Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor

TABULKA STŘELCŮ ke dni 21.01.2019
JménoOddílPočet
Hink JaroslavPK Třebusice43
Janecký JosefFC Mazáci Přelouč31
Řezáč FilipFK VIVA Příbram25
Beneš LukášTJTZ Atlantic Rakovník18
Tesař TomášFutsal Club Brandýsek18
Vymětalík VladimírAFC Kralupy n/Vl17
Houha LukášFutsal Club Brandýsek16
Obermajer LadislavSokol Dobřichovice16
Kočí AlešFK VIVA Příbram15
Kunc LubošFK VIVA Příbram14
Mrština BohumilR. S. C. Čechie Slaný13
Pospíšil Miroslav ml.MCE Slaný13
Kroutil RadovanR. S. C. Čechie Slaný12
Růžička JiříFutsal Club Brandýsek12
Drašnar OndřejFK VIVA Příbram11
Havlíček RobinFC Brazil Kladno11
Kroc LukášFutsal Club Brandýsek11
Šulc RichardPK Třebusice11
Müller DavidFutsal Club Brandýsek10
Sklenka JakubTJTZ Atlantic Rakovník10
Branžovský MarekFK VIVA Příbram9
Kroc PatrikFutsal Club Brandýsek9
Maroušek JanMCE Slaný9
Rada JanSokol Dobřichovice9
Šerák RadekPK Třebusice9
Volgner PetrR. S. C. Čechie Slaný9
vlastníFC Mazáci Přelouč8
Dlouhý PavelFC Brazil Kladno8
Koláček LiborAFC Kralupy n/Vl8
Náprstek RadekR. S. C. Čechie Slaný8
Novák JakubFC Mazáci Přelouč8
Šlapák MarcelSokol Dobřichovice8
Vančura VáclavFC Mazáci Přelouč8
Černý DanielSokol Dobřichovice7
Červený JaroslavTJTZ Atlantic Rakovník7
Čížek DavidFutsal Club Brandýsek7
Halenka JakubSokol Dobřichovice7
Hanáček MartinFK VIVA Příbram7
Jiránek JakubR. S. C. Čechie Slaný7
Moravec LukášAFC Kralupy n/Vl7
Neumann RadislavFC Brazil Kladno7
Plzák MichalSokol Dobřichovice7
Šerák MartinPK Třebusice7
Volf LiborMCE Slaný7
Zelenka MartinFC Brazil Kladno7
Dvořák JosefFC Brazil Kladno6
Fedrhanc AdamPK Třebusice6
Onderka AdamSokol Dobřichovice6
Snovický JanMCE Slaný6
Švásta OndřejR. S. C. Čechie Slaný6
Hejda MarekTJTZ Atlantic Rakovník5
Kalous LukášMCE Slaný5
Kott TomášFC Brazil Kladno5
Kubín Martin ml.PK Třebusice5
Nachtigal LukášFC Brazil Kladno5
Štědronský MartinSokol Dobřichovice5
Toman MatějFutsal Club Brandýsek5
Zíka JanFutsal Club Brandýsek5
Danda LukášR. S. C. Čechie Slaný4
Havelka LukášFK VIVA Příbram4
Novotný FilipMCE Slaný4
Rokyta VojtěchFC Mazáci Přelouč4
Řehák ZdeněkR. S. C. Čechie Slaný4
Sůra JanFC Mazáci Přelouč4
Čičmanec LukášFC Brazil Kladno3
Doležal AdamTJTZ Atlantic Rakovník3
Doležal JanFC Brazil Kladno3
Hajn DavidFC Mazáci Přelouč3
Janoušek VáclavSokol Dobřichovice3
Jedlička MartinFC Mazáci Přelouč3
Kala LukášPK Třebusice3
Mára MichalAFC Kralupy n/Vl3
Medřický MartinTJTZ Atlantic Rakovník3
Moravec RudolfR. S. C. Čechie Slaný3
Nykl MichalMCE Slaný3
Průcha JosefR. S. C. Čechie Slaný3
Rokyta VáclavFC Mazáci Přelouč3
Říčka JiříMCE Slaný3
Šulc KryštofPK Třebusice3
Tvrz PetrTJTZ Atlantic Rakovník3
Vodrážka TomášTJTZ Atlantic Rakovník3
Všolák ZbyněkAFC Kralupy n/Vl3
Zíma TomášMCE Slaný3
Březina MilanFC Mazáci Přelouč2
Čampulka DavidFC Brazil Kladno2
Červený JanTJTZ Atlantic Rakovník2
Čížek FrantišekPK Třebusice2
Dlask DanielFC Mazáci Přelouč2
Harmáček DanielAFC Kralupy n/Vl2
Hausleitner JakubFK VIVA Příbram2
Houha KarelFutsal Club Brandýsek2
Hudousek MarekFC Brazil Kladno2
Koláček TomášAFC Kralupy n/Vl2
Kubeš JanSokol Dobřichovice2
Kvapil TomášR. S. C. Čechie Slaný2
Mošnička RomanAFC Kralupy n/Vl2
Pustai SimonMCE Slaný2
Stolár JurajR. S. C. Čechie Slaný2
Šašek DavidFC Brazil Kladno2
Tetiva MartinAFC Kralupy n/Vl2
Tůma MilanFC Brazil Kladno2
Bednárik JanAFC Kralupy n/Vl1
Blecha FilipTJTZ Atlantic Rakovník1
Cápay LiborFC Mazáci Přelouč1
Hamouz RobertTJTZ Atlantic Rakovník1
Hašek OndřejFutsal Club Brandýsek1
Jirka MichalFC Mazáci Přelouč1
Kaňka JanAFC Kralupy n/Vl1
Kinský LukášPK Třebusice1
Kubín JanPK Třebusice1
Kučera MarekTJTZ Atlantic Rakovník1
Kustoš AdamSokol Dobřichovice1
Machačný LubošFC Mazáci Přelouč1
Rada LukášSokol Dobřichovice1
Riegel JanFK VIVA Příbram1
Sedlák MichalPK Třebusice1
Spal ŠtěpánTJTZ Atlantic Rakovník1
Steinbauer PetrFK VIVA Příbram1
Šimon JakubFC Mazáci Přelouč1
Velebil VáclavSokol Dobřichovice1
Vild DanielTJTZ Atlantic Rakovník1
Žalud RadekTJTZ Atlantic Rakovník1

Krajská komise futsalu střední Čechy
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Fax:
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate