Futsal

reklama


SFL dívky




Praha + Střední Čechy - Divize A+B

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

1/ W7-SO© Jarov, W20-SZ© Praha, W65-SP©S a OA Kladno, W56-OA Heroldovy sady
výsledky: W65-SP©S a OA Kladno - W56-OA Heroldovy sady 0:5, W7-SO© Jarov - W20-SZ© Praha 2:3, W65-SP©S a OA Kladno - W7-SO© Jarov 0:10, W56-OA Heroldovy sady - W20-SZ© Praha 0:3, W65-SP©S a OA Kladno - W20-SZ© Praha 0:8, W56-OA Heroldovy sady - W7-SO© Jarov 1:4
postupují: W20-SZ© Praha

2/ W28-OA Hovorčovická, W16-Gymnázium Nad ©tolou, W48-Karlínská OA a VO©E, W3-VO©, SP© a SO© Podskalská Praha
výsledky: W28-OA Hovorčovická - W3-VO©, SP© a SO© Podskalská Praha 2:3, W28-OA Hovorčovická - W48-Karlínská OA a VO©E 4:0, W48-Karlínská OA a VO©E - W3-VO©, SP© a SO© Podskalská Praha 1:3, W16-Gymnázium Nad ©tolou se nezúčastnila
postupují: W3-VO©, SP© a SO© Podskalská Praha

3/ W10-Gymnázium Sedlčany, W41-Gymnázium Příbram, W38-Obchodní akademie Neveklov
výsledky: W41-Gymnázium Příbram - W38-Obchodní akademie Neveklov 3:2 (3:0), W10-Gymnázium Sedlčany - W38-Obchodní akademie Neveklov 6:0 (3:0), W10-Gymnázium Sedlčany - W41-Gymnázium Příbram 3:0 (1:0)
postupují: W10-Gymnázium Sedlčany

4/ W31-Gymnázium Jiřího z Poděbrad, W44-H© Poděbrady, W51-SOU Náměstí Čáslav
výsledky:
postupují:

Finále Divize:
W20-SZ© Praha, W3-VO©, SP© a SO© Podskalská Praha, W10-Gymnázium Sedlčany, Vítěz 4



Západní Čechy - divize C

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

1/ W34-S©INFIS Plzeň, W5-Masarykovo gymnázium Plzeň, W27-SaPS© Plzeň
výsledky: W34-S©INFIS Plzeň - W27-SaPS© Plzeň 0:3 (0:1), W27-SaPS© Plzeň - W5-Masarykovo gymnázium Plzeň 3:5 (2:1), W5-Masarykovo gymnázium Plzeň - W34-S©INFIS Plzeň 7:0 (4:0)
postupují: W5-Masarykovo gymnázium Plzeň

2/ W39-OA Plzeň, W43-SZ© a VOZ© Plzeň, W52-Gymnázium J. ©. Baara Domaľlice, W15-SO© a SOU Horąovský Týn
výsledky: W39-OA Plzeň - W15-SO© a SOU Horąovský Týn Týn 6:1, W15-SO© a SOU Horąovský Týn - W43-SZ© a VOZ© Plzeň 2:7, W52-Gymnázium J. ©. Baara Domaľlice - W15-SO© a SOU Horąovský Týn 1:4, W43-SZ© a VOZ© Plzeň - W52-Gymnázium J. ©. Baara Domaľlice 4:1, W39-OA Plzeň - W52-Gymnázium J. ©. Baara Domaľlice 10:0, W43-SZ© a VOZ© Plzeň - W39-OA Plzeň 3:3
postupují: W39-OA Plzeň a W43-SZ© a VOZ© Plzeň

Finále Divize:
W5-Masarykovo gymnázium Plzeň, W39-OA Plzeň, W43-SZ© a VOZ© Plzeň



Severní Čechy - divize D

Týmy z Libereckého kraje sehrají zvláątní soutěľ, vítěz postupuje do finále Divize - soutěľ řídí Leoą Bím, předseda KR A©SK Libereckého kraje

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

1/ W33-Gymnázium Kadaň, W53-S©DVS Most, W60-S© obchodu a sluľeb Alejní Teplice, W13-Gymnázium Jateční Ústí nad Labem
výsledky: W33-Gymnázium Kadaň - W60-S© obchodu a sluľeb Alejní Teplice 3:0 (1:0), W53-S©DVS Most - W13-Gymnázium Jateční Ústí nad Labem 1:3 (1:3), W33-Gymnázium Kadaň - W13-Gymnázium Jateční Ústí nad Labem 2:1 (1:1), W53-S©DVS Most - W60-S© obchodu a sluľeb Alejní Teplice 2:0 (1:0), W33-Gymnázium Kadaň - W53-S©DVS Most 2:0 (2:0), W13-Gymnázium Jateční Ústí nad Labem - W60-S© obchodu a sluľeb Alejní Teplice 3:0 (3:0)
postupují: W33-Gymnázium Kadaň a W13-Gymnázium Jateční Ústí nad Labem

2/ W32-Gymnázium a SO©Pg Liberec, W12-VO©,SP© a SO©S a CR Varnsdorf
postupují: W12-VO©,SP© a SO©S a CR Varnsdorf

Finále Divize:
W33-Gymnázium Kadaň, W13-Gymnázium Jateční Ústí nad Labem, W12-VO©,SP© a SO©S a CR Varnsdorf



Východní Čechy - divize E

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

1/ W2-OA a SO© cestovního ruchu Choceň, W54-Gymnázium ®amberk, W47-IS©T Vysoké Mýto, W55-Gymnázium Moravská Třebová
výsledky: W2-OA a SO© cestovního ruchu Choceň - W47-IS©T Vysoké Mýto 4:0 (1:0), W54-Gymnázium ®amberk - W55-Gymnázium Moravská Třebová 2:0 (0:0), W55-Gymnázium Moravská Třebová - W2-OA a SO© cestovního ruchu Choceň 0:2 (0:0), W47-IS©T Vysoké Mýto - W54-Gymnázium ®amberk 1:2 (1:1), W2-OA a SO© cestovního ruchu Choceň - W54-Gymnázium ®amberk 3:0 (1:0), W47-IS©T Vysoké Mýto - W55-Gymnázium Moravská Třebová 0:1 (0:1)
postupují: W2-OA a SO© cestovního ruchu Choceň

2/ W9-S©SOG Hradec Králové, W8-GYBON Hradec Králové, W21-SO© a J© Hradec Králové (OAHK)
výsledky: W9-S©SOG Hradec Králové - W8-GYBON Hradec Králové 5:0 (3:0), W21-SO© a J© Hradec Králové - W8-GYBON Hradec Králové 8:3 (5:3), W21-SO© a J© Hradec Králové - W9-S©SOG Hradec Králové 1:1 (0:1)
postupují: W21-SO© a J© Hradec Králové

3/ W23-SO© a SOU Mladá Boleslav, W37-S©GS Nová Paka, W49-Gymnázium a SO©Pg Nová Paka
výsledky: W37-S©GS Nová Paka - W49-Gymnázium a SO©Pg Nová Paka 1:7 (0:3), W23-SO© a SOU Mladá Boleslav se nezúčastnila
postupují: W49-Gymnázium a SO©Pg Nová Paka

Finále Divize:
W2-OA a SO© cestovního ruchu Choceň, W21-SO© a J© Hradec Králové, W49-Gymnázium a SO©Pg Nová Paka



Severní Morava - divize F

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

1/ W57-SO© Řepčínská Olomouc, W22-GJB a SPg© Přerov, W59-Gymnázium Jeseník
výsledky: W57-SO© Řepčínská Olomouc - W22-GJB a SPg© Přerov 3:2 (po penaltách) (1:1), W59-Gymnázium Jeseník se omluvilo
postupují: W57-SO© Řepčínská Olomouc

2/ W58-S© Polygrafická Olomouc, W50-Slovanské gymnázium Olomouc, W14-S© Gorazdovo nám. Olomouc
výsledky: W58-S© Polygrafická Olomouc - W50-Slovanské gymnázium Olomouc 3:0 (1:0), W50-Slovanské gymnázium Olomouc - W14-S© Gorazdovo nám. Olomouc 3:6 (2:2), W58-S© Polygrafická Olomouc - W14-S© Gorazdovo nám. Olomouc 6:7 (4:4)
postupují: W14-S© Gorazdovo nám. Olomouc

3/ W1-SO©PO Prostějov, W42-Střední zdravotnická ąkola Prostějov, W62-RG Prostějov, W63-SO© Prostějov
výsledky: W1-SO©PO Prostějov - W62-RG Prostějov 6:0 (2:0), W42-Střední zdravotnická ąkola Prostějov - W63-SO© Prostějov 8:1 (4:1), W1-SO©PO Prostějov - W42-Střední zdravotnická ąkola Prostějov 3:3 (3:3), W63-SO© Prostějov - W62-RG Prostějov 1:1 (1:0), W63-SO© Prostějov - W1-SO©PO Prostějov 0:4 (0:2), 42-Střední zdravotnická ąkola Prostějov - W62-RG Prostějov 6:0 (5:0)
postupují: W42-Střední zdravotnická ąkola Prostějov

4/ W4-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba, W46-Gymnázium Olgy Havlové
výsledky: W4-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba - W46-Gymnázium Olgy Havlové 3:1 (1:0)
postupují: W4-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba

Finále Divize:
W57-SO© Řepčínská Olomouc, W14-S© Gorazdovo nám. Olomouc, W42-Střední zdravotnická ąkola Prostějov, W4-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba




Jiľní Čechy - divize G

Finále Divize:
W29-S©O a VO© České Budějovice, W6-OA, SZ© a SO©S Jihlava, W64




Jiľní Morava - divize H

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

1/ W17-S©TE Olomoucká Brno, W61-SP© Purkyňova Brno, W18-Gymnázium Křenová Brno
výsledky: W18-Gymnázium Křenová Brno – W61-SP© Purkyňova Brno 0:1 (0:1), W17-S©TE Olomoucká Brno – W61-SP© Purkyňova Brno 1:3 (1:1), W17-S©TE Olomoucká Brno – W18-Gymnázium Křenová Brno 0:5 (0:4)
postupují: W61-SP© Purkyňova Brno

2/ W40-CSZ© Grohova Brno, W19-BPA Brno, W30-SZ© Merhautova
výsledky: W30-SZ© Merhautova - W40-CSZ© Grohova Brno 5:0 (4:0), W19-BPA Brno - W30-SZ© Merhautova 4:0 (4:0), W40-CSZ© Grohova Brno - W19-BPA Brno 0:6 (0:4)
postupují: W19-BPA Brno

3/ W26-Gymnázium Velké Pavlovice, W11-Gymnazium T.G. Masaryka Hustopeče, W35-SO© a SOU Hustopeče, W25-Střední vinařské ąkola Valtice
výsledky: W26-Gymnázium Velké Pavlovice - W11-Gymnazium T.G. Masaryka Hustopeče 10:2, W26-Gymnázium Velké Pavlovice - W25-Střední vinařské ąkola Valtice 8:3, W11-Gymnazium T.G. Masaryka Hustopeče - W25-Střední vinařské ąkola Valtice 2:4, W35-SO© a SOU Hustopeče se nezúčastnilo
postupují: W26-Gymnázium Velké Pavlovice

4/ W24-SO© Otrokovice, W45-Gy TGM Zlín, W36-SO© G Staré Město
výsledky: W24-SO© Otrokovice - W45-Gy TGM Zlín 1:1 (1:0), W36-SO© G Staré Město - W45-Gy TGM Zlín 10:1 (5:0), W36-SO© G Staré Město - W24-SO© Otrokovice 9:2 (5:0)
postupují: W36-SO© G Staré Město

Finále Divize:
W61-SP© Purkyňova Brno, W19-BPA Brno, W26-Gymnázium Velké Pavlovice, W36-SO© G Staré Město
Puma
Finále SFL
 

Úterý 5.4.2018, 9:00-14:30, ®ďár n/S
 
Konferenční finále
 
Konferenční finále chlapci
Konferenční finále dívky
 
Divizní finále
 
Divizní finále chlapci
Divizní finále dívky
 
Divize
 
/ Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jiľní Čechy - divize G
Jiľní Morava - divize H
SFL Dívky
 

Daląí odkazy
 
Propozice SFL
Propozice a daląí ustanovení SFL
Los soutěľe
Los soutěľe SFL
Adresář
Adresář středních ąkol, přihláąených do SFL
Ředitelství + koordinátoři
Ředitelství soutěľe, adresář koordinátorů SFL
Přihláąka do SFL
Přihláąku zaregistrujte podle pokynů na emailové adrese SFL@FOTBAL.CZ a zasílejte následně i se soupiskou poątou na adresu ředitelství
ODSKOK na DOC
Zápis a soupiska o utkání SFL
DOC
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate