Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor

TABULKA ASISTENCÍ ke dni 24.04.2018
JménoOddílAsistence
Tesař TomášFutsal Club Brandýsek40
Kunc LubošFK VIVA Příbram37
Hink JaroslavPK Třebusice36
Vymětalík VladimírAFC Kralupy n/Vl35
Šerák RadekPK Třebusice33
Kvapil TomášR. S. C. Čechie Slaný28
Rác RadekAkademie Kladno28
Chadima MiroslavR. S. C. Čechie Slaný25
Raulin (Balog) DavidAkademie Kladno25
Toman MatějFutsal Club Brandýsek25
Maroušek JanAkademie Kladno22
Dlouhý PavelFC Brazil Kladno20
Šerák MartinPK Třebusice20
Fedrhanc AdamPK Třebusice19
Vysloužil Vladislav1. FK Kročehlavy19
Kroutil RadovanR. S. C. Čechie Slaný18
Krpata JanAkademie Kladno18
Větrovec PetrAFK Rozdělov18
Hausleitner JakubFK VIVA Příbram17
Kroc PatrikFutsal Club Brandýsek17
Malý MartinFK VIVA Příbram17
Čičmanec LukášAkademie Kladno16
Štědronský MartinSokol Dobřichovice16
Krampera DavidMCE Slaný15
Mrština BohumilR. S. C. Čechie Slaný15
Pospíšil Miroslav ml.MCE Slaný15
Řehák ZdeněkR. S. C. Čechie Slaný15
Snovický JanMCE Slaný15
Drašnar OndřejFK VIVA Příbram14
Kubín Martin ml.PK Třebusice14
Moravec LukášAFC Kralupy n/Vl14
Novák OndřejFC Joga Ml. Boleslav14
Branžovský MarekFK VIVA Příbram13
Kustoš AdamSokol Dobřichovice13
Obermajer LadislavSokol Dobřichovice13
Plzák MichalSokol Dobřichovice13
Beran FilipFC Joga Ml. Boleslav12
Hansl FilipMCE Slaný12
Havelka LukášFK VIVA Příbram12
Houha LukášFutsal Club Brandýsek12
Kott TomášFC Brazil Kladno12
Kvajsar MichalFC Joga Ml. Boleslav12
Nachtigal LukášFC Brazil Kladno12
Novák VáclavFC Joga Ml. Boleslav12
Nykl MichalMCE Slaný12
Pokorný MartinFutsal Club Brandýsek12
Nachtigal JanAFK Rozdělov11
Neumann RadislavFC Brazil Kladno11
Pravda JakubFK VIVA Příbram11
Švásta OndřejR. S. C. Čechie Slaný11
Tetiva MartinAFC Kralupy n/Vl11
Zykán JanFK VIVA Příbram11
Falout Ladislav1. FK Kročehlavy10
Charvát AdamFC Joga Ml. Boleslav10
Socher VáclavAkademie Kladno10
Čížek JakubFutsal Club Brandýsek9
Hanáček MartinFK VIVA Příbram9
Solnař MartinFK VIVA Příbram9
Volf LiborMCE Slaný9
Zlata RenéAkademie Kladno9
Balík MiroslavAFK Rozdělov8
Bednář RadimAFK Rozdělov8
Beneš AdamMCE Slaný8
Čampulka DavidFC Brazil Kladno8
Černý DanielSokol Dobřichovice8
Doležal JanFC Brazil Kladno8
Jiránek JakubR. S. C. Čechie Slaný8
Kroc LukášFutsal Club Brandýsek8
Kučera LubomírFC Joga Ml. Boleslav8
Onderka AdamSokol Dobřichovice8
Sedlák MichalPK Třebusice8
Šulc RichardPK Třebusice8
Šultes PavelAkademie Kladno8
Všolák ZbyněkAFC Kralupy n/Vl8
Výda LadislavFC Joga Ml. Boleslav8
Cihlář JanFC Joga Ml. Boleslav7
Ferneza Tomáš1. FK Kročehlavy7
Halenka JakubSokol Dobřichovice7
Harmáček DanielAFC Kralupy n/Vl7
Koláček LiborAFC Kralupy n/Vl7
Nohýnek StanislavFK VIVA Příbram7
Růžička JiříFutsal Club Brandýsek7
Říčka JiříMCE Slaný7
Stolár JurajR. S. C. Čechie Slaný7
Geissler JiříSokol Dobřichovice6
Janoušek VáclavSokol Dobřichovice6
Kasl Michal1. FK Kročehlavy6
Míčka Daniel1. FK Kročehlavy6
Trnka JaroslavAFK Rozdělov6
Zelenka MartinFC Brazil Kladno6
Žahour MartinMCE Slaný6
Bůžek PatrikFC Joga Ml. Boleslav5
Čížek FrantišekPK Třebusice5
Hnilička MartinSokol Dobřichovice5
Hodovanec TomášFC Joga Ml. Boleslav5
Koláček TomášAFC Kralupy n/Vl5
Prosický JaroslavAFC Kralupy n/Vl5
Rada JanSokol Dobřichovice5
Repaský TomášAFK Rozdělov5
Zikmunda DavidFC Joga Ml. Boleslav5
Flégl JaroslavMCE Slaný4
Grubner JanFutsal Club Brandýsek4
Hartman DavidSokol Dobřichovice4
Havlíček RobinFC Brazil Kladno4
Horsica MiroslavPK Třebusice4
Houha KarelFutsal Club Brandýsek4
Jellúš SlavomírAFK Rozdělov4
Kochlefl Michal1. FK Kročehlavy4
Kroupa JakubFC Joga Ml. Boleslav4
Kubeš JanSokol Dobřichovice4
Kučera MartinAkademie Kladno4
Kunc JakubFK VIVA Příbram4
Mára MichalAFC Kralupy n/Vl4
Peer RichardAkademie Kladno4
Průcha JosefR. S. C. Čechie Slaný4
Santler DominikAkademie Kladno4
Baran RobertAFK Rozdělov3
Bednárik JanAFC Kralupy n/Vl3
Bůžek LubošR. S. C. Čechie Slaný3
Cimrman JakubR. S. C. Čechie Slaný3
Dvořák JosefFC Brazil Kladno3
Groman ŠimonFutsal Club Brandýsek3
Hoffmann Martin1. FK Kročehlavy3
Hovorka DanielMCE Slaný3
Hrubý Jan1. FK Kročehlavy3
Kala LukášPK Třebusice3
Karas RomanAFC Kralupy n/Vl3
Kníže JiříAFK Rozdělov3
Moravec RudolfR. S. C. Čechie Slaný3
Rolný Pavel1. FK Kročehlavy3
Turčík PetrAFK Rozdělov3
Výda MartinFC Joga Ml. Boleslav3
Žák PavelR. S. C. Čechie Slaný3
Bodnár FilipAFK Rozdělov2
Holub VojtěchFutsal Club Brandýsek2
Hora PetrFutsal Club Brandýsek2
Hudousek MarekFC Brazil Kladno2
Karásek MilanFC Joga Ml. Boleslav2
Krupička JakubAFK Rozdělov2
Kudrna MichalR. S. C. Čechie Slaný2
Mašek DavidFC Joga Ml. Boleslav2
Matoušek PetrMCE Slaný2
Mladý PetrFutsal Club Brandýsek2
Pavlíček JaroslavAFC Kralupy n/Vl2
Pešír KarelSokol Dobřichovice2
Pospíšil MartinAFK Rozdělov2
Pustai SimonMCE Slaný2
Rezek ErikR. S. C. Čechie Slaný2
Schwarz TomášAkademie Kladno2
Stracený LuděkSokol Dobřichovice2
Straka DominikFK VIVA Příbram2
Šašek DavidFC Brazil Kladno2
Šulc KryštofPK Třebusice2
Tlustý Petr1. FK Kročehlavy2
Trefný JosefFK VIVA Příbram2
Tůma MilanFC Brazil Kladno2
Vošmík PetrR. S. C. Čechie Slaný2
Brodský LukášFC Joga Ml. Boleslav1
Danda LukášMCE Slaný1
Dlouhý MichalR. S. C. Čechie Slaný1
Dolejš MartinSokol Dobřichovice1
Havelka MartinMCE Slaný1
Jaroš JakubAFK Rozdělov1
Kořínek LiborFC Brazil Kladno1
Kraus MartinFK VIVA Příbram1
Krupička LukášAFK Rozdělov1
Moravec AlešAFC Kralupy n/Vl1
Novák MatyášFC Joga Ml. Boleslav1
Říha MartinAFK Rozdělov1
Sklenář LukášFK VIVA Příbram1
Stökl RobertFutsal Club Brandýsek1
Šaroch MichalAFC Kralupy n/Vl1
Šulc VojtěchPK Třebusice1
Vajc Tomáš1. FK Kročehlavy1
Volgner PetrR. S. C. Čechie Slaný1
Zíma TomášMCE Slaný1


Krajská komise futsalu střední Čechy
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Fax:
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate