Peliny Choceň
Zanzibar Lanškroun
21.01. 13:55
SO
Choceň
O1A0807
FC RIO Žamberk
FK Becherovka Přívrat
21.01. 14:45
SO
Choceň
O1A0808
FK Peliny Choceň
FK Becherovka Přívrat
21.01. 15:40
SO
Choceň
O1A0809
FK Peliny Choceň
FC RIO Žamberk
21.01. 16:40
SO
Choceň
Krajská komise futsalu Pardubický kraj
U stadionu 717, 537 03 Chrudim Tel: 739 630 728 Fax: 607 123 131