Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor

1. kolo 06.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101R. S. C. Čechie SlanýFC Brazil Kladno25.10. 20:15STSH BIOS Slaný
O1A0102MCE SlanýAFC Kralupy n/Vl06.10. 20:45SH BIOS Slaný
O1A0103AFK RozdělovSokol Dobřichovice06.10. 20:40SH Stochov
O1A0104FC Joga Ml. Boleslav1. FK Kročehlavy08.10. 19:45NESH Ml. Boleslav - Zalužanská
O1A0105Akademie KladnoPK Třebusice08.10. 20:00NESH BIOS Slaný
O1A0106Futsal Club BrandýsekFK VIVA Příbram07.10. 19:15SOSH Kladno


2. kolo 13.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201FC Brazil KladnoFK VIVA Příbram15.10. 19:00NESH Kladno
O1A0202PK TřebusiceFutsal Club Brandýsek13.10. 19:15SH BIOS Slaný
O1A02031. FK KročehlavyAkademie Kladno13.10. 20:00SH Stochov
O1A0204Sokol DobřichoviceFC Joga Ml. Boleslav13.10. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A0205AFC Kralupy n/VlAFK Rozdělov13.10. 20:00SH Kralupy
O1A0206R. S. C. Čechie SlanýMCE Slaný08.11. 20:15STSH BIOS Slaný


3. kolo 20.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301MCE SlanýFC Brazil Kladno20.10. 20:45SH BIOS Slaný
O1A0302R. S. C. Čechie SlanýAFK Rozdělov15.11. 19:15STSH BIOS Slaný
O1A0303FC Joga Ml. BoleslavAFC Kralupy n/Vl22.10. 19:45NESH Ml. Boleslav - Zalužanská
O1A0304Akademie KladnoSokol Dobřichovice22.10. 20:00NESH BIOS Slaný
O1A0305Futsal Club Brandýsek1. FK Kročehlavy22.10. 18:15NESH Kladno
O1A0306FK VIVA PříbramPK Třebusice21.10. 20:15SOSH Příbram


4. kolo 27.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401FC Brazil KladnoPK Třebusice28.10. 20:00SOSH BIOS Kladno
O1A04021. FK KročehlavyFK VIVA Příbram27.10. 20:00SH Stochov
O1A0403Sokol DobřichoviceFutsal Club Brandýsek27.10. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A0404AFC Kralupy n/VlAkademie Kladno29.10. 18:00NESH Kralupy
O1A0405R. S. C. Čechie SlanýFC Joga Ml. Boleslav29.10. 11:00NESH BIOS Slaný
O1A0406MCE SlanýAFK Rozdělov27.10. 19:30SH BIOS Slaný


5. kolo 03.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501AFK RozdělovFC Brazil Kladno05.11. 20:40NESH Stochov
O1A0502FC Joga Ml. BoleslavMCE Slaný04.11. 19:45SOSH Ml. Boleslav - Zalužanská
O1A0503Akademie KladnoR. S. C. Čechie Slaný05.11. 20:00NESH BIOS Slaný
O1A0504Futsal Club BrandýsekAFC Kralupy n/Vl04.11. 19:15SOBIOS Kladno
O1A0505FK VIVA PříbramSokol Dobřichovice04.11. 20:15SOSH Příbram
O1A0506PK Třebusice1. FK Kročehlavy03.11. 20:45SH BIOS Slaný


6. kolo 10.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601FC Brazil Kladno1. FK Kročehlavy12.11. 10:30NESH BIOS Kladno
O1A0602Sokol DobřichovicePK Třebusice10.11. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A0603AFC Kralupy n/VlFK VIVA Příbram12.11. 18:00NESH Kralupy
O1A0604R. S. C. Čechie SlanýFutsal Club Brandýsek12.11. 11:00NESH BIOS Slaný
O1A0605MCE SlanýAkademie Kladno10.11. 19:30SH BIOS Slaný
O1A0606AFK RozdělovFC Joga Ml. Boleslav12.11. 20:40NESH Stochov


7. kolo 17.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701FC Joga Ml. BoleslavFC Brazil Kladno19.11. 20:15NESH Ml. Boleslav - Zalužanská
O1A0702Akademie KladnoAFK Rozdělov19.11. 20:00NESH BIOS Slaný
O1A0703Futsal Club BrandýsekMCE Slaný19.11. 18:15NESH Kladno
O1A0704FK VIVA PříbramR. S. C. Čechie Slaný18.11. 20:15SOSH Příbram
O1A0705PK TřebusiceAFC Kralupy n/Vl17.11. 20:45SH BIOS Slaný
O1A07061. FK KročehlavySokol Dobřichovice17.11. 20:00SH Stochov


8. kolo 24.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801FC Brazil KladnoSokol Dobřichovice26.11. 10:30NESH BIOS Kladno
O1A0802AFC Kralupy n/Vl1. FK Kročehlavy26.11. 18:00NESH Kralupy
O1A0803R. S. C. Čechie SlanýPK Třebusice26.11. 11:00NESH BIOS Slaný
O1A0804MCE SlanýFK VIVA Příbram24.11. 19:30SH BIOS Slaný
O1A0805AFK RozdělovFutsal Club Brandýsek26.11. 17:40NESH Stochov
O1A0806FC Joga Ml. BoleslavAkademie Kladno26.11. 18:45NESH Ml. Boleslav - Zalužanská


9. kolo 01.12.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901Akademie KladnoFC Brazil Kladno03.12. 20:00NESH BIOS Slaný
O1A0902Futsal Club BrandýsekFC Joga Ml. Boleslav03.12. 18:15NESH Kladno
O1A0903FK VIVA PříbramAFK Rozdělov02.12. 20:15SOSH Příbram
O1A0904PK TřebusiceMCE Slaný01.12. 20:45SH BIOS Slaný
O1A09051. FK KročehlavyR. S. C. Čechie Slaný02.12. 20:00SOSH Stochov
O1A0906Sokol DobřichoviceAFC Kralupy n/Vl03.12. 19:00NESH BIOS Dobřichovice


10. kolo 08.12.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001FC Brazil KladnoAFC Kralupy n/Vl10.12. 10:30NESH BIOS Kladno
O1A1002R. S. C. Čechie SlanýSokol Dobřichovice10.12. 11:00NESH BIOS Slaný
O1A1003MCE Slaný1. FK Kročehlavy08.12. 19:30SH BIOS Slaný
O1A1004AFK RozdělovPK Třebusice10.12. 20:40NESH Stochov
O1A1005FC Joga Ml. BoleslavFK VIVA Příbram10.12. 19:45NESH Ml. Boleslav - Zalužanská
O1A1006Akademie KladnoFutsal Club Brandýsek10.12. 20:00NESH BIOS Slaný


11. kolo 15.12.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101Futsal Club BrandýsekFC Brazil Kladno16.12. 19:15SOBIOS Kladno
O1A1102FK VIVA PříbramAkademie Kladno16.12. 20:15SOSH Příbram
O1A1103PK TřebusiceFC Joga Ml. Boleslav15.12. 20:45SH BIOS Slaný
O1A11041. FK KročehlavyAFK Rozdělov16.12. 20:00SOSH Stochov
O1A1105Sokol DobřichoviceMCE Slaný15.12. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A1106AFC Kralupy n/VlR. S. C. Čechie Slaný17.12. 18:00NESH Kralupy


12. kolo 05.01.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201FC Brazil KladnoR. S. C. Čechie Slaný06.01. 14:30SOSH BIOS Kladno
O1A1202AFC Kralupy n/VlMCE Slaný05.01. 20:00SH Kralupy
O1A1203Sokol DobřichoviceAFK Rozdělov05.01. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A12041. FK KročehlavyFC Joga Ml. Boleslav05.01. 20:00SH Stochov
O1A1205PK TřebusiceAkademie Kladno05.01. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1206FK VIVA PříbramFutsal Club Brandýsek06.01. 20:15SOSH Příbram


13. kolo 12.01.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1301FK VIVA PříbramFC Brazil Kladno13.01. 20:15SOSH Příbram
O1A1302Futsal Club BrandýsekPK Třebusice13.01. 17:15SOSH Kladno
O1A1303Akademie Kladno1. FK Kročehlavy14.01. 20:00NESH BIOS Slaný
O1A1304FC Joga Ml. BoleslavSokol Dobřichovice14.01. 18:45NESH Ml. Boleslav - Zalužanská
O1A1305AFK RozdělovAFC Kralupy n/Vl14.01. 20:40NESH Stochov
O1A1306MCE SlanýR. S. C. Čechie Slaný12.01. 20:45SH BIOS Slaný


14. kolo 19.01.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401FC Brazil KladnoMCE Slaný20.01. 10:30SOSH BIOS Kladno
O1A1402AFK RozdělovR. S. C. Čechie Slaný21.01. 17:40NESH Stochov
O1A1403AFC Kralupy n/VlFC Joga Ml. Boleslav21.01. 18:00NESH Kralupy
O1A1404Sokol DobřichoviceAkademie Kladno19.01. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A14051. FK KročehlavyFutsal Club Brandýsek20.01. 20:00SOSH Stochov
O1A1406PK TřebusiceFK VIVA Příbram19.01. 19:15SH BIOS Slaný


15. kolo 26.01.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1501PK TřebusiceFC Brazil Kladno26.01. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1502FK VIVA Příbram1. FK Kročehlavy27.01. 20:15SOSH Příbram
O1A1503Futsal Club BrandýsekSokol Dobřichovice27.01. 17:15SOSH Kladno
O1A1504Akademie KladnoAFC Kralupy n/Vl28.01. 20:00NESH BIOS Slaný
O1A1505FC Joga Ml. BoleslavR. S. C. Čechie Slaný28.01. 19:45NESH Ml. Boleslav - Zalužanská
O1A1506AFK RozdělovMCE Slaný28.01. 20:40NESH Stochov


16. kolo 02.02.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1601FC Brazil KladnoAFK Rozdělov03.02. 10:30SOSH BIOS Kladno
O1A1602MCE SlanýFC Joga Ml. Boleslav21.02. 20:15STSH BIOS Slaný
O1A1603R. S. C. Čechie SlanýAkademie Kladno04.02. 11:00NESH BIOS Slaný
O1A1604AFC Kralupy n/VlFutsal Club Brandýsek04.02. 18:00NESH Kralupy
O1A1605Sokol DobřichoviceFK VIVA Příbram02.02. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A16061. FK KročehlavyPK Třebusice04.02. 09:00NESH Kladno


17. kolo 09.02.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A17011. FK KročehlavyFC Brazil Kladno10.02. 20:00SOSH Stochov
O1A1702PK TřebusiceSokol Dobřichovice09.02. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1703FK VIVA PříbramAFC Kralupy n/Vl10.02. 20:15SOSH Příbram
O1A1704Futsal Club BrandýsekR. S. C. Čechie Slaný11.02. 18:15NESH Kladno
O1A1705Akademie KladnoMCE Slaný11.02. 20:00NESH BIOS Slaný
O1A1706FC Joga Ml. BoleslavAFK Rozdělov11.02. 18:45NESH Ml. Boleslav - Zalužanská


18. kolo 16.02.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1801FC Brazil KladnoFC Joga Ml. Boleslav17.02. 17:30SOSH BIOS Kladno
O1A1802AFK RozdělovAkademie Kladno18.02. 20:10NESH Stochov
O1A1803MCE SlanýFutsal Club Brandýsek16.02. 19:30SH BIOS Slaný
O1A1804R. S. C. Čechie SlanýFK VIVA Příbram18.02. 11:00NESH BIOS Slaný
O1A1805AFC Kralupy n/VlPK Třebusice18.02. 18:00NESH Kralupy
O1A1806Sokol Dobřichovice1. FK Kročehlavy16.02. 20:00SH BIOS Dobřichovice


19. kolo 23.02.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1901Sokol DobřichoviceFC Brazil Kladno23.02. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A19021. FK KročehlavyAFC Kralupy n/Vl24.02. 20:00SOSH Stochov
O1A1903PK TřebusiceR. S. C. Čechie Slaný23.02. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1904FK VIVA PříbramMCE Slaný24.02. 20:15SOSH Příbram
O1A1905Futsal Club BrandýsekAFK Rozdělov24.02. 19:15SOSH Kladno
O1A1906Akademie KladnoFC Joga Ml. Boleslav25.02. 20:00NESH BOS Slaný


20. kolo 02.03.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2001FC Brazil KladnoAkademie Kladno04.03. 16:20NESH Kladno
O1A2002FC Joga Ml. BoleslavFutsal Club Brandýsek04.03. 19:45NESH Ml. Boleslav - Zalužanská
O1A2003AFK RozdělovFK VIVA Příbram02.03. 19:40SH Stochov
O1A2004MCE SlanýPK Třebusice02.03. 19:30SH BIOS Slaný
O1A2005R. S. C. Čechie Slaný1. FK Kročehlavy04.03. 11:00NESH BOIS Slaný
O1A2006AFC Kralupy n/VlSokol Dobřichovice02.03. 20:00SH Kralupy


21. kolo 09.03.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2101AFC Kralupy n/VlFC Brazil Kladno11.03. 18:00NESH Kralupy
O1A2102Sokol DobřichoviceR. S. C. Čechie Slaný09.03. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A21031. FK KročehlavyMCE Slaný09.03. 20:00SH Stochov
O1A2104PK TřebusiceAFK Rozdělov09.03. 19:15SH BIOS Slaný
O1A2105FK VIVA PříbramFC Joga Ml. Boleslav10.03. 20:15SOSH Příbram
O1A2106Futsal Club BrandýsekAkademie Kladno11.03. 18:15NESH Kladno


22. kolo 16.03.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2201FC Brazil KladnoFutsal Club Brandýsek16.03. 20:00SH BIOS Kladno
O1A2202Akademie KladnoFK VIVA Příbram18.03. 20:00NESH BIOS Slaný
O1A2203FC Joga Ml. BoleslavPK Třebusice16.03. 19:15SH Bělá p/B
O1A2204AFK Rozdělov1. FK Kročehlavy16.03. 20:00SH Stochov
O1A2205MCE SlanýSokol Dobřichovice16.03. 19:15SH BIOS Slaný
O1A2206R. S. C. Čechie SlanýAFC Kralupy n/Vl16.03. 20:45SH BIOS Slaný



Krajská komise futsalu střední Čechy
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Fax:
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate