Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor

KARTY ke dni 21.01.2019
OddílJménoŽKČK
AFC Kralupy n/VlKaras Roman11
AFC Kralupy n/VlKoláček Tomáš10
AFC Kralupy n/VlMoravec Lukáš10
AFC Kralupy n/VlOcásek Vítězslav10
AFC Kralupy n/VlTetiva Martin10
AFC Kralupy n/VlVymětalík Vladimír11
FC Brazil KladnoČampulka David10
FC Brazil KladnoČičmanec Lukáš01
FC Brazil KladnoDoležal Jan10
FC Brazil KladnoDvořák Josef01
FC Brazil KladnoKott Tomáš01
FC Brazil KladnoNachtigal Lukáš10
FC Brazil KladnoNeumann Radislav30
FC Brazil KladnoŠašek David10
FC Brazil KladnoZelenka Martin10
FC Mazáci PřeloučCápay Libor10
FC Mazáci PřeloučDlask Daniel10
FC Mazáci PřeloučMachačný Luboš10
FC Mazáci PřeloučNovák Jakub12
FC Mazáci PřeloučPokorný Jan10
FC Mazáci PřeloučRokyta Václav20
FC Mazáci PřeloučSůra Jan10
FC Mazáci PřeloučVančura Václav31
FC Mazáci PřeloučZáruba Marek20
FK VIVA PříbramBranžovský Marek20
FK VIVA PříbramDrašnar Ondřej11
FK VIVA PříbramHavelka Lukáš11
FK VIVA PříbramRiegel Jan10
FK VIVA PříbramŘezáč Filip30
FK VIVA PříbramSolnař Martin30
FK VIVA PříbramTrefný Josef01
FK VIVA PříbramZykán Jan10
Futsal Club BrandýsekČížek David10
Futsal Club BrandýsekGrubner Jan10
Futsal Club BrandýsekHouha Lukáš30
Futsal Club BrandýsekJanjič Aleksandar10
Futsal Club BrandýsekKroc Lukáš01
Futsal Club BrandýsekKroc Patrik10
Futsal Club BrandýsekMüller David01
Futsal Club BrandýsekTesař Tomáš40
Futsal Club BrandýsekToman Matěj02
MCE SlanýHovorka Daniel10
MCE SlanýMaroušek Jan11
MCE SlanýNovotný Filip01
MCE SlanýNykl Michal30
MCE SlanýPospíšil Miroslav ml.10
MCE SlanýPustai Simon20
MCE SlanýŘíčka Jiří10
MCE SlanýSnovický Jan20
MCE SlanýZlata René10
PK TřebusiceČížek František10
PK TřebusiceFedrhanc Adam10
PK TřebusiceHink Jaroslav20
PK TřebusiceKubín Jan10
PK TřebusiceKubín Martin ml.10
PK TřebusiceŠerák Radek10
R. S. C. Čechie SlanýJiránek Jakub20
R. S. C. Čechie SlanýKroutil Radovan10
R. S. C. Čechie SlanýMrština Bohumil10
R. S. C. Čechie SlanýŘehák Zdeněk30
R. S. C. Čechie SlanýŠvásta Ondřej20
Sokol DobřichoviceBiederman Marcel10
Sokol DobřichoviceHalenka Jakub01
Sokol DobřichoviceJanoušek Václav01
Sokol DobřichoviceObermajer Ladislav10
Sokol DobřichovicePlzák Michal10
Sokol DobřichoviceVelebil Václav10
TJTZ Atlantic RakovníkBeneš Lukáš10
TJTZ Atlantic RakovníkČervený Jaroslav20
TJTZ Atlantic RakovníkHejda Marek01
TJTZ Atlantic RakovníkKarnafel Matuš10
TJTZ Atlantic RakovníkMedřický Martin10
TJTZ Atlantic RakovníkSklenka Jakub10
TJTZ Atlantic RakovníkVild Daniel10



Krajská komise futsalu střední Čechy
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Fax:
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate