Futsal

reklama

O1A - Krajský přebor

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0101FC Killers LovosiceSK Roudnice1:1 (0:0)5
Branky: Engl Tomáš - Beránek Marek; Rozhodčí: Vlašič Miroslav, Vlašič Jiří; ŽK: Sallaba Tomáš - Rejman Martin
O1A0102FC Betis Kadaň "B"Svarog FC Teplice B4:2 (1:1)
Branky: Peinelt Jan 2, Kardos Imrich 2 - Kurcin Matěj, Bohó Petr; Rozhodčí: Hanzlík Jiří, Lutka Josef; ŽK: Kardos Imrich, Roub Adam - Kavický Petr; ČK: 0 - Kavický Petr
O1A0103FC Rapid ÚL "B"Futsal Děčín7:2 (3:1)50
Branky: Gajdoš Jan 2, Zápotocký Jiří 2, Zápotocký Jaroslav, Čapek Matěj, Braga Pedro Heinrich - Češpiva Jan, Máša Josef; Rozhodčí: Šmíd Jiří, Hanzlík Jiří; ŽK: 0 - Kudrhalt Kristián
O1A0104SK ErvěniceTJ Oldřichov2:2 (1:2)
Branky: Dvořák Samuel, Šlachta Jakub - Konečný Jan, Skrčený David; Rozhodčí: Pašek Lukáš, Macháček Jiří; ŽK: Nutil Ladislav - 0


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0202FŠ LitvínovFC NY Tiradores1:3 (0:0)20
Branky: Hlaváček Ondřej - Seidl Milan, Dvořák Dominik, Kotrba Josef; Rozhodčí: Pašek Lukáš, Lutka Josef; ŽK: Gažůr Petr - Dvořák Dominik
O1A0203TJ OldřichovFC Baník Chomutov "B"6:1 (1:0)80
Branky: Kerner Matyáš 2, Konečný Jan 2, Klouček Pavel, Horák Jan - Dolechek Danyil; Rozhodčí: Šmíd Jiří, Hanzlík Jiří
O1A0204Futsal DěčínSK Ervěnice8:3 (2:2)12
Branky: Vait Filip 3, Stružinský Matyáš 2, Pražák Marek 2, Vepřovský David - Pešek Daniel, Kopečný Patrik, Kontra Jan; Rozhodčí: Hanzlík Jiří, Nový Miloslav; ŽK: Vait Filip, Pražák Marek - 0
O1A0205Svarog FC Teplice BFC Rapid ÚL "B"2:6 (1:4)8
Branky: Kopecký Ondřej, Kopecký Filip - Čapek Matěj 2, Tamáš Marek, Koňa Jan, Zápotocký Jaroslav, Makula Dominik; Rozhodčí: Hanzlík Jiří, Řízek Vlastimil; ŽK: 0 - Zápotocký Jiří
O1A0206FC Killers LovosiceFC Betis Kadaň "B"6:1 (4:0)15
Branky: Mešič Muamer 3, Kolář Jakub, Baborák Bohuslav, Havlíček Ondřej - Pešek Jiří; Rozhodčí: Vlašič Jiří, Macháček Jiří


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0301FC Betis Kadaň "B"SK Roudnice3:7 (1:3)
Branky: Frajt Lukáš 2, Hrdinka Patrik - Mrázek David 3, Koláček Vít 2, Janata Martin, Nebeský Karel; Rozhodčí: Pašek Lukáš, Menšík Jaroslav
O1A0302FC Rapid ÚL "B"FC Killers Lovosice3:1 (1:1)
Branky: Čapek Matěj 2, Zápotocký Jiří - Pácl Milan; Rozhodčí: Košťál Milan, Tuček Michal
O1A0303SK ErvěniceSvarog FC Teplice B2:2 (1:1)
Branky: Drbohlav Matěj, Pešek Daniel - Zacharda Tomáš, Kopecký Filip; Rozhodčí: Košťál Milan, Macháček Jiří; ŽK: Macák Adam, Kopečný Patrik - Bohó Petr, Kavický Petr, Ajdinovič Michal
O1A0304FC Baník Chomutov "B"Futsal Děčín2:10 (2:7)25
Branky: Šlégr Patrik, Cicko Tomáš - Vait Filip 4, Stružinský Matyáš 3, Pražák Marek, Lhoták Ondřej, Máša Josef; Rozhodčí: Hanzlík Jiří, Pašek Lukáš
O1A0305FC NY TiradoresTJ Oldřichov6:0 (4:0)30
Branky: Dvořák Dominik 2, Kotrba Josef 2, Komárek David, Guth Petr; Rozhodčí: Lutka Josef, Macháček Jiří; ŽK: 0 - Horák Jan


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0401SK RoudniceFŠ Litvínov8:1 (3:0)72
Branky: Rejman Martin 2, Slavíček Matěj 2, Čížek Václav, Možný Patrik, Koláček Vít, Nebeský Karel - Biely Daniel; Rozhodčí: Šmíd Jiří, Mollinger Lukáš; ŽK: Čížek Václav, Slezák Daniel - 0
O1A0403Futsal DěčínFC NY Tiradores4:9 (2:4)39
Branky: Pražák Marek 2, Doubek Michal, Lhoták Ondřej - Seidl Milan 4, Švanda Pavel, Guth Petr, Dvořák Dominik, Kotrba Josef, vlastní; Rozhodčí: Košťál Milan, Faigl Jaroslav; ŽK: Fejfar Martin - Švanda Pavel
O1A0404Svarog FC Teplice BFC Baník Chomutov "B"3:4 (2:2)8
Branky: Bohó Petr 2, Pelc Jakub - Cicko Tomáš, Loukota Tomáš, Dolechek Danyil, Burda Václav; Rozhodčí: Lutka Josef, Kamínek Zdeněk; ŽK: 0 - Šlégr Patrik, Dolechek Danyil, Cicko Tomáš, Schuchardt Jakub
O1A0405FC Killers LovosiceSK Ervěnice5:1 (1:1)10
Branky: Čámský Milan, Kolář Jakub, Šenfeldr Jan, Brůža David, Havlíček Ondřej - Šlachta Jakub; Rozhodčí: Hanzlík Jiří, Vlašič Jiří
O1A0406FC Betis Kadaň "B"FC Rapid ÚL "B"4:5 (1:3)70
Branky: Hrdinka Patrik 3, Kardos Imrich - Čapek Matěj 2, Baiger Marek, Zápotocký Jiří, Makula Dominik; Rozhodčí: Vlašič Miroslav, Vlašič Jiří; ŽK: Gorol Marian - Čapek Matěj


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0501FC Rapid ÚL "B"SK Roudnice4:2 (3:0)12
Branky: Zápotocký Jiří 2, Čapek Matěj 2 - Čížek Václav, Nebeský Karel; Rozhodčí: Mollinger Lukáš, Macháček Jiří; ŽK: Čapek Matěj - Rejman Martin; ČK: Čapek Matěj - Čížek Václav
O1A0502SK ErvěniceFC Betis Kadaň "B"6:10 (5:4)20
Branky: Drbohlav Matěj, Pešek Daniel, Macák Patrik, Kukačka Tomáš, Šlachta Jakub, vlastní - Schreiner Filip 5, Frajt Lukáš, Kardos Imrich, Hrdinka Patrik, Roub Adam, vlastní; Rozhodčí: Macháček Jiří, Košťál Milan; ŽK: Drbohlav Matěj, Šredl Jindřich, Pavlovský Dominik - Schreiner Filip
O1A0503FC Baník Chomutov "B"FC Killers Lovosice5:3 (1:2)100
Branky: Cicko Tomáš 2, Süssmilch Jakub 2, Bodnár Samuel - Baborák Bohuslav 2, Espinosa Roberto; Rozhodčí: Šmíd Jiří, Mollinger Lukáš; ŽK: 0 - Gajdoš Tomáš
O1A0504FC NY TiradoresSvarog FC Teplice B6:2 (3:0)25
Branky: Starý Václav 2, Dvořák Dominik 2, Seidl Milan, Guth Petr - Kavický Petr, Lněnička Alois; Rozhodčí: Hanzlík Jiří, Lutka Josef; ŽK: Seidl Milan, Seidl Jakub - Lněnička Alois, Kurcin Matěj, Bohó Petr
O1A0506FŠ LitvínovTJ Oldřichov1:7 (0:2)15
Branky: Liška Jakub - Kerner Matyáš, Klouček Pavel, Horák Jan, Mikiska Vladislav, Orlt Tomáš, Skrčený David, Mikeska Tomáš; Rozhodčí: Hanzlík Jiří, Kalina František; ŽK: 0 - Valenta Dominik


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0601SK RoudniceTJ Oldřichov5:6 (5:3)90
Branky: Koláček Vít 2, Hyťha Jan, Janata Martin, Slavíček Matěj - Mikeska Tomáš 2, Kerner Matyáš, Mikiska Vladislav, Konečný Jan, Skrčený David; Rozhodčí: Prágl Martin, Vlašič Jiří
O1A0602Futsal DěčínFŠ Litvínov9:5 (2:3)20
Branky: Lhoták Ondřej 3, Pražák Marek 2, Stružinský Matyáš, Stach Martin, Fejfar Martin, Vait Filip - Holub Pavel 2, Liška Jakub, Forman Jakub, Biely Daniel; Rozhodčí: Faigl Jaroslav, Nový Miloslav; ŽK: Máša Josef - Liška Jakub, Biely Daniel
O1A0604FC Killers LovosiceFC NY Tiradores2:2 (0:1)10
Branky: Espinosa Roberto, Engl Tomáš - Dvořák Dominik, Kotrba Josef; Rozhodčí: Hanzlík Jiří, Nový Miloslav; ŽK: 0 - Starý Václav
O1A0605FC Betis Kadaň "B"FC Baník Chomutov "B"4:5 (3:4)10
Branky: Schreiner Filip, Hrdinka Patrik, Trnka Lukáš, Roub Adam - Cicko Tomáš 2, Šlégr Patrik, Kopta Zdeněk, Novák Jiří; Rozhodčí: Hanzlík Jiří, Pašek Lukáš
O1A0606FC Rapid ÚL "B"SK Ervěnice4:8 (1:3)25
Branky: Zápotocký Jiří 2, Tamáš Marek, Schorsch Jan - Kukačka Tomáš 2, Dvořák Samuel 2, Šlachta Jakub 2, Kučera Lukáš, Koštůr Albert; Rozhodčí: Faigl Jaroslav, Lutka Josef; ŽK: Tamáš Marek - Kukačka Tomáš


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0701SK ErvěniceSK Roudnice4:4 (4:1)10
Branky: Pešek Daniel, Rohla Dominik, Dvořák Samuel, Šlachta Jakub - Nebeský Karel 2, Koláček Vít, Janata Martin; Rozhodčí: Mollinger Lukáš, Nový Miloslav; ŽK: Kukačka Tomáš, Macák Patrik - Slezák Daniel
O1A0702FC Baník Chomutov "B"FC Rapid ÚL "B"3:8 (0:5)
Branky: Cicko Tomáš, Pimpl Pavel, Gedeon Filip - Zápotocký Jiří 3, Zápotocký Jaroslav 2, Tamáš Marek, Koňa Jan, Baiger Marek; Rozhodčí: Milner Michal, Lasch Jiří; ŽK: Gedeon Filip - 0
O1A0705FŠ LitvínovSvarog FC Teplice B5:2 (2:1)7
Branky: Liška Jakub 3, Rédl Václav 2 - Kavický Petr, Smitka Adam; Rozhodčí: Šmíd Jiří, Hanzlík Jiří; ŽK: Liška Jakub - Kavický Petr, Lněnička Alois
O1A0706TJ OldřichovFutsal Děčín8:0 (1:0)10
Branky: Kerner Matyáš 3, Konečný Jan 2, Klouček Pavel, Mikiska Vladislav, Orlt Tomáš; Rozhodčí: Lutka Josef, Hanzlík Jiří; ŽK: Klouček Pavel - 0


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0801SK RoudniceFutsal Děčín3:4 (1:2)40
Branky: Mrázek David, Beránek Marek, Koláček Vít - Pražák Marek 3, Stach Martin; Rozhodčí: Hanzlík Jiří, Macháček Jiří; ŽK: Koláček Vít - Pražák Marek, Lhoták Ondřej; ČK: Hyťha Jan - 0
O1A0802Svarog FC Teplice BTJ Oldřichov0:14 (0:5)25
Branky: Kerner Matyáš 3, Konečný Jan 3, Skrčený David 3, Horák Jan 2, Mikeska Tomáš 2, Klouček Pavel; Rozhodčí: Faigl Jaroslav, Nový Miloslav; ŽK: Vondrášek Patrik - 0
O1A0803FC Killers LovosiceFŠ Litvínov7:3 (4:2)30
Branky: Šenfeldr Jan 2, Baborák Bohuslav 2, Havlíček Ondřej 2, Mešič Muamer - Liška Jakub 2, Charamza Matěj; Rozhodčí: Vlašič Jiří, Prágl Martin; ŽK: Baborák Bohuslav - Biely Daniel
O1A0806SK ErvěniceFC Baník Chomutov "B"8:4 (1:1)12
Branky: Šlachta Jakub 3, Valenta Ondřej 2, Kopečný Patrik 2, Drbohlav Matěj - Dolechek Danyil 3, Cicko Tomáš; Rozhodčí: Mollinger Lukáš, Hanzlík Jiří; ŽK: 0 - Michovský Jiří



Krajská komise futsalu Ústecký kraj
Husovo náměstí 152, 403 17 Chabařovice
Tel: 731 506 202

Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate