Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0101R. S. C. Čechie SlanýFC Brazil Kladno4:6 (1:2)50
Branky: Chadima Miroslav, Žák Pavel, Mrština Bohumil, Řehák Zdeněk - Doležal Jan 2, Neumann Radislav 2, Čičmanec Lukáš, Nachtigal Lukáš; Rozhodčí: Svoboda Richard, Stádník Vladimír; ŽK: 0 - Zelenka Martin
O1A0102MCE SlanýAFC Kralupy n/Vl6:6 (2:5)15
Branky: Žahour Martin 3, Kroutil Radovan 2, Krampera David - Vymětalík Vladimír 3, Koláček Tomáš 2, Janouškovec Pavel; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Čikara Petr; ŽK: Kroutil Radovan, Matoušek Petr, Žahour Martin, Hovorka Daniel - Koláček Tomáš, Janouškovec Pavel, Harmáček Daniel; ČK: Beneš Adam - 0
O1A0103AFK RozdělovSokol Dobřichovice5:4 (2:1)20
Branky: Balík Miroslav 3, Bednář Radim, Repaský Tomáš - Halenka Jakub, Obermajer Ladislav, Hnilička Martin, Kustoš Adam; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Orálek Kamil
O1A0104FC Joga Ml. Boleslav1. FK Kročehlavy4:2 (1:1)30
Branky: Novák Ondřej 2, Kučera Lubomír, Výda Ladislav - Falout Ladislav, Míčka Daniel; Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Nejedlo Tomáš
O1A0105Akademie KladnoPK Třebusice6:4 (1:3)10
Branky: Rác Radek 2, Raulin (Balog) David 2, Krpata Jan, Maroušek Jan - Vicenec Pavel, Šerák Martin, Fedrhanc Adam, Čížek František; Rozhodčí: Bázler Jiří, Smreček Ladislav
O1A0106Futsal Club BrandýsekFK VIVA Příbram10:7 (6:4)39
Branky: Tesař Tomáš 3, Kroc Lukáš 2, vlastní, Toman Matěj, Kroc Patrik, Houha Lukáš, Čížek Jakub - Trefný Josef 3, Straka Dominik 2, Havelka Lukáš, Zykán Jan; Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Kopic Miloslav; ŽK: Tesař Tomáš - Zykán Jan, Straka Dominik, Buch Zdeněk


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0201FC Brazil KladnoFK VIVA Příbram4:1 (2:0)56
Branky: Hudousek Marek 3, Dlouhý Pavel - Kunc Luboš; Rozhodčí: Bázler Jiří, Svoboda Richard
O1A0202PK TřebusiceFutsal Club Brandýsek13:4 (8:3)28
Branky: Hink Jaroslav 4, Šerák Martin 2, Sedlák Michal 2, Fedrhanc Adam 2, vlastní, Kala Lukáš, Měkota Ondřej - vlastní, Kroc Patrik, Houha Lukáš, Pokorný Martin; Rozhodčí: Cílek Martin, Cichra David; ŽK: Čížek František - Pokorný Martin
O1A02031. FK KročehlavyAkademie Kladno4:1 (1:0)10
Branky: Kasl Michal, Falout Ladislav, Vysloužil Vladislav, Ferneza Tomáš - Santler Dominik; Rozhodčí: Vážan Radek, Šnýdr Miroslav
O1A0204Sokol DobřichoviceFC Joga Ml. Boleslav11:7 (4:3)10
Branky: Štědronský Martin 4, Obermajer Ladislav 3, Hnilička Martin 2, Černý Daniel, Geissler Jiří - Zikmunda David 2, Kvajsar Michal, Výda Ladislav, Mašek David, Beran Filip, Cihlář Jan; Rozhodčí: Černý Martin, Lafek David; ŽK: Obermajer Ladislav, Hnilička Martin - Výda Ladislav, Cihlář Jan
O1A0205AFC Kralupy n/VlAFK Rozdělov5:9 (1:5)30
Branky: Vymětalík Vladimír 2, Harmáček Daniel 2, Moravec Lukáš - Balík Miroslav 5, Repaský Tomáš 2, Bednář Radim, Nachtigal Jan; Rozhodčí: Kudrna Ladislav, Gryc Leoš; ŽK: 0 - Turčík Petr
O1A0206R. S. C. Čechie SlanýMCE Slaný9:15 (4:6)25
Branky: Kvapil Tomáš 2, Stolár Juraj 2, Průcha Josef 2, Mrština Bohumil 2, Cimrman Jakub - Kroutil Radovan 10, Hansl Filip 3, Snovický Jan, Žahour Martin; Rozhodčí: Cílek Martin, Říha Jaroslav; ŽK: Jiránek Jakub, Stolár Juraj, Řehák Zdeněk - Snovický Jan


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0301MCE SlanýFC Brazil Kladno8:6 (3:1)28
Branky: Nykl Michal 4, Pospíšil Miroslav ml. 2, Hansl Filip, Žahour Martin - Šašek David, Čičmanec Lukáš, Nachtigal Lukáš, Obrcián Lukáš, Hudousek Marek, Kott Tomáš; Rozhodčí: Bázler Jiří, Kalcovský Jiří; ŽK: Pospíšil Miroslav ml. - Neumann Radislav; ČK: Pospíšil Miroslav ml. - 0
O1A0302R. S. C. Čechie SlanýAFK Rozdělov9:8 (1:1)20
Branky: Mrština Bohumil 3, Kvapil Tomáš 2, Průcha Josef 2, Rezek Erik, Řehák Zdeněk - Větrovec Petr 4, Repaský Tomáš 3, Balík Miroslav; Rozhodčí: Smreček Ladislav, Říha Jaroslav; ŽK: Řehák Zdeněk - 0
O1A0303FC Joga Ml. BoleslavAFC Kralupy n/Vl6:2 (2:1)10
Branky: Novák Ondřej 3, Hodovanec Tomáš, Kvajsar Michal, Výda Ladislav - Vymětalík Vladimír, Moravec Lukáš; Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Černý Martin
O1A0304Akademie KladnoSokol Dobřichovice8:5 (4:3)10
Branky: Rác Radek 4, Raulin (Balog) David 3, Maroušek Jan - Plzák Michal 2, Obermajer Ladislav, Štědronský Martin, Kustoš Adam; Rozhodčí: Svoboda Richard, Bázler Jiří
O1A0305Futsal Club Brandýsek1. FK Kročehlavy12:3 (6:0)80
Branky: Houha Lukáš 4, Kroc Patrik 3, Pokorný Martin 3, Kroc Lukáš, Růžička Jiří - Falout Ladislav 2, Rolný Pavel; Rozhodčí: Orálek Kamil, Kopic Miloslav; ŽK: 0 - Ferneza Tomáš, Falout Ladislav
O1A0306FK VIVA PříbramPK Třebusice3:5 (1:3)30
Branky: Kunc Luboš, Branžovský Marek, Drašnar Ondřej - Šerák Martin 2, Horsica Miroslav, Fedrhanc Adam, Čížek František; Rozhodčí: Velebil Tomáš, Peták Jan


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0401FC Brazil KladnoPK Třebusice5:5 (3:2)80
Branky: Neumann Radislav 3, Čampulka David, Kott Tomáš - Fedrhanc Adam 2, Hink Jaroslav, Šerák Radek, Kubín Martin ml.; Rozhodčí: Orálek Kamil, Polák Ivo
O1A04021. FK KročehlavyFK VIVA Příbram6:8 (1:3)20
Branky: Kasl Michal 2, Falout Ladislav 2, vlastní, Míčka Daniel - Malý Martin 2, Drašnar Ondřej 2, , Pravda Jakub, Havelka Lukáš, Hanáček Martin; Rozhodčí: Lafek David, Šnýdr Miroslav; ŽK: Míčka Daniel - 0
O1A0403Sokol DobřichoviceFutsal Club Brandýsek2:5 (0:4)15
Branky: Plzák Michal, Štědronský Martin - Pokorný Martin 4, Tesař Tomáš; Rozhodčí: Velebil Tomáš, Čikara Petr; ŽK: Hnilička Martin - Tesař Tomáš, Houha Lukáš
O1A0404AFC Kralupy n/VlAkademie Kladno8:5 (3:4)30
Branky: Vymětalík Vladimír 3, Koláček Libor 2, Pelc Miroslav, Mára Michal, Moravec Lukáš - Santler Dominik 2, Peer Richard, Rác Radek, Raulin (Balog) David; Rozhodčí: Černý Martin, Vážan Radek; ŽK: 0 - Raulin (Balog) David
O1A0405R. S. C. Čechie SlanýFC Joga Ml. Boleslav11:6 (3:3)30
Branky: Průcha Josef 3, Švásta Ondřej 3, Kvapil Tomáš 2, Cimrman Jakub 2, vlastní - Beran Filip 4, Novák Ondřej, Cihlář Jan; Rozhodčí: Pejša Tomáš, Svoboda Richard; ŽK: Průcha Josef, Náprstek Radek - 0
O1A0406MCE SlanýAFK Rozdělov15:5 (5:4)5
Branky: Nykl Michal 4, Žahour Martin 4, Hansl Filip 3, Snovický Jan 2, Zíma Tomáš, Flégl Jaroslav - Balík Miroslav 5; Rozhodčí: Dragoun Radek, Kopic Miloslav; ŽK: Nykl Michal - Nachtigal Jan


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0501AFK RozdělovFC Brazil Kladno5:7 (2:2)15
Branky: Balík Miroslav 2, Větrovec Petr, Jaroš Jakub, Krupička Jakub - Zelenka Martin 2, Dlouhý Pavel 2, Nachtigal Lukáš, Havlíček Robin, Neumann Radislav; Rozhodčí: Čikara Petr, Orálek Kamil; ŽK: Nachtigal Jan, Jaroš Jakub - Nachtigal Lukáš; ČK: Jaroš Jakub - 0
O1A0502FC Joga Ml. BoleslavMCE Slaný1:4 (1:1)20
Branky: Cihlář Jan - Žahour Martin 2, Volf Libor, Krampera David; Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Trlida Zdeněk; ŽK: Výda Ladislav - 0
O1A0503Akademie KladnoR. S. C. Čechie Slaný18:9 (7:2)20
Branky: Rác Radek 6, Zlata René 5, Krpata Jan 3, Schwarz Tomáš 2, Maroušek Jan, Raulin (Balog) David - Mrština Bohumil 3, Řehák Zdeněk 2, vlastní, Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Cimrman Jakub; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Laštovička Stanislav; ŽK: Raulin (Balog) David - Mrština Bohumil
O1A0504Futsal Club BrandýsekAFC Kralupy n/Vl10:8 (4:3)30
Branky: Stökl Robert 3, Kroc Patrik 2, Růžička Jiří 2, Houha Lukáš, Pokorný Martin, Čížek Jakub - Vymětalík Vladimír 4, Harmáček Daniel 2, Koláček Libor, Moravec Lukáš; Rozhodčí: Kalcovský Jiří, Gryc Leoš; ŽK: Čížek Jakub - 0
O1A0505FK VIVA PříbramSokol Dobřichovice13:2 (7:0)35
Branky: Drašnar Ondřej 4, Kunc Luboš 3, Malý Martin 2, Zykán Jan 2, Nohýnek Stanislav, Pravda Jakub - Obermajer Ladislav 2; Rozhodčí: Chyba Michal, Peták Jan; ŽK: 0 - Geissler Jiří
O1A0506PK Třebusice1. FK Kročehlavy15:3 (4:2)15
Branky: Fedrhanc Adam 4, Kubín Martin ml. 3, Hink Jaroslav 2, Šerák Martin 2, Šerák Radek, Sedlák Michal, Šulc Vojtěch, Šulc Richard - Falout Ladislav 2, Vysloužil Vladislav; Rozhodčí: Kalcovský Jiří, Černý Martin; ŽK: Fedrhanc Adam - 0


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0601FC Brazil Kladno1. FK Kročehlavy5:3 (3:1)23
Branky: Doležal Jan 2, Neumann Radislav 2, Havlíček Robin - Kasl Michal, Míčka Daniel, Hrubý Jan; Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Kalcovský Jiří
O1A0602Sokol DobřichovicePK Třebusice3:8 (0:4)20
Branky: Halenka Jakub, Obermajer Ladislav, Štědronský Martin - Hink Jaroslav 2, Šerák Radek 2, Sedlák Michal 2, vlastní, Šerák Martin; Rozhodčí: Chyba Michal, Lafek David; ŽK: Obermajer Ladislav - 0
O1A0603AFC Kralupy n/VlFK VIVA Příbram5:7 (2:1)25
Branky: Moravec Lukáš 2, Mára Michal, Vymětalík Vladimír, Harmáček Daniel - Drašnar Ondřej 5, Hausleitner Jakub, Kunc Luboš; Rozhodčí: Polák Ivo, Kalcovský Jiří; ŽK: 0 - Kunc Jakub
O1A0604R. S. C. Čechie SlanýFutsal Club Brandýsek5:14 (1:9)20
Branky: Průcha Josef, Švásta Ondřej, Mrština Bohumil, Kvasnica Jakub, Řehák Zdeněk - Kroc Patrik 5, Růžička Jiří 4, Čížek Jakub 3, Tesař Tomáš, Houha Lukáš; Rozhodčí: Čikara Petr, Orálek Kamil
O1A0605MCE SlanýAkademie Kladno8:4 (2:2)30
Branky: Pospíšil Miroslav ml. 3, Hansl Filip 2, Flégl Jaroslav, Žahour Martin, Beneš Adam - Maroušek Jan 2, Santler Dominik, Raulin (Balog) David; Rozhodčí: Stádník Vladimír, Kopic Miloslav; ŽK: 0 - Rác Radek; ČK: 0 - Rác Radek
O1A0606AFK RozdělovFC Joga Ml. Boleslav1:8 (1:4)15
Branky: Nachtigal Jan - Beran Filip 5, Zikmunda David, Kvajsar Michal, Charvát Adam; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Svoboda Richard; ŽK: 0 - Kučera Lubomír


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0701FC Joga Ml. BoleslavFC Brazil Kladno4:8 (2:3)10
Branky: Výda Ladislav 2, Kvajsar Michal, Bůžek Patrik - Neumann Radislav 3, Zelenka Martin 2, Doležal Jan, Čičmanec Lukáš, Nachtigal Lukáš; Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Nejedlo Tomáš; ŽK: 0 - Neumann Radislav, Havlíček Robin
O1A0702Akademie KladnoAFK Rozdělov13:11 (7:6)10
Branky: Socher Václav 4, Šultes Pavel 4, Raulin (Balog) David 2, Peer Richard, Krpata Jan, Maroušek Jan - Balík Miroslav 7, Nachtigal Jan 3, Větrovec Petr; Rozhodčí: Lafek David, Bázler Jiří
O1A0703Futsal Club BrandýsekMCE Slaný6:2 (1:2)40
Branky: Tesař Tomáš 3, Kroc Lukáš, Toman Matěj, Čížek Jakub - Žahour Martin 2; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Čikara Petr; ŽK: Tesař Tomáš, Houha Lukáš - Zíma Tomáš, Krampera David; ČK: 0 - Žahour Martin
O1A0704FK VIVA PříbramR. S. C. Čechie Slaný14:2 (5:1)30
Branky: Kunc Luboš 5, Drašnar Ondřej 4, Hausleitner Jakub 3, Malý Martin, Havelka Lukáš - Kvapil Tomáš, Kroutil Radovan; Rozhodčí: Velebil Tomáš, Kopic Miloslav
O1A0705PK TřebusiceAFC Kralupy n/Vl5:1 (3:1)20
Branky: Hink Jaroslav 2, vlastní, Fedrhanc Adam, Kubín Martin ml. - Všolák Zbyněk; Rozhodčí: Orálek Kamil, Černý Martin; ŽK: Fedrhanc Adam - Moravec Lukáš, Mára Michal
O1A07061. FK KročehlavySokol Dobřichovice3:8 (0:5)10
Branky: Ferneza Tomáš 3 - Obermajer Ladislav 4, Plzák Michal 3, Pešír Karel; Rozhodčí: Vážan Radek, Laštovička Stanislav


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0801FC Brazil KladnoSokol Dobřichovice1:11 (0:6)10
Branky: Šašek David - Obermajer Ladislav 6, Plzák Michal, Štědronský Martin, Dolejš Martin, Onderka Adam, Hartman David; Rozhodčí: Svoboda Richard, Čikara Petr; ŽK: Doležal Jan - 0
O1A0802AFC Kralupy n/Vl1. FK Kročehlavy10:1 (6:0)30
Branky: Tetiva Martin 3, Mára Michal 2, Moravec Lukáš 2, Koláček Libor, Vymětalík Vladimír, Všolák Zbyněk - Míčka Daniel; Rozhodčí: Vážan Radek, Šnýdr Miroslav
O1A0803R. S. C. Čechie SlanýPK Třebusice9:8 (5:3)13
Branky: Mrština Bohumil 3, Kroutil Radovan 2, Řehák Zdeněk 2, Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej - Hink Jaroslav 4, Měkota Ondřej, Šerák Radek, Fedrhanc Adam, Šulc Richard; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Polák Ivo
O1A0804MCE SlanýFK VIVA Příbram6:9 (4:3)10
Branky: Zíma Tomáš 2, Nykl Michal 2, Snovický Jan, Beneš Adam - Malý Martin 3, Hausleitner Jakub 2, Kunc Luboš 2, Kraus Martin 2; Rozhodčí: Cichra David, Polák Ivo; ŽK: 0 - Hanáček Martin, Malý Martin
O1A0805AFK RozdělovFutsal Club Brandýsek2:8 (2:1)28
Branky: Balík Miroslav 2 - Růžička Jiří 3, Houha Lukáš 3, Tesař Tomáš, Čížek Jakub; Rozhodčí: Pejša Tomáš, Bázler Jiří
O1A0806FC Joga Ml. BoleslavAkademie Kladno14:7 (7:2)20
Branky: Výda Ladislav 3, Bůžek Patrik 3, Novák Václav 3, Novák Ondřej 2, Beran Filip 2, Charvát Adam - Rác Radek 3, Maroušek Jan 2, Zlata René, Raulin (Balog) David; Rozhodčí: Hervert Pavel, Kopic Miloslav; ŽK: 0 - Rác Radek, Raulin (Balog) David


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0901Akademie KladnoFC Brazil Kladno5:5 (2:4)25
Branky: Santler Dominik 2, Peer Richard, Maroušek Jan, Raulin (Balog) David - Neumann Radislav 3, Havlíček Robin, Čampulka David; Rozhodčí: Polák Ivo, Cichra David; ŽK: Kučera Martin - Nachtigal Lukáš
O1A0902Futsal Club BrandýsekFC Joga Ml. Boleslav8:5 (5:2)25
Branky: Tesař Tomáš 2, Houha Lukáš 2, vlastní, Kroc Lukáš, Kroc Patrik, Stökl Robert - Výda Ladislav 2, vlastní, Cihlář Jan, Charvát Adam; Rozhodčí: Cílek Martin, Svoboda Richard; ŽK: Toman Matěj - Cihlář Jan
O1A0903FK VIVA PříbramAFK Rozdělov17:2 (7:0)50
Branky: Nohýnek Stanislav 4, Hanáček Martin 4, Malý Martin 3, Hausleitner Jakub 2, Kunc Luboš 2, Havelka Lukáš, Zykán Jan - Bán Petr, Nachtigal Jan; Rozhodčí: Lafek David, Orálek Kamil
O1A0904PK TřebusiceMCE Slaný2:0 (2:0)22
Branky: Kubín Martin ml., Šulc Richard; Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Smreček Ladislav; ŽK: 0 - Krampera David, Matoušek Petr
O1A09051. FK KročehlavyR. S. C. Čechie Slaný4:10 (0:3)15
Branky: Ferneza Tomáš 2, Falout Ladislav, Vysloužil Vladislav - Kroutil Radovan 6, Hrůnek Miroslav, Hrubík Nenad, Mrština Bohumil, Jiránek Jakub; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Bázler Jiří
O1A0906Sokol DobřichoviceAFC Kralupy n/Vl5:7 (3:1)10
Branky: Obermajer Ladislav 3, Štědronský Martin, Rada Jan - Koláček Libor 2, Všolák Zbyněk 2, Tetiva Martin 2, Vymětalík Vladimír; Rozhodčí: Peták Jan, Vážan Radek


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1001FC Brazil KladnoAFC Kralupy n/Vl2:1 (1:0)16
Branky: Doležal Jan, Neumann Radislav - Moravec Lukáš; Rozhodčí: Pejša Tomáš, Říha Jaroslav
O1A1002R. S. C. Čechie SlanýSokol Dobřichovice19:9 (9:3)15
Branky: Kroutil Radovan 6, Stolár Juraj 5, Mrština Bohumil 3, Volgner Petr 2, Kvapil Tomáš, Jiránek Jakub, Řehák Zdeněk - Kustoš Adam 2, Onderka Adam 2, Hartman David 2, Černý Daniel, Plzák Michal, Rada Jan; Rozhodčí: Lafek David, Polák Ivo; ŽK: Řehák Zdeněk - Černý Daniel, Rada Jan
O1A1003MCE Slaný1. FK Kročehlavy5:4 (3:2)10
Branky: Volf Libor 2, Nykl Michal 2, Beneš Adam - Ferneza Tomáš 2, Vysloužil Vladislav, Kochlefl Michal; Rozhodčí: Černý Martin, Kudrna Ladislav; ŽK: Hovorka Daniel - 0
O1A1004AFK RozdělovPK Třebusice7:10 (5:5)10
Branky: Balík Miroslav 4, Větrovec Petr, Nachtigal Jan, Turčík Petr - Hink Jaroslav 5, Sedlák Michal, Fedrhanc Adam, Čížek František, Šulc Vojtěch, Šulc Richard; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Vážan Radek
O1A1005FC Joga Ml. BoleslavFK VIVA Příbram11:9 (1:5)10
Branky: Kvajsar Michal 5, Charvát Adam 2, Výda Ladislav, Bůžek Patrik, Beran Filip, Cihlář Jan - Malý Martin 3, vlastní, Pravda Jakub, Hausleitner Jakub, Kunc Luboš, Hanáček Martin, Straka Dominik; Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Nejedlo Tomáš; ŽK: Beran Filip - Solnař Martin, Malý Martin, Zykán Jan
O1A1006Akademie KladnoFutsal Club Brandýsek3:16 (1:8)10
Branky: Socher Václav, Zlata René, Maroušek Jan - Stökl Robert 6, Houha Lukáš 4, Růžička Jiří 2, Grubner Jan, Tesař Tomáš, Pokorný Martin, Čížek Jakub; Rozhodčí: Orálek Kamil, Kalcovský Jiří; ŽK: Rác Radek, Raulin (Balog) David - Pokorný Martin; ČK: Raulin (Balog) David - 0


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1101Futsal Club BrandýsekFC Brazil Kladno3:8 (0:5)50
Branky: Svoboda Petr, Kroc Lukáš, Pokorný Martin - Nachtigal Lukáš 3, Čičmanec Lukáš 2, Havlíček Robin 2, Neumann Radislav; Rozhodčí: Cílek Martin, Stádník Vladimír; ŽK: Tesař Tomáš, Čížek Jakub - Havlíček Robin; ČK: Houha Lukáš - 0
O1A1102FK VIVA PříbramAkademie Kladno21:7 (9:3)40
Branky: Kunc Luboš 5, Drašnar Ondřej 5, Hausleitner Jakub 4, Hanáček Martin 3, Malý Martin 2, Nohýnek Stanislav, Kunc Jakub - Socher Václav 4, Krpata Jan 2, Peer Richard; Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Peták Jan; ŽK: 0 - Schwarz Tomáš
O1A1103PK TřebusiceFC Joga Ml. Boleslav12:5 (3:1)10
Branky: Hink Jaroslav 6, Šerák Radek 2, Sedlák Michal, Fedrhanc Adam, Čížek František, Kubín Martin ml. - Beran Filip 2, Cihlář Jan 2, Kvajsar Michal; Rozhodčí: Bázler Jiří, Smreček Ladislav
O1A11041. FK KročehlavyAFK Rozdělov5:3 (1:1)15
Branky: Vajc Tomáš 2, Ferneza Tomáš 2, Vysloužil Vladislav - Balík Miroslav 3; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Pejša Tomáš
O1A1105Sokol DobřichoviceMCE Slaný2:11 (0:6)10
Branky: Velebil Václav, Plzák Michal - Nykl Michal 4, Říčka Jiří 3, Beneš Adam 2, Snovický Jan, Krampera David; Rozhodčí: Velebil Tomáš, Chyba Michal
O1A1106AFC Kralupy n/VlR. S. C. Čechie Slaný12:2 (5:2)40
Branky: Vymětalík Vladimír 4, Moravec Lukáš 3, Všolák Zbyněk 2, Tetiva Martin 2, Mára Michal - Mrština Bohumil, Kroutil Radovan; Rozhodčí: Polák Ivo, Kopic Miloslav


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1201FC Brazil KladnoR. S. C. Čechie Slaný4:11 (0:7)23
Branky: Doležal Jan, Zelenka Martin, Dlouhý Pavel, Čampulka David - Kvapil Tomáš 4, Kroutil Radovan 4, Mrština Bohumil 2, Stolár Juraj; Rozhodčí: Kalcovský Jiří, Stádník Vladimír; ŽK: Neumann Radislav, Zelenka Martin, Doležal Jan, Čampulka David - 0; ČK: Doležal Jan - 0
O1A1202AFC Kralupy n/VlMCE Slaný4:8 (2:3)26
Branky: Vymětalík Vladimír 2, Moravec Lukáš, Harmáček Daniel - Danda Lukáš 2, Snovický Jan 2, Hansl Filip 2, Říčka Jiří, Nykl Michal; Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Pejša Tomáš; ŽK: 0 - Hovorka Daniel
O1A1203Sokol DobřichoviceAFK Rozdělov10:5 (4:1)30
Branky: Kubeš Jan 3, Halenka Jakub, Krištůfek Pavel, Obermajer Ladislav, Janoušek Václav, Plzák Michal, Štědronský Martin, Onderka Adam - Bednář Radim 2, Balík Miroslav 2, vlastní; Rozhodčí: Chyba Michal, Peták Jan; ŽK: 0 - Bednář Radim
O1A12041. FK KročehlavyFC Joga Ml. Boleslav4:10 (1:4)5kontumace
Branky: Kvajsar Michal 2, Novák Ondřej 2, Výda Ladislav 2, Mašek David 2, Bůžek Patrik, Beran Filip; Rozhodčí: Orálek Kamil, Šnýdr Miroslav; ŽK: Rolný Pavel - 0
O1A1205PK TřebusiceAkademie Kladno14:9 (8:4)15
Branky: Hink Jaroslav 4, Fedrhanc Adam 3, Šulc Kryštof 3, Šerák Martin 2, Šerák Radek, Šulc Richard - Šultes Pavel 4, Socher Václav 3, Maroušek Jan, Raulin (Balog) David; Rozhodčí: Svoboda Richard, Bázler Jiří; ŽK: Kubín Martin ml. - Rác Radek
O1A1206FK VIVA PříbramFutsal Club Brandýsek12:6 (4:2)60
Branky: Drašnar Ondřej 3, Havelka Lukáš 2, Hausleitner Jakub 2, vlastní, Malý Martin, Kunc Luboš, Branžovský Marek, Solnař Martin - Kroc Patrik 2, Pokorný Martin 2, Kroc Lukáš, Holub Vojtěch; Rozhodčí: Lafek David, Čikara Petr; ŽK: Pravda Jakub, Malý Martin, Drašnar Ondřej, Havelka Lukáš - Houha Karel


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1301FK VIVA PříbramFC Brazil Kladno13:6 (6:3)50
Branky: Kunc Luboš 5, Malý Martin 3, Drašnar Ondřej 3, Zykán Jan, Branžovský Marek - Dvořák Josef 2, Nachtigal Lukáš, Dlouhý Pavel, Čampulka David, Kott Tomáš; Rozhodčí: Polák Ivo, Cichra David
O1A1302Futsal Club BrandýsekPK Třebusice5:6 (3:3)50
Branky: Houha Karel, Tesař Tomáš, Kroc Patrik, Houha Lukáš, Čížek Jakub - Hink Jaroslav 5, Šerák Martin; Rozhodčí: Dragoun Radek, Lafek David; ŽK: Grubner Jan, Tesař Tomáš, Houha Lukáš, Pokorný Martin - Hink Jaroslav, Šerák Martin; ČK: Tesař Tomáš - 0
O1A1303Akademie Kladno1. FK Kročehlavy9:6 (4:1)10
Branky: Peer Richard 5, Socher Václav 2, Rác Radek, Raulin (Balog) David - Falout Ladislav 3, Rolný Pavel 2, Kochlefl Michal; Rozhodčí: Pejša Tomáš, Cílek Martin; ŽK: 0 - Míčka Daniel, Falout Ladislav, Kochlefl Michal
O1A1304FC Joga Ml. BoleslavSokol Dobřichovice7:3 (3:1)15
Branky: Kvajsar Michal 2, Beran Filip 2, Novák Ondřej, Mašek David, Novák Václav - Obermajer Ladislav 2, Plzák Michal; Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Trlida Zdeněk; ŽK: Kroupa Jakub, Charvát Adam - Obermajer Ladislav, Onderka Adam
O1A1305AFK RozdělovAFC Kralupy n/Vl2:2 (0:1)10
Branky: Nachtigal Jan, Balík Miroslav - Vymětalík Vladimír, Harmáček Daniel; Rozhodčí: Orálek Kamil, Kalcovský Jiří; ŽK: 0 - Moravec Lukáš
O1A1306MCE SlanýR. S. C. Čechie Slaný9:4 (6:3)10
Branky: Nykl Michal 3, Hansl Filip 3, Pospíšil Miroslav ml. 2, Beneš Adam - Kvapil Tomáš 2, Stolár Juraj, Řehák Zdeněk; Rozhodčí: Bázler Jiří, Svoboda Richard; ŽK: Nykl Michal, Beneš Adam - 0


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1401FC Brazil KladnoMCE Slaný9:5 (3:2)16
Branky: Neumann Radislav 3, Čampulka David 3, Dvořák Josef 2, Šašek David - Pospíšil Miroslav ml. 2, Danda Lukáš, Říčka Jiří, Beneš Adam; Rozhodčí: Pejša Tomáš, Svoboda Richard
O1A1402AFK RozdělovR. S. C. Čechie Slaný9:5 (4:4)15
Branky: Balík Miroslav 4, Trnka Jaroslav 2, Větrovec Petr, Turčík Petr, Grégr Tomáš - Mrština Bohumil 3, Stolár Juraj, Švásta Ondřej; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Bázler Jiří; ŽK: Balík Miroslav - 0
O1A1403AFC Kralupy n/VlFC Joga Ml. Boleslav8:3 (3:2)50
Branky: Koláček Libor 2, Vymětalík Vladimír 2, Harmáček Daniel 2, Moravec Lukáš, Tetiva Martin - Bůžek Patrik 2, Beran Filip; Rozhodčí: Cichra David, Laštovička Stanislav; ŽK: 0 - Kvajsar Michal, Beran Filip, Mašek David
O1A1404Sokol DobřichoviceAkademie Kladno12:11 (11:4)20
Branky: Obermajer Ladislav 5, Halenka Jakub, Černý Daniel, Štědronský Martin, Hnilička Martin, Kustoš Adam, Onderka Adam, Rada Jan - Raulin (Balog) David 4, Socher Václav 3, Čičmanec Lukáš 2, Peer Richard, Rác Radek; Rozhodčí: Vážan Radek, Kopic Miloslav; ŽK: Obermajer Ladislav, Hnilička Martin - Kučera Martin
O1A14051. FK KročehlavyFutsal Club Brandýsek2:7 (0:2)20
Branky: Falout Ladislav 2 - Stökl Robert 2, Houha Lukáš 2, Kroc Patrik, Čížek Jakub, Holub Vojtěch; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Lafek David
O1A1406PK TřebusiceFK VIVA Příbram7:7 (3:4)15
Branky: Hink Jaroslav 5, Šerák Radek 2 - Malý Martin 2, Havelka Lukáš, Hausleitner Jakub, Branžovský Marek, Kunc Jakub, Drašnar Ondřej; Rozhodčí: Cílek Martin, Bázler Jiří


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1501PK TřebusiceFC Brazil Kladno5:4 (5:0)32
Branky: Fedrhanc Adam 2, Šerák Martin, Měkota Ondřej, Sedlák Michal - Dlouhý Pavel 2, Dvořák Josef, Neumann Radislav; Rozhodčí: Stádník Vladimír, Cílek Martin; ŽK: Čížek František - Doležal Jan, Neumann Radislav, Šašek David; ČK: Šerák Martin - Neumann Radislav, Čampulka David
O1A1502FK VIVA Příbram1. FK Kročehlavy16:5 (8:1)30
Branky: Kunc Luboš 6, vlastní 2, Malý Martin 2, Zykán Jan 2, Pravda Jakub, Havelka Lukáš, Hausleitner Jakub, Kunc Jakub - Falout Ladislav 3, Rolný Pavel, Vysloužil Vladislav; Rozhodčí: Chyba Michal, Kopic Miloslav; ŽK: 0 - Falout Ladislav
O1A1503Futsal Club BrandýsekSokol Dobřichovice7:3 (5:1)29
Branky: Pokorný Martin 3, Tesař Tomáš 2, Stökl Robert, Houha Lukáš - Onderka Adam 2, Plzák Michal; Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Bázler Jiří
O1A1504Akademie KladnoAFC Kralupy n/Vl3:2 (1:0)20
Branky: Socher Václav, Šultes Pavel, Raulin (Balog) David - Koláček Libor, Moravec Lukáš; Rozhodčí: Lafek David, Šnýdr Miroslav; ŽK: Bouška Martin - Moravec Lukáš
O1A1505FC Joga Ml. BoleslavR. S. C. Čechie Slaný3:4 (1:1)15
Branky: Karásek Milan, Novák Václav, Charvát Adam - Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Mrština Bohumil, Volgner Petr; Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Černý Martin; ŽK: Výda Ladislav, Doležal Tomáš, Novák Václav - Mrština Bohumil; ČK: Doležal Tomáš - 0
O1A1506AFK RozdělovMCE Slaný1:1 (0:1)16
Branky: Balík Miroslav - Snovický Jan; Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Pejša Tomáš; ŽK: Nachtigal Jan - Nykl Michal


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1601FC Brazil KladnoAFK Rozdělov5:3 (3:1)15
Branky: Doležal Jan 2, Dvořák Josef, Zelenka Martin, Nachtigal Lukáš - Říha Martin 2, Větrovec Petr; Rozhodčí: Kopic Miloslav, Orálek Kamil
O1A1602MCE SlanýFC Joga Ml. Boleslav6:13 (3:7)10
Branky: Zíma Tomáš 4, Pospíšil Miroslav ml., Nykl Michal - Kvajsar Michal 5, Novák Václav 4, Hodovanec Tomáš 2, vlastní, Karásek Milan; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Bázler Jiří; ŽK: Pospíšil Miroslav ml., Krampera David - Výda Ladislav, Kvajsar Michal; ČK: Krampera David - 0
O1A1603R. S. C. Čechie SlanýAkademie Kladno6:9 (5:5)30
Branky: Kroutil Radovan 3, Kvapil Tomáš 2, Jiránek Jakub - Krpata Jan 4, Raulin (Balog) David 2, Čičmanec Lukáš 2, Zlata René; Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Bázler Jiří; ŽK: Kvapil Tomáš, Stolár Juraj - Raulin (Balog) David, Čičmanec Lukáš, Krpata Jan
O1A1604AFC Kralupy n/VlFutsal Club Brandýsek7:3 (2:1)50
Branky: Koláček Libor, Koláček Tomáš, Vymětalík Vladimír, Moravec Lukáš, Harmáček Daniel, Tetiva Martin, Prosický Jaroslav - Houha Lukáš 2, Kroc Patrik; Rozhodčí: Orálek Kamil, Cichra David; ŽK: 0 - Toman Matěj, Kroc Patrik
O1A1605Sokol DobřichoviceFK VIVA Příbram5:6 (2:4)10
Branky: Obermajer Ladislav 2, Onderka Adam 2, Rada Jan - Kunc Luboš 2, Drašnar Ondřej 2, Hausleitner Jakub, Zykán Jan; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Vážan Radek; ŽK: 0 - Drašnar Ondřej
O1A16061. FK KročehlavyPK Třebusice4:6 (2:5)10
Branky: Vysloužil Vladislav 2, Míčka Daniel, Ferneza Tomáš - Hink Jaroslav 4, Šulc Richard 2; Rozhodčí: Cichra David, Orálek Kamil; ŽK: 0 - Čížek František


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A17011. FK KročehlavyFC Brazil Kladno4:14 (1:2)20
Branky: Kasl Michal 2, Hoffmann Martin, Vysloužil Vladislav - Zelenka Martin 4, Dvořák Josef 3, Nachtigal Lukáš 2, Dlouhý Pavel 2, Neumann Radislav 2, Šašek David; Rozhodčí: Bázler Jiří, Laštovička Stanislav; ŽK: Falout Ladislav, Míčka Daniel - Doležal Jan, Dlouhý Pavel
O1A1702PK TřebusiceSokol Dobřichovice14:6 (4:2)25
Branky: Hink Jaroslav 4, Šerák Martin 3, Fedrhanc Adam 3, Kubín Martin ml. 2, Šerák Radek, Kubín Jan - Obermajer Ladislav 4, Kubeš Jan, Janoušek Václav; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Lafek David; ŽK: Horsica Miroslav, Kubín Jan - Kubeš Jan, Obermajer Ladislav
O1A1703FK VIVA PříbramAFC Kralupy n/Vl7:2 (2:0)20
Branky: Hausleitner Jakub 2, Branžovský Marek 2, Malý Martin, Havelka Lukáš, Zykán Jan - Moravec Lukáš, Bednárik Jan; Rozhodčí: Velebil Tomáš, Peták Jan; ŽK: 0 - Moravec Lukáš
O1A1704Futsal Club BrandýsekR. S. C. Čechie Slaný16:9 (7:4)26
Branky: Pokorný Martin 7, Hora Petr 3, Toman Matěj 2, Kroc Patrik 2, Groman Šimon, Tesař Tomáš - Mrština Bohumil 3, Jiránek Jakub 3, Kvapil Tomáš, Chadima Miroslav, Stolár Juraj; Rozhodčí: Pejša Tomáš, Kopic Miloslav; ŽK: Tesař Tomáš, Toman Matěj - Chadima Miroslav, Stolár Juraj, Jiránek Jakub
O1A1705Akademie KladnoMCE Slaný14:9 (8:4)20
Branky: Rác Radek 4, Zlata René 4, Socher Václav 3, Šultes Pavel, Krpata Jan, Čičmanec Lukáš - Nykl Michal 3, Říčka Jiří 2, Pospíšil Miroslav ml. 2, Krampera David, Beneš Adam; Rozhodčí: Lafek David, Čikara Petr; ŽK: 0 - Pustai Simon, Nykl Michal
O1A1706FC Joga Ml. BoleslavAFK Rozdělov4:3 (2:2)10
Branky: Kvajsar Michal 2, Novák Matyáš, Zikmunda David - Trnka Jaroslav 2, Bednář Radim; Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Kudrna Ladislav; ŽK: 0 - Trnka Jaroslav


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1801FC Brazil KladnoFC Joga Ml. Boleslav10:3 (2:1)20
Branky: Dlouhý Pavel 6, Kořínek Libor 2, Doležal Jan, Zelenka Martin - Beran Filip 2, Charvát Adam; Rozhodčí: Lafek David, Laštovička Stanislav; ŽK: Neumann Radislav - 0
O1A1802AFK RozdělovAkademie Kladno6:11 (1:6)16
Branky: Nachtigal Jan 3, Bednář Radim, Krupička Lukáš, Balík Miroslav - Zlata René 5, Rác Radek 2, Čičmanec Lukáš 2, Maroušek Jan, Raulin (Balog) David; Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Svoboda Richard; ŽK: Trnka Jaroslav - 0
O1A1803MCE SlanýFutsal Club Brandýsek6:7 (4:3)10
Branky: Krampera David 3, Snovický Jan, Hovorka Daniel, Pospíšil Miroslav ml. - Tesař Tomáš 5, Pokorný Martin 2; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Svoboda Richard; ŽK: Snovický Jan - Tesař Tomáš
O1A1804R. S. C. Čechie SlanýFK VIVA Příbram9:9 (4:4)10
Branky: Mrština Bohumil 6, Kroutil Radovan 2, Jiránek Jakub - Havelka Lukáš 2, Zykán Jan 2, Hanáček Martin 2, Branžovský Marek 2, Kunc Jakub; Rozhodčí: Stádník Vladimír, Bázler Jiří; ŽK: Chadima Miroslav - Hausleitner Jakub, Malý Martin; ČK: 0 - Malý Martin
O1A1805AFC Kralupy n/VlPK Třebusice6:7 (2:0)35
Branky: Tetiva Martin 3, Koláček Libor, Vymětalík Vladimír, Bednárik Jan - Hink Jaroslav 3, Fedrhanc Adam 3, Šerák Radek; Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Dragoun Radek; ŽK: Vymětalík Vladimír - 0
O1A1806Sokol Dobřichovice1. FK Kročehlavy13:3 (5:0)10
Branky: Janoušek Václav 4, Obermajer Ladislav 3, Kubeš Jan 3, Černý Daniel, Plzák Michal, Onderka Adam - Vajc Tomáš, Vysloužil Vladislav, Ferneza Tomáš; Rozhodčí: Kopic Miloslav, Lafek David; ŽK: 0 - Míčka Daniel, Vajc Tomáš


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1901Sokol DobřichoviceFC Brazil Kladno7:7 (1:5)12
Branky: Obermajer Ladislav 3, Kustoš Adam 2, Halenka Jakub, Onderka Adam - Dlouhý Pavel 3, Kořínek Libor 2, Doležal Jan, Kott Tomáš; Rozhodčí: Velebil Tomáš, Orálek Kamil
O1A19021. FK KročehlavyAFC Kralupy n/Vl2:10 (0:4)10
Branky: Vysloužil Tomáš 2 - Koláček Libor 3, Tetiva Martin 3, Bednárik Jan 2, Koláček Tomáš, Vymětalík Vladimír; Rozhodčí: Svoboda Richard, Smreček Ladislav
O1A1903PK TřebusiceR. S. C. Čechie Slaný16:8 (6:4)20
Branky: Hink Jaroslav 4, Fedrhanc Adam 4, Měkota Ondřej 3, Šerák Radek 2, Kubín Martin ml. 2, Šulc Vojtěch - Kroutil Radovan 7, Stolár Juraj; Rozhodčí: Polák Ivo, Cichra David; ŽK: 0 - Moravec Rudolf; ČK: 0 - Mrština Bohumil
O1A1904FK VIVA PříbramMCE Slaný8:4 (6:1)30
Branky: Havelka Lukáš 2, Zykán Jan 2, Drašnar Ondřej 2, Trefný Josef, Hanáček Martin - Hovorka Daniel 2, Pospíšil Miroslav ml., Nykl Michal; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Vážan Radek; ŽK: Havelka Lukáš - Pustai Simon, Hovorka Daniel, Nykl Michal
O1A1905Futsal Club BrandýsekAFK Rozdělov7:4 (3:3)15
Branky: Tesař Tomáš 3, Pokorný Martin 3, Houha Lukáš - Říha Martin 3, Nachtigal Jan; Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Kudrna Ladislav; ŽK: Tesař Tomáš, Houha Lukáš, Groman Šimon - Jellúš Slavomír
O1A1906Akademie KladnoFC Joga Ml. Boleslav17:5 (6:4)15
Branky: Krpata Jan 4, Rác Radek 3, Raulin (Balog) David 3, Maroušek Jan 2, Čičmanec Lukáš 2, vlastní, Zlata René, Kučera Martin - vlastní 2, Hodovanec Tomáš, Kučera Lubomír, Novák Václav; Rozhodčí: Chyba Michal, Peták Jan; ŽK: Raulin (Balog) David - 0


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A2001FC Brazil KladnoAkademie Kladno4:7 (1:6)40
Branky: Dlouhý Pavel 3, Doležal Jan - Santler Dominik 2, Zlata René, Bouška Martin, Krpata Jan, Maroušek Jan, Čičmanec Lukáš; Rozhodčí: Polák Ivo, Cichra David; ŽK: Doležal Jan - Maroušek Jan, Raulin (Balog) David, Krpata Jan
O1A2002FC Joga Ml. BoleslavFutsal Club Brandýsek3:12 (1:9)10
Branky: Výda Martin 2, Cihlář Jan - Kroc Patrik 5, Tesař Tomáš 3, Toman Matěj 2, Mladý Petr, Pokorný Martin; Rozhodčí: Dragoun Radek, Černý Martin; ŽK: Kučera Lubomír - 0
O1A2003AFK RozdělovFK VIVA Příbram3:4 (1:2)16
Branky: Nachtigal Jan, Říha Martin, Trnka Jaroslav - Havelka Lukáš 2, Kunc Jakub, Drašnar Ondřej; Rozhodčí: Pejša Tomáš, Laštovička Stanislav; ČK: 0 - Pravda Jakub
O1A2004MCE SlanýPK Třebusice4:3 (3:2)20
Branky: Krampera David 2, Zíma Tomáš, Flégl Jaroslav - Kala Lukáš, Hink Jaroslav, Fedrhanc Adam; Rozhodčí: Svoboda Richard, Říha Jaroslav; ŽK: Nykl Michal, Flégl Jaroslav - Horsica Miroslav
O1A2005R. S. C. Čechie Slaný1. FK Kročehlavy12:6 (9:5)30
Branky: Kroutil Radovan 7, Kvapil Tomáš 3, Švásta Ondřej, Jiránek Jakub - Kasl Michal 2, Falout Ladislav 2, Vysloužil Vladislav, Kochlefl Michal; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Stádník Vladimír; ŽK: Kvapil Tomáš - 0
O1A2006AFC Kralupy n/VlSokol Dobřichovice7:3 (4:1)50
Branky: Vymětalík Vladimír 3, Moravec Lukáš 2, Tetiva Martin 2 - Janoušek Václav 2, Plzák Michal; Rozhodčí: Kopic Miloslav, Černý Martin


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A2101AFC Kralupy n/VlFC Brazil Kladno12:2 (7:1)60
Branky: Tetiva Martin 6, Moravec Lukáš 3, Koláček Tomáš, Vymětalík Vladimír, Bednárik Jan - Neumann Radislav, Kott Tomáš; Rozhodčí: Stádník Vladimír, Pejša Tomáš; ŽK: Tetiva Martin - 0
O1A2102Sokol DobřichoviceR. S. C. Čechie Slaný13:9 (5:3)15
Branky: Janoušek Václav 4, vlastní 2, Obermajer Ladislav 2, Černý Daniel 2, Kubeš Jan, Kustoš Adam, Rada Jan - Průcha Josef 3, Mrština Bohumil 3, Jiránek Jakub 2, Kvapil Tomáš; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Peták Jan; ŽK: Obermajer Ladislav - Průcha Josef, Kroutil Radovan
O1A21031. FK KročehlavyMCE Slaný3:7 (3:5)10
Branky: Falout Ladislav, Vysloužil Vladislav, Ferneza Tomáš - Flégl Jaroslav 2, Nykl Michal 2, Říčka Jiří, Pospíšil Miroslav ml., Krampera David; Rozhodčí: Dragoun Radek, Laštovička Stanislav
O1A2104PK TřebusiceAFK Rozdělov20:0 (9:0)10
Branky: Hink Jaroslav 8, Fedrhanc Adam 7, Šerák Martin 2, Kubín Martin ml. 2, Šulc Richard; Rozhodčí: Bázler Jiří, Svoboda Richard
O1A2105FK VIVA PříbramFC Joga Ml. Boleslav12:6 (8:4)30
Branky: Drašnar Ondřej 5, Kunc Luboš 4, Zykán Jan, Trefný Josef, Hanáček Martin - Výda Ladislav 3, Kvajsar Michal, Novák Ondřej, Bůžek Patrik; Rozhodčí: Čikara Petr, Orálek Kamil; ŽK: Solnař Martin - Novák Ondřej, Kvajsar Michal, Novák Václav, Brodský Lukáš
O1A2106Futsal Club BrandýsekAkademie Kladno6:5 (5:1)25
Branky: Tesař Tomáš 3, Houha Lukáš 2, Pokorný Martin - Raulin (Balog) David 3, Santler Dominik, Čičmanec Lukáš; Rozhodčí: Cílek Martin, Kalcovský Jiří; ŽK: Svoboda Petr, Kroc Patrik, Pokorný Martin - Rác Radek, Raulin (Balog) David; ČK: 0 - Rác Radek


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A2201FC Brazil KladnoFutsal Club Brandýsek5:14 (2:2)40
Branky: Nachtigal Lukáš 3, Doležal Jan, Dlouhý Pavel - Kroc Patrik 7, Tesař Tomáš 2, Houha Lukáš 2, Mladý Petr, Toman Matěj, Holub Vojtěch; Rozhodčí: Vážan Radek, Šnýdr Miroslav; ŽK: Obrcián Lukáš, Šašek David - Toman Matěj
O1A2202Akademie KladnoFK VIVA Příbram6:4 (4:2)10
Branky: Krpata Jan 2, Raulin (Balog) David 2, Peer Richard, Čičmanec Lukáš - Kraus Martin 2, Kunc Luboš, Hanáček Martin; Rozhodčí: Pejša Tomáš, Lafek David; ŽK: 0 - Malý Martin
O1A2203FC Joga Ml. BoleslavPK Třebusice4:4 (2:1)15
Branky: Kvajsar Michal 2, Novák Václav, Výda Martin - Šerák Martin, Fedrhanc Adam, Kubín Martin ml., Šulc Richard; Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Kudrna Ladislav; ŽK: 0 - Hink Jaroslav, Šulc Richard
O1A2204AFK Rozdělov1. FK Kročehlavy7:7 (5:5)10
Branky: Repaský Tomáš 3, Říha Martin 2, Turčík Petr, Slezák Jiří - Míčka Daniel 3, Ferneza Tomáš 3, Vysloužil Tomáš; Rozhodčí: Čikara Petr, Kopic Miloslav; ŽK: 0 - Míčka Daniel; ČK: 0 - Míčka Daniel
O1A2205MCE SlanýSokol Dobřichovice6:4 (3:1)20
Branky: Pospíšil Miroslav ml. 2, Nykl Michal 2, Snovický Jan, Flégl Jaroslav - Obermajer Ladislav 2, Kubeš Jan, Kustoš Adam; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Svoboda Richard
O1A2206R. S. C. Čechie SlanýAFC Kralupy n/Vl16:8 (7:4)20
Branky: Kvapil Tomáš 4, Průcha Josef 3, Kroutil Radovan 3, Mrština Bohumil 2, Jiránek Jakub 2, Bůžek Luboš, Švásta Ondřej - Tetiva Martin 3, Koláček Libor 2, Bednárik Jan 2, Moravec Lukáš; Rozhodčí: Bázler Jiří, Lafek David; ŽK: Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš, Průcha Josef - 0



Krajská komise futsalu střední Čechy
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Fax:
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate