Futsal

reklama

O1A - Pražský přebor

1. kolo 07.09.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101CFC JD Letňany AWizards B01.09. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0102GusanosTJ Bohemians A31.08. 21:30POSH Slavia Eden
O1A0103HolotaSK Slavia B31.08. 22:30POSH Slavia Eden
O1A0104ChemcomexFC Sapa01.09. 21:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0105Kmochův odkazPřírodní vědy07.09. 21:30POSH Slavia Eden
O1A0106FK KobylisyFT PedF A07.09. 22:30POSH Slavia Eden


2. kolo 15.09.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201Wizards BFT PedF A15.09. 21:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0202Přírodní vědyFK Kobylisy15.09. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0203FC SapaKmochův odkaz14.09. 21:30POSH Slavia Eden
O1A0204SK Slavia BChemcomex14.09. 22:30POSH Slavia Eden
O1A0205TJ Bohemians AHolota08.09. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0206CFC JD Letňany AGusanos08.09. 21:40ÚTSH Slavia Eden


3. kolo 22.09.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301GusanosWizards B22.09. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0302HolotaCFC JD Letňany A22.09. 21:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0303ChemcomexTJ Bohemians A21.09. 21:30POSH Slavia Eden
O1A0304Kmochův odkazSK Slavia B21.09. 22:30POSH Slavia Eden
O1A0305FK KobylisyFC Sapa29.09. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0306FT PedF APřírodní vědy29.09. 21:40ÚTSH Slavia Eden


4. kolo 06.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401Wizards BPřírodní vědy06.10. 21:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0402FC SapaFT PedF A06.10. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0403SK Slavia BFK Kobylisy05.10. 22:30POSH Slavia Eden
O1A0404TJ Bohemians AKmochův odkaz05.10. 21:30POSH Slavia Eden
O1A0405CFC JD Letňany AChemcomex13.10. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0406GusanosHolota13.10. 21:40ÚTSH Slavia Eden


5. kolo 26.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501HolotaWizards B20.10. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0502ChemcomexGusanos20.10. 21:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0503Kmochův odkazCFC JD Letňany A26.10. 21:30POSH Slavia Eden
O1A0504FK KobylisyTJ Bohemians A19.10. 21:30POSH Slavia Eden
O1A0505FT PedF ASK Slavia B19.10. 22:30POSH Slavia Eden
O1A0506Přírodní vědyFC Sapa26.10. 22:30POSH Slavia Eden


6. kolo 03.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601Wizards BFC Sapa02.11. 21:30POSH Slavia Eden
O1A0602SK Slavia BPřírodní vědy02.11. 22:30POSH Slavia Eden
O1A0603TJ Bohemians AFT PedF A27.10. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0604CFC JD Letňany AFK Kobylisy03.11. 21:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0605GusanosKmochův odkaz03.11. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0606HolotaChemcomex27.10. 21:40ÚTSH Slavia Eden


7. kolo 16.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701ChemcomexWizards B16.11. 22:30POSH Slavia Eden
O1A0702Kmochův odkazHolota10.11. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0703FK KobylisyGusanos10.11. 21:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0704FT PedF ACFC JD Letňany A16.11. 21:30POSH Slavia Eden
O1A0705Přírodní vědyTJ Bohemians A09.11. 21:30POSH Slavia Eden
O1A0706FC SapaSK Slavia B09.11. 22:30POSH Slavia Eden


8. kolo 24.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801Wizards BSK Slavia B23.11. 22:30POSH Slavia Eden
O1A0802TJ Bohemians AFC Sapa17.11. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0803CFC JD Letňany APřírodní vědy23.11. 21:30POSH Slavia Eden
O1A0804GusanosFT PedF A24.11. 21:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0805HolotaFK Kobylisy17.11. 21:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0806ChemcomexKmochův odkaz24.11. 20:40ÚTSH Slavia Eden


9. kolo 08.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901Kmochův odkazWizards B07.12. 21:30POSH Slavia Eden
O1A0902FK KobylisyChemcomex08.12. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0903FT PedF AHolota01.12. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0904Přírodní vědyGusanos01.12. 21:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0905FC SapaCFC JD Letňany A08.12. 21:40ÚTSH Slavia Eden
O1A0906SK Slavia BTJ Bohemians A07.12. 22:30POSH Slavia Eden


10. kolo 15.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001Wizards BTJ Bohemians A14.12. 21:30POSH Slavia Eden
O1A1002CFC JD Letňany ASK Slavia B14.12. 22:30POSH Slavia Eden
O1A1003GusanosFC Sapa15.12. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A1004HolotaPřírodní vědy15.12. 21:40ÚTSH Slavia Eden
O1A1005ChemcomexFT PedF A22.12. 20:40ÚTSH Slavia Eden
O1A1006Kmochův odkazFK Kobylisy22.12. 21:40ÚTSH Slavia Eden


11. kolo 27.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101FK KobylisyWizards B27.12. 00:00NESH Slavia Eden
O1A1102FT PedF AKmochův odkaz27.12. 00:00NESH Slavia Eden
O1A1103Přírodní vědyChemcomex27.12. 00:00NESH Slavia Eden
O1A1104FC SapaHolota27.12. 00:00NESH Slavia Eden
O1A1105SK Slavia BGusanos27.12. 00:00NESH Slavia Eden
O1A1106TJ Bohemians ACFC JD Letňany A27.12. 00:00NESH Slavia Eden



Krajská komise futsalu Praha
U Nových vil 26, Praha 10
Tel: 274 822 596
Fax: 274 822 596
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate