Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor

TABULKA STŘELCŮ ke dni 24.04.2018
JménoOddílPočet
Hink JaroslavPK Třebusice64
Kroutil RadovanR. S. C. Čechie Slaný54
Obermajer LadislavSokol Dobřichovice45
Balík MiroslavAFK Rozdělov41
Kunc LubošFK VIVA Příbram40
Drašnar OndřejFK VIVA Příbram38
Fedrhanc AdamPK Třebusice38
Mrština BohumilR. S. C. Čechie Slaný38
Kroc PatrikFutsal Club Brandýsek32
Tesař TomášFutsal Club Brandýsek32
Vymětalík VladimírAFC Kralupy n/Vl32
Pokorný MartinFutsal Club Brandýsek30
Raulin (Balog) DavidAkademie Kladno30
Nykl MichalMCE Slaný29
Houha LukášFutsal Club Brandýsek28
Kvapil TomášR. S. C. Čechie Slaný28
Rác RadekAkademie Kladno27
Tetiva MartinAFC Kralupy n/Vl26
Malý MartinFK VIVA Příbram25
Kvajsar MichalFC Joga Ml. Boleslav24
Moravec LukášAFC Kralupy n/Vl23
Neumann RadislavFC Brazil Kladno23
Dlouhý PavelFC Brazil Kladno22
vlastníSokol Dobřichovice21
Beran FilipFC Joga Ml. Boleslav21
Socher VáclavAkademie Kladno21
Falout Ladislav1. FK Kročehlavy20
Hausleitner JakubFK VIVA Příbram20
Krpata JanAkademie Kladno19
Zlata RenéAkademie Kladno19
Šerák MartinPK Třebusice18
Čičmanec LukášAkademie Kladno17
Pospíšil Miroslav ml.MCE Slaný17
Ferneza Tomáš1. FK Kročehlavy16
Koláček LiborAFC Kralupy n/Vl16
Výda LadislavFC Joga Ml. Boleslav16
Havelka LukášFK VIVA Příbram15
Maroušek JanAkademie Kladno15
Hanáček MartinFK VIVA Příbram14
Hansl FilipMCE Slaný14
Kubín Martin ml.PK Třebusice14
Nachtigal LukášFC Brazil Kladno14
Plzák MichalSokol Dobřichovice14
Průcha JosefR. S. C. Čechie Slaný14
Šerák RadekPK Třebusice14
Zykán JanFK VIVA Příbram14
Žahour MartinMCE Slaný14
Doležal JanFC Brazil Kladno13
Nachtigal JanAFK Rozdělov13
Stökl RobertFutsal Club Brandýsek13
Janoušek VáclavSokol Dobřichovice12
Jiránek JakubR. S. C. Čechie Slaný12
Novák OndřejFC Joga Ml. Boleslav12
Růžička JiříFutsal Club Brandýsek12
Stolár JurajR. S. C. Čechie Slaný12
Vysloužil Vladislav1. FK Kročehlavy12
Novák VáclavFC Joga Ml. Boleslav11
Onderka AdamSokol Dobřichovice11
Peer RichardAkademie Kladno11
Štědronský MartinSokol Dobřichovice11
Zelenka MartinFC Brazil Kladno11
Čížek JakubFutsal Club Brandýsek10
Harmáček DanielAFC Kralupy n/Vl10
Krampera DavidMCE Slaný10
Snovický JanMCE Slaný10
Šultes PavelAkademie Kladno10
Švásta OndřejR. S. C. Čechie Slaný10
Bůžek PatrikFC Joga Ml. Boleslav9
Dvořák JosefFC Brazil Kladno9
Kubeš JanSokol Dobřichovice9
Kustoš AdamSokol Dobřichovice9
Repaský TomášAFK Rozdělov9
Řehák ZdeněkR. S. C. Čechie Slaný9
Santler DominikAkademie Kladno9
Šulc RichardPK Třebusice9
Větrovec PetrAFK Rozdělov9
Beneš AdamMCE Slaný8
Branžovský MarekFK VIVA Příbram8
Cihlář JanFC Joga Ml. Boleslav8
Kasl Michal1. FK Kročehlavy8
Míčka Daniel1. FK Kročehlavy8
Říčka JiříMCE Slaný8
Říha MartinAFK Rozdělov8
Sedlák MichalPK Třebusice8
Zíma TomášMCE Slaný8
Bednárik JanAFC Kralupy n/Vl7
Čampulka DavidFC Brazil Kladno7
Charvát AdamFC Joga Ml. Boleslav7
Kroc LukášFutsal Club Brandýsek7
Toman MatějFutsal Club Brandýsek7
Bednář RadimAFK Rozdělov6
Černý DanielSokol Dobřichovice6
Flégl JaroslavMCE Slaný6
Měkota OndřejPK Třebusice6
Nohýnek StanislavFK VIVA Příbram6
Všolák ZbyněkAFC Kralupy n/Vl6
Halenka JakubSokol Dobřichovice5
Havlíček RobinFC Brazil Kladno5
Koláček TomášAFC Kralupy n/Vl5
Kott TomášFC Brazil Kladno5
Kunc JakubFK VIVA Příbram5
Mára MichalAFC Kralupy n/Vl5
Rada JanSokol Dobřichovice5
Trefný JosefFK VIVA Příbram5
Trnka JaroslavAFK Rozdělov5
Cimrman JakubR. S. C. Čechie Slaný4
Čížek FrantišekPK Třebusice4
Hnilička MartinSokol Dobřichovice4
Hodovanec TomášFC Joga Ml. Boleslav4
Hudousek MarekFC Brazil Kladno4
Kořínek LiborFC Brazil Kladno4
Kraus MartinFK VIVA Příbram4
Mašek DavidFC Joga Ml. Boleslav4
Pravda JakubFK VIVA Příbram4
Rolný Pavel1. FK Kročehlavy4
Šašek DavidFC Brazil Kladno4
Zikmunda DavidFC Joga Ml. Boleslav4
Danda LukášMCE Slaný3
Hartman DavidSokol Dobřichovice3
Holub VojtěchFutsal Club Brandýsek3
Hora PetrFutsal Club Brandýsek3
Hovorka DanielMCE Slaný3
Kochlefl Michal1. FK Kročehlavy3
Straka DominikFK VIVA Příbram3
Šulc KryštofPK Třebusice3
Šulc VojtěchPK Třebusice3
Turčík PetrAFK Rozdělov3
Vajc Tomáš1. FK Kročehlavy3
Volf LiborMCE Slaný3
Volgner PetrR. S. C. Čechie Slaný3
Výda MartinFC Joga Ml. Boleslav3
Vysloužil Tomáš1. FK Kročehlavy3
Chadima MiroslavR. S. C. Čechie Slaný2
Kala LukášPK Třebusice2
Karásek MilanFC Joga Ml. Boleslav2
Kučera LubomírFC Joga Ml. Boleslav2
Mladý PetrFutsal Club Brandýsek2
Schwarz TomášAkademie Kladno2
Bán PetrAFK Rozdělov1
Bouška MartinAkademie Kladno1
Bůžek LubošR. S. C. Čechie Slaný1
Dolejš MartinSokol Dobřichovice1
Geissler JiříSokol Dobřichovice1
Grégr TomášAFK Rozdělov1
Groman ŠimonFutsal Club Brandýsek1
Grubner JanFutsal Club Brandýsek1
Hoffmann Martin1. FK Kročehlavy1
Horsica MiroslavPK Třebusice1
Houha KarelFutsal Club Brandýsek1
Hrubík NenadR. S. C. Čechie Slaný1
Hrubý Jan1. FK Kročehlavy1
Hrůnek MiroslavR. S. C. Čechie Slaný1
Janouškovec PavelAFC Kralupy n/Vl1
Jaroš JakubAFK Rozdělov1
Krištůfek PavelSokol Dobřichovice1
Krupička JakubAFK Rozdělov1
Krupička LukášAFK Rozdělov1
Kubín JanPK Třebusice1
Kučera MartinAkademie Kladno1
Kvasnica JakubR. S. C. Čechie Slaný1
Novák MatyášFC Joga Ml. Boleslav1
Obrcián LukášFC Brazil Kladno1
Pelc MiroslavAFC Kralupy n/Vl1
Pešír KarelSokol Dobřichovice1
Prosický JaroslavAFC Kralupy n/Vl1
Rezek ErikR. S. C. Čechie Slaný1
Slezák JiříAFK Rozdělov1
Solnař MartinFK VIVA Příbram1
Svoboda PetrFutsal Club Brandýsek1
Velebil VáclavSokol Dobřichovice1
Vicenec PavelPK Třebusice1
Žák PavelR. S. C. Čechie Slaný1

Krajská komise futsalu střední Čechy
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Fax:
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate