Futsal

reklama


Severní Čechy - divize D



Týmy z Libereckého kraje sehrají zvláątní soutěľ, vítěz postupuje do finále Divize - soutěľ řídí Leoą Bím, předseda KR A©SK Libereckého kraje
D7, D10, D12, D16, D19, D23, D34, D38, D43, D45, D44, D1, D33

Týmy ze ©luknovska sehrají zvláątní soutěľ, vítěz a druhý postupují do 3.kola - soutěľ řídí Miroslav Kvíz, Gymnázium Rumburk
D3, D17, D40, D8, D9



1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017

1/ D20-Gymnázium Kadaň, D22-SP©S a OA Kadaň, D35-ESOZ Chomutov, D32-Gymnázium a SO©třední odborná ąkola Podbořany
výsledky: D20-Gymnázium Kadaň - D22-SP©S a OA Kadaň 3:1 (0:0), D32-Gymnázium a SO©třední odborná ąkola Podbořany - D35-ESOZ Chomutov 2:6 (0:3), D20-Gymnázium Kadaň - D32-Gymnázium a SO©třední odborná ąkola Podbořany 8:0 (3:0), D22-SP©S a OA Kadaň - D35-ESOZ Chomutov 1:9 (1:3), D20-Gymnázium Kadaň - D35-ESOZ Chomutov 4:5 (0:2), D22-SP©S a OA Kadaň - D32-Gymnázium a SO©třední odborná ąkola Podbořany 6:4 (1:2)
postupují: D35-ESOZ Chomutov a D20-Gymnázium Kadaň

2/ D29-S©T Most, D25-Podkruąnohorské gymnázium Most, D30-S©DVS Most
výsledky: D30-S©DVS Most - D25-Podkruąnohorské gymnázium Most 3:2 (1:1), D29-S©T Most - D30-S©DVS Most 9:1 (6:1), D25-Podkruąnohorské gymnázium Most - D29-S©T Most 3:8 (0:5)
postupují: D29-S©T Most a D30-S©DVS Most

3/ D4-SP© Most, D6-Educhem Meziboří, D41-SO©GS Most, D36-VO©, OA, SPg© a SZ© Most
výsledky: D4-SP© Most - D41-SO©GS Most 13:0 (5:0), D4-SP© Most - D6-Educhem Meziboří 12:0 (8:0), D4-SP© Most - D36-VO©, OA, SPg© a SZ© Most 5:3 (2:2), D36-VO©, OA, SPg© a SZ© Most - D6-Educhem Meziboří 4:4 (1:2), D36-VO©, OA, SPg© a SZ© Most - D41-SO©GS Most 9:4 (3:3), D6-Educhem Meziboří - D41-SO©GS Most 5:3 (2:1)
postupují: D4-SP© Most a D36-VO©, OA, SPg© a SZ© Most

4/ D14-Gymnázium Teplice, D5-H©, OA a SP© Teplice "B", D39-S© Alejní Teplice, D18-H©, OA a SP© Teplice "C"
výsledky: D14-Gymnázium Teplice - D18-H©, OA a SP© Teplice "C" 2:4 (0:2), D5-H©, OA a SP© Teplice "B" - D39-S© Alejní Teplice 11:0 (3:0), D14-Gymnázium Teplice - D39-S© Alejní Teplice 19:2 (9:2), D18-H©, OA a SP© Teplice "C" - D5-H©, OA a SP© Teplice "B" 5:0 (4:0), D14-Gymnázium Teplice - D5-H©, OA a SP© Teplice "B" 6:1 (2:0), D39-S© Alejní Teplice - D18-H©, OA a SP© Teplice "C" 0:7 (0:3)
postupují: D14-Gymnázium Teplice a D18-H©, OA a SP© Teplice "C"

5/ D42-SO© TaZ Lovosice, D21-Gymnázium Lovosice, D31-Gymnázium Litoměřice, D15-H©, OA a SP© Teplice "A"
výsledky: D42-SO© TaZ Lovosice - D31-Gymnázium Litoměřice 3:3, D42-SO© TaZ Lovosice - D15-H©, OA a SP© Teplice "A" 3:4, D42-SO© TaZ Lovosice - D21-Gymnázium Lovosice 3:5, D31-Gymnázium Litoměřice - D15-H©, OA a SP© Teplice "A" 12:2, D31-Gymnázium Litoměřice - D21-Gymnázium Lovosice 12:1, D15-H©, OA a SP© Teplice "A" - D21-Gymnázium Lovosice 5:2
postupují: D31-Gymnázium Litoměřice a D15-H©, OA a SP© Teplice "A"

6/ D2-SP©S a SO©ST Ústí n/L, D12-Gymnázium Jateční Ústí n/L, D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L, D27-S© obchodu Ústí n/L
výsledky: D27-S© obchodu Ústí n/L - D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L 1:4 (0:3), D2-SP©S a SO©ST Ústí n/L - D12-Gymnázium Jateční Ústí n/L 4:1 (1:1), D27-S© obchodu Ústí n/L - D12-Gymnázium Jateční Ústí n/L 2:0 (2:0), D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L- D2-SP©S a SO©ST Ústí n/L 1:2 (0:0), D27-S© obchodu Ústí n/L - D2-SP©S a SO©ST Ústí n/L 5:5 (3:0), D12-Gymnázium Jateční Ústí n/L - D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L 0:3 (0:2)
postupují: D2-SP©S a SO©ST Ústí n/L a D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L

7/ D11-Euroąkola Česká Lípa, D24-VO© a SP© Děčín, D28-Evropská OA Děčín, D37-SPoS© Česká Lípa
výsledky: D11-Euroąkola Česká Lípa – D24-VO© a SP© Děčín 1:2, D28-Evropská OA Děčín – D37-SPoS© Česká Lípa 4:1, D11-Euroąkola Česká Lípa – D28-Evropská OA Děčín 1:6, D24-VO© a SP© Děčín – D28-Evropská OA Děčín 1:4, D11-Euroąkola Česká Lípa – D37-SPoS© Česká Lípa 6:1, D24-VO© a SP© Děčín – D37-SPoS© Česká Lípa 1:0
postupují: D28-Evropská OA Děčín a D24-VO© a SP© Děčín




2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

A/ D35-ESOZ Chomutov, D30-S©DVS Most, D4-SP© Most
výsledky: D35-ESOZ Chomutov - D4-SP© Most 5:2 (2:2), D35-ESOZ Chomutov - D30-S©DVS Most 5:3 (2:1), D4-SP© Most - D30-S©DVS Most 12:0
postupují: D35-ESOZ Chomutov

B/ D20-Gymnázium Kadaň, D29-S©T Most, D36-VO©, OA, SPg© a SZ© Most
výsledky: D29-S©T Most - D20-Gymnázium Kadaň 1:0 (0:0), D29-S©T Most - D36-VO©, OA, SPg© a SZ© Most 5:2 (0:0), D20-Gymnázium Kadaň - D36-VO©, OA, SPg© a SZ© Most 4:3 (3:0)
postupují: D29-S©T Most

C/ D31-Gymnázium Litoměřice, D15-H©, OA a SP© Teplice "A", D14-Gymnázium Teplice, D5-H3, OA a SP© Teplice „B“
výsledky: D31-Gymnázium Litoměřice - D14-Gymnázium Teplice 1:7, D5-H3, OA a SP© Teplice „B“ - D31-Gymnázium Litoměřic 7:2, D14-Gymnázium Teplice - D5-H3, OA a SP© Teplice „B“ 4:3, D15-H©, OA a SP© Teplice "A" se nezúčastnila
postupují: D14-Gymnázium Teplice a D5-H3, OA a SP© Teplice „B“

D/ D2-SP©S a SO©ST Ústí n/L, D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L, D28-Evropská OA Děčín, D24-VO© a SP© Děčín
výsledky: D28-Evropská OA Děčín - D24-VO© a SP© Děčín 2 : 0 (0:0), D2-SP©S a SO©ST Ústí n/L - D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L 1 : 2 (1:1), D28-Evropská OA Děčín - D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L 6 : 7 (2:4), D24-VO© a SP© Děčín - D2-SP©S a SO©ST Ústí n/L 1 : 1 (1:0), D2-SP©S a SO©ST Ústí n/L - D28-Evropská OA Děčín 7 : 2 (4:1), D24-VO© a SP© Děčín - D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L 1 : 4 (0:2)
postupují: D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L a D2-SP©S a SO©ST Ústí n/L




3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2018

I/ D35-ESOZ Chomutov, D29-S©T Most, D14-Gymnázium Teplice, D5-H3, OA a SP© Teplice „B“
výsledky: D14-Gymnázium Teplice - D29-S©T Most 4:2 (3:1), D29-S©T Most - D5-H3, OA a SP© Teplice „B“ 1:10 (0:6), D5-H3, OA a SP© Teplice „B“ - D14-Gymnázium Teplice 4:10 (2:4)
baráľ: D35-ESOZ Chomutov - D14-Gymnázium Teplice 2:3pk (1:0, 2:2)
postupují: D14-Gymnázium Teplice

II/ D8-Gymnázium Varnsdorf, D2-SP©S a SO©ST Ústí n/L, D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L
výsledky: D2-SP©S a SO©ST Ústí n/L - D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L 2:8 (1:7), Gymnázium Varnsdorf se s účasti na turnaji omluvilo
postupují: D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L






Finále Divize:
D14-Gymnázium Teplice, D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L, D19-Gymnázium a SO©Pg Liberec
Podrobnosti zde
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate