Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor - 1.část

1. kolo 16.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101Tenisáci BenešovMCE Slaný18.10. 18:00NESH Neveklov
O1A0102Hrasl SlanýPK Třebusice16.10. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0103SK SlatinaN.P.C. Kutná Hora18.10. 19:30NESH Kladno
O1A0104AFC KralupyFC Brazil Kladno18.10. 18:00NESH Kralupy


2. kolo 23.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201MCE SlanýFC Brazil Kladno23.10. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0202N.P.C. Kutná HoraAFC Kralupy25.10. 15:30NESH Kutná Hora
O1A0203PK TřebusiceSK Slatina23.10. 20:45SH BIOS Slaný
O1A0204Tenisáci BenešovHrasl Slaný25.10. 18:00NESH Neveklov


3. kolo 30.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301Hrasl SlanýMCE Slaný30.10. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0302SK SlatinaTenisáci Benešov01.11. 19:30NESH Kladno
O1A0303AFC KralupyPK Třebusice01.11. 18:00NESH Kralupy
O1A0304FC Brazil KladnoN.P.C. Kutná Hora31.10. 19:45SOSH Kladno


4. kolo 06.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401MCE SlanýN.P.C. Kutná Hora06.11. 20:45SH BIOS Slaný
O1A0402PK TřebusiceFC Brazil Kladno08.11. 17:00NESH BIOS Slaný
O1A0403Tenisáci BenešovAFC Kralupy08.11. 18:00NESH Neveklov
O1A0404Hrasl SlanýSK Slatina06.11. 19:15SH BIOS Slaný


5. kolo 13.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501SK SlatinaMCE Slaný15.11. 19:30NESH Kladno
O1A0502AFC KralupyHrasl Slaný15.11. 18:00NESH Kralupy
O1A0503FC Brazil KladnoTenisáci Benešov15.11. 17:45NESH Kladno
O1A0504N.P.C. Kutná HoraPK Třebusice14.11. 20:30SOSH Kutná Hora


6. kolo 20.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601MCE SlanýPK Třebusice20.11. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0602Tenisáci BenešovN.P.C. Kutná Hora22.11. 18:00NESH Neveklov
O1A0603Hrasl SlanýFC Brazil Kladno20.11. 20:45SH BIOS Slaný
O1A0604SK SlatinaAFC Kralupy22.11. 16:00NESH Kladno


7. kolo 27.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701AFC KralupyMCE Slaný29.11. 18:00NESH Kralupy
O1A0702FC Brazil KladnoSK Slatina29.11. 19:45NESH BIOS Kladno
O1A0703N.P.C. Kutná HoraHrasl Slaný28.11. 18:30SOSH Kutná Hora
O1A0704PK TřebusiceTenisáci Benešov27.11. 19:15SH BIOS Slaný


8. kolo 04.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801MCE SlanýTenisáci Benešov04.12. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0802PK TřebusiceHrasl Slaný04.12. 20:45SH BIOS Slaný
O1A0803N.P.C. Kutná HoraSK Slatina06.12. 15:30NESH Kutná Hora
O1A0804FC Brazil KladnoAFC Kralupy05.12. 18:45SOSH BIOS Kladno


9. kolo 11.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901FC Brazil KladnoMCE Slaný13.12. 17:45NESH Kladno
O1A0902AFC KralupyN.P.C. Kutná Hora13.12. 18:00NESH Kralupy
O1A0903SK SlatinaPK Třebusice13.12. 19:30NESH Kladno
O1A0904Hrasl SlanýTenisáci Benešov11.12. 19:15SH BIOS Slaný


10. kolo 18.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001MCE SlanýHrasl Slaný18.12. 20:45SH BIOS Slaný
O1A1002Tenisáci BenešovSK Slatina20.12. 18:00NESH Neveklov
O1A1003PK TřebusiceAFC Kralupy18.12. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1004N.P.C. Kutná HoraFC Brazil Kladno19.12. 18:30SOSH Kutná Hora


11. kolo 08.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101N.P.C. Kutná HoraMCE Slaný09.01. 18:30SOSH Kutná Hora
O1A1102FC Brazil KladnoPK Třebusice08.01. 20:15SH Kladno
O1A1103AFC KralupyTenisáci Benešov10.01. 18:00NESH Kralupy
O1A1104SK SlatinaHrasl Slaný10.01. 19:30NESH Kladno


12. kolo 15.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201MCE SlanýSK Slatina15.01. 20:45SH BIOS Slaný
O1A1202Hrasl SlanýAFC Kralupy17.01. 18:00NESH BIOS Slaný
O1A1203Tenisáci BenešovFC Brazil Kladno15.01. 20:15SH Neveklov
O1A1204PK TřebusiceN.P.C. Kutná Hora15.01. 19:15SH BIOS Slaný


13. kolo 22.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1301PK TřebusiceMCE Slaný22.01. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1302N.P.C. Kutná HoraTenisáci Benešov23.01. 18:30SOSH Kutná Hora
O1A1303FC Brazil KladnoHrasl Slaný22.01. 20:15SH Kladno
O1A1304AFC KralupySK Slatina24.01. 18:00NESH Kralupy


14. kolo 29.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401MCE SlanýAFC Kralupy29.01. 20:45SH BIOS Slaný
O1A1402SK SlatinaFC Brazil Kladno31.01. 19:30NESH Kladno
O1A1403Hrasl SlanýN.P.C. Kutná Hora29.01. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1404Tenisáci BenešovPK Třebusice31.01. 18:00NESH Neveklov



Krajská komise futsalu střední Čechy
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Fax:
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate