Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor

TABULKA AKTIVITY ke dni 24.04.2018
JménoOddílAktivitaBrankyAsistence
Hink JaroslavPK Třebusice1006436
Kunc LubošFK VIVA Příbram774037
Kroutil RadovanR. S. C. Čechie Slaný725418
Tesař TomášFutsal Club Brandýsek723240
Vymětalík VladimírAFC Kralupy n/Vl673235
Obermajer LadislavSokol Dobřichovice584513
Fedrhanc AdamPK Třebusice573819
Kvapil TomášR. S. C. Čechie Slaný562828
Raulin (Balog) DavidAkademie Kladno553025
Rác RadekAkademie Kladno552728
Mrština BohumilR. S. C. Čechie Slaný533815
Drašnar OndřejFK VIVA Příbram523814
Balík MiroslavAFK Rozdělov49418
Kroc PatrikFutsal Club Brandýsek493217
Šerák RadekPK Třebusice471433
Pokorný MartinFutsal Club Brandýsek423012
Malý MartinFK VIVA Příbram422517
Dlouhý PavelFC Brazil Kladno422220
Nykl MichalMCE Slaný412912
Houha LukášFutsal Club Brandýsek402812
Šerák MartinPK Třebusice381820
Tetiva MartinAFC Kralupy n/Vl372611
Moravec LukášAFC Kralupy n/Vl372314
Hausleitner JakubFK VIVA Příbram372017
Krpata JanAkademie Kladno371918
Maroušek JanAkademie Kladno371522
Kvajsar MichalFC Joga Ml. Boleslav362412
Neumann RadislavFC Brazil Kladno342311
Beran FilipFC Joga Ml. Boleslav332112
Čičmanec LukášAkademie Kladno331716
Pospíšil Miroslav ml.MCE Slaný321715
Toman MatějFutsal Club Brandýsek32725
Socher VáclavAkademie Kladno312110
Vysloužil Vladislav1. FK Kročehlavy311219
Falout Ladislav1. FK Kročehlavy302010
Zlata RenéAkademie Kladno28199
Kubín Martin ml.PK Třebusice281414
Havelka LukášFK VIVA Příbram271512
Plzák MichalSokol Dobřichovice271413
Štědronský MartinSokol Dobřichovice271116
Větrovec PetrAFK Rozdělov27918
Chadima MiroslavR. S. C. Čechie Slaný27225
Hansl FilipMCE Slaný261412
Nachtigal LukášFC Brazil Kladno261412
Novák OndřejFC Joga Ml. Boleslav261214
Zykán JanFK VIVA Příbram251411
Krampera DavidMCE Slaný251015
Snovický JanMCE Slaný251015
Výda LadislavFC Joga Ml. Boleslav24168
Nachtigal JanAFK Rozdělov241311
Řehák ZdeněkR. S. C. Čechie Slaný24915
Ferneza Tomáš1. FK Kročehlavy23167
Koláček LiborAFC Kralupy n/Vl23167
Hanáček MartinFK VIVA Příbram23149
Novák VáclavFC Joga Ml. Boleslav231112
Kustoš AdamSokol Dobřichovice22913
vlastníSokol Dobřichovice21210
Doležal JanFC Brazil Kladno21138
Švásta OndřejR. S. C. Čechie Slaný211011
Branžovský MarekFK VIVA Příbram21813
Žahour MartinMCE Slaný20146
Jiránek JakubR. S. C. Čechie Slaný20128
Růžička JiříFutsal Club Brandýsek19127
Stolár JurajR. S. C. Čechie Slaný19127
Onderka AdamSokol Dobřichovice19118
Čížek JakubFutsal Club Brandýsek19109
Průcha JosefR. S. C. Čechie Slaný18144
Janoušek VáclavSokol Dobřichovice18126
Šultes PavelAkademie Kladno18108
Zelenka MartinFC Brazil Kladno17116
Harmáček DanielAFC Kralupy n/Vl17107
Šulc RichardPK Třebusice1798
Charvát AdamFC Joga Ml. Boleslav17710
Kott TomášFC Brazil Kladno17512
Beneš AdamMCE Slaný1688
Sedlák MichalPK Třebusice1688
Peer RichardAkademie Kladno15114
Cihlář JanFC Joga Ml. Boleslav1587
Říčka JiříMCE Slaný1587
Čampulka DavidFC Brazil Kladno1578
Kroc LukášFutsal Club Brandýsek1578
Pravda JakubFK VIVA Příbram15411
Stökl RobertFutsal Club Brandýsek14131
Bůžek PatrikFC Joga Ml. Boleslav1495
Repaský TomášAFK Rozdělov1495
Kasl Michal1. FK Kročehlavy1486
Míčka Daniel1. FK Kročehlavy1486
Bednář RadimAFK Rozdělov1468
Černý DanielSokol Dobřichovice1468
Všolák ZbyněkAFC Kralupy n/Vl1468
Kubeš JanSokol Dobřichovice1394
Santler DominikAkademie Kladno1394
Nohýnek StanislavFK VIVA Příbram1367
Dvořák JosefFC Brazil Kladno1293
Halenka JakubSokol Dobřichovice1257
Volf LiborMCE Slaný1239
Trnka JaroslavAFK Rozdělov1156
Bednárik JanAFC Kralupy n/Vl1073
Flégl JaroslavMCE Slaný1064
Koláček TomášAFC Kralupy n/Vl1055
Rada JanSokol Dobřichovice1055
Kučera LubomírFC Joga Ml. Boleslav1028
Solnař MartinFK VIVA Příbram1019
Říha MartinAFK Rozdělov981
Zíma TomášMCE Slaný981
Havlíček RobinFC Brazil Kladno954
Kunc JakubFK VIVA Příbram954
Mára MichalAFC Kralupy n/Vl954
Čížek FrantišekPK Třebusice945
Hnilička MartinSokol Dobřichovice945
Hodovanec TomášFC Joga Ml. Boleslav945
Zikmunda DavidFC Joga Ml. Boleslav945
Trefný JosefFK VIVA Příbram752
Cimrman JakubR. S. C. Čechie Slaný743
Rolný Pavel1. FK Kročehlavy743
Hartman DavidSokol Dobřichovice734
Kochlefl Michal1. FK Kročehlavy734
Geissler JiříSokol Dobřichovice716
Měkota OndřejPK Třebusice660
Hudousek MarekFC Brazil Kladno642
Mašek DavidFC Joga Ml. Boleslav642
Šašek DavidFC Brazil Kladno642
Hovorka DanielMCE Slaný633
Turčík PetrAFK Rozdělov633
Výda MartinFC Joga Ml. Boleslav633
Prosický JaroslavAFC Kralupy n/Vl615
Kořínek LiborFC Brazil Kladno541
Kraus MartinFK VIVA Příbram541
Holub VojtěchFutsal Club Brandýsek532
Hora PetrFutsal Club Brandýsek532
Straka DominikFK VIVA Příbram532
Šulc KryštofPK Třebusice532
Kala LukášPK Třebusice523
Grubner JanFutsal Club Brandýsek514
Horsica MiroslavPK Třebusice514
Houha KarelFutsal Club Brandýsek514
Kučera MartinAkademie Kladno514
Danda LukášMCE Slaný431
Šulc VojtěchPK Třebusice431
Vajc Tomáš1. FK Kročehlavy431
Volgner PetrR. S. C. Čechie Slaný431
Karásek MilanFC Joga Ml. Boleslav422
Mladý PetrFutsal Club Brandýsek422
Schwarz TomášAkademie Kladno422
Bůžek LubošR. S. C. Čechie Slaný413
Groman ŠimonFutsal Club Brandýsek413
Hoffmann Martin1. FK Kročehlavy413
Hrubý Jan1. FK Kročehlavy413
Žák PavelR. S. C. Čechie Slaný413
Jellúš SlavomírAFK Rozdělov404
Kroupa JakubFC Joga Ml. Boleslav404
Vysloužil Tomáš1. FK Kročehlavy330
Krupička JakubAFK Rozdělov312
Pešír KarelSokol Dobřichovice312
Rezek ErikR. S. C. Čechie Slaný312
Baran RobertAFK Rozdělov303
Karas RomanAFC Kralupy n/Vl303
Kníže JiříAFK Rozdělov303
Moravec RudolfR. S. C. Čechie Slaný303
Dolejš MartinSokol Dobřichovice211
Jaroš JakubAFK Rozdělov211
Krupička LukášAFK Rozdělov211
Novák MatyášFC Joga Ml. Boleslav211
Bodnár FilipAFK Rozdělov202
Kudrna MichalR. S. C. Čechie Slaný202
Matoušek PetrMCE Slaný202
Pavlíček JaroslavAFC Kralupy n/Vl202
Pospíšil MartinAFK Rozdělov202
Pustai SimonMCE Slaný202
Stracený LuděkSokol Dobřichovice202
Tlustý Petr1. FK Kročehlavy202
Tůma MilanFC Brazil Kladno202
Vošmík PetrR. S. C. Čechie Slaný202
Bán PetrAFK Rozdělov110
Bouška MartinAkademie Kladno110
Grégr TomášAFK Rozdělov110
Hrubík NenadR. S. C. Čechie Slaný110
Hrůnek MiroslavR. S. C. Čechie Slaný110
Janouškovec PavelAFC Kralupy n/Vl110
Krištůfek PavelSokol Dobřichovice110
Kubín JanPK Třebusice110
Kvasnica JakubR. S. C. Čechie Slaný110
Obrcián LukášFC Brazil Kladno110
Pelc MiroslavAFC Kralupy n/Vl110
Slezák JiříAFK Rozdělov110
Svoboda PetrFutsal Club Brandýsek110
Velebil VáclavSokol Dobřichovice110
Vicenec PavelPK Třebusice110
Brodský LukášFC Joga Ml. Boleslav101
Dlouhý MichalR. S. C. Čechie Slaný101
Havelka MartinMCE Slaný101
Moravec AlešAFC Kralupy n/Vl101
Sklenář LukášFK VIVA Příbram101
Šaroch MichalAFC Kralupy n/Vl101


Krajská komise futsalu střední Čechy
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Fax:
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate