Futsal

reklama

O1A - Středočeský krajský přebor

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0101TJTZ Atlantic RakovníkPK Třebusice6:5 (3:1)20
Branky: Beneš Lukáš 2, Doležal Adam, Blecha Filip, Sklenka Jakub, Spal Štěpán - Hink Jaroslav 4, Šulc Richard; Rozhodčí: Bázler Jiří, Svoboda Richard
O1A0102FC Mazáci PřeloučFK VIVA Příbram4:3 (1:2)70
Branky: vlastní, Janecký Josef, Rokyta Václav, Jedlička Martin - Drašnar Ondřej 2, Branžovský Marek; Rozhodčí: Vala Luboš, Kopic Miloslav; ŽK: Rokyta Václav, Cápay Libor - Trefný Josef; ČK: 0 - Trefný Josef
O1A0103Futsal Club BrandýsekSokol Dobřichovice13:7 (7:4)30
Branky: Kroc Patrik 4, Kroc Lukáš 3, Růžička Jiří 3, Houha Karel, Tesař Tomáš, Houha Lukáš - Obermajer Ladislav 6, Halenka Jakub; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Navrátilová Pavla
O1A0104R. S. C. Čechie SlanýFC Brazil Kladno6:3 (3:1)15
Branky: Kroutil Radovan 2, Moravec Rudolf 2, Švásta Ondřej, Mrština Bohumil - Doležal Jan, Nachtigal Lukáš, Havlíček Robin; Rozhodčí: Bázler Jiří, Orálek Kamil; ŽK: 0 - Neumann Radislav
O1A0105MCE SlanýAFC Kralupy n/Vl4:4 (1:2)20
Branky: Volf Libor 2, Říčka Jiří, Pospíšil Miroslav ml. - Tetiva Martin 2, Koláček Libor, Vymětalík Vladimír; Rozhodčí: Orálek Kamil, Šnýdr Miroslav; ŽK: Pospíšil Miroslav ml., Maroušek Jan - Karas Roman; ČK: Maroušek Jan - 0


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0201PK TřebusiceAFC Kralupy n/Vl10:6 (3:4)20
Branky: Hink Jaroslav 4, Kala Lukáš 2, Šulc Richard 2, Kinský Lukáš, Šerák Radek - Vymětalík Vladimír 3, Mára Michal 2, Moravec Lukáš; Rozhodčí: Cílek Martin, Stádník Vladimír; ŽK: Kubín Martin ml. - Moravec Lukáš
O1A0202FC Brazil KladnoMCE Slaný7:3 (2:2)40
Branky: Tůma Milan, Doležal Jan, Zelenka Martin, Dlouhý Pavel, Neumann Radislav, Hudousek Marek, Kott Tomáš - Pospíšil Miroslav ml. 2, Novotný Filip; Rozhodčí: Chadima Miroslav, Navrátilová Pavla
O1A0203Sokol DobřichoviceR. S. C. Čechie Slaný6:7 (2:7)15
Branky: Černý Daniel 2, Šlapák Marcel 2, Halenka Jakub, Obermajer Ladislav - Kroutil Radovan 4, Mrština Bohumil, Moravec Rudolf, Řehák Zdeněk; Rozhodčí: Polák Ivo, Orálek Kamil; ŽK: 0 - Mrština Bohumil, Kroutil Radovan, Řehák Zdeněk
O1A0204FK VIVA PříbramFutsal Club Brandýsek5:13 (2:6)30
Branky: Řezáč Filip 3, Kunc Luboš, Drašnar Ondřej - Růžička Jiří 4, Tesař Tomáš 3, Houha Lukáš 3, Kroc Lukáš, Toman Matěj, Kroc Patrik; Rozhodčí: Čikara Petr, Peták Jan
O1A0205TJTZ Atlantic RakovníkFC Mazáci Přelouč8:5 (2:2)28
Branky: Beneš Lukáš 3, Hejda Marek 2, Sklenka Jakub, Červený Jaroslav, Hamouz Robert - Janecký Josef 3, Novák Jakub, Rokyta Václav; Rozhodčí: Zlatník Jakub, Šnýdr Miroslav; ŽK: Sklenka Jakub - Novák Jakub; ČK: 0 - Novák Jakub


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0301FC Mazáci PřeloučPK Třebusice3:5 (2:1)60
Branky: Janecký Josef, Machačný Luboš, Vančura Václav - Hink Jaroslav 4, Čížek František; Rozhodčí: Hervert Pavel, Vala Luboš; ŽK: 0 - Hink Jaroslav, Kubín Jan
O1A0302Futsal Club BrandýsekTJTZ Atlantic Rakovník19:5 (7:1)40
Branky: Müller David 5, Toman Matěj 4, Tesař Tomáš 4, Kroc Lukáš 3, Houha Lukáš 2, Růžička Jiří - Beneš Lukáš 2, Hejda Marek 2, Žalud Radek; Rozhodčí: Pejša Jakub, Laštovička Stanislav; ŽK: Houha Lukáš - 0
O1A0303R. S. C. Čechie SlanýFK VIVA Příbram4:8 (1:4)25
Branky: Průcha Josef 2, Náprstek Radek, Řehák Zdeněk - Havelka Lukáš 3, Řezáč Filip 3, Kunc Luboš, Drašnar Ondřej; Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Dragoun Radek; ŽK: 0 - Riegel Jan, Havelka Lukáš; ČK: 0 - Drašnar Ondřej
O1A0304MCE SlanýSokol Dobřichovice11:7 (6:4)30
Branky: Pospíšil Miroslav ml. 4, Volf Libor 2, Zíma Tomáš 2, Maroušek Jan 2, Snovický Jan - Plzák Michal 2, Onderka Adam 2, Halenka Jakub, Obermajer Ladislav, Šlapák Marcel; Rozhodčí: Gryc Leoš, Kudrna Ladislav; ŽK: Snovický Jan - 0
O1A0305AFC Kralupy n/VlFC Brazil Kladno4:7 (2:1)20
Branky: Vymětalík Vladimír 3, Koláček Libor - Havlíček Robin 2, Dvořák Josef, Zelenka Martin, Nachtigal Lukáš, Dlouhý Pavel, Kott Tomáš; Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Černý Martin; ŽK: Ocásek Vítězslav - Kott Tomáš; ČK: 0 - Kott Tomáš


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0401PK TřebusiceFC Brazil Kladno10:3 (4:1)20
Branky: Hink Jaroslav 4, Šerák Radek 2, Šerák Martin, Sedlák Michal, Kubín Martin ml., Kubín Jan - Dlouhý Pavel, Neumann Radislav, Hudousek Marek; Rozhodčí: Chadima Miroslav, Bázler Jiří; ŽK: 0 - Doležal Jan
O1A0402Sokol DobřichoviceAFC Kralupy n/Vl5:7 (2:1)15
Branky: Obermajer Ladislav 3, Černý Daniel 2 - Moravec Lukáš 4, Vymětalík Vladimír 2, Koláček Libor; Rozhodčí: Čikara Petr, Peták Jan
O1A0403FK VIVA PříbramMCE Slaný8:4 (1:2)30
Branky: Kočí Aleš 2, Hanáček Martin 2, Řezáč Filip 2, Kunc Luboš, Steinbauer Petr - Snovický Jan, Maroušek Jan, Pospíšil Miroslav ml., Nykl Michal; Rozhodčí: Chyba Michal, Peták Jan; ŽK: 0 - Pustai Simon, Snovický Jan
O1A0404TJTZ Atlantic RakovníkR. S. C. Čechie Slaný4:6 (3:3)20
Branky: Medřický Martin 2, Vodrážka Tomáš, Kučera Marek - Mrština Bohumil 2, Náprstek Radek 2, Volgner Petr 2; Rozhodčí: Svoboda Richard, Šnýdr Miroslav
O1A0405FC Mazáci PřeloučFutsal Club Brandýsek9:3 (8:2)60
Branky: Janecký Josef 3, Novák Jakub 2, Vančura Václav 2, Rokyta Vojtěch, Šimon Jakub - Tesař Tomáš 2, Hašek Ondřej; Rozhodčí: Polák Ivo, Orálek Kamil; ŽK: 0 - Tesař Tomáš


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0501Futsal Club BrandýsekPK Třebusice3:12 (2:1)40
Branky: Tesař Tomáš 2, Houha Karel - Hink Jaroslav 8, Šulc Richard 2, Šerák Radek, Kubín Martin ml.; Rozhodčí: Navrátilová Pavla, Chadima Miroslav; ŽK: Janjič Aleksandar, Tesař Tomáš, Toman Matěj, Houha Lukáš, Müller David - Šerák Radek, Čížek František; ČK: Toman Matěj, Kroc Lukáš, Müller David - 0
O1A0502R. S. C. Čechie SlanýFC Mazáci Přelouč9:6 (2:3)20
Branky: Volgner Petr 4, Mrština Bohumil 2, Švásta Ondřej, Jiránek Jakub, Náprstek Radek - Janecký Josef 2, Rokyta Vojtěch, Novák Jakub, Jedlička Martin, Vančura Václav; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Cílek Martin; ŽK: Jiránek Jakub - Vančura Václav; ČK: 0 - Vančura Václav
O1A0503MCE SlanýTJTZ Atlantic Rakovník3:7 (0:2)20
Branky: Kalous Lukáš, Zíma Tomáš, Nykl Michal - Beneš Lukáš 5, Medřický Martin, Červený Jaroslav; Rozhodčí: Bázler Jiří, Laštovička Stanislav; ŽK: Hovorka Daniel - 0
O1A0504AFC Kralupy n/VlFK VIVA Příbram6:12 (2:8)30
Branky: Koláček Libor 3, Vymětalík Vladimír 2, Moravec Lukáš - Drašnar Ondřej 3, Kočí Aleš 2, Kunc Luboš 2, Branžovský Marek 2, Řezáč Filip 2, Hanáček Martin; Rozhodčí: Dragoun Radek, Čikara Petr; ŽK: Vymětalík Vladimír, Koláček Tomáš, Tetiva Martin - Řezáč Filip; ČK: Vymětalík Vladimír, Karas Roman - 0
O1A0505FC Brazil KladnoSokol Dobřichovice11:8 (6:4)20
Branky: Zelenka Martin 2, Dlouhý Pavel 2, Neumann Radislav 2, vlastní, Šašek David, Doležal Jan, Havlíček Robin, Kott Tomáš - Plzák Michal 3, Šlapák Marcel 2, Halenka Jakub, Černý Daniel, Onderka Adam; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Svoboda Richard; ŽK: Čampulka David - 0


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0601PK TřebusiceSokol Dobřichovice11:3 (7:3)10
Branky: Hink Jaroslav 5, Šulc Richard 2, Šulc Kryštof 2, Kala Lukáš, Šerák Martin - Šlapák Marcel 2, Janoušek Václav; Rozhodčí: Stádník Vladimír, Říha Jaroslav; ŽK: 0 - Janoušek Václav, Velebil Václav, Halenka Jakub; ČK: 0 - Janoušek Václav, Halenka Jakub
O1A0602FK VIVA PříbramFC Brazil Kladno8:4 (0:2)30
Branky: Hanáček Martin 3, Hausleitner Jakub 2, Řezáč Filip 2, Kočí Aleš - Havlíček Robin 2, Neumann Radislav, Čampulka David; Rozhodčí: Peták Jan, Velebil Tomáš; ŽK: Havelka Lukáš - 0; ČK: Havelka Lukáš - 0
O1A0603TJTZ Atlantic RakovníkAFC Kralupy n/Vl4:3 (3:0)5
Branky: Tvrz Petr 3, Beneš Lukáš - Mošnička Roman 2, Harmáček Daniel; Rozhodčí: Orálek Kamil, Polák Ivo
O1A0604FC Mazáci PřeloučMCE Slaný8:4 (3:1)80
Branky: Janecký Josef 3, Rokyta Vojtěch, Novák Jakub, Rokyta Václav, Sůra Jan, Jedlička Martin - Říčka Jiří, Volf Libor, Pospíšil Miroslav ml., Pustai Simon; Rozhodčí: Kopic Miloslav, Vala Luboš; ŽK: 0 - Nykl Michal
O1A0605Futsal Club BrandýsekR. S. C. Čechie Slaný4:9 (1:4)25
Branky: Tesař Tomáš 2, Zíka Jan, Houha Lukáš - Kvapil Tomáš 2, Švásta Ondřej 2, Řehák Zdeněk 2, Jiránek Jakub, Náprstek Radek, Volgner Petr; Rozhodčí: Svoboda Richard, Pejša Jakub


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0701R. S. C. Čechie SlanýPK Třebusice4:9 (2:2)20
Branky: Mrština Bohumil 2, Jiránek Jakub 2 - Hink Jaroslav 3, Šerák Radek 2, Kubín Martin ml. 2, vlastní, Šerák Martin; Rozhodčí: Bázler Jiří, Laštovička Stanislav; ŽK: Jiránek Jakub, Řehák Zdeněk - 0
O1A0702MCE SlanýFutsal Club Brandýsek7:12 (2:6)25
Branky: Maroušek Jan 3, Říčka Jiří, Snovický Jan, Nykl Michal, Novotný Filip - Müller David 4, Tesař Tomáš 2, vlastní, Zíka Jan, Kroc Patrik, Růžička Jiří, Čížek David, Houha Lukáš; Rozhodčí: Cílek Martin, Smreček Ladislav; ŽK: Pustai Simon, Nykl Michal - Toman Matěj; ČK: 0 - Toman Matěj
O1A0703AFC Kralupy n/VlFC Mazáci Přelouč4:7 (1:6)35
Branky: Koláček Tomáš 2, Mára Michal, Kaňka Jan - Janecký Josef 3, Dlask Daniel, Novák Jakub, Sůra Jan, Jirka Michal; Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Gryc Leoš
O1A0704FC Brazil KladnoTJTZ Atlantic Rakovník4:6 (2:4)20
Branky: Havlíček Robin 2, Šašek David, Dlouhý Pavel - Beneš Lukáš 2, Sklenka Jakub 2, Vodrážka Tomáš, Červený Jaroslav; Rozhodčí: Pejša Jakub, Šnýdr Miroslav; ŽK: Zelenka Martin, Šašek David - Beneš Lukáš, Vild Daniel, Červený Jaroslav
O1A0705FK VIVA PříbramSokol Dobřichovice13:5 (5:0)20
Branky: Kočí Aleš 5, Řezáč Filip 4, Kunc Luboš 2, Branžovský Marek, Drašnar Ondřej - Onderka Adam 2, Velebil Václav, Štědronský Martin, Kustoš Adam; Rozhodčí: Orálek Kamil, Kopic Miloslav


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0801PK TřebusiceFK VIVA Příbram4:5 (3:4)10
Branky: Fedrhanc Adam 2, Hink Jaroslav, Šerák Radek - Řezáč Filip 3, Kunc Luboš, Hanáček Martin; Rozhodčí: Polák Ivo, Šnýdr Miroslav; ŽK: Fedrhanc Adam - Solnař Martin, Branžovský Marek
O1A0802TJTZ Atlantic RakovníkSokol Dobřichovice6:8 (0:2)15
Branky: Beneš Lukáš 2, Červený Jaroslav 2, Hejda Marek, Sklenka Jakub - Janoušek Václav 2, Štědronský Martin 2, Obermajer Ladislav, Kubeš Jan, Plzák Michal, Šlapák Marcel; Rozhodčí: Svoboda Richard, Cílek Martin; ŽK: Hejda Marek - 0; ČK: Hejda Marek - 0
O1A0803FC Mazáci PřeloučFC Brazil Kladno7:9 (1:5)
Branky: Janecký Josef 4, Dlask Daniel, Sůra Jan, Březina Milan - Dvořák Josef 5, Čičmanec Lukáš 2, Neumann Radislav, Čampulka David; Rozhodčí: Vala Luboš, Trlida Zdeněk; ŽK: Novák Jakub, Vančura Václav, Dlask Daniel - Neumann Radislav; ČK: 0 - Čičmanec Lukáš
O1A0804Futsal Club BrandýsekAFC Kralupy n/Vl12:0 (5:0)17
Branky: Čížek David 4, Kroc Lukáš 2, Růžička Jiří 2, Houha Lukáš 2, Zíka Jan, Kroc Patrik; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Bázler Jiří
O1A0805R. S. C. Čechie SlanýMCE Slaný8:5 (6:0)19
Branky: Stolár Juraj 2, Jiránek Jakub 2, Náprstek Radek 2, Švásta Ondřej, Volgner Petr - Kalous Lukáš 2, Novotný Filip 2, Snovický Jan; Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Čikara Petr; ŽK: Švásta Ondřej - Maroušek Jan, Novotný Filip; ČK: 0 - Novotný Filip


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0901MCE SlanýPK Třebusice3:3 (2:2)24
Branky: Snovický Jan, Maroušek Jan, Pustai Simon - Šerák Martin, Šerák Radek, Šulc Richard; Rozhodčí: Pejša Tomáš, Laštovička Stanislav; ŽK: Nykl Michal - Hink Jaroslav
O1A0902AFC Kralupy n/VlR. S. C. Čechie Slaný5:1 (3:0)37
Branky: Vymětalík Vladimír 2, Moravec Lukáš, Bednárik Jan, Všolák Zbyněk - Volgner Petr; Rozhodčí: Pejša Jakub, Nejedlo Tomáš; ŽK: 0 - Řehák Zdeněk
O1A0903FC Brazil KladnoFutsal Club Brandýsek3:4 (2:1)40
Branky: Nachtigal Lukáš, Dlouhý Pavel, Kott Tomáš - Tesař Tomáš, Kroc Patrik, Čížek David, Houha Lukáš; Rozhodčí: Cichra David, Orálek Kamil; ŽK: Nachtigal Lukáš - Tesař Tomáš, Čížek David
O1A0904Sokol DobřichoviceFC Mazáci Přelouč9:9 (5:4)15
Branky: Obermajer Ladislav 3, Rada Jan 2, Kubeš Jan, Plzák Michal, Štědronský Martin, Onderka Adam - Janecký Josef 4, Vančura Václav 2, vlastní, Novák Jakub, Březina Milan; Rozhodčí: Velebil Tomáš, Čikara Petr; ŽK: 0 - Záruba Marek, Rokyta Václav; ČK: 0 - Novák Jakub
O1A0905FK VIVA PříbramTJTZ Atlantic Rakovník10:4 (6:2)40
Branky: Řezáč Filip 3, Kunc Luboš 2, Branžovský Marek 2, Kočí Aleš, Havelka Lukáš, Drašnar Ondřej - Sklenka Jakub 2, Vodrážka Tomáš, Beneš Lukáš; Rozhodčí: Chyba Michal, Peták Jan; ŽK: Řezáč Filip - 0


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1001PK TřebusiceTJTZ Atlantic Rakovník17:9 (10:1)10
Branky: Hink Jaroslav 9, Šerák Martin 2, Fedrhanc Adam 2, Šulc Richard 2, Kubín Martin ml., Šulc Kryštof - Sklenka Jakub 3, Červený Jan 2, Červený Jaroslav 2, vlastní, Vild Daniel; Rozhodčí: Svoboda Richard, Cílek Martin; ŽK: 0 - Červený Jaroslav
O1A1002FK VIVA PříbramFC Mazáci Přelouč7:6 (2:6)20
Branky: Kočí Aleš 2, Drašnar Ondřej 2, Riegel Jan, Kunc Luboš, Řezáč Filip - Janecký Josef 3, Vančura Václav 2, Sůra Jan; Rozhodčí: Polák Ivo, Šnýdr Miroslav; ŽK: Solnař Martin, Drašnar Ondřej - Záruba Marek, Sůra Jan, Vančura Václav, Machačný Luboš
O1A1003Sokol DobřichoviceFutsal Club Brandýsek6:7 (4:3)10
Branky: vlastní, Obermajer Ladislav, Rada Lukáš, Černý Daniel, Štědronský Martin, Rada Jan - Kroc Lukáš 2, Zíka Jan, Müller David, Tesař Tomáš, Kroc Patrik, Růžička Jiří; Rozhodčí: Kopic Miloslav, Vala Luboš; ŽK: Obermajer Ladislav - Tesař Tomáš, Kroc Patrik
O1A1004FC Brazil KladnoR. S. C. Čechie Slaný6:7 (1:2)10
Branky: Zelenka Martin 3, Nachtigal Lukáš, Neumann Radislav, Kott Tomáš - Kroutil Radovan 3, Mrština Bohumil 2, Danda Lukáš, Jiránek Jakub; Rozhodčí: Pejša Jakub, Navrátilová Pavla; ŽK: Neumann Radislav - 0
O1A1005AFC Kralupy n/VlMCE Slaný7:2 (2:2)30
Branky: Vymětalík Vladimír 3, Všolák Zbyněk 2, Koláček Libor, Harmáček Daniel - Maroušek Jan, Pospíšil Miroslav ml.; Rozhodčí: Gryc Leoš, Kudrna Ladislav; ŽK: Vymětalík Vladimír - Zlata René


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1101AFC Kralupy n/VlPK Třebusice2:7 (2:3)25
Branky: Koláček Libor, Vymětalík Vladimír - Fedrhanc Adam 2, Hink Jaroslav, Šerák Martin, Šerák Radek, Čížek František, Šulc Richard; Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Černý Martin
O1A1102MCE SlanýFC Brazil Kladno9:7 (4:6)20
Branky: Pospíšil Miroslav ml. 3, Volf Libor 2, Kalous Lukáš 2, Snovický Jan, Maroušek Jan - Havlíček Robin 3, Tůma Milan, Čičmanec Lukáš, Nachtigal Lukáš, Dlouhý Pavel; Rozhodčí: Cílek Martin, Říha Jaroslav; ŽK: Říčka Jiří - 0; ČK: 0 - Dvořák Josef
O1A1103R. S. C. Čechie SlanýSokol Dobřichovice12:10 (7:4)20
Branky: Danda Lukáš 3, Mrština Bohumil 3, Kroutil Radovan 3, Průcha Josef, Švásta Ondřej, Náprstek Radek - Rada Jan 6, Halenka Jakub 3, Černý Daniel; Rozhodčí: Bázler Jiří, Svoboda Richard; ŽK: Švásta Ondřej - Biederman Marcel, Plzák Michal
O1A1104Futsal Club BrandýsekFK VIVA Příbram7:10 (3:5)25
Branky: Houha Lukáš 5, Zíka Jan, Čížek David - Kunc Luboš 3, Branžovský Marek 3, Kočí Aleš 2, Řezáč Filip 2; Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Čikara Petr; ŽK: Grubner Jan, Houha Lukáš - Solnař Martin, Zykán Jan, Branžovský Marek, Řezáč Filip
O1A1105FC Mazáci PřeloučTJTZ Atlantic Rakovník11:2 (3:1)50
Branky: Janecký Josef 4, Hajn David 3, vlastní, Rokyta Vojtěch, Novák Jakub, Cápay Libor - Doležal Adam 2; Rozhodčí: Vala Luboš, Pivoňka Petr; ŽK: Pokorný Jan - Medřický Martin, Karnafel Matuš



Krajská komise futsalu střední Čechy
Bezručova 1271, Benešov
Tel: 606 883 305
Fax:
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Diskuze
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate